Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-08-26

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APATOR23.00-0.30-1.29%23.572019-08-26
BOGDANKA35.20-0.40-1.12%48.022019-08-26
BUDIMEX132.20-0.60-0.45%172.332019-08-26
BZWBK309.20+2.40+0.78%9,546.842019-08-26
ELBUDOWA8.10+0.06+0.75%145.872019-08-26
ENERGA6.43-0.07-1.08%1,349.572019-08-26
FORTE25.00+0.15+0.60%323.422019-08-26
GPW38.80-0.40-1.02%718.462019-08-26
GRUPAAZOTY37.500.000.00%952.492019-08-26
HANDLOWY50.20+0.20+0.40%1,789.632019-08-26
INGBSK192.00+2.00+1.05%1,263.242019-08-26
KGHM73.76-1.88-2.49%41,751.632019-08-26
KOGENERA35.00-0.40-1.13%4.762019-08-26
LOTOS80.68+0.38+0.47%20,919.472019-08-26
MILLENNIUM7.33+0.09+1.24%5,140.772019-08-26
ORANGEPL5.98+0.01+0.08%5,216.072019-08-26
PCCROKITA53.80+1.00+1.89%257.762019-08-26
PEKAO96.46-1.06-1.09%49,686.302019-08-26
PGE7.35-0.13-1.71%7,667.372019-08-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PGNIG4.65-0.04-0.85%18,581.482019-08-26
PKNORLEN89.86+0.02+0.02%50,026.782019-08-26
PZU37.80+0.31+0.83%36,055.152019-08-26
TAURONPE1.45-0.02-1.30%3,252.592019-08-26
TRAKCJA1.97-0.14-6.64%345.742019-08-26
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2200,95 +11,88 +0,54%
WIG 58144,64 +258,04 +0,45%
sWIG80 11589,85 +27,15 +0,23%
mWIG40 3798,73 +2,05 +0,05%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2200,95 +11,88 +0,54%