Notowania akcji GPW - NCXLifeSci

Notowania z dnia 2019-06-26 15:45

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NCXLifeSci51.0451.0450.9650.96-0.25%67.332013-06-21
Kurs odniesienia 51.09
Min 52 tyg. 47,93
Max 52 tyg. 78,86
06MAGNA0.200.200.200.20-13.04%8.002018-09-28
08OCTAVA0.840.840.840.84+1.20%0.1415:00
11BIT401.00396.00396.00396.00-1.25%958.1515:34
4FUNMEDIA7.867.787.787.78-0.26%2.3114:19
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%7.4213:28
ABMSOLID0.550.550.550.55+1.48%0.002019-06-18
ABPL16.4016.4016.4016.40+0.31%4.9515:43
ACAUTOGAZ51.5051.5051.5051.50-0.96%0.5209:00
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION3.003.043.043.04+1.33%24.2915:33
ADIUVO7.367.367.367.36-5.64%0.0709:25
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA12.9013.0013.0013.00+0.78%3.6415:41
AGROTON3.403.403.403.40-6.46%1.3609:00
AGROWILL1.741.741.741.740.00%0.202018-11-08
AILLERON7.707.827.827.82-0.26%24.722019-06-25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.680.640.640.64-5.59%9.2415:40
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR49.9050.0050.0050.000.00%5,359.1215:44
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.762.582.582.58-6.52%8.8014:59
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI2.252.252.252.25-2.17%139.3215:37
ALUMETAL37.1037.0037.0037.00-0.27%60.3415:36
AMBRA15.3015.1515.1515.15-1.30%52.3014:50
AMICA118.00117.40117.40117.40-0.17%164.7915:38
AMPLI0.220.220.220.22+4.76%0.222015-12-30
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.8024.9024.9024.90+0.40%13.8014:44
APLISENS10.5010.4010.4010.40-0.95%1.2311:05
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.102.092.092.09-0.48%4.412019-06-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM15.4015.4015.4015.40-1.28%20.5813:46
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC2.472.502.502.500.00%30.2315:15
ARCUS2.122.122.122.12-3.64%2.1214:54
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.584.584.584.58-0.43%0.0109:00
ARTIFEX3.893.893.893.89+2.10%0.0111:09
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS2.252.252.252.25+2.27%7.2914:07
ASMGROUP3.303.303.303.30+4.43%0.002019-04-30
ASSECOBS26.6027.6027.6027.60+2.22%0.2909:01
ASSECOPOL55.0054.6054.6054.60+0.28%1,507.0515:40
ASSECOSEE16.6016.2016.2016.20-1.82%0.8113:43
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA25.0024.3024.3024.30-1.22%67.4915:20
ATAL36.7036.8036.8036.80+0.82%76.6215:11
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.723.763.763.76+1.08%5.0115:15
ATLANTAPL5.005.005.005.00+0.20%5.4515:03
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.401.401.401.40-2.79%1.2911:11
ATM8.908.908.908.90+4.71%0.0209:00
ATMGRUPA4.004.134.134.13+3.89%45.2213:08
ATREM1.971.971.971.970.00%0.2012:49
AUTOPARTN4.654.614.614.61-0.86%312.6315:24
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.930.930.930.93-4.62%0.662019-04-29
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA7.907.907.907.900.00%0.0209:00
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV0.590.600.600.60+0.67%29.2414:49
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN20.7019.2019.2019.20-4.48%2.3412:36
BENEFIT584.00596.00596.00596.00+2.05%1,182.1315:27
BERLING4.324.284.284.28-4.46%29.9215:08
BEST21.4023.4023.4023.40+9.35%7.7509:17
BETACOM10.4610.4210.4210.42-0.19%0.2313:00
BGZBNPP61.8061.6061.6061.60-0.32%0.1810:04
BIK19.1019.1019.1019.10+0.63%0.1009:00
BIOMEDLUB1.041.001.001.00-4.31%60.6615:34
BIOTON4.003.943.943.94+0.51%117.1115:20
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG1.291.121.121.12-13.18%49.6415:27
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA34.3034.6534.6534.65+2.21%275.4015:45
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.973.983.983.98-0.13%262.2415:39
BOS7.427.547.547.54+1.62%103.5815:43
BOWIM2.022.042.042.04-3.77%10.2113:25
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2146.10146.10146.10146.10+2.03%1.612019-05-10
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4119.80119.80119.80119.80+1.53%5.992019-06-04
BPHFIZBI5120.22120.22120.22120.22+6.39%1.442019-03-18
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.10112.10112.10112.10+1.82%1.012019-05-07
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI84.5084.5084.5084.50+1.56%8.452019-06-18
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.661.691.691.69+1.81%25.6114:48
BRIJU2.402.642.642.64+1.54%2.602019-06-25
BSCDRUK30.9031.0031.0031.000.00%7.7814:40
BUDIMEX134.00134.40134.40134.40+0.15%421.5415:44
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.713.783.783.78+1.89%25.4715:42
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK372.20369.80369.80369.80-0.22%5,344.7315:45
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.861.841.841.84-3.16%8.1111:27
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC161.90167.20167.20167.20+3.59%22,415.3015:45
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT202.80205.40205.40205.40+1.48%40,403.0915:45
CDRL24.3024.0024.0024.00-1.23%15.1312:12
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.206.206.206.20+5.08%0.092019-06-21
CEZ91.0091.5091.5091.50+0.94%3.4612:32
CFI0.370.380.380.38+2.69%19.3614:08
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH42.2040.9040.9040.90-2.15%4,980.0415:43
CIGAMES1.021.011.011.01-0.78%267.3915:38
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV11.3011.3011.3011.30-1.74%3.392019-06-25
CLNPHARMA45.6543.7043.7043.70-3.53%51.6915:25
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT14.5014.4014.4014.40-0.69%5.8215:13
COALENERG0.470.460.460.46-3.77%0.7415:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.711.701.701.70-1.16%22.3315:35
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH185.50183.00183.00183.00-1.61%272.3914:10
COMP60.4060.6060.6060.60+0.33%3,211.7514:11
COMPERIA3.503.503.503.50-3.85%0.1215:21
CORMAY0.980.980.980.98-2.00%49.6414:27
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP5.555.555.555.55+0.18%0.0309:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT30.2030.3830.3830.38+0.60%8,593.0415:42
CZTOREBKA0.330.330.330.33-5.71%0.082019-06-25
DEBICA82.8083.4083.4083.40+1.71%4.8213:33
DECORA18.2518.1018.1018.10-0.28%27.9915:39
DEKPOL29.6029.6029.6029.60+2.07%1.9209:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO8.057.957.957.95-0.62%20.0215:33
DGA7.847.627.627.62-3.30%19.812019-06-25
DINOPL130.70129.20129.20129.20-1.00%5,259.2815:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV78.0075.8075.8075.80-2.07%81.4515:42
DREWEX0.380.400.400.40+5.26%1.6515:00
DROP0.250.250.250.25+13.64%0.0215:00
DROZAPOL1.351.411.411.41+2.17%2.622019-06-25
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO3.903.833.833.83-1.67%481.0015:35
EDINVEST1.981.961.961.96-3.92%8.792019-06-25
EFEKT28.6027.4027.4027.40-2.14%14.8213:41
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT4.855.235.235.23+5.44%719.512019-04-30
ELBUDOWA8.008.008.008.000.00%308.4015:42
ELEKTROTI3.963.963.963.96+0.25%1.2013:25
ELEMENTAL1.041.031.031.03-1.53%204.3215:31
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELKOP0.700.700.700.700.00%0.6613:15
ELZAB3.883.883.883.88+2.11%0.3509:39
EMCINSMED5.005.055.055.05-1.94%0.102019-06-24
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.161.161.161.160.00%0.0010:28
ENEA8.709.369.369.36+8.84%21,376.2215:43
ENELMED11.7011.7011.7011.70+1.74%7.6110:38
ENERGA7.427.857.857.85+6.08%12,522.0115:45
ENERGOINS1.001.001.001.000.00%0.0109:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER35.6036.0036.0036.00+1.12%65.5315:45
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD11.6511.6011.6011.60-1.28%1.0713:26
ERG32.0032.0032.0032.000.00%0.0309:00
ERGIS3.033.023.023.02-1.95%7.3412:02
ESOTIQ15.4015.6015.6015.60+0.97%12.8615:31
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM2.262.262.262.260.00%9.0715:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO3.453.273.273.27-2.68%3.5215:31
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH19.4119.3519.3519.35-0.26%1,628.7715:44
EUROHOLD5.755.755.755.75+0.88%0.0209:00
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL21.1020.8020.8020.80-1.42%40.6914:34
EVEREST0.980.980.980.98+4.26%0.0114:32
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR5.105.105.105.100.00%545.9415:34
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING16.5016.8016.8016.80-0.30%21.0611:00
FASTFIN0.090.090.090.090.00%36.122018-11-30
FEERUM9.809.809.809.800.00%0.1414:23
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO14.7514.7014.7014.70-0.34%183.7915:09
FERRUM3.963.773.773.77-4.31%2.0812:22
FMG16.2016.0016.0016.00-1.23%1.682019-06-24
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE30.0029.8529.8529.85-0.50%49.0115:26
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.101.121.121.12+1.08%308.6515:33
GETINOBLE0.560.560.560.56-0.72%387.6015:45
GINOROSSI0.550.540.540.54-0.19%28.2215:18
GLCOSMED1.611.611.611.610.00%0.0209:05
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO7.527.567.567.56+0.53%8.5115:00
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE6.546.606.606.60-1.49%4.2114:59
GPW41.5041.5541.5541.55+0.12%5,167.9615:44
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.691.551.551.55-8.82%21.6114:32
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.382.272.272.27-3.21%321.7315:29
GRODNO4.184.184.184.180.00%0.0109:00
GRUPAAZOTY41.0039.9839.9839.98-1.77%3,937.6415:42
GTC8.668.898.898.89+1.95%308.9715:45
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY53.8054.8054.8054.80+1.67%2,619.8915:45
HARPER0.120.120.120.12-1.71%13.0415:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO8.308.308.308.300.00%0.0209:01
HERKULES2.002.022.022.02-2.42%12.8514:40
HUBSTYLE0.350.370.370.370.00%2.912019-06-18
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR36.6037.6037.6037.60+2.73%144.9710:31
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV6.856.806.806.800.00%8.2109:17
IALBGR1.201.391.171.32+10.00%416.952017-06-14
IDEABANK2.132.132.132.13+1.91%75.2715:35
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.720.720.720.72-5.26%6.2512:21
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY15.8016.0016.0016.00+1.27%28.3515:26
IMMOBILE2.902.952.952.95+2.08%18.7314:02
IMPEL6.006.006.006.000.00%7.5614:40
IMPERA0.900.950.950.95+5.56%8.4712:57
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.224.224.224.220.00%195.3715:14
IMS3.773.583.583.58-2.19%18.8815:34
INC0.900.940.940.94-1.05%45.292019-06-25
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL60.5060.5060.5060.50-0.82%31.4813:33
INGBSK200.00204.00204.00204.00+1.75%4,273.5215:43
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO5.305.305.305.300.00%0.0109:00
INSTALKRK17.6517.5017.5017.50-1.13%27.3414:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT11.8011.7011.7011.70-0.85%148.7415:09
INTERBUD0.500.500.500.500.00%0.0115:00
INTERCARS204.00201.00201.00201.000.00%69.5315:32
INTERFERI4.004.004.004.000.00%0.042019-06-17
INTERSPPL2.602.582.582.58+0.78%5.2713:11
INTROL2.922.922.922.920.00%0.0309:00
INVCEEFIZ472.10472.10472.10472.10+0.21%8.502019-06-11
INVFIZ933.51933.51933.51933.510.00%10.272019-06-19
INVGLDFIZ1,480.001,480.001,480.001,480.00+1.29%4.442019-06-25
INVISTA0.620.620.620.62+8.77%0.062019-06-07
INVPEFIZ668.01668.01668.01668.01-1.76%1.342019-06-18
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA1.401.401.401.40+3.70%1.2314:29
IQP0.300.300.300.30-0.67%0.002019-06-12
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK25.7025.4025.4025.40-5.93%10.4313:12
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.591.591.591.59+0.63%0.0009:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.153.103.103.10-0.32%58.7215:43
JHMDEV1.571.531.531.53-0.65%32.0110:31
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW44.2444.0644.0644.06+0.50%5,314.7815:44
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.712.702.702.70-0.37%10.8111:48
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST1.171.171.171.170.00%0.0109:14
K2INTERNT10.109.859.859.850.00%4.9814:45
KANIA0.290.330.330.33+10.10%685.4215:40
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.410.410.410.410.00%0.0011:00
KCI0.480.480.480.48-0.21%2.7714:44
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL47.1549.0049.0049.00+3.92%3,421.4415:44
KETY329.00329.50329.50329.50+0.76%785.9315:39
KGHM104.30103.40103.40103.40-0.86%20,400.5415:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL13.0513.0513.0513.05+0.38%2.412019-06-25
KINOPOL11.2011.2011.2011.200.00%0.1109:14
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.5034.2034.2034.20+2.40%18.1615:32
KOMPAP6.856.856.856.850.00%8.612019-06-25
KOMPUTRON3.793.753.753.75-0.79%8.5614:17
KONSSTALI26.0025.0025.0025.00-5.66%0.5515:18
KOPEX1.451.451.451.450.00%33.6614:07
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD24.8024.8024.8024.800.00%5.832019-06-11
KRAKCHEM1.111.111.111.11-0.89%0.0413:58
KREC4.064.054.054.05+1.37%20.7014:56
KREDYTIN10.4010.4010.4010.40+0.97%0.072019-06-24
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA285.00275.00275.00275.00-6.14%5.292019-06-25
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK189.00187.50187.50187.50-0.64%8,096.1315:21
KRUSZWICA44.4044.9044.9044.90+0.90%30.0014:35
KRVITAMIN4.604.454.454.45-2.84%0.2712:56
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO0.850.850.850.85-5.56%3.882019-06-25
LABOPRINT10.6510.4010.4010.40+0.48%0.0809:56
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ5.055.055.055.05+1.00%0.0209:00
LCCORP2.622.612.612.61+0.38%79.1115:42
LENA3.103.103.103.10+1.97%13.8013:19
LENTEX7.227.327.327.32+0.27%38.2515:43
LIBET0.840.800.800.80-3.61%54.2515:01
LIVECHAT29.6030.0030.0030.00+4.90%1,692.0815:41
LMASFIZ1,141.001,145.001,145.001,145.00+0.42%36.592018-08-08
LMBSFIZ1,140.201,140.201,140.201,140.20+4.61%2.282018-08-08
LMCSFIZ1,003.111,003.111,003.111,003.11+2.05%2.012019-06-10
LMDSFIZ1,019.901,000.221,000.221,000.22+4.19%3.042019-06-05
LMESFIZ991.30991.30991.30991.30-0.87%4.962019-05-24
LOKUM15.4015.0015.0015.00-2.60%19.3014:37
LOTOS83.0081.1281.1281.12-2.27%23,296.7215:44
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,470.007,515.007,515.007,515.00+1.55%12,059.4015:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT10.1010.3010.3010.30+1.98%27.2415:45
LUBAWA0.630.620.620.62-2.50%12.7115:03
MABION75.1075.1075.1075.100.00%602.2115:39
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL4.964.964.964.96+1.22%0.9912:55
MANGATA75.5075.5075.5075.500.00%11.2514:09
MARVIPOL2.432.382.382.38-1.45%262.4415:28
MASTERPHA5.865.865.865.86-0.34%0.0109:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK425.00424.80424.80424.80+0.09%4,161.7315:45
MBWS9.849.649.649.64-4.74%3.9613:59
MCI7.227.227.227.22-2.43%33.0615:39
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.803.803.803.80+5.26%2.0315:11
MEDIACAP1.801.801.801.80-0.55%1.8011:36
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG28.5027.6027.6027.60-3.16%144.3815:39
MEDYCZNYFIZ102.10102.10102.10102.10-0.87%0.102019-06-24
MEGARON12.1012.1012.1012.100.00%0.062019-05-06
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.0020.4020.4020.40+0.99%7.702019-06-25
MERCATOR7.357.057.057.05-3.16%20.9815:45
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR7.907.887.887.88-0.51%47.3814:22
MEXPOLSKA3.823.843.843.84+0.52%23.5615:04
MFO22.0021.4021.4021.40+0.47%17.2314:17
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.400.400.400.400.00%0.062019-06-21
MILLENNIUM9.659.609.609.60+0.16%4,403.9215:43
MIRACULUM1.411.361.361.36-2.86%1.5013:53
MIRBUD1.091.091.091.09-0.46%91.1714:31
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP44.0044.0044.0044.00+0.46%0.042019-06-25
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK105.00104.00104.00104.00+7.22%7.4514:28
MOJ0.700.700.700.70-4.11%1.4013:45
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI5.165.265.265.26+1.54%77.7815:21
MOSTALPLC4.474.474.474.47+0.90%0.0109:00
MOSTALWAR2.892.832.832.83-2.08%29.3015:25
MOSTALZAB0.480.500.500.50+5.26%186.9415:25
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.782.862.862.86+5.15%8.6213:09
MWTRADE3.023.023.023.020.00%0.3009:16
NETIA4.824.924.924.92-0.20%0.0509:06
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG18.5018.1518.1518.15+0.28%16.6415:40
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST4.664.664.664.66+3.10%7.5712:12
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA39.6040.0040.0040.00+0.50%161.582019-06-21
NOWAGALA0.760.740.740.74-7.50%153.0715:32
NTTSYSTEM2.302.202.202.20-0.90%1.6714:25
ODLEWNIE3.663.703.703.70+0.54%103.1015:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX18.0018.4018.4018.400.00%12.6212:15
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.511.501.501.50+2.38%0.6112:22
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR320.00320.00320.00320.000.00%1.602019-04-30
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL25.6025.6025.6025.600.00%2.7911:08
OPTEAM6.306.306.306.300.00%9.452019-06-24
ORANGEPL6.966.816.816.81-2.30%7,493.2715:44
ORBIS104.00104.50104.50104.50-0.48%46.3714:09
ORCOGROUP1.351.541.541.54+2.67%1.8415:36
ORION6.506.506.506.50-1.52%0.1214:11
ORZBIALY10.4010.5010.5010.50+0.48%0.5814:18
OTLOG6.556.556.556.55+0.77%0.0115:24
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.001.931.931.93-4.46%0.9714:39
OVOSTAR91.5084.5084.5084.50-8.15%142.1515:20
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.161.161.161.160.00%1.2813:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.2014.1014.1014.10-0.70%2.9613:59
PATENTUS1.401.401.401.40+1.45%0.8113:52
PBG0.080.080.080.080.00%11.4515:00
PBKM66.0064.8064.8064.80-1.82%42.6813:30
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.230.230.230.23+9.52%0.002019-06-25
PCCEXOL1.611.611.611.61+0.63%0.0210:04
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA73.0073.6073.6073.60-0.54%108.7514:26
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX9.809.759.759.75-2.01%2.7112:30
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO112.00111.50111.50111.50+0.09%57,975.9115:45
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER10.3010.3010.3010.30-0.96%11.7815:19
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP26.1026.0026.0026.00-0.38%60.4415:40
PEPEES1.771.771.771.770.00%1.4214:24
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER17.8018.2018.2018.20+2.25%30.5815:43
PGE9.249.789.789.78+7.73%38,198.4015:45
PGNIG5.295.375.375.37+1.90%13,513.1915:44
PGODLEW1.481.441.441.44-2.70%0.8713:52
PGSSOFT9.939.889.889.88-1.00%13.1914:25
PHN11.1511.6511.6511.65+4.48%62.9313:05
PKNORLEN90.0089.6689.6689.66-0.24%35,697.9015:43
PKOASZEWZ94.6194.6194.6194.610.00%8.9909:08
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP42.2042.5642.5642.56+0.85%47,757.8115:44
PKOGD103.20103.20103.20103.20+0.49%1.032019-06-19
PKOGS98.80100.00100.00100.00+0.02%19.372019-06-25
PKOSO108.25108.25108.25108.250.00%144.6210:16
PKPCARGO43.9042.0042.0042.00-3.45%1,004.4415:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.082.082.082.08+7.62%0.0109:00
PLATYNINW0.550.550.550.55+14.23%0.672019-05-13
PLAYWAY173.80171.40171.40171.40-1.38%692.5415:42
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.801.841.841.840.00%2.042019-06-25
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.401.401.401.400.00%14.082019-06-25
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE13.5013.1013.1013.100.00%4.9014:35
POLIMEXMS2.852.802.802.80-0.36%1,139.7015:42
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD6.186.166.166.16-0.32%4.8015:24
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX6.376.356.356.35-2.16%7.7015:27
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.002.122.122.12+6.00%173.1815:43
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA14.0014.4014.4014.40+1.41%14.4115:12
PRAGMAINK6.926.926.926.920.00%0.1610:16
PRAIRIE0.640.690.690.69+8.59%452.1915:42
PRIMAMODA1.241.241.241.240.00%0.3715:12
PROCAD1.171.131.131.13-3.42%2.1514:13
PROCHEM15.4515.4515.4515.45-0.32%0.0209:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM18.8018.8018.8018.800.00%7.142019-06-25
PROTEKTOR3.853.853.853.850.00%0.0009:00
PROVIDENT9.909.909.909.90-3.88%0.0909:00
PULAWY103.50104.00104.00104.000.00%9.1114:43
PWRMEDIA2.702.702.702.700.00%0.2509:24
PZU44.3044.0044.0044.00-0.20%32,498.0715:44
PZUAKORD114.80114.80114.80114.80+0.51%1.6115:23
QMULTIFIZ999.90999.90999.90999.90+2.02%3.002019-06-24
QUANTUM15.8015.8015.8015.80-0.63%0.092019-06-24
QUERCUS2.252.252.252.250.00%0.4414:53
QUMAK0.040.030.030.03-35.15%0.4915:16
RADPOL1.441.441.441.440.00%0.0109:00
RAFAKO1.981.951.951.95-1.41%115.2115:43
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET12.2012.2012.2012.20+1.67%0.012019-06-19
RAINBOW26.1026.4026.4026.400.00%110.5615:18
RANKPROGR1.341.401.401.400.00%13.5611:16
RAWLPLUG8.908.488.488.48-4.72%1,564.0315:30
REDAN0.280.260.260.26-7.14%31.1815:42
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.100.100.100.10-16.67%4.182018-03-29
REINHOLD0.150.150.150.15+14.62%0.0415:00
RELPOL7.006.956.956.95-0.71%9.6415:36
REMAK10.4010.3510.3510.35+1.47%1.3713:34
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON0.840.860.860.86+2.98%22.4614:49
ROPCZYCE30.0030.0030.0030.000.00%1.0812:38
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON0.970.950.950.95-2.06%0.0013:03
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK24.8025.0025.0025.00+0.81%6.5615:45
SANTANDER17.5016.9216.9216.92+0.13%3.0712:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0.630.660.660.660.00%1.882019-06-25
SARE4.384.384.384.38-0.45%0.2610:43
SCOPAK0.100.100.100.100.00%0.002019-06-21
SECOGROUP15.4015.7015.7015.70+2.61%17.7914:40
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.009.009.009.00-3.23%0.052019-06-25
SELENAFM14.0013.9013.9013.90-0.71%1.4313:28
SELVITA57.8057.6057.6057.60+0.35%330.0715:32
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA2.592.282.282.28-13.96%188.822019-06-25
SFINKS0.790.800.800.800.00%95.012019-06-25
SILVANO9.6410.5010.5010.50+8.70%13.1214:57
SIMPLE6.706.706.706.700.00%0.0109:00
SKARBIEC17.3517.2017.2017.20-0.86%22.2015:11
SKOTAN1.071.061.061.06+6.00%37.1715:21
SKYLINE0.720.710.710.71+1.43%2.042019-06-18
SNIEZKA88.5089.5089.5089.500.00%3.3815:03
SOHODEV0.700.700.700.70+0.29%2.2015:00
SOLAR0.500.480.480.48-3.60%0.9614:58
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL8.658.658.658.650.00%0.1012:32
SOPHARMA8.308.308.308.300.00%0.172019-02-25
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.333.403.403.40+3.66%90.2615:04
STALPROD243.00241.50241.50241.50-0.62%127.7615:38
STALPROFI6.956.906.906.90-0.72%29.5414:20
STAPORKOW1.551.501.501.500.00%1.072019-06-24
STARHEDGE0.670.650.650.65-2.99%0.2111:15
STELMET6.907.307.307.30+4.29%0.922019-06-25
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.305.305.305.30-0.38%0.0109:38
SUWARY12.0012.0012.0012.000.00%0.0609:00
SWISSMED1.821.891.891.890.00%0.4310:48
SYGNITY2.852.802.802.800.00%0.6413:45
SYNEKTIK15.3615.3015.3015.300.00%7.4415:16
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX162.00162.00162.00162.00-10.00%2.112019-06-13
TALEX15.0013.7013.7013.70-8.67%0.8412:07
TARCZYNSKI14.9014.9014.9014.90+5.67%1.4214:07
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY136.00136.00136.00136.00+3.82%1.092019-06-13
TAURONPE1.621.731.731.73+7.05%25,083.4415:44
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.990.990.990.99-1.00%0.0011:10
TESGAS2.862.762.762.76-3.50%0.8311:27
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM10.1510.1010.1010.10+0.50%62.1613:46
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL7.887.627.627.62-3.30%115.9914:21
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA5.005.055.055.050.00%32.5115:36
TRAKCJA2.072.082.082.08+0.48%118.6715:41
TRANSPOL3.473.473.473.47+3.12%0.0209:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP69.0069.0069.0069.000.00%23.4609:00
TRIGONPP182.7782.7782.7782.77+2.82%0.912019-02-04
TRIGONPP270.9970.9970.9970.990.00%1.492019-06-17
TRIGONPP368.0068.0068.0068.00+1.42%4.2815:41
TRIGONPP468.5868.5868.5868.58-10.00%3.982019-06-19
TRIGONPP570.9970.9970.9970.99+2.88%1.492019-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP669.0069.0069.0069.00-19.01%0.762019-06-19
TRIGONPP772.0072.0072.0072.00+0.70%2.232019-06-19
TRIGONPP872.0072.0072.0072.000.00%1.582019-06-19
TRITON2.312.232.232.23-2.62%7.1514:58
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.110.110.110.110.00%1.5415:26
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA53.0050.5050.5050.50-4.72%40.1215:43
UNIBEP6.506.486.486.48-0.31%1.3914:59
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNICREDIT45.0645.0645.0645.06+2.41%4.5112:40
UNIMA2.402.402.402.400.00%1.0213:50
UNIMOT17.0517.0017.0017.00-1.45%178.5815:14
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.810.790.790.79-1.50%57.4015:27
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS348.00348.00348.00348.00+2.35%0.7014:42
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.247.227.227.22-0.55%6.7314:59
VISTAL2.031.911.911.91-6.62%181.8615:44
VISTULA3.953.903.903.90-0.38%113.4015:37
VIVID1.431.441.441.44-2.57%12.5715:24
VOTUM8.048.008.008.00-0.25%20.9213:44
VOXEL28.8027.8027.8027.80-2.46%325.6914:46
WADEX6.506.446.446.44-1.53%3.2313:33
WARIMPEX5.605.605.605.60+0.36%0.042019-06-24
WASKO1.361.381.381.38-0.72%58.1815:24
WAWEL626.00636.00636.00636.00+1.60%224.7914:36
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON8.909.009.009.00+0.56%50.3215:00
WIKANA1.001.001.001.00-8.26%0.0211:40
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.020.020.020.02+28.13%0.002019-05-27
WIRTUALNA62.6062.8062.8062.80+0.32%189.0615:38
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN14.8014.7514.7514.750.00%147.5310:48
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS5.145.285.285.280.00%3.012019-06-25
WORKSERV2.102.062.062.06-3.29%420.6215:14
XTB3.603.503.503.50-3.05%240.2513:35
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO2.062.062.062.060.00%0.0109:00
ZAMET0.890.880.880.88-1.12%7.562019-06-25
ZASTAL0.260.260.260.26-7.14%0.552019-06-11
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK7.007.507.507.50+6.23%309.8415:44
ZPUE100.00100.00100.00100.00+0.50%0.1009:00
ZREMB0.470.490.490.49-2.00%7.602018-09-28
ZUE3.943.823.823.82-2.05%9.2015:32
ZYWIEC490.00486.00486.00486.00-0.82%5.8614:19
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2314,60 +11,29 +0,49%
WIG 59783,74 +303,10 +0,51%
sWIG80 11626,04 -12,90 -0,11%
mWIG40 4067,50 +30,85 +0,76%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2314,60 +11,29 +0,49%