Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-09-12

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP7,725.00+425.00+5.82%33,862.302019-09-12
BZWBK315.80+10.20+3.34%19,605.792019-09-12
MBANK330.80+9.60+2.99%8,991.682019-09-12
INVGLDFIZ1,578.00+5.90+0.38%4.732019-09-12
KRKA270.00+3.00+1.12%2.702019-09-12
11BIT411.00+3.00+0.74%561.752019-09-12
INGBSK190.80+2.80+1.49%1,293.952019-09-12
ORBIS96.60+2.20+2.33%92.182019-09-12
KGHM81.70+2.12+2.66%85,006.792019-09-12
BENEFIT696.00+2.00+0.29%1,650.732019-09-12
MABION83.00+2.00+2.47%207.602019-09-12
STELMET8.40+1.60+23.53%477.912019-09-12
ULMA51.50+1.50+3.00%5.152019-09-12
PANOVA13.00+1.30+11.11%163.512019-09-12
WIRTUALNA63.00+1.20+1.94%176.492019-09-12
ACAUTOGAZ40.20+1.20+3.08%20.782019-09-12
CIECH38.55+1.05+2.80%6,707.622019-09-12
INTERCARS214.00+1.00+0.47%275.252019-09-12
IZOBLOK28.00+1.00+3.70%0.672019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MANGATA66.00+1.00+1.54%0.072019-09-12
SUWARY11.90+1.00+9.17%0.062019-09-12
TATRY147.00+1.00+0.68%9.182019-09-12
UNIMOT24.20+0.90+3.86%651.852019-09-12
KRUK158.20+0.80+0.51%3,668.722019-09-12
FORTE23.20+0.70+3.11%144.922019-09-12
VOXEL32.80+0.70+2.18%271.982019-09-12
DINOPL160.40+0.70+0.44%19,571.052019-09-12
EFEKT18.00+0.60+3.45%0.092019-09-12
REMAK9.54+0.54+6.00%15.902019-09-12
RAFAMET11.50+0.50+4.55%0.062019-09-12
BETACOM10.50+0.50+5.00%0.052019-09-12
VOTUM12.20+0.40+3.39%300.912019-09-12
IMCOMPANY15.50+0.35+2.31%69.402019-09-12
AGROWILL2.09+0.35+20.11%0.012019-09-12
ADIUVO7.54+0.34+4.72%11.862019-09-12
IMPEL6.85+0.30+4.58%91.782019-09-12
PEMANAGER13.30+0.30+2.31%0.032019-09-12
ARCHICOM13.45+0.25+1.89%12.922019-09-12
K2INTERNT9.45+0.25+2.72%0.052019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GPW40.70+0.25+0.62%2,099.932019-09-12
ABPL18.75+0.25+1.35%10.982019-09-12
LOKUM13.70+0.20+1.48%2.332019-09-12
MENNICA22.80+0.20+0.89%6.342019-09-12
BOGDANKA40.30+0.20+0.50%2,075.232019-09-12
COMP67.80+0.20+0.30%16.482019-09-12
FERRO12.35+0.20+1.65%51.732019-09-12
MCI9.38+0.16+1.74%9.612019-09-12
SUNEX6.52+0.16+2.52%26.162019-09-12
NEWAG18.85+0.15+0.80%0.042019-09-12
WITTCHEN16.00+0.15+0.95%0.432019-09-12
FASING14.85+0.15+1.02%9.952019-09-12
CLNPHARMA40.15+0.15+0.38%411.082019-09-12
ARTERIA5.90+0.15+2.61%51.102019-09-12
KGL12.35+0.15+1.23%1.532019-09-12
ARCUS2.60+0.14+5.69%100.152019-09-12
ACTION3.33+0.13+4.06%68.072019-09-12
KREC4.11+0.11+2.75%4.722019-09-12
SWISSMED2.36+0.11+4.89%34.762019-09-12
ARTIFEX3.56+0.10+3.04%14.062019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WADEX6.54+0.10+1.55%0.602019-09-12
OPONEO.PL21.90+0.10+0.46%28.702019-09-12
ENELMED14.50+0.10+0.69%35.322019-09-12
BIK15.90+0.10+0.63%1.032019-09-12
RAINBOW25.40+0.10+0.40%23.522019-09-12
PRAGMAFA11.80+0.10+0.85%4.832019-09-12
HELIO10.70+0.10+0.94%112.482019-09-12
IPOPEMA1.57+0.10+6.42%0.162019-09-12
POLIMEXMS2.41+0.10+4.10%631.432019-09-12
ENERGOINS1.01+0.09+9.78%19.812019-09-12
ATLASEST1.46+0.09+6.18%0.152019-09-12
PLAZACNTR1.62+0.08+5.19%2.552019-09-12
NETIA4.54+0.08+1.79%2,523.502019-09-12
PRAGMAINK6.98+0.08+1.16%12.842019-09-12
ELZAB2.38+0.08+3.48%3.352019-09-12
KOMPUTRON2.78+0.08+2.96%1.032019-09-12
KRVITAMIN4.19+0.07+1.70%2.472019-09-12
HUBSTYLE0.34+0.07+25.56%1.022019-09-12
PKOGS97.30+0.06+0.06%18.982019-09-12
MASTERPHA5.76+0.06+1.05%56.722019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LARQ3.16+0.06+1.94%7.922019-09-12
POLNORD4.62+0.06+1.32%15.462019-09-12
BIOTON4.37+0.06+1.39%41.862019-09-12
BORYSZEW4.31+0.06+1.41%768.002019-09-12
JSW28.10+0.06+0.21%8,340.832019-09-12
INTROL2.86+0.06+2.14%0.142019-09-12
UNIBEP6.02+0.06+1.01%1.272019-09-12
KOPEX1.45+0.06+4.17%4.622019-09-12
IDEABANK2.11+0.05+2.43%507.062019-09-12
PEKAO107.40+0.05+0.05%88,295.372019-09-12
INSTALKRK17.00+0.05+0.29%23.962019-09-12
ENAP1.16+0.05+4.50%0.002019-09-12
CELTIC5.75+0.05+0.88%7.362019-09-12
POLWAX3.30+0.05+1.54%9.472019-09-12
I2DEV6.10+0.05+0.83%2.592019-09-12
LABOPRINT9.90+0.04+0.41%0.202019-09-12
TERMOREX0.83+0.04+5.06%0.022019-09-12
PAMAPOL1.12+0.04+3.70%2.842019-09-12
ECHO4.82+0.04+0.84%7,234.162019-09-12
SYGNITY2.54+0.04+1.60%26.362019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SOLAR0.54+0.04+8.00%97.702019-09-12
MERCOR8.00+0.04+0.50%14.072019-09-12
RAWLPLUG9.12+0.04+0.44%0.182019-09-12
ODLEWNIE3.26+0.04+1.24%6.572019-09-12
RADPOL1.16+0.04+3.11%1.802019-09-12
CORMAY0.97+0.03+3.62%28.372019-09-12
BRASTER1.28+0.03+2.08%123.672019-09-12
MEXPOLSKA3.16+0.02+0.64%22.652019-09-12
ORANGEPL5.90+0.02+0.34%6,725.692019-09-12
JHMDEV1.59+0.02+1.27%167.772019-09-12
TRAKCJA2.06+0.02+0.98%96.472019-09-12
NTTSYSTEM2.16+0.02+0.93%32.102019-09-12
BIOMEDLUB0.98+0.02+2.08%25.202019-09-12
PWRMEDIA3.08+0.02+0.65%8.802019-09-12
NORTCOAST5.72+0.02+0.35%18.312019-09-12
PEPEES1.83+0.02+1.10%19.172019-09-12
MDIENERGIA3.38+0.02+0.60%0.012019-09-12
GETIN0.94+0.02+2.16%765.222019-09-12
PMPG1.14+0.02+1.79%39.622019-09-12
TOYA4.48+0.02+0.45%69.482019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRAKCHEM0.46+0.02+4.11%0.042019-09-12
KCI0.40+0.01+3.90%0.572019-09-12
ARCTIC3.13+0.01+0.32%23.602019-09-12
PLASTBOX1.91+0.01+0.53%1.522019-09-12
PGODLEW1.47+0.01+0.68%0.052019-09-12
STARHEDGE0.62+0.01+1.64%0.312019-09-12
GETINOBLE0.34+0.01+2.41%652.772019-09-12
HARPER0.11+0.01+6.47%0.022019-09-12
CFI0.37+0.01+1.67%14.012019-09-12
KANIA0.28+0.01+2.19%516.682019-09-12
AIRWAY0.68+0.01+0.89%1.022019-09-12
DROZAPOL1.40+0.01+0.36%0.062019-09-12
ZAMET0.90+0.01+0.56%0.022019-09-12
APSENERGY2.00+0.01+0.25%0.042019-09-12
AGROTON3.05+0.00+0.02%4.942019-09-12
ASMGROUP3.300.000.00%0.002019-09-12
IMS3.850.000.00%3.182019-09-12
MEDIACAP1.960.000.00%0.002019-09-12
BRIJU2.310.000.00%1.422019-09-12
CUBEITG0.200.000.00%0.002019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOVITA39.800.000.00%0.882019-09-12
STALPROFI7.200.000.00%5.642019-09-12
LENTEX7.000.000.00%0.002019-09-12
DREWEX0.570.000.00%0.232019-09-12
MAKARONPL4.320.000.00%10.872019-09-12
CALATRAVA0.230.000.00%0.002019-09-12
REGNON0.100.000.00%0.002019-09-12
INVCEEFIZ471.100.000.00%0.002019-09-12
ZREMB0.600.000.00%0.002019-09-12
KBDOM0.580.000.00%0.002019-09-12
IDEON0.010.000.00%0.002019-09-12
ZASTAL1.760.000.00%0.212019-09-12
SECOGROUP15.300.000.00%0.002019-09-12
MWTRADE3.720.000.00%1.492019-09-12
OPERA3GR306.000.000.00%0.002019-09-12
VIVID1.300.000.00%18.912019-09-12
AMPLI0.220.000.00%0.002019-09-12
KSGAGRO0.980.000.00%0.002019-09-12
ALCHEMIA4.760.000.00%0.002019-09-12
FAMUR3.970.000.00%472.472019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROTEL20.700.000.00%30.042019-09-12
LMBSFIZ1,002.000.000.00%0.002019-09-12
ERG32.600.000.00%0.032019-09-12
CNT13.500.000.00%0.032019-09-12
ELKOP0.660.000.00%0.712019-09-12
INC0.910.000.00%0.002019-09-12
COALENERG0.430.000.00%3.012019-09-12
SADOVAYA0.120.000.00%0.002019-09-12
VANTAGE3.280.000.00%0.002019-09-12
LMASFIZ1,145.000.000.00%0.002019-09-12
IALBGR1.320.000.00%0.002019-09-12
WAWEL660.000.000.00%35.282019-09-12
KREDYTIN7.850.000.00%0.002019-09-12
FERRUM3.540.000.00%0.002019-09-12
BUDOPOL0.060.000.00%0.002019-09-12
POLICE14.300.000.00%6.162019-09-12
ATENDE3.460.000.00%0.042019-09-12
TALEX14.400.000.00%0.292019-09-12
YOLO1.800.000.00%0.002019-09-12
INDYGO0.250.000.00%0.002019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WILBO0.240.000.00%0.002019-09-12
LMCSFIZ1,003.100.000.00%0.002019-09-12
SANWIL0.570.000.00%0.012019-09-12
OPTEAM9.000.000.00%0.002019-09-12
INTERFERI4.060.000.00%0.002019-09-12
HYDROTOR35.200.000.00%0.602019-09-12
CAPITAL1.380.000.00%0.002019-09-12
REDWOOD0.050.000.00%0.002019-09-12
MEGARON13.000.000.00%0.002019-09-12
IZOLACJA1.560.000.00%8.422019-09-12
IMPEXMET4.220.000.00%0.002019-09-12
UNIMA2.340.000.00%2.032019-09-12
MIRACULUM1.230.000.00%1.842019-09-12
INVFIZ947.110.000.00%0.002019-09-12
CZTOREBKA0.400.000.00%3.282019-09-12
IQP0.260.000.00%0.002019-09-12
MOSTALZAB0.430.000.00%0.002019-09-12
QUANTUM15.500.000.00%0.002019-09-12
PROTEKTOR3.660.000.00%0.732019-09-12
SOPHARMA10.000.000.00%0.002019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS1.390.000.00%1.672019-09-12
ASSECOBS27.600.000.00%0.082019-09-12
PBG0.050.000.00%0.002019-09-12
06MAGNA0.200.000.00%0.002019-09-12
ATMGRUPA4.680.000.00%15.812019-09-12
LIBET0.540.000.00%15.372019-09-12
KREZUS0.560.000.00%0.002019-09-12
08OCTAVA0.850.000.00%0.002019-09-12
MOJ0.720.000.00%0.002019-09-12
JWCONSTR2.680.000.00%2.022019-09-12
HERKULES1.320.000.00%21.682019-09-12
SILVANO9.660.000.00%0.002019-09-12
DEBICA89.200.000.00%119.152019-09-12
ZUE5.200.000.00%14.552019-09-12
BEST22.000.000.00%0.002019-09-12
ABCDATA1.430.000.00%0.002019-09-12
RONSON0.820.000.00%27.652019-09-12
KPPD23.800.000.00%0.002019-09-12
WIKANA1.110.000.00%0.752019-09-12
DROP0.100.000.00%0.092019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLATYNINW0.500.000.00%0.002019-09-12
PFLEIDER26.300.000.00%30.352019-09-12
BPHFIZBI2146.100.000.00%0.002019-09-12
INTERAOLT12.500.000.00%39.062019-09-12
BOWIM2.000.000.00%0.002019-09-12
PBSFINANSE0.200.000.00%0.002019-09-12
BPHFIZBI5120.220.000.00%0.002019-09-12
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002019-09-12
MILKILAND0.450.000.00%0.002019-09-12
EMCINSMED4.920.000.00%0.472019-09-12
ELBUDOWA8.580.000.00%252.362019-09-12
REDAN0.270.000.00%0.032019-09-12
ASTARTA22.900.000.00%38.332019-09-12
MEDIATEL0.740.000.00%0.002019-09-12
COMARCH179.000.000.00%137.972019-09-12
BPHFIZDS112.100.000.00%0.002019-09-12
CCENERGY0.060.000.00%0.002019-09-12
INTERBUD0.500.000.00%0.002019-09-12
BPHFIZMLI84.150.000.00%0.002019-09-12
ASSECOSEE19.800.000.00%219.972019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LARK0.150.000.00%0.002019-09-12
MUZA2.720.000.00%0.002019-09-12
WINVEST0.050.000.00%0.002019-09-12
DELKO8.400.000.00%56.202019-09-12
KOGENERA34.500.000.00%0.072019-09-12
EDINVEST2.100.000.00%0.002019-09-12
BERLING3.960.000.00%0.002019-09-12
PCGUARD1.170.000.00%0.002019-09-12
COMPERIA3.240.000.00%0.002019-09-12
INVISTA0.560.000.00%0.002019-09-12
AILLERON7.400.000.00%1.262019-09-12
FASTFIN0.090.000.00%0.002019-09-12
SKYLINE0.640.000.00%0.002019-09-12
TESGAS2.480.000.00%0.002019-09-12
NEWWORLDR0.020.000.00%0.002019-09-12
GINOROSSI0.550.000.00%0.002019-09-12
STAPORKOW1.330.000.00%0.272019-09-12
LENA3.190.000.00%22.192019-09-12
WARIMPEX6.000.000.00%0.002019-09-12
BGZBNPP68.000.000.00%92.772019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI4119.800.000.00%0.002019-09-12
SONEL8.800.000.00%0.002019-09-12
PCCEXOL1.530.000.00%0.002019-09-12
DGA6.840.000.00%0.212019-09-12
SCOPAK0.080.000.00%0.002019-09-12
TRANSPOL3.120.000.00%0.022019-09-12
GRAVITON1.700.000.00%0.032019-09-12
ATLANTAPL4.860.000.00%0.002019-09-12
EUCO2.450.000.00%21.222019-09-12
KINOPOL10.900.000.00%36.642019-09-12
APLISENS10.400.000.00%1.012019-09-12
RUBICON0.970.000.00%0.012019-09-12
SELENAFM11.000.000.00%46.992019-09-12
SNIEZKA74.000.000.00%0.222019-09-12
WOJAS4.720.000.00%0.002019-09-12
CHEMOS0.330.000.00%0.002019-09-12
INDYKPOL61.000.000.00%5.982019-09-12
FMG16.000.000.00%0.002019-09-12
KOMPAP6.100.000.00%0.002019-09-12
REINHOLD0.170.000.00%0.002019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STALEXP3.250.000.00%65.612019-09-12
TARCZYNSKI15.200.000.00%0.002019-09-12
MLPGROUP46.400.000.00%0.002019-09-12
LMDSFIZ1,000.000.000.00%0.002019-09-12
PEIXIN1.020.000.00%0.002019-09-12
TALANX158.800.000.00%0.002019-09-12
LMESFIZ1,035.100.000.00%0.002019-09-12
CPGROUP6.020.000.00%0.032019-09-12
PCM23.000.000.00%0.002019-09-12
JJAUTO9.700.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP56.250.000.00%0.002019-09-12
PCCROKITA53.600.000.00%36.472019-09-12
JWWINVEST1.070.000.00%0.492019-09-12
DEKPOL26.700.000.00%0.052019-09-12
FENGHUA17.500.000.00%0.002019-09-12
VIGOSYS310.000.000.00%0.002019-09-12
SKARBIEC17.400.000.00%29.412019-09-12
EVEREST0.650.000.00%0.162019-09-12
PRAIRIE0.710.000.00%216.492019-09-12
PZUAKORD119.010.000.00%0.002019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOGD105.400.000.00%0.002019-09-12
CITYSERV9.750.000.00%0.002019-09-12
MEDYCZNYFIZ112.900.000.00%0.002019-09-12
XTB3.200.000.00%2.832019-09-12
PKOASZEWZ94.820.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP264.000.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP182.770.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP454.700.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP557.500.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP364.000.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP669.000.000.00%0.002019-09-12
UNICREDIT47.800.000.00%0.002019-09-12
TRIGONPP856.510.000.00%0.002019-09-12
BMPAG0.820.000.00%0.022019-09-12
TRIGONPP770.000.000.00%0.002019-09-12
GPRE6.720.000.00%0.672019-09-12
MARVIPOL1.60-0.00-0.12%26.182019-09-12
AWBUD0.72-0.01-0.68%0.052019-09-12
NOWAGALA0.73-0.01-0.68%33.092019-09-12
TXM0.09-0.01-6.50%0.712019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MIRBUD0.85-0.01-0.94%512.862019-09-12
ORCOGROUP1.59-0.01-0.62%0.292019-09-12
CIGAMES1.00-0.01-0.99%758.642019-09-12
PRIMAMODA0.61-0.01-1.61%1.222019-09-12
ASBIS2.42-0.01-0.41%18.262019-09-12
SOHODEV0.64-0.01-1.54%0.002019-09-12
POZBUD2.11-0.01-0.47%5.802019-09-12
TRITON1.79-0.01-0.56%1.792019-09-12
MOSTALWAR4.34-0.01-0.23%13.162019-09-12
RAFAKO1.17-0.01-1.02%910.132019-09-12
TAURONPE1.60-0.01-0.74%5,670.202019-09-12
ELEMENTAL1.28-0.02-1.23%17.902019-09-12
LUBAWA0.83-0.02-2.12%95.302019-09-12
FEERUM9.98-0.02-0.20%3.552019-09-12
COGNOR1.75-0.02-1.13%152.162019-09-12
ATM10.48-0.02-0.19%36.122019-09-12
BBIDEV0.45-0.02-4.26%21.582019-09-12
PKOSO107.52-0.02-0.02%64.522019-09-12
GROCLIN1.78-0.02-1.22%24.592019-09-12
URSUS1.47-0.02-1.61%1,320.492019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WASKO1.36-0.03-1.81%9.812019-09-12
SFINKS0.78-0.03-3.47%14.162019-09-12
LCCORP2.28-0.03-1.30%575.522019-09-12
VISTAL2.04-0.03-1.45%14.222019-09-12
SKOTAN1.11-0.03-2.63%7.942019-09-12
RANKPROGR1.16-0.03-2.52%10.222019-09-12
QUERCUS2.21-0.04-1.78%19.792019-09-12
OPENFIN1.11-0.04-3.48%13.102019-09-12
BOS7.34-0.04-0.54%161.142019-09-12
INPRO4.86-0.04-0.82%0.072019-09-12
VISTULA4.29-0.04-1.04%157.072019-09-12
ALTUSTFI1.94-0.05-2.31%3.732019-09-12
ESOTIQ14.65-0.05-0.34%0.812019-09-12
RELPOL5.80-0.05-0.85%32.632019-09-12
IMMOBILE2.70-0.05-1.82%9.652019-09-12
IMPERA1.10-0.05-4.35%0.002019-09-12
ORZBIALY10.05-0.05-0.49%1.072019-09-12
EUROHOLD5.85-0.05-0.85%2.862019-09-12
OTLOG7.05-0.05-0.70%0.042019-09-12
MFO19.40-0.05-0.26%181.902019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCAD0.92-0.06-5.92%1.612019-09-12
ALTA2.34-0.06-2.50%11.572019-09-12
TORPOL7.32-0.06-0.81%48.412019-09-12
IZOSTAL2.78-0.06-2.11%6.272019-09-12
VINDEXUS8.18-0.06-0.73%9.972019-09-12
PGNIG4.94-0.06-1.22%27,761.742019-09-12
OTMUCHOW1.52-0.07-4.40%23.082019-09-12
EUROCASH22.60-0.08-0.35%6,330.232019-09-12
INTERSPPL2.02-0.08-3.81%17.232019-09-12
ESSYSTEM2.66-0.08-2.92%0.222019-09-12
IDMSA1.07-0.08-6.96%0.062019-09-12
SETANTA3.60-0.09-2.44%24.502019-09-12
MILLENNIUM6.40-0.09-1.39%5,096.232019-09-12
ERGIS2.61-0.10-3.69%26.022019-09-12
ENERGA6.85-0.10-1.44%1,350.482019-09-12
PHN12.75-0.10-0.78%22.832019-09-12
PROJPRZEM15.60-0.10-0.64%2.682019-09-12
MONNARI4.49-0.10-2.18%48.672019-09-12
PGSSOFT10.10-0.10-0.98%29.402019-09-12
EKOEXPORT3.87-0.12-2.89%108.902019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AUTOPARTN4.07-0.13-3.10%8,838.862019-09-12
GRODNO3.72-0.13-3.38%0.912019-09-12
GTC9.35-0.13-1.37%255.692019-09-12
PGE8.08-0.14-1.65%8,739.182019-09-12
MOSTALPLC6.20-0.14-2.21%25.532019-09-12
ATREM2.01-0.14-6.51%1.122019-09-12
ELEKTROTI3.69-0.15-3.91%102.632019-09-12
AGORA9.90-0.15-1.49%38.402019-09-12
SEKO8.75-0.15-1.69%9.412019-09-12
ORION6.15-0.15-2.38%8.002019-09-12
GLCOSMED1.44-0.16-10.00%0.912019-09-12
WORKSERV1.47-0.17-10.56%411.412019-09-12
ZEPAK7.80-0.18-2.26%239.612019-09-12
WIELTON7.61-0.19-2.44%257.222019-09-12
PEKABEX7.70-0.20-2.53%33.982019-09-12
APATOR22.10-0.20-0.90%1,270.572019-09-12
MEDICALG30.80-0.20-0.65%39.252019-09-12
SARE4.40-0.20-4.35%4.402019-09-12
MERCATOR6.24-0.20-3.11%22.002019-09-12
ATAL36.70-0.20-0.54%50.332019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BSCDRUK35.40-0.20-0.56%4.992019-09-12
ENTER35.30-0.20-0.56%2,403.182019-09-12
PBKM62.00-0.20-0.32%533.412019-09-12
SANOK20.80-0.20-0.95%1.932019-09-12
BUMECH3.67-0.20-5.17%152.112019-09-12
AMBRA17.10-0.20-1.16%21.182019-09-12
ENEA8.83-0.20-2.27%2,234.832019-09-12
PKOBP40.94-0.24-0.58%98,436.782019-09-12
BALTONA6.30-0.25-3.82%0.012019-09-12
SIMPLE6.20-0.25-3.88%6.212019-09-12
TIM8.80-0.26-2.87%29.722019-09-12
CYFRPLSAT27.70-0.26-0.93%5,764.572019-09-12
ROPCZYCE22.80-0.30-1.30%20.592019-09-12
MBWS10.80-0.30-2.70%0.222019-09-12
CEZ86.70-0.30-0.34%26.712019-09-12
4FUNMEDIA6.48-0.30-4.42%38.142019-09-12
GOBARTO6.56-0.30-4.37%3.132019-09-12
PZU37.65-0.32-0.84%96,369.512019-09-12
DECORA18.65-0.35-1.84%17.472019-09-12
KERNEL43.25-0.35-0.80%963.822019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DOMDEV83.20-0.40-0.48%75.732019-09-12
KRUSZWICA40.60-0.40-0.98%12.682019-09-12
LSISOFT13.30-0.40-2.92%11.942019-09-12
ALIOR40.58-0.42-1.02%17,572.742019-09-12
LIVECHAT36.00-0.50-1.37%156.872019-09-12
SANTANDER16.20-0.50-2.99%5.602019-09-12
CDRL19.00-0.50-2.56%77.222019-09-12
PEP25.00-0.50-1.96%26.752019-09-12
GRUPAAZOTY37.50-0.50-1.32%2,150.622019-09-12
PROCHEM16.70-0.50-2.91%74.402019-09-12
SYNEKTIK13.90-0.50-3.47%16.932019-09-12
SELVITA60.00-0.60-0.99%229.662019-09-12
OEX16.60-0.60-3.49%13.702019-09-12
HANDLOWY51.40-0.60-1.15%835.052019-09-12
BEDZIN16.10-0.65-3.88%40.052019-09-12
PROVIDENT7.00-0.78-10.03%5.962019-09-12
ERBUD15.00-0.80-5.06%30.252019-09-12
ALUMETAL35.40-0.80-2.21%44.182019-09-12
LOTOS84.70-0.92-1.07%19,877.882019-09-12
OVOSTAR79.00-1.00-1.25%0.082019-09-12
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KONSSTALI23.40-1.00-4.10%15.242019-09-12
CDPROJEKT251.00-1.00-0.40%43,724.542019-09-12
ASSECOPOL51.80-1.00-1.89%6,059.712019-09-12
PKPCARGO27.35-1.15-4.04%1,799.452019-09-12
PLAYWAY180.40-1.20-0.66%601.172019-09-12
PKNORLEN92.82-1.60-1.69%80,776.422019-09-12
AMICA114.20-1.80-1.55%700.872019-09-12
BUDIMEX138.20-1.80-1.29%495.702019-09-12
MOBRUK105.00-2.00-1.87%14.512019-09-12
ZYWIEC482.00-2.00-0.41%9.152019-09-12
CCC141.70-2.30-1.60%20,075.842019-09-12
PULAWY92.00-3.00-3.16%47.792019-09-12
STALPROD227.50-5.00-2.15%5,696.712019-09-12
KETY302.50-12.00-3.82%955.572019-09-12
ZPUE138.00-12.00-8.00%152.792019-09-12
QMULTIFIZ1,000.06-12.04-1.19%4.002019-09-12
INVPEFIZ681.89-20.90-2.97%63.092019-09-12
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2148,53 -11,38 -0,53%
WIG 56647,08 -248,29 -0,44%
sWIG80 11477,60 +31,20 +0,27%
mWIG40 3613,37 -16,09 -0,44%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2148,53 -11,38 -0,53%