Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-05-16

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0,200,000,00%0,002019-05-16
08OCTAVA0,830,000,00%0,612019-05-16
11BIT392,00+1,00+0,26%2 521,152019-05-16
4FUNMEDIA11,60-0,10-0,85%3,862019-05-16
ABCDATA1,41+0,01+0,57%194,682019-05-16
ABMSOLID0,56-0,04-6,67%0,282019-05-16
ABPL16,95-0,70-3,97%66,072019-05-16
ACAUTOGAZ57,50+0,50+0,88%52,142019-05-16
ACTION3,09-0,11-3,44%49,562019-05-16
ADIUVO6,30-0,18-2,78%3,042019-05-16
AGORA12,50+0,15+1,21%3,322019-05-16
AGROTON3,79-0,09-2,32%11,832019-05-16
AGROWILL1,740,000,00%0,002019-05-16
AILLERON8,08-0,08-0,98%46,502019-05-16
AIRWAY0,66+0,02+3,46%18,262019-05-16
ALCHEMIA4,760,000,00%32,682019-05-16
ALIOR52,60-0,20-0,38%10 230,112019-05-16
ALTA2,380,000,00%1,142019-05-16
ALTUSTFI2,26-0,01-0,44%16,762019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALUMETAL41,60-0,60-1,42%271,102019-05-16
AMBRA15,00-0,25-1,64%17,002019-05-16
AMICA130,00+1,00+0,78%418,562019-05-16
AMPLI0,220,000,00%0,002019-05-16
APATOR25,30-0,20-0,78%11,492019-05-16
APLISENS10,40-0,10-0,95%1,032019-05-16
APSENERGY2,26-0,14-5,83%7,792019-05-16
ARCHICOM14,000,000,00%0,002019-05-16
ARCTIC2,74-0,03-1,08%65,592019-05-16
ARCUS1,93+0,15+8,43%79,662019-05-16
ARTERIA5,05+0,05+1,00%0,222019-05-16
ARTIFEX4,42-0,26-5,45%14,732019-05-16
ASBIS2,66+0,02+0,76%460,032019-05-16
ASMGROUP3,300,000,00%0,002019-05-16
ASSECOBS28,20+0,80+2,92%1 656,692019-05-16
ASSECOPOL51,55+0,40+0,78%2 577,492019-05-16
ASSECOSEE14,90-0,10-0,67%8,212019-05-16
ASTARTA23,60-0,40-1,67%58,312019-05-16
ATAL39,50+0,20+0,51%34,872019-05-16
ATENDE3,800,000,00%1,232019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLANTAPL5,000,000,00%9,542019-05-16
ATLASEST1,35-0,03-1,81%16,712019-05-16
ATM8,60+0,10+1,18%0,022019-05-16
ATMGRUPA4,33-0,12-2,81%37,582019-05-16
ATREM2,20-0,01-0,45%0,112019-05-16
AUTOPARTN4,74-0,02-0,42%205,642019-05-16
AWBUD0,930,000,00%0,002019-05-16
BALTONA8,25+0,35+4,43%0,022019-05-16
BBIDEV0,59+0,03+6,16%4,992019-05-16
BEDZIN20,400,000,00%0,062019-05-16
BENEFIT516,00+8,00+1,57%5 045,532019-05-16
BERLING4,600,000,00%0,002019-05-16
BEST24,800,000,00%0,002019-05-16
BETACOM9,40-0,15-1,57%9,452019-05-16
BGZBNPP51,00-0,80-1,54%1 107,622019-05-16
BIK18,740,000,00%6,002019-05-16
BIOMEDLUB0,82-0,01-0,97%11,362019-05-16
BIOTON4,55+0,01+0,11%36,452019-05-16
BMPAG1,810,000,00%0,002019-05-16
BOGDANKA38,70-0,70-1,78%524,412019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BORYSZEW4,28-0,02-0,47%396,162019-05-16
BOS7,34-0,12-1,61%101,232019-05-16
BOWIM2,58+0,10+4,03%26,342019-05-16
BPHFIZBI2146,100,000,00%0,002019-05-16
BPHFIZBI4118,000,000,00%0,002019-05-16
BPHFIZBI5120,220,000,00%0,002019-05-16
BPHFIZDS112,100,000,00%0,002019-05-16
BPHFIZMLI93,500,000,00%0,002019-05-16
BRASTER1,57+0,02+1,29%82,712019-05-16
BRIJU2,03-0,17-7,73%6,882019-05-16
BSCDRUK30,90+0,10+0,32%0,152019-05-16
BUDIMEX141,60-1,40-0,98%263,632019-05-16
BUDOPOL0,060,000,00%0,002019-05-16
BUMECH3,60-0,09-2,44%16,522019-05-16
BZWBK368,00+4,00+1,10%22 757,952019-05-16
CALATRAVA0,230,000,00%0,002019-05-16
CAPITAL2,060,000,00%0,002019-05-16
CCC165,40-13,40-7,49%41 335,402019-05-16
CCENERGY0,060,000,00%0,002019-05-16
CDPROJEKT212,50+3,20+1,53%58 285,152019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CDRL27,00+0,10+0,37%6,912019-05-16
CELTIC6,300,000,00%0,002019-05-16
CEZ88,30+0,20+0,23%3,532019-05-16
CFI0,47-0,01-1,67%4,002019-05-16
CHEMOS0,330,000,00%0,002019-05-16
CIECH43,50+0,50+1,16%561,152019-05-16
CIGAMES1,06-0,07-6,03%1 547,022019-05-16
CITYSERV12,95+0,15+1,17%12,362019-05-16
CLNPHARMA39,80+1,05+2,71%533,672019-05-16
CNT14,00-0,30-2,10%13,742019-05-16
COALENERG0,58-0,04-7,20%3,892019-05-16
COGNOR1,57+0,03+1,94%38,682019-05-16
COMARCH189,000,000,00%222,272019-05-16
COMP62,80-0,20-0,32%9,982019-05-16
COMPERIA3,940,000,00%0,002019-05-16
CORMAY1,13+0,03+2,36%155,172019-05-16
CPGROUP6,10-0,10-1,61%0,042019-05-16
CUBEITG0,200,000,00%0,002019-05-16
CYFRPLSAT24,02-1,54-6,03%9 953,582019-05-16
CZTOREBKA0,370,000,00%0,002019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DEBICA78,00-1,40-1,76%87,542019-05-16
DECORA17,20+0,20+1,18%11,942019-05-16
DEKPOL37,700,000,00%7,262019-05-16
DELKO8,25-0,05-0,60%13,722019-05-16
DGA7,76-0,34-4,20%2,352019-05-16
DINOPL114,10-16,30-12,50%93 668,422019-05-16
DOMDEV80,80-0,60-0,74%106,972019-05-16
DREWEX0,410,000,00%0,002019-05-16
DROP0,430,000,00%0,002019-05-16
DROZAPOL1,510,000,00%0,092019-05-16
ECHO3,69+0,10+2,64%285,392019-05-16
EDINVEST1,800,000,00%0,002019-05-16
EFEKT22,60+0,80+3,67%1,012019-05-16
EKOEXPORT5,230,000,00%0,002019-05-16
ELBUDOWA9,64-1,36-12,36%3 100,562019-05-16
ELEKTROTI4,26-0,03-0,70%0,072019-05-16
ELEMENTAL1,16-0,02-1,69%80,462019-05-16
ELKOP0,730,000,00%0,112019-05-16
ELZAB4,12-0,04-0,96%4,172019-05-16
EMCINSMED6,35+0,30+4,96%0,932019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENAP1,140,000,00%0,002019-05-16
ENEA8,50-0,10-1,16%6 064,042019-05-16
ENELMED11,00+0,40+3,77%29,822019-05-16
ENERGA7,95+0,15+1,92%4 257,992019-05-16
ENERGOINS1,03-0,06-5,07%33,272019-05-16
ENTER28,20+0,80+2,92%65,442019-05-16
ERBUD12,70+0,45+3,67%7,872019-05-16
ERG30,000,000,00%1,342019-05-16
ERGIS2,85+0,01+0,35%89,122019-05-16
ESOTIQ16,80-0,35-2,04%57,142019-05-16
ESSYSTEM2,240,000,00%1,012019-05-16
EUCO2,66-0,23-7,96%143,012019-05-16
EUROCASH18,66-1,24-6,23%5 487,152019-05-16
EUROHOLD6,10+0,05+0,83%0,082019-05-16
EUROTEL22,00-0,30-1,35%54,642019-05-16
EVEREST0,95+0,08+9,20%1,222019-05-16
FAMUR4,67-0,06-1,17%217,582019-05-16
FASING17,30+0,50+2,98%42,522019-05-16
FASTFIN0,090,000,00%0,002019-05-16
FEERUM9,400,000,00%0,092019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FENGHUA17,500,000,00%0,002019-05-16
FERRO13,80+0,05+0,36%10,422019-05-16
FERRUM4,02+0,02+0,50%0,012019-05-16
FMG20,400,000,00%0,002019-05-16
FORTE28,50+0,30+1,06%751,302019-05-16
GETIN1,19-0,05-3,89%739,152019-05-16
GETINOBLE0,49-0,02-4,09%1 316,762019-05-16
GINOROSSI0,50-0,01-2,91%7,062019-05-16
GLCOSMED1,490,000,00%0,062019-05-16
GOBARTO7,36-0,08-1,08%31,112019-05-16
GPRE6,76-0,02-0,29%40,962019-05-16
GPW37,80-0,60-1,56%2 425,712019-05-16
GRAVITON1,580,000,00%0,002019-05-16
GROCLIN2,200,000,00%52,072019-05-16
GRODNO4,14+0,04+0,98%8,682019-05-16
GRUPAAZOTY34,08-0,14-0,41%2 844,332019-05-16
GTC8,78-0,06-0,68%210,662019-05-16
HANDLOWY52,30-0,90-1,69%13 361,092019-05-16
HARPER0,13+0,00+1,20%15,352019-05-16
HELIO8,10-0,35-4,14%12,082019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HERKULES2,42-0,01-0,41%3,652019-05-16
HUBSTYLE0,36-0,02-5,26%0,902019-05-16
HYDROTOR36,60+0,20+0,55%0,442019-05-16
I2DEV10,70-0,30-2,73%0,662019-05-16
IALBGR1,320,000,00%0,002019-05-16
IDEABANK2,75-0,05-1,79%407,452019-05-16
IDEON0,010,000,00%0,002019-05-16
IDMSA0,99+0,01+0,51%0,012019-05-16
IMCOMPANY14,10+0,10+0,71%0,102019-05-16
IMMOBILE2,86-0,04-1,38%15,752019-05-16
IMPEL6,300,000,00%19,772019-05-16
IMPERA0,85-0,05-5,56%0,112019-05-16
IMPEXMET4,30+0,03+0,70%227,232019-05-16
IMS3,74-0,01-0,27%47,902019-05-16
INC0,940,000,00%2,322019-05-16
INDYGO0,250,000,00%0,002019-05-16
INDYKPOL65,00-2,00-2,99%79,582019-05-16
INGBSK194,00+2,20+1,15%3 947,412019-05-16
INPRO5,500,000,00%0,022019-05-16
INSTALKRK16,60+0,20+1,22%67,742019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERAOLT12,10-0,40-3,20%40,892019-05-16
INTERBUD0,540,000,00%0,002019-05-16
INTERCARS197,50+2,50+1,28%221,762019-05-16
INTERFERI4,000,000,00%0,002019-05-16
INTERSPPL2,61-0,02-0,76%0,322019-05-16
INTROL2,70-0,12-4,26%1,842019-05-16
INVCEEFIZ469,10-5,00-1,05%0,472019-05-16
INVFIZ941,100,000,00%0,002019-05-16
INVGLDFIZ1 387,100,000,00%0,002019-05-16
INVISTA0,63+0,03+5,00%0,092019-05-16
INVPEFIZ661,82+9,82+1,51%11,912019-05-16
IPOPEMA1,39-0,01-0,71%0,292019-05-16
IQP0,300,000,00%0,002019-05-16
IZOBLOK23,00-1,00-4,17%24,672019-05-16
IZOLACJA1,630,000,00%0,032019-05-16
IZOSTAL3,06-0,01-0,33%2,252019-05-16
JHMDEV1,60+0,01+0,63%12,102019-05-16
JJAUTO9,700,000,00%0,002019-05-16
JSW49,52+0,24+0,49%9 099,562019-05-16
JWCONSTR2,660,000,00%3,692019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
JWWINVEST1,040,000,00%0,232019-05-16
K2INTERNT9,70+0,15+1,57%4,832019-05-16
KANIA0,65-0,05-7,14%1 048,512019-05-16
KBDOM0,420,000,00%0,002019-05-16
KCI0,47+0,01+1,52%2,792019-05-16
KDMSHIPNG1,400,000,00%0,002019-05-16
KERNEL50,50-0,20-0,39%370,822019-05-16
KETY350,00+2,50+0,72%425,292019-05-16
KGHM96,82+3,90+4,20%49 770,752019-05-16
KGL14,050,000,00%0,282019-05-16
KINOPOL11,20+0,10+0,90%0,792019-05-16
KOGENERA36,00-0,10-0,28%4,022019-05-16
KOMPAP6,60-0,20-2,94%1,322019-05-16
KOMPUTRON3,84+0,12+3,23%20,822019-05-16
KONSSTALI22,20-1,80-7,50%14,262019-05-16
KOPEX1,38-0,07-4,56%116,972019-05-16
KPPD24,00-1,00-4,00%2,712019-05-16
KRAKCHEM1,160,000,00%3,092019-05-16
KREC3,38-0,24-6,75%191,722019-05-16
KREDYTIN10,100,000,00%0,002019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KREZUS0,560,000,00%0,002019-05-16
KRKA245,00-12,00-4,67%49,102019-05-16
KRUK161,00-0,60-0,37%6 300,422019-05-16
KRUSZWICA43,00+0,70+1,65%239,582019-05-16
KRVITAMIN4,00-0,08-1,96%7,552019-05-16
KSGAGRO1,070,000,00%0,002019-05-16
LABOPRINT11,200,000,00%0,122019-05-16
LARK0,150,000,00%0,002019-05-16
LARQ4,72-0,02-0,42%0,632019-05-16
LCCORP2,55+0,05+2,00%969,622019-05-16
LENA3,56-0,03-0,84%36,602019-05-16
LENTEX7,30-0,02-0,27%5,262019-05-16
LIBET1,04+0,01+0,48%0,012019-05-16
LIVECHAT30,40-0,10-0,33%187,832019-05-16
LMASFIZ1 145,000,000,00%0,002019-05-16
LMBSFIZ1 140,200,000,00%0,002019-05-16
LMCSFIZ988,000,000,00%0,002019-05-16
LMDSFIZ988,130,000,00%0,002019-05-16
LMESFIZ1 000,000,000,00%0,002019-05-16
LOKUM15,70-0,30-1,88%3,752019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LOTOS78,50+4,50+6,08%46 742,312019-05-16
LPP7 830,00-60,00-0,76%22 693,602019-05-16
LSISOFT11,200,000,00%0,002019-05-16
LUBAWA0,71-0,00-0,56%39,802019-05-16
MABION73,10+1,10+1,53%106,062019-05-16
MAKARONPL5,050,000,00%15,082019-05-16
MANGATA70,00+0,50+0,72%9,312019-05-16
MARVIPOL1,98-0,07-3,37%271,162019-05-16
MASTERPHA5,88+0,14+2,44%22,322019-05-16
MBANK383,60-8,40-2,14%5 884,152019-05-16
MBWS11,74-0,26-2,17%0,592019-05-16
MCI8,24+0,16+1,98%6,572019-05-16
MDIENERGIA3,32-0,03-0,90%8,152019-05-16
MEDIACAP2,00+0,02+1,01%6,212019-05-16
MEDIATEL0,740,000,00%0,002019-05-16
MEDICALG26,50+0,40+1,53%171,912019-05-16
MEDYCZNYFIZ103,600,000,00%0,002019-05-16
MEGARON12,100,000,00%0,002019-05-16
MENNICA22,00+0,60+2,80%3,692019-05-16
MERCATOR5,55-0,21-3,65%160,842019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MERCOR7,20+0,04+0,56%7,382019-05-16
MEXPOLSKA3,64-0,10-2,67%90,702019-05-16
MFO21,40-0,20-0,93%9,832019-05-16
MILKILAND0,540,000,00%0,002019-05-16
MILLENNIUM8,56-0,23-2,62%4 585,722019-05-16
MIRACULUM1,39+0,01+0,72%10,102019-05-16
MIRBUD1,08-0,01-0,46%142,972019-05-16
MLPGROUP45,00-3,00-6,25%4,502019-05-16
MOBRUK80,000,000,00%23,842019-05-16
MOJ0,710,000,00%10,722019-05-16
MONNARI5,40+0,10+1,89%14,922019-05-16
MOSTALPLC5,46+0,36+7,06%272,872019-05-16
MOSTALWAR2,83-0,08-2,75%39,622019-05-16
MOSTALZAB0,43+0,02+5,61%166,522019-05-16
MUZA2,680,000,00%0,002019-05-16
MWTRADE2,80-0,04-1,41%32,782019-05-16
NETIA4,85-0,07-1,42%2,052019-05-16
NETMEDIA12,100,000,00%0,002019-05-16
NEWAG16,20-0,20-1,22%7,432019-05-16
NEWWORLDR0,020,000,00%0,002019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NORTCOAST5,64-0,10-1,74%4,752019-05-16
NOVITA40,60+0,60+1,50%8,292019-05-16
NOWAGALA0,49-0,02-3,37%74,682019-05-16
NTTSYSTEM2,330,000,00%0,012019-05-16
ODLEWNIE3,80+0,06+1,60%144,002019-05-16
OEX18,700,000,00%0,002019-05-16
OPENFIN2,20-0,27-10,93%64,072019-05-16
OPERA3GR320,000,000,00%0,002019-05-16
OPONEO.PL26,40-0,90-3,30%26,572019-05-16
OPTEAM7,10+0,45+6,77%0,072019-05-16
ORANGEPL4,62-0,02-0,43%6 149,732019-05-16
ORBIS92,400,000,00%6,932019-05-16
ORCOGROUP1,22+0,02+1,67%1,092019-05-16
ORION6,850,000,00%1,202019-05-16
ORZBIALY10,600,000,00%4,042019-05-16
OTLOG7,40+0,05+0,68%0,012019-05-16
OTMUCHOW1,83-0,02-1,08%8,762019-05-16
OVOSTAR101,00-2,00-1,94%3,232019-05-16
PAMAPOL1,190,000,00%0,002019-05-16
PANOVA12,500,000,00%1,382019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS1,41+0,03+2,17%59,912019-05-16
PBG0,08-0,00-1,66%32,902019-05-16
PBKM69,000,000,00%1 370,162019-05-16
PBSFINANSE0,280,000,00%0,002019-05-16
PCCEXOL1,540,000,00%13,842019-05-16
PCCROKITA79,00-6,00-7,06%2 740,562019-05-16
PCGUARD1,170,000,00%0,002019-05-16
PCM23,500,000,00%46,012019-05-16
PEIXIN1,020,000,00%0,002019-05-16
PEKABEX9,25-0,20-2,12%29,642019-05-16
PEKAO104,15+2,25+2,21%135 526,712019-05-16
PEMANAGER15,40-0,30-1,91%4,612019-05-16
PEP27,60+0,60+2,22%38,462019-05-16
PEPEES1,79+0,02+1,13%57,862019-05-16
PFLEIDER23,00-0,30-1,29%9,792019-05-16
PGE8,91-0,25-2,75%13 595,222019-05-16
PGNIG5,74-0,01-0,17%19 979,012019-05-16
PGODLEW1,67-0,01-0,60%0,022019-05-16
PGSSOFT10,02-0,18-1,76%14,402019-05-16
PHN11,00+0,30+2,80%11,182019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKNORLEN90,48+3,08+3,52%91 769,892019-05-16
PKOASZEWZ94,930,000,00%0,002019-05-16
PKOBP37,95+0,78+2,10%107 483,482019-05-16
PKOGD103,400,000,00%0,002019-05-16
PKOGS99,900,000,00%0,002019-05-16
PKOSO108,50+0,04+0,04%15,192019-05-16
PKPCARGO43,30-0,25-0,57%325,162019-05-16
PLASTBOX1,82-0,16-8,09%1,002019-05-16
PLATYNINW0,550,000,00%0,002019-05-16
PLAYWAY184,00-2,00-1,08%2 970,332019-05-16
PLAZACNTR2,100,000,00%0,112019-05-16
PMPG1,21-0,09-6,92%0,062019-05-16
POLICE14,200,000,00%3,042019-05-16
POLIMEXMS2,300,000,00%318,622019-05-16
POLNORD6,48-0,08-1,22%84,382019-05-16
POLWAX6,480,000,00%48,882019-05-16
POZBUD2,15-0,07-3,15%107,832019-05-16
PRAGMAFA15,000,000,00%2,812019-05-16
PRAGMAINK7,00-0,30-4,11%0,212019-05-16
PRAIRIE0,99-0,03-2,45%420,302019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRIMAMODA2,30+0,20+9,52%0,012019-05-16
PROCAD1,470,000,00%0,002019-05-16
PROCHEM15,000,000,00%0,032019-05-16
PROJPRZEM18,80+0,05+0,27%0,022019-05-16
PROTEKTOR3,85-0,23-5,64%1,532019-05-16
PROVIDENT9,860,000,00%0,002019-05-16
PULAWY93,800,000,00%0,472019-05-16
PWRMEDIA2,66+0,01+0,38%7,782019-05-16
PZU40,25+1,07+2,73%75 883,072019-05-16
PZUAKORD114,30-0,20-0,17%109,882019-05-16
QMULTIFIZ1 002,000,000,00%0,002019-05-16
QUANTUM16,20+0,70+4,52%14,522019-05-16
QUERCUS2,22-0,08-3,48%7,872019-05-16
QUMAK0,05-0,02-28,57%11,512019-05-16
RADPOL1,48-0,01-1,00%0,012019-05-16
RAFAKO2,12+0,05+2,42%383,802019-05-16
RAFAMET12,400,000,00%0,012019-05-16
RAINBOW19,40-0,60-3,00%742,142019-05-16
RANKPROGR1,47-0,01-0,34%6,352019-05-16
RAWLPLUG9,12+0,26+2,93%29,642019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REDAN0,420,000,00%0,002019-05-16
REDWOOD0,050,000,00%0,002019-05-16
REGNON0,100,000,00%0,002019-05-16
REINHOLD0,17+0,02+12,67%0,042019-05-16
RELPOL7,45-0,05-0,67%76,852019-05-16
REMAK10,85-0,35-3,12%14,512019-05-16
RONSON0,880,000,00%4,102019-05-16
ROPCZYCE34,00+0,90+2,72%121,642019-05-16
RUBICON0,980,000,00%0,052019-05-16
SADOVAYA0,120,000,00%0,002019-05-16
SANOK24,20-0,40-1,63%18,882019-05-16
SANTANDER18,46+0,96+5,49%7,122019-05-16
SANWIL0,670,000,00%0,812019-05-16
SARE5,300,000,00%0,002019-05-16
SCOPAK0,090,000,00%0,002019-05-16
SECOGROUP16,10-0,70-4,17%16,202019-05-16
SEKO9,80-0,05-0,51%1,962019-05-16
SELENAFM10,70-0,30-2,73%0,232019-05-16
SELVITA60,00-1,00-1,64%584,212019-05-16
SETANTA1,90+0,30+18,75%31,002019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SFINKS0,76+0,01+1,33%14,432019-05-16
SILVANO10,25-0,20-1,91%23,072019-05-16
SIMPLE7,000,000,00%0,012019-05-16
SKARBIEC17,00+0,60+3,66%63,982019-05-16
SKOTAN0,800,000,00%1,732019-05-16
SKYLINE0,66-0,01-1,49%0,012019-05-16
SNIEZKA93,00-0,50-0,53%1,582019-05-16
SOHODEV1,07+0,03+2,38%2,722019-05-16
SOLAR0,57-0,03-4,20%3,192019-05-16
SONEL8,700,000,00%0,042019-05-16
SOPHARMA8,300,000,00%0,002019-05-16
STALEXP3,31+0,06+1,84%130,022019-05-16
STALPROD241,50-2,50-1,02%2 066,312019-05-16
STALPROFI8,30-0,05-0,60%1,432019-05-16
STAPORKOW1,850,000,00%0,002019-05-16
STARHEDGE0,78-0,06-7,14%6,072019-05-16
STELMET7,60-0,30-3,80%7,502019-05-16
SUNEX4,98-0,28-5,32%1,152019-05-16
SUWARY12,60-0,10-0,79%0,062019-05-16
SWISSMED1,88+0,08+4,44%1,622019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SYGNITY3,000,000,00%60,732019-05-16
SYNEKTIK16,20-0,18-1,10%50,412019-05-16
TALANX180,000,000,00%0,002019-05-16
TALEX15,150,000,00%0,062019-05-16
TARCZYNSKI15,400,000,00%0,002019-05-16
TATRY131,000,000,00%0,002019-05-16
TAURONPE1,76+0,01+0,57%8 386,782019-05-16
TERMOREX0,850,000,00%0,002019-05-16
TESGAS3,38+0,14+4,32%7,502019-05-16
TIM8,58+0,14+1,66%431,582019-05-16
TORPOL7,06+0,10+1,44%241,012019-05-16
TOYA5,10-0,15-2,86%40,512019-05-16
TRAKCJA2,38-0,05-2,06%158,552019-05-16
TRANSPOL3,46+0,17+5,00%27,572019-05-16
TRIGONPP78,120,000,00%0,002019-05-16
TRIGONPP182,770,000,00%0,002019-05-16
TRIGONPP278,00-1,00-1,27%0,942019-05-16
TRIGONPP381,210,000,00%0,002019-05-16
TRIGONPP484,000,000,00%0,002019-05-16
TRIGONPP579,000,000,00%0,002019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP685,200,000,00%0,002019-05-16
TRIGONPP775,15+0,02+0,03%5,412019-05-16
TRIGONPP885,180,000,00%0,002019-05-16
TRITON2,26-0,06-2,59%1,362019-05-16
TXM0,120,000,00%0,002019-05-16
ULMA58,500,000,00%71,812019-05-16
UNIBEP6,18+0,08+1,31%7,832019-05-16
UNICREDIT45,000,000,00%0,002019-05-16
UNIMA2,48+0,02+0,81%3,322019-05-16
UNIMOT12,85-0,35-2,65%286,862019-05-16
URSUS1,17-0,01-0,51%100,582019-05-16
VANTAGE3,280,000,00%0,002019-05-16
VIGOSYS324,000,000,00%0,002019-05-16
VINDEXUS7,500,000,00%1,502019-05-16
VISTAL2,27+0,08+3,65%244,972019-05-16
VISTULA3,81-0,17-4,39%563,852019-05-16
VIVID1,51-0,00-0,26%77,402019-05-16
VOTUM6,58+0,18+2,81%88,282019-05-16
VOXEL28,30+0,30+1,07%1,412019-05-16
WADEX6,040,000,00%0,922019-05-16
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WARIMPEX5,62-0,18-3,10%0,562019-05-16
WASKO1,40-0,05-3,45%6,922019-05-16
WAWEL714,000,000,00%27,222019-05-16
WIELTON9,00-0,44-4,66%792,832019-05-16
WIKANA1,150,000,00%0,692019-05-16
WILBO0,240,000,00%0,002019-05-16
WINVEST0,880,000,00%0,002019-05-16
WIRTUALNA58,80+0,20+0,34%115,732019-05-16
WITTCHEN16,50-0,20-1,20%65,512019-05-16
WOJAS4,80-0,30-5,88%3,512019-05-16
WORKSERV2,31-0,10-3,96%242,592019-05-16
XTB3,800,000,00%22,322019-05-16
YOLO2,08+0,10+4,79%0,012019-05-16
ZAMET0,880,000,00%0,342019-05-16
ZASTAL0,270,000,00%2,512019-05-16
ZEPAK7,20+0,10+1,41%125,812019-05-16
ZPUE94,00+2,00+2,17%1,092019-05-16
ZREMB0,490,000,00%0,002019-05-16
ZUE3,90+0,02+0,52%15,272019-05-16
ZYWIEC480,00+4,00+0,84%28,782019-05-16
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2173,09 -41,27 -1,86%
WIG 56351,13 -913,76 -1,60%
sWIG80 11476,16 -17,62 -0,15%
mWIG40 3910,83 -46,69 -1,18%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2173,09 -41,27 -1,86%