Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-06-12

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.000.00%0.002019-06-12
08OCTAVA0.830.000.00%0.022019-06-12
11BIT390.00-4.00-1.02%1,275.372019-06-12
4FUNMEDIA7.84-0.04-0.51%6.232019-06-12
ABCDATA1.41-0.02-1.39%8.522019-06-12
ABMSOLID0.540.000.00%0.002019-06-12
ABPL15.90+0.65+4.26%29.902019-06-12
ACAUTOGAZ56.500.000.00%79.232019-06-12
ACTION3.04-0.11-3.49%23.512019-06-12
ADIUVO7.700.000.00%13.372019-06-12
AGORA12.55+0.25+2.03%1,013.552019-06-12
AGROTON3.68+0.18+5.14%46.612019-06-12
AGROWILL1.740.000.00%0.002019-06-12
AILLERON8.00-0.28-3.38%24.342019-06-12
AIRWAY0.770.000.00%4.062019-06-12
ALCHEMIA4.760.000.00%0.002019-06-12
ALIOR49.78-0.22-0.44%11,812.962019-06-12
ALTA2.76+0.02+0.73%7.622019-06-12
ALTUSTFI2.69+0.60+28.95%1,532.332019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALUMETAL36.60+0.40+1.10%161.752019-06-12
AMBRA16.00+0.30+1.91%10.742019-06-12
AMICA115.00-1.80-1.54%171.312019-06-12
AMPLI0.220.000.00%0.002019-06-12
APATOR24.20-0.70-2.81%54.242019-06-12
APLISENS10.000.000.00%20.022019-06-12
APSENERGY2.140.000.00%0.002019-06-12
ARCHICOM15.100.000.00%85.502019-06-12
ARCTIC2.53-0.02-0.78%27.432019-06-12
ARCUS2.18+0.02+0.93%13.852019-06-12
ARTERIA4.600.000.00%0.012019-06-12
ARTIFEX3.88-0.12-3.12%22.422019-06-12
ASBIS2.17+0.09+4.33%262.992019-06-12
ASMGROUP3.300.000.00%0.002019-06-12
ASSECOBS26.000.000.00%4.492019-06-12
ASSECOPOL54.00+0.50+0.93%2,149.112019-06-12
ASSECOSEE15.40+0.10+0.65%102.122019-06-12
ASTARTA23.90-0.20-0.83%10.412019-06-12
ATAL41.00-0.50-1.20%110.032019-06-12
ATENDE3.780.000.00%2.082019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLANTAPL4.50-0.09-1.96%13.032019-06-12
ATLASEST1.35+0.01+0.37%3.512019-06-12
ATM8.800.000.00%0.022019-06-12
ATMGRUPA4.20-0.18-4.11%5.182019-06-12
ATREM2.00-0.09-4.31%8.642019-06-12
AUTOPARTN4.590.000.00%41.032019-06-12
AWBUD0.930.000.00%0.002019-06-12
BALTONA6.25+0.10+1.63%0.232019-06-12
BBIDEV0.59-0.01-1.67%15.222019-06-12
BEDZIN22.40-0.20-0.89%0.042019-06-12
BENEFIT560.00-14.00-2.44%1,122.382019-06-12
BERLING4.48-0.26-5.49%0.042019-06-12
BEST23.800.000.00%6.862019-06-12
BETACOM10.780.000.00%0.052019-06-12
BGZBNPP52.800.000.00%0.742019-06-12
BIK18.98-0.24-1.25%1.482019-06-12
BIOMEDLUB0.92-0.14-13.58%805.242019-06-12
BIOTON4.17-0.14-3.36%81.842019-06-12
BMPAG0.72-0.07-8.86%8.662019-06-12
BOGDANKA35.30-0.30-0.84%588.532019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BORYSZEW3.99+0.04+1.14%171.862019-06-12
BOS7.12-0.02-0.28%21.852019-06-12
BOWIM2.08-0.14-6.31%9.712019-06-12
BPHFIZBI2146.100.000.00%0.002019-06-12
BPHFIZBI4119.800.000.00%0.002019-06-12
BPHFIZBI5120.220.000.00%0.002019-06-12
BPHFIZDS112.100.000.00%0.002019-06-12
BPHFIZMLI87.000.000.00%0.002019-06-12
BRASTER1.61+0.03+1.64%319.792019-06-12
BRIJU2.66+0.06+2.31%1.292019-06-12
BSCDRUK31.50-1.00-3.08%86.382019-06-12
BUDIMEX137.60-1.60-1.15%348.662019-06-12
BUDOPOL0.060.000.00%0.002019-06-12
BUMECH3.16+0.20+6.76%72.802019-06-12
BZWBK376.60+0.40+0.11%18,320.902019-06-12
CALATRAVA0.230.000.00%0.002019-06-12
CAPITAL1.92+0.10+5.49%0.012019-06-12
CCC149.20-1.90-1.26%15,148.412019-06-12
CCENERGY0.060.000.00%0.002019-06-12
CDPROJEKT210.30-11.20-5.06%130,397.242019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CDRL24.00-0.40-1.64%6.612019-06-12
CELTIC5.800.000.00%0.002019-06-12
CEZ90.60-0.60-0.66%1.812019-06-12
CFI0.43-0.01-2.27%26.332019-06-12
CHEMOS0.330.000.00%0.002019-06-12
CIECH43.40-0.60-1.36%1,367.962019-06-12
CIGAMES1.04-0.06-5.11%1,550.502019-06-12
CITYSERV12.25-0.65-5.04%3.672019-06-12
CLNPHARMA42.60+1.10+2.65%229.242019-06-12
CNT14.40+0.50+3.60%4.072019-06-12
COALENERG0.58+0.08+16.00%0.062019-06-12
COGNOR1.64+0.02+1.23%53.082019-06-12
COMARCH185.50-0.50-0.27%253.832019-06-12
COMP63.000.000.00%1.892019-06-12
COMPERIA3.62-0.16-4.23%50.682019-06-12
CORMAY1.00-0.04-3.47%43.462019-06-12
CPGROUP5.65-0.27-4.56%15.892019-06-12
CUBEITG0.200.000.00%0.002019-06-12
CYFRPLSAT28.88+0.68+2.41%28,557.672019-06-12
CZTOREBKA0.340.000.00%0.012019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DEBICA81.600.000.00%49.372019-06-12
DECORA18.550.000.00%17.842019-06-12
DEKPOL30.70+3.20+11.64%4.282019-06-12
DELKO8.30+0.10+1.22%1.792019-06-12
DGA7.84+0.10+1.29%0.022019-06-12
DINOPL122.00-1.20-0.97%15,649.232019-06-12
DOMDEV86.20+0.20+0.23%213.772019-06-12
DREWEX0.390.000.00%0.002019-06-12
DROP0.200.000.00%0.002019-06-12
DROZAPOL1.410.000.00%0.002019-06-12
ECHO4.10+0.09+2.24%2,825.202019-06-12
EDINVEST2.00+0.06+3.09%1.462019-06-12
EFEKT23.80+0.20+0.85%0.122019-06-12
EKOEXPORT5.230.000.00%0.002019-06-12
ELBUDOWA8.88-0.94-9.57%1,791.652019-06-12
ELEKTROTI3.96+0.01+0.25%6.932019-06-12
ELEMENTAL1.13-0.05-4.22%175.482019-06-12
ELKOP0.740.000.00%0.002019-06-12
ELZAB3.84-0.06-1.54%1.502019-06-12
EMCINSMED5.600.000.00%0.002019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENAP1.18+0.01+0.85%3.882019-06-12
ENEA8.31-0.08-0.95%7,881.742019-06-12
ENELMED11.20-0.10-0.89%134.472019-06-12
ENERGA7.25+0.01+0.21%3,921.172019-06-12
ENERGOINS1.06+0.08+8.38%20.022019-06-12
ENTER35.30-0.70-1.94%33.892019-06-12
ERBUD11.25-0.25-2.17%8.522019-06-12
ERG32.000.000.00%0.032019-06-12
ERGIS3.15+0.09+2.94%4.082019-06-12
ESOTIQ14.30-0.40-2.72%45.712019-06-12
ESSYSTEM2.320.000.00%0.002019-06-12
EUCO2.93-0.22-6.98%79.112019-06-12
EUROCASH19.94-0.36-1.77%2,984.512019-06-12
EUROHOLD6.000.000.00%0.482019-06-12
EUROTEL20.800.000.00%46.622019-06-12
EVEREST0.900.000.00%0.002019-06-12
FAMUR4.81-0.03-0.62%163.132019-06-12
FASING16.80+0.40+2.44%35.202019-06-12
FASTFIN0.090.000.00%0.002019-06-12
FEERUM9.70-0.10-1.02%0.142019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FENGHUA17.500.000.00%0.002019-06-12
FERRO14.000.000.00%48.422019-06-12
FERRUM4.10+0.01+0.24%0.012019-06-12
FMG20.400.000.00%1.042019-06-12
FORTE29.95+0.20+0.67%83.642019-06-12
GETIN1.02+0.01+0.59%285.372019-06-12
GETINOBLE0.50-0.00-0.20%293.312019-06-12
GINOROSSI0.54+0.00+0.18%47.012019-06-12
GLCOSMED1.610.000.00%1.642019-06-12
GOBARTO7.400.000.00%0.002019-06-12
GPRE6.840.000.00%29.042019-06-12
GPW40.300.000.00%3,758.082019-06-12
GRAVITON1.640.000.00%0.002019-06-12
GROCLIN1.94-0.06-3.00%53.242019-06-12
GRODNO3.78+0.07+1.89%6.462019-06-12
GRUPAAZOTY40.22+0.16+0.40%1,498.952019-06-12
GTC8.35+0.15+1.83%227.742019-06-12
HANDLOWY52.80+1.20+2.33%4,511.072019-06-12
HARPER0.140.000.00%0.712019-06-12
HELIO8.000.000.00%0.802019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HERKULES2.200.000.00%8.642019-06-12
HUBSTYLE0.37-0.01-2.63%0.002019-06-12
HYDROTOR37.20-0.20-0.53%0.072019-06-12
I2DEV6.800.000.00%0.342019-06-12
IALBGR1.320.000.00%0.002019-06-12
IDEABANK2.03-0.01-0.49%69.252019-06-12
IDEON0.010.000.00%0.002019-06-12
IDMSA0.900.000.00%2.872019-06-12
IMCOMPANY14.700.000.00%2.502019-06-12
IMMOBILE2.87+0.07+2.50%29.342019-06-12
IMPEL6.90-0.10-1.43%118.772019-06-12
IMPERA0.84+0.02+2.44%7.982019-06-12
IMPEXMET4.250.000.00%400.402019-06-12
IMS3.870.000.00%8.772019-06-12
INC0.900.000.00%0.112019-06-12
INDYGO0.250.000.00%0.002019-06-12
INDYKPOL61.500.000.00%1.722019-06-12
INGBSK194.00-2.60-1.32%1,848.702019-06-12
INPRO5.300.000.00%1.412019-06-12
INSTALKRK16.40+0.20+1.23%0.732019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERAOLT12.100.000.00%7.562019-06-12
INTERBUD0.500.000.00%0.002019-06-12
INTERCARS192.00-7.00-3.52%657.962019-06-12
INTERFERI4.000.000.00%0.002019-06-12
INTERSPPL2.69+0.06+2.28%19.782019-06-12
INTROL2.940.000.00%10.162019-06-12
INVCEEFIZ472.100.000.00%0.002019-06-12
INVFIZ931.16-18.74-1.97%19.552019-06-12
INVGLDFIZ1,414.000.000.00%0.002019-06-12
INVISTA0.620.000.00%0.002019-06-12
INVPEFIZ680.000.000.00%0.002019-06-12
IPOPEMA1.320.000.00%0.032019-06-12
IQP0.30-0.00-0.67%0.002019-06-12
IZOBLOK26.70-1.30-4.64%16.042019-06-12
IZOLACJA1.600.000.00%0.042019-06-12
IZOSTAL3.12+0.04+1.30%1.012019-06-12
JHMDEV1.58+0.01+0.64%0.012019-06-12
JJAUTO9.700.000.00%0.002019-06-12
JSW43.80-2.00-4.37%17,728.252019-06-12
JWCONSTR2.670.000.00%24.012019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
JWWINVEST1.200.000.00%0.012019-06-12
K2INTERNT9.90+0.25+2.59%3.022019-06-12
KANIA0.34+0.02+6.35%1,497.242019-06-12
KBDOM0.36-0.02-5.29%0.002019-06-12
KCI0.47+0.02+3.75%2.192019-06-12
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002019-06-12
KERNEL49.00-0.40-0.81%2,101.302019-06-12
KETY335.50-9.50-2.75%594.282019-06-12
KGHM98.90+0.24+0.24%48,002.602019-06-12
KGL13.65+0.25+1.87%0.472019-06-12
KINOPOL11.30-0.30-2.59%0.112019-06-12
KOGENERA33.40-0.60-1.76%69.102019-06-12
KOMPAP6.950.000.00%0.002019-06-12
KOMPUTRON3.79+0.06+1.61%0.012019-06-12
KONSSTALI26.00+0.80+3.17%0.032019-06-12
KOPEX1.13-0.01-1.05%2.252019-06-12
KPPD24.800.000.00%0.002019-06-12
KRAKCHEM1.33+0.01+0.76%4.322019-06-12
KREC3.85-0.27-6.44%57.462019-06-12
KREDYTIN10.000.000.00%0.002019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KREZUS0.560.000.00%0.002019-06-12
KRKA258.000.000.00%0.262019-06-12
KRUK190.20+6.20+3.37%15,944.492019-06-12
KRUSZWICA44.30-0.10-0.23%19.862019-06-12
KRVITAMIN5.260.000.00%27.462019-06-12
KSGAGRO0.900.000.00%0.002019-06-12
LABOPRINT10.50-0.10-0.94%0.182019-06-12
LARK0.150.000.00%0.002019-06-12
LARQ4.98+0.18+3.75%0.132019-06-12
LCCORP2.56+0.03+1.19%333.702019-06-12
LENA3.03-0.01-0.33%3.202019-06-12
LENTEX7.36-0.02-0.27%76.452019-06-12
LIBET0.800.000.00%170.012019-06-12
LIVECHAT29.40-0.50-1.67%324.672019-06-12
LMASFIZ1,145.000.000.00%0.002019-06-12
LMBSFIZ1,140.200.000.00%0.002019-06-12
LMCSFIZ1,003.110.000.00%0.002019-06-12
LMDSFIZ1,000.220.000.00%0.002019-06-12
LMESFIZ991.300.000.00%0.002019-06-12
LOKUM15.900.000.00%18.962019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LOTOS84.54+1.20+1.44%16,332.822019-06-12
LPP7,165.00+25.00+0.35%16,823.672019-06-12
LSISOFT9.78+0.02+0.20%16.702019-06-12
LUBAWA0.630.000.00%5.172019-06-12
MABION74.40-0.20-0.27%53.342019-06-12
MAKARONPL5.60-0.10-1.75%8.352019-06-12
MANGATA73.00-2.00-2.67%1.172019-06-12
MARVIPOL2.40-0.01-0.62%56.342019-06-12
MASTERPHA6.04-0.02-0.33%7.572019-06-12
MBANK428.00+3.80+0.90%7,324.722019-06-12
MBWS11.00+1.00+10.00%0.102019-06-12
MCI7.940.000.00%0.002019-06-12
MDIENERGIA3.370.000.00%2.042019-06-12
MEDIACAP1.82+0.02+1.11%0.732019-06-12
MEDIATEL0.740.000.00%0.002019-06-12
MEDICALG27.60+0.15+0.55%137.542019-06-12
MEDYCZNYFIZ100.150.000.00%0.002019-06-12
MEGARON12.100.000.00%0.002019-06-12
MENNICA21.000.000.00%298.412019-06-12
MERCATOR6.25-0.10-1.57%162.212019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MERCOR7.44+0.38+5.38%332.782019-06-12
MEXPOLSKA3.660.000.00%0.012019-06-12
MFO22.00-0.50-2.22%15.812019-06-12
MILKILAND0.340.000.00%0.002019-06-12
MILLENNIUM9.43-0.16-1.67%4,689.522019-06-12
MIRACULUM1.30-0.05-3.70%2.922019-06-12
MIRBUD1.08+0.01+0.46%40.072019-06-12
MLPGROUP46.00+2.00+4.55%432.552019-06-12
MOBRUK87.000.000.00%37.782019-06-12
MOJ0.730.000.00%0.002019-06-12
MONNARI5.340.000.00%20.602019-06-12
MOSTALPLC4.47+0.03+0.68%2.122019-06-12
MOSTALWAR2.87+0.03+1.06%6.382019-06-12
MOSTALZAB0.40+0.01+2.18%17.802019-06-12
MUZA2.820.000.00%0.002019-06-12
MWTRADE3.04+0.12+4.11%0.032019-06-12
NETIA4.73-0.05-1.05%31.172019-06-12
NETMEDIA12.100.000.00%0.002019-06-12
NEWAG18.20+0.10+0.55%0.252019-06-12
NEWWORLDR0.020.000.00%0.002019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NORTCOAST5.000.000.00%0.002019-06-12
NOVITA40.10-0.90-2.20%1.002019-06-12
NOWAGALA0.54+0.01+1.89%29.442019-06-12
NTTSYSTEM2.25+0.01+0.45%5.782019-06-12
ODLEWNIE3.700.000.00%36.122019-06-12
OEX18.60+0.60+3.33%0.022019-06-12
OPENFIN1.43-0.04-2.72%3.292019-06-12
OPERA3GR320.000.000.00%0.002019-06-12
OPONEO.PL24.000.000.00%172.072019-06-12
OPTEAM6.60+0.30+4.76%3.952019-06-12
ORANGEPL6.58+0.08+1.23%38,846.302019-06-12
ORBIS103.00+5.40+5.53%271.212019-06-12
ORCOGROUP1.38+0.08+6.15%33.362019-06-12
ORION6.95-0.05-0.71%2.942019-06-12
ORZBIALY10.20-0.20-1.92%4.572019-06-12
OTLOG6.55-0.55-7.75%24.292019-06-12
OTMUCHOW1.92+0.07+3.78%0.022019-06-12
OVOSTAR102.000.000.00%2.352019-06-12
PAMAPOL1.200.000.00%2.892019-06-12
PANOVA13.200.000.00%0.002019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS1.270.000.00%3.832019-06-12
PBG0.07+0.01+8.70%63.502019-06-12
PBKM67.60+0.20+0.30%17.592019-06-12
PBSFINANSE0.23-0.04-14.81%0.692019-06-12
PCCEXOL1.55-0.01-0.64%2.362019-06-12
PCCROKITA72.80-1.20-1.62%275.522019-06-12
PCGUARD1.170.000.00%0.002019-06-12
PCM23.500.000.00%9.942019-06-12
PEIXIN1.020.000.00%0.002019-06-12
PEKABEX9.90-0.05-0.50%15.972019-06-12
PEKAO110.35-0.65-0.59%70,686.972019-06-12
PEMANAGER13.300.000.00%0.602019-06-12
PEP26.60-0.20-0.75%56.322019-06-12
PEPEES1.78-0.01-0.56%5.132019-06-12
PFLEIDER20.00+0.30+1.52%0.102019-06-12
PGE9.01+0.23+2.60%14,706.322019-06-12
PGNIG5.41-0.07-1.28%24,147.332019-06-12
PGODLEW1.49+0.04+2.76%2.942019-06-12
PGSSOFT9.53-0.07-0.73%79.312019-06-12
PHN10.90+0.05+0.46%1.052019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKNORLEN91.70-0.76-0.82%76,661.762019-06-12
PKOASZEWZ96.000.000.00%0.002019-06-12
PKOBP42.16-0.57-1.33%141,469.602019-06-12
PKOGD103.04-0.26-0.25%10.302019-06-12
PKOGS99.980.000.00%0.002019-06-12
PKOSO108.32+0.04+0.04%10.832019-06-12
PKPCARGO43.90+0.60+1.39%316.832019-06-12
PLASTBOX1.980.000.00%0.012019-06-12
PLATYNINW0.550.000.00%0.002019-06-12
PLAYWAY173.20-8.80-4.84%1,951.772019-06-12
PLAZACNTR1.80-0.19-9.55%12.892019-06-12
PMPG1.54+0.04+2.67%3.032019-06-12
POLICE13.80+0.40+2.99%2.042019-06-12
POLIMEXMS2.42+0.05+2.11%1,485.812019-06-12
POLNORD6.20-0.06-0.96%13.642019-06-12
POLWAX6.59-0.01-0.15%7.452019-06-12
POZBUD1.89-0.04-2.07%77.962019-06-12
PRAGMAFA13.70-0.30-2.14%37.372019-06-12
PRAGMAINK6.82-0.18-2.57%7.832019-06-12
PRAIRIE0.80+0.03+3.23%1,151.942019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRIMAMODA1.960.000.00%0.002019-06-12
PROCAD1.19-0.11-8.46%5.202019-06-12
PROCHEM15.800.000.00%0.142019-06-12
PROJPRZEM18.600.000.00%0.002019-06-12
PROTEKTOR3.86+0.01+0.26%2.122019-06-12
PROVIDENT10.300.000.00%0.152019-06-12
PULAWY99.60-0.40-0.40%7.572019-06-12
PWRMEDIA2.85-0.02-0.70%9.152019-06-12
PZU42.46-0.23-0.54%51,634.162019-06-12
PZUAKORD114.710.000.00%0.002019-06-12
QMULTIFIZ985.100.000.00%0.002019-06-12
QUANTUM16.100.000.00%0.002019-06-12
QUERCUS2.29+0.05+2.23%18.552019-06-12
QUMAK0.05+0.00+0.20%3.032019-06-12
RADPOL1.390.000.00%2.672019-06-12
RAFAKO2.04+0.10+5.20%1,695.242019-06-12
RAFAMET12.000.000.00%0.002019-06-12
RAINBOW24.00-0.50-2.04%196.032019-06-12
RANKPROGR1.400.000.00%0.002019-06-12
RAWLPLUG9.000.000.00%3.072019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REDAN0.35+0.05+16.00%0.322019-06-12
REDWOOD0.050.000.00%0.002019-06-12
REGNON0.100.000.00%0.002019-06-12
REINHOLD0.130.000.00%0.102019-06-12
RELPOL7.55-0.15-1.95%0.112019-06-12
REMAK11.80+0.45+3.96%0.122019-06-12
RONSON0.89-0.02-2.20%31.082019-06-12
ROPCZYCE29.90-0.80-2.61%16.142019-06-12
RUBICON0.970.000.00%0.002019-06-12
SADOVAYA0.120.000.00%0.002019-06-12
SANOK25.40-0.10-0.39%38.482019-06-12
SANTANDER17.13-0.67-3.75%10.992019-06-12
SANWIL0.66+0.01+1.54%0.332019-06-12
SARE4.100.000.00%0.002019-06-12
SCOPAK0.10+0.01+6.38%0.142019-06-12
SECOGROUP16.000.000.00%0.002019-06-12
SEKO9.20+0.20+2.22%2.402019-06-12
SELENAFM13.20-0.10-0.75%4.342019-06-12
SELVITA56.00+1.00+1.82%78.292019-06-12
SETANTA1.980.000.00%5.992019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SFINKS0.72-0.00-0.56%7.312019-06-12
SILVANO9.760.000.00%0.002019-06-12
SIMPLE6.70-0.05-0.74%4.442019-06-12
SKARBIEC17.90+0.60+3.47%176.332019-06-12
SKOTAN0.86+0.01+0.58%23.042019-06-12
SKYLINE0.62-0.04-6.06%2.612019-06-12
SNIEZKA89.000.000.00%1.962019-06-12
SOHODEV0.69+0.03+4.24%16.602019-06-12
SOLAR0.54+0.01+2.88%12.772019-06-12
SONEL8.65-0.75-7.98%2.442019-06-12
SOPHARMA8.300.000.00%0.002019-06-12
STALEXP3.49-0.01-0.29%44.332019-06-12
STALPROD240.50-1.00-0.41%289.622019-06-12
STALPROFI7.45-0.15-1.97%41.552019-06-12
STAPORKOW1.43+0.02+1.42%60.612019-06-12
STARHEDGE0.67-0.03-4.29%12.582019-06-12
STELMET6.90-0.85-10.97%39.252019-06-12
SUNEX5.78+0.04+0.70%7.052019-06-12
SUWARY12.000.000.00%0.062019-06-12
SWISSMED1.82-0.07-3.70%0.022019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SYGNITY2.74-0.14-4.86%24.412019-06-12
SYNEKTIK15.00+0.60+4.17%30.132019-06-12
TALANX180.000.000.00%0.002019-06-12
TALEX15.30+0.05+0.33%2.482019-06-12
TARCZYNSKI14.50+0.50+3.57%0.722019-06-12
TATRY131.000.000.00%0.002019-06-12
TAURONPE1.53+0.02+1.40%11,590.652019-06-12
TERMOREX0.88-0.07-6.95%0.062019-06-12
TESGAS2.900.000.00%0.012019-06-12
TIM9.24-0.36-3.75%260.972019-06-12
TORPOL7.34-0.32-4.18%338.772019-06-12
TOYA5.350.000.00%1.502019-06-12
TRAKCJA2.27+0.08+3.65%1,715.632019-06-12
TRANSPOL3.47+0.07+2.06%0.022019-06-12
TRIGONPP71.000.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP182.770.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP270.990.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP373.990.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP476.200.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP568.00-2.37-3.37%518.102019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP685.200.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP771.000.000.00%0.002019-06-12
TRIGONPP872.000.000.00%0.002019-06-12
TRITON2.20+0.02+0.92%3.362019-06-12
TXM0.13+0.00+3.23%1.002019-06-12
ULMA53.50-0.50-0.93%0.862019-06-12
UNIBEP6.58+0.12+1.86%35.132019-06-12
UNICREDIT43.50-0.39-0.88%13.112019-06-12
UNIMA2.64+0.16+6.45%0.652019-06-12
UNIMOT15.75-0.40-2.48%166.932019-06-12
URSUS0.92+0.04+4.77%562.632019-06-12
VANTAGE3.280.000.00%0.002019-06-12
VIGOSYS336.000.000.00%6.612019-06-12
VINDEXUS7.26-0.14-1.89%13.562019-06-12
VISTAL1.82+0.06+3.11%85.282019-06-12
VISTULA3.93-0.05-1.26%275.032019-06-12
VIVID1.50+0.06+3.89%64.642019-06-12
VOTUM8.04-0.06-0.74%74.632019-06-12
VOXEL29.500.000.00%5.992019-06-12
WADEX6.20+0.06+0.98%106.182019-06-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WARIMPEX5.68-0.02-0.35%3.442019-06-12
WASKO1.40-0.03-2.10%18.972019-06-12
WAWEL650.00+10.00+1.56%122.972019-06-12
WIELTON9.43+0.04+0.43%103.772019-06-12
WIKANA1.080.000.00%0.552019-06-12
WILBO0.240.000.00%0.002019-06-12
WINVEST0.020.000.00%0.002019-06-12
WIRTUALNA59.00-1.00-1.67%233.612019-06-12
WITTCHEN15.40-0.60-3.75%79.282019-06-12
WOJAS5.30-0.04-0.75%0.712019-06-12
WORKSERV2.17-0.03-1.36%46.262019-06-12
XTB3.930.000.00%0.002019-06-12
YOLO2.07-0.01-0.48%1.042019-06-12
ZAMET0.880.000.00%4.412019-06-12
ZASTAL0.260.000.00%0.002019-06-12
ZEPAK7.040.000.00%3.632019-06-12
ZPUE98.000.000.00%1.472019-06-12
ZREMB0.490.000.00%0.002019-06-12
ZUE3.90+0.02+0.52%7.812019-06-12
ZYWIEC482.00-4.00-0.82%31.192019-06-12
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2325,16 +48,56 +2,13%
WIG 59936,46 +1079,45 +1,83%
sWIG80 11642,53 +79,49 +0,69%
mWIG40 4064,68 +53,81 +1,34%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2325,16 +48,56 +2,13%