Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2019-08-14

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0,200,000,00%0,002019-08-14
08OCTAVA0,88+0,03+3,76%1,272019-08-14
11BIT387,00-11,00-2,76%1 027,382019-08-14
4FUNMEDIA7,480,000,00%24,532019-08-14
ABCDATA1,430,000,00%0,002019-08-14
ABPL18,35-0,10-0,54%7,502019-08-14
ACAUTOGAZ47,80+1,00+2,14%0,982019-08-14
ACTION3,34-0,14-4,02%28,312019-08-14
ADIUVO7,700,000,00%7,702019-08-14
AGORA11,75-0,20-1,67%0,592019-08-14
AGROTON3,08+0,15+5,12%34,352019-08-14
AGROWILL1,740,000,00%0,002019-08-14
AILLERON7,840,000,00%1,022019-08-14
AIRWAY0,72+0,02+2,57%0,072019-08-14
ALCHEMIA4,760,000,00%0,002019-08-14
ALIOR42,14-1,18-2,72%10 720,122019-08-14
ALTA2,52-0,04-1,56%6,542019-08-14
ALTUSTFI2,15-0,02-0,92%19,612019-08-14
ALUMETAL35,50-0,30-0,84%28,552019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA16,20-0,15-0,92%720,572019-08-14
AMICA110,00-1,00-0,90%628,372019-08-14
AMPLI0,220,000,00%0,002019-08-14
APATOR23,00-0,50-2,13%67,892019-08-14
APLISENS9,80-0,20-2,00%5,142019-08-14
APSENERGY1,94+0,01+0,26%0,162019-08-14
ARCHICOM13,700,000,00%0,002019-08-14
ARCTIC2,79+0,02+0,72%7,952019-08-14
ARCUS2,060,000,00%0,002019-08-14
ARTERIA3,760,000,00%0,062019-08-14
ARTIFEX3,78+0,02+0,53%11,422019-08-14
ASBIS2,37+0,01+0,64%77,032019-08-14
ASMGROUP3,300,000,00%0,002019-08-14
ASSECOBS27,40+0,40+1,48%13,332019-08-14
ASSECOPOL55,45-0,55-0,98%1 884,382019-08-14
ASSECOSEE17,80-0,10-0,56%860,912019-08-14
ASTARTA22,900,000,00%88,922019-08-14
ATAL34,50-0,50-1,43%97,292019-08-14
ATENDE3,64-0,02-0,55%6,252019-08-14
ATLANTAPL4,42-0,18-3,91%16,922019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATLASEST1,46-0,07-4,58%9,522019-08-14
ATM9,00-0,18-1,96%19,292019-08-14
ATMGRUPA4,79-0,20-4,01%79,002019-08-14
ATREM2,02-0,03-1,46%0,742019-08-14
AUTOPARTN4,98-0,04-0,80%93,212019-08-14
AWBUD0,870,000,00%0,002019-08-14
BALTONA6,900,000,00%10,602019-08-14
BBIDEV0,50-0,00-0,40%80,162019-08-14
BEDZIN16,90-2,10-11,05%54,632019-08-14
BENEFIT598,00-46,00-7,14%334,832019-08-14
BERLING4,200,000,00%0,002019-08-14
BEST22,000,000,00%0,002019-08-14
BETACOM9,80+0,20+2,08%1,032019-08-14
BGZBNPP69,400,000,00%0,072019-08-14
BIK15,16-0,14-0,92%0,082019-08-14
BIOMEDLUB0,960,000,00%3,522019-08-14
BIOTON4,80-0,03-0,62%260,002019-08-14
BMPAG0,82-0,04-5,20%0,522019-08-14
BOGDANKA36,60+0,15+0,41%126,492019-08-14
BORYSZEW4,49-0,01-0,33%439,472019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BOS8,18-0,04-0,49%362,052019-08-14
BOWIM1,79+0,09+5,29%3,942019-08-14
BPHFIZBI2146,100,000,00%0,002019-08-14
BPHFIZBI4119,800,000,00%0,002019-08-14
BPHFIZBI5120,220,000,00%0,002019-08-14
BPHFIZDS112,100,000,00%0,002019-08-14
BPHFIZMLI86,100,000,00%0,002019-08-14
BRASTER1,53+0,09+6,10%322,102019-08-14
BRIJU2,490,000,00%0,002019-08-14
BSCDRUK34,70-0,90-2,53%256,912019-08-14
BUDIMEX126,80-0,80-0,63%921,682019-08-14
BUDOPOL0,060,000,00%0,002019-08-14
BUMECH3,72-0,02-0,53%0,882019-08-14
BZWBK297,60-12,80-4,12%21 664,452019-08-14
CALATRAVA0,230,000,00%0,002019-08-14
CAPITAL1,390,000,00%0,002019-08-14
CCC129,80-6,20-4,56%12 374,272019-08-14
CCENERGY0,060,000,00%0,002019-08-14
CDPROJEKT220,30-3,70-1,65%82 299,582019-08-14
CDRL22,000,000,00%1,522019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC5,900,000,00%0,002019-08-14
CEZ89,40+0,40+0,45%2 690,402019-08-14
CFI0,340,000,00%0,002019-08-14
CHEMOS0,330,000,00%0,002019-08-14
CIECH35,05-0,95-2,64%3 839,512019-08-14
CIGAMES0,95+0,03+2,69%93,092019-08-14
CITYSERV9,75+0,05+0,52%5,132019-08-14
CLNPHARMA41,000,000,00%333,732019-08-14
CNT14,40+0,10+0,70%0,032019-08-14
COALENERG0,440,000,00%0,002019-08-14
COGNOR1,68+0,01+0,60%96,932019-08-14
COMARCH174,00-5,00-2,79%56,132019-08-14
COMP61,00-1,00-1,61%172,892019-08-14
COMPERIA3,240,000,00%0,002019-08-14
CORMAY0,90+0,01+1,12%52,812019-08-14
CPGROUP5,700,000,00%3,402019-08-14
CUBEITG0,200,000,00%0,002019-08-14
CYFRPLSAT27,90-0,38-1,34%16 635,842019-08-14
CZTOREBKA0,370,000,00%0,002019-08-14
DEBICA82,00-0,20-0,24%107,312019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA20,100,000,00%10,322019-08-14
DEKPOL26,70+0,20+0,75%1,602019-08-14
DELKO8,20-0,05-0,61%23,962019-08-14
DGA6,920,000,00%1,342019-08-14
DINOPL130,10-4,20-3,13%22 888,632019-08-14
DOMDEV77,40+0,20+0,26%172,682019-08-14
DREWEX0,460,000,00%0,002019-08-14
DROP0,15-0,05-25,00%0,762019-08-14
DROZAPOL1,35+0,07+5,45%4,102019-08-14
ECHO4,41-0,01-0,34%50,912019-08-14
EDINVEST2,220,000,00%0,222019-08-14
EFEKT20,00-0,80-3,85%6,902019-08-14
EKOEXPORT4,22-0,02-0,47%86,732019-08-14
ELBUDOWA8,04+0,18+2,29%543,282019-08-14
ELEKTROTI3,49+0,04+1,16%15,032019-08-14
ELEMENTAL1,07+0,02+2,10%379,012019-08-14
ELKOP0,66+0,02+3,12%0,012019-08-14
ELZAB3,40-0,10-2,86%0,072019-08-14
EMCINSMED4,920,000,00%0,002019-08-14
ENAP1,11-0,03-2,63%6,112019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA8,15-0,09-1,09%1 346,522019-08-14
ENELMED13,00-0,50-3,70%19,062019-08-14
ENERGA6,81-0,29-4,15%2 291,692019-08-14
ENERGOINS0,94-0,05-5,05%13,232019-08-14
ENTER38,00+1,10+2,98%83,132019-08-14
ERBUD12,70-0,25-1,93%0,152019-08-14
ERG31,80-0,20-0,62%0,862019-08-14
ERGIS2,40-0,10-4,00%1,572019-08-14
ESOTIQ13,80-0,60-4,17%9,292019-08-14
ESSYSTEM2,440,000,00%8,542019-08-14
EUCO2,29+0,05+2,23%184,912019-08-14
EUROCASH17,89-0,76-4,08%4 189,952019-08-14
EUROHOLD6,950,000,00%0,002019-08-14
EUROTEL20,60+0,10+0,49%6,882019-08-14
EVEREST0,800,000,00%0,002019-08-14
FAMUR4,18-0,10-2,34%184,712019-08-14
FASING15,95-0,10-0,62%65,262019-08-14
FASTFIN0,090,000,00%0,002019-08-14
FEERUM10,70+0,05+0,47%0,022019-08-14
FENGHUA17,500,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO12,90+0,10+0,78%15,882019-08-14
FERRUM3,19-0,11-3,33%9,082019-08-14
FMG16,000,000,00%0,002019-08-14
FORTE25,20-0,20-0,79%3 403,622019-08-14
GETIN1,07+0,00+0,19%87,602019-08-14
GETINOBLE0,42+0,00+0,83%271,152019-08-14
GINOROSSI0,550,000,00%0,002019-08-14
GLCOSMED1,600,000,00%0,012019-08-14
GOBARTO7,22+0,36+5,25%1,122019-08-14
GPRE6,660,000,00%4,622019-08-14
GPW39,65+0,15+0,38%704,072019-08-14
GRAVITON1,550,000,00%0,022019-08-14
GROCLIN1,93-0,07-3,70%101,302019-08-14
GRODNO4,06-0,04-0,98%11,532019-08-14
GRUPAAZOTY39,10-1,50-3,69%2 436,592019-08-14
GTC9,37-0,07-0,74%120,992019-08-14
HANDLOWY50,60-2,30-4,35%2 201,492019-08-14
HARPER0,110,000,00%0,832019-08-14
HELIO11,20+0,10+0,90%24,952019-08-14
HERKULES1,43-0,01-0,69%3,242019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0,400,000,00%0,002019-08-14
HYDROTOR35,80-0,20-0,56%12,352019-08-14
I2DEV6,650,000,00%0,002019-08-14
IALBGR1,320,000,00%0,002019-08-14
IDEABANK2,16+0,01+0,23%40,142019-08-14
IDEON0,010,000,00%0,002019-08-14
IDMSA1,22-0,09-6,87%2,262019-08-14
IMCOMPANY16,35-0,65-3,82%75,252019-08-14
IMMOBILE2,75-0,07-2,48%0,802019-08-14
IMPEL5,70+0,15+2,70%1,212019-08-14
IMPERA1,160,000,00%0,002019-08-14
IMPEXMET4,220,000,00%0,002019-08-14
IMS3,85+0,03+0,79%18,692019-08-14
INC0,81-0,01-0,62%12,552019-08-14
INDYGO0,250,000,00%0,002019-08-14
INDYKPOL63,50+1,50+2,42%9,692019-08-14
INGBSK189,60-2,20-1,15%974,602019-08-14
INPRO5,50+0,35+6,80%0,012019-08-14
INSTALKRK17,35-0,45-2,53%82,122019-08-14
INTERAOLT12,30-0,20-1,60%17,362019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERBUD0,40-0,10-19,60%0,102019-08-14
INTERCARS197,50+0,50+0,25%245,372019-08-14
INTERFERI3,900,000,00%0,002019-08-14
INTERSPPL2,290,000,00%0,012019-08-14
INTROL2,800,000,00%1,662019-08-14
INVCEEFIZ485,140,000,00%0,002019-08-14
INVFIZ945,000,000,00%0,002019-08-14
INVGLDFIZ1 600,00+4,99+0,31%4,792019-08-14
INVISTA0,560,000,00%0,002019-08-14
INVPEFIZ685,000,000,00%0,002019-08-14
IPOPEMA1,44+0,11+8,27%32,632019-08-14
IQP0,260,000,00%0,002019-08-14
IZOBLOK27,30+1,30+5,00%871,322019-08-14
IZOLACJA1,44+0,08+5,88%0,102019-08-14
IZOSTAL2,980,000,00%5,532019-08-14
JHMDEV1,600,000,00%0,002019-08-14
JJAUTO9,700,000,00%0,002019-08-14
JSW33,90-2,80-7,63%20 663,142019-08-14
JWCONSTR2,78-0,03-1,07%4,582019-08-14
JWWINVEST1,080,000,00%0,032019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT9,15+0,45+5,17%14,732019-08-14
KANIA0,28+0,01+2,91%43,082019-08-14
KBDOM0,580,000,00%0,002019-08-14
KCI0,40-0,01-2,44%2,512019-08-14
KDMSHIPNG1,400,000,00%0,002019-08-14
KERNEL49,35+0,45+0,92%574,812019-08-14
KETY318,00+3,00+0,95%646,812019-08-14
KGHM79,28-3,60-4,34%49 127,292019-08-14
KGL14,000,000,00%0,992019-08-14
KINOPOL10,40-0,20-1,89%4,222019-08-14
KOGENERA34,00-1,90-5,29%14,042019-08-14
KOMPAP6,40-0,30-4,48%7,682019-08-14
KOMPUTRON3,17-0,08-2,46%2,402019-08-14
KONSSTALI25,000,000,00%0,002019-08-14
KOPEX1,50+0,01+0,94%14,502019-08-14
KPPD24,600,000,00%0,002019-08-14
KRAKCHEM0,500,000,00%0,022019-08-14
KREC4,10-0,09-2,15%32,632019-08-14
KREDYTIN8,150,000,00%0,002019-08-14
KREZUS0,560,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRKA262,00-2,00-0,76%1,052019-08-14
KRUK171,60-6,20-3,49%1 940,532019-08-14
KRUSZWICA42,00-0,40-0,94%159,322019-08-14
KRVITAMIN3,970,000,00%0,412019-08-14
KSGAGRO1,00+0,01+1,52%1,002019-08-14
LABOPRINT10,35+0,05+0,49%0,122019-08-14
LARK0,150,000,00%0,002019-08-14
LARQ4,40-0,38-7,95%30,932019-08-14
LCCORP2,62-0,03-1,13%1 413,962019-08-14
LENA2,96-0,19-6,03%133,052019-08-14
LENTEX7,38+0,08+1,10%34,352019-08-14
LIBET0,600,000,00%23,182019-08-14
LIVECHAT36,95+0,55+1,51%12 544,902019-08-14
LMASFIZ1 145,000,000,00%0,002019-08-14
LMBSFIZ1 140,200,000,00%0,002019-08-14
LMCSFIZ1 003,110,000,00%0,002019-08-14
LMDSFIZ1 069,900,000,00%0,002019-08-14
LMESFIZ1 035,100,000,00%0,002019-08-14
LOKUM14,00-0,50-3,45%18,582019-08-14
LOTOS79,68-3,90-4,67%22 782,142019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP7 070,00-285,00-3,87%23 556,042019-08-14
LSISOFT11,35-0,15-1,30%40,162019-08-14
LUBAWA0,72-0,02-2,43%26,112019-08-14
MABION76,00-0,60-0,78%95,882019-08-14
MAKARONPL4,02-0,18-4,29%119,702019-08-14
MANGATA65,00-1,50-2,26%37,032019-08-14
MARVIPOL1,73+0,05+2,74%248,672019-08-14
MASTERPHA5,58-0,10-1,76%26,132019-08-14
MBANK310,00-13,00-4,02%18 804,922019-08-14
MBWS9,800,000,00%0,002019-08-14
MCI9,22-0,20-2,12%139,602019-08-14
MDIENERGIA3,37+0,01+0,30%1,052019-08-14
MEDIACAP1,920,000,00%11,422019-08-14
MEDIATEL0,740,000,00%0,002019-08-14
MEDICALG30,85-0,45-1,44%175,432019-08-14
MEDYCZNYFIZ108,100,000,00%0,002019-08-14
MEGARON12,000,000,00%0,002019-08-14
MENNICA21,20-0,20-0,93%22,152019-08-14
MERCATOR6,58+0,03+0,46%16,412019-08-14
MERCOR7,28-0,10-1,35%1,912019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEXPOLSKA3,48-0,06-1,69%10,242019-08-14
MFO20,10+0,60+3,08%24,022019-08-14
MILKILAND0,420,000,00%0,002019-08-14
MILLENNIUM6,99-0,31-4,25%5 897,182019-08-14
MIRACULUM1,29-0,02-1,53%0,212019-08-14
MIRBUD1,05+0,01+0,48%4,182019-08-14
MLPGROUP44,00+0,20+0,46%6,752019-08-14
MOBRUK116,00-3,00-2,52%9,162019-08-14
MOJ0,630,000,00%0,002019-08-14
MONNARI4,86-0,12-2,41%30,582019-08-14
MOSTALPLC6,38-0,28-4,20%40,342019-08-14
MOSTALWAR4,47-0,01-0,22%163,512019-08-14
MOSTALZAB0,46+0,01+2,22%41,972019-08-14
MUZA2,880,000,00%0,042019-08-14
MWTRADE3,52+0,08+2,33%176,952019-08-14
NETIA4,57-0,03-0,65%17,812019-08-14
NEWAG18,00-0,20-1,10%51,422019-08-14
NEWWORLDR0,020,000,00%0,002019-08-14
NORTCOAST4,97+0,01+0,20%0,992019-08-14
NOVITA40,000,000,00%0,322019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOWAGALA0,81-0,01-0,61%23,932019-08-14
NTTSYSTEM2,27+0,01+0,44%1,552019-08-14
ODLEWNIE3,16+0,02+0,64%3,072019-08-14
OEX17,800,000,00%0,002019-08-14
OPENFIN1,17-0,02-1,68%44,972019-08-14
OPERA3GR320,000,000,00%0,002019-08-14
OPONEO.PL24,900,000,00%0,002019-08-14
OPTEAM8,80+0,35+4,14%61,412019-08-14
ORANGEPL6,29-0,01-0,24%8 652,632019-08-14
ORBIS105,000,000,00%78,302019-08-14
ORCOGROUP1,600,000,00%0,002019-08-14
ORION6,500,000,00%0,002019-08-14
ORZBIALY10,25+0,20+1,99%0,312019-08-14
OTLOG5,00+0,04+0,81%0,032019-08-14
OTMUCHOW1,54-0,01-0,65%0,052019-08-14
OVOSTAR82,500,000,00%0,082019-08-14
PAMAPOL1,20-0,05-4,00%41,882019-08-14
PANOVA13,90-0,10-0,71%13,662019-08-14
PATENTUS1,58+0,03+1,94%48,542019-08-14
PBG0,060,000,00%38,192019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM62,000,000,00%1,902019-08-14
PBSFINANSE0,25+0,03+11,61%0,002019-08-14
PCCEXOL1,67-0,02-1,18%1,792019-08-14
PCCROKITA63,00-0,60-0,94%29,692019-08-14
PCGUARD1,170,000,00%0,002019-08-14
PCM23,000,000,00%0,002019-08-14
PEIXIN1,020,000,00%0,002019-08-14
PEKABEX9,60+0,05+0,52%2,962019-08-14
PEKAO97,00-1,50-1,52%61 840,432019-08-14
PEMANAGER13,85+0,55+4,14%312,892019-08-14
PEP27,20-0,20-0,73%3 117,962019-08-14
PEPEES1,75-0,07-3,85%3,892019-08-14
PFLEIDER25,90-0,10-0,38%10,392019-08-14
PGE7,99-0,16-2,01%17 028,432019-08-14
PGNIG4,84-0,16-3,12%38 756,212019-08-14
PGODLEW1,64-0,01-0,61%4,302019-08-14
PGSSOFT10,70+0,34+3,28%32,402019-08-14
PHN12,50+0,20+1,63%5,722019-08-14
PKNORLEN90,08-3,38-3,62%90 802,092019-08-14
PKOASZEWZ94,820,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOBP38,24-1,18-2,99%92 845,342019-08-14
PKOGD103,350,000,00%0,002019-08-14
PKOGS97,210,000,00%0,002019-08-14
PKOSO107,540,000,00%0,002019-08-14
PKPCARGO28,75-0,40-1,37%1 630,512019-08-14
PLASTBOX2,04+0,06+2,76%0,012019-08-14
PLATYNINW0,500,000,00%0,002019-08-14
PLAYWAY171,40-4,80-2,72%315,062019-08-14
PLAZACNTR1,57+0,05+3,29%13,282019-08-14
PMPG1,230,000,00%3,182019-08-14
POLICE13,900,000,00%0,012019-08-14
POLIMEXMS2,31-0,12-4,74%543,442019-08-14
POLNORD4,81-0,10-2,04%77,662019-08-14
POLWAX3,00+0,10+3,45%46,722019-08-14
POZBUD2,31+0,01+0,43%15,402019-08-14
PRAGMAFA11,80+0,10+0,85%2,482019-08-14
PRAGMAINK7,100,000,00%0,752019-08-14
PRAIRIE0,52-0,01-2,80%101,422019-08-14
PRIMAMODA1,000,000,00%2,002019-08-14
PROCAD1,110,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCHEM16,40-0,30-1,80%20,752019-08-14
PROJPRZEM19,00+0,95+5,26%0,102019-08-14
PROTEKTOR3,75-0,03-0,79%14,812019-08-14
PROVIDENT8,000,000,00%0,002019-08-14
PULAWY91,000,000,00%22,512019-08-14
PWRMEDIA3,05-0,01-0,33%3,802019-08-14
PZU37,25-0,84-2,21%91 224,882019-08-14
PZUAKORD118,70-0,01-0,01%84,302019-08-14
QMULTIFIZ990,10-9,90-0,99%29,702019-08-14
QUANTUM13,700,000,00%4,112019-08-14
QUERCUS2,26+0,01+0,44%31,652019-08-14
QUMAK0,01-0,00-12,67%3,192019-08-14
RADPOL1,15+0,01+0,88%2,642019-08-14
RAFAKO1,44-0,05-3,62%459,382019-08-14
RAFAMET11,00-0,10-0,90%0,022019-08-14
RAINBOW23,60-0,90-3,67%34,702019-08-14
RANKPROGR1,31-0,01-1,13%16,552019-08-14
RAWLPLUG9,000,000,00%0,222019-08-14
REDAN0,300,000,00%0,622019-08-14
REDWOOD0,050,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REGNON0,100,000,00%0,002019-08-14
REINHOLD0,120,000,00%0,002019-08-14
RELPOL5,90-0,25-4,07%34,392019-08-14
REMAK8,96-0,02-0,22%2,022019-08-14
RONSON0,90+0,01+0,56%1,912019-08-14
ROPCZYCE23,80+0,20+0,85%102,912019-08-14
RUBICON0,97+0,03+3,20%0,002019-08-14
SADOVAYA0,120,000,00%0,002019-08-14
SANOK22,20+0,10+0,45%8,642019-08-14
SANTANDER15,33+0,03+0,20%8,692019-08-14
SANWIL0,61-0,01-1,60%6,262019-08-14
SARE4,500,000,00%0,002019-08-14
SCOPAK0,080,000,00%0,002019-08-14
SECOGROUP15,00+0,40+2,74%14,962019-08-14
SEKO9,00+0,10+1,12%0,012019-08-14
SELENAFM11,50+0,10+0,88%25,392019-08-14
SELVITA58,00-1,00-1,69%558,312019-08-14
SETANTA2,20-0,04-1,79%1,482019-08-14
SFINKS0,82-0,03-3,30%6,402019-08-14
SILVANO10,000,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SIMPLE6,450,000,00%0,012019-08-14
SKARBIEC17,00-0,25-1,45%29,002019-08-14
SKOTAN1,23-0,08-6,11%65,872019-08-14
SKYLINE0,640,000,00%0,002019-08-14
SNIEZKA84,00+0,50+0,60%7,272019-08-14
SOHODEV0,72-0,01-1,64%16,062019-08-14
SOLAR0,47-0,02-3,67%2,362019-08-14
SONEL9,800,000,00%2,202019-08-14
SOPHARMA10,000,000,00%0,002019-08-14
STALEXP3,38+0,07+2,27%43,112019-08-14
STALPROD198,00-7,00-3,41%138,032019-08-14
STALPROFI7,30-0,20-2,67%0,452019-08-14
STAPORKOW1,40+0,04+2,94%0,072019-08-14
STARHEDGE0,700,000,00%0,072019-08-14
STELMET6,25-0,05-0,79%2,472019-08-14
SUNEX6,46-0,04-0,62%11,572019-08-14
SUWARY11,900,000,00%0,062019-08-14
SWISSMED1,55+0,03+1,97%8,552019-08-14
SYGNITY2,59+0,59+29,82%1 517,092019-08-14
SYNEKTIK15,18+0,10+0,66%89,322019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TALANX162,000,000,00%0,002019-08-14
TALEX14,500,000,00%0,032019-08-14
TARCZYNSKI18,100,000,00%0,002019-08-14
TATRY136,000,000,00%0,002019-08-14
TAURONPE1,55-0,02-1,46%6 127,612019-08-14
TERMOREX0,99-0,01-1,00%0,012019-08-14
TESGAS2,500,000,00%12,162019-08-14
TIM7,60-0,08-1,04%191,182019-08-14
TORPOL7,46-0,02-0,27%116,862019-08-14
TOYA4,84-0,10-2,02%34,362019-08-14
TRAKCJA2,22-0,06-2,42%71,172019-08-14
TRANSPOL3,100,000,00%0,032019-08-14
TRIGONPP59,500,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP182,770,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP264,000,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP364,000,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP459,500,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP559,800,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP669,000,000,00%0,002019-08-14
TRIGONPP765,500,000,00%0,002019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP873,000,000,00%0,002019-08-14
TRITON1,89-0,03-1,56%1,022019-08-14
TXM0,07+0,01+12,34%0,392019-08-14
ULMA49,80-1,20-2,35%7,552019-08-14
UNIBEP6,200,000,00%3,062019-08-14
UNICREDIT39,80-0,34-0,86%0,042019-08-14
UNIMA2,60+0,10+4,00%3,262019-08-14
UNIMOT17,50-0,40-2,23%306,742019-08-14
URSUS0,80+0,09+13,17%518,092019-08-14
VANTAGE3,280,000,00%0,002019-08-14
VIGOSYS336,000,000,00%2,032019-08-14
VINDEXUS8,000,000,00%8,082019-08-14
VISTAL2,190,000,00%5,182019-08-14
VISTULA4,30+0,02+0,47%1 075,112019-08-14
VIVID1,42-0,06-4,05%11,502019-08-14
VOTUM9,60-0,02-0,21%34,612019-08-14
VOXEL29,50+0,50+1,72%54,952019-08-14
WADEX6,30-0,14-2,17%12,022019-08-14
WARIMPEX5,700,000,00%1,742019-08-14
WASKO1,40-0,01-0,71%10,172019-08-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WAWEL650,00-6,00-0,91%35,862019-08-14
WIELTON7,98-0,01-0,13%34,262019-08-14
WIKANA1,110,000,00%0,052019-08-14
WILBO0,240,000,00%0,002019-08-14
WINVEST0,050,000,00%0,002019-08-14
WIRTUALNA61,00-1,80-2,87%111,322019-08-14
WITTCHEN15,250,000,00%3,712019-08-14
WOJAS4,74-0,05-1,04%1,032019-08-14
WORKSERV1,82-0,05-2,57%15,632019-08-14
XTB3,590,000,00%0,002019-08-14
YOLO1,94-0,06-2,76%6,492019-08-14
ZAMET0,860,000,00%0,002019-08-14
ZASTAL2,280,000,00%0,002019-08-14
ZEPAK8,16+0,06+0,74%91,112019-08-14
ZPUE98,000,000,00%2,842019-08-14
ZREMB0,56-0,05-8,20%30,512019-08-14
ZUE4,78+0,08+1,70%11,482019-08-14
ZYWIEC490,00+2,00+0,41%14,672019-08-14
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1722,65 +4,20 +0,24%
WIG 48127,64 -16,70 -0,03%
sWIG80 12436,91 +54,58 +0,44%
mWIG40 3359,44 -38,33 -1,13%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1722,65 +4,20 +0,24%