Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-08-13

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.000.00%0.002019-08-13
08OCTAVA0.85+0.01+0.95%0.012019-08-13
11BIT398.00+10.00+2.58%9,484.062019-08-13
4FUNMEDIA7.48-0.02-0.27%16.502019-08-13
ABCDATA1.430.000.00%0.002019-08-13
ABPL18.45-0.05-0.27%28.172019-08-13
ACAUTOGAZ46.80-2.20-4.49%37.292019-08-13
ACTION3.48+0.12+3.57%32.822019-08-13
ADIUVO7.70+0.50+6.94%11.552019-08-13
AGORA11.95-0.05-0.42%6.812019-08-13
AGROTON2.93-0.02-0.68%12.512019-08-13
AGROWILL1.740.000.00%0.002019-08-13
AILLERON7.840.000.00%5.542019-08-13
AIRWAY0.70-0.02-2.51%2.112019-08-13
ALCHEMIA4.760.000.00%0.002019-08-13
ALIOR43.32+0.82+1.93%9,022.992019-08-13
ALTA2.560.000.00%6.412019-08-13
ALTUSTFI2.17+0.02+0.93%8.862019-08-13
ALUMETAL35.80-0.10-0.28%30.872019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA16.35+0.35+2.19%239.102019-08-13
AMICA111.00-1.00-0.89%429.592019-08-13
AMPLI0.220.000.00%0.002019-08-13
APATOR23.500.000.00%35.862019-08-13
APLISENS10.00+0.10+1.01%0.022019-08-13
APSENERGY1.940.000.00%0.002019-08-13
ARCHICOM13.70-0.10-0.72%2.742019-08-13
ARCTIC2.77-0.01-0.36%12.092019-08-13
ARCUS2.060.000.00%0.002019-08-13
ARTERIA3.76-0.16-4.08%9.502019-08-13
ARTIFEX3.760.000.00%0.322019-08-13
ASBIS2.35+0.08+3.52%130.842019-08-13
ASMGROUP3.300.000.00%0.002019-08-13
ASSECOBS27.00-0.20-0.74%2.982019-08-13
ASSECOPOL56.00+0.95+1.73%2,727.852019-08-13
ASSECOSEE17.90-0.10-0.56%21.612019-08-13
ASTARTA22.90+0.50+2.23%51.892019-08-13
ATAL35.00-0.80-2.23%110.652019-08-13
ATENDE3.660.000.00%0.012019-08-13
ATLANTAPL4.600.000.00%19.842019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1.53+0.03+2.00%10.262019-08-13
ATM9.18-0.01-0.11%0.022019-08-13
ATMGRUPA4.99+0.01+0.20%62.312019-08-13
ATREM2.05-0.02-0.97%0.132019-08-13
AUTOPARTN5.02+0.12+2.45%170.082019-08-13
AWBUD0.870.000.00%0.872019-08-13
BALTONA6.900.000.00%1.382019-08-13
BBIDEV0.51-0.03-5.95%81.762019-08-13
BEDZIN19.000.000.00%0.022019-08-13
BENEFIT644.00+60.00+10.27%293.002019-08-13
BERLING4.200.000.00%0.002019-08-13
BEST22.000.000.00%0.002019-08-13
BETACOM9.60+0.10+1.05%9.652019-08-13
BGZBNPP69.40+0.40+0.58%1.052019-08-13
BIK15.30-0.04-0.26%0.082019-08-13
BIOMEDLUB0.96+0.01+0.84%1.922019-08-13
BIOTON4.83+0.15+3.21%411.692019-08-13
BMPAG0.860.000.00%0.002019-08-13
BOGDANKA36.45+0.45+1.25%161.852019-08-13
BORYSZEW4.50+0.01+0.11%622.682019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOS8.22+0.48+6.20%1,150.652019-08-13
BOWIM1.700.000.00%0.002019-08-13
BPHFIZBI2146.100.000.00%0.002019-08-13
BPHFIZBI4119.800.000.00%0.002019-08-13
BPHFIZBI5120.220.000.00%0.002019-08-13
BPHFIZDS112.100.000.00%0.002019-08-13
BPHFIZMLI86.100.000.00%0.002019-08-13
BRASTER1.44-0.01-0.55%38.342019-08-13
BRIJU2.490.000.00%0.002019-08-13
BSCDRUK35.60+1.10+3.19%174.762019-08-13
BUDIMEX127.60+0.40+0.31%883.002019-08-13
BUDOPOL0.060.000.00%0.002019-08-13
BUMECH3.74+0.04+1.08%4.292019-08-13
BZWBK310.40+5.40+1.77%18,592.262019-08-13
CALATRAVA0.230.000.00%0.002019-08-13
CAPITAL1.39+0.18+14.94%0.012019-08-13
CCC136.00+5.10+3.90%12,432.162019-08-13
CCENERGY0.060.000.00%0.002019-08-13
CDPROJEKT224.00+4.00+1.82%72,343.072019-08-13
CDRL22.00+0.20+0.92%41.682019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC5.900.000.00%8.912019-08-13
CEZ89.00+0.90+1.02%23.582019-08-13
CFI0.34+0.01+4.31%0.582019-08-13
CHEMOS0.330.000.00%0.002019-08-13
CIECH36.00+1.50+4.35%2,321.852019-08-13
CIGAMES0.93-0.01-1.59%90.832019-08-13
CITYSERV9.700.000.00%0.002019-08-13
CLNPHARMA41.00-0.30-0.73%480.752019-08-13
CNT14.30-0.10-0.69%3.622019-08-13
COALENERG0.440.000.00%0.002019-08-13
COGNOR1.67+0.01+0.30%25.732019-08-13
COMARCH179.00+14.50+8.81%1,172.052019-08-13
COMP62.00+1.00+1.64%162.902019-08-13
COMPERIA3.240.000.00%0.372019-08-13
CORMAY0.89-0.01-0.78%12.102019-08-13
CPGROUP5.70-0.10-1.72%0.032019-08-13
CUBEITG0.200.000.00%0.002019-08-13
CYFRPLSAT28.28-0.52-1.81%12,057.362019-08-13
CZTOREBKA0.37+0.02+5.71%1.342019-08-13
DEBICA82.20+0.20+0.24%58.802019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA20.100.000.00%8.702019-08-13
DEKPOL26.50-0.20-0.75%25.422019-08-13
DELKO8.25+0.25+3.12%153.102019-08-13
DGA6.920.000.00%0.302019-08-13
DINOPL134.30-1.60-1.18%24,819.932019-08-13
DOMDEV77.20-0.40-0.52%56.672019-08-13
DREWEX0.460.000.00%0.162019-08-13
DROP0.200.000.00%0.002019-08-13
DROZAPOL1.28-0.01-0.39%1.952019-08-13
ECHO4.42+0.14+3.15%111.022019-08-13
EDINVEST2.220.000.00%0.002019-08-13
EFEKT20.80+0.20+0.97%4.432019-08-13
EKOEXPORT4.24+0.02+0.47%65.392019-08-13
ELBUDOWA7.86-0.48-5.76%619.812019-08-13
ELEKTROTI3.45-0.13-3.63%9.832019-08-13
ELEMENTAL1.05+0.05+5.22%190.312019-08-13
ELKOP0.64-0.03-4.48%0.572019-08-13
ELZAB3.50+0.04+1.16%0.202019-08-13
EMCINSMED4.920.000.00%0.002019-08-13
ENAP1.14+0.03+2.70%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA8.24+0.18+2.23%2,206.152019-08-13
ENELMED13.500.000.00%0.002019-08-13
ENERGA7.11+0.27+3.87%2,212.542019-08-13
ENERGOINS0.99+0.04+4.21%0.502019-08-13
ENTER36.90+1.70+4.83%132.572019-08-13
ERBUD12.95+0.20+1.57%10.062019-08-13
ERG32.00+1.40+4.58%1.362019-08-13
ERGIS2.50-0.02-0.79%1.622019-08-13
ESOTIQ14.40+0.70+5.11%11.172019-08-13
ESSYSTEM2.44-0.02-0.81%7.212019-08-13
EUCO2.24-0.13-5.49%128.612019-08-13
EUROCASH18.65+0.65+3.61%2,223.342019-08-13
EUROHOLD6.950.000.00%0.192019-08-13
EUROTEL20.50-0.10-0.49%5.662019-08-13
EVEREST0.800.000.00%0.402019-08-13
FAMUR4.28+0.03+0.71%1,788.282019-08-13
FASING16.05-0.30-1.83%9.342019-08-13
FASTFIN0.090.000.00%0.002019-08-13
FEERUM10.65+0.45+4.41%5.162019-08-13
FENGHUA17.500.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO12.80-0.10-0.78%18.512019-08-13
FERRUM3.30-0.02-0.60%16.462019-08-13
FMG16.000.000.00%0.002019-08-13
FORTE25.40-0.55-2.12%298.532019-08-13
GETIN1.07+0.00+0.38%201.562019-08-13
GETINOBLE0.42+0.00+0.96%440.972019-08-13
GINOROSSI0.550.000.00%0.002019-08-13
GLCOSMED1.600.000.00%0.012019-08-13
GOBARTO6.86-0.40-5.51%1.032019-08-13
GPRE6.66-0.14-2.06%19.982019-08-13
GPW39.50-0.25-0.63%672.662019-08-13
GRAVITON1.55+0.04+2.65%0.022019-08-13
GROCLIN2.00+0.01+0.60%52.782019-08-13
GRODNO4.10+0.13+3.27%4.052019-08-13
GRUPAAZOTY40.60+0.60+1.50%1,720.562019-08-13
GTC9.44+0.35+3.85%897.112019-08-13
HANDLOWY52.90+1.90+3.73%2,010.102019-08-13
HARPER0.11+0.01+6.51%11.522019-08-13
HELIO11.10-0.30-2.63%102.992019-08-13
HERKULES1.44+0.02+1.41%0.582019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.400.000.00%0.002019-08-13
HYDROTOR36.00+1.20+3.45%14.992019-08-13
I2DEV6.650.000.00%1.082019-08-13
IALBGR1.320.000.00%0.002019-08-13
IDEABANK2.15+0.06+2.62%65.332019-08-13
IDEON0.010.000.00%0.002019-08-13
IDMSA1.310.000.00%0.382019-08-13
IMCOMPANY17.00+0.20+1.19%81.152019-08-13
IMMOBILE2.82+0.07+2.55%0.672019-08-13
IMPEL5.55-0.05-0.89%28.222019-08-13
IMPERA1.16+0.01+0.43%0.002019-08-13
IMPEXMET4.220.000.00%0.002019-08-13
IMS3.820.000.00%8.402019-08-13
INC0.81+0.02+2.53%22.212019-08-13
INDYGO0.250.000.00%0.002019-08-13
INDYKPOL62.000.000.00%0.122019-08-13
INGBSK191.80+1.80+0.95%1,706.032019-08-13
INPRO5.400.000.00%0.702019-08-13
INSTALKRK17.80-0.40-2.20%85.162019-08-13
INTERAOLT12.500.000.00%55.302019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERBUD0.500.000.00%0.002019-08-13
INTERCARS197.00+6.00+3.14%530.052019-08-13
INTERFERI3.900.000.00%0.002019-08-13
INTERSPPL2.290.000.00%7.562019-08-13
INTROL2.800.000.00%0.002019-08-13
INVCEEFIZ485.140.000.00%0.002019-08-13
INVFIZ945.000.000.00%0.002019-08-13
INVGLDFIZ1,595.01+25.01+1.59%28.772019-08-13
INVISTA0.560.000.00%0.002019-08-13
INVPEFIZ685.000.000.00%0.002019-08-13
IPOPEMA1.33-0.01-1.12%0.062019-08-13
IQP0.260.000.00%0.002019-08-13
IZOBLOK26.00+0.90+3.59%28.532019-08-13
IZOLACJA1.360.000.00%0.232019-08-13
IZOSTAL2.98-0.05-1.65%0.302019-08-13
JHMDEV1.60+0.04+2.56%5.572019-08-13
JJAUTO9.700.000.00%0.002019-08-13
JSW36.70+3.62+10.94%16,551.412019-08-13
JWCONSTR2.81+0.01+0.36%35.262019-08-13
JWWINVEST1.080.000.00%0.032019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT8.70-0.05-0.57%6.662019-08-13
KANIA0.28+0.00+0.73%26.642019-08-13
KBDOM0.580.000.00%0.002019-08-13
KCI0.41+0.00+0.49%3.532019-08-13
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002019-08-13
KERNEL48.90+1.20+2.52%1,922.442019-08-13
KETY315.00+0.50+0.16%1,835.422019-08-13
KGHM82.88+3.58+4.51%65,584.712019-08-13
KGL14.000.000.00%1.322019-08-13
KINOPOL10.60-0.20-1.85%3.132019-08-13
KOGENERA35.90-0.10-0.28%5.772019-08-13
KOMPAP6.700.000.00%0.002019-08-13
KOMPUTRON3.25+0.05+1.56%1.602019-08-13
KONSSTALI25.00-0.10-0.40%617.492019-08-13
KOPEX1.48+0.00+0.14%0.072019-08-13
KPPD24.600.000.00%0.002019-08-13
KRAKCHEM0.50-0.00-0.40%0.122019-08-13
KREC4.19+0.29+7.44%20.952019-08-13
KREDYTIN8.150.000.00%0.002019-08-13
KREZUS0.560.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRKA264.00-4.00-1.49%5.812019-08-13
KRUK177.80+1.00+0.57%2,392.082019-08-13
KRUSZWICA42.40-0.30-0.70%37.332019-08-13
KRVITAMIN3.970.000.00%4.812019-08-13
KSGAGRO0.980.000.00%0.002019-08-13
LABOPRINT10.30+0.10+0.98%0.102019-08-13
LARK0.150.000.00%0.002019-08-13
LARQ4.78+0.12+2.58%0.022019-08-13
LCCORP2.650.000.00%387.932019-08-13
LENA3.15+0.08+2.61%59.322019-08-13
LENTEX7.300.000.00%4.362019-08-13
LIBET0.60-0.04-6.25%45.852019-08-13
LIVECHAT36.40+1.40+4.00%643.482019-08-13
LMASFIZ1,145.000.000.00%0.002019-08-13
LMBSFIZ1,140.200.000.00%0.002019-08-13
LMCSFIZ1,003.110.000.00%0.002019-08-13
LMDSFIZ1,069.900.000.00%0.002019-08-13
LMESFIZ1,035.100.000.00%0.002019-08-13
LOKUM14.50+0.20+1.40%16.232019-08-13
LOTOS83.58+2.72+3.36%13,534.262019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP7,355.00+160.00+2.22%13,551.812019-08-13
LSISOFT11.500.000.00%0.002019-08-13
LUBAWA0.74+0.01+1.37%59.412019-08-13
MABION76.60+3.00+4.08%170.632019-08-13
MAKARONPL4.20-0.14-3.23%64.832019-08-13
MANGATA66.50+2.50+3.91%59.532019-08-13
MARVIPOL1.68-0.35-17.44%903.052019-08-13
MASTERPHA5.68-0.02-0.35%0.302019-08-13
MBANK323.00+11.00+3.53%8,493.092019-08-13
MBWS9.800.000.00%0.002019-08-13
MCI9.42-0.08-0.84%73.182019-08-13
MDIENERGIA3.36-0.16-4.55%1.082019-08-13
MEDIACAP1.92+0.01+0.26%7.692019-08-13
MEDIATEL0.740.000.00%0.002019-08-13
MEDICALG31.30+0.50+1.62%113.212019-08-13
MEDYCZNYFIZ108.100.000.00%0.002019-08-13
MEGARON12.000.000.00%0.002019-08-13
MENNICA21.40-0.20-0.93%25.972019-08-13
MERCATOR6.55+0.06+0.92%8.002019-08-13
MERCOR7.38-0.02-0.27%25.272019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEXPOLSKA3.540.000.00%0.012019-08-13
MFO19.50+0.25+1.30%6.672019-08-13
MILKILAND0.420.000.00%0.002019-08-13
MILLENNIUM7.29+0.01+0.21%4,722.502019-08-13
MIRACULUM1.31-0.01-0.76%6.622019-08-13
MIRBUD1.05-0.01-1.41%16.662019-08-13
MLPGROUP43.80-0.20-0.45%0.612019-08-13
MOBRUK119.000.000.00%0.002019-08-13
MOJ0.630.000.00%0.002019-08-13
MONNARI4.98+0.13+2.68%126.312019-08-13
MOSTALPLC6.66+0.32+5.05%70.042019-08-13
MOSTALWAR4.480.000.00%254.182019-08-13
MOSTALZAB0.45+0.01+1.35%30.302019-08-13
MUZA2.880.000.00%0.052019-08-13
MWTRADE3.440.000.00%3.652019-08-13
NETIA4.600.000.00%1.832019-08-13
NEWAG18.20-0.05-0.27%157.492019-08-13
NEWWORLDR0.020.000.00%0.002019-08-13
NORTCOAST4.96+0.19+3.98%0.052019-08-13
NOVITA40.000.000.00%3.192019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOWAGALA0.82-0.01-1.20%47.512019-08-13
NTTSYSTEM2.26+0.01+0.44%3.072019-08-13
ODLEWNIE3.14-0.04-1.26%7.172019-08-13
OEX17.800.000.00%0.682019-08-13
OPENFIN1.19-0.08-6.30%89.162019-08-13
OPERA3GR320.000.000.00%0.002019-08-13
OPONEO.PL24.900.000.00%0.002019-08-13
OPTEAM8.45+0.45+5.62%100.852019-08-13
ORANGEPL6.30-0.08-1.25%17,680.802019-08-13
ORBIS105.00+5.00+5.00%226.212019-08-13
ORCOGROUP1.60+0.10+6.67%9.652019-08-13
ORION6.500.000.00%0.002019-08-13
ORZBIALY10.05-0.20-1.95%1.982019-08-13
OTLOG4.96+0.12+2.48%27.332019-08-13
OTMUCHOW1.550.000.00%0.022019-08-13
OVOSTAR82.500.000.00%0.082019-08-13
PAMAPOL1.25+0.03+2.46%0.012019-08-13
PANOVA14.000.000.00%14.682019-08-13
PATENTUS1.550.000.00%3.002019-08-13
PBG0.060.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM62.000.000.00%95.072019-08-13
PBSFINANSE0.22+0.00+1.82%0.012019-08-13
PCCEXOL1.69-0.01-0.29%0.592019-08-13
PCCROKITA63.60-0.40-0.62%27.272019-08-13
PCGUARD1.170.000.00%0.002019-08-13
PCM23.000.000.00%0.002019-08-13
PEIXIN1.020.000.00%0.002019-08-13
PEKABEX9.550.000.00%0.002019-08-13
PEKAO98.50+1.30+1.34%79,389.832019-08-13
PEMANAGER13.30+2.30+20.91%210.392019-08-13
PEP27.40-0.30-1.08%77.832019-08-13
PEPEES1.82+0.04+2.25%1.462019-08-13
PFLEIDER26.00-0.40-1.52%57.872019-08-13
PGE8.15+0.13+1.62%13,376.152019-08-13
PGNIG5.00+0.19+4.04%34,944.782019-08-13
PGODLEW1.650.000.00%0.042019-08-13
PGSSOFT10.36+0.04+0.39%26.992019-08-13
PHN12.70+0.20+1.60%40.642019-08-13
PKNORLEN93.46+4.18+4.68%84,579.082019-08-13
PKOASZEWZ94.820.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOBP39.42+0.52+1.34%83,274.562019-08-13
PKOGD103.350.000.00%0.002019-08-13
PKOGS97.21-0.14-0.14%19.442019-08-13
PKOSO107.540.000.00%10.752019-08-13
PKPCARGO29.15+0.45+1.57%2,713.902019-08-13
PLASTBOX1.99-0.06-2.69%1.602019-08-13
PLATYNINW0.500.000.00%0.002019-08-13
PLAYWAY176.20+1.60+0.92%667.822019-08-13
PLAZACNTR1.52-0.07-4.40%18.842019-08-13
PMPG1.23+0.04+3.36%6.992019-08-13
POLICE13.900.000.00%20.552019-08-13
POLIMEXMS2.42+0.04+1.89%296.182019-08-13
POLNORD4.91-0.07-1.41%34.342019-08-13
POLWAX2.90-0.04-1.36%19.352019-08-13
POZBUD2.30-0.07-2.95%435.322019-08-13
PRAGMAFA11.70-1.10-8.59%18.422019-08-13
PRAGMAINK7.10+0.10+1.43%15.582019-08-13
PRAIRIE0.54-0.01-0.93%194.322019-08-13
PRIMAMODA1.000.000.00%0.002019-08-13
PROCAD1.11+0.11+11.00%0.442019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCHEM16.700.000.00%0.332019-08-13
PROJPRZEM18.05+0.15+0.84%12.672019-08-13
PROTEKTOR3.780.000.00%0.002019-08-13
PROVIDENT8.000.000.00%0.002019-08-13
PULAWY91.00-0.60-0.66%5.352019-08-13
PWRMEDIA3.06+0.04+1.32%1.392019-08-13
PZU38.09+0.70+1.87%91,407.302019-08-13
PZUAKORD118.71+0.01+0.01%123.042019-08-13
QMULTIFIZ1,000.000.000.00%0.002019-08-13
QUANTUM13.700.000.00%0.002019-08-13
QUERCUS2.25-0.04-1.75%9.002019-08-13
QUMAK0.01-0.01-31.82%1.172019-08-13
RADPOL1.14-0.02-1.72%2.102019-08-13
RAFAKO1.49-0.04-2.36%308.652019-08-13
RAFAMET11.100.000.00%0.012019-08-13
RAINBOW24.50+1.80+7.93%227.762019-08-13
RANKPROGR1.32+0.01+0.38%0.392019-08-13
RAWLPLUG9.00+0.10+1.12%8.522019-08-13
REDAN0.30+0.02+6.38%0.662019-08-13
REDWOOD0.050.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REGNON0.100.000.00%0.002019-08-13
REINHOLD0.12+0.00+0.84%0.022019-08-13
RELPOL6.15+0.15+2.50%63.422019-08-13
REMAK8.98+0.02+0.22%0.392019-08-13
RONSON0.90+0.01+1.70%13.832019-08-13
ROPCZYCE23.60+0.40+1.72%19.672019-08-13
RUBICON0.94-0.03-3.10%0.012019-08-13
SADOVAYA0.120.000.00%0.002019-08-13
SANOK22.100.000.00%4.622019-08-13
SANTANDER15.30-0.30-1.92%117.792019-08-13
SANWIL0.62+0.04+7.76%15.302019-08-13
SARE4.500.000.00%0.002019-08-13
SCOPAK0.080.000.00%0.002019-08-13
SECOGROUP14.60-0.20-1.35%0.522019-08-13
SEKO8.900.000.00%0.002019-08-13
SELENAFM11.400.000.00%1.782019-08-13
SELVITA59.000.000.00%37.482019-08-13
SETANTA2.24+0.09+4.19%19.082019-08-13
SFINKS0.850.000.00%0.002019-08-13
SILVANO10.000.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SIMPLE6.450.000.00%0.012019-08-13
SKARBIEC17.25+0.10+0.58%43.772019-08-13
SKOTAN1.31-0.03-2.24%21.082019-08-13
SKYLINE0.640.000.00%0.002019-08-13
SNIEZKA83.50-1.00-1.18%10.342019-08-13
SOHODEV0.73-0.00-0.27%0.022019-08-13
SOLAR0.49+0.02+4.70%0.002019-08-13
SONEL9.80+0.35+3.70%20.802019-08-13
SOPHARMA10.000.000.00%0.002019-08-13
STALEXP3.30-0.05-1.49%244.192019-08-13
STALPROD205.00+8.40+4.27%146.572019-08-13
STALPROFI7.50+0.75+11.11%2.352019-08-13
STAPORKOW1.360.000.00%0.002019-08-13
STARHEDGE0.700.000.00%0.072019-08-13
STELMET6.30+0.30+5.00%13.162019-08-13
SUNEX6.50-0.08-1.22%28.662019-08-13
SUWARY11.900.000.00%0.062019-08-13
SWISSMED1.520.000.00%0.002019-08-13
SYGNITY2.000.000.00%26.682019-08-13
SYNEKTIK15.08+0.38+2.58%52.192019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TALANX162.000.000.00%0.002019-08-13
TALEX14.500.000.00%0.032019-08-13
TARCZYNSKI18.100.000.00%1.452019-08-13
TATRY136.000.000.00%0.002019-08-13
TAURONPE1.57+0.06+3.83%8,315.272019-08-13
TERMOREX1.000.000.00%0.022019-08-13
TESGAS2.500.000.00%0.012019-08-13
TIM7.68-0.70-8.35%187.912019-08-13
TORPOL7.48+0.06+0.81%59.632019-08-13
TOYA4.940.000.00%47.712019-08-13
TRAKCJA2.27+0.05+2.25%186.362019-08-13
TRANSPOL3.100.000.00%26.622019-08-13
TRIGONPP59.50-0.80-1.33%1.612019-08-13
TRIGONPP182.770.000.00%0.002019-08-13
TRIGONPP264.000.000.00%0.002019-08-13
TRIGONPP364.000.000.00%0.002019-08-13
TRIGONPP459.500.000.00%0.002019-08-13
TRIGONPP559.800.000.00%0.002019-08-13
TRIGONPP669.000.000.00%0.002019-08-13
TRIGONPP765.500.000.00%0.002019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP873.000.000.00%0.002019-08-13
TRITON1.920.000.00%0.002019-08-13
TXM0.06+0.00+3.61%1.612019-08-13
ULMA51.000.000.00%0.052019-08-13
UNIBEP6.20+0.02+0.32%5.602019-08-13
UNICREDIT40.15-0.69-1.70%1.682019-08-13
UNIMA2.50+0.10+4.17%0.992019-08-13
UNIMOT17.90+0.35+1.99%32.982019-08-13
URSUS0.71-0.00-0.56%54.402019-08-13
VANTAGE3.280.000.00%0.002019-08-13
VIGOSYS336.000.000.00%0.002019-08-13
VINDEXUS8.00+0.02+0.25%8.012019-08-13
VISTAL2.19-0.03-1.35%30.152019-08-13
VISTULA4.28+0.03+0.71%526.962019-08-13
VIVID1.48+0.03+2.07%10.352019-08-13
VOTUM9.62-0.10-1.03%23.022019-08-13
VOXEL29.00-0.50-1.69%15.642019-08-13
WADEX6.44+0.08+1.26%0.202019-08-13
WARIMPEX5.700.000.00%0.572019-08-13
WASKO1.41-0.03-2.08%5.472019-08-13
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WAWEL656.00-2.00-0.30%39.562019-08-13
WIELTON7.99+0.09+1.14%66.912019-08-13
WIKANA1.11+0.03+2.78%0.992019-08-13
WILBO0.240.000.00%0.002019-08-13
WINVEST0.050.000.00%0.002019-08-13
WIRTUALNA62.80+1.00+1.62%526.332019-08-13
WITTCHEN15.25-0.15-0.97%2,802.892019-08-13
WOJAS4.790.000.00%0.402019-08-13
WORKSERV1.87-0.05-2.71%48.902019-08-13
XTB3.59-0.07-1.91%1.832019-08-13
YOLO2.00-0.01-0.25%0.012019-08-13
ZAMET0.860.000.00%0.002019-08-13
ZASTAL2.280.000.00%0.002019-08-13
ZEPAK8.10-0.04-0.49%394.162019-08-13
ZPUE98.000.000.00%0.102019-08-13
ZREMB0.610.000.00%0.002019-08-13
ZUE4.70-0.30-6.00%67.312019-08-13
ZYWIEC488.000.000.00%433.612019-08-13
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2147,32 -24,43 -1,12%
WIG 56874,12 -611,07 -1,06%
sWIG80 11562,06 -94,23 -0,81%
mWIG40 3710,61 -40,15 -1,07%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2147,32 -24,43 -1,12%