Notowania

GPW

NewConnect

Pozostałe instrumenty

Notowania kontraktów terminowych (futures) GPW

Notowania z dnia 2018-05-24 17:15

Widok:

Instrument bazowy:

Następny dzień »
Jednostki indeksowe
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MW20228.18228.18228.18228.18+0.08%5.932014-12-18
Kontrakty na indeksy
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FW20H14202,387.002,402.002,379.002,385.00+0.17%1,836.362014-03-21
FW20H15202,387.002,412.002,380.002,407.00+0.92%28,186.962015-03-20
FW20H16201,948.001,964.001,940.001,960.00+0.51%29,185.122016-03-18
FW20H17202,288.002,307.002,283.002,305.00+0.79%41,790.362017-03-17
FW20H18202,329.002,284.002,284.002,284.00-2.06%799,893.762018-03-16
FW20M142,461.002,469.002,458.002,466.00+0.28%57,359.492014-06-20
FW20M14202,458.002,469.002,457.002,466.00+0.33%7,222.632014-06-20
FW20M15202,324.002,335.002,304.002,306.00-0.73%36,188.472015-06-19
FW20M16201,739.001,756.001,738.001,748.00+0.87%33,487.022016-06-17
FW20M17202,295.002,308.002,289.002,306.00+0.65%413,279.482017-06-16
FW20U14202,511.002,542.002,504.002,538.00+1.44%37,740.342014-09-19
FW20U15202,196.002,201.002,153.002,155.00-1.82%41,257.902015-09-18
FW20U16201,748.001,752.001,735.001,740.00-0.46%28,351.392016-09-16
FW20U17202,507.002,516.002,495.002,497.00-0.44%565,551.282017-09-15
FW20Z13202,377.002,406.002,372.002,383.00+0.04%2,812.002013-12-20
FW20Z14202,339.002,339.002,296.002,305.00-0.60%32,305.972014-12-19
FW20Z15201,843.001,864.001,821.001,861.00+0.92%35,840.932015-12-18
FW20Z16201,908.001,927.001,900.001,925.00+0.79%45,514.122016-12-16
FW20Z17202,423.002,433.002,423.002,429.00-0.16%117,901.782017-12-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FW40H143,371.003,413.003,366.003,406.00+1.22%3,063.492014-03-21
FW40H153,798.003,801.003,775.003,775.00-0.42%1,291.522015-03-20
FW40H163,561.003,589.003,561.003,588.00+0.81%3,357.152016-03-18
FW40H174,916.004,949.004,890.004,893.00-0.51%2,943.672017-03-17
FW40M143,494.003,506.003,474.003,501.00+0.23%1,760.722014-06-20
FW40M153,711.003,725.003,679.003,679.00-0.94%2,289.032015-06-19
FW40M163,366.003,459.003,366.003,455.00+2.98%3,932.542016-06-17
FW40M174,805.004,844.004,805.004,834.00+0.62%5,892.882017-06-16
FW40U143,663.003,704.003,663.003,702.00+0.98%1,540.112014-09-19
FW40U153,669.003,669.003,638.003,650.00-0.46%2,471.342015-09-18
FW40U163,980.004,041.003,975.004,027.00+1.44%3,571.012016-09-16
FW40U174,909.004,929.004,890.004,890.00-0.24%26,465.722017-09-15
FW40Z143,530.003,535.003,496.003,497.00-0.40%2,745.492014-12-19
FW40Z153,451.003,469.003,425.003,453.00-0.23%3,018.742015-12-18
FW40Z164,210.004,255.004,192.004,235.00+0.74%7,201.232016-12-16
FW40Z174,735.004,741.004,733.004,741.000.00%426.262017-12-15
Kontrakty na akcje
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
F1MWF1598.1098.1098.0698.06+0.03%1.372015-01-12
F1MWF1698.4898.4898.4898.48+0.08%0.102015-12-04
F1MWG1497.3597.3597.3597.35-0.04%0.102014-01-30
F1MWG1598.2498.2498.1498.14-0.05%0.792014-10-02
F1MWH1497.3697.4297.3697.42+0.03%0.192014-03-11
F1MWJ1497.3697.3697.3697.36-0.03%0.102014-04-11
F1MWJ1698.4198.4198.4198.41-0.06%0.102016-03-24
F1MWK1497.3797.4197.3797.41+0.02%0.192014-04-08
F1MWM1497.3797.3797.3797.37-0.03%0.192014-05-27
F1MWM1598.3698.3698.3698.36-0.04%0.982015-04-21
F1MWM1698.3998.4998.3998.49+0.05%0.202016-04-14
F1MWM1797.7597.7597.7597.75-0.60%244.382017-06-14
F1MWN1798.3698.3698.3698.36+0.02%245.902017-07-12
F1MWQ1497.4897.4897.4897.48+0.03%19.502014-07-03
F1MWU1497.4597.4597.4597.45+0.02%0.192014-05-27
F1MWU1598.3998.3998.2998.29-0.05%0.202015-09-07
F1MWV1598.4398.4398.3198.31-0.07%0.202015-08-13
F1MWX1397.4097.4597.3697.45+0.05%19.482013-10-18
F1MWZ1397.3697.3697.3697.36-0.03%0.102013-10-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
F3MWF1597.1697.1697.1697.16-0.02%0.102014-04-29
F3MWH1598.2798.2798.2798.27+0.02%0.102015-03-04
F3MWH1698.3898.3898.3898.380.00%0.102016-02-10
F3MWH1798.3898.3898.3898.380.00%46.732016-06-09
F3MWH1898.1398.1398.1398.13-0.06%9.812017-04-20
F3MWK1598.1998.1998.1998.19-0.01%0.102014-12-05
F3MWM1598.4698.4698.4598.45-0.02%26.092015-02-11
F3MWM1698.4198.4398.4198.43-0.05%4.922016-03-16
F3MWM1798.2798.2798.2798.27-0.03%0.492016-10-28
F3MWM1898.2398.2398.2398.23+0.06%491.152017-06-08
F3MWN1798.2898.2898.2898.28+0.01%737.102017-06-26
F3MWQ1698.6098.6098.6098.60-0.02%39.442016-01-12
F3MWU1497.5297.5297.5297.52+0.03%0.202014-08-11
F3MWU1598.4898.4898.4898.48-0.03%19.702015-02-11
F3MWU1698.3398.3398.3398.33-0.01%44.252016-06-09
F3MWU1798.3198.3198.3198.31+0.05%2,457.752017-07-03
F3MWU1897.9997.9997.9997.99-0.06%9.802017-04-20
F3MWV1497.1097.1097.1097.10+0.02%0.492014-02-14
F3MWZ1497.9497.9497.9497.94-0.01%14.502014-12-16
F3MWZ1598.2398.2398.2398.23-0.03%0.102015-05-29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
F3MWZ1698.6398.6398.6398.63+0.03%0.492016-01-12
F3MWZ1798.2398.2398.2398.23-0.02%245.572017-10-16
F3MWZ1897.9297.9297.9297.92-0.04%9.792017-04-20
F6MWH1598.1898.1898.1898.18-0.01%0.292014-11-19
F6MWJ1598.2198.2198.2198.21-0.02%0.102014-11-19
F6MWM1596.3596.3596.3596.35-0.02%9.632014-02-05
F6MWN1497.3197.3197.3197.310.00%19.462014-05-21
F6MWN1798.2098.2098.2098.20+0.01%1,473.002017-06-26
F6MWQ1497.3297.3297.3297.32+0.01%19.462014-05-21
F6MWU1497.3297.3297.3297.32+0.01%19.462014-05-21
F6MWV1497.3297.3297.3297.32+0.01%19.462014-05-21
FACPH1447.6048.1147.2448.11+2.36%1.622014-03-21
FACPH1557.3557.3556.9756.97-1.61%0.742015-03-20
FACPH1658.2558.4658.2058.46+1.23%0.232016-03-18
FACPH1753.3455.1453.3455.14+1.36%0.442017-03-17
FACPM1441.5741.5741.5741.57-1.35%0.082014-06-20
FACPM1558.5658.5658.3958.39-1.83%0.122015-06-19
FACPM1652.4552.5852.4552.58+0.82%0.322016-06-17
FACPM1747.9548.4247.7448.42+0.88%86.822017-06-16
FACPU1444.5044.7544.5044.75+0.22%0.892014-09-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FACPU1555.6355.6355.6355.63+2.54%0.062015-09-16
FACPU1656.0356.0356.0356.03+0.81%0.062016-09-16
FACPU1747.5047.7947.1047.34+0.08%104.452017-09-15
FACPZ1452.3752.3751.0151.01-2.65%1.042014-12-19
FACPZ1555.5457.1055.4857.10+0.53%0.852015-12-18
FACPZ1653.5653.5653.2553.25-1.37%0.322016-12-16
FACPZ1743.1943.1943.1943.19-0.71%12.962017-12-15
FALRH1487.5087.5087.5087.50-3.31%0.262014-03-12
FALRH1668.2668.2667.0067.500.00%1.282016-03-18
FALRH1774.7877.6074.7877.60+4.39%17.342017-03-17
FALRM1482.0082.0082.0082.00-0.49%0.082014-06-09
FALRM1595.0095.0092.0092.000.00%0.752015-06-01
FALRM1648.6449.2048.6049.20+1.32%0.202016-06-17
FALRM1764.0064.3663.0063.00-1.84%171.362017-06-16
FALRU1585.6985.6983.4883.48-3.00%0.252015-09-18
FALRU1647.3447.3446.9247.20-1.48%5.512016-09-16
FALRU1763.7163.8462.1562.70-1.72%656.322017-09-15
FALRZ1378.2078.2078.2078.20+0.51%0.082013-12-16
FALRZ1477.2077.2077.2077.20-3.49%0.082014-11-26
FALRZ1564.6064.6064.1064.10-0.77%0.192015-12-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FALRZ1651.6751.8251.1051.28-1.57%4.222016-12-16
FALRZ1777.1977.3076.8276.82-0.88%69.362017-12-15
FATTH1770.3371.0170.1970.90+1.97%1.202017-03-17
FATTM1769.0069.0068.0268.02+0.80%47.982017-06-16
FATTU1766.0866.8566.0866.85+1.72%99.802017-09-15
FATTZ1663.6465.0063.2165.00+4.84%1.472016-12-16
FATTZ1766.6567.5066.6567.50+1.90%60.512017-12-15
FBRSH140.540.550.540.55+7.84%0.002014-02-18
FBRSH1711.8011.8011.8011.80+1.03%0.022017-03-14
FBRSM145.055.055.055.05+7.45%0.012014-06-05
FBRSM165.395.395.395.39+0.19%0.012016-05-18
FBRSM1710.1010.1010.1010.10-0.98%10.102017-06-14
FBRSU146.016.016.016.01+0.17%0.032014-08-21
FBRSU166.146.146.146.14+1.49%0.012016-09-01
FBRSU1710.2010.2010.2010.20-2.02%1.022017-09-08
FBRSZ130.550.550.550.55-3.51%0.002013-10-08
FBRSZ145.595.595.595.59-14.00%0.012014-12-15
FBRSZ167.997.997.997.99-0.62%0.022016-11-29
FBRSZ179.489.489.479.47-5.11%3.792017-12-11
FBZWH16297.00297.00297.00297.00+1.02%0.302016-03-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FBZWH17352.45357.85352.45353.00+0.46%6.712017-03-17
FBZWM16257.70260.65257.70260.65-0.38%1.552016-06-17
FBZWM17343.30343.30341.95341.95+1.03%68.532017-06-16
FBZWU16310.25310.35309.45310.35+0.11%2.172016-09-16
FBZWU17369.00369.00369.00369.00+1.12%36.902017-09-14
FBZWZ15278.70278.70278.70278.70+2.97%0.282015-12-16
FBZWZ16327.50333.00325.45331.95+2.00%15.132016-12-16
FBZWZ17388.00388.00386.00386.00-1.06%116.112017-12-15
FCCCH16158.00158.90158.00158.90+0.67%0.632016-03-18
FCCCH17243.30243.30239.85243.00-0.25%4.832017-03-17
FCCCM16161.00161.95160.80161.25+0.37%1.452016-06-17
FCCCM17217.00217.00217.00217.00+0.46%21.702017-06-16
FCCCU16165.35165.80165.35165.80-2.24%0.332016-09-16
FCCCU17275.00280.50275.00277.85+0.23%221.262017-09-15
FCCCZ16195.55196.95194.55194.55-0.51%6.482016-12-16
FCCCZ17271.00271.00268.80269.15-1.19%107.932017-12-15
FCDRH1414.8915.1214.8915.12+6.40%0.122014-03-21
FCDRH1518.7018.7618.4018.40-1.08%0.612015-03-20
FCDRH1624.6924.8324.6524.83+1.14%1.392016-03-18
FCDRH1776.4077.0076.2376.45+0.29%2.142017-03-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCDRM1416.6516.8616.6516.75+1.76%0.182014-06-20
FCDRM1523.9424.0523.8723.87-1.00%0.942015-06-19
FCDRM1626.4026.5025.9626.41+0.34%0.682016-06-17
FCDRM1781.0283.0081.0282.97+1.60%215.332017-06-16
FCDRU1416.7017.1016.7016.85-1.40%0.412014-09-19
FCDRU1526.1626.3925.7825.78-0.85%2.172015-09-18
FCDRU1640.8442.1240.4640.85+0.29%1.352016-09-16
FCDRU17106.55106.60102.60104.05-2.35%3,255.562017-09-15
FCDRZ1416.5016.5216.5016.52+0.12%0.202014-12-19
FCDRZ1522.6022.7522.6022.74+1.61%0.752015-12-18
FCDRZ1653.0053.0051.2052.50+0.32%5.372016-12-16
FCDRZ1796.0596.0593.8095.38+0.41%674.252017-12-15
FCIEH1782.6583.5881.8082.65+0.65%0.912017-03-17
FCIEM1766.8066.8064.0164.01-3.02%32.812017-06-14
FCIEU1764.5567.5764.5567.30+4.29%152.192017-09-15
FCIEZ1656.3456.6156.3456.60+0.52%3.112016-12-16
FCIEZ1753.4553.4553.4553.45-0.43%5.342017-12-14
FCPSH1623.4423.4423.4423.44+1.91%0.022016-03-18
FCPSH1724.2824.6424.2824.63+1.82%0.832017-03-17
FCPSM1620.6320.6320.0820.24-0.98%0.302016-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCPSM1726.0726.0726.0726.07+1.68%7.822017-06-16
FCPSU1624.3524.3524.3524.35-1.42%0.022016-09-16
FCPSU1726.0126.1725.9926.17+0.62%20.822017-09-15
FCPSZ1521.5421.7521.4021.75+2.89%0.062015-12-17
FCPSZ1623.7024.0523.6824.05+0.46%1.022016-12-16
FCPSZ1723.9824.0123.9524.01+0.67%11.992017-12-13
FDNPU1763.8063.8063.8063.80-0.36%31.902017-09-12
FDNPZ1776.0076.0076.0076.00-1.04%7.602017-12-15
FENAH1612.1012.2112.0912.14+2.79%0.472016-03-18
FENAH1711.8012.2911.7012.05+2.64%2.882017-03-17
FENAM1610.2010.2010.1510.15+0.30%0.062016-06-17
FENAM1712.5912.8212.5412.82+2.72%218.712017-06-16
FENAU169.659.709.659.70+0.52%0.072016-09-16
FENAU1715.0015.0614.8814.99+0.20%77.862017-09-15
FENAZ1511.2711.2711.2711.27+0.81%0.012015-12-18
FENAZ169.499.719.499.60-1.13%0.642016-12-16
FENAZ1711.8511.8511.7511.75+0.77%81.422017-12-15
FENGH1612.0012.2911.9412.29+3.45%2.982016-03-18
FENGH1711.0911.0910.8010.80-1.64%21.462017-03-17
FENGM169.269.389.209.38+1.85%2.802016-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FENGM1710.1010.3210.1010.31+2.08%542.402017-06-16
FENGU167.787.847.567.59-2.44%3.522016-09-16
FENGU1713.5213.7813.4913.68+0.66%1,003.542017-09-15
FENGZ1512.5812.7412.3312.74+2.17%0.782015-12-18
FENGZ168.909.078.859.03+0.89%5.682016-12-16
FENGZ1712.5912.6512.4512.55-0.16%43.972017-12-15
FEUHH1652.9252.9252.9252.92+0.68%0.112016-03-18
FEUHH1732.1432.1431.6131.70+0.09%1.432017-03-17
FEUHM1645.3045.6645.3045.66-0.37%0.182016-06-17
FEUHM1731.1631.2331.1231.23+0.26%37.432017-06-16
FEUHU1642.6742.6741.0341.66-4.30%0.592016-09-16
FEUHU1739.3739.3738.5938.59-2.30%39.012017-09-15
FEUHZ1637.5137.5137.4537.45-1.81%0.112016-12-15
FEUHZ1727.3527.8027.3527.63-1.14%41.562017-12-15
FGBPF17505.60505.60505.60505.60+0.58%0.512017-01-19
FGBPG17506.64506.64506.37506.37-0.40%1.012017-02-09
FGBPH17493.75495.75493.75495.75+0.22%2.472017-03-17
FGBPH18477.07477.39477.39477.39+0.08%62.042018-03-16
FGBPJ17508.05508.05507.61507.61+1.42%254.852017-04-19
FGBPK17491.05491.05490.63490.63-0.98%0.982017-05-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FGBPM17483.73483.87481.91481.91+1.45%1,222.012017-06-16
FGBPN17476.19476.19476.19476.19-0.75%238.092017-07-20
FGBPQ17476.76476.76476.76476.76+0.33%4.772017-07-19
FGBPU17482.50482.60482.50482.60+0.22%101.332017-09-15
FGBPZ16527.70527.70527.70527.70-0.15%0.532016-12-16
FGBPZ17481.11481.11480.89480.89+0.33%72.152017-12-15
FGPWH1437.5037.5037.5037.50+2.29%0.042014-03-21
FGPWH1548.4548.4548.4048.40-0.21%0.152015-02-26
FGPWH1638.8838.8838.8238.83+0.23%0.162016-03-16
FGPWH1746.1746.1746.1746.17+0.92%0.092017-03-15
FGPWM1439.2539.4039.2539.40+0.64%0.122014-06-20
FGPWM1549.8249.8249.8249.82+0.06%0.052015-06-18
FGPWM1631.3831.7331.0531.30+2.66%0.822016-06-17
FGPWM1747.1047.1046.8946.89-1.86%28.182017-06-16
FGPWU1437.6237.6237.6237.62+0.32%0.082014-09-03
FGPWU1544.5444.5444.5444.54-0.29%0.042015-09-16
FGPWU1637.5137.9037.2637.90+2.29%0.262016-09-16
FGPWU1745.3745.3845.3745.38-1.20%9.072017-09-15
FGPWZ1443.5343.5343.4443.44+1.12%1.432014-12-18
FGPWZ1535.3535.3535.3535.35+0.06%0.042015-12-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FGPWZ1640.3540.3740.3540.37+1.94%0.082016-12-15
FGPWZ1744.1344.3343.9244.24-0.11%48.592017-12-14
FGTCH147.167.207.167.20+4.35%0.062014-03-21
FGTCH155.105.105.105.10+7.37%0.012015-03-02
FGTCH178.598.598.598.59+0.59%0.012017-03-16
FGTCM148.298.298.298.29+12.33%0.082014-06-11
FGTCM166.886.886.886.88-0.58%0.012016-06-10
FGTCM179.489.489.489.48+1.50%9.482017-06-07
FGTCU147.907.907.907.90+6.18%0.022014-06-02
FGTCU167.768.007.768.00+13.80%0.022016-09-07
FGTCU179.929.929.929.92-0.40%9.922017-09-13
FGTCZ146.006.006.006.00-1.64%0.012014-12-03
FGTCZ168.078.078.078.07-0.12%0.012016-12-16
FGTCZ179.169.259.169.25+3.01%18.412017-11-22
FINGH17177.30177.30174.95174.95-2.37%0.702017-03-08
FINGM17177.00177.00177.00177.00-0.95%17.702017-06-09
FINGU17202.55202.55202.55202.55+0.12%20.252017-09-05
FINGZ16162.50162.50157.50159.65+0.54%2.722016-12-16
FINGZ17206.55206.55206.55206.55+1.30%20.662017-12-14
FJSWH1443.7045.1543.5045.00+3.09%5.652014-03-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FJSWH1519.2119.5518.7719.42-1.52%17.252015-03-20
FJSWH1612.3912.6912.2812.40+0.08%4.152016-03-18
FJSWH1773.0074.1671.0071.50-4.09%66.172017-03-17
FJSWM1446.9047.2546.4046.98+0.17%5.292014-06-20
FJSWM1511.7611.8011.0711.07-5.22%9.322015-06-19
FJSWM1615.7016.6215.6016.49+5.77%6.822016-06-17
FJSWM1767.3069.8767.3069.02+1.13%1,450.162017-06-16
FJSWU1431.2532.5931.1032.21+2.64%17.652014-09-19
FJSWU1515.2515.2513.7313.90-9.33%10.182015-09-18
FJSWU1651.7052.5049.7052.50+1.55%74.782016-09-16
FJSWU17104.30104.30101.55103.90+0.19%3,322.532017-09-15
FJSWZ1356.4156.4153.1053.70-4.80%3.652013-12-20
FJSWZ1417.1517.2016.6016.92-0.47%13.182014-12-19
FJSWZ1510.4610.6210.4110.50+0.38%1.532015-12-18
FJSWZ1670.0171.8067.0570.71+0.18%83.872016-12-16
FJSWZ1795.5597.0095.5096.20-0.09%510.912017-12-15
FKERH1426.6026.6626.5026.66+3.01%0.802014-03-18
FKERH1537.1037.1037.1037.10+3.34%0.042015-03-20
FKERH1650.2050.7250.2050.72+2.53%0.102016-03-02
FKERH1767.0069.0058.0058.00-10.77%1.272016-09-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FKERM1432.5032.5032.5032.50+0.62%0.072014-06-18
FKERM1537.5037.5037.5037.50+4.20%0.152015-06-09
FKERM1650.0050.0050.0050.00-2.91%0.052016-06-14
FKERM1769.2269.2269.2269.22+3.84%0.072017-05-25
FKERU1352.0052.0052.0052.00+2.97%0.262013-09-17
FKERU1425.0025.0025.0025.00-3.85%0.052014-09-11
FKERU1661.5461.5461.5461.54+0.56%0.122016-09-12
FKERU1760.0660.6460.0660.56+2.30%18.132017-09-15
FKERZ1336.9036.9036.9036.90-2.61%0.072013-12-17
FKERZ1429.0029.0029.0029.00+0.03%0.232014-12-19
FKERZ1663.8663.8663.8663.86-2.43%0.062016-12-16
FKERZ1748.7248.7248.7248.72-4.43%9.742017-12-14
FKGHH1103.02101.25101.25101.25-1.55%11,253.992018-03-16
FKGHH14101.30102.00100.00100.80+0.55%67.252014-03-21
FKGHH15117.80119.95117.30119.95+2.35%69.662015-03-20
FKGHH1675.0076.7073.8276.28+0.69%174.002016-03-18
FKGHH17127.00129.45125.90127.20-0.62%205.362017-03-17
FKGHM14124.80126.50124.70126.00+1.04%82.902014-06-20
FKGHM15113.50113.55110.30110.60-1.86%50.042015-06-19
FKGHM1659.8560.8058.2660.80+3.24%97.882016-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FKGHM17107.55108.55107.55108.45+0.46%5,018.732017-06-16
FKGHU14133.80133.80130.50131.80-0.79%51.242014-09-19
FKGHU1589.9090.1985.5386.50-3.64%125.312015-09-18
FKGHU1672.7973.3070.3070.30-2.09%104.482016-09-16
FKGHU17120.50121.00119.20119.20-0.96%8,481.152017-09-15
FKGHZ14111.10112.45110.20112.00+1.63%81.162014-12-19
FKGHZ1559.3560.6059.1160.29+2.01%78.042015-12-18
FKGHZ1691.5592.4589.5089.99-1.93%125.592016-12-16
FKGHZ17104.05105.15103.70104.10-0.14%3,669.572017-12-15
FKRUH17239.50239.85238.25238.35-0.19%1.672017-03-17
FKRUM17301.30304.70301.30304.70+2.08%60.602017-06-13
FKRUU17307.00307.00304.00306.25+0.99%122.422017-09-15
FKRUZ16220.00227.00216.90227.00+1.23%1.992016-12-16
FKRUZ17266.00268.10265.55268.10+1.55%133.312017-12-14
FLTBH14104.09104.09104.09104.09-0.34%0.102014-02-26
FLTBH15118.18118.18118.18118.18-0.02%5.322015-02-13
FLTBH16117.23117.23117.23117.23+0.15%0.122016-03-18
FLTBH17110.70110.70110.70110.70-0.50%0.332017-03-17
FLTBM14109.22109.22109.22109.22-0.22%10.922014-06-03
FLTBM16116.59116.59116.59116.59+0.02%0.122016-04-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FLTBM17113.92114.93113.92114.93+0.46%228.852017-06-02
FLTBU14111.00111.00111.00111.00+0.45%5.552014-07-17
FLTBU16117.63117.88117.63117.64-0.05%1.062016-09-15
FLTBU17114.96115.26114.96115.26+0.40%17,263.002017-09-07
FLTBZ13104.35104.35104.35104.35-0.16%0.522013-11-27
FLTBZ14115.85115.85115.85115.85+0.05%11.592014-12-17
FLTBZ15112.26113.27112.26113.27+0.01%0.232015-08-05
FLTBZ16112.78112.99112.78112.99+0.70%10.162016-12-16
FLTBZ17111.98111.98111.98111.98+0.02%5,599.002017-11-08
FLTSH1436.5036.7136.3336.67+0.47%1.572014-03-21
FLTSH1525.2125.8025.2025.80+2.18%7.442015-03-20
FLTSH1627.4527.5627.0827.20-0.51%2.182016-03-18
FLTSH1758.6059.7057.8958.29+0.41%26.092017-03-17
FLTSM1438.4038.5738.2738.55+0.73%0.692014-06-20
FLTSM1528.7529.0928.5528.550.00%3.142015-06-19
FLTSM1630.4530.8530.3530.50+1.67%0.982016-06-17
FLTSM1754.1054.3353.1353.72-0.98%406.752017-06-16
FLTSU1428.8929.8427.8027.80-3.30%4.112014-09-19
FLTSU1530.2130.5030.0030.38+0.56%2.272015-09-18
FLTSU1627.7527.9227.7527.92+1.09%0.282016-09-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FLTSU1760.0060.2058.4558.90-1.51%1,285.592017-09-15
FLTSZ1334.5335.3034.2835.05+1.01%3.322013-12-20
FLTSZ1425.2125.6924.9925.69+2.92%2.702014-12-19
FLTSZ1528.4928.4927.7028.00+1.08%0.282015-12-18
FLTSZ1639.3039.8739.1239.80+1.89%4.182016-12-16
FLTSZ1754.9055.3654.6355.27+0.25%469.042017-12-15
FLWBH14122.00124.90122.00124.90+4.96%1.122014-03-21
FLWBH1584.0484.0483.9584.00+0.12%1.932015-03-20
FLWBH1638.2038.8037.8038.11+0.50%0.502016-03-18
FLWBH1782.3982.5581.9581.97+1.01%2.792017-03-17
FLWBM14116.60116.60116.60116.60-8.19%0.122014-03-13
FLWBM1557.0559.1957.0058.50+0.86%0.642015-06-18
FLWBM1636.4036.8536.4036.85+1.35%0.332016-06-17
FLWBM1762.5562.5560.9962.00-2.82%24.752017-06-16
FLWBU14114.50114.50114.50114.50+1.06%0.112014-09-19
FLWBU1563.7063.9063.4563.90-0.62%1.592015-09-18
FLWBU1659.9760.0058.9258.92-0.37%2.272016-09-16
FLWBU1778.6978.6978.0078.00-0.54%62.762017-09-15
FLWBZ13125.00125.00125.00125.00-1.57%0.502013-12-20
FLWBZ14103.00106.50103.00106.50+2.35%1.262014-12-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FLWBZ1534.3134.4233.5133.51-3.26%0.272015-12-18
FLWBZ1669.3069.3066.6568.03-1.33%3.862016-12-16
FLWBZ1771.4571.4570.3770.46-0.27%35.342017-12-14
FMBKH17403.50404.00402.00402.50-0.14%3.632017-03-17
FMBKM17433.85441.00433.85438.00+1.04%262.082017-06-13
FMBKU17425.50425.50425.50425.50+0.35%42.552017-09-15
FMBKZ16347.30350.50347.30348.00+0.14%3.842016-12-16
FMBKZ17478.45478.45478.45478.45+1.82%47.842017-12-14
FMILH165.885.915.885.91+1.20%0.012016-03-18
FMILH176.896.926.746.74-1.03%0.152017-03-17
FMILM164.744.744.744.74+2.82%0.022016-06-17
FMILM177.157.157.147.14+0.99%50.032017-06-14
FMILU165.495.495.495.49-1.96%0.012016-09-15
FMILU176.686.686.556.55-3.25%52.922017-09-15
FMILZ165.465.475.465.47+1.30%0.022016-12-16
FMILZ178.368.368.368.36-0.48%8.362017-12-15
FMTBH14105.82105.82105.82105.82+0.15%0.112014-03-18
FMTBH15114.19114.19114.19114.19-0.15%2.852015-02-05
FMTBH17108.69108.70108.69108.70-0.10%0.652017-03-17
FMTBM14107.85107.85107.85107.85-0.05%5.392014-06-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FMTBU14107.37107.37107.37107.37+0.36%0.542014-06-05
FMTBU16111.16111.16111.16111.16+0.04%0.112016-09-15
FMTBU17110.70110.70110.60110.60-0.05%11,065.002017-09-08
FMTBZ13106.48106.48106.48106.48+0.10%0.532013-12-19
FMTBZ14110.30110.30110.30110.30-0.02%11.032014-12-19
FMTBZ16109.23109.47109.23109.47-0.31%21.872016-12-08
FMTBZ17109.69109.69109.69109.69-0.37%5,484.502017-10-02
FOILH140.450.460.440.44-2.22%0.012014-03-11
FOILM140.270.270.270.27-6.90%0.012014-04-22
FOILU140.340.340.340.340.00%0.002014-02-12
FOPLH1410.8010.9010.8010.800.00%0.042014-03-21
FOPLH159.609.649.459.61-0.21%0.442015-03-20
FOPLH166.596.716.596.65+1.84%0.342016-03-18
FOPLH174.784.834.754.79+0.63%3.772017-03-17
FOPLH185.985.965.965.960.00%214.022018-03-16
FOPLM1410.4010.4510.3710.41+0.77%0.302014-06-20
FOPLM158.928.928.638.63-3.68%0.342015-06-19
FOPLM165.215.295.185.29+5.80%1.002016-06-17
FOPLM174.844.914.844.91+1.03%46.412017-06-16
FOPLU1411.3511.8911.3511.77+4.16%0.412014-09-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FOPLU157.347.427.227.40+0.54%0.662015-09-18
FOPLU165.695.855.695.84+3.00%0.862016-09-16
FOPLU175.295.305.235.25-2.42%38.982017-09-15
FOPLZ148.468.478.328.32-1.30%0.182014-12-19
FOPLZ156.616.806.486.70+2.45%1.692015-12-18
FOPLZ165.275.335.275.32+0.38%2.392016-12-16
FOPLZ175.865.905.865.89+0.17%137.512017-12-15
FPEOH14188.50188.65185.90185.90-1.85%15.742014-03-21
FPEOH15189.20190.20188.00189.80+0.58%13.402015-03-20
FPEOH16158.50160.40157.50160.40+0.88%13.982016-03-18
FPEOH17139.35140.40139.00139.20-0.22%52.852017-03-17
FPEOM14180.10181.05178.65180.00-0.03%8.282014-06-20
FPEOM15174.00174.40171.20171.20-0.98%27.202015-06-19
FPEOM16144.80146.65144.80146.55+1.63%10.642016-06-17
FPEOM17130.50131.40130.30131.00+0.38%1,636.732017-06-16
FPEOU14192.45194.90191.00194.65+1.62%12.122014-09-19
FPEOU15160.85161.20156.40156.90-2.46%5.412015-09-18
FPEOU16126.00127.80126.00127.15+0.95%23.892016-09-16
FPEOU17130.50132.25130.25132.25+1.73%1,916.992017-09-15
FPEOZ14185.55185.55179.55179.55-1.64%17.152014-12-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPEOZ15147.70152.00147.70150.15-0.46%13.372015-12-18
FPEOZ16123.50124.20122.75123.70-0.12%50.382016-12-16
FPEOZ17128.00128.60128.00128.20-0.12%513.232017-12-15
FPGEH1418.7118.7118.4718.65+0.21%0.602014-03-21
FPGEH1520.3220.6120.2720.50+0.89%7.822015-03-20
FPGEH1613.6614.3313.5014.28+3.70%4.152016-03-18
FPGEH1712.0512.2111.6711.67-3.71%9.762017-03-17
FPGEM1422.1722.4221.9722.14-1.12%4.542014-06-20
FPGEM1518.8518.8518.5318.58-0.64%0.502015-06-19
FPGEM1612.6313.1212.6312.89+2.06%5.672016-06-17
FPGEM1711.5611.7711.5611.69+0.26%136.832017-06-16
FPGEU1421.8722.2021.8721.95+0.09%0.862014-09-19
FPGEU1515.6515.6515.0915.16-2.82%1.962015-09-18
FPGEU1611.3111.3711.1511.33-1.05%2.972016-09-16
FPGEU1713.3713.4913.2913.34-0.15%591.002017-09-15
FPGEZ1419.2019.7518.6118.61-2.46%0.742014-12-19
FPGEZ1512.4612.8112.3012.81+2.07%8.142015-12-18
FPGEZ169.669.989.669.88+1.65%10.622016-12-16
FPGEZ1711.9812.1911.9812.17+1.67%119.752017-12-15
FPGNH144.264.264.244.24-2.08%0.012014-03-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPGNH155.225.305.195.28+2.33%0.122015-03-20
FPGNH165.005.114.945.11+2.40%0.442016-03-18
FPGNH176.156.186.096.18+0.98%0.582017-03-17
FPGNM145.045.245.045.06-1.17%0.192014-06-20
FPGNM156.856.966.766.91+0.88%0.312015-06-19
FPGNM164.885.034.884.99+3.31%1.172016-06-17
FPGNM176.426.446.356.43+0.47%249.092017-06-16
FPGNU145.155.235.155.23+2.75%0.072014-09-19
FPGNU156.756.816.586.68+0.30%0.632015-09-18
FPGNU165.035.034.965.00-1.19%0.332016-09-16
FPGNU176.896.946.876.93+0.29%331.432017-09-15
FPGNZ144.374.404.334.40+1.38%0.042014-12-19
FPGNZ155.085.305.055.17+2.58%1.042015-12-18
FPGNZ165.405.405.255.33-1.30%0.422016-12-16
FPGNZ175.956.005.956.00+1.01%215.602017-12-15
FPKNH1441.1241.4340.5140.72-0.37%12.182014-03-21
FPKNH1556.5857.0556.3857.00+0.74%57.652015-03-20
FPKNH1666.0067.7765.2067.52+2.86%30.592016-03-18
FPKNH17105.20108.30104.70108.15+2.80%108.592017-03-17
FPKNM1441.5541.7341.3541.35-0.55%11.922014-06-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPKNM1570.4871.9669.9070.71+0.64%101.642015-06-19
FPKNM1668.8568.8567.1767.85+0.76%18.802016-06-17
FPKNM17113.10114.25112.05113.95+0.84%3,990.572017-06-16
FPKNU1442.4043.7242.2543.72+3.85%15.162014-09-19
FPKNU1570.9571.5570.5170.99+0.06%41.362015-09-18
FPKNU1663.8664.2863.4664.22+0.93%17.422016-09-16
FPKNU17125.00127.50125.00126.00+0.24%8,676.182017-09-15
FPKNZ1448.9048.9948.1548.90+0.85%10.162014-12-19
FPKNZ1566.4066.4164.5064.57-2.18%30.052015-12-18
FPKNZ1683.9885.6182.9685.30+2.09%64.602016-12-16
FPKNZ17105.70105.75104.70105.65-0.47%1,830.322017-12-15
FPKOH1441.2041.5941.0741.10-0.48%11.762014-03-21
FPKOH1535.6035.9035.4535.80+0.93%35.562015-03-20
FPKOH1627.1327.4026.8427.30+0.04%16.642016-03-18
FPKOH1733.3833.9833.3833.70+0.60%28.102017-03-17
FPKOM1439.6339.7639.1039.10-1.29%21.312014-06-20
FPKOM1531.0631.5230.9630.96-0.16%50.652015-06-19
FPKOM1623.6123.9823.5523.85+1.40%23.102016-06-17
FPKOM1734.2335.2034.2335.12+1.50%908.712017-06-16
FPKOU1439.3539.8839.2639.80+1.53%14.542014-09-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPKOU1530.4430.7029.7930.05-1.38%24.992015-09-18
FPKOU1627.3927.4026.8726.96-0.48%28.472016-09-16
FPKOU1735.3335.4034.5734.69-1.59%2,684.152017-09-15
FPKOZ1436.0736.0935.1035.10-1.87%16.412014-12-19
FPKOZ1526.9927.4626.7527.25+0.93%22.222015-12-18
FPKOZ1627.9528.0627.5027.88-0.07%22.542016-12-16
FPKOZ1742.8543.0542.6842.80-0.44%982.112017-12-15
FPXMM176.766.796.686.72+0.60%48.512017-06-16
FPXMU176.366.426.356.420.00%25.442017-09-15
FPXMZ174.344.404.284.28-3.82%143.222017-12-14
FPZUH14415.10417.00411.10411.10-0.93%42.222014-03-21
FPZUH15478.00487.50478.00483.50+0.94%80.032015-03-20
FPZUH1636.1036.3135.8636.14+0.25%10.502016-03-18
FPZUH1737.7038.2437.6738.05+0.93%46.452017-03-17
FPZUM14454.00454.35450.50450.70-0.66%104.432014-06-20
FPZUM15431.50433.20425.30426.00-1.27%74.622015-06-19
FPZUM1628.9029.3928.9029.06+0.55%12.322016-06-17
FPZUM1744.0044.3943.9344.00-0.20%973.682017-06-16
FPZUU14462.35471.25462.35471.25+1.99%37.282014-09-19
FPZUU15443.65445.25435.20436.45-2.05%82.982015-09-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPZUU1627.3927.3927.1027.290.00%43.992016-09-16
FPZUU1747.7247.8047.4347.70+0.32%2,195.952017-09-15
FPZUZ14474.40476.00471.30476.00+0.50%37.862014-12-19
FPZUZ1532.9033.9532.7033.82+2.52%8.042015-12-18
FPZUZ1632.7933.0032.3332.92+1.11%31.112016-12-16
FPZUZ1743.9044.2443.8543.91-0.39%496.612017-12-15
FSENH149.109.259.109.11+0.11%0.832014-03-21
FSENH153.003.002.902.91-6.13%0.012015-03-20
FSENH161.701.701.701.700.00%0.002016-03-09
FSENM148.398.398.398.39+1.33%0.022014-06-18
FSENM152.622.642.622.62+0.77%0.042015-06-19
FSENM161.701.701.701.70+2.41%0.002016-04-21
FSENU1311.0011.0011.0011.00-0.90%0.012013-09-20
FSENU146.306.306.306.30-1.87%0.012014-09-19
FSENU152.172.182.152.15+2.38%0.052015-09-18
FSENZ1310.3010.5010.3010.50-6.17%0.022013-12-20
FSENZ144.184.184.034.03-6.71%0.042014-12-19
FSENZ151.501.501.501.50-1.96%0.002015-12-17
FSNSH145.105.105.105.10-1.35%0.012013-12-20
FSNSH154.114.304.114.30+1.18%0.012015-02-25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FSNSH163.643.703.643.70+3.06%0.102016-03-18
FSNSH175.385.465.385.46+1.87%0.142017-03-17
FSNSM144.624.624.604.60-3.77%0.012014-05-02
FSNSM163.623.623.623.62+0.84%0.002016-06-17
FSNSM174.514.514.444.44-0.45%8.952017-06-16
FSNSU144.724.724.724.72+6.31%0.002014-08-13
FSNSU153.963.963.963.96+2.33%0.002015-09-10
FSNSU163.903.903.903.900.00%0.002016-09-13
FSNSU174.854.894.804.88+2.95%145.652017-09-15
FSNSZ135.245.245.195.19-2.63%0.062013-12-04
FSNSZ144.504.504.504.50-0.44%0.022014-10-09
FSNSZ153.613.613.603.60-2.17%0.012015-12-09
FSNSZ164.764.844.764.84+1.47%0.272016-12-16
FSNSZ174.884.894.884.89+1.24%9.772017-12-15
FSTBH14103.32103.32103.32103.32-0.01%3.622014-03-21
FSTBH15105.34105.34105.34105.34-0.02%20.862015-02-20
FSTBH16105.73105.73105.73105.73-0.02%0.112016-02-05
FSTBH17104.73104.73104.73104.73-0.03%10.472017-02-13
FSTBM14103.56103.56103.56103.56+0.07%5.182014-05-21
FSTBU17105.65105.65105.65105.65+0.13%316.952017-06-26
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FSTBZ13103.27103.27103.27103.27-0.07%0.102013-10-25
FSTBZ14104.85104.85104.85104.85-0.21%0.632014-11-07
FSTBZ16104.89104.93104.89104.93-0.06%2.102016-12-16
FSTBZ17105.62105.62105.61105.61-0.03%10,561.502017-11-27
FTPEH145.105.205.105.20+3.79%0.032014-03-21
FTPEH154.684.734.684.73+1.94%0.102015-03-20
FTPEH163.013.032.963.01+1.35%0.452016-03-18
FTPEH173.153.203.133.20+1.59%0.652017-03-17
FTPEM145.575.605.575.60+1.27%0.092014-06-20
FTPEM154.404.404.344.34-2.03%0.042015-06-19
FTPEM162.422.472.412.43+0.83%0.352016-06-17
FTPEM173.583.603.553.590.00%236.212017-06-16
FTPEU145.375.385.305.30-0.93%0.052014-09-19
FTPEU153.503.503.393.43-2.00%0.132015-09-18
FTPEU162.562.562.522.55-0.39%0.152016-09-16
FTPEU173.843.883.833.84-0.26%454.992017-09-15
FTPEZ134.464.544.464.54+0.44%0.042013-12-20
FTPEZ144.984.984.954.95-1.39%0.012014-12-19
FTPEZ152.772.882.772.88+2.86%0.672015-12-18
FTPEZ162.732.802.702.77+2.21%0.572016-12-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FTPEZ173.113.163.113.14+0.64%231.802017-12-15
FTVNH1413.2313.2313.2313.23+17.81%0.012013-08-22
FTVNH1515.4515.4515.4515.45-2.83%0.022014-12-16
FTVNM1415.8015.8015.8015.800.00%0.022014-06-18
FTVNM1517.9917.9917.9917.99+3.63%0.042015-04-01
FTVNU1415.1015.1015.1015.10+1.34%0.032014-09-16
FTVNU1520.0020.0020.0020.00+6.38%0.022015-07-09
FTVNZ1416.9916.9916.9916.99+2.04%0.022014-12-19
Kontrakty na waluty
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCHFF14337.60337.60337.60337.60-0.06%84.402014-01-17
FCHFF15424.23424.50423.92424.50+1.85%3.822015-01-16
FCHFF16402.48402.48402.48402.48+0.37%0.402016-01-15
FCHFF17408.75408.75408.75408.75+0.26%0.412017-01-16
FCHFG14341.69341.69341.66341.66+0.49%0.682014-02-19
FCHFG15402.46402.46400.63400.63-0.39%200.772015-02-11
FCHFG16404.98404.98400.41400.41-0.69%0.812016-02-11
FCHFG17405.31405.48405.31405.48+0.41%0.812017-02-17
FCHFH15390.99390.99390.41390.87-0.16%7.422015-03-20
FCHFH16390.80391.03390.00390.09-0.37%62.852016-03-18
FCHFH17401.70401.70401.24401.40-0.18%33.332017-03-17
FCHFH18360.24360.50360.50360.50+0.07%374.912018-03-16
FCHFJ14344.86344.86344.86344.86+0.28%0.342014-04-16
FCHFJ15390.39391.43390.39391.43+0.38%0.782015-04-16
FCHFJ16395.18395.18395.18395.18+0.56%0.402016-04-08
FCHFJ17398.98399.46398.98399.46+0.25%0.802017-04-21
FCHFK14343.50343.50343.50343.50-0.71%1.722014-05-15
FCHFK15384.61384.61381.67381.67-0.88%74.852015-04-28
FCHFK16398.57398.74398.57398.74-0.60%199.332016-05-13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCHFK17386.08387.28386.08387.28+0.76%0.772017-05-18
FCHFM14340.00341.18340.00341.18+0.41%61.002014-06-20
FCHFM15400.95400.95398.67398.80+0.10%177.842015-06-19
FCHFM16409.03409.41408.43409.41-0.68%144.422016-06-17
FCHFM17388.53388.89387.70387.70+0.60%279.462017-06-16
FCHFN13343.23343.23343.23343.23-0.10%32.612013-07-18
FCHFN14340.59341.00340.59341.00+0.25%10.222014-07-17
FCHFN15393.19393.19393.19393.19-0.37%0.392015-07-17
FCHFN16403.04404.48403.04404.48-1.58%4.432016-07-14
FCHFN17381.88381.88381.88381.88-0.38%3.822017-07-21
FCHFQ13347.65347.65347.65347.65-0.83%86.912013-07-05
FCHFQ14341.17341.17341.17341.17-0.01%85.292014-07-15
FCHFQ15385.95385.95385.95385.95+0.26%1.932015-08-18
FCHFQ16396.24396.58396.24396.58+0.26%1.592016-08-19
FCHFQ17378.29378.89378.29378.89+0.52%7.572017-08-18
FCHFU14347.19347.19346.72346.72-0.34%77.062014-09-19
FCHFU15383.99384.36383.49383.49+0.07%89.062015-09-18
FCHFU16395.90396.39395.61395.63+0.11%281.762016-09-16
FCHFU17372.85373.48372.50373.48+0.26%403.012017-09-15
FCHFV13338.51338.90338.40338.40+0.38%6.432013-10-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCHFV14346.44346.55346.44346.55+0.01%0.692014-10-03
FCHFV15389.74389.74389.74389.74+0.14%0.782015-10-16
FCHFV16399.00399.00398.94398.94+0.36%4.392016-10-21
FCHFX13341.00341.00340.92340.92+0.24%2.052013-11-13
FCHFX15391.16391.16391.16391.16-0.86%1.962015-11-20
FCHFX16402.07402.07402.07402.07+0.02%100.522016-11-09
FCHFZ14353.06353.94353.06353.94+0.46%82.802014-12-19
FCHFZ15397.62398.50397.30397.40+0.15%15.512015-12-18
FCHFZ16412.91412.91412.56412.56+0.01%84.992016-12-16
FCHFZ17362.16362.49362.15362.37+0.21%876.672017-12-15
FEURF14416.74416.74416.04416.12-0.14%3.752014-01-17
FEURF15426.22432.00425.95429.66+0.80%17.982015-01-15
FEURF16435.45435.71435.45435.71-0.30%0.872016-01-14
FEURF17437.70437.70437.42437.42-0.07%0.882017-01-10
FEURG14417.75418.00417.75418.00+0.39%1.252014-02-20
FEURG15418.23418.23416.75416.84-0.42%1.672015-02-19
FEURG16439.30439.30439.30439.30-0.76%0.442016-02-19
FEURG17430.00430.43430.00430.43-0.30%0.862017-02-13
FEURH15412.00412.30411.97412.30-0.02%98.902015-03-20
FEURH16427.62427.64426.89427.00-0.21%348.602016-03-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FEURH17430.39430.51430.04430.04+0.10%349.912017-03-17
FEURH18421.50421.39421.39421.39+0.09%6,216.092018-03-16
FEURJ14419.37419.59419.37419.590.00%1.262014-04-17
FEURJ15402.03403.10402.03403.10+0.02%153.332015-04-17
FEURJ16429.95430.19429.95430.19+0.91%1.292016-04-15
FEURJ17426.64426.64426.64426.64-0.01%17.072017-04-21
FEURK14419.18419.50419.09419.50+0.24%1.682014-05-16
FEURK15405.74405.80405.74405.80-0.31%13.392015-05-15
FEURK16439.36439.72439.36439.72+0.14%9.232016-05-19
FEURK17420.79420.79420.79420.79-0.33%0.422017-05-19
FEURM14414.58415.21414.46415.21+0.32%113.652014-06-20
FEURM15417.39417.39416.93417.10+0.10%246.972015-06-19
FEURM16443.49443.92442.95443.66-0.18%88.702016-06-17
FEURM17422.37422.50421.83421.83+0.53%4,572.482017-06-16
FEURN13424.93424.93424.86424.86-0.03%8.922013-07-18
FEURN14415.04415.04415.00415.00+0.28%24.902014-07-18
FEURN15415.07415.10414.83414.87-0.49%9.132015-07-14
FEURN16442.79442.79442.79442.79-0.41%0.442016-06-29
FEURN17422.50422.50422.50422.500.00%84.502017-07-14
FEURQ13420.09420.09420.09420.09+0.42%105.022013-08-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FEURQ14419.00419.03418.40418.44-0.15%11.722014-08-14
FEURQ15419.61420.64419.61420.64+1.08%0.842015-08-21
FEURQ16426.37426.37426.37426.37-2.19%8.532016-08-12
FEURQ17423.30423.30423.30423.30+0.28%42.332017-07-21
FEURU14419.51419.51418.14418.31-0.40%336.062014-09-19
FEURU15420.10421.41420.00420.84-0.03%563.672015-09-18
FEURU16432.91433.04432.50432.70+0.11%12.122016-09-16
FEURU17428.39428.39427.98427.98-0.10%42.812017-09-15
FEURV13417.17417.25417.09417.25-0.03%1.252013-10-18
FEURV14421.65422.87421.49422.71+0.59%2.962014-10-16
FEURV15423.52423.52423.00423.00-0.59%1.272015-10-08
FEURV16432.14432.14432.14432.14-0.25%0.432016-10-19
FEURX13419.03419.03419.03419.03-0.16%0.422013-11-14
FEURX14421.07421.11420.56420.56-0.24%1.682014-11-21
FEURX15425.12425.12424.73424.73-1.12%0.852015-11-03
FEURX16445.09445.09445.09445.09+3.00%0.452016-11-18
FEURZ14424.82426.60424.81426.60+0.31%190.852014-12-19
FEURZ15429.20429.62427.98427.98-0.09%117.002015-12-18
FEURZ16443.35443.59442.84442.90-0.11%80.612016-12-16
FEURZ17422.10422.13421.91422.13+0.06%156.122017-12-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FUSDF14306.03306.06305.74306.03+0.02%61.822014-01-17
FUSDF15372.29372.79371.66371.66+0.99%3.352015-01-16
FUSDF16399.22399.22399.22399.22-0.03%9.982016-01-14
FUSDF17409.55409.55409.00409.55-0.72%1.232017-01-20
FUSDG14303.50303.94303.48303.94+0.11%63.742014-02-21
FUSDG15368.55369.00366.00367.44+0.26%4.772015-02-17
FUSDG16395.21395.21395.21395.21+0.23%0.402016-02-18
FUSDG17405.25405.25405.25405.25-0.11%0.412017-02-17
FUSDH15386.49386.99385.75385.84-0.69%1,188.422015-03-20
FUSDH16378.91379.60378.37378.80+0.19%1,039.162016-03-18
FUSDH17400.15400.30398.93398.93-0.27%618.162017-03-17
FUSDH18342.00341.70341.70341.70+0.01%7,095.182018-03-16
FUSDJ14303.10303.13303.08303.08-0.19%60.622014-04-17
FUSDJ15378.15379.48378.15378.29+0.58%4.172015-04-15
FUSDJ16382.00382.00382.00382.00+0.12%0.762016-04-15
FUSDJ17397.87397.87397.87397.87-0.13%0.402017-04-21
FUSDK14305.87305.87305.87305.87-0.06%0.312014-05-16
FUSDK15356.15356.15356.15356.15-0.56%1.782015-05-15
FUSDK16391.75392.33391.75392.33+0.73%4.312016-05-19
FUSDK17377.65377.65377.65377.65-0.57%0.382017-05-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FUSDM14304.05305.06304.05304.91+0.04%1,300.452014-06-20
FUSDM15367.86368.65367.41368.43+0.75%561.112015-06-19
FUSDM16394.98395.25393.92394.15-1.15%962.582016-06-17
FUSDM17378.57378.70377.32377.54+1.52%21,456.212017-06-16
FUSDN13326.00326.00323.80323.80-1.50%5.512013-07-16
FUSDN14305.91305.91305.54305.64+0.04%10.402014-07-17
FUSDN15377.47377.47377.47377.47+0.13%0.382015-07-17
FUSDN16396.36396.57395.78396.57-0.09%53.512016-07-14
FUSDN17361.61363.30361.61363.30+0.38%362.982017-07-21
FUSDQ13317.43317.43317.35317.35-0.55%0.632013-08-07
FUSDQ14313.72313.72313.30313.33+0.11%1.572014-08-14
FUSDQ15375.39375.39375.39375.39-0.63%0.382015-08-20
FUSDQ16379.12379.80379.12379.80-0.55%8.342016-08-19
FUSDQ17364.01364.03364.01364.03-0.69%382.212017-08-18
FUSDU14325.40325.60324.40325.07+0.01%352.212014-09-19
FUSDU15368.46369.00367.53367.95-1.09%740.572015-09-18
FUSDU16384.81385.51384.81385.00+0.13%718.102016-09-16
FUSDU17359.00359.50358.80359.01-0.55%26,061.692017-09-15
FUSDV13304.76305.19304.74305.19-0.37%22.262013-10-18
FUSDV14331.36331.44330.37330.75-0.46%6.282014-10-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FUSDV15371.78372.21371.78372.21+0.20%0.742015-10-16
FUSDV16396.52397.58396.52397.58+0.49%20.642016-10-21
FUSDX13311.39311.48311.39311.48-0.08%108.992013-11-15
FUSDX14335.77336.82335.77336.82+0.19%23.202014-11-21
FUSDX15397.92397.92397.24397.24-0.11%1.592015-11-20
FUSDX16413.03413.03413.03413.03-0.49%0.412016-11-17
FUSDZ14345.89347.92345.71347.75+0.38%3,798.192014-12-19
FUSDZ15395.58396.43395.18395.50+0.09%640.232015-12-18
FUSDZ16424.71425.07424.25425.07-0.14%955.662016-12-16
FUSDZ17357.78358.25357.72357.98+0.06%7,046.012017-12-15
Następny dzień »

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2213,26 +3,94 +0,18%