Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-08-26

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BZWBK306,00312,80301,80309,20+0,78%9 546,842019-08-26
INGBSK187,40192,00187,40192,00+1,05%1 263,242019-08-26
BUDIMEX132,40135,00131,00132,20-0,45%172,332019-08-26
PEKAO97,0097,5296,1096,46-1,09%49 686,302019-08-26
PKNORLEN89,0090,4687,5089,86+0,02%50 026,782019-08-26
LOTOS79,1881,2478,6880,68+0,47%20 919,472019-08-26
KGHM74,4474,9072,4073,76-2,49%41 751,632019-08-26
PCCROKITA52,0054,4052,0053,80+1,89%257,762019-08-26
HANDLOWY50,4050,4049,4050,20+0,40%1 789,632019-08-26
GPW39,1039,4538,6038,80-1,02%718,462019-08-26
PZU37,2037,9837,1437,80+0,83%36 055,152019-08-26
GRUPAAZOTY37,5037,9037,0237,500,00%952,492019-08-26
BOGDANKA35,2535,5535,1035,20-1,12%48,022019-08-26
KOGENERA35,4035,4035,0035,00-1,13%4,762019-08-26
FORTE24,1025,4524,1025,00+0,60%323,422019-08-26
APATOR23,0023,0022,6023,00-1,29%23,572019-08-26
ELBUDOWA7,848,127,848,10+0,75%145,872019-08-26
PGE7,467,487,317,35-1,71%7 667,372019-08-26
MILLENNIUM7,127,437,117,33+1,24%5 140,772019-08-26
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENERGA6,466,576,436,43-1,08%1 349,572019-08-26
ORANGEPL5,886,045,835,98+0,08%5 216,072019-08-26
PGNIG4,674,714,634,65-0,85%18 581,482019-08-26
TRAKCJA2,092,091,961,97-6,64%345,742019-08-26
TAURONPE1,461,461,441,45-1,30%3 252,592019-08-26
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2152,62 +4,09 +0,19%
WIG 56697,47 +50,39 +0,09%
sWIG80 11452,98 -24,62 -0,21%
mWIG40 3606,81 -6,56 -0,18%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2152,62 +4,09 +0,19%