Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-09-11

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.000.00%0.002019-09-11
08OCTAVA0.850.000.00%0.032019-09-11
11BIT408.00-2.00-0.49%648.032019-09-11
4FUNMEDIA6.78+0.08+1.19%6.742019-09-11
ABCDATA1.430.000.00%0.002019-09-11
ABPL18.500.000.00%0.932019-09-11
ACAUTOGAZ39.00-0.60-1.52%444.852019-09-11
ACTION3.20+0.03+0.95%17.232019-09-11
ADIUVO7.20+0.88+13.92%124.512019-09-11
AGORA10.050.000.00%16.932019-09-11
AGROTON3.05+0.10+3.37%16.032019-09-11
AGROWILL1.740.000.00%0.002019-09-11
AILLERON7.40+0.02+0.27%31.722019-09-11
AIRWAY0.67+0.03+5.31%16.002019-09-11
ALCHEMIA4.760.000.00%0.002019-09-11
ALIOR41.00-0.30-0.73%28,579.162019-09-11
ALTA2.40+0.02+0.84%0.002019-09-11
ALTUSTFI1.99-0.03-1.49%92.582019-09-11
ALUMETAL36.20+0.60+1.69%48.152019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA17.300.000.00%42.692019-09-11
AMICA116.000.000.00%558.282019-09-11
AMPLI0.220.000.00%0.002019-09-11
APATOR22.30-0.50-2.19%750.482019-09-11
APLISENS10.400.000.00%0.022019-09-11
APSENERGY2.00-0.01-0.25%0.052019-09-11
ARCHICOM13.20-0.20-1.49%7.102019-09-11
ARCTIC3.12+0.07+2.30%37.112019-09-11
ARCUS2.46+0.16+6.96%13.922019-09-11
ARTERIA5.75+0.30+5.50%145.832019-09-11
ARTIFEX3.45-0.05-1.43%4.822019-09-11
ASBIS2.43+0.01+0.41%98.622019-09-11
ASMGROUP3.300.000.00%0.002019-09-11
ASSECOBS27.600.000.00%13.812019-09-11
ASSECOPOL52.80-2.30-4.17%3,475.352019-09-11
ASSECOSEE19.800.000.00%33.402019-09-11
ASTARTA22.90-0.10-0.43%11.472019-09-11
ATAL36.90+0.10+0.27%759.602019-09-11
ATENDE3.460.000.00%284.082019-09-11
ATLANTAPL4.86-0.10-2.02%17.562019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1.38-0.04-3.17%0.012019-09-11
ATM10.50+0.98+10.29%15.422019-09-11
ATMGRUPA4.68-0.01-0.21%15.972019-09-11
ATREM2.15+0.12+5.91%0.002019-09-11
AUTOPARTN4.20-0.75-15.15%4,141.842019-09-11
AWBUD0.73-0.01-1.35%0.732019-09-11
BALTONA6.550.000.00%3.352019-09-11
BBIDEV0.47+0.03+5.87%12.152019-09-11
BEDZIN16.75+0.10+0.60%0.082019-09-11
BENEFIT694.00-46.00-6.22%870.482019-09-11
BERLING3.96-0.22-5.26%0.442019-09-11
BEST22.000.000.00%0.002019-09-11
BETACOM10.00-0.50-4.76%19.882019-09-11
BGZBNPP68.00+1.00+1.49%2.792019-09-11
BIK15.800.000.00%4.982019-09-11
BIOMEDLUB0.96-0.02-2.04%3.272019-09-11
BIOTON4.31-0.11-2.49%111.902019-09-11
BMPAG0.820.000.00%0.022019-09-11
BOGDANKA40.10+2.10+5.53%1,751.532019-09-11
BORYSZEW4.25+0.03+0.59%369.922019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOS7.38+0.18+2.50%35.022019-09-11
BOWIM2.000.000.00%0.002019-09-11
BPHFIZBI2146.100.000.00%0.002019-09-11
BPHFIZBI4119.800.000.00%0.002019-09-11
BPHFIZBI5120.220.000.00%0.002019-09-11
BPHFIZDS112.100.000.00%0.002019-09-11
BPHFIZMLI84.150.000.00%0.002019-09-11
BRASTER1.25-0.02-1.57%187.562019-09-11
BRIJU2.31+0.02+0.87%6.942019-09-11
BSCDRUK35.600.000.00%1.852019-09-11
BUDIMEX140.00+0.80+0.57%380.562019-09-11
BUDOPOL0.060.000.00%0.002019-09-11
BUMECH3.87-0.02-0.51%13.592019-09-11
BZWBK305.60+7.00+2.34%16,033.872019-09-11
CALATRAVA0.230.000.00%0.002019-09-11
CAPITAL1.380.000.00%0.002019-09-11
CCC144.00+0.10+0.07%22,302.552019-09-11
CCENERGY0.060.000.00%0.002019-09-11
CDPROJEKT252.00+3.00+1.20%59,262.972019-09-11
CDRL19.50-0.20-1.02%14.692019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC5.700.000.00%0.002019-09-11
CEZ87.00+0.15+0.17%4.702019-09-11
CFI0.36+0.04+12.50%20.142019-09-11
CHEMOS0.330.000.00%0.002019-09-11
CIECH37.50+2.75+7.91%2,687.882019-09-11
CIGAMES1.01-0.00-0.20%386.822019-09-11
CITYSERV9.750.000.00%5.852019-09-11
CLNPHARMA40.00+1.50+3.90%505.572019-09-11
CNT13.500.000.00%0.032019-09-11
COALENERG0.43-0.00-0.46%4.512019-09-11
COGNOR1.77+0.02+1.14%214.552019-09-11
COMARCH179.00+2.00+1.13%46.192019-09-11
COMP67.600.000.00%0.002019-09-11
COMPERIA3.240.000.00%0.002019-09-11
CORMAY0.94-0.01-1.05%32.472019-09-11
CPGROUP6.02+0.02+0.33%1.382019-09-11
CUBEITG0.200.000.00%0.002019-09-11
CYFRPLSAT27.96-0.66-2.31%12,935.852019-09-11
CZTOREBKA0.400.000.00%0.342019-09-11
DEBICA89.20-0.40-0.45%49.042019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA19.00-0.50-2.56%4.452019-09-11
DEKPOL26.70+0.10+0.38%0.052019-09-11
DELKO8.40+0.15+1.82%21.752019-09-11
DGA6.840.000.00%1.092019-09-11
DINOPL159.70+7.70+5.07%50,856.822019-09-11
DOMDEV83.60+0.80+0.97%8.722019-09-11
DREWEX0.570.000.00%0.282019-09-11
DROP0.100.000.00%0.102019-09-11
DROZAPOL1.39-0.04-2.80%0.112019-09-11
ECHO4.78+0.01+0.31%1,111.812019-09-11
EDINVEST2.10-0.02-0.94%1.172019-09-11
EFEKT17.40-0.60-3.33%0.262019-09-11
EKOEXPORT3.980.000.00%116.652019-09-11
ELBUDOWA8.58+0.04+0.47%288.422019-09-11
ELEKTROTI3.84+0.08+2.13%5.122019-09-11
ELEMENTAL1.300.000.00%103.292019-09-11
ELKOP0.66-0.01-0.90%0.512019-09-11
ELZAB2.30-0.16-6.50%9.932019-09-11
EMCINSMED4.920.000.00%0.002019-09-11
ENAP1.11-0.01-0.89%1.192019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA9.04+0.05+0.56%1,928.652019-09-11
ENELMED14.40-0.30-2.04%88.132019-09-11
ENERGA6.95+0.08+1.16%2,011.862019-09-11
ENERGOINS0.92+0.04+4.31%0.572019-09-11
ENTER35.50-0.50-1.39%51.532019-09-11
ERBUD15.80-0.10-0.63%63.292019-09-11
ERG32.600.000.00%0.032019-09-11
ERGIS2.71-0.01-0.37%0.272019-09-11
ESOTIQ14.70+0.05+0.34%1.202019-09-11
ESSYSTEM2.74+0.10+3.79%28.492019-09-11
EUCO2.450.000.00%2.952019-09-11
EUROCASH22.68+0.68+3.09%10,661.032019-09-11
EUROHOLD5.900.000.00%0.002019-09-11
EUROTEL20.70-0.10-0.48%100.292019-09-11
EVEREST0.65-0.09-12.16%19.322019-09-11
FAMUR3.970.000.00%287.002019-09-11
FASING14.70+0.30+2.08%31.602019-09-11
FASTFIN0.090.000.00%0.002019-09-11
FEERUM10.000.000.00%0.102019-09-11
FENGHUA17.500.000.00%0.002019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO12.15+0.05+0.41%22.842019-09-11
FERRUM3.54-0.01-0.28%0.862019-09-11
FMG16.000.000.00%0.002019-09-11
FORTE22.50-0.70-3.02%1,229.182019-09-11
GETIN0.93-0.04-4.64%686.852019-09-11
GETINOBLE0.33-0.02-5.95%741.632019-09-11
GINOROSSI0.550.000.00%0.002019-09-11
GLCOSMED1.600.000.00%0.002019-09-11
GOBARTO6.860.000.00%0.752019-09-11
GPRE6.720.000.00%1.202019-09-11
GPW40.45+0.55+1.38%778.182019-09-11
GRAVITON1.70+0.16+10.39%5.842019-09-11
GROCLIN1.80+0.05+2.74%40.772019-09-11
GRODNO3.85+0.01+0.26%13.742019-09-11
GRUPAAZOTY38.00+0.34+0.90%1,527.452019-09-11
GTC9.48+0.07+0.74%64.492019-09-11
HANDLOWY52.00+0.50+0.97%370.262019-09-11
HARPER0.10+0.00+1.31%0.522019-09-11
HELIO10.600.000.00%11.562019-09-11
HERKULES1.320.000.00%1.372019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.270.000.00%1.052019-09-11
HYDROTOR35.200.000.00%2.432019-09-11
I2DEV6.05+0.05+0.83%1.912019-09-11
IALBGR1.320.000.00%0.002019-09-11
IDEABANK2.06-0.09-4.19%279.192019-09-11
IDEON0.010.000.00%0.002019-09-11
IDMSA1.15+0.08+7.48%2.302019-09-11
IMCOMPANY15.15-0.35-2.26%3.222019-09-11
IMMOBILE2.75+0.06+2.23%1.882019-09-11
IMPEL6.55+0.65+11.02%50.032019-09-11
IMPERA1.15+0.05+4.55%0.022019-09-11
IMPEXMET4.220.000.00%0.002019-09-11
IMS3.85-0.03-0.77%11.872019-09-11
INC0.910.000.00%0.002019-09-11
INDYGO0.250.000.00%0.002019-09-11
INDYKPOL61.00-2.00-3.17%1.592019-09-11
INGBSK188.00+0.20+0.11%790.832019-09-11
INPRO4.900.000.00%0.012019-09-11
INSTALKRK16.95-0.05-0.29%34.992019-09-11
INTERAOLT12.50+0.05+0.40%157.782019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERBUD0.500.000.00%0.002019-09-11
INTERCARS213.000.000.00%90.312019-09-11
INTERFERI4.06+0.18+4.64%0.052019-09-11
INTERSPPL2.10+0.05+2.44%31.032019-09-11
INTROL2.800.000.00%1.942019-09-11
INVCEEFIZ471.100.000.00%0.002019-09-11
INVFIZ947.110.000.00%21.792019-09-11
INVGLDFIZ1,572.100.000.00%0.002019-09-11
INVISTA0.560.000.00%0.002019-09-11
INVPEFIZ702.790.000.00%0.002019-09-11
IPOPEMA1.48-0.06-3.90%0.252019-09-11
IQP0.260.000.00%0.002019-09-11
IZOBLOK27.00-1.00-3.57%71.592019-09-11
IZOLACJA1.560.000.00%0.192019-09-11
IZOSTAL2.84-0.01-0.35%9.572019-09-11
JHMDEV1.57+0.05+3.29%0.002019-09-11
JJAUTO9.700.000.00%0.002019-09-11
JSW28.04-0.02-0.07%13,991.812019-09-11
JWCONSTR2.68-0.01-0.37%6.882019-09-11
JWWINVEST1.07-0.02-1.83%0.122019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT9.200.000.00%1.372019-09-11
KANIA0.27-0.01-2.14%188.702019-09-11
KBDOM0.580.000.00%0.002019-09-11
KCI0.39+0.00+1.05%11.562019-09-11
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002019-09-11
KERNEL43.60-0.90-2.02%1,009.582019-09-11
KETY314.50-7.00-2.18%310.152019-09-11
KGHM79.58-0.40-0.50%33,421.652019-09-11
KGL12.20-0.10-0.81%3.722019-09-11
KINOPOL10.90+0.10+0.93%44.832019-09-11
KOGENERA34.50+0.50+1.47%17.782019-09-11
KOMPAP6.10-0.30-4.69%7.932019-09-11
KOMPUTRON2.70-0.07-2.53%3.812019-09-11
KONSSTALI24.400.000.00%50.122019-09-11
KOPEX1.39-0.05-3.61%54.052019-09-11
KPPD23.800.000.00%0.002019-09-11
KRAKCHEM0.44+0.00+0.69%0.532019-09-11
KREC4.00-0.04-1.11%23.932019-09-11
KREDYTIN7.85-0.05-0.63%0.392019-09-11
KREZUS0.560.000.00%0.002019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRKA267.000.000.00%0.002019-09-11
KRUK157.40+2.00+1.29%2,431.222019-09-11
KRUSZWICA41.00+0.50+1.23%33.102019-09-11
KRVITAMIN4.12+0.04+0.98%4.382019-09-11
KSGAGRO0.98-0.04-3.43%1.992019-09-11
LABOPRINT9.86-0.02-0.20%0.012019-09-11
LARK0.150.000.00%0.002019-09-11
LARQ3.100.000.00%0.032019-09-11
LCCORP2.31+0.01+0.22%520.312019-09-11
LENA3.19-0.01-0.31%4.662019-09-11
LENTEX7.000.000.00%0.002019-09-11
LIBET0.54+0.00+0.37%75.732019-09-11
LIVECHAT36.50-0.50-1.35%181.642019-09-11
LMASFIZ1,145.000.000.00%0.002019-09-11
LMBSFIZ1,002.00-138.20-12.12%118.632019-09-11
LMCSFIZ1,003.10-0.01-0.00%10.032019-09-11
LMDSFIZ1,000.000.000.00%0.002019-09-11
LMESFIZ1,035.100.000.00%0.002019-09-11
LOKUM13.500.000.00%3.712019-09-11
LOTOS85.62+1.92+2.29%15,960.352019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP7,300.00+25.00+0.34%11,329.142019-09-11
LSISOFT13.70-0.05-0.36%5.422019-09-11
LUBAWA0.850.000.00%70.652019-09-11
MABION81.00-1.10-1.34%132.932019-09-11
MAKARONPL4.32+0.08+1.89%3.542019-09-11
MANGATA65.000.000.00%17.592019-09-11
MARVIPOL1.60+0.01+0.63%19.382019-09-11
MASTERPHA5.70-0.10-1.72%16.762019-09-11
MBANK321.20-3.40-1.05%3,732.042019-09-11
MBWS11.100.000.00%0.182019-09-11
MCI9.22+0.02+0.22%14.752019-09-11
MDIENERGIA3.36-0.03-0.89%0.022019-09-11
MEDIACAP1.96-0.01-0.51%12.332019-09-11
MEDIATEL0.740.000.00%0.002019-09-11
MEDICALG31.000.000.00%9.022019-09-11
MEDYCZNYFIZ112.900.000.00%0.002019-09-11
MEGARON13.000.000.00%0.002019-09-11
MENNICA22.600.000.00%2.102019-09-11
MERCATOR6.440.000.00%0.032019-09-11
MERCOR7.96+0.06+0.76%0.202019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEXPOLSKA3.14-0.04-1.26%99.082019-09-11
MFO19.45-0.05-0.26%110.382019-09-11
MILKILAND0.450.000.00%0.512019-09-11
MILLENNIUM6.49-0.09-1.37%4,026.722019-09-11
MIRACULUM1.23-0.04-3.53%11.152019-09-11
MIRBUD0.85-0.04-4.90%615.132019-09-11
MLPGROUP46.400.000.00%0.002019-09-11
MOBRUK107.00+1.00+0.94%2.862019-09-11
MOJ0.720.000.00%0.002019-09-11
MONNARI4.59-0.04-0.86%53.342019-09-11
MOSTALPLC6.34+0.18+2.92%87.722019-09-11
MOSTALWAR4.350.000.00%6.002019-09-11
MOSTALZAB0.430.000.00%0.002019-09-11
MUZA2.72-0.12-4.23%0.272019-09-11
MWTRADE3.72+0.14+3.91%8.732019-09-11
NETIA4.46-0.09-1.98%107.572019-09-11
NEWAG18.70-0.05-0.27%2.662019-09-11
NEWWORLDR0.020.000.00%0.002019-09-11
NORTCOAST5.70-0.12-2.06%20.482019-09-11
NOVITA39.800.000.00%0.882019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOWAGALA0.74+0.01+0.68%84.582019-09-11
NTTSYSTEM2.14+0.03+1.42%45.312019-09-11
ODLEWNIE3.22-0.08-2.42%53.842019-09-11
OEX17.200.000.00%0.002019-09-11
OPENFIN1.15-0.04-3.36%2.062019-09-11
OPERA3GR306.000.000.00%0.002019-09-11
OPONEO.PL21.80-0.30-1.36%8.952019-09-11
OPTEAM9.000.000.00%1.442019-09-11
ORANGEPL5.88-0.04-0.76%8,243.432019-09-11
ORBIS94.40-1.80-1.87%16.092019-09-11
ORCOGROUP1.60+0.11+7.38%23.172019-09-11
ORION6.30+0.40+6.78%0.022019-09-11
ORZBIALY10.10-0.05-0.49%0.202019-09-11
OTLOG7.10+0.20+2.90%0.012019-09-11
OTMUCHOW1.590.000.00%0.012019-09-11
OVOSTAR80.00+0.50+0.63%10.452019-09-11
PAMAPOL1.080.000.00%0.002019-09-11
PANOVA11.70+0.10+0.86%40.652019-09-11
PATENTUS1.39-0.05-3.47%16.012019-09-11
PBG0.050.000.00%42.882019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM62.20+0.60+0.97%776.592019-09-11
PBSFINANSE0.200.000.00%1.962019-09-11
PCCEXOL1.53-0.07-4.08%3.072019-09-11
PCCROKITA53.60-0.40-0.74%86.932019-09-11
PCGUARD1.170.000.00%0.002019-09-11
PCM23.000.000.00%0.002019-09-11
PEIXIN1.020.000.00%0.002019-09-11
PEKABEX7.90+0.15+1.94%190.282019-09-11
PEKAO107.35+0.25+0.23%75,285.082019-09-11
PEMANAGER13.00+0.10+0.78%69.002019-09-11
PEP25.50+0.50+2.00%48.522019-09-11
PEPEES1.81+0.02+1.12%3.912019-09-11
PFLEIDER26.300.000.00%10.652019-09-11
PGE8.22+0.12+1.46%14,671.442019-09-11
PGNIG5.000.000.00%36,723.322019-09-11
PGODLEW1.46+0.02+1.39%1.962019-09-11
PGSSOFT10.20+0.22+2.20%55.462019-09-11
PHN12.850.000.00%4.092019-09-11
PKNORLEN94.42-0.08-0.08%56,244.502019-09-11
PKOASZEWZ94.820.000.00%0.002019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOBP41.18-0.22-0.53%105,735.262019-09-11
PKOGD105.400.000.00%0.002019-09-11
PKOGS97.240.000.00%0.002019-09-11
PKOSO107.54-0.01-0.01%20.432019-09-11
PKPCARGO28.50+0.30+1.06%650.572019-09-11
PLASTBOX1.90-0.12-5.94%3.052019-09-11
PLATYNINW0.500.000.00%0.002019-09-11
PLAYWAY181.60+4.00+2.25%424.522019-09-11
PLAZACNTR1.54-0.14-8.33%12.772019-09-11
PMPG1.12-0.07-5.88%1.652019-09-11
POLICE14.30+0.30+2.14%13.422019-09-11
POLIMEXMS2.31+0.06+2.43%257.372019-09-11
POLNORD4.56-0.14-2.98%77.372019-09-11
POLWAX3.25+0.03+0.78%44.072019-09-11
POZBUD2.12-0.03-1.40%351.412019-09-11
PRAGMAFA11.700.000.00%5.132019-09-11
PRAGMAINK6.90+0.06+0.88%0.552019-09-11
PRAIRIE0.71+0.04+5.19%1,214.902019-09-11
PRIMAMODA0.62-0.03-4.62%2.412019-09-11
PROCAD0.98-0.01-1.01%0.742019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCHEM17.20+0.30+1.78%2.792019-09-11
PROJPRZEM15.70-0.20-1.26%1.342019-09-11
PROTEKTOR3.66-0.02-0.54%1.532019-09-11
PROVIDENT7.780.000.00%0.002019-09-11
PULAWY95.00-1.00-1.04%8.242019-09-11
PWRMEDIA3.06+0.02+0.66%1.652019-09-11
PZU37.97-0.38-0.99%68,364.552019-09-11
PZUAKORD119.01-0.42-0.35%66.872019-09-11
QMULTIFIZ1,012.100.000.00%0.002019-09-11
QUANTUM15.500.000.00%0.002019-09-11
QUERCUS2.25+0.03+1.35%1.012019-09-11
RADPOL1.12-0.03-2.17%19.882019-09-11
RAFAKO1.18-0.00-0.17%580.812019-09-11
RAFAMET11.000.000.00%0.002019-09-11
RAINBOW25.30+0.10+0.40%47.642019-09-11
RANKPROGR1.19-0.01-0.83%532.222019-09-11
RAWLPLUG9.08-0.36-3.81%46.932019-09-11
REDAN0.27-0.00-1.48%0.292019-09-11
REDWOOD0.050.000.00%0.002019-09-11
REGNON0.100.000.00%0.002019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REINHOLD0.170.000.00%0.002019-09-11
RELPOL5.85-0.05-0.85%12.832019-09-11
REMAK9.000.000.00%0.002019-09-11
RONSON0.82-0.03-2.94%32.872019-09-11
ROPCZYCE23.10+0.60+2.67%23.092019-09-11
RUBICON0.97+0.01+0.62%0.012019-09-11
SADOVAYA0.120.000.00%0.002019-09-11
SANOK21.00-0.30-1.41%21.042019-09-11
SANTANDER16.70+1.50+9.87%37.692019-09-11
SANWIL0.57-0.01-0.87%0.012019-09-11
SARE4.600.000.00%2.302019-09-11
SCOPAK0.080.000.00%0.002019-09-11
SECOGROUP15.30+0.30+2.00%0.312019-09-11
SEKO8.90-0.15-1.66%2.892019-09-11
SELENAFM11.00+0.10+0.92%20.692019-09-11
SELVITA60.60+0.60+1.00%123.482019-09-11
SETANTA3.69+0.05+1.37%62.332019-09-11
SFINKS0.810.000.00%0.002019-09-11
SILVANO9.66-0.34-3.40%1.912019-09-11
SIMPLE6.450.000.00%0.012019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKARBIEC17.40-0.10-0.57%50.962019-09-11
SKOTAN1.14+0.01+0.89%7.302019-09-11
SKYLINE0.640.000.00%0.002019-09-11
SNIEZKA74.000.000.00%2.962019-09-11
SOHODEV0.650.000.00%16.212019-09-11
SOLAR0.50+0.02+4.17%6.932019-09-11
SONEL8.800.000.00%0.042019-09-11
SOPHARMA10.00-0.50-4.76%0.272019-09-11
STALEXP3.250.000.00%127.212019-09-11
STALPROD232.50-0.50-0.21%2,491.062019-09-11
STALPROFI7.20+0.15+2.13%38.312019-09-11
STAPORKOW1.330.000.00%0.002019-09-11
STARHEDGE0.61-0.02-3.17%3.492019-09-11
STELMET6.80-0.05-0.73%1.362019-09-11
SUNEX6.360.000.00%0.782019-09-11
SUWARY10.90-1.00-8.40%2.182019-09-11
SWISSMED2.25+0.07+3.21%20.082019-09-11
SYGNITY2.500.000.00%76.522019-09-11
SYNEKTIK14.400.000.00%17.002019-09-11
TALANX158.80+21.80+15.91%2.992019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TALEX14.400.000.00%0.322019-09-11
TARCZYNSKI15.200.000.00%0.002019-09-11
TATRY146.000.000.00%0.002019-09-11
TAURONPE1.61+0.01+0.69%5,561.412019-09-11
TERMOREX0.79-0.01-1.00%0.012019-09-11
TESGAS2.480.000.00%0.002019-09-11
TIM9.06+0.16+1.80%81.892019-09-11
TORPOL7.38-0.06-0.81%44.402019-09-11
TOYA4.46-0.20-4.29%292.102019-09-11
TRAKCJA2.04-0.17-7.69%1,140.622019-09-11
TRANSPOL3.12-0.01-0.48%9.242019-09-11
TRIGONPP56.250.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP182.770.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP264.000.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP364.000.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP454.700.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP557.500.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP669.000.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP770.000.000.00%0.002019-09-11
TRIGONPP856.510.000.00%0.002019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRITON1.80-0.02-1.10%45.502019-09-11
TXM0.100.000.00%0.002019-09-11
ULMA50.000.000.00%23.202019-09-11
UNIBEP5.96-0.02-0.33%36.142019-09-11
UNICREDIT47.80-0.25-0.52%30.572019-09-11
UNIMA2.34+0.02+0.86%0.402019-09-11
UNIMOT23.30-0.80-3.32%481.482019-09-11
URSUS1.49+0.03+1.92%6,337.002019-09-11
VANTAGE3.280.000.00%0.002019-09-11
VIGOSYS310.00-8.00-2.52%0.932019-09-11
VINDEXUS8.240.000.00%60.632019-09-11
VISTAL2.07-0.08-3.72%60.142019-09-11
VISTULA4.33-0.01-0.12%43.472019-09-11
VIVID1.30-0.01-0.76%29.392019-09-11
VOTUM11.80+0.35+3.06%146.662019-09-11
VOXEL32.10+0.10+0.31%15.372019-09-11
WADEX6.440.000.00%0.002019-09-11
WARIMPEX6.000.000.00%0.002019-09-11
WASKO1.39-0.09-5.78%21.152019-09-11
WAWEL660.000.000.00%65.882019-09-11
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WIELTON7.80-0.10-1.27%106.772019-09-11
WIKANA1.110.000.00%1.592019-09-11
WILBO0.240.000.00%0.002019-09-11
WINVEST0.050.000.00%0.002019-09-11
WIRTUALNA61.80-0.20-0.32%1,062.232019-09-11
WITTCHEN15.850.000.00%1.112019-09-11
WOJAS4.720.000.00%0.002019-09-11
WORKSERV1.650.000.00%13.482019-09-11
XTB3.20+0.01+0.31%2.462019-09-11
YOLO1.800.000.00%0.002019-09-11
ZAMET0.89+0.04+4.71%9.802019-09-11
ZASTAL1.760.000.00%0.082019-09-11
ZEPAK7.98-0.02-0.25%9.552019-09-11
ZPUE150.00+14.00+10.29%92.032019-09-11
ZREMB0.600.000.00%7.852019-09-11
ZUE5.20-0.05-0.95%7.982019-09-11
ZYWIEC484.00-2.00-0.41%30.062019-09-11
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2164,75 -9,00 -0,41%
WIG 57024,61 -272,51 -0,48%
sWIG80 11449,24 -2,89 -0,03%
mWIG40 3636,71 -33,76 -0,92%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2164,75 -9,00 -0,41%