Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2022-06-23

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP9,395.009,415.009,110.009,175.00-2.50%12,098.972022-06-23
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.800.00%0.002022-06-23
INVGLDFIZ1,600.011,600.011,600.011,600.010.00%0.002022-06-23
LMESFIZ1,514.101,514.101,514.101,514.100.00%0.002022-06-23
LMDSFIZ1,408.001,408.001,408.001,408.000.00%0.002022-06-23
QMULTIFIZ1,371.001,371.001,371.001,371.000.00%0.002022-06-23
LMCSFIZ1,359.051,359.051,359.051,359.050.00%0.002022-06-23
LMASFIZ1,357.201,357.201,357.201,357.200.00%0.002022-06-23
INVFIZ917.10917.10917.10917.100.00%0.002022-06-23
INVPEFIZ782.00782.00782.00782.000.00%0.002022-06-23
VIGOSYS628.00650.00594.00650.00+4.84%593.402022-06-23
KETY584.00594.00579.00579.00+0.87%6,744.652022-06-23
ZYWIEC490.00490.00474.00490.000.00%30.862022-06-23
11BIT475.00491.00475.00486.50+0.31%871.852022-06-23
WAWEL470.00481.00470.00481.00+2.34%27.752022-06-23
BENEFIT495.00496.00462.00465.00-5.87%203.602022-06-23
KRKA420.00450.00420.00441.00+1.85%233.372022-06-23
INVCEEFIZ389.06389.06389.06389.060.00%0.002022-06-23
INTERCARS385.50393.00383.00384.000.00%258.502022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLAYWAY311.50311.50293.50301.50-3.21%459.852022-06-23
DINOPL291.00305.60289.10298.50+0.37%66,107.692022-06-23
ZPUE291.00291.00291.00291.00+0.34%5.242022-06-23
MOBRUK290.00292.50279.50279.50-2.27%1,656.732022-06-23
STALPROD271.50272.00264.00268.50-0.56%301.772022-06-23
MBANK245.00248.80238.20241.20-1.63%10,938.522022-06-23
BZWBK245.00245.00238.00240.00+0.25%23,381.452022-06-23
KRUK240.00241.80233.00233.00-2.10%3,279.162022-06-23
CEZ223.00224.00213.80222.40-0.71%113.512022-06-23
BUDIMEX232.00232.50221.00221.50-4.53%2,026.062022-06-23
OPERA3GR214.00214.00214.00214.000.00%0.002022-06-23
MEDYCZNYFIZ183.50183.50183.50183.500.00%0.002022-06-23
INGBSK174.80176.40171.60173.20-1.59%448.562022-06-23
COMARCH174.00174.00163.60163.60-6.41%82.152022-06-23
TATRY147.90147.90147.90147.90+0.61%5.922022-06-23
BPHFIZBI2142.60142.60142.60142.600.00%0.002022-06-23
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.600.00%0.002022-06-23
BPHFIZBI4118.70118.70118.70118.700.00%0.002022-06-23
KGHM120.00120.10113.00114.30-4.83%134,938.522022-06-23
PZUAKORD111.50112.20111.50112.20+1.48%339.132022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOSO107.50107.50107.50107.500.00%0.002022-06-23
NOVITA107.00107.50107.00107.000.00%2.142022-06-23
PKOGD98.6298.6298.6298.620.00%0.002022-06-23
DOMDEV98.0098.9098.0098.00-1.01%264.462022-06-23
LIVECHAT97.0097.0094.0096.80+2.43%638.462022-06-23
WIRTUALNA93.7094.3093.0094.00+1.08%340.612022-06-23
PKOASZEWZ93.5393.5393.5393.530.00%0.002022-06-23
CDPROJEKT90.0091.7089.0590.67-0.31%18,684.082022-06-23
PEP88.2090.0086.2087.90-0.34%256.862022-06-23
PKOGS87.5087.5087.5087.50-1.69%7.882022-06-23
KPPD84.8084.8084.8084.80-0.24%0.762022-06-23
PCCROKITA82.6083.2082.0082.40-0.36%70.312022-06-23
BPHFIZMLI82.3682.3682.3682.360.00%0.002022-06-23
PEKAO81.9084.4881.0882.00-0.15%47,549.852022-06-23
PULAWY80.2080.6078.4078.40-2.24%432.302022-06-23
MANGATA74.6074.6074.6074.60+1.63%0.152022-06-23
ASSECOPOL72.3073.8571.5573.45+1.73%8,348.142022-06-23
SNIEZKA72.0072.0071.8071.80-0.28%0.142022-06-23
ALUMETAL68.1068.5068.0068.20+0.15%1,075.682022-06-23
MLPGROUP69.2069.2067.0067.000.00%0.882022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMICA68.8068.8066.3066.30-2.79%618.032022-06-23
LOTOS69.0069.1066.2066.24-4.14%20,129.572022-06-23
DEBICA65.0065.4063.2065.40+0.62%50.622022-06-23
PKNORLEN66.0066.6664.5064.50-2.48%43,847.722022-06-23
JSW64.8064.9860.8860.88-6.05%57,767.612022-06-23
HANDLOWY61.6061.6060.0060.80-0.65%2,467.742022-06-23
ULMA57.4057.4057.4057.400.00%0.062022-06-23
BOGDANKA55.0055.4552.6552.65-5.56%11,559.232022-06-23
BGZBNPP52.2052.4050.4050.40-2.33%2.632022-06-23
MERCATOR52.5052.8650.1050.30-2.97%1,582.442022-06-23
UNIMOT49.2050.5048.5549.55-0.20%205.382022-06-23
ERG50.0050.0049.0049.00-2.00%45.152022-06-23
UNICREDIT47.1747.1747.1747.17-0.77%2.692022-06-23
COMP46.8046.8046.5046.50-0.85%13.472022-06-23
ABPL46.5046.5045.5046.00-1.08%172.392022-06-23
OVOSTAR45.6045.6043.0045.00-3.85%9.202022-06-23
GRUPAAZOTY46.8646.8642.3242.94-7.66%18,060.892022-06-23
OPONEO.PL42.0043.2042.0042.50+1.19%32.962022-06-23
CCC43.3043.9142.1042.30-2.78%8,260.802022-06-23
MFO43.7043.7041.5042.00-2.33%89.742022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VOXEL39.7041.0039.7041.00+3.27%201.682022-06-23
TARCZYNSKI40.2040.2040.0040.00-0.50%11.842022-06-23
ASSECOBS38.3039.0038.0039.00+1.83%25.672022-06-23
CIECH38.6438.6437.1038.48+0.47%827.002022-06-23
EUROTEL38.5038.8037.0038.20-2.05%115.922022-06-23
ASSECOSEE38.0039.0037.7037.70-2.58%113.492022-06-23
HYDROTOR37.0037.6037.0037.60+3.01%7.802022-06-23
PROCHEM37.0037.0037.0037.000.00%0.072022-06-23
FORTE36.4037.1036.3037.00+1.93%301.892022-06-23
GPW36.8236.9236.6036.60-0.60%2,149.592022-06-23
TRIGONPP36.1536.1536.1536.150.00%0.002022-06-23
ERBUD36.0036.0034.3035.85+4.52%1.142022-06-23
ATAL36.6036.7035.0035.20-3.83%66.392022-06-23
IZOBLOK35.2035.2034.6034.60-2.81%2.852022-06-23
DECORA31.5034.0031.5033.90+5.28%134.772022-06-23
INSTALKRK33.5033.6032.1033.600.00%24.432022-06-23
OEX32.6033.0032.6033.00+1.23%23.802022-06-23
ESOTIQ35.8035.8032.2032.20-4.45%25.112022-06-23
VOTUM31.0032.6531.0032.00+1.75%650.322022-06-23
K2INTERNT32.0032.0030.1031.90+15.58%1,467.722022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TIM31.6031.6531.2531.60+0.16%200.812022-06-23
QUANTUM32.0032.0031.4031.40-3.68%3.552022-06-23
BUMECH30.3230.9629.4229.92-1.32%1,327.192022-06-23
ROPCZYCE29.5029.5029.5029.500.00%0.122022-06-23
PZU29.9930.1829.2829.28-2.17%31,264.262022-06-23
PKOBP28.3028.8527.8927.89-1.69%59,650.732022-06-23
ALIOR29.5829.8127.6627.66-6.49%9,307.612022-06-23
FERRO25.7026.0025.6025.70+0.39%285.452022-06-23
DEKPOL25.1025.6024.9025.60+0.79%2.652022-06-23
MOSTALPLC25.5025.5024.1025.40-0.78%36.952022-06-23
SELVITA23.7025.0023.7024.10+1.69%105.442022-06-23
SUWARY24.0024.0024.0024.00+3.45%1.732022-06-23
ACAUTOGAZ23.9023.9023.7023.90+0.84%12.132022-06-23
SYNEKTIK23.9024.4523.5023.50-1.47%135.732022-06-23
KOGENERA24.0024.0023.1023.30-0.85%7.822022-06-23
ZEPAK23.0023.1021.8022.85+1.33%981.752022-06-23
ORZBIALY22.0022.0022.0022.000.00%0.002022-06-23
SELENAFM20.8021.8020.8021.80+4.81%52.342022-06-23
KREC21.6021.6021.5021.500.00%11.302022-06-23
SKARBIEC21.3021.3021.3021.30+3.40%0.022022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAINBOW20.2521.1520.2521.15+1.68%70.812022-06-23
MABION22.1822.2021.0121.01-4.50%916.812022-06-23
BEST21.0021.0021.0021.000.00%0.002022-06-23
PWRMEDIA20.1020.7019.8020.70+4.02%38.932022-06-23
ENTER21.3021.3019.5020.60-1.90%349.332022-06-23
XTB20.3020.4619.9020.34+0.10%2,293.882022-06-23
CNT20.4020.4020.2020.20-0.98%7.422022-06-23
FMG20.0020.0020.0020.000.00%0.002022-06-23
CDRL20.0020.0019.0020.00+1.52%7.842022-06-23
CYFRPLSAT19.7619.9819.5119.72-0.45%7,179.342022-06-23
ASTARTA20.1020.4519.1019.52-3.37%337.782022-06-23
AMBRA19.0019.2018.9019.20+1.59%12.052022-06-23
MENNICA19.4519.4519.0519.05-2.31%6.452022-06-23
TORPOL19.1019.1818.7819.000.00%336.192022-06-23
NEWAG18.6518.6518.4518.500.00%7.322022-06-23
KERNEL18.9619.1317.5018.00-3.74%1,189.532022-06-23
WITTCHEN18.3518.3518.0018.00-2.17%13.812022-06-23
KOMPAP16.9018.0016.9018.00+6.51%8.502022-06-23
ARCHICOM17.6517.6517.6517.65+0.28%0.022022-06-23
IMCOMPANY17.4017.4016.5016.700.00%48.812022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GRODNO16.8417.4016.6016.60-2.92%85.882022-06-23
RAFAMET16.6016.6016.6016.600.00%0.002022-06-23
MCI16.4516.4516.4516.450.00%1.652022-06-23
TALEX16.3016.3016.3016.300.00%0.032022-06-23
CITYSERV15.5015.5015.5015.50-2.58%0.762022-06-23
ENELMED15.0015.0015.0015.000.00%0.002022-06-23
LOKUM14.6515.0014.5015.00-0.33%191.012022-06-23
DELKO15.0015.0014.8014.95-0.33%0.402022-06-23
CLNPHARMA14.6015.1614.5214.90+2.90%202.082022-06-23
SECOGROUP14.9014.9014.9014.900.00%0.002022-06-23
HELIO14.8014.8014.8014.80-0.67%1.012022-06-23
KREDYTIN14.8014.8014.8014.800.00%0.072022-06-23
RAWLPLUG14.5014.5014.2514.500.00%651.952022-06-23
APLISENS14.3014.4014.2014.40+0.70%14.772022-06-23
AUTOPARTN13.9813.9813.6013.90+1.02%17.062022-06-23
KINOPOL13.8013.8013.5513.800.00%8.722022-06-23
ARCTIC13.8014.1413.4413.60-1.16%668.362022-06-23
LABOPRINT13.5013.5013.5013.50+0.75%0.082022-06-23
APATOR13.6013.6013.3013.32-2.06%50.132022-06-23
PEKABEX13.6513.6512.6013.20-3.30%182.122022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PANOVA13.1013.1013.1013.100.00%0.002022-06-23
KRVITAMIN13.4813.4812.9212.92-4.44%13.712022-06-23
LSISOFT12.9512.9512.9012.90-0.39%7.412022-06-23
SANTANDER13.4513.4512.8212.90-2.66%66.522022-06-23
SYGNITY12.5012.8512.3512.85+3.21%133.252022-06-23
FASING12.2512.7512.2512.75-0.39%2.512022-06-23
ACTION12.5012.5012.2212.44-0.48%76.392022-06-23
MEGARON12.4012.4012.4012.400.00%0.002022-06-23
ASBIS11.9212.1611.6511.86-0.50%1,158.352022-06-23
REMAK11.2511.8511.2511.85+5.33%4.452022-06-23
PHN11.7012.1511.5511.75-4.08%17.402022-06-23
SUNEX10.3011.9510.3011.65+9.91%2,847.382022-06-23
CELTIC11.2511.7011.2011.40-0.44%24.392022-06-23
EMCINSMED11.4011.4011.4011.400.00%0.062022-06-23
AILLERON10.5011.3010.5011.20+6.67%152.942022-06-23
SANOK11.0011.2011.0011.00+0.18%343.602022-06-23
POLICE11.1011.2011.0011.00-1.79%19.872022-06-23
PGE10.5910.8910.5610.71-0.14%13,200.132022-06-23
PKPCARGO11.0011.0010.7010.70-1.83%401.252022-06-23
STALPROFI10.6010.7610.5410.70+0.19%113.862022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OTLOG10.8010.8010.5010.65-1.39%9.072022-06-23
4FUNMEDIA11.4011.4010.5510.55-4.52%0.032022-06-23
CPGROUP10.7510.7510.4510.50+5.00%8.452022-06-23
OPTEAM10.2410.4010.2210.22-2.48%3.802022-06-23
MERCOR9.9410.209.8010.20-0.49%17.632022-06-23
EUROCASH9.9110.129.759.87-0.50%1,797.912022-06-23
ENEA9.8210.049.679.85+0.15%3,623.962022-06-23
INTERAOLT9.819.819.819.810.00%0.002022-06-23
SONEL9.909.949.709.70-2.02%4.112022-06-23
SOPHARMA9.409.409.409.400.00%0.002022-06-23
BOWIM9.349.379.089.28-1.07%506.302022-06-23
KGL9.129.129.129.120.00%0.062022-06-23
ATLANTAPL9.089.089.089.080.00%0.132022-06-23
PROJPRZEM8.008.808.008.80+10.00%36.742022-06-23
DGA8.508.658.308.65+0.58%2.272022-06-23
INTERFERI8.508.508.508.500.00%0.002022-06-23
LENTEX8.008.167.908.12-0.49%20.372022-06-23
UNIBEP7.948.107.948.10+1.76%2.752022-06-23
BOS7.847.927.697.92+2.19%14.552022-06-23
ARTIFEX7.887.887.507.78-1.27%26.322022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MAKARONPL7.507.507.247.500.00%10.192022-06-23
BETACOM7.507.507.507.500.00%0.042022-06-23
GOBARTO7.007.157.007.10-0.70%87.732022-06-23
ARTERIA7.087.086.667.02-0.85%42.012022-06-23
EFEKT7.007.007.007.000.00%0.002022-06-23
SARE7.007.007.007.000.00%0.002022-06-23
SEKO7.007.006.856.85-2.14%1.732022-06-23
ELEKTROTI6.726.746.606.74+2.12%114.522022-06-23
ENERGA6.686.766.646.70-0.89%47.692022-06-23
MBWS6.846.846.706.70+4.69%0.142022-06-23
MEDICALG6.706.766.356.69+2.61%25.892022-06-23
VINDEXUS6.586.586.466.580.00%13.922022-06-23
GTC6.366.546.306.54+0.62%3,271.312022-06-23
ODLEWNIE6.606.606.546.54-0.61%2.602022-06-23
INPRO6.306.306.306.30+1.61%0.012022-06-23
MASTERPHA6.006.006.006.000.00%0.002022-06-23
WIELTON5.915.995.855.95+0.68%169.092022-06-23
FEERUM5.955.955.805.90-3.28%2.392022-06-23
ORANGEPL5.945.975.825.86-1.05%11,877.062022-06-23
MWTRADE5.825.865.825.86-3.62%4.502022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TOYA5.855.975.705.78-1.20%30.522022-06-23
MOSTALWAR5.805.805.525.74-1.03%4.032022-06-23
SOLAR5.745.745.745.740.00%0.032022-06-23
EUROHOLD5.505.705.505.70+1.79%3.882022-06-23
RELPOL5.565.705.565.60-2.78%8.212022-06-23
BEDZIN5.605.605.555.55-0.89%0.312022-06-23
PGNIG5.755.775.525.52-3.90%13,553.572022-06-23
DROZAPOL5.845.965.425.42-8.14%120.182022-06-23
MUZA5.355.355.255.35-2.73%20.832022-06-23
TRITON5.305.305.305.300.00%0.002022-06-23
AGORA5.285.295.205.28+1.54%24.912022-06-23
BORYSZEW4.995.054.955.02+0.50%56.672022-06-23
HARPER5.105.104.654.91-3.06%92.232022-06-23
BBIDEV4.644.644.424.60-2.13%12.962022-06-23
INTROL4.554.604.554.60+2.22%0.922022-06-23
WOJAS4.514.704.514.51-3.22%8.892022-06-23
UNIMA4.384.464.204.46+1.36%59.252022-06-23
BERLING4.344.344.344.340.00%26.042022-06-23
SILVANO4.174.174.174.17+1.71%0.002022-06-23
NTTSYSTEM4.134.164.084.08-1.21%6.072022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.934.073.854.01+2.04%1,297.622022-06-23
MILLENNIUM4.144.143.964.00-2.91%2,977.482022-06-23
ATREM3.993.993.953.95-1.00%13.892022-06-23
BIOTON3.923.923.803.81-2.31%56.252022-06-23
VISTULA3.953.953.783.78-4.30%33.322022-06-23
FERRUM3.903.903.763.76-3.59%10.142022-06-23
TESGAS3.803.833.703.70-1.33%23.352022-06-23
COMPERIA3.663.663.663.660.00%0.732022-06-23
PRAGMAINK3.703.703.603.60-0.55%0.512022-06-23
MONNARI3.643.643.543.54-2.88%2.062022-06-23
QUERCUS3.383.503.383.50+5.42%11.302022-06-23
ZUE3.493.493.403.490.00%17.492022-06-23
EDINVEST3.483.603.403.46-3.35%28.542022-06-23
PAMAPOL3.513.543.403.43-4.72%57.792022-06-23
WIKANA3.413.413.413.410.00%1.362022-06-23
LENA3.403.403.383.380.00%0.992022-06-23
06MAGNA3.323.383.213.36-0.89%53.232022-06-23
KOMPUTRON3.353.353.353.350.00%0.002022-06-23
ORCOGROUP3.353.353.353.350.00%0.002022-06-23
ATMGRUPA3.483.483.333.33-2.06%6.632022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WARIMPEX3.503.803.313.31-14.69%11.352022-06-23
TAURONPE3.333.383.313.31-1.49%4,663.302022-06-23
TRANSPOL3.303.303.243.300.00%7.282022-06-23
POLIMEXMS3.213.373.153.20-1.23%761.992022-06-23
ECHO3.243.243.193.20-0.16%390.462022-06-23
AGROTON3.303.393.123.15-7.89%34.732022-06-23
PMPG3.103.103.103.100.00%1.682022-06-23
BIOMEDLUB3.023.103.013.07+0.79%123.422022-06-23
MIRBUD3.083.153.053.05-3.33%213.332022-06-23
POLWAX2.993.012.923.00+2.74%6.142022-06-23
STALEXP2.922.992.912.98+0.84%44.282022-06-23
ATENDE3.003.002.882.89-3.67%45.342022-06-23
GLCOSMED2.752.752.592.75-1.08%3.172022-06-23
EVEREST2.762.762.582.72-1.45%4.902022-06-23
CAPITAL2.702.702.702.700.00%0.002022-06-23
FAMUR2.682.722.612.70+0.60%332.902022-06-23
IMS2.672.742.592.69-1.10%36.562022-06-23
STAPORKOW2.622.622.622.620.00%0.002022-06-23
INVISTA2.602.602.602.60+1.96%0.022022-06-23
POZBUD2.602.632.592.59-0.38%36.142022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROTEKTOR2.602.602.552.59-0.38%99.292022-06-23
PCCEXOL2.572.582.532.560.00%95.302022-06-23
IZOSTAL2.502.522.502.52-0.40%2.152022-06-23
MDIENERGIA2.612.612.402.51-3.83%1.272022-06-23
MEXPOLSKA2.402.462.302.46+2.50%1.882022-06-23
OTMUCHOW2.402.452.402.45+2.08%1.912022-06-23
PROCAD2.422.422.422.420.00%1.002022-06-23
IPOPEMA2.162.352.162.35+7.31%28.502022-06-23
ATLASEST2.102.302.102.30+10.58%252.442022-06-23
LCCORP2.202.272.202.240.00%2,374.882022-06-23
IZOLACJA2.282.282.202.24-1.75%2.342022-06-23
APSENERGY2.352.352.232.23-7.08%62.522022-06-23
ELZAB2.062.181.862.18+5.83%1.722022-06-23
PLAZACNTR2.162.162.162.16+0.93%1.182022-06-23
LUBAWA2.222.222.132.16-2.70%600.592022-06-23
KSGAGRO2.152.152.062.11-1.86%25.952022-06-23
ADIUVO1.851.931.801.90+5.56%67.592022-06-23
ZREMB1.872.001.761.90+1.60%86.992022-06-23
CIGAMES1.801.851.771.85+1.76%585.132022-06-23
WASKO1.771.811.771.81+0.56%3.542022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENAP1.851.851.801.800.00%3.602022-06-23
JWWINVEST1.841.841.791.79-2.72%0.462022-06-23
INC1.681.791.681.77+5.36%9.422022-06-23
ALTA1.721.781.601.68-5.62%45.582022-06-23
RAFAKO1.671.691.641.65-1.90%241.042022-06-23
MOJ1.651.651.651.650.00%0.002022-06-23
IMPERA1.571.641.571.64+3.47%4.922022-06-23
PLATYNINW1.631.631.631.630.00%0.082022-06-23
RANKPROGR1.521.601.511.60+2.23%10.752022-06-23
TRAKCJA1.601.651.551.60-1.84%135.152022-06-23
EUCO1.591.591.591.59+6.33%0.022022-06-23
MOSTALZAB1.611.611.581.58-1.37%299.332022-06-23
SETANTA1.681.681.481.57-6.55%42.622022-06-23
IMMOBILE1.561.561.561.560.00%12.082022-06-23
WORKSERV1.531.531.451.52-0.64%77.742022-06-23
GROCLIN1.481.491.461.47+0.55%2.182022-06-23
EKOEXPORT1.401.451.401.43-2.72%1.752022-06-23
SANWIL1.371.421.371.42-0.35%11.522022-06-23
GRAVITON1.401.401.401.400.00%0.002022-06-23
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKOTAN1.441.441.311.40-2.78%4.102022-06-23
PEPEES1.301.371.301.37+1.48%4.912022-06-23
LIBET1.451.451.361.37-5.52%11.992022-06-23
VISTAL1.451.451.321.34-4.57%68.172022-06-23
AMPLI1.321.321.321.320.00%0.002022-06-23
COALENERG1.341.371.311.32-2.23%33.982022-06-23
LARQ1.371.371.301.30-3.70%6.082022-06-23
VIVID1.251.301.251.30-0.76%1.612022-06-23
ALTUSTFI1.271.271.271.270.00%0.002022-06-23
HERKULES1.271.271.201.270.00%2.382022-06-23
PATENTUS1.261.261.261.26-0.79%0.012022-06-23
INTERBUD1.251.251.251.250.00%0.002022-06-23
KOPEX1.201.201.201.20-0.83%0.032022-06-23
PRIMAMODA1.231.251.151.20-7.69%21.232022-06-23
MIRACULUM1.191.191.191.19+0.42%4.012022-06-23
GETIN1.181.191.171.19-0.34%32.402022-06-23
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002022-06-23
08OCTAVA1.001.001.001.000.00%0.002022-06-23
CORMAY0.890.910.890.91+1.68%24.492022-06-23
ZASTAL0.720.900.680.90+26.20%276.672022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILKILAND0.900.900.840.89-0.67%20.932022-06-23
KCI0.880.880.880.88-3.52%0.012022-06-23
AIRWAY0.850.890.830.84-2.09%397.992022-06-23
IDMSA0.810.810.810.810.00%0.002022-06-23
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002022-06-23
BRASTER0.780.780.740.77-1.16%9.832022-06-23
RUBICON0.810.810.730.77-4.70%0.782022-06-23
ZAMET0.760.760.760.76+1.60%0.012022-06-23
ENERGOINS0.860.860.730.76-11.40%35.992022-06-23
INTERSPPL0.720.730.710.73+1.39%3.132022-06-23
SKYLINE0.690.690.690.690.00%0.002022-06-23
CCENERGY0.680.680.680.680.00%0.002022-06-23
CZTOREBKA0.600.600.600.600.00%0.002022-06-23
FASTFIN0.590.590.590.590.00%0.002022-06-23
IALBGR0.590.600.590.59-1.67%5.042022-06-23
TERMOREX0.580.580.580.58+0.86%1.232022-06-23
SOHODEV0.570.570.560.570.00%2.852022-06-23
MARVIPOL0.560.570.550.570.00%37.032022-06-23
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002022-06-23
KRAKCHEM0.510.510.460.47-4.08%3.202022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ASMGROUP0.450.450.450.450.00%0.002022-06-23
STARHEDGE0.410.410.410.410.00%0.002022-06-23
PBSFINANSE0.410.410.410.410.00%0.002022-06-23
YOLO0.400.400.400.400.00%0.002022-06-23
ELKOP0.390.390.390.390.00%0.002022-06-23
SFINKS0.380.390.380.390.00%0.212022-06-23
HUBSTYLE0.340.380.340.38-1.30%0.252022-06-23
BMPAG0.350.350.350.350.00%0.002022-06-23
WINVEST0.280.280.280.28+17.95%0.552022-06-23
KBDOM0.270.270.270.270.00%0.002022-06-23
IQP0.230.260.230.26+1.57%2.022022-06-23
URSUS0.250.250.250.25+0.40%5.362022-06-23
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002022-06-23
REDAN0.220.230.220.230.00%3.622022-06-23
CFI0.230.230.230.23+0.44%0.022022-06-23
GETINOBLE0.190.190.180.18-5.03%95.012022-06-23
OPENFIN0.180.180.180.180.00%0.002022-06-23
REINHOLD0.150.150.150.150.00%0.002022-06-23
LARK0.150.150.150.150.00%0.002022-06-23
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002022-06-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BRIJU0.120.120.120.120.00%0.002022-06-23
TXM0.100.100.100.100.00%0.002022-06-23
PBG0.030.030.030.030.00%0.002022-06-23
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1720,12 -18,96 -1,09%
WIG 54071,34 -421,48 -0,77%
sWIG80 17130,59 +54,20 +0,32%
mWIG40 4088,55 -19,20 -0,47%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1720,12 -18,96 -1,09%