Notowania akcji GPW - WIG-Plus

Notowania z dnia 2012-08-30

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WIG-Plus690.52-1.25-0.18%2,446,960,600.002012-08-30
Kurs odniesienia 691.77
Min 52 tyg. 761,37
Max 52 tyg. 1144,85
OPERATERR923.000.000.00%0.002012-08-30
CDPROJEKT4.51+0.06+1.35%1,032.682012-08-30
INGBSK83.95+0.75+0.90%1,782.142012-08-30
MANGATA40.00+0.07+0.18%36.952012-08-30
ROVESE2.30-0.10-4.17%145.012012-08-30
PULAWY115.60+0.20+0.17%295.802012-08-30
MILLENNIUM3.46-0.03-0.86%2,560.152012-08-30
SYNEKTIK12.46-0.04-0.32%2.082012-08-30
IMS1.000.000.00%0.002012-08-30
SUNEX0.300.000.00%0.002012-08-30
PGSSOFT2.50+0.11+4.60%59.672012-08-30
DTP8.400.000.00%0.002012-08-30
11BIT9.54-0.14-1.45%2.292012-08-30
MEDIACAP0.510.000.00%0.002012-08-30
BIOMEDLUB4.89+0.10+2.09%43.202012-08-30
EKANCELAR3.630.000.00%0.002012-08-30
IZOBLOK28.000.000.00%0.002012-08-30
BRIJU14.100.000.00%0.002012-08-30
CUBEITG1.530.000.00%0.032012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GRODNO2.71+0.23+9.27%2.712012-08-30
NOVITA19.20+0.20+1.05%266.872012-08-30
ZELMER29.50-1.00-3.28%73.272012-08-30
VISTULA0.82+0.01+1.23%6.292012-08-30
TAURONPE4.85+0.06+1.25%11,028.882012-08-30
STALPROFI15.00+0.33+2.25%79.392012-08-30
PWRMEDIA1.19+0.04+3.48%0.012012-08-30
PAMAPOL2.500.000.00%1.172012-08-30
LENTEX4.95+0.01+0.20%138.252012-08-30
AWBUD0.68+0.05+7.94%9.512012-08-30
BYTOM0.30+0.01+3.45%4.682012-08-30
ARCTIC5.11-0.05-0.97%4.442012-08-30
WIELTON2.88+0.07+2.49%7.832012-08-30
ORZBIALY20.48+0.08+0.39%60.072012-08-30
INSTALKRK13.80-0.10-0.72%48.782012-08-30
DREWEX0.38-0.02-5.00%11.402012-08-30
MAKARONPL2.41-0.02-0.82%3.572012-08-30
INPRO3.290.000.00%0.002012-08-30
CALATRAVA0.42-0.02-4.55%627.392012-08-30
STALPROD174.90-0.10-0.06%8.542012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
QUMAK8.000.000.00%1,680.902012-08-30
REGNON0.05-0.01-16.67%12.432012-08-30
INVCEEFIZ359.500.000.00%0.002012-08-30
HYPERION2.40+0.02+0.84%168.682012-08-30
EUIMPLANT0.100.000.00%5.002012-08-30
ZREMB0.23+0.01+4.55%0.472012-08-30
KBDOM0.120.000.00%2.432012-08-30
INVPRFIZ810.000.000.00%0.002012-08-30
IDEON0.16+0.01+6.67%36.282012-08-30
ZASTAL0.71+0.01+1.43%15.782012-08-30
GRUPAAZOTY46.50-0.40-0.85%87.832012-08-30
RAINBOW2.89+0.06+2.12%3.692012-08-30
QUERCUS2.020.000.00%4.022012-08-30
KOMPUTRON4.44-0.13-2.84%48.782012-08-30
SECOGROUP29.89+0.88+3.03%435.152012-08-30
RANKPROGR7.24+0.07+0.98%162.082012-08-30
MWTRADE7.44-0.06-0.80%38.332012-08-30
VOXEL12.15-0.05-0.41%13.422012-08-30
OPERA3GR307.000.000.00%0.002012-08-30
VIVID0.34+0.01+3.03%2.822012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENERGOPLD0.24-0.01-4.00%27.142012-08-30
ECHO3.70+0.11+3.06%59.452012-08-30
FON0.130.000.00%4.702012-08-30
NORDEABP29.80+1.80+6.43%0.032012-08-30
AMPLI1.500.000.00%3.002012-08-30
KSGAGRO16.44+0.14+0.86%0.952012-08-30
POLMED1.550.000.00%3.502012-08-30
MENNICA16.00-0.35-2.14%19.282012-08-30
HARPER1.99-0.01-0.50%1.032012-08-30
STARHEDGE1.45-0.05-3.33%17.582012-08-30
ALCHEMIA5.30+0.05+0.95%29.952012-08-30
FAMUR4.15-0.02-0.48%851.722012-08-30
EUROTEL14.05+0.05+0.36%30.192012-08-30
BPHFIZSN65.300.000.00%0.002012-08-30
PROCHEM11.50-0.03-0.26%8.452012-08-30
PBOANIOLA1.48-0.09-5.73%10.512012-08-30
ODLEWNIE1.950.000.00%20.132012-08-30
MOBRUK62.000.000.00%0.002012-08-30
LUBAWA0.64+0.01+1.59%142.702012-08-30
LMBSFIZ947.090.000.00%0.002012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CNT5.67-0.04-0.70%31.422012-08-30
ELKOP0.200.000.00%2.942012-08-30
UNIBEP4.40+0.15+3.53%33.202012-08-30
TERESA11.55-0.57-4.70%12.732012-08-30
POLNA9.98-0.31-3.01%5.202012-08-30
MIRBUD1.08-0.02-1.82%67.812012-08-30
DUON0.57-0.05-8.06%13.752012-08-30
COALENERG16.250.000.00%7.782012-08-30
SADOVAYA3.47-0.11-3.07%53.972012-08-30
PROCHNIK0.210.000.00%3.572012-08-30
POLAQUA3.89+0.19+5.14%0.232012-08-30
BARLINEK0.70-0.01-1.41%11.642012-08-30
ATREM3.59-0.01-0.28%4.922012-08-30
ABPL18.00-0.25-1.37%3,267.922012-08-30
VANTAGE1.07-0.02-1.83%7.922012-08-30
SKOTAN4.010.000.00%213.842012-08-30
SECUSIFIZ310.000.000.00%0.002012-08-30
OPENFIN15.30-0.05-0.33%3,347.502012-08-30
IMMOBILE1.160.000.00%5.802012-08-30
LMASFIZ1,013.000.000.00%0.002012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KONSSTALI27.62-1.53-5.25%6.742012-08-30
INTERCARS93.000.000.00%0.002012-08-30
IFCAPITAL1.04+0.01+0.97%2,758.462012-08-30
HBPOLSKA0.060.000.00%108.232012-08-30
EUROMARK0.330.000.00%0.002012-08-30
NOWAGALA1.990.000.00%9.952012-08-30
ARCUS2.50+0.04+1.63%3.002012-08-30
IALBGR13.800.000.00%0.012012-08-30
PRIMAMODA4.40-0.01-0.23%0.442012-08-30
KCI0.45-0.02-4.26%36.692012-08-30
KREC2.70-0.09-3.23%15.502012-08-30
INVGLDFIZ2,251.10+0.100.00%36.052012-08-30
CYFRPLSAT14.30-0.40-2.72%1,303.682012-08-30
BPHFIZSN275.000.000.00%0.002012-08-30
WAWEL640.50-27.00-4.04%156.372012-08-30
RELPOL7.06-0.13-1.81%414.712012-08-30
ORBIS35.27-0.71-1.97%1,381.092012-08-30
NORTCOAST0.37-0.01-2.63%1.232012-08-30
KREDYTIN15.000.000.00%0.432012-08-30
FERRUM8.600.000.00%21.502012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BUDIMEX47.51+0.91+1.95%312.622012-08-30
BUDOPOL0.280.000.00%31.622012-08-30
POLICE10.80-0.20-1.82%613.242012-08-30
ASSECOPOL44.27+0.22+0.50%6,394.752012-08-30
RAFAMET19.00-0.56-2.86%0.512012-08-30
PEMUG0.910.000.00%0.002012-08-30
FERRO6.000.000.00%447.302012-08-30
ATENDE1.440.000.00%0.002012-08-30
ARTERIA12.00-0.05-0.41%0.022012-08-30
TALEX6.99+0.32+4.80%1.692012-08-30
YOLO8.230.000.00%0.012012-08-30
PEPEES0.750.000.00%22.692012-08-30
MCLOGIC28.350.000.00%0.002012-08-30
INDYGO0.41+0.01+2.50%10.622012-08-30
BENEFIT159.500.000.00%0.002012-08-30
ACE5.67+0.28+5.19%3.142012-08-30
WILBO0.31+0.02+6.90%23.872012-08-30
SOLAR10.80-1.20-10.00%403.852012-08-30
SIMPLE5.88+0.03+0.51%27.092012-08-30
POLNORD12.50-0.20-1.57%145.812012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LMCSFIZ841.000.000.00%0.002012-08-30
IPOPEMA6.15-0.05-0.81%4.262012-08-30
BIOTON0.070.000.00%368.132012-08-30
TRITON1.24-0.01-0.80%0.872012-08-30
SANWIL0.210.000.00%4.432012-08-30
POZBUD3.15+0.01+0.32%0.002012-08-30
PEP31.29-0.01-0.03%1,653.982012-08-30
OPTEAM2.58+0.07+2.79%14.832012-08-30
GROCLIN8.35-0.02-0.24%4.502012-08-30
INTERFERI4.60+0.20+4.55%4.082012-08-30
HYDROTOR30.30-0.10-0.33%47.292012-08-30
VINDEXUS3.300.000.00%6.622012-08-30
APLITT2.850.000.00%0.002012-08-30
ALTERCO2.65-0.05-1.85%46.172012-08-30
CAPITAL1.170.000.00%11.612012-08-30
REDWOOD1.330.000.00%5.382012-08-30
ROBYG1.24+0.06+5.08%234.672012-08-30
PRAGMAINK18.200.000.00%0.402012-08-30
MERCOR11.89-0.11-0.92%244.292012-08-30
MEGARON35.900.000.00%0.002012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOLACJA0.680.000.00%0.022012-08-30
ATLANTIS0.20-0.01-4.76%149.312012-08-30
YAWAL4.09+0.18+4.60%17.232012-08-30
GTC6.340.000.00%1,903.572012-08-30
IMPEXMET3.45+0.06+1.77%328.012012-08-30
ADVADIS0.060.000.00%0.002012-08-30
MIESZKO3.71+0.01+0.27%16.342012-08-30
UNIMA3.200.000.00%3.722012-08-30
WDX1.04-0.01-0.95%1.022012-08-30
TRAVELPL7.030.000.00%0.022012-08-30
PETROLINV1.110.000.00%346.702012-08-30
PROJPRZEM5.93+0.53+9.81%39.122012-08-30
IVMX5.40-0.03-0.55%19.222012-08-30
MIRACULUM0.23-0.01-4.17%140.802012-08-30
CCC56.00+0.75+1.36%1,584.882012-08-30
ABADONRE1.24+0.04+3.33%4.962012-08-30
POLIMEXMS0.48-0.03-5.88%4,076.052012-08-30
INVFIZ1,032.52+12.52+1.23%14.352012-08-30
MONNARI0.93+0.01+1.09%6.132012-08-30
SUWARY14.33+0.03+0.21%0.262012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANOK18.55+0.03+0.16%32.502012-08-30
PLASTBOX2.050.000.00%0.012012-08-30
MARVIPOL10.52-0.07-0.66%0.112012-08-30
IQP0.700.000.00%10.742012-08-30
BZWBK232.60+0.80+0.35%138.892012-08-30
OTMUCHOW10.21+0.09+0.89%124.042012-08-30
MOSTALZAB0.88+0.03+3.53%91.652012-08-30
MOSTALPLC15.70+0.30+1.95%0.032012-08-30
MSXRESOUR0.38-0.02-5.00%8.272012-08-30
INTERSPPL2.40+0.07+3.00%43.882012-08-30
ESSYSTEM2.200.000.00%11.502012-08-30
BORYSZEW0.52+0.02+4.00%16,017.872012-08-30
FAM1.280.000.00%17.172012-08-30
EFH0.23-0.01-4.17%218.132012-08-30
IZOSTAL7.60-0.10-1.30%57.202012-08-30
ZYWIEC500.00+2.00+0.40%47.392012-08-30
MNI1.80-0.01-0.55%752.192012-08-30
QUANTUM6.19+0.10+1.64%0.932012-08-30
PROTEKTOR3.86+0.11+2.93%12.082012-08-30
SYNTHOS5.55+0.11+2.02%4,718.532012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALTA1.96-0.08-3.92%20.012012-08-30
MBANK307.20-3.00-0.97%3,729.782012-08-30
SOPHARMA4.100.000.00%0.002012-08-30
WORKSERV4.72+0.02+0.43%4.362012-08-30
PATENTUS1.26-0.03-2.33%13.372012-08-30
ASSECOBS8.48+0.08+0.95%0.102012-08-30
MDIENERGIA0.210.000.00%65.922012-08-30
KRUSZWICA33.76+0.05+0.15%3.382012-08-30
PBG5.71-0.06-1.04%333.582012-08-30
06MAGNA0.27-0.02-6.90%8.142012-08-30
BANKBPH39.90+0.40+1.01%415.402012-08-30
ATMGRUPA0.90-0.01-1.10%84.682012-08-30
LIBET3.45-0.03-0.86%0.112012-08-30
ONE2ONE0.41+0.02+5.13%17.552012-08-30
SOHODEV1.05-0.01-0.94%25.282012-08-30
JUPITER0.69+0.01+1.47%6.242012-08-30
COMP56.50-4.20-6.92%551.022012-08-30
BBIDEV0.30+0.01+3.45%12.742012-08-30
KREZUS10.88-0.09-0.82%88.852012-08-30
PGODLEW1.900.000.00%4.192012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MIDAS0.56-0.02-3.45%2,910.162012-08-30
08OCTAVA0.57+0.01+1.79%481.862012-08-30
MOJ1.59-0.10-5.92%24.002012-08-30
LPP3,010.50-169.50-5.33%5,040.602012-08-30
JWCONSTR3.96-0.07-1.74%11.912012-08-30
BOS28.00-0.30-1.06%12.152012-08-30
TIM5.10-0.18-3.41%7.212012-08-30
EUROHOLD2.600.000.00%0.002012-08-30
PKNORLEN38.72-0.28-0.72%155,258.272012-08-30
HERKULES0.250.000.00%30.592012-08-30
ARK2FRN1576.500.000.00%0.002012-08-30
WASKO2.00+0.02+1.01%36.462012-08-30
SILVANO13.39+0.10+0.75%18.132012-08-30
BNPPL58.750.000.00%0.002012-08-30
ENAP0.770.000.00%57.102012-08-30
GOBARTO0.390.000.00%160.602012-08-30
ARKAFRN12106.000.000.00%1.592012-08-30
OLYMPIC4.510.000.00%0.002012-08-30
GPW34.00+0.07+0.21%787.012012-08-30
DEBICA47.40-0.10-0.21%25.882012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOV1.23-0.05-3.91%2,937.472012-08-30
ZUE5.79-0.01-0.17%8.402012-08-30
JSW87.50+0.40+0.46%7,479.422012-08-30
4FUNMEDIA15.69-0.31-1.94%42.512012-08-30
KRKA196.800.000.00%0.002012-08-30
PGE18.16+0.06+0.33%29,878.862012-08-30
KGHM129.60-0.90-0.69%109,609.282012-08-30
GANT4.96-0.12-2.36%81.892012-08-30
FOTA6.37+0.37+6.17%13.342012-08-30
EKOEXPORT12.80-2.97-18.83%8,030.292012-08-30
BEST20.400.000.00%0.002012-08-30
TVN7.06+0.05+0.71%2,538.252012-08-30
PZU336.10+1.10+0.33%59,951.342012-08-30
CEZ126.90-0.50-0.39%1,979.962012-08-30
AGROTON11.00+0.12+1.10%226.602012-08-30
ECARD0.190.000.00%3.112012-08-30
BUMECH8.450.000.00%0.822012-08-30
NOVAKBM3.90+0.03+0.78%41.592012-08-30
ABCDATA1.98-0.10-4.81%29.062012-08-30
KBCINDFIZ102.990.000.00%0.002012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RONSON0.64+0.01+1.59%9.912012-08-30
KPPD23.570.000.00%0.002012-08-30
KBCRAZFIZ103.000.000.00%0.002012-08-30
KOFOLA25.30+0.30+1.20%1.242012-08-30
WIKANA0.42-0.01-2.33%1.152012-08-30
DROP7.96-0.38-4.56%0.842012-08-30
DSS1.19+0.04+3.48%24.632012-08-30
LARQ3.250.000.00%0.002012-08-30
IFSA2.13-0.08-3.62%0.972012-08-30
AMBRA6.000.000.00%2.892012-08-30
ASSECOSLO21.15-0.85-3.86%7.512012-08-30
KBCNEUFIZ102.600.000.00%0.002012-08-30
BPHFIZKK110.000.000.00%0.002012-08-30
PLATYNINW0.43+0.01+2.38%0.042012-08-30
PFLEIDER11.30+0.53+4.92%23.762012-08-30
BPHFIZBI2112.100.000.00%0.002012-08-30
BACD1.66-0.12-6.74%13.362012-08-30
GRAAL10.40+0.10+0.97%302.672012-08-30
BEDZIN24.500.000.00%0.002012-08-30
CELTIC10.25-0.05-0.49%3.272012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1.30-0.03-2.26%9.212012-08-30
K2INTERNT13.30-0.05-0.37%6.002012-08-30
ABMSOLID0.260.000.00%11.722012-08-30
RAFAKO8.55-0.03-0.35%246.372012-08-30
CASHFLOW2.50-0.01-0.40%7.432012-08-30
BPHFIZBI1158.110.000.00%0.002012-08-30
ULMA38.15+0.55+1.46%10.462012-08-30
RAWLPLUG10.650.000.00%0.062012-08-30
KETY116.00-0.60-0.51%1.512012-08-30
BOWIM6.52-0.06-0.91%1.862012-08-30
PBSFINANSE0.49+0.03+6.52%25.542012-08-30
AVIASG32.00-0.76-2.32%6.762012-08-30
MCI4.39-0.01-0.23%76.432012-08-30
GETINOBLE1.44-0.03-2.04%685.712012-08-30
BPHFIZBI5114.100.000.00%0.002012-08-30
UNICREDIT13.00-0.25-1.89%19.002012-08-30
IPERMFIZ65.00+3.00+4.84%6.072012-08-30
GETIN1.58+0.01+0.64%393.902012-08-30
DECORA6.00-0.14-2.28%9.652012-08-30
KDMSHIPNG28.900.000.00%0.062012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PELION31.34+0.34+1.10%152.942012-08-30
MILKILAND17.95+0.20+1.13%72.512012-08-30
AGROWILL0.64+0.02+3.23%1.602012-08-30
EMCINSMED9.00-0.05-0.55%16.002012-08-30
ELBUDOWA94.500.000.00%0.002012-08-30
EMPERIA39.99+1.08+2.78%252.152012-08-30
BSCDRUK15.22+0.73+5.04%33.042012-08-30
BAKALLAND3.15-0.03-0.94%1.342012-08-30
GLOBCITYHD25.65-0.45-1.72%410.402012-08-30
REDAN1.71-0.05-2.84%7.612012-08-30
ASTARTA68.70-1.30-1.86%383.272012-08-30
MEDIATEL1.51-0.02-1.31%1.512012-08-30
ARMATURA1.14-0.03-2.56%21.632012-08-30
ERBUD11.75-0.10-0.84%19.052012-08-30
COMARCH66.500.000.00%11.242012-08-30
BPHFIZDS104.100.000.00%0.002012-08-30
NETIA6.05+0.02+0.33%5,261.602012-08-30
CCENERGY0.20-0.01-4.76%7.862012-08-30
INTERBUD3.24-0.01-0.31%0.312012-08-30
BPHFIZMLI90.000.000.00%0.002012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BALTONA5.80-0.10-1.69%12.962012-08-30
ASSECOSEE7.50+0.14+1.90%0.012012-08-30
ARKASWE1769.35+3.35+5.08%6.022012-08-30
RESBUD15.00-3.00-16.67%3,573.042012-08-30
REMAK20.200.000.00%3.232012-08-30
LARK0.490.000.00%11.392012-08-30
PEKAO148.50-1.80-1.20%57,279.432012-08-30
MUZA3.70+0.10+2.78%1.852012-08-30
BOGDANKA119.90+0.90+0.76%4,926.722012-08-30
SYGNITY11.56-0.19-1.62%42.092012-08-30
BPHFIZBI6104.000.000.00%0.002012-08-30
WINVEST0.28+0.01+3.70%10.992012-08-30
AGORA6.72-0.05-0.74%55.882012-08-30
PKOBL1100.63-0.37-0.37%1.012012-08-30
MAGELLAN46.30-0.67-1.43%16.422012-08-30
KANIA1.40+0.03+2.19%5.892012-08-30
PRAGMAFA17.35-0.05-0.29%0.832012-08-30
FASING24.62-0.87-3.41%28.942012-08-30
ENELMED3.77-0.08-2.08%1.772012-08-30
EFEKT8.70+0.20+2.35%0.582012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ACTION20.17-0.28-1.37%474.332012-08-30
INTEGERPL132.400.000.00%70.002012-08-30
IMPEL29.28-0.12-0.41%27.992012-08-30
EUROCASH39.20+0.45+1.16%18,662.132012-08-30
DELKO2.070.000.00%0.032012-08-30
PGNIG4.05+0.02+0.50%12,935.422012-08-30
PANOVA14.90+0.31+2.12%1.312012-08-30
DOMDEV25.69+0.36+1.42%31.802012-08-30
ATM7.990.000.00%66.752012-08-30
KOGENERA77.80+0.80+1.04%1.242012-08-30
ENERGOINS11.05-0.25-2.21%2.132012-08-30
EDINVEST3.71-0.19-4.87%1.862012-08-30
BERLING5.100.000.00%145.362012-08-30
FORTUNA14.85-0.26-1.72%953.522012-08-30
WESTAISIC0.45-0.02-4.26%6.152012-08-30
PEKAES4.65-0.07-1.48%7.912012-08-30
LCCORP0.93-0.01-1.06%287.632012-08-30
ELEKTROTI7.00-0.10-1.41%10.912012-08-30
IMCOMPANY14.30-0.50-3.38%32.882012-08-30
PEGAS65.300.000.00%0.002012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PMPG0.11-0.01-8.33%107.462012-08-30
KRAKCHEM4.04+0.11+2.80%6.992012-08-30
PCGUARD0.90+0.05+5.88%347.182012-08-30
GREMINWES2.960.000.00%0.002012-08-30
COMPERIA26.500.000.00%0.002012-08-30
INVISTA0.70+0.01+1.45%10.872012-08-30
AILLERON4.280.000.00%2.142012-08-30
MABION16.84+0.29+1.75%23.512012-08-30
ELEMENTAL2.91-0.10-3.32%6.682012-08-30
ESOTIQ27.900.000.00%0.002012-08-30
ORION34.450.000.00%1.612012-08-30
SELVITA3.03-0.01-0.33%0.012012-08-30
PERMEDIA5.37-0.36-6.28%4.112012-08-30
BMPAG3.05-0.05-1.61%33.502012-08-30
FASTFIN0.360.000.00%0.002012-08-30
TOYA2.620.000.00%0.002012-08-30
SKYLINE2.000.000.00%0.772012-08-30
INDATA0.500.000.00%0.002012-08-30
TESGAS3.55+0.07+2.01%24.522012-08-30
HUTMEN3.24-0.08-2.41%16.142012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEXPOLSKA6.550.000.00%0.472012-08-30
KOPEX16.10-0.11-0.68%165.202012-08-30
CORMAY10.43-0.02-0.19%169.182012-08-30
HANDLOWY77.10-1.90-2.41%3,643.922012-08-30
CIGAMES17.20-0.30-1.71%1,123.582012-08-30
NEWWORLDR14.67-0.38-2.52%3,671.102012-08-30
GINOROSSI1.17-0.01-0.85%20.412012-08-30
ERGIS1.600.000.00%8.482012-08-30
STAPORKOW23.000.000.00%14.842012-08-30
AMREST74.90+0.90+1.22%997.782012-08-30
ORANGEPL16.50-0.25-1.49%26,407.142012-08-30
DROZAPOL1.00-0.01-0.99%0.752012-08-30
ACAUTOGAZ23.21-0.79-3.29%3.712012-08-30
NFIEMF10.43+0.26+2.56%7.222012-08-30
BETACOM5.50+0.09+1.66%0.012012-08-30
ENEA16.30+0.53+3.36%12,386.812012-08-30
LENA1.920.000.00%4.872012-08-30
WARIMPEX2.97+0.19+6.83%13.002012-08-30
FARMACOL20.60-0.40-1.90%110.372012-08-30
MOSTALWAR13.000.000.00%11.042012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLYMETAL0.28-0.01-3.45%0.362012-08-30
OEX7.35+0.07+0.96%25.222012-08-30
TFONE1.23-0.05-3.91%20.832012-08-30
COGNOR2.40-0.30-11.11%113.752012-08-30
BGZBNPP71.40-0.15-0.21%174.012012-08-30
LSISOFT3.50+0.11+3.24%127.472012-08-30
ASBIS2.230.000.00%0.002012-08-30
BPHFIZBI4112.100.000.00%0.002012-08-30
CFI0.15-0.02-11.76%7.512012-08-30
SONEL5.85-0.08-1.35%14.812012-08-30
LOTOS25.70-0.38-1.46%3,529.702012-08-30
BIPROMET5.09+0.09+1.80%48.072012-08-30
DGA1.600.000.00%0.062012-08-30
PCCINTER2.90-0.01-0.34%1.532012-08-30
SCOPAK3.600.000.00%0.002012-08-30
SWISSMED0.490.000.00%19.942012-08-30
TRANSPOL6.950.000.00%0.002012-08-30
HELIO4.65-0.16-3.33%13.192012-08-30
FORTE11.80-0.05-0.42%0.022012-08-30
ATLANTAPL7.15-0.17-2.32%8.422012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
B3SYSTEM0.57+0.02+3.64%22.982012-08-30
EUCO8.91-0.22-2.41%7.032012-08-30
HUBSTYLE7.700.000.00%0.022012-08-30
JHMDEV0.250.000.00%4.852012-08-30
ELZAB1.40+0.03+2.19%0.082012-08-30
KINOPOL9.51+0.02+0.21%155.572012-08-30
MISPOL1.000.000.00%0.002012-08-30
APLISENS11.20-0.09-0.80%6.552012-08-30
RUBICON0.30+0.02+7.14%42.462012-08-30
NETMEDIA4.04+0.06+1.51%0.032012-08-30
AMICA46.28-0.02-0.04%1,025.182012-08-30
PLAZACNTR2.03+0.07+3.57%55.432012-08-30
APATOR27.27-0.37-1.34%127.202012-08-30
SELENAFM5.63-0.02-0.35%4.462012-08-30
SNIEZKA34.10+0.11+0.32%173.642012-08-30
KERNEL68.10-4.70-6.46%13,506.172012-08-30
POLJADLO0.49-0.04-7.55%391.582012-08-30
ROPCZYCE13.800.000.00%24.502012-08-30
SFINKS0.96-0.07-6.80%8.882012-08-30
TRAKCJA0.65-0.01-1.52%100.222012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOBP34.600.000.00%80,050.442012-08-30
BPHFIZBI3113.990.000.00%0.002012-08-30
WADEX7.24+0.24+3.43%10.012012-08-30
MOL236.000.000.00%0.002012-08-30
CEDC8.60-0.19-2.16%129.612012-08-30
MBWS183.50-3.50-1.87%30.162012-08-30
MEDICALG62.50+1.00+1.63%1.472012-08-30
ZAMET2.45-0.03-1.21%43.072012-08-30
RADPOL8.04-0.01-0.12%84.242012-08-30
SEKO2.780.000.00%0.262012-08-30
ALMA31.69+0.40+1.28%9.442012-08-30
IMPERA0.830.000.00%0.622012-08-30
WOJAS3.750.000.00%0.102012-08-30
SARE3.300.000.00%0.002012-08-30
CHEMOS0.22-0.01-4.35%13.442012-08-30
SRNFIZ818.900.000.00%0.002012-08-30
INVPEFIZ865.10-10.90-1.24%41.122012-08-30
INDYKPOL38.000.000.00%0.382012-08-30
FMG1.340.000.00%0.002012-08-30
OPONEO.PL7.80-0.03-0.38%295.092012-08-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COLIAN2.00-0.02-0.99%15.792012-08-30
KOMPAP6.25+0.03+0.48%1.252012-08-30
KRUK46.00-0.20-0.43%258.512012-08-30
EKO4.45+0.09+2.06%404.222012-08-30
CIECH18.52-0.17-0.91%2,458.072012-08-30
VOTUM4.30-0.05-1.15%0.142012-08-30
OVOSTAR94.00+1.50+1.62%0.092012-08-30
NTTSYSTEM0.61-0.01-1.61%2.902012-08-30
REINHOLD0.43-0.02-4.44%0.912012-08-30
PAGED11.12-0.36-3.14%5.272012-08-30
URSUS1.93+0.11+6.04%818.962012-08-30
PROCAD1.000.000.00%0.002012-08-30
INTROL4.05+0.02+0.50%1.592012-08-30
STALEXP1.14+0.01+0.88%85.982012-08-30
ORCOGROUP9.18+0.78+9.29%87.732012-08-30
BOMI0.26-0.03-10.34%303.342012-08-30
HAWE3.92+0.06+1.55%2,231.762012-08-30
TOPMEDICA11.91-0.04-0.33%10.932012-08-30
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2235,52 -13,29 -0,59%
WIG 58816,98 -324,37 -0,55%
sWIG80 11572,11 -18,42 -0,16%
mWIG40 3758,82 -21,46 -0,57%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2235,52 -13,29 -0,59%