Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-08-15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.000.00%0.002019-08-15
08OCTAVA0.88+0.03+3.76%1.272019-08-15
11BIT387.00-11.00-2.76%1,027.382019-08-15
4FUNMEDIA7.480.000.00%24.532019-08-15
ABCDATA1.430.000.00%0.002019-08-15
ABPL18.35-0.10-0.54%7.502019-08-15
ACAUTOGAZ47.80+1.00+2.14%0.982019-08-15
ACTION3.34-0.14-4.02%28.312019-08-15
ADIUVO7.700.000.00%7.702019-08-15
AGORA11.75-0.20-1.67%0.592019-08-15
AGROTON3.08+0.15+5.12%34.352019-08-15
AGROWILL1.740.000.00%0.002019-08-15
AILLERON7.840.000.00%1.022019-08-15
AIRWAY0.72+0.02+2.57%0.072019-08-15
ALCHEMIA4.760.000.00%0.002019-08-15
ALIOR42.14-1.18-2.72%10,720.122019-08-15
ALTA2.52-0.04-1.56%6.542019-08-15
ALTUSTFI2.15-0.02-0.92%19.612019-08-15
ALUMETAL35.50-0.30-0.84%28.552019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA16.20-0.15-0.92%720.572019-08-15
AMICA110.00-1.00-0.90%628.372019-08-15
AMPLI0.220.000.00%0.002019-08-15
APATOR23.00-0.50-2.13%67.892019-08-15
APLISENS9.80-0.20-2.00%5.142019-08-15
APSENERGY1.94+0.01+0.26%0.162019-08-15
ARCHICOM13.700.000.00%0.002019-08-15
ARCTIC2.79+0.02+0.72%7.952019-08-15
ARCUS2.060.000.00%0.002019-08-15
ARTERIA3.760.000.00%0.062019-08-15
ARTIFEX3.78+0.02+0.53%11.422019-08-15
ASBIS2.37+0.01+0.64%77.032019-08-15
ASMGROUP3.300.000.00%0.002019-08-15
ASSECOBS27.40+0.40+1.48%13.332019-08-15
ASSECOPOL55.45-0.55-0.98%1,884.382019-08-15
ASSECOSEE17.80-0.10-0.56%860.912019-08-15
ASTARTA22.900.000.00%88.922019-08-15
ATAL34.50-0.50-1.43%97.292019-08-15
ATENDE3.64-0.02-0.55%6.252019-08-15
ATLANTAPL4.42-0.18-3.91%16.922019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1.46-0.07-4.58%9.522019-08-15
ATM9.00-0.18-1.96%19.292019-08-15
ATMGRUPA4.79-0.20-4.01%79.002019-08-15
ATREM2.02-0.03-1.46%0.742019-08-15
AUTOPARTN4.98-0.04-0.80%93.212019-08-15
AWBUD0.870.000.00%0.002019-08-15
BALTONA6.900.000.00%10.602019-08-15
BBIDEV0.50-0.00-0.40%80.162019-08-15
BEDZIN16.90-2.10-11.05%54.632019-08-15
BENEFIT598.00-46.00-7.14%334.832019-08-15
BERLING4.200.000.00%0.002019-08-15
BEST22.000.000.00%0.002019-08-15
BETACOM9.80+0.20+2.08%1.032019-08-15
BGZBNPP69.400.000.00%0.072019-08-15
BIK15.16-0.14-0.92%0.082019-08-15
BIOMEDLUB0.960.000.00%3.522019-08-15
BIOTON4.80-0.03-0.62%260.002019-08-15
BMPAG0.82-0.04-5.20%0.522019-08-15
BOGDANKA36.60+0.15+0.41%126.492019-08-15
BORYSZEW4.49-0.01-0.33%439.472019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOS8.18-0.04-0.49%362.052019-08-15
BOWIM1.79+0.09+5.29%3.942019-08-15
BPHFIZBI2146.100.000.00%0.002019-08-15
BPHFIZBI4119.800.000.00%0.002019-08-15
BPHFIZBI5120.220.000.00%0.002019-08-15
BPHFIZDS112.100.000.00%0.002019-08-15
BPHFIZMLI86.100.000.00%0.002019-08-15
BRASTER1.53+0.09+6.10%322.102019-08-15
BRIJU2.490.000.00%0.002019-08-15
BSCDRUK34.70-0.90-2.53%256.912019-08-15
BUDIMEX126.80-0.80-0.63%921.682019-08-15
BUDOPOL0.060.000.00%0.002019-08-15
BUMECH3.72-0.02-0.53%0.882019-08-15
BZWBK297.60-12.80-4.12%21,664.452019-08-15
CALATRAVA0.230.000.00%0.002019-08-15
CAPITAL1.390.000.00%0.002019-08-15
CCC129.80-6.20-4.56%12,374.272019-08-15
CCENERGY0.060.000.00%0.002019-08-15
CDPROJEKT220.30-3.70-1.65%82,299.582019-08-15
CDRL22.000.000.00%1.522019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC5.900.000.00%0.002019-08-15
CEZ89.40+0.40+0.45%2,690.402019-08-15
CFI0.340.000.00%0.002019-08-15
CHEMOS0.330.000.00%0.002019-08-15
CIECH35.05-0.95-2.64%3,839.512019-08-15
CIGAMES0.95+0.03+2.69%93.092019-08-15
CITYSERV9.75+0.05+0.52%5.132019-08-15
CLNPHARMA41.000.000.00%333.732019-08-15
CNT14.40+0.10+0.70%0.032019-08-15
COALENERG0.440.000.00%0.002019-08-15
COGNOR1.68+0.01+0.60%96.932019-08-15
COMARCH174.00-5.00-2.79%56.132019-08-15
COMP61.00-1.00-1.61%172.892019-08-15
COMPERIA3.240.000.00%0.002019-08-15
CORMAY0.90+0.01+1.12%52.812019-08-15
CPGROUP5.700.000.00%3.402019-08-15
CUBEITG0.200.000.00%0.002019-08-15
CYFRPLSAT27.90-0.38-1.34%16,635.842019-08-15
CZTOREBKA0.370.000.00%0.002019-08-15
DEBICA82.00-0.20-0.24%107.312019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA20.100.000.00%10.322019-08-15
DEKPOL26.70+0.20+0.75%1.602019-08-15
DELKO8.20-0.05-0.61%23.962019-08-15
DGA6.920.000.00%1.342019-08-15
DINOPL130.10-4.20-3.13%22,888.632019-08-15
DOMDEV77.40+0.20+0.26%172.682019-08-15
DREWEX0.460.000.00%0.002019-08-15
DROP0.15-0.05-25.00%0.762019-08-15
DROZAPOL1.35+0.07+5.45%4.102019-08-15
ECHO4.41-0.01-0.34%50.912019-08-15
EDINVEST2.220.000.00%0.222019-08-15
EFEKT20.00-0.80-3.85%6.902019-08-15
EKOEXPORT4.22-0.02-0.47%86.732019-08-15
ELBUDOWA8.04+0.18+2.29%543.282019-08-15
ELEKTROTI3.49+0.04+1.16%15.032019-08-15
ELEMENTAL1.07+0.02+2.10%379.012019-08-15
ELKOP0.66+0.02+3.12%0.012019-08-15
ELZAB3.40-0.10-2.86%0.072019-08-15
EMCINSMED4.920.000.00%0.002019-08-15
ENAP1.11-0.03-2.63%6.112019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA8.15-0.09-1.09%1,346.522019-08-15
ENELMED13.00-0.50-3.70%19.062019-08-15
ENERGA6.81-0.29-4.15%2,291.692019-08-15
ENERGOINS0.94-0.05-5.05%13.232019-08-15
ENTER38.00+1.10+2.98%83.132019-08-15
ERBUD12.70-0.25-1.93%0.152019-08-15
ERG31.80-0.20-0.62%0.862019-08-15
ERGIS2.40-0.10-4.00%1.572019-08-15
ESOTIQ13.80-0.60-4.17%9.292019-08-15
ESSYSTEM2.440.000.00%8.542019-08-15
EUCO2.29+0.05+2.23%184.912019-08-15
EUROCASH17.89-0.76-4.08%4,189.952019-08-15
EUROHOLD6.950.000.00%0.002019-08-15
EUROTEL20.60+0.10+0.49%6.882019-08-15
EVEREST0.800.000.00%0.002019-08-15
FAMUR4.18-0.10-2.34%184.712019-08-15
FASING15.95-0.10-0.62%65.262019-08-15
FASTFIN0.090.000.00%0.002019-08-15
FEERUM10.70+0.05+0.47%0.022019-08-15
FENGHUA17.500.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO12.90+0.10+0.78%15.882019-08-15
FERRUM3.19-0.11-3.33%9.082019-08-15
FMG16.000.000.00%0.002019-08-15
FORTE25.20-0.20-0.79%3,403.622019-08-15
GETIN1.07+0.00+0.19%87.602019-08-15
GETINOBLE0.42+0.00+0.83%271.152019-08-15
GINOROSSI0.550.000.00%0.002019-08-15
GLCOSMED1.600.000.00%0.012019-08-15
GOBARTO7.22+0.36+5.25%1.122019-08-15
GPRE6.660.000.00%4.622019-08-15
GPW39.65+0.15+0.38%704.072019-08-15
GRAVITON1.550.000.00%0.022019-08-15
GROCLIN1.93-0.07-3.70%101.302019-08-15
GRODNO4.06-0.04-0.98%11.532019-08-15
GRUPAAZOTY39.10-1.50-3.69%2,436.592019-08-15
GTC9.37-0.07-0.74%120.992019-08-15
HANDLOWY50.60-2.30-4.35%2,201.492019-08-15
HARPER0.110.000.00%0.832019-08-15
HELIO11.20+0.10+0.90%24.952019-08-15
HERKULES1.43-0.01-0.69%3.242019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.400.000.00%0.002019-08-15
HYDROTOR35.80-0.20-0.56%12.352019-08-15
I2DEV6.650.000.00%0.002019-08-15
IALBGR1.320.000.00%0.002019-08-15
IDEABANK2.16+0.01+0.23%40.142019-08-15
IDEON0.010.000.00%0.002019-08-15
IDMSA1.22-0.09-6.87%2.262019-08-15
IMCOMPANY16.35-0.65-3.82%75.252019-08-15
IMMOBILE2.75-0.07-2.48%0.802019-08-15
IMPEL5.70+0.15+2.70%1.212019-08-15
IMPERA1.160.000.00%0.002019-08-15
IMPEXMET4.220.000.00%0.002019-08-15
IMS3.85+0.03+0.79%18.692019-08-15
INC0.81-0.01-0.62%12.552019-08-15
INDYGO0.250.000.00%0.002019-08-15
INDYKPOL63.50+1.50+2.42%9.692019-08-15
INGBSK189.60-2.20-1.15%974.602019-08-15
INPRO5.50+0.35+6.80%0.012019-08-15
INSTALKRK17.35-0.45-2.53%82.122019-08-15
INTERAOLT12.30-0.20-1.60%17.362019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERBUD0.40-0.10-19.60%0.102019-08-15
INTERCARS197.50+0.50+0.25%245.372019-08-15
INTERFERI3.900.000.00%0.002019-08-15
INTERSPPL2.290.000.00%0.012019-08-15
INTROL2.800.000.00%1.662019-08-15
INVCEEFIZ485.140.000.00%0.002019-08-15
INVFIZ945.000.000.00%0.002019-08-15
INVGLDFIZ1,600.00+4.99+0.31%4.792019-08-15
INVISTA0.560.000.00%0.002019-08-15
INVPEFIZ685.000.000.00%0.002019-08-15
IPOPEMA1.44+0.11+8.27%32.632019-08-15
IQP0.260.000.00%0.002019-08-15
IZOBLOK27.30+1.30+5.00%871.322019-08-15
IZOLACJA1.44+0.08+5.88%0.102019-08-15
IZOSTAL2.980.000.00%5.532019-08-15
JHMDEV1.600.000.00%0.002019-08-15
JJAUTO9.700.000.00%0.002019-08-15
JSW33.90-2.80-7.63%20,663.142019-08-15
JWCONSTR2.78-0.03-1.07%4.582019-08-15
JWWINVEST1.080.000.00%0.032019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT9.15+0.45+5.17%14.732019-08-15
KANIA0.28+0.01+2.91%43.082019-08-15
KBDOM0.580.000.00%0.002019-08-15
KCI0.40-0.01-2.44%2.512019-08-15
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002019-08-15
KERNEL49.35+0.45+0.92%574.812019-08-15
KETY318.00+3.00+0.95%646.812019-08-15
KGHM79.28-3.60-4.34%49,127.292019-08-15
KGL14.000.000.00%0.992019-08-15
KINOPOL10.40-0.20-1.89%4.222019-08-15
KOGENERA34.00-1.90-5.29%14.042019-08-15
KOMPAP6.40-0.30-4.48%7.682019-08-15
KOMPUTRON3.17-0.08-2.46%2.402019-08-15
KONSSTALI25.000.000.00%0.002019-08-15
KOPEX1.50+0.01+0.94%14.502019-08-15
KPPD24.600.000.00%0.002019-08-15
KRAKCHEM0.500.000.00%0.022019-08-15
KREC4.10-0.09-2.15%32.632019-08-15
KREDYTIN8.150.000.00%0.002019-08-15
KREZUS0.560.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRKA262.00-2.00-0.76%1.052019-08-15
KRUK171.60-6.20-3.49%1,940.532019-08-15
KRUSZWICA42.00-0.40-0.94%159.322019-08-15
KRVITAMIN3.970.000.00%0.412019-08-15
KSGAGRO1.00+0.01+1.52%1.002019-08-15
LABOPRINT10.35+0.05+0.49%0.122019-08-15
LARK0.150.000.00%0.002019-08-15
LARQ4.40-0.38-7.95%30.932019-08-15
LCCORP2.62-0.03-1.13%1,413.962019-08-15
LENA2.96-0.19-6.03%133.052019-08-15
LENTEX7.38+0.08+1.10%34.352019-08-15
LIBET0.600.000.00%23.182019-08-15
LIVECHAT36.95+0.55+1.51%12,544.902019-08-15
LMASFIZ1,145.000.000.00%0.002019-08-15
LMBSFIZ1,140.200.000.00%0.002019-08-15
LMCSFIZ1,003.110.000.00%0.002019-08-15
LMDSFIZ1,069.900.000.00%0.002019-08-15
LMESFIZ1,035.100.000.00%0.002019-08-15
LOKUM14.00-0.50-3.45%18.582019-08-15
LOTOS79.68-3.90-4.67%22,782.142019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP7,070.00-285.00-3.87%23,556.042019-08-15
LSISOFT11.35-0.15-1.30%40.162019-08-15
LUBAWA0.72-0.02-2.43%26.112019-08-15
MABION76.00-0.60-0.78%95.882019-08-15
MAKARONPL4.02-0.18-4.29%119.702019-08-15
MANGATA65.00-1.50-2.26%37.032019-08-15
MARVIPOL1.73+0.05+2.74%248.672019-08-15
MASTERPHA5.58-0.10-1.76%26.132019-08-15
MBANK310.00-13.00-4.02%18,804.922019-08-15
MBWS9.800.000.00%0.002019-08-15
MCI9.22-0.20-2.12%139.602019-08-15
MDIENERGIA3.37+0.01+0.30%1.052019-08-15
MEDIACAP1.920.000.00%11.422019-08-15
MEDIATEL0.740.000.00%0.002019-08-15
MEDICALG30.85-0.45-1.44%175.432019-08-15
MEDYCZNYFIZ108.100.000.00%0.002019-08-15
MEGARON12.000.000.00%0.002019-08-15
MENNICA21.20-0.20-0.93%22.152019-08-15
MERCATOR6.58+0.03+0.46%16.412019-08-15
MERCOR7.28-0.10-1.35%1.912019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEXPOLSKA3.48-0.06-1.69%10.242019-08-15
MFO20.10+0.60+3.08%24.022019-08-15
MILKILAND0.420.000.00%0.002019-08-15
MILLENNIUM6.99-0.31-4.25%5,897.182019-08-15
MIRACULUM1.29-0.02-1.53%0.212019-08-15
MIRBUD1.05+0.01+0.48%4.182019-08-15
MLPGROUP44.00+0.20+0.46%6.752019-08-15
MOBRUK116.00-3.00-2.52%9.162019-08-15
MOJ0.630.000.00%0.002019-08-15
MONNARI4.86-0.12-2.41%30.582019-08-15
MOSTALPLC6.38-0.28-4.20%40.342019-08-15
MOSTALWAR4.47-0.01-0.22%163.512019-08-15
MOSTALZAB0.46+0.01+2.22%41.972019-08-15
MUZA2.880.000.00%0.042019-08-15
MWTRADE3.52+0.08+2.33%176.952019-08-15
NETIA4.57-0.03-0.65%17.812019-08-15
NEWAG18.00-0.20-1.10%51.422019-08-15
NEWWORLDR0.020.000.00%0.002019-08-15
NORTCOAST4.97+0.01+0.20%0.992019-08-15
NOVITA40.000.000.00%0.322019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOWAGALA0.81-0.01-0.61%23.932019-08-15
NTTSYSTEM2.27+0.01+0.44%1.552019-08-15
ODLEWNIE3.16+0.02+0.64%3.072019-08-15
OEX17.800.000.00%0.002019-08-15
OPENFIN1.17-0.02-1.68%44.972019-08-15
OPERA3GR320.000.000.00%0.002019-08-15
OPONEO.PL24.900.000.00%0.002019-08-15
OPTEAM8.80+0.35+4.14%61.412019-08-15
ORANGEPL6.29-0.01-0.24%8,652.632019-08-15
ORBIS105.000.000.00%78.302019-08-15
ORCOGROUP1.600.000.00%0.002019-08-15
ORION6.500.000.00%0.002019-08-15
ORZBIALY10.25+0.20+1.99%0.312019-08-15
OTLOG5.00+0.04+0.81%0.032019-08-15
OTMUCHOW1.54-0.01-0.65%0.052019-08-15
OVOSTAR82.500.000.00%0.082019-08-15
PAMAPOL1.20-0.05-4.00%41.882019-08-15
PANOVA13.90-0.10-0.71%13.662019-08-15
PATENTUS1.58+0.03+1.94%48.542019-08-15
PBG0.060.000.00%38.192019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM62.000.000.00%1.902019-08-15
PBSFINANSE0.25+0.03+11.61%0.002019-08-15
PCCEXOL1.67-0.02-1.18%1.792019-08-15
PCCROKITA63.00-0.60-0.94%29.692019-08-15
PCGUARD1.170.000.00%0.002019-08-15
PCM23.000.000.00%0.002019-08-15
PEIXIN1.020.000.00%0.002019-08-15
PEKABEX9.60+0.05+0.52%2.962019-08-15
PEKAO97.00-1.50-1.52%61,840.432019-08-15
PEMANAGER13.85+0.55+4.14%312.892019-08-15
PEP27.20-0.20-0.73%3,117.962019-08-15
PEPEES1.75-0.07-3.85%3.892019-08-15
PFLEIDER25.90-0.10-0.38%10.392019-08-15
PGE7.99-0.16-2.01%17,028.432019-08-15
PGNIG4.84-0.16-3.12%38,756.212019-08-15
PGODLEW1.64-0.01-0.61%4.302019-08-15
PGSSOFT10.70+0.34+3.28%32.402019-08-15
PHN12.50+0.20+1.63%5.722019-08-15
PKNORLEN90.08-3.38-3.62%90,802.092019-08-15
PKOASZEWZ94.820.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOBP38.24-1.18-2.99%92,845.342019-08-15
PKOGD103.350.000.00%0.002019-08-15
PKOGS97.210.000.00%0.002019-08-15
PKOSO107.540.000.00%0.002019-08-15
PKPCARGO28.75-0.40-1.37%1,630.512019-08-15
PLASTBOX2.04+0.06+2.76%0.012019-08-15
PLATYNINW0.500.000.00%0.002019-08-15
PLAYWAY171.40-4.80-2.72%315.062019-08-15
PLAZACNTR1.57+0.05+3.29%13.282019-08-15
PMPG1.230.000.00%3.182019-08-15
POLICE13.900.000.00%0.012019-08-15
POLIMEXMS2.31-0.12-4.74%543.442019-08-15
POLNORD4.81-0.10-2.04%77.662019-08-15
POLWAX3.00+0.10+3.45%46.722019-08-15
POZBUD2.31+0.01+0.43%15.402019-08-15
PRAGMAFA11.80+0.10+0.85%2.482019-08-15
PRAGMAINK7.100.000.00%0.752019-08-15
PRAIRIE0.52-0.01-2.80%101.422019-08-15
PRIMAMODA1.000.000.00%2.002019-08-15
PROCAD1.110.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCHEM16.40-0.30-1.80%20.752019-08-15
PROJPRZEM19.00+0.95+5.26%0.102019-08-15
PROTEKTOR3.75-0.03-0.79%14.812019-08-15
PROVIDENT8.000.000.00%0.002019-08-15
PULAWY91.000.000.00%22.512019-08-15
PWRMEDIA3.05-0.01-0.33%3.802019-08-15
PZU37.25-0.84-2.21%91,224.882019-08-15
PZUAKORD118.70-0.01-0.01%84.302019-08-15
QMULTIFIZ990.10-9.90-0.99%29.702019-08-15
QUANTUM13.700.000.00%4.112019-08-15
QUERCUS2.26+0.01+0.44%31.652019-08-15
QUMAK0.01-0.00-12.67%3.192019-08-15
RADPOL1.15+0.01+0.88%2.642019-08-15
RAFAKO1.44-0.05-3.62%459.382019-08-15
RAFAMET11.00-0.10-0.90%0.022019-08-15
RAINBOW23.60-0.90-3.67%34.702019-08-15
RANKPROGR1.31-0.01-1.13%16.552019-08-15
RAWLPLUG9.000.000.00%0.222019-08-15
REDAN0.300.000.00%0.622019-08-15
REDWOOD0.050.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REGNON0.100.000.00%0.002019-08-15
REINHOLD0.120.000.00%0.002019-08-15
RELPOL5.90-0.25-4.07%34.392019-08-15
REMAK8.96-0.02-0.22%2.022019-08-15
RONSON0.90+0.01+0.56%1.912019-08-15
ROPCZYCE23.80+0.20+0.85%102.912019-08-15
RUBICON0.97+0.03+3.20%0.002019-08-15
SADOVAYA0.120.000.00%0.002019-08-15
SANOK22.20+0.10+0.45%8.642019-08-15
SANTANDER15.33+0.03+0.20%8.692019-08-15
SANWIL0.61-0.01-1.60%6.262019-08-15
SARE4.500.000.00%0.002019-08-15
SCOPAK0.080.000.00%0.002019-08-15
SECOGROUP15.00+0.40+2.74%14.962019-08-15
SEKO9.00+0.10+1.12%0.012019-08-15
SELENAFM11.50+0.10+0.88%25.392019-08-15
SELVITA58.00-1.00-1.69%558.312019-08-15
SETANTA2.20-0.04-1.79%1.482019-08-15
SFINKS0.82-0.03-3.30%6.402019-08-15
SILVANO10.000.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SIMPLE6.450.000.00%0.012019-08-15
SKARBIEC17.00-0.25-1.45%29.002019-08-15
SKOTAN1.23-0.08-6.11%65.872019-08-15
SKYLINE0.640.000.00%0.002019-08-15
SNIEZKA84.00+0.50+0.60%7.272019-08-15
SOHODEV0.72-0.01-1.64%16.062019-08-15
SOLAR0.47-0.02-3.67%2.362019-08-15
SONEL9.800.000.00%2.202019-08-15
SOPHARMA10.000.000.00%0.002019-08-15
STALEXP3.38+0.07+2.27%43.112019-08-15
STALPROD198.00-7.00-3.41%138.032019-08-15
STALPROFI7.30-0.20-2.67%0.452019-08-15
STAPORKOW1.40+0.04+2.94%0.072019-08-15
STARHEDGE0.700.000.00%0.072019-08-15
STELMET6.25-0.05-0.79%2.472019-08-15
SUNEX6.46-0.04-0.62%11.572019-08-15
SUWARY11.900.000.00%0.062019-08-15
SWISSMED1.55+0.03+1.97%8.552019-08-15
SYGNITY2.59+0.59+29.82%1,517.092019-08-15
SYNEKTIK15.18+0.10+0.66%89.322019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TALANX162.000.000.00%0.002019-08-15
TALEX14.500.000.00%0.032019-08-15
TARCZYNSKI18.100.000.00%0.002019-08-15
TATRY136.000.000.00%0.002019-08-15
TAURONPE1.55-0.02-1.46%6,127.612019-08-15
TERMOREX0.99-0.01-1.00%0.012019-08-15
TESGAS2.500.000.00%12.162019-08-15
TIM7.60-0.08-1.04%191.182019-08-15
TORPOL7.46-0.02-0.27%116.862019-08-15
TOYA4.84-0.10-2.02%34.362019-08-15
TRAKCJA2.22-0.06-2.42%71.172019-08-15
TRANSPOL3.100.000.00%0.032019-08-15
TRIGONPP59.500.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP182.770.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP264.000.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP364.000.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP459.500.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP559.800.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP669.000.000.00%0.002019-08-15
TRIGONPP765.500.000.00%0.002019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP873.000.000.00%0.002019-08-15
TRITON1.89-0.03-1.56%1.022019-08-15
TXM0.07+0.01+12.34%0.392019-08-15
ULMA49.80-1.20-2.35%7.552019-08-15
UNIBEP6.200.000.00%3.062019-08-15
UNICREDIT39.80-0.34-0.86%0.042019-08-15
UNIMA2.60+0.10+4.00%3.262019-08-15
UNIMOT17.50-0.40-2.23%306.742019-08-15
URSUS0.80+0.09+13.17%518.092019-08-15
VANTAGE3.280.000.00%0.002019-08-15
VIGOSYS336.000.000.00%2.032019-08-15
VINDEXUS8.000.000.00%8.082019-08-15
VISTAL2.190.000.00%5.182019-08-15
VISTULA4.30+0.02+0.47%1,075.112019-08-15
VIVID1.42-0.06-4.05%11.502019-08-15
VOTUM9.60-0.02-0.21%34.612019-08-15
VOXEL29.50+0.50+1.72%54.952019-08-15
WADEX6.30-0.14-2.17%12.022019-08-15
WARIMPEX5.700.000.00%1.742019-08-15
WASKO1.40-0.01-0.71%10.172019-08-15
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WAWEL650.00-6.00-0.91%35.862019-08-15
WIELTON7.98-0.01-0.13%34.262019-08-15
WIKANA1.110.000.00%0.052019-08-15
WILBO0.240.000.00%0.002019-08-15
WINVEST0.050.000.00%0.002019-08-15
WIRTUALNA61.00-1.80-2.87%111.322019-08-15
WITTCHEN15.250.000.00%3.712019-08-15
WOJAS4.74-0.05-1.04%1.032019-08-15
WORKSERV1.82-0.05-2.57%15.632019-08-15
XTB3.590.000.00%0.002019-08-15
YOLO1.94-0.06-2.76%6.492019-08-15
ZAMET0.860.000.00%0.002019-08-15
ZASTAL2.280.000.00%0.002019-08-15
ZEPAK8.16+0.06+0.74%91.112019-08-15
ZPUE98.000.000.00%2.842019-08-15
ZREMB0.56-0.05-8.20%30.512019-08-15
ZUE4.78+0.08+1.70%11.482019-08-15
ZYWIEC490.00+2.00+0.41%14.672019-08-15
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2156,88 +9,56 +0,45%
WIG 57083,83 +209,71 +0,37%
sWIG80 11591,45 +29,39 +0,25%
mWIG40 3718,40 +7,79 +0,21%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2156,88 +9,56 +0,45%