Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-05-24

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP7,505.007,570.007,165.007,230.00-3.41%31,437.832019-05-24
WAWEL718.00718.00700.00700.000.00%32.972019-05-24
BENEFIT584.00600.00584.00586.00+0.69%611.192019-05-24
11BIT386.50409.00386.50402.00+2.16%3,628.682019-05-24
MBANK386.20390.40380.80390.40+1.40%6,182.752019-05-24
BZWBK375.00378.00370.00373.00-0.48%20,369.292019-05-24
KETY339.00346.00339.00339.00-0.44%168.732019-05-24
VIGOSYS324.00334.00324.00324.000.00%5.882019-05-24
STALPROD230.00230.00219.00223.00-1.55%1,484.252019-05-24
CDPROJEKT213.70224.90212.30218.40+6.02%156,431.902019-05-24
INTERCARS202.00205.00199.00200.000.00%2,439.392019-05-24
COMARCH195.50195.50190.00195.50+0.51%77.002019-05-24
INGBSK194.00194.00190.00192.20-0.10%522.212019-05-24
KRUK163.80164.00158.20160.00-1.11%10,225.602019-05-24
PLAYWAY162.80170.80158.00169.00+2.67%2,406.242019-05-24
CCC162.00163.70155.80159.30-1.48%18,921.112019-05-24
BUDIMEX140.00140.00137.00137.400.00%561.902019-05-24
AMICA135.00137.80135.00137.20+1.78%188.972019-05-24
DINOPL127.00128.30126.10126.50-0.32%22,995.132019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEKAO102.50103.95102.25103.90+1.17%273,680.132019-05-24
SNIEZKA96.0096.0092.0092.000.00%2.532019-05-24
ZPUE96.0096.0094.0094.00-1.57%2.002019-05-24
KGHM93.3095.8692.6294.24+2.37%45,261.902019-05-24
ORBIS91.8091.8091.8091.80-0.65%1.012019-05-24
PKNORLEN89.1090.6088.2290.14+1.37%62,141.582019-05-24
LOTOS82.1682.3280.4082.30+0.86%18,576.602019-05-24
DOMDEV80.6081.2080.2081.20+0.49%284.172019-05-24
DEBICA79.8079.8077.4077.60+0.26%65.852019-05-24
MABION76.9076.9074.5075.50-1.82%37.252019-05-24
PCCROKITA75.8076.4075.8076.20+1.33%116.772019-05-24
MANGATA70.0070.0069.0070.000.00%0.562019-05-24
INDYKPOL68.0068.0063.0063.000.00%97.992019-05-24
PBKM67.0067.8066.0067.60-0.59%346.772019-05-24
COMP62.6063.0062.6063.000.00%18.862019-05-24
SELVITA60.0060.0058.6059.80-0.33%21.342019-05-24
ULMA57.0057.0053.0056.000.00%9.852019-05-24
WIRTUALNA56.2056.8056.0056.00-0.36%1,357.132019-05-24
ACAUTOGAZ55.5056.0055.0056.00+0.90%15.872019-05-24
HANDLOWY54.1056.7054.1054.90+0.73%15,362.242019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALIOR51.6052.1550.6051.00-1.07%9,398.972019-05-24
JSW51.1052.3050.3052.30+1.85%5,688.212019-05-24
ASSECOPOL48.6050.6548.5050.20+5.24%2,494.242019-05-24
MLPGROUP45.0047.0045.0047.00+4.44%0.092019-05-24
KRUSZWICA43.2043.2042.7043.200.00%14.032019-05-24
PKPCARGO43.2043.2042.6043.10-1.60%1,186.092019-05-24
CIECH42.3043.8042.3043.35+2.48%849.612019-05-24
NOVITA40.6040.8040.6040.80+0.49%1.382019-05-24
PZU40.1040.4139.9140.07+0.33%36,800.732019-05-24
CLNPHARMA39.6040.3039.6040.25+1.64%76.742019-05-24
ATAL39.6040.5039.5040.20+1.26%603.782019-05-24
GPW39.5040.3039.2039.75+1.15%1,079.312019-05-24
ALUMETAL39.0041.6039.0041.60+6.39%388.332019-05-24
DEKPOL38.0038.0037.0037.00-2.12%8.682019-05-24
BOGDANKA37.8037.8036.5536.60-3.30%256.482019-05-24
PKOBP37.6038.0837.6037.80+0.16%79,014.472019-05-24
GRUPAAZOTY37.5038.8837.5038.60+3.76%1,259.572019-05-24
HYDROTOR37.0037.0037.0037.000.00%2.852019-05-24
ROPCZYCE33.5033.5032.6033.40-0.30%49.602019-05-24
KOGENERA33.3035.1033.3035.10+3.85%0.402019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ERG31.0031.0029.8031.000.00%25.592019-05-24
FORTE29.7530.0029.1529.65+1.72%665.742019-05-24
BSCDRUK29.7029.7029.0029.30-1.68%55.032019-05-24
LIVECHAT29.5029.5029.1029.40-0.17%91.732019-05-24
ASSECOBS28.8028.8028.6028.60-0.69%3.232019-05-24
ENTER28.8029.7028.6029.70+0.68%30.292019-05-24
PEP28.2028.4027.5027.80-1.42%52.432019-05-24
VOXEL27.9028.1027.9028.00-0.36%562.382019-05-24
CDRL27.0027.0026.5026.50-1.85%16.222019-05-24
MEDICALG26.8027.8025.9527.80+5.90%32.592019-05-24
OPONEO.PL26.5027.3026.4026.70-1.84%54.112019-05-24
APATOR25.5025.7025.5025.50+1.59%27.392019-05-24
CYFRPLSAT25.0425.2824.5225.08-1.03%7,441.022019-05-24
IZOBLOK25.0025.9025.0025.00-1.57%51.062019-05-24
KPPD24.6024.6024.6024.60-2.38%0.522019-05-24
SANOK24.2024.9024.2024.90+2.47%42.512019-05-24
KONSSTALI23.9023.9023.3023.30-0.85%22.952019-05-24
EFEKT23.6023.6022.4022.60-1.74%5.302019-05-24
EUROTEL22.8022.8022.4022.70-0.44%3.212019-05-24
MFO21.3021.3021.1021.10-0.94%4.242019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PCM20.7023.6020.7023.40+6.36%614.832019-05-24
MENNICA20.6020.6020.6020.60-4.63%6.182019-05-24
EUROCASH20.1020.4819.3120.48+1.89%3,281.112019-05-24
RAINBOW20.0021.7020.0021.70+9.32%2,047.192019-05-24
PFLEIDER19.6520.3019.6520.30+3.05%8.032019-05-24
BIK19.3219.3218.9819.28-0.41%1.062019-05-24
OEX19.1019.1019.1019.100.00%0.002019-05-24
BEDZIN19.0019.0019.0019.000.00%0.002019-05-24
ESOTIQ17.5517.5516.5517.10-2.84%8.002019-05-24
PROJPRZEM17.3017.3017.3017.30-0.57%1.302019-05-24
DECORA17.3017.3017.3017.30-0.29%3.112019-05-24
SKARBIEC17.0017.0016.2016.20-0.61%10.952019-05-24
SECOGROUP17.0017.1016.7016.70-1.18%11.752019-05-24
INSTALKRK16.6016.6515.3516.65+0.30%117.292019-05-24
FASING16.5016.6016.5016.50-1.79%11.852019-05-24
NEWAG16.4516.6016.0016.40+2.50%9.202019-05-24
SYNEKTIK16.2216.5016.2216.48+0.12%47.942019-05-24
ABPL15.9515.9515.4015.85+0.32%30.332019-05-24
WITTCHEN15.8515.8515.5015.50+0.32%4.672019-05-24
TALEX15.4015.4015.4015.400.00%0.032019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TARCZYNSKI15.4015.4015.4015.400.00%0.772019-05-24
AMBRA15.4015.4014.9015.25-0.97%9.092019-05-24
PROCHEM15.3515.3515.1515.15-1.30%0.462019-05-24
LOKUM15.3015.9015.3015.90+3.92%16.512019-05-24
PEMANAGER15.1015.1014.1014.10-6.62%11.862019-05-24
PRAGMAFA15.0015.1015.0015.10+0.67%3.082019-05-24
ASSECOSEE15.0015.0015.0015.00+1.35%1.502019-05-24
POLICE14.5014.5014.1014.10-3.42%3.092019-05-24
ARCHICOM14.3014.4014.3014.40+1.05%18.922019-05-24
KGL14.0014.0014.0014.000.00%0.282019-05-24
FERRO13.9014.0513.9014.05+1.08%21.952019-05-24
CNT13.6013.6013.5013.500.00%11.912019-05-24
UNIMOT13.1513.2012.7013.00-1.14%20.302019-05-24
ERBUD12.8012.8012.6012.70+0.79%2.062019-05-24
SUWARY12.7012.7012.7012.700.00%0.062019-05-24
PANOVA12.6013.1012.6013.100.00%2.752019-05-24
RAFAMET12.1012.2012.1012.200.00%0.992019-05-24
NETMEDIA12.1012.1012.1012.100.00%0.002019-05-24
AGORA11.9012.5511.9012.50+4.17%541.982019-05-24
REMAK11.6011.7011.6011.70+0.86%1.502019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KINOPOL11.3011.3011.3011.300.00%0.002019-05-24
ENELMED11.1011.4011.0011.000.00%84.102019-05-24
4FUNMEDIA11.0011.1010.2510.750.00%44.482019-05-24
SELENAFM10.9010.9010.9010.900.00%0.032019-05-24
LSISOFT10.7010.9010.7010.90+1.87%12.172019-05-24
ORZBIALY10.6010.6010.6010.60+0.95%0.112019-05-24
APLISENS10.5010.5010.5010.500.00%0.022019-05-24
PHN10.5010.5010.1510.50+2.44%22.532019-05-24
BETACOM9.809.809.799.80+2.19%10.932019-05-24
SEKO9.759.809.759.80+2.08%8.762019-05-24
K2INTERNT9.709.709.359.55-1.55%26.062019-05-24
WIELTON9.569.789.269.45-2.58%341.882019-05-24
FEERUM9.409.409.309.30-1.06%2.802019-05-24
PEKABEX9.309.409.259.300.00%213.742019-05-24
MILLENNIUM9.149.239.099.20+0.66%6,188.612019-05-24
SONEL9.009.009.009.000.00%0.002019-05-24
PGSSOFT9.009.008.458.60-4.44%99.412019-05-24
I2DEV9.009.008.958.950.00%0.312019-05-24
TIM8.989.208.989.08+0.89%304.292019-05-24
PGE8.929.098.909.06+0.64%18,997.622019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAWLPLUG8.908.908.668.90-0.89%0.752019-05-24
ELBUDOWA8.7010.308.6010.10+20.24%2,047.202019-05-24
ATM8.608.608.208.20-4.65%3.072019-05-24
GTC8.558.788.328.60+1.06%251.062019-05-24
ENEA8.158.208.118.14-0.06%3,166.012019-05-24
HELIO8.108.107.708.100.00%11.512019-05-24
STALPROFI8.008.007.557.90-1.86%111.592019-05-24
MCI7.767.807.527.76-0.51%69.152019-05-24
RELPOL7.707.707.707.70+0.65%1.022019-05-24
STELMET7.657.857.657.85-0.63%2.702019-05-24
DELKO7.607.707.607.60+0.66%24.602019-05-24
BALTONA7.608.257.508.25+0.61%10.822019-05-24
ENERGA7.567.597.517.53-0.40%1,329.022019-05-24
VINDEXUS7.487.487.307.40-1.07%91.142019-05-24
LENTEX7.467.567.307.54+0.80%112.262019-05-24
OTLOG7.457.457.407.40-0.67%0.602019-05-24
GOBARTO7.307.347.307.34-3.93%1.202019-05-24
ORION7.257.257.007.250.00%0.592019-05-24
BOS7.187.267.047.22+0.28%30.022019-05-24
VOTUM7.108.587.107.84+17.01%347.952019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAINK7.007.007.007.000.00%0.112019-05-24
ZEPAK7.007.167.007.16-0.28%23.122019-05-24
SIMPLE7.007.007.007.000.00%0.502019-05-24
MERCOR6.966.966.686.70-4.29%192.612019-05-24
OPTEAM6.956.956.706.70+11.67%14.032019-05-24
AILLERON6.826.986.826.98-0.29%16.742019-05-24
GPRE6.826.826.806.820.00%51.202019-05-24
TORPOL6.626.846.506.74+1.51%234.112019-05-24
IMPEL6.507.006.506.500.00%404.532019-05-24
POLWAX6.406.476.366.450.00%6.482019-05-24
POLNORD6.346.366.286.28-0.95%9.742019-05-24
KOMPAP6.306.306.306.300.00%0.002019-05-24
CELTIC6.306.306.306.300.00%0.002019-05-24
ADIUVO6.226.686.006.360.00%23.122019-05-24
UNIBEP6.186.206.186.20+0.32%0.872019-05-24
CPGROUP5.925.925.905.90-0.34%0.142019-05-24
MASTERPHA5.805.805.765.800.00%21.062019-05-24
MERCATOR5.806.065.666.04+4.50%119.622019-05-24
TOYA5.605.605.605.60+5.66%0.122019-05-24
PGNIG5.565.625.545.54+0.27%18,934.402019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INPRO5.405.405.305.400.00%0.222019-05-24
EKOEXPORT5.235.235.235.230.00%0.002019-05-24
MAKARONPL5.205.205.205.20-0.95%0.072019-05-24
ARTERIA5.005.004.844.84-3.20%2.242019-05-24
ATLANTAPL5.005.005.005.00-1.96%19.882019-05-24
LARQ5.005.004.744.92+0.41%3.862019-05-24
MONNARI5.005.305.005.24-1.13%16.372019-05-24
WOJAS5.005.205.005.20+4.00%1.082019-05-24
ORANGEPL4.864.904.844.86-0.61%3,554.842019-05-24
NETIA4.854.854.384.60-4.17%81.532019-05-24
MOSTALPLC4.804.804.604.78-0.62%11.832019-05-24
FAMUR4.804.804.714.730.00%1,648.572019-05-24
ALCHEMIA4.764.804.764.760.00%14.572019-05-24
SARE4.704.704.704.70+0.43%3.782019-05-24
AUTOPARTN4.704.704.614.66-0.85%65.242019-05-24
KRVITAMIN4.424.504.354.50+1.35%21.502019-05-24
BIOTON4.254.304.234.23-1.63%85.852019-05-24
IMPEXMET4.244.254.224.22-0.94%324.682019-05-24
INTERFERI4.004.004.004.000.00%0.002019-05-24
ELZAB4.004.003.884.000.00%2.042019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRUM3.993.993.713.71-7.25%0.402019-05-24
ZUE3.983.983.983.980.00%0.252019-05-24
BORYSZEW3.923.963.723.850.00%1,032.612019-05-24
VISTULA3.913.953.903.95+1.02%88.182019-05-24
PROTEKTOR3.903.903.903.900.00%1.952019-05-24
ELEKTROTI3.863.923.863.91-2.25%3.302019-05-24
ATENDE3.863.863.863.860.00%0.012019-05-24
ATMGRUPA3.833.943.753.88+1.17%53.452019-05-24
ODLEWNIE3.823.823.763.780.00%28.722019-05-24
KREC3.823.983.673.95+3.40%91.052019-05-24
ARTIFEX3.804.053.803.85+1.32%28.792019-05-24
KOMPUTRON3.713.803.713.71-0.27%12.222019-05-24
XTB3.703.703.703.700.00%0.372019-05-24
GRODNO3.703.803.483.78+2.16%48.872019-05-24
IMS3.674.033.654.01+9.86%130.442019-05-24
MEXPOLSKA3.663.663.503.660.00%15.612019-05-24
ECHO3.613.613.563.59-0.42%69.502019-05-24
TRANSPOL3.483.483.363.46-0.43%11.432019-05-24
EUCO3.483.943.253.73+7.18%569.192019-05-24
MDIENERGIA3.443.443.333.330.00%0.012019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STALEXP3.413.413.343.34-1.18%51.362019-05-24
ASMGROUP3.303.303.303.300.00%0.002019-05-24
BUMECH3.303.633.253.62+9.70%52.242019-05-24
LENA3.103.103.033.05-1.61%12.312019-05-24
IZOSTAL3.073.163.073.08+0.65%22.162019-05-24
ERGIS3.063.073.003.00-1.96%21.152019-05-24
TESGAS2.962.962.962.960.00%0.012019-05-24
BRIJU2.953.102.662.92+19.67%184.942019-05-24
INTROL2.943.002.943.00+2.04%5.642019-05-24
IMMOBILE2.922.922.802.92+1.74%5.112019-05-24
PWRMEDIA2.923.052.872.96+3.14%14.402019-05-24
SYGNITY2.902.992.902.990.00%0.102019-05-24
MOSTALWAR2.782.872.782.78-1.42%7.582019-05-24
MWTRADE2.782.782.762.76-0.72%41.802019-05-24
MUZA2.742.742.742.740.00%0.002019-05-24
JWCONSTR2.682.682.662.67-0.37%0.692019-05-24
ARCTIC2.642.692.612.69+1.51%138.902019-05-24
INTERSPPL2.642.642.642.64+0.38%0.012019-05-24
BOWIM2.522.522.522.520.00%0.002019-05-24
LCCORP2.512.542.502.54+0.99%153.262019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MARVIPOL2.422.572.392.52+2.02%881.172019-05-24
ALTA2.422.422.422.42-2.42%8.032019-05-24
QUERCUS2.392.392.232.380.00%33.122019-05-24
NTTSYSTEM2.322.322.322.320.00%0.002019-05-24
TRITON2.282.282.282.280.00%0.002019-05-24
IDEABANK2.252.252.022.08-9.78%854.542019-05-24
HERKULES2.202.212.202.21-0.45%2.422019-05-24
ALTUSTFI2.202.202.192.20-0.45%127.442019-05-24
APSENERGY2.192.192.192.19+0.46%0.282019-05-24
ATREM2.182.182.182.180.00%0.112019-05-24
VISTAL2.182.252.152.20-1.79%131.262019-05-24
WORKSERV2.172.272.152.22-0.67%105.292019-05-24
POLIMEXMS2.152.182.122.17+0.93%269.652019-05-24
ESSYSTEM2.142.202.142.20+0.92%11.622019-05-24
GROCLIN2.132.202.102.17+1.64%24.342019-05-24
RAFAKO2.102.122.062.12+0.48%223.192019-05-24
PLASTBOX1.981.981.751.76-7.09%7.362019-05-24
MEDIACAP1.931.931.931.930.00%1.992019-05-24
PEPEES1.841.841.761.84+0.55%17.822019-05-24
EDINVEST1.841.841.841.840.00%0.002019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.831.941.831.90-5.00%7.712019-05-24
BRASTER1.821.821.641.72-4.13%209.522019-05-24
TRAKCJA1.821.821.711.73-2.37%477.622019-05-24
OTMUCHOW1.771.771.741.74-1.69%0.062019-05-24
POZBUD1.762.001.741.89+9.25%641.192019-05-24
STAPORKOW1.701.701.701.70-0.58%0.672019-05-24
SETANTA1.681.901.681.72+2.38%18.392019-05-24
TAURONPE1.661.681.661.66-0.36%4,124.932019-05-24
PGODLEW1.641.641.511.63-0.61%17.212019-05-24
GLCOSMED1.601.601.601.60+4.58%0.082019-05-24
PCCEXOL1.571.591.571.570.00%2.592019-05-24
COGNOR1.551.561.521.52-3.80%223.032019-05-24
DROZAPOL1.511.511.471.50-1.32%12.082019-05-24
RADPOL1.491.491.421.48-0.67%230.772019-05-24
VIVID1.481.511.461.48+2.07%40.002019-05-24
OPENFIN1.481.571.451.50-6.25%71.192019-05-24
ABCDATA1.411.421.411.42+0.71%163.612019-05-24
PMPG1.411.411.411.410.00%2.542019-05-24
PATENTUS1.381.381.301.380.00%0.052019-05-24
RANKPROGR1.381.401.351.39-0.36%12.902019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MIRACULUM1.351.351.311.35+3.44%7.082019-05-24
IPOPEMA1.351.351.351.35-3.57%7.512019-05-24
KRAKCHEM1.341.341.331.33-0.75%1.272019-05-24
WASKO1.321.381.301.36-1.80%16.162019-05-24
IALBGR1.321.321.321.320.00%0.002019-05-24
PROCAD1.261.321.261.32+3.94%3.912019-05-24
PAMAPOL1.211.211.211.210.00%0.002019-05-24
KOPEX1.191.191.131.19-1.00%19.692019-05-24
ENAP1.181.181.131.13-4.24%2.262019-05-24
ELEMENTAL1.151.181.141.16+2.66%163.212019-05-24
SOHODEV1.151.151.141.14-0.44%27.222019-05-24
URSUS1.091.181.091.14+4.98%215.462019-05-24
WIKANA1.081.081.081.080.00%0.002019-05-24
MIRBUD1.071.071.031.05-0.47%96.772019-05-24
CIGAMES1.071.111.061.08+1.31%422.362019-05-24
LIBET1.031.031.001.02-0.97%3.892019-05-24
CORMAY1.031.051.031.04-0.38%35.042019-05-24
ENERGOINS1.021.020.941.02-0.97%8.922019-05-24
GETIN1.021.020.940.97-6.92%2,030.672019-05-24
INC0.950.950.950.950.00%0.022019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TERMOREX0.941.130.941.12+24.44%6.282019-05-24
AWBUD0.930.930.930.930.00%0.002019-05-24
ZAMET0.880.880.880.880.00%0.462019-05-24
IMPERA0.850.880.850.88+3.53%0.012019-05-24
BIOMEDLUB0.800.830.800.83+3.75%8.602019-05-24
SKOTAN0.800.800.800.800.00%1.702019-05-24
SFINKS0.760.760.760.760.00%0.002019-05-24
ELKOP0.730.730.690.73+0.27%1.932019-05-24
MOJ0.710.710.710.710.00%0.002019-05-24
KANIA0.670.670.650.66-1.79%144.842019-05-24
LUBAWA0.660.680.660.68-0.59%39.512019-05-24
AIRWAY0.660.660.660.66-0.60%0.022019-05-24
INVISTA0.620.620.620.620.00%0.002019-05-24
SOLAR0.560.580.560.580.00%0.582019-05-24
KREZUS0.560.560.560.560.00%0.002019-05-24
BBIDEV0.550.580.550.580.00%5.242019-05-24
PLATYNINW0.550.550.550.550.00%0.002019-05-24
GETINOBLE0.510.510.490.49-2.19%1,264.932019-05-24
CFI0.490.490.480.49-1.01%7.882019-05-24
KCI0.480.480.480.480.00%0.042019-05-24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOWAGALA0.480.500.480.500.00%1.172019-05-24
GINOROSSI0.440.440.440.440.00%0.002019-05-24
REDAN0.420.420.420.420.00%0.002019-05-24
KBDOM0.400.400.400.40-5.71%0.592019-05-24
MOSTALZAB0.390.390.390.39-1.27%71.632019-05-24
HUBSTYLE0.380.380.380.380.00%0.192019-05-24
CHEMOS0.330.330.330.330.00%0.002019-05-24
WILBO0.240.240.240.240.00%0.002019-05-24
CALATRAVA0.230.230.230.230.00%0.002019-05-24
06MAGNA0.200.200.200.200.00%0.002019-05-24
CUBEITG0.200.200.200.200.00%0.002019-05-24
LARK0.150.150.150.150.00%0.002019-05-24
HARPER0.140.140.140.14+5.90%7.852019-05-24
TXM0.120.120.120.120.00%0.002019-05-24
FASTFIN0.090.090.090.090.00%0.002019-05-24
PBG0.080.080.080.08-0.50%41.442019-05-24
QUMAK0.050.050.040.04-30.86%4.192019-05-24
WINVEST0.020.020.020.02+23.08%0.002019-05-24
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2319,71 -5,45 -0,23%
WIG 59738,56 -197,90 -0,33%
sWIG80 11584,37 -58,16 -0,50%
mWIG40 4033,33 -31,35 -0,77%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2319,71 -5,45 -0,23%