Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-10-10

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0,200,000,00%0,002019-10-10
08OCTAVA0,85-0,01-0,93%0,002019-10-10
11BIT389,50-11,50-2,87%1 132,182019-10-10
4FUNMEDIA5,36+0,04+0,75%0,542019-10-10
ABCDATA1,430,000,00%0,002019-10-10
ABPL20,10-0,10-0,49%49,662019-10-10
ACAUTOGAZ39,60-0,40-1,00%4,732019-10-10
ACTION3,06+0,07+2,34%10,242019-10-10
ADIUVO6,64+0,06+0,91%8,902019-10-10
AGORA9,32+0,12+1,30%961,832019-10-10
AGROTON2,360,000,00%6,842019-10-10
AGROWILL2,12+0,11+5,47%0,012019-10-10
AILLERON7,50+0,10+1,35%16,572019-10-10
AIRWAY0,69+0,05+7,81%21,052019-10-10
ALCHEMIA4,760,000,00%0,002019-10-10
ALIOR34,02-0,10-0,29%15 244,062019-10-10
ALTA2,20-0,04-1,79%10,742019-10-10
ALTUSTFI1,78+0,06+3,25%4,422019-10-10
ALUMETAL35,000,000,00%1,192019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA16,250,000,00%25,822019-10-10
AMICA111,20-0,20-0,18%76,142019-10-10
AMPLI0,220,000,00%0,002019-10-10
APATOR22,70+0,10+0,44%18,962019-10-10
APLISENS11,00-0,10-0,90%0,022019-10-10
APSENERGY1,90-0,05-2,56%0,462019-10-10
ARCHICOM15,000,000,00%0,302019-10-10
ARCTIC3,16+0,07+2,27%295,942019-10-10
ARCUS2,640,000,00%0,032019-10-10
ARTERIA6,60+0,05+0,76%48,112019-10-10
ARTIFEX3,25+0,05+1,56%0,722019-10-10
ASBIS2,34-0,02-0,85%24,702019-10-10
ASMGROUP3,420,000,00%0,002019-10-10
ASSECOBS28,80+0,60+2,13%0,062019-10-10
ASSECOPOL50,20-0,25-0,50%9 721,992019-10-10
ASSECOSEE19,50+0,10+0,52%21,802019-10-10
ASTARTA17,30+0,20+1,17%145,212019-10-10
ATAL33,800,000,00%11,542019-10-10
ATENDE3,320,000,00%0,012019-10-10
ATLANTAPL4,600,000,00%0,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1,50-0,04-2,91%17,292019-10-10
ATM9,93-0,07-0,70%1,122019-10-10
ATMGRUPA4,09+0,08+2,00%12,742019-10-10
ATREM2,020,000,00%0,102019-10-10
AUTOPARTN4,38+0,08+1,86%649,202019-10-10
AWBUD0,600,000,00%0,002019-10-10
BALTONA6,95+0,10+1,46%237,662019-10-10
BBIDEV0,500,000,00%29,512019-10-10
BEDZIN15,00-0,15-0,99%83,542019-10-10
BENEFIT672,00-4,00-0,59%123,062019-10-10
BERLING4,140,000,00%0,002019-10-10
BEST21,200,000,00%0,002019-10-10
BETACOM10,000,000,00%0,052019-10-10
BGZBNPP59,80-1,20-1,97%252,412019-10-10
BIK15,600,000,00%0,082019-10-10
BIOMEDLUB0,97-0,01-0,82%21,272019-10-10
BIOTON4,15-0,19-4,38%119,972019-10-10
BMPAG0,720,000,00%0,012019-10-10
BOGDANKA34,40+1,45+4,40%415,172019-10-10
BORYSZEW4,330,000,00%12,942019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOS7,02-0,06-0,85%7,652019-10-10
BOWIM1,74+0,02+1,16%0,002019-10-10
BPHFIZBI2146,100,000,00%0,002019-10-10
BPHFIZBI4119,800,000,00%0,002019-10-10
BPHFIZBI5120,220,000,00%0,002019-10-10
BPHFIZDS120,000,000,00%0,002019-10-10
BPHFIZMLI90,900,000,00%0,002019-10-10
BRASTER0,94-0,01-0,95%533,822019-10-10
BRIJU2,00-0,02-0,99%9,722019-10-10
BSCDRUK36,90+0,50+1,37%2,432019-10-10
BUDIMEX126,80+1,20+0,96%195,412019-10-10
BUDOPOL0,060,000,00%0,002019-10-10
BUMECH3,92+0,02+0,51%10,062019-10-10
BZWBK284,80-2,60-0,90%8 081,872019-10-10
CALATRAVA0,230,000,00%0,002019-10-10
CAPITAL1,22+0,10+9,42%0,012019-10-10
CCC128,00+1,40+1,11%5 800,442019-10-10
CCENERGY0,060,000,00%0,002019-10-10
CDPROJEKT230,50-7,70-3,23%55 080,162019-10-10
CDRL18,80+0,60+3,30%5,442019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC6,050,000,00%0,002019-10-10
CEZ85,50-0,30-0,35%3,872019-10-10
CFI0,32+0,00+0,95%4,882019-10-10
CHEMOS0,330,000,00%0,002019-10-10
CIECH30,25-1,65-5,17%3 653,122019-10-10
CIGAMES0,990,000,00%348,722019-10-10
CITYSERV9,750,000,00%48,262019-10-10
CLNPHARMA45,50-0,05-0,11%258,982019-10-10
CNT14,200,000,00%0,012019-10-10
COALENERG0,40+0,02+4,17%0,802019-10-10
COGNOR1,79-0,01-0,56%68,762019-10-10
COMARCH174,00+1,00+0,58%3,292019-10-10
COMP64,00-1,00-1,54%13,402019-10-10
COMPERIA3,460,000,00%0,002019-10-10
CORMAY0,90-0,03-2,80%45,932019-10-10
CPGROUP6,01-0,12-1,96%12,232019-10-10
CUBEITG0,200,000,00%0,002019-10-10
CYFRPLSAT27,64+0,04+0,14%2 992,602019-10-10
CZTOREBKA0,370,000,00%0,002019-10-10
DEBICA78,80+0,60+0,77%13,122019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA18,00+0,30+1,69%3,662019-10-10
DEKPOL26,000,000,00%0,002019-10-10
DELKO9,600,000,00%6,112019-10-10
DGA7,060,000,00%0,352019-10-10
DINOPL144,30-0,50-0,35%22 064,512019-10-10
DOMDEV82,00-0,80-0,97%109,412019-10-10
DREWEX0,550,000,00%0,002019-10-10
DROP0,140,000,00%0,002019-10-10
DROZAPOL1,32+0,04+2,72%0,022019-10-10
ECHO4,780,000,00%381,182019-10-10
EDINVEST1,960,000,00%0,002019-10-10
EFEKT16,40+0,40+2,50%0,082019-10-10
EKOEXPORT5,90-0,18-2,96%496,352019-10-10
ELBUDOWA6,16+0,14+2,33%154,822019-10-10
ELEKTROTI3,800,000,00%0,142019-10-10
ELEMENTAL1,54+0,03+1,99%448,832019-10-10
ELKOP0,81-0,00-0,25%6,282019-10-10
ELZAB1,92+0,12+6,67%18,942019-10-10
EMCINSMED5,000,000,00%0,002019-10-10
ENAP1,090,000,00%0,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA8,23+0,10+1,29%5 649,042019-10-10
ENELMED14,500,000,00%0,002019-10-10
ENERGA5,99-0,01-0,17%4 242,022019-10-10
ENERGOINS0,81-0,01-1,69%1,532019-10-10
ENTER40,90+2,40+6,23%339,772019-10-10
ERBUD14,450,000,00%4,212019-10-10
ERG29,80+1,80+6,43%0,032019-10-10
ERGIS3,170,000,00%28,102019-10-10
ESOTIQ12,30-1,10-8,21%70,372019-10-10
ESSYSTEM2,700,000,00%3,512019-10-10
EUCO2,29+0,09+4,09%14,212019-10-10
EUROCASH20,60+0,56+2,79%10 804,772019-10-10
EUROHOLD5,800,000,00%0,032019-10-10
EUROTEL20,500,000,00%1,122019-10-10
EVEREST0,390,000,00%0,052019-10-10
FAMUR3,45-0,08-2,27%110,662019-10-10
FASING14,50-0,30-2,03%5,902019-10-10
FASTFIN0,090,000,00%0,002019-10-10
FEERUM10,30-0,60-5,50%73,542019-10-10
FENGHUA17,500,000,00%0,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO13,50-0,10-0,74%2,092019-10-10
FERRUM3,61-0,01-0,28%0,002019-10-10
FMG10,50-2,10-16,67%3,492019-10-10
FORTE22,80-0,40-1,72%88,032019-10-10
GETIN1,38-0,02-1,43%2 311,332019-10-10
GETINOBLE0,32-0,01-1,72%210,202019-10-10
GLCOSMED1,500,000,00%0,002019-10-10
GOBARTO6,16+0,04+0,65%4,252019-10-10
GPW37,00-0,40-1,07%1 010,832019-10-10
GRAVITON1,630,000,00%0,002019-10-10
GROCLIN1,84-0,00-0,11%33,252019-10-10
GRODNO4,290,000,00%5,532019-10-10
GRUPAAZOTY30,22-1,58-4,97%2 659,242019-10-10
GTC9,43+0,13+1,40%87,962019-10-10
HANDLOWY51,10+0,60+1,19%3 205,952019-10-10
HARPER0,10-0,00-0,20%0,502019-10-10
HELIO11,30+0,10+0,89%0,022019-10-10
HERKULES1,140,000,00%1,142019-10-10
HUBSTYLE0,400,000,00%0,002019-10-10
HYDROTOR31,40-0,80-2,48%1,742019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
I2DEV10,10-0,20-1,94%112,332019-10-10
IALBGR0,50-0,02-3,85%19,722019-10-10
IDEABANK2,86-0,04-1,55%469,502019-10-10
IDEON0,010,000,00%0,002019-10-10
IDMSA1,340,000,00%0,002019-10-10
IMCOMPANY14,500,000,00%4,432019-10-10
IMMOBILE3,14+0,21+7,17%50,382019-10-10
IMPEL6,700,000,00%11,582019-10-10
IMPERA0,910,000,00%0,002019-10-10
IMPEXMET4,220,000,00%0,002019-10-10
IMS3,640,000,00%17,192019-10-10
INC2,260,000,00%3,672019-10-10
INDYGO0,250,000,00%0,002019-10-10
INDYKPOL64,00+0,50+0,79%0,062019-10-10
INGBSK196,00+1,00+0,51%2 180,732019-10-10
INPRO4,56-0,34-6,94%2,182019-10-10
INSTALKRK16,20+0,20+1,25%15,522019-10-10
INTERAOLT13,500,000,00%7,112019-10-10
INTERBUD0,46-0,02-5,00%0,832019-10-10
INTERCARS196,00+1,00+0,51%45,912019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERFERI4,000,000,00%0,002019-10-10
INTERSPPL1,73-0,07-3,89%44,272019-10-10
INTROL2,620,000,00%0,062019-10-10
INVCEEFIZ471,100,000,00%0,002019-10-10
INVFIZ950,000,000,00%0,002019-10-10
INVGLDFIZ1 570,000,000,00%0,002019-10-10
INVISTA0,510,000,00%0,002019-10-10
INVPEFIZ694,000,000,00%0,002019-10-10
IPOPEMA1,520,000,00%1,472019-10-10
IQP0,260,000,00%0,002019-10-10
IZOBLOK26,90-0,10-0,37%83,442019-10-10
IZOLACJA1,530,000,00%0,002019-10-10
IZOSTAL2,72+0,02+0,74%23,452019-10-10
JHMDEV1,59-0,01-0,62%4,302019-10-10
JJAUTO9,700,000,00%0,002019-10-10
JSW21,24+1,24+6,20%29 434,882019-10-10
JWCONSTR2,900,000,00%39,062019-10-10
JWWINVEST1,35-0,17-11,18%21,772019-10-10
K2INTERNT8,75+0,15+1,74%90,392019-10-10
KANIA0,110,000,00%0,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KBDOM0,580,000,00%0,002019-10-10
KCI0,41-0,03-7,31%2,862019-10-10
KDMSHIPNG1,400,000,00%0,002019-10-10
KERNEL42,00+0,20+0,48%334,912019-10-10
KETY280,000,000,00%72,022019-10-10
KGHM77,70+1,80+2,37%57 240,202019-10-10
KGL13,55-0,10-0,73%1,272019-10-10
KINOPOL10,400,000,00%36,172019-10-10
KOGENERA32,50-1,00-2,99%5,982019-10-10
KOMPAP6,350,000,00%0,002019-10-10
KOMPUTRON2,72-0,07-2,51%5,722019-10-10
KONSSTALI25,90-0,10-0,38%0,032019-10-10
KOPEX1,26-0,01-0,94%5,812019-10-10
KPPD22,800,000,00%0,002019-10-10
KRAKCHEM0,41+0,01+3,02%0,102019-10-10
KREC4,690,000,00%0,022019-10-10
KREDYTIN7,800,000,00%0,002019-10-10
KREZUS0,560,000,00%0,002019-10-10
KRKA278,000,000,00%0,002019-10-10
KRUK129,00-5,50-4,09%14 648,162019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRUSZWICA43,60-0,40-0,91%2 124,362019-10-10
KRVITAMIN4,39+0,07+1,62%8,682019-10-10
KSGAGRO1,000,000,00%0,002019-10-10
LABOPRINT10,00+0,02+0,20%3,822019-10-10
LARK0,150,000,00%0,002019-10-10
LARQ2,46-0,08-3,15%22,912019-10-10
LCCORP2,38+0,04+1,49%434,582019-10-10
LENA3,13+0,04+1,29%0,512019-10-10
LENTEX7,22-0,02-0,28%5,002019-10-10
LIBET0,55+0,02+4,17%16,312019-10-10
LIVECHAT33,850,000,00%86,092019-10-10
LMASFIZ1 145,000,000,00%0,002019-10-10
LMBSFIZ1 002,000,000,00%0,002019-10-10
LMCSFIZ1 029,900,000,00%0,002019-10-10
LMDSFIZ1 011,10+11,10+1,11%20,222019-10-10
LMESFIZ1 035,100,000,00%0,002019-10-10
LOKUM14,40+0,40+2,86%144,532019-10-10
LOTOS91,52-0,18-0,20%17 089,242019-10-10
LPP7 790,00-95,00-1,20%11 431,812019-10-10
LSISOFT13,20-0,30-2,22%70,632019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LUBAWA0,830,000,00%103,302019-10-10
MABION79,90-0,10-0,12%40,332019-10-10
MAKARONPL4,600,000,00%0,062019-10-10
MANGATA68,50+0,50+0,74%444,742019-10-10
MARVIPOL1,46+0,00+0,14%13,232019-10-10
MASTERPHA4,88-0,01-0,20%0,022019-10-10
MBANK355,60+3,60+1,02%8 564,192019-10-10
MBWS9,470,000,00%0,002019-10-10
MCI8,520,000,00%0,002019-10-10
MDIENERGIA3,75+0,20+5,63%0,152019-10-10
MEDIACAP2,470,000,00%0,002019-10-10
MEDIATEL0,740,000,00%0,002019-10-10
MEDICALG29,70-0,75-2,46%27,752019-10-10
MEDYCZNYFIZ107,400,000,00%0,002019-10-10
MEGARON11,000,000,00%0,002019-10-10
MENNICA23,00-0,20-0,86%0,322019-10-10
MERCATOR5,74+0,39+7,29%220,472019-10-10
MERCOR7,26+0,02+0,28%5,132019-10-10
MEXPOLSKA3,08-0,04-1,28%15,722019-10-10
MFO18,300,000,00%4,752019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILKILAND0,360,000,00%0,002019-10-10
MILLENNIUM5,56-0,15-2,63%5 312,492019-10-10
MIRACULUM1,230,000,00%1,322019-10-10
MIRBUD0,83+0,01+1,22%149,582019-10-10
MLPGROUP49,60+1,60+3,33%0,052019-10-10
MOBRUK98,500,000,00%0,002019-10-10
MOJ0,730,000,00%0,002019-10-10
MONNARI3,07-0,17-5,25%396,632019-10-10
MOSTALPLC5,62-0,08-1,40%18,892019-10-10
MOSTALWAR4,17-0,15-3,47%1,732019-10-10
MOSTALZAB0,70-0,04-5,14%44,692019-10-10
MUZA2,820,000,00%0,212019-10-10
MWTRADE3,52-0,06-1,68%0,352019-10-10
NETIA4,550,000,00%1,822019-10-10
NEWAG18,30+0,30+1,67%34,942019-10-10
NEWWORLDR0,020,000,00%0,002019-10-10
NORTCOAST7,08+0,02+0,28%0,082019-10-10
NOVITA41,00+0,50+1,23%10,772019-10-10
NOWAGALA0,73-0,01-1,35%2,122019-10-10
NTTSYSTEM2,09-0,08-3,69%31,892019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ODLEWNIE3,40+0,06+1,80%14,432019-10-10
OEX17,200,000,00%0,002019-10-10
OPENFIN0,87-0,04-4,40%20,432019-10-10
OPERA3GR306,000,000,00%0,002019-10-10
OPONEO.PL22,50+1,00+4,65%23,502019-10-10
OPTEAM9,150,000,00%0,002019-10-10
ORANGEPL5,69+0,17+3,08%7 782,102019-10-10
ORBIS104,500,000,00%24,142019-10-10
ORCOGROUP1,51-0,04-2,58%9,002019-10-10
ORION6,85+0,15+2,24%14,442019-10-10
ORZBIALY10,55+0,05+0,48%19,072019-10-10
OTLOG5,90+0,05+0,85%12,642019-10-10
OTMUCHOW1,69+0,08+4,97%0,012019-10-10
OVOSTAR78,50-1,00-1,26%0,082019-10-10
PAMAPOL1,200,000,00%0,002019-10-10
PANOVA11,800,000,00%19,282019-10-10
PATENTUS1,300,000,00%4,122019-10-10
PBG0,060,000,00%0,002019-10-10
PBKM62,00+0,60+0,98%3 139,732019-10-10
PBSFINANSE0,20-0,01-3,85%2,842019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PCCEXOL1,600,000,00%1,712019-10-10
PCCROKITA47,60-0,60-1,24%23,292019-10-10
PCGUARD1,170,000,00%0,002019-10-10
PCM23,000,000,00%0,002019-10-10
PEIXIN1,020,000,00%0,002019-10-10
PEKABEX8,00-0,20-2,44%15,732019-10-10
PEKAO104,00-0,25-0,24%44 745,602019-10-10
PEMANAGER10,850,000,00%0,422019-10-10
PEP25,200,000,00%79,212019-10-10
PEPEES1,70+0,03+1,80%0,982019-10-10
PFLEIDER26,200,000,00%0,002019-10-10
PGE7,90-0,12-1,50%24 254,572019-10-10
PGNIG4,57+0,01+0,13%14 191,692019-10-10
PGODLEW1,240,000,00%0,012019-10-10
PGSSOFT9,30-0,60-6,06%727,032019-10-10
PHN11,00+0,05+0,46%5,672019-10-10
PKNORLEN101,95-1,05-1,02%40 118,012019-10-10
PKOASZEWZ94,90+0,25+0,26%0,192019-10-10
PKOBP37,23-0,07-0,19%132 274,002019-10-10
PKOGD104,410,000,00%0,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOGS95,650,000,00%0,002019-10-10
PKOSO106,07-0,04-0,04%37,042019-10-10
PKPCARGO24,45+1,40+6,07%1 384,182019-10-10
PLASTBOX2,000,000,00%0,012019-10-10
PLATYNINW0,430,000,00%0,002019-10-10
PLAYWAY187,20-1,80-0,95%391,932019-10-10
PLAZACNTR1,790,000,00%0,002019-10-10
PMPG1,210,000,00%0,002019-10-10
POLICE13,800,000,00%0,412019-10-10
POLIMEXMS2,17+0,02+0,93%339,722019-10-10
POLNORD5,32-0,32-5,67%237,452019-10-10
POLWAX3,05+0,07+2,35%2,082019-10-10
POZBUD1,95-0,01-0,51%6,832019-10-10
PRAGMAFA11,500,000,00%0,022019-10-10
PRAGMAINK6,700,000,00%0,002019-10-10
PRAIRIE0,66+0,03+4,76%135,742019-10-10
PRIMAMODA1,06+0,16+17,78%10,182019-10-10
PROCAD0,900,000,00%3,352019-10-10
PROCHEM16,95-0,05-0,29%2,842019-10-10
PROJPRZEM16,15+0,05+0,31%1,292019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROTEKTOR3,65-0,08-2,14%1,822019-10-10
PROVIDENT5,40+0,02+0,37%0,012019-10-10
PULAWY89,40+2,40+2,76%101,042019-10-10
PWRMEDIA3,17-0,02-0,63%0,482019-10-10
PZU36,55-0,45-1,22%43 402,192019-10-10
PZUAKORD120,00+0,74+0,62%23,952019-10-10
QMULTIFIZ993,100,000,00%0,002019-10-10
QUANTUM12,900,000,00%0,662019-10-10
QUERCUS2,14+0,10+4,90%19,142019-10-10
RADPOL1,240,000,00%0,302019-10-10
RAFAKO1,10+0,03+2,81%4 279,922019-10-10
RAFAMET10,500,000,00%0,002019-10-10
RAINBOW26,90-0,20-0,74%22,412019-10-10
RANKPROGR1,28+0,03+2,40%4,682019-10-10
RAWLPLUG8,80+0,10+1,15%10,432019-10-10
REDAN0,25-0,00-0,79%0,012019-10-10
REDWOOD0,050,000,00%0,002019-10-10
REGNON0,090,000,00%0,002019-10-10
REINHOLD0,140,000,00%0,002019-10-10
RELPOL5,10+0,05+0,99%40,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REMAK9,24-0,81-8,06%18,172019-10-10
RONSON0,83-0,01-1,19%36,042019-10-10
ROPCZYCE20,10+0,50+2,55%18,592019-10-10
RUBICON0,94-0,02-1,88%0,052019-10-10
SADOVAYA0,120,000,00%0,002019-10-10
SANOK19,30+0,05+0,26%1,712019-10-10
SANTANDER15,67+0,42+2,75%2,082019-10-10
SANWIL0,570,000,00%0,002019-10-10
SARE4,440,000,00%0,002019-10-10
SCOPAK0,080,000,00%0,002019-10-10
SECOGROUP15,000,000,00%0,002019-10-10
SEKO9,150,000,00%0,002019-10-10
SELENAFM10,30-0,10-0,96%5,392019-10-10
SELVITA48,90+1,90+4,04%435,462019-10-10
SETANTA4,70+0,06+1,29%125,762019-10-10
SFINKS0,790,000,00%0,002019-10-10
SILVANO9,88+0,38+4,00%0,972019-10-10
SIMPLE6,300,000,00%0,012019-10-10
SKARBIEC16,35-0,30-1,80%5,212019-10-10
SKOTAN0,790,000,00%140,832019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKYLINE0,670,000,00%0,002019-10-10
SNIEZKA72,50+1,00+1,40%5,712019-10-10
SOHODEV0,54-0,03-5,96%6,192019-10-10
SOLAR0,93-0,04-4,12%218,162019-10-10
SONEL8,60-0,10-1,15%2,872019-10-10
SOPHARMA10,000,000,00%0,002019-10-10
STALEXP3,23-0,01-0,31%82,802019-10-10
STALPROD223,00+2,00+0,91%3 125,722019-10-10
STALPROFI7,25-0,10-1,36%3,222019-10-10
STAPORKOW1,20-0,04-3,23%0,062019-10-10
STARHEDGE0,63+0,02+3,28%0,942019-10-10
STELMET7,95+0,10+1,27%18,782019-10-10
SUNEX9,68+0,48+5,22%35,162019-10-10
SUWARY12,00+0,50+4,35%0,062019-10-10
SWISSMED4,18-0,42-9,13%37,542019-10-10
SYGNITY2,52+0,04+1,61%15,582019-10-10
SYNEKTIK14,28-0,08-0,56%1,112019-10-10
TALANX147,500,000,00%0,002019-10-10
TALEX13,40-0,10-0,74%0,132019-10-10
TARCZYNSKI16,300,000,00%0,002019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY159,000,000,00%5,092019-10-10
TAURONPE1,60-0,02-1,23%1 931,452019-10-10
TERMOREX1,03+0,03+3,00%0,052019-10-10
TESGAS2,480,000,00%0,002019-10-10
TIM8,80+0,10+1,15%75,302019-10-10
TORPOL6,72+0,08+1,20%85,112019-10-10
TOYA3,90-0,08-2,01%2,502019-10-10
TRAKCJA1,86-0,04-2,00%204,822019-10-10
TRANSPOL3,00+0,01+0,17%0,012019-10-10
TRIGONPP56,110,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP161,000,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP255,100,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP354,250,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP454,700,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP555,000,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP654,000,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP755,000,000,00%0,002019-10-10
TRIGONPP855,010,000,00%0,002019-10-10
TRITON1,810,000,00%0,002019-10-10
TXM0,13-0,02-12,75%1,292019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ULMA51,000,000,00%0,052019-10-10
UNIBEP6,30-0,02-0,32%28,002019-10-10
UNICREDIT47,400,000,00%0,002019-10-10
UNIMA2,440,000,00%0,002019-10-10
UNIMOT25,30+1,30+5,42%344,012019-10-10
URSUS0,67-0,02-3,46%170,672019-10-10
VANTAGE3,280,000,00%0,002019-10-10
VIGOSYS300,00+10,00+3,45%25,422019-10-10
VINDEXUS8,460,000,00%11,802019-10-10
VISTAL2,06+0,05+2,49%93,802019-10-10
VISTULA4,12-0,03-0,72%69,892019-10-10
VIVID1,26-0,04-3,08%18,122019-10-10
VOTUM10,85-0,75-6,47%87,182019-10-10
VOXEL31,20-0,10-0,32%41,212019-10-10
WADEX6,70+0,04+0,60%8,072019-10-10
WARIMPEX6,46+0,56+9,49%5,672019-10-10
WASKO1,19-0,07-5,56%7,962019-10-10
WAWEL658,00-8,00-1,20%150,062019-10-10
WIELTON7,74-0,06-0,77%96,862019-10-10
WIKANA1,11+0,03+2,78%1,842019-10-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WILBO0,240,000,00%0,002019-10-10
WINVEST0,050,000,00%0,002019-10-10
WIRTUALNA66,00+1,00+1,54%21,522019-10-10
WITTCHEN13,400,000,00%0,322019-10-10
WOJAS5,200,000,00%0,162019-10-10
WORKSERV1,05+0,03+2,94%518,032019-10-10
XTB3,10-0,10-3,12%0,512019-10-10
YOLO1,800,000,00%0,012019-10-10
ZAMET0,890,000,00%0,022019-10-10
ZASTAL2,56-0,04-1,54%0,262019-10-10
ZEPAK6,68-0,08-1,18%169,662019-10-10
ZPUE119,00-1,00-0,83%4,122019-10-10
ZREMB0,580,000,00%0,002019-10-10
ZUE4,360,000,00%0,012019-10-10
ZYWIEC484,00-2,00-0,41%1,942019-10-10
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2153,03 +4,50 +0,21%
WIG 56716,26 +69,18 +0,12%
sWIG80 11453,03 -24,57 -0,21%
mWIG40 3609,91 -3,46 -0,10%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2153,03 +4,50 +0,21%