Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-08-23

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APATOR23.3023.3023.3023.30+1.30%20.992019-08-23
BOGDANKA36.3036.3035.1535.60-1.11%197.062019-08-23
BUDIMEX131.60133.00131.40132.80+0.61%742.042019-08-23
BZWBK308.60314.80305.40306.80-0.20%22,589.222019-08-23
ELBUDOWA8.208.207.968.04-3.37%325.752019-08-23
ENERGA6.706.746.436.50-2.62%2,642.612019-08-23
FORTE25.3025.3024.5524.85-0.60%156.752019-08-23
GPW39.4539.8039.1539.20-0.89%1,064.422019-08-23
GRUPAAZOTY37.5038.4236.6437.50+0.81%5,035.062019-08-23
HANDLOWY51.7051.7049.6050.00-3.10%1,610.212019-08-23
INGBSK191.00192.00184.60190.000.00%617.992019-08-23
KGHM75.8276.9274.6475.64+1.15%58,236.582019-08-23
KOGENERA35.9035.9035.0035.40-0.28%3.472019-08-23
LOTOS80.6080.9879.7080.30+0.73%21,695.172019-08-23
MILLENNIUM7.157.377.117.24+1.26%4,551.902019-08-23
ORANGEPL6.106.115.865.97-0.99%4,981.902019-08-23
PCCROKITA55.0057.8052.0052.80-16.46%1,180.462019-08-23
PEKAO97.5898.7096.2897.52-0.02%34,914.922019-08-23
PGE7.427.547.287.48+1.60%9,229.852019-08-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PGNIG4.744.784.654.69-0.04%19,362.642019-08-23
PKNORLEN89.9491.1088.3289.84+0.38%56,636.812019-08-23
PZU37.5037.7137.0637.49+0.73%55,989.362019-08-23
TAURONPE1.471.481.451.47+0.34%3,700.852019-08-23
TRAKCJA2.152.152.032.11+0.24%168.272019-08-23
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2147,32 -24,43 -1,12%
WIG 56874,12 -611,07 -1,06%
sWIG80 11562,06 -94,23 -0,81%
mWIG40 3710,61 -40,15 -1,07%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2147,32 -24,43 -1,12%