Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-09-20

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.200.200.200.00%0.002019-09-20
08OCTAVA0.850.850.850.850.00%1.372019-09-20
11BIT397.50402.00386.00386.00-2.77%3,406.212019-09-20
4FUNMEDIA6.967.166.947.16+3.77%11.382019-09-20
ABCDATA1.431.431.431.430.00%0.002019-09-20
ABPL20.2020.2020.0020.00+2.56%5.252019-09-20
ACAUTOGAZ43.0043.2041.6041.60-2.35%30.912019-09-20
ACTION3.183.193.153.15-1.25%8.392019-09-20
ADIUVO8.688.688.108.10-5.81%7.112019-09-20
AGORA9.769.769.709.76-1.41%17.522019-09-20
AGROTON2.802.872.552.85+3.45%28.402019-09-20
AGROWILL2.062.062.062.060.00%0.002019-09-20
AILLERON7.227.227.227.22-0.28%0.872019-09-20
AIRWAY0.670.670.630.65-3.86%4.142019-09-20
ALCHEMIA4.764.764.764.760.00%0.002019-09-20
ALIOR41.2841.2839.5039.84-3.07%30,045.572019-09-20
ALTA2.382.382.382.38-0.83%0.122019-09-20
ALTUSTFI1.951.971.921.97+0.10%13.052019-09-20
ALUMETAL34.5034.6034.2034.500.00%26.802019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA17.0017.4016.3016.60-2.35%237.452019-09-20
AMICA118.00118.00113.00114.00-3.39%258.932019-09-20
AMPLI0.220.220.220.220.00%0.002019-09-20
APATOR22.5023.0022.5023.00+1.77%23.822019-09-20
APLISENS11.0011.0011.0011.000.00%14.392019-09-20
APSENERGY1.841.841.841.840.00%0.002019-09-20
ARCHICOM15.0015.0015.0015.000.00%0.602019-09-20
ARCTIC2.953.002.923.00+1.69%36.452019-09-20
ARCUS2.822.902.742.820.00%28.372019-09-20
ARTERIA6.006.005.856.000.00%13.252019-09-20
ARTIFEX3.503.503.323.50+2.04%20.382019-09-20
ASBIS2.422.442.402.42-0.41%69.632019-09-20
ASMGROUP3.303.303.303.300.00%0.002019-09-20
ASSECOBS28.6029.2027.8029.20+2.10%11.352019-09-20
ASSECOPOL51.6052.0050.1050.25-3.37%4,762.702019-09-20
ASSECOSEE19.8020.0019.5019.50-2.01%22.252019-09-20
ASTARTA22.4022.4022.2022.20-0.89%33.712019-09-20
ATAL37.0037.0036.0036.900.00%13.642019-09-20
ATENDE3.483.483.483.480.00%0.012019-09-20
ATLANTAPL5.005.005.005.000.00%3.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1.491.531.491.53+3.38%23.562019-09-20
ATM10.4010.4010.0010.12+1.20%34.282019-09-20
ATMGRUPA4.594.604.504.60+0.11%45.902019-09-20
ATREM2.052.052.052.05+4.06%0.232019-09-20
AUTOPARTN4.304.304.204.29-0.23%39.872019-09-20
AWBUD0.650.660.650.66+0.77%0.652019-09-20
BALTONA6.256.256.006.20-0.80%7.862019-09-20
BBIDEV0.500.520.490.52-1.15%14.032019-09-20
BEDZIN15.9015.9015.8515.900.00%8.022019-09-20
BENEFIT720.00736.00714.00732.00+2.52%2,829.252019-09-20
BERLING4.104.104.104.10-0.49%1.372019-09-20
BEST22.2022.2022.2022.200.00%0.002019-09-20
BETACOM10.4810.489.319.31-7.27%11.572019-09-20
BGZBNPP70.0072.2069.8072.20+4.94%3,860.742019-09-20
BIK15.2215.7015.2215.70+3.15%0.152019-09-20
BIOMEDLUB0.920.950.890.94+0.65%22.052019-09-20
BIOTON4.614.624.494.58-0.54%107.702019-09-20
BMPAG0.700.700.700.700.00%0.002019-09-20
BOGDANKA38.9039.2538.7039.25+0.90%1,037.922019-09-20
BORYSZEW4.554.564.324.40-3.08%7,465.482019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOS7.327.327.187.30-0.55%75.332019-09-20
BOWIM1.801.801.801.800.00%0.002019-09-20
BPHFIZBI2146.10146.10146.10146.100.00%0.002019-09-20
BPHFIZBI4119.80119.80119.80119.800.00%0.002019-09-20
BPHFIZBI5120.22120.22120.22120.220.00%0.002019-09-20
BPHFIZDS112.10112.10112.10112.100.00%0.002019-09-20
BPHFIZMLI84.1584.1584.1584.150.00%0.002019-09-20
BRASTER1.201.201.121.16-3.01%133.092019-09-20
BRIJU2.332.382.332.38+3.48%4.682019-09-20
BSCDRUK37.0037.9036.7037.20+1.64%33.922019-09-20
BUDIMEX132.80134.00128.20131.00-1.36%898.012019-09-20
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.002019-09-20
BUMECH3.933.933.673.80-3.55%91.982019-09-20
BZWBK309.60312.00302.00305.40-2.12%57,045.152019-09-20
CALATRAVA0.230.230.230.230.00%0.002019-09-20
CAPITAL1.201.201.201.200.00%21.942019-09-20
CCC128.10129.20126.00126.20-1.02%31,406.022019-09-20
CCENERGY0.060.060.060.060.00%0.002019-09-20
CDPROJEKT246.00247.10240.80244.10-0.29%105,565.672019-09-20
CDRL20.0020.0019.3019.75-0.75%38.262019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC6.056.056.056.05+2.54%0.502019-09-20
CEZ88.1588.1588.1588.15+1.03%176.302019-09-20
CFI0.370.370.370.370.00%0.002019-09-20
CHEMOS0.330.330.330.330.00%0.002019-09-20
CIECH35.5036.3035.5035.90+1.13%1,559.782019-09-20
CIGAMES0.991.000.970.97-2.61%580.842019-09-20
CITYSERV9.759.759.759.750.00%10.242019-09-20
CLNPHARMA41.8041.9041.2541.25-0.12%248.032019-09-20
CNT13.9014.4013.9014.40+3.60%15.872019-09-20
COALENERG0.420.420.380.38-4.50%6.442019-09-20
COGNOR1.761.761.721.73-1.71%146.502019-09-20
COMARCH187.00188.00178.50183.00-3.68%241.542019-09-20
COMP70.2071.0069.6071.00+1.43%632.982019-09-20
COMPERIA3.243.243.243.240.00%0.002019-09-20
CORMAY0.991.000.981.00+1.84%30.432019-09-20
CPGROUP6.106.106.026.100.00%6.512019-09-20
CUBEITG0.200.200.200.200.00%0.002019-09-20
CYFRPLSAT27.2027.2426.0626.42-2.15%29,704.392019-09-20
CZTOREBKA0.400.400.400.400.00%0.002019-09-20
DEBICA89.2089.2085.2086.40+0.23%123.162019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA18.9518.9518.0018.50+1.93%5.332019-09-20
DEKPOL26.0026.7026.0026.000.00%7.832019-09-20
DELKO8.408.408.158.15-2.98%11.072019-09-20
DGA7.107.107.107.10+3.80%0.012019-09-20
DINOPL155.70157.80152.30152.60-1.48%49,540.522019-09-20
DOMDEV82.2082.2081.0082.00-0.24%24.072019-09-20
DREWEX0.570.570.570.570.00%0.002019-09-20
DROP0.100.100.100.100.00%0.002019-09-20
DROZAPOL1.331.331.291.29-3.72%0.142019-09-20
ECHO4.754.754.604.66-2.51%237.012019-09-20
EDINVEST2.102.102.102.100.00%0.002019-09-20
EFEKT17.7018.2017.7018.20+2.25%4.892019-09-20
EKOEXPORT4.454.944.424.53+4.62%812.202019-09-20
ELBUDOWA7.687.846.586.78-8.63%740.582019-09-20
ELEKTROTI3.963.963.963.960.00%0.002019-09-20
ELEMENTAL1.341.341.301.33+0.15%275.562019-09-20
ELKOP0.730.730.700.72+0.56%13.872019-09-20
ELZAB2.282.302.102.28-2.56%23.432019-09-20
EMCINSMED4.904.904.904.900.00%0.002019-09-20
ENAP1.131.131.131.130.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA9.509.609.049.04+1.34%6,583.702019-09-20
ENELMED13.9013.9013.9013.90-2.11%5.002019-09-20
ENERGA6.956.956.676.67-4.03%4,891.362019-09-20
ENERGOINS0.940.970.910.97-1.02%59.322019-09-20
ENTER35.0035.4035.0035.00-1.13%12.332019-09-20
ERBUD15.0515.0514.5014.50-3.65%2.742019-09-20
ERG32.0032.0032.0032.00+7.38%0.032019-09-20
ERGIS2.362.392.292.39+1.27%56.152019-09-20
ESOTIQ15.7516.3015.0515.20+1.00%15.832019-09-20
ESSYSTEM2.702.702.702.700.00%0.012019-09-20
EUCO2.202.292.112.21-1.78%14.412019-09-20
EUROCASH21.4421.6421.2621.36-1.11%8,637.772019-09-20
EUROHOLD5.855.855.855.85+0.86%0.042019-09-20
EUROTEL20.7020.7020.0020.00-3.38%133.252019-09-20
EVEREST0.600.600.600.600.00%0.002019-09-20
FAMUR3.923.923.613.88-1.40%892.532019-09-20
FASING14.4014.8514.4014.850.00%1.762019-09-20
FASTFIN0.090.090.090.090.00%0.002019-09-20
FEERUM9.829.849.829.84+0.20%0.102019-09-20
FENGHUA17.5017.5017.5017.500.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO12.9512.9512.6012.70-0.78%37.742019-09-20
FERRUM3.893.893.893.89+9.89%0.002019-09-20
FMG16.0016.0016.0016.000.00%0.002019-09-20
FORTE23.2524.2522.5023.65+1.72%207.012019-09-20
GETIN1.311.471.291.43+7.52%5,118.952019-09-20
GETINOBLE0.430.470.400.40-14.06%7,816.092019-09-20
GINOROSSI0.550.550.550.550.00%0.002019-09-20
GLCOSMED1.501.501.501.500.00%0.012019-09-20
GOBARTO6.806.806.806.800.00%0.882019-09-20
GPRE6.907.006.907.00+1.45%970.492019-09-20
GPW41.5541.6039.5540.05-3.61%792.992019-09-20
GRAVITON1.741.741.741.740.00%0.002019-09-20
GROCLIN2.032.081.911.92-5.78%117.142019-09-20
GRODNO3.903.903.793.800.00%18.682019-09-20
GRUPAAZOTY37.6637.7035.4635.68-4.39%2,682.892019-09-20
GTC9.669.669.059.22-3.56%844.842019-09-20
HANDLOWY52.9053.0052.2052.80-0.56%2,161.982019-09-20
HARPER0.100.100.100.10-4.76%4.072019-09-20
HELIO10.7011.0010.6010.90-2.68%80.382019-09-20
HERKULES1.291.301.291.30+0.78%26.022019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.340.340.340.340.00%0.002019-09-20
HYDROTOR34.4035.0034.2035.00+2.34%2.712019-09-20
I2DEV6.757.306.757.10+5.19%146.932019-09-20
IALBGR1.321.321.321.320.00%0.002019-09-20
IDEABANK3.173.463.153.29+2.81%1,806.652019-09-20
IDEON0.010.010.010.010.00%0.002019-09-20
IDMSA1.351.351.261.26-7.35%10.002019-09-20
IMCOMPANY16.2016.2015.2015.20-1.62%40.042019-09-20
IMMOBILE2.732.732.602.65-2.93%23.752019-09-20
IMPEL7.207.356.907.15-3.38%53.512019-09-20
IMPERA1.101.101.101.100.00%0.022019-09-20
IMPEXMET4.224.224.224.220.00%0.002019-09-20
IMS3.753.803.703.800.00%8.702019-09-20
INC0.891.070.851.07+17.58%1,905.932019-09-20
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002019-09-20
INDYKPOL63.0063.0063.0063.000.00%13.862019-09-20
INGBSK195.20195.60190.20193.20-1.33%4,968.042019-09-20
INPRO4.904.904.904.900.00%0.012019-09-20
INSTALKRK16.5017.0016.5017.000.00%112.202019-09-20
INTERAOLT13.0014.0013.0013.60+4.62%530.922019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERBUD0.470.470.470.470.00%0.002019-09-20
INTERCARS214.00214.00206.00210.00-1.87%3,061.002019-09-20
INTERFERI4.064.064.064.060.00%0.002019-09-20
INTERSPPL1.941.941.941.940.00%0.012019-09-20
INTROL2.902.902.822.820.00%1.302019-09-20
INVCEEFIZ471.10471.10471.10471.100.00%0.002019-09-20
INVFIZ944.10944.10944.10944.100.00%0.002019-09-20
INVGLDFIZ1,578.001,578.001,578.001,578.000.00%0.002019-09-20
INVISTA0.510.510.510.510.00%0.002019-09-20
INVPEFIZ679.00679.00679.00679.00+1.19%3.402019-09-20
IPOPEMA1.531.561.461.56+1.96%3.342019-09-20
IQP0.260.260.260.260.00%0.002019-09-20
IZOBLOK27.6027.6027.6027.60-1.08%0.082019-09-20
IZOLACJA1.561.561.561.560.00%0.002019-09-20
IZOSTAL2.842.842.792.79-0.36%3.342019-09-20
JHMDEV1.591.591.591.590.00%0.002019-09-20
JJAUTO9.709.709.709.700.00%0.002019-09-20
JSW26.4026.6625.9626.00-1.52%15,197.982019-09-20
JWCONSTR2.792.792.782.78+0.36%9.622019-09-20
JWWINVEST1.111.111.111.110.00%0.112019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT9.409.409.009.40+1.08%17.382019-09-20
KANIA0.360.370.320.33-5.71%1,741.362019-09-20
KBDOM0.580.580.580.580.00%0.002019-09-20
KCI0.410.410.400.40-2.44%1.692019-09-20
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002019-09-20
KERNEL43.4544.9543.0044.95+3.57%33,318.932019-09-20
KETY299.00299.00285.00299.000.00%3,639.942019-09-20
KGHM81.7682.5881.2281.58+0.25%77,506.872019-09-20
KGL12.9012.9012.9012.90+1.57%1.392019-09-20
KINOPOL10.9010.9010.7010.70-1.83%10.412019-09-20
KOGENERA33.5033.6032.8033.500.00%7.242019-09-20
KOMPAP6.656.656.656.65+1.53%0.032019-09-20
KOMPUTRON3.143.143.013.06-4.38%68.342019-09-20
KONSSTALI24.6024.6024.6024.600.00%0.022019-09-20
KOPEX1.351.361.351.36-5.42%3.582019-09-20
KPPD23.6023.6023.6023.600.00%0.002019-09-20
KRAKCHEM0.420.420.420.42+0.48%0.012019-09-20
KREC4.274.674.274.66+9.02%78.952019-09-20
KREDYTIN7.857.857.857.850.00%0.002019-09-20
KREZUS0.560.560.560.560.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRKA264.00264.00264.00264.000.00%0.002019-09-20
KRUK160.00161.10156.00156.10-2.44%8,515.642019-09-20
KRUSZWICA43.0043.0042.3043.000.00%90.382019-09-20
KRVITAMIN4.414.414.264.26+1.43%0.032019-09-20
KSGAGRO1.011.011.011.010.00%0.002019-09-20
LABOPRINT9.969.969.969.960.00%0.162019-09-20
LARK0.150.150.150.150.00%0.002019-09-20
LARQ3.143.143.123.12+1.96%0.052019-09-20
LCCORP2.372.372.232.25-3.23%896.822019-09-20
LENA3.153.153.143.14+0.96%0.342019-09-20
LENTEX6.806.886.786.88-1.43%9.552019-09-20
LIBET0.600.600.550.56-3.45%21.592019-09-20
LIVECHAT36.5536.9535.8036.10-1.50%414.852019-09-20
LMASFIZ1,145.001,145.001,145.001,145.000.00%0.002019-09-20
LMBSFIZ1,002.001,002.001,002.001,002.000.00%0.002019-09-20
LMCSFIZ1,003.101,003.101,003.101,003.100.00%0.002019-09-20
LMDSFIZ1,000.001,000.001,000.001,000.000.00%0.002019-09-20
LMESFIZ1,035.101,035.101,035.101,035.100.00%0.002019-09-20
LOKUM13.4013.5013.4013.50+0.75%0.822019-09-20
LOTOS85.5686.0484.2484.70-1.81%40,201.162019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP8,295.008,340.008,045.008,240.00-0.30%51,796.892019-09-20
LSISOFT14.1514.3013.9514.25-0.35%7.142019-09-20
LUBAWA0.850.850.830.85-0.47%109.112019-09-20
MABION85.2085.2078.6081.00-5.26%371.942019-09-20
MAKARONPL4.404.404.404.400.00%1.472019-09-20
MANGATA66.0066.0066.0066.000.00%2.772019-09-20
MARVIPOL1.431.471.391.43-0.42%173.162019-09-20
MASTERPHA5.625.625.625.620.00%0.022019-09-20
MBANK316.40321.80306.00316.80-0.69%23,993.482019-09-20
MBWS11.5011.5011.5011.500.00%0.002019-09-20
MCI9.109.149.109.10-0.44%62.382019-09-20
MDIENERGIA3.453.453.323.32-0.30%0.282019-09-20
MEDIACAP2.152.182.142.18+1.40%6.712019-09-20
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.002019-09-20
MEDICALG30.8031.6530.0531.35+1.62%32.012019-09-20
MEDYCZNYFIZ108.36108.36108.36108.360.00%0.002019-09-20
MEGARON12.0012.0012.0012.00-7.69%0.112019-09-20
MENNICA22.6022.8022.0022.80-0.87%34.562019-09-20
MERCATOR6.346.345.716.00-4.00%40.942019-09-20
MERCOR7.547.787.547.78-1.27%3.792019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEXPOLSKA2.982.982.822.94-2.00%3.202019-09-20
MFO19.0019.0018.3018.300.00%3.772019-09-20
MILKILAND0.450.450.450.450.00%0.002019-09-20
MILLENNIUM6.226.245.815.89-6.13%12,712.572019-09-20
MIRACULUM1.191.201.191.19+6.25%2.152019-09-20
MIRBUD0.830.830.790.81-2.42%251.412019-09-20
MLPGROUP47.0047.8047.0047.000.00%18.102019-09-20
MOBRUK101.00101.00101.00101.00-3.81%7.782019-09-20
MOJ0.690.690.690.69-5.48%0.122019-09-20
MONNARI4.394.394.234.23-2.08%48.972019-09-20
MOSTALPLC6.246.366.026.16-1.28%29.962019-09-20
MOSTALWAR4.334.354.334.35-2.03%7.202019-09-20
MOSTALZAB0.430.430.430.430.00%0.002019-09-20
MUZA2.782.782.782.780.00%0.002019-09-20
MWTRADE3.803.803.803.80+2.15%30.722019-09-20
NETIA4.504.514.444.50-0.88%268.092019-09-20
NEWAG19.0019.0018.3019.00+0.26%9.992019-09-20
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%0.002019-09-20
NORTCOAST5.725.725.685.68-0.70%1.482019-09-20
NOVITA39.9039.9039.9039.900.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOWAGALA0.730.740.730.73-0.68%27.092019-09-20
NTTSYSTEM2.302.302.222.29+1.78%33.472019-09-20
ODLEWNIE3.403.403.363.36-1.75%16.192019-09-20
OEX17.3017.3017.3017.300.00%0.002019-09-20
OPENFIN1.001.000.961.00+0.20%52.062019-09-20
OPERA3GR306.00306.00306.00306.000.00%0.002019-09-20
OPONEO.PL22.9022.9022.4022.40-1.32%11.872019-09-20
OPTEAM8.858.858.858.850.00%0.002019-09-20
ORANGEPL5.905.915.745.74-2.38%24,297.792019-09-20
ORBIS99.80100.0099.4099.40-2.55%201.982019-09-20
ORCOGROUP1.701.701.701.700.00%0.002019-09-20
ORION6.456.456.456.450.00%0.062019-09-20
ORZBIALY9.7010.159.7010.15+1.50%0.682019-09-20
OTLOG6.056.055.905.95-9.85%11.472019-09-20
OTMUCHOW1.561.561.561.56+4.00%0.012019-09-20
OVOSTAR75.5078.5074.5074.50-1.32%9.842019-09-20
PAMAPOL1.171.171.171.170.00%0.002019-09-20
PANOVA12.0012.0011.8011.80-2.48%36.422019-09-20
PATENTUS1.291.301.291.300.00%1.942019-09-20
PBG0.050.050.050.050.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM62.0063.0062.0062.20-0.32%510.902019-09-20
PBSFINANSE0.210.210.210.210.00%0.682019-09-20
PCCEXOL1.531.531.531.53-0.97%1.532019-09-20
PCCROKITA53.0053.0052.0053.000.00%46.452019-09-20
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002019-09-20
PCM23.0023.0023.0023.000.00%0.002019-09-20
PEIXIN1.021.021.021.020.00%0.002019-09-20
PEKABEX7.607.607.357.55+2.03%134.952019-09-20
PEKAO106.25106.25103.65104.10-1.42%120,674.852019-09-20
PEMANAGER12.8012.8012.5512.55-1.57%1.922019-09-20
PEP27.0027.0026.4026.80-1.47%25.962019-09-20
PEPEES1.781.801.721.76-2.22%49.382019-09-20
PFLEIDER26.2026.2026.2026.200.00%0.002019-09-20
PGE8.628.738.358.38-3.12%31,511.352019-09-20
PGNIG5.125.134.924.99-3.16%66,796.422019-09-20
PGODLEW1.461.461.361.36-2.86%23.072019-09-20
PGSSOFT10.0010.3810.0010.200.00%89.822019-09-20
PHN12.5012.5011.8512.35+1.23%73.062019-09-20
PKNORLEN94.0496.8093.9896.80+2.33%188,005.952019-09-20
PKOASZEWZ94.7894.7894.7194.71-0.12%28.432019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOBP40.6641.0539.4939.84-2.45%238,114.642019-09-20
PKOGD106.60106.60106.60106.600.00%0.002019-09-20
PKOGS98.0098.0098.0098.000.00%0.002019-09-20
PKOSO107.52107.52107.52107.520.00%20.432019-09-20
PKPCARGO26.9027.0526.0026.00-3.35%884.162019-09-20
PLASTBOX2.002.001.891.89-0.53%6.622019-09-20
PLATYNINW0.500.500.500.500.00%0.002019-09-20
PLAYWAY190.00192.00184.00184.00-3.16%1,849.612019-09-20
PLAZACNTR1.581.731.581.70+8.97%14.082019-09-20
PMPG1.101.131.101.13+1.80%1.472019-09-20
POLICE14.2014.3014.2014.300.00%4.272019-09-20
POLIMEXMS2.272.332.212.21-2.86%656.682019-09-20
POLNORD4.084.204.084.19+5.01%53.742019-09-20
POLWAX3.373.373.303.31-0.75%10.812019-09-20
POZBUD1.901.981.901.94+1.31%21.312019-09-20
PRAGMAFA11.8011.8011.8011.800.00%0.012019-09-20
PRAGMAINK6.546.566.386.50-2.99%20.032019-09-20
PRAIRIE0.800.810.760.77-4.97%347.302019-09-20
PRIMAMODA0.530.530.530.53+16.23%1.322019-09-20
PROCAD0.980.980.980.980.00%0.742019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCHEM17.4517.4517.4517.45+0.58%0.032019-09-20
PROJPRZEM14.6014.6014.6014.60-0.68%2.042019-09-20
PROTEKTOR3.753.753.753.750.00%0.002019-09-20
PROVIDENT6.006.006.006.000.00%0.002019-09-20
PULAWY85.6087.4085.2086.000.00%39.222019-09-20
PWRMEDIA3.263.273.223.22+0.62%12.432019-09-20
PZU37.8037.9737.4537.73-0.05%127,061.292019-09-20
PZUAKORD118.71118.71118.71118.71-0.08%11.872019-09-20
QMULTIFIZ994.11994.11994.11994.11+0.41%3.982019-09-20
QUANTUM13.5013.5013.5013.500.00%0.002019-09-20
QUERCUS2.192.192.162.16-1.82%21.692019-09-20
RADPOL1.251.251.241.24+3.33%0.022019-09-20
RAFAKO1.121.131.061.06-4.15%1,531.502019-09-20
RAFAMET11.6011.6011.6011.600.00%0.002019-09-20
RAINBOW23.6024.2023.6024.20+3.42%7.722019-09-20
RANKPROGR1.261.311.241.24-6.44%11.642019-09-20
RAWLPLUG8.948.968.608.82-1.12%18.772019-09-20
REDAN0.260.270.260.27+6.35%6.092019-09-20
REDWOOD0.050.050.050.050.00%0.002019-09-20
REGNON0.100.100.100.100.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REINHOLD0.170.170.170.170.00%0.002019-09-20
RELPOL5.505.705.455.45-0.91%25.692019-09-20
REMAK10.3010.3010.3010.300.00%0.022019-09-20
RONSON0.840.840.840.84+0.60%2.482019-09-20
ROPCZYCE22.6022.6022.2022.20-1.33%2.342019-09-20
RUBICON0.970.970.900.970.00%1.562019-09-20
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002019-09-20
SANOK20.4020.6020.4020.60+0.98%21.052019-09-20
SANTANDER16.6616.6616.6616.660.00%0.722019-09-20
SANWIL0.570.570.570.570.00%0.002019-09-20
SARE4.844.864.844.86+0.41%7.372019-09-20
SCOPAK0.080.080.080.080.00%0.002019-09-20
SECOGROUP14.6014.6014.6014.600.00%0.002019-09-20
SEKO8.608.608.608.600.00%0.002019-09-20
SELENAFM11.1011.1011.0011.00-3.51%33.802019-09-20
SELVITA60.2060.2058.6060.20+0.33%80.032019-09-20
SETANTA3.723.733.613.73+0.27%12.742019-09-20
SFINKS0.760.780.760.780.00%4.512019-09-20
SILVANO10.0010.009.969.96+4.84%1.012019-09-20
SIMPLE6.456.456.456.45+1.57%0.012019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKARBIEC16.4516.4516.4016.40+1.86%5.282019-09-20
SKOTAN1.131.131.061.06-4.50%18.912019-09-20
SKYLINE0.640.640.640.640.00%0.002019-09-20
SNIEZKA68.0069.5067.0069.500.00%9.862019-09-20
SOHODEV0.680.680.640.67+4.98%0.262019-09-20
SOLAR0.490.490.490.49-0.80%0.002019-09-20
SONEL9.009.009.009.000.00%0.002019-09-20
SOPHARMA10.0010.0010.0010.000.00%0.002019-09-20
STALEXP3.253.253.233.250.00%225.812019-09-20
STALPROD230.00230.00223.00230.000.00%1,155.412019-09-20
STALPROFI7.357.357.207.25-1.36%13.932019-09-20
STAPORKOW1.301.301.301.300.00%0.122019-09-20
STARHEDGE0.650.680.650.68+7.09%11.492019-09-20
STELMET8.008.007.857.85-1.88%62.822019-09-20
SUNEX7.407.607.047.04-7.37%41.072019-09-20
SUWARY11.8011.8011.8011.800.00%0.062019-09-20
SWISSMED2.842.992.802.80-3.45%15.342019-09-20
SYGNITY2.602.602.552.60+0.39%5.412019-09-20
SYNEKTIK14.3814.3814.3014.30-0.56%0.312019-09-20
TALANX177.00177.00177.00177.000.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TALEX14.4014.4014.4014.40+0.70%0.032019-09-20
TARCZYNSKI15.9015.9015.9015.900.00%0.162019-09-20
TATRY146.00147.00146.00147.000.00%5.862019-09-20
TAURONPE1.671.671.631.64-1.74%12,132.002019-09-20
TERMOREX0.830.830.830.830.00%0.042019-09-20
TESGAS2.482.482.462.46-0.81%1.222019-09-20
TIM8.768.768.408.60-1.83%4.742019-09-20
TORPOL7.247.287.187.20-0.83%112.772019-09-20
TOYA4.404.404.344.34-2.69%16.622019-09-20
TRAKCJA2.002.101.921.94-4.20%407.222019-09-20
TRANSPOL3.003.002.782.90+1.57%2.012019-09-20
TRIGONPP56.1256.1256.1256.120.00%0.002019-09-20
TRIGONPP182.7782.7782.7782.770.00%0.002019-09-20
TRIGONPP260.0060.0060.0060.000.00%0.002019-09-20
TRIGONPP364.0064.0064.0064.000.00%0.002019-09-20
TRIGONPP454.7054.7054.7054.700.00%0.002019-09-20
TRIGONPP557.1157.1157.1157.110.00%0.002019-09-20
TRIGONPP669.0069.0069.0069.000.00%0.002019-09-20
TRIGONPP758.0058.0058.0058.000.00%0.002019-09-20
TRIGONPP856.5156.5156.5156.510.00%0.002019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRITON1.811.811.811.810.00%0.602019-09-20
TXM0.130.150.130.15+41.23%9.712019-09-20
ULMA51.0051.0050.5050.50-0.98%1.362019-09-20
UNIBEP6.106.166.106.16+0.98%19.632019-09-20
UNICREDIT47.5047.5047.5047.500.00%0.002019-09-20
UNIMA2.302.302.302.30-2.54%0.282019-09-20
UNIMOT26.2026.2024.6024.70-5.00%357.692019-09-20
URSUS1.781.961.561.69+26.12%12,865.222019-09-20
VANTAGE3.283.283.283.280.00%0.002019-09-20
VIGOSYS314.00314.00314.00314.00+6.80%2.512019-09-20
VINDEXUS8.188.288.068.14-0.25%51.902019-09-20
VISTAL1.982.001.901.99+0.76%31.552019-09-20
VISTULA4.254.264.224.24-0.70%366.162019-09-20
VIVID1.291.291.271.28-0.78%9.902019-09-20
VOTUM11.9012.1011.7011.70-1.68%79.072019-09-20
VOXEL31.8031.9031.8031.800.00%34.542019-09-20
WADEX6.546.546.546.540.00%0.002019-09-20
WARIMPEX5.945.945.945.940.00%0.002019-09-20
WASKO1.381.391.351.39+0.36%8.472019-09-20
WAWEL656.00660.00650.00660.000.00%63.452019-09-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WIELTON7.957.957.737.87-0.13%105.112019-09-20
WIKANA1.041.101.041.100.00%0.162019-09-20
WILBO0.240.240.240.240.00%0.002019-09-20
WINVEST0.050.050.050.050.00%0.002019-09-20
WIRTUALNA66.0066.0065.0066.000.00%347.562019-09-20
WITTCHEN14.8014.8014.3014.50-3.97%49.292019-09-20
WOJAS5.005.004.754.75-5.00%11.302019-09-20
WORKSERV1.041.081.001.03-1.71%151.942019-09-20
XTB3.023.183.023.18+1.27%13.052019-09-20
YOLO1.801.801.701.800.00%3.452019-09-20
ZAMET0.900.900.900.900.00%0.002019-09-20
ZASTAL1.991.991.991.99+7.57%0.022019-09-20
ZEPAK7.307.767.287.44+2.76%102.742019-09-20
ZPUE137.00139.00125.00127.00-5.93%41.142019-09-20
ZREMB0.600.600.600.600.00%0.002019-09-20
ZUE5.205.204.865.20-0.95%5.032019-09-20
ZYWIEC482.00484.00482.00484.00+0.41%10.162019-09-20
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2156,06 +1,26 +0,06%
WIG 56898,36 +116,54 +0,21%
sWIG80 11489,29 +38,11 +0,33%
mWIG40 3644,68 +23,76 +0,66%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2156,06 +1,26 +0,06%