Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-02-22

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGHM209.50213.00206.40210.30+1.35%153,062.292021-02-22
CDPROJEKT266.40268.20258.00258.10-2.75%122,436.992021-02-22
PKOBP30.1730.4529.9130.36-0.98%65,618.432021-02-22
PZU30.2530.4530.0630.12-1.47%47,386.022021-02-22
PKNORLEN60.3060.4659.3659.52-1.91%41,674.682021-02-22
PEKAO66.8066.8065.6266.14-1.55%37,378.522021-02-22
CCC101.55101.5596.0097.04-5.05%28,863.792021-02-22
LOTOS41.4941.5740.4341.20-1.08%27,894.172021-02-22
JSW38.9039.4638.6038.60-3.14%24,277.552021-02-22
BZWBK214.00214.20208.40210.20-3.04%23,830.072021-02-22
PGNIG5.815.905.725.77-1.60%23,327.372021-02-22
DINOPL249.00251.80245.00250.20-0.32%22,432.182021-02-22
PGE6.606.606.466.50-1.93%22,092.752021-02-22
ORANGEPL6.066.065.895.97-1.57%21,053.112021-02-22
MERCATOR337.00350.00329.00337.00+0.60%19,219.102021-02-22
LPP8,005.008,220.007,905.008,010.00-1.17%18,402.512021-02-22
CYFRPLSAT28.3028.3027.6027.74-2.26%17,416.462021-02-22
ALIOR19.6619.6919.2119.50-1.34%10,624.382021-02-22
MBANK219.60220.00214.40218.40-0.73%8,404.692021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LIVECHAT127.00127.60125.40126.80-0.47%8,127.942021-02-22
XTB16.1516.2515.8515.90-1.55%7,964.062021-02-22
TRAKCJA2.883.222.803.22+11.81%7,684.382021-02-22
BUDIMEX325.00325.00309.00314.00+1.13%5,972.772021-02-22
HANDLOWY39.0039.9038.1539.70+1.66%5,858.102021-02-22
ASSECOPOL65.8066.6065.1066.10+0.15%5,690.492021-02-22
BRASTER2.072.472.072.26+5.85%5,669.212021-02-22
ZASTAL4.225.004.184.48+12.56%5,404.922021-02-22
TAURONPE2.682.682.632.63-2.44%5,313.422021-02-22
MABION24.8028.0024.5027.40+10.48%5,023.932021-02-22
POLIMEXMS5.645.825.455.70+1.97%4,800.942021-02-22
MILLENNIUM4.344.344.204.28-1.38%4,528.892021-02-22
MOBRUK394.00398.00390.00394.00+1.03%4,374.922021-02-22
11BIT567.00581.00555.00575.00+2.68%3,958.562021-02-22
GPW46.9046.9045.4045.85-1.40%3,608.482021-02-22
PLAYWAY610.00612.00590.00590.00-2.48%3,436.532021-02-22
GRUPAAZOTY29.5030.3029.1030.00+2.04%3,352.192021-02-22
BIOMEDLUB8.988.988.668.74-2.02%3,100.622021-02-22
KERNEL55.3056.0054.5055.10+0.18%2,864.532021-02-22
URSUS1.201.281.111.22+2.35%2,833.572021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROCASH13.6013.6213.3113.42-1.11%2,457.902021-02-22
ENEA7.057.106.916.95-2.11%2,437.012021-02-22
GROCLIN2.292.581.942.00-8.68%2,387.532021-02-22
CIECH35.2535.5034.7035.05+1.15%2,278.802021-02-22
TOYA6.666.666.546.56-0.61%2,052.832021-02-22
EKOEXPORT3.904.193.764.00+12.68%1,985.552021-02-22
KRUK180.00182.60176.20182.60+1.22%1,954.022021-02-22
PKPCARGO16.4016.5016.0216.46+1.60%1,929.012021-02-22
CORMAY1.421.531.361.40-1.41%1,909.322021-02-22
ASBIS9.759.809.529.66+2.77%1,873.732021-02-22
BOGDANKA25.1525.3524.3024.60-0.81%1,804.132021-02-22
INGBSK184.80187.80181.60181.60-2.89%1,790.982021-02-22
KETY505.00510.00496.00502.00-0.79%1,734.012021-02-22
ACTION6.867.486.727.44+8.77%1,687.802021-02-22
ELKOP0.560.600.520.60+6.79%1,630.202021-02-22
APATOR25.1025.4025.0025.000.00%1,522.722021-02-22
HARPER14.7015.8014.1015.25+8.16%1,514.762021-02-22
ELBUDOWA2.202.221.701.89-11.17%1,497.402021-02-22
CLNPHARMA46.8048.9545.5048.60+4.97%1,395.202021-02-22
STALPROD330.00330.00311.00311.00-5.18%1,238.432021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FAMUR2.772.822.722.78-0.36%1,142.392021-02-22
GLCOSMED5.105.405.005.35+5.94%1,139.422021-02-22
RAFAKO1.061.061.021.04-1.70%1,129.752021-02-22
ASTARTA42.6043.0041.3041.80-3.46%1,015.132021-02-22
INTERAOLT20.6020.7019.2020.70-2.36%819.832021-02-22
UNIMOT38.0038.0036.8037.900.00%803.392021-02-22
AMICA144.20148.60144.00146.80-2.00%759.202021-02-22
HERKULES2.002.051.951.990.00%758.592021-02-22
OPONEO.PL40.2042.2040.2041.80+1.95%697.282021-02-22
LCCORP2.402.532.312.52+4.77%677.162021-02-22
BOS8.088.227.928.06+1.00%672.912021-02-22
PEKABEX22.0023.0021.1022.50+2.27%649.572021-02-22
ENERGOINS1.461.841.451.82+17.42%644.882021-02-22
WIRTUALNA95.0095.0092.0092.00-3.97%589.312021-02-22
BIOTON4.464.644.414.63+3.92%581.862021-02-22
SANWIL3.463.623.303.38-1.17%572.222021-02-22
CIGAMES1.371.371.331.35-0.88%557.592021-02-22
TORPOL12.3012.4012.1012.15-2.02%554.392021-02-22
VISTAL2.812.822.632.72-3.20%535.072021-02-22
EUCO4.525.064.404.90+8.41%515.222021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STALEXP3.653.653.503.60-2.70%493.282021-02-22
BIK15.9017.4015.6016.50+4.76%487.572021-02-22
MIRBUD4.314.314.224.29-0.46%477.182021-02-22
ABPL35.2035.2033.7034.000.00%469.192021-02-22
SANTANDER13.3913.3912.8813.05-1.86%463.942021-02-22
KOGENERA43.0043.0041.5041.80-1.65%458.072021-02-22
BORYSZEW3.083.082.983.03-0.49%453.122021-02-22
VIGOSYS675.00700.00665.00700.00+0.72%419.382021-02-22
TIM19.1519.1518.8519.150.00%413.112021-02-22
AIRWAY1.661.661.571.61-0.92%409.912021-02-22
SKOTAN3.043.192.993.13+2.96%393.232021-02-22
CPGROUP6.687.106.687.00-4.11%390.262021-02-22
ATAL39.6040.2039.6040.000.00%341.632021-02-22
PROTEKTOR4.164.163.924.08-0.97%325.882021-02-22
GETINOBLE0.180.180.170.18-0.99%325.222021-02-22
06MAGNA2.542.542.342.46-2.38%325.172021-02-22
MEDICALG26.4526.4525.2525.85-1.90%323.052021-02-22
PULAWY94.0096.0093.8094.60+0.85%320.552021-02-22
AUTOPARTN8.828.828.608.70-1.36%316.702021-02-22
SKARBIEC38.0038.8037.7038.10+1.06%312.612021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WORKSERV1.181.211.151.18+2.97%305.402021-02-22
PRAIRIE0.750.770.740.77+1.18%303.952021-02-22
GRODNO13.5013.6013.4013.40-0.74%300.342021-02-22
PCCEXOL3.333.343.283.310.00%289.262021-02-22
COGNOR2.422.452.392.40+0.42%284.402021-02-22
KRVITAMIN24.8025.0023.5024.00-2.44%270.732021-02-22
FORTE47.0047.0045.1546.90-1.16%266.442021-02-22
INTERCARS289.00290.00288.00288.00-1.37%265.422021-02-22
ECHO4.514.574.324.40-2.00%263.772021-02-22
ARCHICOM22.5022.8022.2022.80+1.33%257.122021-02-22
SELVITA50.2051.0049.5050.20+0.80%254.172021-02-22
DOMDEV123.00125.00120.50120.50-1.23%233.202021-02-22
COMP62.8062.8061.4062.00-1.27%231.752021-02-22
IZOBLOK40.0040.0039.0039.80-1.24%230.772021-02-22
LUBAWA1.451.451.401.43-1.38%223.032021-02-22
OTMUCHOW2.262.662.262.58+19.44%221.362021-02-22
COMARCH194.00194.50191.00191.50-1.54%220.282021-02-22
SFINKS0.590.590.520.55-6.46%216.402021-02-22
ATENDE4.584.604.484.50-1.32%213.472021-02-22
IALBGR0.490.550.450.55+13.54%212.552021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAINBOW24.9024.9023.7023.90-4.02%206.622021-02-22
ALTUSTFI1.621.631.531.58-0.94%203.512021-02-22
PEP64.8064.8062.8063.00-0.94%199.852021-02-22
QUERCUS4.704.744.544.61-1.91%199.122021-02-22
ARTIFEX12.4012.5011.6512.00-2.83%197.222021-02-22
EMCINSMED14.4015.8014.0014.00+1.45%197.192021-02-22
ZUE4.705.154.705.10+8.51%191.762021-02-22
LSISOFT16.5016.9016.1516.90+2.42%191.592021-02-22
WIELTON9.209.208.869.09+1.00%186.122021-02-22
MOSTALZAB1.481.481.431.44-2.37%185.862021-02-22
AILLERON12.1012.8012.1012.60+4.13%182.332021-02-22
SANOK27.0027.0025.1026.00-0.76%178.172021-02-22
MONNARI1.992.001.941.94-3.48%176.892021-02-22
POZBUD2.742.742.642.65-2.93%173.782021-02-22
RONSON2.112.152.052.14+1.42%173.682021-02-22
IMCOMPANY21.3021.3020.8021.00-2.33%165.852021-02-22
GETIN0.730.730.720.72-1.58%148.852021-02-22
BENEFIT844.00850.00836.00850.000.00%148.432021-02-22
ALUMETAL53.4053.4050.6051.60-2.27%145.082021-02-22
PGSSOFT13.1513.1512.8012.80-1.54%139.392021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROTEL36.4036.5035.2035.90-3.49%135.172021-02-22
TESGAS4.964.964.744.88-1.61%129.162021-02-22
BGZBNPP73.0076.0072.4074.00+1.37%128.872021-02-22
LENTEX11.2011.3011.1511.30+1.35%128.712021-02-22
IMS2.892.892.762.79-3.46%126.992021-02-22
ULMA50.5053.5048.8053.500.00%122.632021-02-22
INC7.327.347.067.200.00%122.582021-02-22
PAMAPOL2.242.382.102.30+2.68%115.992021-02-22
VOTUM14.3014.5014.2514.40+0.70%114.592021-02-22
K2INTERNT28.0028.4026.4026.40-3.65%114.062021-02-22
MARVIPOL0.760.790.750.78+0.26%113.552021-02-22
SETANTA11.7011.7011.3011.35-2.58%113.302021-02-22
SYNEKTIK29.8030.0029.0029.40-1.34%112.832021-02-22
PHN13.3013.3013.1013.30-0.37%110.082021-02-22
AMBRA19.8520.0019.6520.00+0.76%109.952021-02-22
DEKPOL34.4034.4033.6034.40-1.15%109.692021-02-22
FERRO25.3026.0025.2025.90+2.37%109.472021-02-22
PLASTBOX2.072.072.002.00-3.38%109.202021-02-22
APSENERGY4.324.434.204.40+2.09%109.182021-02-22
HUBSTYLE1.021.020.921.020.00%105.942021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KSGAGRO4.404.404.124.36-0.91%104.872021-02-22
VINDEXUS5.405.605.345.60+2.19%104.232021-02-22
DECORA32.0032.8032.0032.20-1.83%102.502021-02-22
SYGNITY11.0011.2511.0011.25+0.45%101.782021-02-22
IMPERA4.304.304.104.20-2.33%99.132021-02-22
OEX19.6019.7019.5019.70+1.03%98.922021-02-22
STAPORKOW5.255.254.845.10-6.42%95.172021-02-22
PBKM81.0081.8081.0081.80+2.00%92.242021-02-22
VIVID1.801.811.711.73-2.71%91.702021-02-22
ARTERIA4.885.354.725.30+9.50%91.112021-02-22
NETIA5.465.485.105.44-1.81%89.822021-02-22
ZEPAK9.589.589.229.28-3.13%89.282021-02-22
WAWEL594.00596.00588.00596.00+1.02%88.522021-02-22
AGORA6.466.606.466.60+2.17%87.682021-02-22
AGROTON6.987.186.847.16+2.58%86.132021-02-22
IPOPEMA5.705.705.605.65-0.88%84.972021-02-22
PLATYNINW5.756.305.756.05+0.83%84.292021-02-22
SUNEX6.806.806.546.68-0.60%82.492021-02-22
PRAGMAFA24.4024.4024.4024.400.00%82.472021-02-22
POLICE12.6012.8012.5012.800.00%80.912021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.659.659.559.600.00%80.372021-02-22
PMPG5.505.905.205.45-2.68%79.822021-02-22
MFO30.4030.4029.6029.80-1.97%78.952021-02-22
BERLING4.504.544.504.54+1.79%78.542021-02-22
DELKO18.7019.0018.6018.60-1.59%78.182021-02-22
ASSECOSEE39.6039.6039.3039.30-0.76%75.732021-02-22
KRUSZWICA66.0066.2066.0066.20+0.30%73.532021-02-22
APLISENS11.1011.1010.0010.70-3.60%71.172021-02-22
NOVITA154.00155.00154.00154.00-0.32%70.912021-02-22
IZOSTAL3.213.213.043.11-2.20%68.102021-02-22
STALPROFI9.129.188.548.92-2.19%68.022021-02-22
OTLOG5.605.605.305.50-2.65%66.082021-02-22
ORZBIALY16.9517.2516.7017.20+3.61%65.712021-02-22
REMAK16.3016.3515.8016.25-0.31%64.432021-02-22
PCCROKITA67.0068.2066.6067.000.00%64.062021-02-22
VOXEL45.0045.3044.7045.20-0.22%63.902021-02-22
MCI16.5516.6516.4016.65+0.60%63.862021-02-22
ENERGA7.757.787.757.770.00%63.342021-02-22
KINOPOL12.4012.4011.7012.00-3.23%62.032021-02-22
TRITON3.684.003.684.00+5.26%61.662021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOMPAP17.5017.9017.5017.90+2.29%61.522021-02-22
MIRACULUM1.491.491.421.44-3.36%61.352021-02-22
PROVIDENT4.204.254.134.24+0.95%60.812021-02-22
PGODLEW1.451.451.441.450.00%59.432021-02-22
RELPOL6.846.846.626.78+0.30%58.892021-02-22
PKOSO109.41109.41109.40109.40+0.24%58.422021-02-22
CFI0.320.320.300.31-3.47%57.492021-02-22
PZUAKORD121.82121.82121.81121.810.00%55.182021-02-22
NEWAG26.8027.2026.6027.20+1.49%53.972021-02-22
NTTSYSTEM5.485.485.125.38-0.37%53.652021-02-22
ZAMET0.840.860.840.86-0.58%51.822021-02-22
UNIBEP11.4011.4011.0011.20-2.18%51.342021-02-22
MOSTALPLC11.6512.0011.4011.75-2.08%51.022021-02-22
WIKANA3.303.523.303.52+10.00%50.742021-02-22
SWISSMED9.269.268.649.20-1.92%50.072021-02-22
SIMPLE13.0013.0012.6012.70-2.31%49.252021-02-22
COMPERIA3.844.403.844.40+14.58%46.952021-02-22
VISTULA2.622.622.602.610.00%44.002021-02-22
INSTALKRK25.1025.8025.1025.80-0.77%42.842021-02-22
EFEKT9.459.458.909.20-3.16%41.982021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BUMECH3.473.553.423.53+2.02%41.922021-02-22
EVEREST17.5018.1017.2017.20-4.44%40.612021-02-22
GTC6.606.686.586.66+0.30%40.302021-02-22
SELENAFM17.4517.4516.9517.40-0.29%40.202021-02-22
MEXPOLSKA1.901.901.721.75-10.26%39.392021-02-22
KRKA432.00432.00420.00421.00-0.94%38.822021-02-22
ARCTIC6.806.846.746.82-0.87%38.492021-02-22
PWRMEDIA6.606.806.546.80+3.34%36.832021-02-22
CNT16.4016.7016.1016.20-1.22%36.752021-02-22
ROPCZYCE30.7031.5030.7031.30-1.57%36.342021-02-22
ASSECOBS38.8038.8037.6038.60+1.05%36.212021-02-22
MILKILAND0.971.030.961.00+3.10%36.092021-02-22
TRIGONPP451.6051.6050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
RANKPROGR1.801.831.751.81+0.55%34.992021-02-22
CEZ90.4090.4089.2089.70-1.32%34.362021-02-22
HYDROTOR31.2031.2030.4031.200.00%34.142021-02-22
LARQ2.192.242.132.24+2.28%32.262021-02-22
ZPUE205.00205.00200.00200.00-0.50%31.302021-02-22
ERBUD36.2036.7036.0036.60+1.67%30.702021-02-22
IMMOBILE3.003.002.742.74-2.84%30.602021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOWIM3.883.903.743.880.00%30.522021-02-22
WITTCHEN9.169.169.049.06-1.52%29.822021-02-22
ALTA1.311.341.281.32+1.54%28.922021-02-22
ELZAB5.555.755.455.65+4.63%27.262021-02-22
SOLAR4.314.404.264.29-0.46%26.882021-02-22
MUZA3.523.523.483.50-0.57%26.402021-02-22
GOBARTO5.555.555.305.35-5.31%26.302021-02-22
INTROL5.055.054.985.00+0.40%26.272021-02-22
KCI0.981.030.981.01+0.49%25.852021-02-22
LENA4.864.894.814.89+0.62%25.612021-02-22
DROZAPOL2.112.192.112.19+6.31%25.592021-02-22
SKYLINE0.900.950.900.91+16.67%25.372021-02-22
POLWAX3.924.003.923.99+1.53%24.592021-02-22
MENNICA20.0020.0019.5019.80-1.00%24.462021-02-22
ENTER37.2038.1036.7037.70+2.17%24.432021-02-22
QUANTUM28.0028.0027.8027.80-1.42%23.642021-02-22
ERG45.0045.0043.2045.000.00%22.602021-02-22
AGROWILL2.182.182.062.08+2.97%21.972021-02-22
SUWARY24.8026.4024.8026.40+5.60%21.532021-02-22
TALEX12.3512.5012.3012.50+1.21%20.682021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATREM2.752.792.622.79+1.09%20.322021-02-22
LOKUM16.9517.1016.3017.00-1.16%19.952021-02-22
ELEKTROTI7.587.627.427.50-0.27%19.532021-02-22
PRAGMAINK5.705.725.525.52-3.16%19.462021-02-22
TARCZYNSKI25.6025.8025.6025.80+3.20%18.982021-02-22
BMPAG0.440.480.440.48+6.67%18.912021-02-22
TRANSPOL3.253.253.143.23-1.82%16.562021-02-22
LIBET2.422.422.422.42-2.42%16.502021-02-22
MERCOR17.0017.2017.0017.000.00%16.452021-02-22
BBIDEV4.384.594.354.59+2.23%16.362021-02-22
ESOTIQ19.8020.5018.2519.25-2.78%16.342021-02-22
INVPEFIZ987.111,001.10987.11988.10-1.19%15.912021-02-22
IQP0.700.700.670.69-0.72%15.322021-02-22
OPENFIN0.800.800.770.78-1.52%14.722021-02-22
KGL18.0018.0017.5517.55-2.77%14.622021-02-22
SOPHARMA9.759.809.659.65-1.03%14.572021-02-22
GRAVITON1.851.851.841.85+1.09%14.512021-02-22
KOMPUTRON2.832.852.732.85+4.40%14.072021-02-22
BRIJU0.320.350.300.33+3.12%13.492021-02-22
MANGATA65.0068.5065.0066.50+0.76%13.482021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WASKO1.291.301.271.30+0.38%13.392021-02-22
ZREMB0.910.910.840.91+7.06%13.342021-02-22
ENELMED15.9016.3015.8015.80-4.24%12.292021-02-22
ACAUTOGAZ37.0037.1036.6037.10+0.82%12.192021-02-22
MASTERPHA4.104.154.024.03-2.89%12.082021-02-22
DEBICA83.6083.6083.2083.200.00%12.082021-02-22
PLAZACNTR1.651.721.651.71+3.64%11.962021-02-22
COALENERG0.910.950.900.940.00%11.782021-02-22
PEMANAGER17.4517.4517.0017.00-2.30%11.502021-02-22
SNIEZKA90.2090.4089.2089.20-1.11%10.892021-02-22
IMPEL13.0013.0012.9012.90-0.77%10.582021-02-22
KPPD33.0033.0033.0033.000.00%9.902021-02-22
FASTFIN1.811.851.631.69-6.11%9.792021-02-22
WOJAS4.904.904.664.80-1.23%9.622021-02-22
MAKARONPL5.956.005.956.00+0.84%9.592021-02-22
MDIENERGIA3.903.903.783.85+1.32%9.532021-02-22
IZOLACJA3.103.102.953.00-3.23%9.522021-02-22
CDRL17.7017.7017.2517.25-3.63%9.362021-02-22
INTERSPPL1.311.311.301.30-0.76%9.352021-02-22
INPRO4.824.824.824.82+0.84%9.252021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOJ1.261.271.241.27+5.83%9.212021-02-22
EDINVEST4.384.484.304.48+2.28%8.582021-02-22
RAWLPLUG10.6010.6010.1010.15-1.46%8.532021-02-22
YOLO0.910.920.910.92+2.22%8.172021-02-22
ATMGRUPA4.184.184.104.18+0.48%8.162021-02-22
ATLANTAPL9.909.909.809.800.00%7.852021-02-22
MOSTALWAR7.707.707.487.58-1.56%7.802021-02-22
4FUNMEDIA7.427.427.107.10-4.31%7.522021-02-22
ZYWIEC484.00486.00482.00486.00+0.41%7.282021-02-22
OPTEAM15.7015.7015.5015.50-1.27%6.772021-02-22
FMG45.0045.0045.0045.000.00%6.752021-02-22
UNIMA3.363.363.243.24-4.14%6.742021-02-22
INVFIZ952.10952.10951.10951.10-0.47%6.662021-02-22
MWTRADE2.262.302.242.30+2.68%6.602021-02-22
BETACOM10.1010.109.709.700.00%6.362021-02-22
KREC12.8012.8012.2512.30-3.15%6.002021-02-22
BEDZIN9.609.609.609.600.00%5.892021-02-22
JWCONSTR3.163.243.163.24+2.21%5.652021-02-22
ODLEWNIE5.405.405.245.26-2.59%5.572021-02-22
STARHEDGE0.580.600.560.60+5.67%5.462021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMPLI0.700.700.700.700.00%5.392021-02-22
TRIGONPP51.2051.2051.2051.20-6.23%5.122021-02-22
KOPEX1.201.201.201.20+5.26%4.982021-02-22
RUBICON1.911.911.741.77-2.21%4.922021-02-22
CZTOREBKA0.630.630.610.61-3.17%4.652021-02-22
SEKO9.609.959.609.95-0.50%4.522021-02-22
08OCTAVA1.001.041.001.04+4.00%4.372021-02-22
SECOGROUP13.0013.1013.0013.10-0.76%4.332021-02-22
MLPGROUP82.0082.0079.5079.50-3.05%4.262021-02-22
KREDYTIN9.959.959.309.30-4.12%3.902021-02-22
PATENTUS1.061.061.061.060.00%3.832021-02-22
UNICREDIT37.0037.0037.0037.00-0.54%3.702021-02-22
FERRUM3.923.923.743.90+4.28%3.382021-02-22
INVISTA0.550.600.530.60+13.21%3.192021-02-22
RADPOL2.652.662.642.66+0.76%2.862021-02-22
INTERBUD1.121.121.121.120.00%2.802021-02-22
LMASFIZ1,385.701,385.701,385.701,385.70+6.49%2.772021-02-22
FEERUM12.4012.4011.9012.400.00%2.252021-02-22
MEDIACAP2.302.302.252.25-2.17%2.082021-02-22
PROCHEM18.7018.7018.7018.700.00%2.022021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TERMOREX1.071.071.051.05-7.89%1.972021-02-22
WINVEST0.440.440.440.440.00%1.752021-02-22
REDAN0.390.390.380.39-1.52%1.752021-02-22
PRIMAMODA1.001.000.990.99-1.00%1.682021-02-22
DGA6.206.206.106.100.00%1.602021-02-22
KBDOM0.360.360.350.35-2.78%1.602021-02-22
JWWINVEST2.902.902.612.80+4.87%1.492021-02-22
PANOVA15.2015.2014.6014.600.00%1.482021-02-22
IDMSA1.411.411.391.39-2.11%1.462021-02-22
REINHOLD0.200.200.200.200.00%1.392021-02-22
I2DEV11.0011.0011.0011.00+1.85%1.102021-02-22
ENAP1.621.621.581.58-2.47%0.792021-02-22
TATRY150.00150.00150.00150.000.00%0.752021-02-22
CITYSERV9.009.008.318.31-7.67%0.602021-02-22
SOHODEV0.800.850.800.85+12.50%0.412021-02-22
KRAKCHEM0.500.500.500.500.00%0.352021-02-22
ADIUVO5.725.725.565.70-1.04%0.292021-02-22
ORCOGROUP1.571.571.571.57+8.28%0.192021-02-22
PROJPRZEM18.7518.7518.7518.75+0.27%0.192021-02-22
PROCAD1.791.791.791.79+2.29%0.102021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LABOPRINT14.7514.8014.7514.800.00%0.092021-02-22
RAFAMET16.8016.8016.8016.800.00%0.052021-02-22
PBSFINANSE0.480.480.480.48-2.04%0.042021-02-22
HELIO13.4013.4013.4013.40+2.29%0.032021-02-22
MBWS6.746.746.746.74+3.06%0.012021-02-22
PEPEES1.521.521.521.52+0.66%0.002021-02-22
ASMGROUP1.401.401.401.400.00%0.002021-02-22
TRIGONPP769.9869.9869.9869.980.00%0.002021-02-22
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-02-22
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-02-22
INVCEEFIZ464.00464.00464.00464.000.00%0.002021-02-22
OPERA3GR252.10252.10252.10252.100.00%0.002021-02-22
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.100.00%0.002021-02-22
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-02-22
NOWAGALA0.990.990.990.990.00%0.002021-02-22
INVGLDFIZ1,730.001,730.001,730.001,730.000.00%0.002021-02-22
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-02-22
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-02-22
LMCSFIZ1,309.901,309.901,309.901,309.900.00%0.002021-02-22
INTERFERI4.864.864.864.860.00%0.002021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.291.291.291.290.00%0.002021-02-22
MEGARON11.1011.1011.1011.100.00%0.002021-02-22
PBG0.060.060.060.060.00%0.002021-02-22
EUROHOLD4.564.564.564.560.00%0.002021-02-22
SILVANO7.907.907.907.900.00%0.002021-02-22
BEST18.4018.4018.4018.400.00%0.002021-02-22
BPHFIZBI2146.10146.10146.10146.100.00%0.002021-02-22
CELTIC6.606.606.606.600.00%0.002021-02-22
ATLASEST2.382.382.382.380.00%0.002021-02-22
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.100.00%0.002021-02-22
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-02-22
BPHFIZDS112.00112.00112.00112.000.00%0.002021-02-22
CCENERGY0.110.110.110.110.00%0.002021-02-22
BPHFIZMLI98.0098.0098.0098.000.00%0.002021-02-22
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-02-22
KANIA0.110.110.110.110.00%0.002021-02-22
FASING11.5011.5011.5011.500.00%0.002021-02-22
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-02-22
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%0.002021-02-22
WARIMPEX5.105.105.105.100.00%0.002021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%0.002021-02-22
SARE7.357.357.357.350.00%0.002021-02-22
OVOSTAR85.0085.0085.0085.000.00%0.002021-02-22
PKOGS91.7091.7091.7091.700.00%0.002021-02-22
LMDSFIZ1,290.111,290.111,290.111,290.110.00%0.002021-02-22
PEIXIN1.021.021.021.020.00%0.002021-02-22
TALANX145.00145.00145.00145.000.00%0.002021-02-22
LMESFIZ1,299.881,299.881,299.881,299.880.00%0.002021-02-22
JJAUTO9.709.709.709.700.00%0.002021-02-22
FENGHUA17.5017.5017.5017.500.00%0.002021-02-22
PKOGD110.11110.11110.11110.110.00%0.002021-02-22
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.000.00%0.002021-02-22
QMULTIFIZ1,375.001,375.001,375.001,375.000.00%0.002021-02-22
PKOASZEWZ96.6796.6796.6796.670.00%0.002021-02-22
TRIGONPP251.3951.3951.3951.390.00%0.002021-02-22
TRIGONPP141.4041.4041.4041.400.00%0.002021-02-22
TRIGONPP550.8450.8450.8450.840.00%0.002021-02-22
TRIGONPP351.4951.4951.4951.490.00%0.002021-02-22
TRIGONPP650.9950.9950.9950.990.00%0.002021-02-22
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-02-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP851.4051.4051.4051.400.00%0.002021-02-22
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.002021-02-22
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2011,10 +12,11 +0,61%
WIG 60005,86 +220,64 +0,37%
sWIG80 19236,88 -22,96 -0,12%
mWIG40 4448,09 -8,62 -0,19%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2011,10 +12,11 +0,61%