Notowania

GPW

NewConnect

Pozostałe instrumenty

Notowania kontraktów terminowych (futures) GPW

Notowania z dnia 2018-01-16 17:15

Widok:

Instrument bazowy:

Następny dzień »
Jednostki indeksowe
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MW20228,18228,18228,18228,18+0,08%5,932014-12-18
Kontrakty na indeksy
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FW20H14202 387,002 402,002 379,002 385,00+0,17%1 836,362014-03-21
FW20H15202 387,002 412,002 380,002 407,00+0,92%28 186,962015-03-20
FW20H16201 948,001 964,001 940,001 960,00+0,51%29 185,122016-03-18
FW20H17202 288,002 307,002 283,002 305,00+0,79%41 790,362017-03-17
FW20H18202 555,002 596,002 596,002 596,00+1,72%1 252 512,8417:04
FW20M142 461,002 469,002 458,002 466,00+0,28%57 359,492014-06-20
FW20M14202 458,002 469,002 457,002 466,00+0,33%7 222,632014-06-20
FW20M15202 324,002 335,002 304,002 306,00-0,73%36 188,482015-06-19
FW20M16201 739,001 756,001 738,001 748,00+0,87%33 487,022016-06-17
FW20M17202 295,002 308,002 289,002 306,00+0,65%413 279,482017-06-16
FW20U14202 511,002 542,002 504,002 538,00+1,44%37 740,342014-09-19
FW20U15202 196,002 201,002 153,002 155,00-1,82%41 257,902015-09-18
FW20U16201 748,001 752,001 735,001 740,00-0,46%28 351,392016-09-16
FW20U17202 507,002 516,002 495,002 497,00-0,44%565 551,282017-09-15
FW20Z13202 377,002 406,002 372,002 383,00+0,04%2 812,002013-12-20
FW20Z14202 339,002 339,002 296,002 305,00-0,60%32 305,972014-12-19
FW20Z15201 843,001 864,001 821,001 861,00+0,92%35 840,932015-12-18
FW20Z16201 908,001 927,001 900,001 925,00+0,79%45 514,122016-12-16
FW20Z17202 423,002 433,002 423,002 429,00-0,16%117 901,782017-12-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FW40H143 371,003 413,003 366,003 406,00+1,22%3 063,492014-03-21
FW40H153 798,003 801,003 775,003 775,00-0,42%1 291,522015-03-20
FW40H163 561,003 589,003 561,003 588,00+0,81%3 357,152016-03-18
FW40H174 916,004 949,004 890,004 893,00-0,51%2 943,672017-03-17
FW40M143 494,003 506,003 474,003 501,00+0,23%1 760,722014-06-20
FW40M153 711,003 725,003 679,003 679,00-0,94%2 289,032015-06-19
FW40M163 366,003 459,003 366,003 455,00+2,98%3 932,542016-06-17
FW40M174 805,004 844,004 805,004 834,00+0,62%5 892,882017-06-16
FW40U143 663,003 704,003 663,003 702,00+0,98%1 540,112014-09-19
FW40U153 669,003 669,003 638,003 650,00-0,46%2 471,342015-09-18
FW40U163 980,004 041,003 975,004 027,00+1,44%3 571,022016-09-16
FW40U174 909,004 929,004 890,004 890,00-0,24%26 465,722017-09-15
FW40Z143 530,003 535,003 496,003 497,00-0,40%2 745,492014-12-19
FW40Z153 451,003 469,003 425,003 453,00-0,23%3 018,742015-12-18
FW40Z164 210,004 255,004 192,004 235,00+0,74%7 201,242016-12-16
FW40Z174 735,004 741,004 733,004 741,000,00%426,262017-12-15
Kontrakty na akcje
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
F1MWF1598,1098,1098,0698,06+0,03%1,372015-01-12
F1MWF1698,4898,4898,4898,48+0,08%0,102015-12-04
F1MWG1497,3597,3597,3597,35-0,04%0,102014-01-30
F1MWG1598,2498,2498,1498,14-0,05%0,792014-10-02
F1MWH1497,3697,4297,3697,42+0,03%0,192014-03-11
F1MWJ1497,3697,3697,3697,36-0,03%0,102014-04-11
F1MWJ1698,4198,4198,4198,41-0,06%0,102016-03-24
F1MWK1497,3797,4197,3797,41+0,02%0,192014-04-08
F1MWM1497,3797,3797,3797,37-0,03%0,192014-05-27
F1MWM1598,3698,3698,3698,36-0,04%0,982015-04-21
F1MWM1698,3998,4998,3998,49+0,05%0,202016-04-14
F1MWM1797,7597,7597,7597,75-0,60%244,382017-06-14
F1MWN1798,3698,3698,3698,36+0,02%245,902017-07-12
F1MWQ1497,4897,4897,4897,48+0,03%19,502014-07-03
F1MWU1497,4597,4597,4597,45+0,02%0,192014-05-27
F1MWU1598,3998,3998,2998,29-0,05%0,202015-09-07
F1MWV1598,4398,4398,3198,31-0,07%0,202015-08-13
F1MWX1397,4097,4597,3697,45+0,05%19,482013-10-18
F1MWZ1397,3697,3697,3697,36-0,03%0,102013-10-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
F3MWF1597,1697,1697,1697,16-0,02%0,102014-04-29
F3MWH1598,2798,2798,2798,27+0,02%0,102015-03-04
F3MWH1698,3898,3898,3898,380,00%0,102016-02-10
F3MWH1798,3898,3898,3898,380,00%46,732016-06-09
F3MWH1898,1398,1398,1398,13-0,06%9,812017-04-20
F3MWK1598,1998,1998,1998,19-0,01%0,102014-12-05
F3MWM1598,4698,4698,4598,45-0,02%26,092015-02-11
F3MWM1698,4198,4398,4198,43-0,05%4,922016-03-16
F3MWM1798,2798,2798,2798,27-0,03%0,492016-10-28
F3MWM1898,2398,2398,2398,23+0,06%491,152017-06-08
F3MWN1798,2898,2898,2898,28+0,01%737,102017-06-26
F3MWQ1698,6098,6098,6098,60-0,02%39,442016-01-12
F3MWU1497,5297,5297,5297,52+0,03%0,202014-08-11
F3MWU1598,4898,4898,4898,48-0,03%19,702015-02-11
F3MWU1698,3398,3398,3398,33-0,01%44,252016-06-09
F3MWU1798,3198,3198,3198,31+0,05%2 457,752017-07-03
F3MWU1897,9997,9997,9997,99-0,06%9,802017-04-20
F3MWV1497,1097,1097,1097,10+0,02%0,492014-02-14
F3MWZ1497,9497,9497,9497,94-0,01%14,502014-12-16
F3MWZ1598,2398,2398,2398,23-0,03%0,102015-05-29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
F3MWZ1698,6398,6398,6398,63+0,03%0,492016-01-12
F3MWZ1798,2398,2398,2398,23-0,02%245,582017-10-16
F3MWZ1897,9297,9297,9297,92-0,04%9,792017-04-20
F6MWH1598,1898,1898,1898,18-0,01%0,292014-11-19
F6MWJ1598,2198,2198,2198,21-0,02%0,102014-11-19
F6MWM1596,3596,3596,3596,35-0,02%9,642014-02-05
F6MWN1497,3197,3197,3197,310,00%19,462014-05-21
F6MWN1798,2098,2098,2098,20+0,01%1 473,002017-06-26
F6MWQ1497,3297,3297,3297,32+0,01%19,462014-05-21
F6MWU1497,3297,3297,3297,32+0,01%19,462014-05-21
F6MWV1497,3297,3297,3297,32+0,01%19,462014-05-21
FACPH1447,6048,1147,2448,11+2,36%1,622014-03-21
FACPH1557,3557,3556,9756,97-1,61%0,742015-03-20
FACPH1658,2558,4658,2058,46+1,23%0,232016-03-18
FACPH1753,3455,1453,3455,14+1,36%0,442017-03-17
FACPM1441,5741,5741,5741,57-1,35%0,082014-06-20
FACPM1558,5658,5658,3958,39-1,83%0,122015-06-19
FACPM1652,4552,5852,4552,58+0,82%0,322016-06-17
FACPM1747,9548,4247,7448,42+0,88%86,822017-06-16
FACPU1444,5044,7544,5044,75+0,22%0,892014-09-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FACPU1555,6355,6355,6355,63+2,54%0,062015-09-16
FACPU1656,0356,0356,0356,03+0,81%0,062016-09-16
FACPU1747,5047,7947,1047,34+0,08%104,452017-09-15
FACPZ1452,3752,3751,0151,01-2,65%1,042014-12-19
FACPZ1555,5457,1055,4857,10+0,53%0,852015-12-18
FACPZ1653,5653,5653,2553,25-1,37%0,322016-12-16
FACPZ1743,1943,1943,1943,19-0,71%12,962017-12-15
FALRH1487,5087,5087,5087,50-3,31%0,262014-03-12
FALRH1668,2668,2667,0067,500,00%1,282016-03-18
FALRH1774,7877,6074,7877,60+4,39%17,342017-03-17
FALRM1482,0082,0082,0082,00-0,49%0,082014-06-09
FALRM1595,0095,0092,0092,000,00%0,752015-06-01
FALRM1648,6449,2048,6049,20+1,32%0,202016-06-17
FALRM1764,0064,3663,0063,00-1,84%171,362017-06-16
FALRU1585,6985,6983,4883,48-3,00%0,252015-09-18
FALRU1647,3447,3446,9247,20-1,48%5,512016-09-16
FALRU1763,7163,8462,1562,70-1,72%656,322017-09-15
FALRZ1378,2078,2078,2078,20+0,51%0,082013-12-16
FALRZ1477,2077,2077,2077,20-3,49%0,082014-11-26
FALRZ1564,6064,6064,1064,10-0,77%0,192015-12-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FALRZ1651,6751,8251,1051,28-1,57%4,222016-12-16
FALRZ1777,1977,3076,8276,82-0,88%69,362017-12-15
FATTH1770,3371,0170,1970,90+1,97%1,202017-03-17
FATTM1769,0069,0068,0268,02+0,80%47,982017-06-16
FATTU1766,0866,8566,0866,85+1,72%99,802017-09-15
FATTZ1663,6465,0063,2165,00+4,84%1,472016-12-16
FATTZ1766,6567,5066,6567,50+1,90%60,512017-12-15
FBRSH140,540,550,540,55+7,84%0,002014-02-18
FBRSH1711,8011,8011,8011,80+1,03%0,022017-03-14
FBRSM145,055,055,055,05+7,45%0,012014-06-05
FBRSM165,395,395,395,39+0,19%0,012016-05-18
FBRSM1710,1010,1010,1010,10-0,98%10,102017-06-14
FBRSU146,016,016,016,01+0,17%0,032014-08-21
FBRSU166,146,146,146,14+1,49%0,012016-09-01
FBRSU1710,2010,2010,2010,20-2,02%1,022017-09-08
FBRSZ130,550,550,550,55-3,51%0,002013-10-08
FBRSZ145,595,595,595,59-14,00%0,012014-12-15
FBRSZ167,997,997,997,99-0,62%0,022016-11-29
FBRSZ179,489,489,479,47-5,11%3,792017-12-11
FBZWH16297,00297,00297,00297,00+1,02%0,302016-03-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FBZWH17352,45357,85352,45353,00+0,46%6,712017-03-17
FBZWM16257,70260,65257,70260,65-0,38%1,552016-06-17
FBZWM17343,30343,30341,95341,95+1,03%68,522017-06-16
FBZWU16310,25310,35309,45310,35+0,11%2,172016-09-16
FBZWU17369,00369,00369,00369,00+1,12%36,902017-09-14
FBZWZ15278,70278,70278,70278,70+2,97%0,282015-12-16
FBZWZ16327,50333,00325,45331,95+2,00%15,132016-12-16
FBZWZ17388,00388,00386,00386,00-1,06%116,112017-12-15
FCCCH16158,00158,90158,00158,90+0,67%0,632016-03-18
FCCCH17243,30243,30239,85243,00-0,25%4,832017-03-17
FCCCM16161,00161,95160,80161,25+0,37%1,452016-06-17
FCCCM17217,00217,00217,00217,00+0,46%21,702017-06-16
FCCCU16165,35165,80165,35165,80-2,24%0,332016-09-16
FCCCU17275,00280,50275,00277,85+0,23%221,262017-09-15
FCCCZ16195,55196,95194,55194,55-0,51%6,482016-12-16
FCCCZ17271,00271,00268,80269,15-1,19%107,932017-12-15
FCDRH1414,8915,1214,8915,12+6,40%0,122014-03-21
FCDRH1518,7018,7618,4018,40-1,08%0,612015-03-20
FCDRH1624,6924,8324,6524,83+1,14%1,392016-03-18
FCDRH1776,4077,0076,2376,45+0,29%2,142017-03-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCDRM1416,6516,8616,6516,75+1,76%0,182014-06-20
FCDRM1523,9424,0523,8723,87-1,00%0,942015-06-19
FCDRM1626,4026,5025,9626,41+0,34%0,682016-06-17
FCDRM1781,0283,0081,0282,97+1,60%215,332017-06-16
FCDRU1416,7017,1016,7016,85-1,40%0,412014-09-19
FCDRU1526,1626,3925,7825,78-0,85%2,172015-09-18
FCDRU1640,8442,1240,4640,85+0,29%1,352016-09-16
FCDRU17106,55106,60102,60104,05-2,35%3 255,562017-09-15
FCDRZ1416,5016,5216,5016,52+0,12%0,202014-12-19
FCDRZ1522,6022,7522,6022,74+1,61%0,752015-12-18
FCDRZ1653,0053,0051,2052,50+0,32%5,372016-12-16
FCDRZ1796,0596,0593,8095,38+0,41%674,242017-12-15
FCIEH1782,6583,5881,8082,65+0,65%0,912017-03-17
FCIEM1766,8066,8064,0164,01-3,02%32,812017-06-14
FCIEU1764,5567,5764,5567,30+4,29%152,182017-09-15
FCIEZ1656,3456,6156,3456,60+0,52%3,112016-12-16
FCIEZ1753,4553,4553,4553,45-0,43%5,342017-12-14
FCPSH1623,4423,4423,4423,44+1,91%0,022016-03-18
FCPSH1724,2824,6424,2824,63+1,82%0,832017-03-17
FCPSM1620,6320,6320,0820,24-0,98%0,302016-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCPSM1726,0726,0726,0726,07+1,68%7,822017-06-16
FCPSU1624,3524,3524,3524,35-1,42%0,022016-09-16
FCPSU1726,0126,1725,9926,17+0,62%20,822017-09-15
FCPSZ1521,5421,7521,4021,75+2,89%0,062015-12-17
FCPSZ1623,7024,0523,6824,05+0,46%1,022016-12-16
FCPSZ1723,9824,0123,9524,01+0,67%11,992017-12-13
FDNPU1763,8063,8063,8063,80-0,36%31,902017-09-12
FDNPZ1776,0076,0076,0076,00-1,04%7,602017-12-15
FENAH1612,1012,2112,0912,14+2,79%0,472016-03-18
FENAH1711,8012,2911,7012,05+2,64%2,882017-03-17
FENAM1610,2010,2010,1510,15+0,30%0,062016-06-17
FENAM1712,5912,8212,5412,82+2,72%218,712017-06-16
FENAU169,659,709,659,70+0,52%0,072016-09-16
FENAU1715,0015,0614,8814,99+0,20%77,862017-09-15
FENAZ1511,2711,2711,2711,27+0,81%0,012015-12-18
FENAZ169,499,719,499,60-1,13%0,642016-12-16
FENAZ1711,8511,8511,7511,75+0,77%81,422017-12-15
FENGH1612,0012,2911,9412,29+3,45%2,982016-03-18
FENGH1711,0911,0910,8010,80-1,64%21,462017-03-17
FENGM169,269,389,209,38+1,85%2,802016-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FENGM1710,1010,3210,1010,31+2,08%542,402017-06-16
FENGU167,787,847,567,59-2,44%3,522016-09-16
FENGU1713,5213,7813,4913,68+0,66%1 003,542017-09-15
FENGZ1512,5812,7412,3312,74+2,17%0,782015-12-18
FENGZ168,909,078,859,03+0,89%5,682016-12-16
FENGZ1712,5912,6512,4512,55-0,16%43,972017-12-15
FEUHH1652,9252,9252,9252,92+0,68%0,112016-03-18
FEUHH1732,1432,1431,6131,70+0,09%1,432017-03-17
FEUHM1645,3045,6645,3045,66-0,37%0,182016-06-17
FEUHM1731,1631,2331,1231,23+0,26%37,432017-06-16
FEUHU1642,6742,6741,0341,66-4,30%0,592016-09-16
FEUHU1739,3739,3738,5938,59-2,30%39,012017-09-15
FEUHZ1637,5137,5137,4537,45-1,81%0,112016-12-15
FEUHZ1727,3527,8027,3527,63-1,14%41,562017-12-15
FGBPF17505,60505,60505,60505,60+0,58%0,512017-01-19
FGBPG17506,64506,64506,37506,37-0,40%1,012017-02-09
FGBPH17493,75495,75493,75495,75+0,22%2,472017-03-17
FGBPH18470,69470,89470,89470,89+0,19%1 012,0117:00
FGBPJ17508,05508,05507,61507,61+1,42%254,852017-04-19
FGBPK17491,05491,05490,63490,63-0,98%0,982017-05-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FGBPM17483,73483,87481,91481,91+1,45%1 222,012017-06-16
FGBPN17476,19476,19476,19476,19-0,75%238,102017-07-20
FGBPQ17476,76476,76476,76476,76+0,33%4,772017-07-19
FGBPU17482,50482,60482,50482,60+0,22%101,332017-09-15
FGBPZ16527,70527,70527,70527,70-0,15%0,532016-12-16
FGBPZ17481,11481,11480,89480,89+0,33%72,152017-12-15
FGPWH1437,5037,5037,5037,50+2,29%0,042014-03-21
FGPWH1548,4548,4548,4048,40-0,21%0,152015-02-26
FGPWH1638,8838,8838,8238,83+0,23%0,162016-03-16
FGPWH1746,1746,1746,1746,17+0,92%0,092017-03-15
FGPWM1439,2539,4039,2539,40+0,64%0,122014-06-20
FGPWM1549,8249,8249,8249,82+0,06%0,052015-06-18
FGPWM1631,3831,7331,0531,30+2,66%0,822016-06-17
FGPWM1747,1047,1046,8946,89-1,86%28,182017-06-16
FGPWU1437,6237,6237,6237,62+0,32%0,082014-09-03
FGPWU1544,5444,5444,5444,54-0,29%0,042015-09-16
FGPWU1637,5137,9037,2637,90+2,29%0,262016-09-16
FGPWU1745,3745,3845,3745,38-1,20%9,082017-09-15
FGPWZ1443,5343,5343,4443,44+1,12%1,432014-12-18
FGPWZ1535,3535,3535,3535,35+0,06%0,042015-12-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FGPWZ1640,3540,3740,3540,37+1,94%0,082016-12-15
FGPWZ1744,1344,3343,9244,24-0,11%48,592017-12-14
FGTCH147,167,207,167,20+4,35%0,062014-03-21
FGTCH155,105,105,105,10+7,37%0,012015-03-02
FGTCH178,598,598,598,59+0,59%0,012017-03-16
FGTCM148,298,298,298,29+12,33%0,082014-06-11
FGTCM166,886,886,886,88-0,58%0,012016-06-10
FGTCM179,489,489,489,48+1,50%9,482017-06-07
FGTCU147,907,907,907,90+6,18%0,022014-06-02
FGTCU167,768,007,768,00+13,80%0,022016-09-07
FGTCU179,929,929,929,92-0,40%9,922017-09-13
FGTCZ146,006,006,006,00-1,64%0,012014-12-03
FGTCZ168,078,078,078,07-0,12%0,012016-12-16
FGTCZ179,169,259,169,25+3,01%18,412017-11-22
FINGH17177,30177,30174,95174,95-2,37%0,702017-03-08
FINGM17177,00177,00177,00177,00-0,95%17,702017-06-09
FINGU17202,55202,55202,55202,55+0,12%20,262017-09-05
FINGZ16162,50162,50157,50159,65+0,54%2,722016-12-16
FINGZ17206,55206,55206,55206,55+1,30%20,662017-12-14
FJSWH1443,7045,1543,5045,00+3,09%5,652014-03-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FJSWH1519,2119,5518,7719,42-1,52%17,252015-03-20
FJSWH1612,3912,6912,2812,40+0,08%4,152016-03-18
FJSWH1773,0074,1671,0071,50-4,09%66,172017-03-17
FJSWM1446,9047,2546,4046,98+0,17%5,292014-06-20
FJSWM1511,7611,8011,0711,07-5,22%9,322015-06-19
FJSWM1615,7016,6215,6016,49+5,77%6,822016-06-17
FJSWM1767,3069,8767,3069,02+1,13%1 450,162017-06-16
FJSWU1431,2532,5931,1032,21+2,64%17,652014-09-19
FJSWU1515,2515,2513,7313,90-9,33%10,182015-09-18
FJSWU1651,7052,5049,7052,50+1,55%74,782016-09-16
FJSWU17104,30104,30101,55103,90+0,19%3 322,542017-09-15
FJSWZ1356,4156,4153,1053,70-4,80%3,652013-12-20
FJSWZ1417,1517,2016,6016,92-0,47%13,182014-12-19
FJSWZ1510,4610,6210,4110,50+0,38%1,532015-12-18
FJSWZ1670,0171,8067,0570,71+0,18%83,872016-12-16
FJSWZ1795,5597,0095,5096,20-0,09%510,912017-12-15
FKERH1426,6026,6626,5026,66+3,01%0,802014-03-18
FKERH1537,1037,1037,1037,10+3,34%0,042015-03-20
FKERH1650,2050,7250,2050,72+2,53%0,102016-03-02
FKERH1767,0069,0058,0058,00-10,77%1,272016-09-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FKERM1432,5032,5032,5032,50+0,62%0,062014-06-18
FKERM1537,5037,5037,5037,50+4,20%0,152015-06-09
FKERM1650,0050,0050,0050,00-2,91%0,052016-06-14
FKERM1769,2269,2269,2269,22+3,84%0,072017-05-25
FKERU1352,0052,0052,0052,00+2,97%0,262013-09-17
FKERU1425,0025,0025,0025,00-3,85%0,052014-09-11
FKERU1661,5461,5461,5461,54+0,56%0,122016-09-12
FKERU1760,0660,6460,0660,56+2,30%18,132017-09-15
FKERZ1336,9036,9036,9036,90-2,61%0,072013-12-17
FKERZ1429,0029,0029,0029,00+0,03%0,232014-12-19
FKERZ1663,8663,8663,8663,86-2,43%0,062016-12-16
FKERZ1748,7248,7248,7248,72-4,43%9,742017-12-14
FKGHH1114,10113,89113,89113,89-1,19%12 469,6217:04
FKGHH14101,30102,00100,00100,80+0,55%67,252014-03-21
FKGHH15117,80119,95117,30119,95+2,35%69,662015-03-20
FKGHH1675,0076,7073,8276,28+0,69%174,002016-03-18
FKGHH17127,00129,45125,90127,20-0,62%205,362017-03-17
FKGHM14124,80126,50124,70126,00+1,04%82,902014-06-20
FKGHM15113,50113,55110,30110,60-1,86%50,042015-06-19
FKGHM1659,8560,8058,2660,80+3,24%97,882016-06-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FKGHM17107,55108,55107,55108,45+0,46%5 018,722017-06-16
FKGHU14133,80133,80130,50131,80-0,79%51,242014-09-19
FKGHU1589,9090,1985,5386,50-3,64%125,312015-09-18
FKGHU1672,7973,3070,3070,30-2,09%104,482016-09-16
FKGHU17120,50121,00119,20119,20-0,96%8 481,142017-09-15
FKGHZ14111,10112,45110,20112,00+1,63%81,162014-12-19
FKGHZ1559,3560,6059,1160,29+2,01%78,042015-12-18
FKGHZ1691,5592,4589,5089,99-1,93%125,592016-12-16
FKGHZ17104,05105,15103,70104,10-0,14%3 669,572017-12-15
FKRUH17239,50239,85238,25238,35-0,19%1,672017-03-17
FKRUM17301,30304,70301,30304,70+2,08%60,602017-06-13
FKRUU17307,00307,00304,00306,25+0,99%122,422017-09-15
FKRUZ16220,00227,00216,90227,00+1,23%1,992016-12-16
FKRUZ17266,00268,10265,55268,10+1,55%133,322017-12-14
FLTBH14104,09104,09104,09104,09-0,34%0,102014-02-26
FLTBH15118,18118,18118,18118,18-0,02%5,322015-02-13
FLTBH16117,23117,23117,23117,23+0,15%0,122016-03-18
FLTBH17110,70110,70110,70110,70-0,50%0,332017-03-17
FLTBM14109,22109,22109,22109,22-0,22%10,922014-06-03
FLTBM16116,59116,59116,59116,59+0,02%0,122016-04-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FLTBM17113,92114,93113,92114,93+0,46%228,852017-06-02
FLTBU14111,00111,00111,00111,00+0,45%5,552014-07-17
FLTBU16117,63117,88117,63117,64-0,05%1,062016-09-15
FLTBU17114,96115,26114,96115,26+0,40%17 263,002017-09-07
FLTBZ13104,35104,35104,35104,35-0,16%0,522013-11-27
FLTBZ14115,85115,85115,85115,85+0,05%11,582014-12-17
FLTBZ15112,26113,27112,26113,27+0,01%0,232015-08-05
FLTBZ16112,78112,99112,78112,99+0,70%10,162016-12-16
FLTBZ17111,98111,98111,98111,98+0,02%5 599,002017-11-08
FLTSH1436,5036,7136,3336,67+0,47%1,572014-03-21
FLTSH1525,2125,8025,2025,80+2,18%7,442015-03-20
FLTSH1627,4527,5627,0827,20-0,51%2,182016-03-18
FLTSH1758,6059,7057,8958,29+0,41%26,092017-03-17
FLTSM1438,4038,5738,2738,55+0,73%0,692014-06-20
FLTSM1528,7529,0928,5528,550,00%3,142015-06-19
FLTSM1630,4530,8530,3530,50+1,67%0,982016-06-17
FLTSM1754,1054,3353,1353,72-0,98%406,762017-06-16
FLTSU1428,8929,8427,8027,80-3,30%4,112014-09-19
FLTSU1530,2130,5030,0030,38+0,56%2,272015-09-18
FLTSU1627,7527,9227,7527,92+1,09%0,282016-09-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FLTSU1760,0060,2058,4558,90-1,51%1 285,592017-09-15
FLTSZ1334,5335,3034,2835,05+1,01%3,322013-12-20
FLTSZ1425,2125,6924,9925,69+2,92%2,702014-12-19
FLTSZ1528,4928,4927,7028,00+1,08%0,282015-12-18
FLTSZ1639,3039,8739,1239,80+1,89%4,182016-12-16
FLTSZ1754,9055,3654,6355,27+0,25%469,042017-12-15
FLWBH14122,00124,90122,00124,90+4,96%1,122014-03-21
FLWBH1584,0484,0483,9584,00+0,12%1,932015-03-20
FLWBH1638,2038,8037,8038,11+0,50%0,502016-03-18
FLWBH1782,3982,5581,9581,97+1,01%2,792017-03-17
FLWBM14116,60116,60116,60116,60-8,19%0,122014-03-13
FLWBM1557,0559,1957,0058,50+0,86%0,642015-06-18
FLWBM1636,4036,8536,4036,85+1,35%0,332016-06-17
FLWBM1762,5562,5560,9962,00-2,82%24,752017-06-16
FLWBU14114,50114,50114,50114,50+1,06%0,112014-09-19
FLWBU1563,7063,9063,4563,90-0,62%1,592015-09-18
FLWBU1659,9760,0058,9258,92-0,37%2,272016-09-16
FLWBU1778,6978,6978,0078,00-0,54%62,762017-09-15
FLWBZ13125,00125,00125,00125,00-1,57%0,502013-12-20
FLWBZ14103,00106,50103,00106,50+2,35%1,262014-12-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FLWBZ1534,3134,4233,5133,51-3,26%0,272015-12-18
FLWBZ1669,3069,3066,6568,03-1,33%3,862016-12-16
FLWBZ1771,4571,4570,3770,46-0,27%35,342017-12-14
FMBKH17403,50404,00402,00402,50-0,14%3,632017-03-17
FMBKM17433,85441,00433,85438,00+1,04%262,082017-06-13
FMBKU17425,50425,50425,50425,50+0,35%42,552017-09-15
FMBKZ16347,30350,50347,30348,00+0,14%3,842016-12-16
FMBKZ17478,45478,45478,45478,45+1,82%47,842017-12-14
FMILH165,885,915,885,91+1,20%0,012016-03-18
FMILH176,896,926,746,74-1,03%0,152017-03-17
FMILM164,744,744,744,74+2,82%0,022016-06-17
FMILM177,157,157,147,14+0,99%50,032017-06-14
FMILU165,495,495,495,49-1,96%0,012016-09-15
FMILU176,686,686,556,55-3,25%52,922017-09-15
FMILZ165,465,475,465,47+1,30%0,022016-12-16
FMILZ178,368,368,368,36-0,48%8,362017-12-15
FMTBH14105,82105,82105,82105,82+0,15%0,112014-03-18
FMTBH15114,19114,19114,19114,19-0,15%2,852015-02-05
FMTBH17108,69108,70108,69108,70-0,10%0,652017-03-17
FMTBM14107,85107,85107,85107,85-0,05%5,392014-06-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FMTBU14107,37107,37107,37107,37+0,36%0,542014-06-05
FMTBU16111,16111,16111,16111,16+0,04%0,112016-09-15
FMTBU17110,70110,70110,60110,60-0,05%11 065,002017-09-08
FMTBZ13106,48106,48106,48106,48+0,10%0,532013-12-19
FMTBZ14110,30110,30110,30110,30-0,02%11,032014-12-19
FMTBZ16109,23109,47109,23109,47-0,31%21,872016-12-08
FMTBZ17109,69109,69109,69109,69-0,37%5 484,502017-10-02
FOILH140,450,460,440,44-2,22%0,012014-03-11
FOILM140,270,270,270,27-6,90%0,012014-04-22
FOILU140,340,340,340,340,00%0,002014-02-12
FOPLH1410,8010,9010,8010,800,00%0,042014-03-21
FOPLH159,609,649,459,61-0,21%0,442015-03-20
FOPLH166,596,716,596,65+1,84%0,342016-03-18
FOPLH174,784,834,754,79+0,63%3,772017-03-17
FOPLH186,126,226,226,22+1,80%183,2316:45
FOPLM1410,4010,4510,3710,41+0,77%0,302014-06-20
FOPLM158,928,928,638,63-3,68%0,342015-06-19
FOPLM165,215,295,185,29+5,80%1,002016-06-17
FOPLM174,844,914,844,91+1,03%46,412017-06-16
FOPLU1411,3511,8911,3511,77+4,16%0,412014-09-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FOPLU157,347,427,227,40+0,54%0,662015-09-18
FOPLU165,695,855,695,84+3,00%0,862016-09-16
FOPLU175,295,305,235,25-2,42%38,982017-09-15
FOPLZ148,468,478,328,32-1,30%0,182014-12-19
FOPLZ156,616,806,486,70+2,45%1,692015-12-18
FOPLZ165,275,335,275,32+0,38%2,392016-12-16
FOPLZ175,865,905,865,89+0,17%137,512017-12-15
FPEOH14188,50188,65185,90185,90-1,85%15,742014-03-21
FPEOH15189,20190,20188,00189,80+0,58%13,402015-03-20
FPEOH16158,50160,40157,50160,40+0,88%13,982016-03-18
FPEOH17139,35140,40139,00139,20-0,22%52,852017-03-17
FPEOM14180,10181,05178,65180,00-0,03%8,282014-06-20
FPEOM15174,00174,40171,20171,20-0,98%27,202015-06-19
FPEOM16144,80146,65144,80146,55+1,63%10,642016-06-17
FPEOM17130,50131,40130,30131,00+0,38%1 636,742017-06-16
FPEOU14192,45194,90191,00194,65+1,62%12,122014-09-19
FPEOU15160,85161,20156,40156,90-2,46%5,412015-09-18
FPEOU16126,00127,80126,00127,15+0,95%23,892016-09-16
FPEOU17130,50132,25130,25132,25+1,73%1 917,002017-09-15
FPEOZ14185,55185,55179,55179,55-1,64%17,152014-12-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPEOZ15147,70152,00147,70150,15-0,46%13,372015-12-18
FPEOZ16123,50124,20122,75123,70-0,12%50,382016-12-16
FPEOZ17128,00128,60128,00128,20-0,12%513,232017-12-15
FPGEH1418,7118,7118,4718,65+0,21%0,602014-03-21
FPGEH1520,3220,6120,2720,50+0,89%7,822015-03-20
FPGEH1613,6614,3313,5014,28+3,70%4,152016-03-18
FPGEH1712,0512,2111,6711,67-3,71%9,762017-03-17
FPGEM1422,1722,4221,9722,14-1,12%4,542014-06-20
FPGEM1518,8518,8518,5318,58-0,64%0,502015-06-19
FPGEM1612,6313,1212,6312,89+2,06%5,672016-06-17
FPGEM1711,5611,7711,5611,69+0,26%136,832017-06-16
FPGEU1421,8722,2021,8721,95+0,09%0,862014-09-19
FPGEU1515,6515,6515,0915,16-2,82%1,962015-09-18
FPGEU1611,3111,3711,1511,33-1,05%2,972016-09-16
FPGEU1713,3713,4913,2913,34-0,15%591,002017-09-15
FPGEZ1419,2019,7518,6118,61-2,46%0,742014-12-19
FPGEZ1512,4612,8112,3012,81+2,07%8,142015-12-18
FPGEZ169,669,989,669,88+1,65%10,622016-12-16
FPGEZ1711,9812,1911,9812,17+1,67%119,752017-12-15
FPGNH144,264,264,244,24-2,08%0,012014-03-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPGNH155,225,305,195,28+2,33%0,122015-03-20
FPGNH165,005,114,945,11+2,40%0,442016-03-18
FPGNH176,156,186,096,18+0,98%0,582017-03-17
FPGNM145,045,245,045,06-1,17%0,192014-06-20
FPGNM156,856,966,766,91+0,88%0,312015-06-19
FPGNM164,885,034,884,99+3,31%1,172016-06-17
FPGNM176,426,446,356,43+0,47%249,092017-06-16
FPGNU145,155,235,155,23+2,75%0,072014-09-19
FPGNU156,756,816,586,68+0,30%0,632015-09-18
FPGNU165,035,034,965,00-1,19%0,332016-09-16
FPGNU176,896,946,876,93+0,29%331,432017-09-15
FPGNZ144,374,404,334,40+1,38%0,042014-12-19
FPGNZ155,085,305,055,17+2,58%1,042015-12-18
FPGNZ165,405,405,255,33-1,30%0,422016-12-16
FPGNZ175,956,005,956,00+1,01%215,602017-12-15
FPKNH1441,1241,4340,5140,72-0,37%12,182014-03-21
FPKNH1556,5857,0556,3857,00+0,74%57,652015-03-20
FPKNH1666,0067,7765,2067,52+2,86%30,592016-03-18
FPKNH17105,20108,30104,70108,15+2,80%108,592017-03-17
FPKNM1441,5541,7341,3541,35-0,55%11,922014-06-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPKNM1570,4871,9669,9070,71+0,64%101,642015-06-19
FPKNM1668,8568,8567,1767,85+0,76%18,802016-06-17
FPKNM17113,10114,25112,05113,95+0,84%3 990,562017-06-16
FPKNU1442,4043,7242,2543,72+3,85%15,162014-09-19
FPKNU1570,9571,5570,5170,99+0,06%41,362015-09-18
FPKNU1663,8664,2863,4664,22+0,93%17,422016-09-16
FPKNU17125,00127,50125,00126,00+0,24%8 676,182017-09-15
FPKNZ1448,9048,9948,1548,90+0,85%10,162014-12-19
FPKNZ1566,4066,4164,5064,57-2,18%30,052015-12-18
FPKNZ1683,9885,6182,9685,30+2,09%64,602016-12-16
FPKNZ17105,70105,75104,70105,65-0,47%1 830,322017-12-15
FPKOH1441,2041,5941,0741,10-0,48%11,762014-03-21
FPKOH1535,6035,9035,4535,80+0,93%35,562015-03-20
FPKOH1627,1327,4026,8427,30+0,04%16,642016-03-18
FPKOH1733,3833,9833,3833,70+0,60%28,102017-03-17
FPKOM1439,6339,7639,1039,10-1,29%21,312014-06-20
FPKOM1531,0631,5230,9630,96-0,16%50,652015-06-19
FPKOM1623,6123,9823,5523,85+1,40%23,102016-06-17
FPKOM1734,2335,2034,2335,12+1,50%908,712017-06-16
FPKOU1439,3539,8839,2639,80+1,53%14,542014-09-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPKOU1530,4430,7029,7930,05-1,38%24,992015-09-18
FPKOU1627,3927,4026,8726,96-0,48%28,472016-09-16
FPKOU1735,3335,4034,5734,69-1,59%2 684,152017-09-15
FPKOZ1436,0736,0935,1035,10-1,87%16,412014-12-19
FPKOZ1526,9927,4626,7527,25+0,93%22,222015-12-18
FPKOZ1627,9528,0627,5027,88-0,07%22,542016-12-16
FPKOZ1742,8543,0542,6842,80-0,44%982,112017-12-15
FPXMM176,766,796,686,72+0,60%48,512017-06-16
FPXMU176,366,426,356,420,00%25,442017-09-15
FPXMZ174,344,404,284,28-3,82%143,222017-12-14
FPZUH14415,10417,00411,10411,10-0,93%42,222014-03-21
FPZUH15478,00487,50478,00483,50+0,94%80,032015-03-20
FPZUH1636,1036,3135,8636,14+0,25%10,502016-03-18
FPZUH1737,7038,2437,6738,05+0,93%46,452017-03-17
FPZUM14454,00454,35450,50450,70-0,66%104,432014-06-20
FPZUM15431,50433,20425,30426,00-1,27%74,622015-06-19
FPZUM1628,9029,3928,9029,06+0,55%12,322016-06-17
FPZUM1744,0044,3943,9344,00-0,20%973,682017-06-16
FPZUU14462,35471,25462,35471,25+1,99%37,282014-09-19
FPZUU15443,65445,25435,20436,45-2,05%82,982015-09-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FPZUU1627,3927,3927,1027,290,00%43,992016-09-16
FPZUU1747,7247,8047,4347,70+0,32%2 195,952017-09-15
FPZUZ14474,40476,00471,30476,00+0,50%37,862014-12-19
FPZUZ1532,9033,9532,7033,82+2,52%8,042015-12-18
FPZUZ1632,7933,0032,3332,92+1,11%31,112016-12-16
FPZUZ1743,9044,2443,8543,91-0,39%496,612017-12-15
FSENH149,109,259,109,11+0,11%0,832014-03-21
FSENH153,003,002,902,91-6,13%0,012015-03-20
FSENH161,701,701,701,700,00%0,002016-03-09
FSENM148,398,398,398,39+1,33%0,022014-06-18
FSENM152,622,642,622,62+0,77%0,042015-06-19
FSENM161,701,701,701,70+2,41%0,002016-04-21
FSENU1311,0011,0011,0011,00-0,90%0,012013-09-20
FSENU146,306,306,306,30-1,87%0,012014-09-19
FSENU152,172,182,152,15+2,38%0,052015-09-18
FSENZ1310,3010,5010,3010,50-6,17%0,022013-12-20
FSENZ144,184,184,034,03-6,71%0,042014-12-19
FSENZ151,501,501,501,50-1,96%0,002015-12-17
FSNSH145,105,105,105,10-1,35%0,012013-12-20
FSNSH154,114,304,114,30+1,18%0,012015-02-25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FSNSH163,643,703,643,70+3,06%0,102016-03-18
FSNSH175,385,465,385,46+1,87%0,142017-03-17
FSNSM144,624,624,604,60-3,77%0,012014-05-02
FSNSM163,623,623,623,62+0,84%0,002016-06-17
FSNSM174,514,514,444,44-0,45%8,952017-06-16
FSNSU144,724,724,724,72+6,31%0,002014-08-13
FSNSU153,963,963,963,96+2,33%0,002015-09-10
FSNSU163,903,903,903,900,00%0,002016-09-13
FSNSU174,854,894,804,88+2,95%145,652017-09-15
FSNSZ135,245,245,195,19-2,63%0,062013-12-04
FSNSZ144,504,504,504,50-0,44%0,022014-10-09
FSNSZ153,613,613,603,60-2,17%0,012015-12-09
FSNSZ164,764,844,764,84+1,47%0,272016-12-16
FSNSZ174,884,894,884,89+1,24%9,772017-12-15
FSTBH14103,32103,32103,32103,32-0,01%3,622014-03-21
FSTBH15105,34105,34105,34105,34-0,02%20,862015-02-20
FSTBH16105,73105,73105,73105,73-0,02%0,112016-02-05
FSTBH17104,73104,73104,73104,73-0,03%10,472017-02-13
FSTBM14103,56103,56103,56103,56+0,07%5,182014-05-21
FSTBU17105,65105,65105,65105,65+0,13%316,952017-06-26
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FSTBZ13103,27103,27103,27103,27-0,07%0,102013-10-25
FSTBZ14104,85104,85104,85104,85-0,21%0,632014-11-07
FSTBZ16104,89104,93104,89104,93-0,06%2,102016-12-16
FSTBZ17105,62105,62105,61105,61-0,03%10 561,502017-11-27
FTPEH145,105,205,105,20+3,79%0,032014-03-21
FTPEH154,684,734,684,73+1,94%0,102015-03-20
FTPEH163,013,032,963,01+1,35%0,452016-03-18
FTPEH173,153,203,133,20+1,59%0,652017-03-17
FTPEM145,575,605,575,60+1,27%0,092014-06-20
FTPEM154,404,404,344,34-2,03%0,042015-06-19
FTPEM162,422,472,412,43+0,83%0,352016-06-17
FTPEM173,583,603,553,590,00%236,212017-06-16
FTPEU145,375,385,305,30-0,93%0,052014-09-19
FTPEU153,503,503,393,43-2,00%0,132015-09-18
FTPEU162,562,562,522,55-0,39%0,152016-09-16
FTPEU173,843,883,833,84-0,26%454,992017-09-15
FTPEZ134,464,544,464,54+0,44%0,042013-12-20
FTPEZ144,984,984,954,95-1,39%0,012014-12-19
FTPEZ152,772,882,772,88+2,86%0,672015-12-18
FTPEZ162,732,802,702,77+2,21%0,572016-12-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FTPEZ173,113,163,113,14+0,64%231,802017-12-15
FTVNH1413,2313,2313,2313,23+17,81%0,012013-08-22
FTVNH1515,4515,4515,4515,45-2,83%0,022014-12-16
FTVNM1415,8015,8015,8015,800,00%0,022014-06-18
FTVNM1517,9917,9917,9917,99+3,63%0,042015-04-01
FTVNU1415,1015,1015,1015,10+1,34%0,032014-09-16
FTVNU1520,0020,0020,0020,00+6,38%0,022015-07-09
FTVNZ1416,9916,9916,9916,99+2,04%0,022014-12-19
Kontrakty na waluty
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCHFF14337,60337,60337,60337,60-0,06%84,402014-01-17
FCHFF15424,23424,50423,92424,50+1,85%3,822015-01-16
FCHFF16402,48402,48402,48402,48+0,37%0,402016-01-15
FCHFF17408,75408,75408,75408,75+0,26%0,412017-01-16
FCHFG14341,69341,69341,66341,66+0,49%0,682014-02-19
FCHFG15402,46402,46400,63400,63-0,39%200,772015-02-11
FCHFG16404,98404,98400,41400,41-0,69%0,812016-02-11
FCHFG17405,31405,48405,31405,48+0,41%0,812017-02-17
FCHFH15390,99390,99390,41390,87-0,16%7,422015-03-20
FCHFH16390,80391,03390,00390,09-0,37%62,852016-03-18
FCHFH17401,70401,70401,24401,40-0,18%33,332017-03-17
FCHFH18354,73355,10355,10355,10-0,03%625,4714:13
FCHFJ14344,86344,86344,86344,86+0,28%0,342014-04-16
FCHFJ15390,39391,43390,39391,43+0,38%0,782015-04-16
FCHFJ16395,18395,18395,18395,18+0,56%0,402016-04-08
FCHFJ17398,98399,46398,98399,46+0,25%0,802017-04-21
FCHFK14343,50343,50343,50343,50-0,71%1,722014-05-15
FCHFK15384,61384,61381,67381,67-0,88%74,852015-04-28
FCHFK16398,57398,74398,57398,74-0,60%199,332016-05-13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCHFK17386,08387,28386,08387,28+0,76%0,772017-05-18
FCHFM14340,00341,18340,00341,18+0,41%61,002014-06-20
FCHFM15400,95400,95398,67398,80+0,10%177,842015-06-19
FCHFM16409,03409,41408,43409,41-0,68%144,422016-06-17
FCHFM17388,53388,89387,70387,70+0,60%279,462017-06-16
FCHFN13343,23343,23343,23343,23-0,10%32,612013-07-18
FCHFN14340,59341,00340,59341,00+0,25%10,222014-07-17
FCHFN15393,19393,19393,19393,19-0,37%0,392015-07-17
FCHFN16403,04404,48403,04404,48-1,58%4,432016-07-14
FCHFN17381,88381,88381,88381,88-0,38%3,822017-07-21
FCHFQ13347,65347,65347,65347,65-0,83%86,912013-07-05
FCHFQ14341,17341,17341,17341,17-0,01%85,292014-07-15
FCHFQ15385,95385,95385,95385,95+0,26%1,932015-08-18
FCHFQ16396,24396,58396,24396,58+0,26%1,592016-08-19
FCHFQ17378,29378,89378,29378,89+0,52%7,572017-08-18
FCHFU14347,19347,19346,72346,72-0,34%77,062014-09-19
FCHFU15383,99384,36383,49383,49+0,07%89,062015-09-18
FCHFU16395,90396,39395,61395,63+0,11%281,762016-09-16
FCHFU17372,85373,48372,50373,48+0,26%403,012017-09-15
FCHFV13338,51338,90338,40338,40+0,38%6,432013-10-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FCHFV14346,44346,55346,44346,55+0,01%0,692014-10-03
FCHFV15389,74389,74389,74389,74+0,14%0,782015-10-16
FCHFV16399,00399,00398,94398,94+0,36%4,392016-10-21
FCHFX13341,00341,00340,92340,92+0,24%2,052013-11-13
FCHFX15391,16391,16391,16391,16-0,86%1,962015-11-20
FCHFX16402,07402,07402,07402,07+0,02%100,522016-11-09
FCHFZ14353,06353,94353,06353,94+0,46%82,802014-12-19
FCHFZ15397,62398,50397,30397,40+0,15%15,512015-12-18
FCHFZ16412,91412,91412,56412,56+0,01%84,992016-12-16
FCHFZ17362,16362,49362,15362,37+0,21%876,672017-12-15
FEURF14416,74416,74416,04416,12-0,14%3,752014-01-17
FEURF15426,22432,00425,95429,66+0,80%17,982015-01-15
FEURF16435,45435,71435,45435,71-0,30%0,872016-01-14
FEURF17437,70437,70437,42437,42-0,07%0,882017-01-10
FEURG14417,75418,00417,75418,00+0,39%1,252014-02-20
FEURG15418,23418,23416,75416,84-0,42%1,672015-02-19
FEURG16439,30439,30439,30439,30-0,76%0,442016-02-19
FEURG17430,00430,43430,00430,43-0,30%0,862017-02-13
FEURH15412,00412,30411,97412,30-0,02%98,902015-03-20
FEURH16427,62427,64426,89427,00-0,21%348,602016-03-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FEURH17430,39430,51430,04430,04+0,10%349,912017-03-17
FEURH18418,93418,74418,74418,74+0,02%436,0216:41
FEURJ14419,37419,59419,37419,590,00%1,262014-04-17
FEURJ15402,03403,10402,03403,10+0,02%153,332015-04-17
FEURJ16429,95430,19429,95430,19+0,91%1,292016-04-15
FEURJ17426,64426,64426,64426,64-0,01%17,072017-04-21
FEURK14419,18419,50419,09419,50+0,24%1,682014-05-16
FEURK15405,74405,80405,74405,80-0,31%13,392015-05-15
FEURK16439,36439,72439,36439,72+0,14%9,232016-05-19
FEURK17420,79420,79420,79420,79-0,33%0,422017-05-19
FEURM14414,58415,21414,46415,21+0,32%113,652014-06-20
FEURM15417,39417,39416,93417,10+0,10%246,972015-06-19
FEURM16443,49443,92442,95443,66-0,18%88,702016-06-17
FEURM17422,37422,50421,83421,83+0,53%4 572,482017-06-16
FEURN13424,93424,93424,86424,86-0,03%8,922013-07-18
FEURN14415,04415,04415,00415,00+0,28%24,902014-07-18
FEURN15415,07415,10414,83414,87-0,49%9,132015-07-14
FEURN16442,79442,79442,79442,79-0,41%0,442016-06-29
FEURN17422,50422,50422,50422,500,00%84,502017-07-14
FEURQ13420,09420,09420,09420,09+0,42%105,022013-08-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FEURQ14419,00419,03418,40418,44-0,15%11,722014-08-14
FEURQ15419,61420,64419,61420,64+1,08%0,842015-08-21
FEURQ16426,37426,37426,37426,37-2,19%8,532016-08-12
FEURQ17423,30423,30423,30423,30+0,28%42,332017-07-21
FEURU14419,51419,51418,14418,31-0,40%336,062014-09-19
FEURU15420,10421,41420,00420,84-0,03%563,672015-09-18
FEURU16432,91433,04432,50432,70+0,11%12,122016-09-16
FEURU17428,39428,39427,98427,98-0,10%42,812017-09-15
FEURV13417,17417,25417,09417,25-0,03%1,252013-10-18
FEURV14421,65422,87421,49422,71+0,59%2,962014-10-16
FEURV15423,52423,52423,00423,00-0,59%1,272015-10-08
FEURV16432,14432,14432,14432,14-0,25%0,432016-10-19
FEURX13419,03419,03419,03419,03-0,16%0,422013-11-14
FEURX14421,07421,11420,56420,56-0,24%1,682014-11-21
FEURX15425,12425,12424,73424,73-1,12%0,852015-11-03
FEURX16445,09445,09445,09445,09+3,00%0,452016-11-18
FEURZ14424,82426,60424,81426,60+0,31%190,852014-12-19
FEURZ15429,20429,62427,98427,98-0,09%117,002015-12-18
FEURZ16443,35443,59442,84442,90-0,11%80,612016-12-16
FEURZ17422,10422,13421,91422,13+0,06%156,122017-12-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FUSDF14306,03306,06305,74306,03+0,02%61,822014-01-17
FUSDF15372,29372,79371,66371,66+0,99%3,352015-01-16
FUSDF16399,22399,22399,22399,22-0,03%9,982016-01-14
FUSDF17409,55409,55409,00409,55-0,72%1,232017-01-20
FUSDG14303,50303,94303,48303,94+0,11%63,742014-02-21
FUSDG15368,55369,00366,00367,44+0,26%4,772015-02-17
FUSDG16395,21395,21395,21395,21+0,23%0,402016-02-18
FUSDG17405,25405,25405,25405,25-0,11%0,412017-02-17
FUSDH15386,49386,99385,75385,84-0,69%1 188,422015-03-20
FUSDH16378,91379,60378,37378,80+0,19%1 039,162016-03-18
FUSDH17400,15400,30398,93398,93-0,27%618,162017-03-17
FUSDH18341,00341,15341,15341,15+0,25%20 402,1817:03
FUSDJ14303,10303,13303,08303,08-0,19%60,622014-04-17
FUSDJ15378,15379,48378,15378,29+0,58%4,172015-04-15
FUSDJ16382,00382,00382,00382,00+0,12%0,762016-04-15
FUSDJ17397,87397,87397,87397,87-0,13%0,402017-04-21
FUSDK14305,87305,87305,87305,87-0,06%0,312014-05-16
FUSDK15356,15356,15356,15356,15-0,56%1,782015-05-15
FUSDK16391,75392,33391,75392,33+0,73%4,312016-05-19
FUSDK17377,65377,65377,65377,65-0,57%0,382017-05-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FUSDM14304,05305,06304,05304,91+0,04%1 300,452014-06-20
FUSDM15367,86368,65367,41368,43+0,75%561,112015-06-19
FUSDM16394,98395,25393,92394,15-1,15%962,582016-06-17
FUSDM17378,57378,70377,32377,54+1,52%21 456,212017-06-16
FUSDN13326,00326,00323,80323,80-1,50%5,512013-07-16
FUSDN14305,91305,91305,54305,64+0,04%10,402014-07-17
FUSDN15377,47377,47377,47377,47+0,13%0,382015-07-17
FUSDN16396,36396,57395,78396,57-0,09%53,512016-07-14
FUSDN17361,61363,30361,61363,30+0,38%362,982017-07-21
FUSDQ13317,43317,43317,35317,35-0,55%0,632013-08-07
FUSDQ14313,72313,72313,30313,33+0,11%1,572014-08-14
FUSDQ15375,39375,39375,39375,39-0,63%0,382015-08-20
FUSDQ16379,12379,80379,12379,80-0,55%8,342016-08-19
FUSDQ17364,01364,03364,01364,03-0,69%382,212017-08-18
FUSDU14325,40325,60324,40325,07+0,01%352,212014-09-19
FUSDU15368,46369,00367,53367,95-1,09%740,572015-09-18
FUSDU16384,81385,51384,81385,00+0,13%718,102016-09-16
FUSDU17359,00359,50358,80359,01-0,55%26 061,692017-09-15
FUSDV13304,76305,19304,74305,19-0,37%22,262013-10-18
FUSDV14331,36331,44330,37330,75-0,46%6,282014-10-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FUSDV15371,78372,21371,78372,21+0,20%0,742015-10-16
FUSDV16396,52397,58396,52397,58+0,49%20,642016-10-21
FUSDX13311,39311,48311,39311,48-0,08%108,992013-11-15
FUSDX14335,77336,82335,77336,82+0,19%23,202014-11-21
FUSDX15397,92397,92397,24397,24-0,11%1,592015-11-20
FUSDX16413,03413,03413,03413,03-0,49%0,412016-11-17
FUSDZ14345,89347,92345,71347,75+0,38%3 798,192014-12-19
FUSDZ15395,58396,43395,18395,50+0,09%640,232015-12-18
FUSDZ16424,71425,07424,25425,07-0,14%955,662016-12-16
FUSDZ17357,78358,25357,72357,98+0,06%7 046,012017-12-15
Następny dzień »

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2591,10 +48,45 +1,91%