Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-07-26

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGHM193.90+3.70+1.95%86,718.382021-07-26
CDPROJEKT184.00-2.28-1.22%62,372.062021-07-26
PKNORLEN70.34+0.94+1.35%51,555.582021-07-26
PZU36.89-0.03-0.08%44,331.172021-07-26
PEKAO91.90+0.02+0.02%38,524.172021-07-26
PKOBP37.36+0.19+0.51%32,406.662021-07-26
DINOPL299.40-3.10-1.02%20,761.302021-07-26
LPP13,470.00-80.00-0.59%18,886.212021-07-26
CCC125.10+0.20+0.16%15,259.242021-07-26
PGE8.65-0.43-4.76%14,276.722021-07-26
ORANGEPL7.63-0.04-0.46%12,981.822021-07-26
JSW33.32-0.47-1.39%11,836.992021-07-26
PGNIG6.15-0.01-0.19%11,312.352021-07-26
CYFRPLSAT32.72-0.32-0.97%10,525.122021-07-26
CIECH48.55+0.55+1.15%7,521.062021-07-26
MBANK306.20-1.80-0.58%7,241.982021-07-26
BZWBK242.80-1.00-0.41%7,240.742021-07-26
ALIOR35.11+1.11+3.26%7,134.022021-07-26
KRUK301.00-2.80-0.92%6,520.762021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LOTOS51.18-0.16-0.31%6,420.482021-07-26
MERCATOR239.00+1.30+0.55%5,677.792021-07-26
TAURONPE3.25-0.05-1.57%5,394.082021-07-26
PLAZACNTR8.89+1.59+21.78%4,533.122021-07-26
KERNEL49.50-0.60-1.20%4,033.702021-07-26
MILLENNIUM4.75+0.07+1.50%3,961.152021-07-26
MABION63.00-1.00-1.56%3,745.602021-07-26
ASBIS22.75+0.55+2.48%3,048.272021-07-26
ASSECOPOL79.60-0.75-0.93%2,866.802021-07-26
EUROCASH12.23+0.03+0.25%2,035.462021-07-26
ENEA8.40-0.23-2.67%2,027.222021-07-26
GRUPAAZOTY30.100.000.00%1,979.872021-07-26
XTB16.81-0.24-1.41%1,640.882021-07-26
BUDIMEX281.00+10.00+3.69%1,597.842021-07-26
COMARCH280.00+11.00+4.09%1,597.222021-07-26
MOSTALPLC17.25+1.55+9.87%1,480.662021-07-26
11BIT497.20-1.80-0.36%1,345.252021-07-26
ARCTIC6.58+0.38+6.13%1,238.422021-07-26
MOBRUK324.00-2.00-0.61%1,176.702021-07-26
LIVECHAT127.80-2.20-1.69%1,096.822021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WIRTUALNA123.20-1.20-0.96%1,085.682021-07-26
GETIN1.24+0.06+4.74%1,079.692021-07-26
SWISSMED10.70-0.05-0.47%1,034.102021-07-26
HANDLOWY45.25-0.10-0.22%996.622021-07-26
KETY700.00+7.00+1.01%949.232021-07-26
BOWIM10.15-0.05-0.49%940.442021-07-26
ATAL49.00-0.80-1.61%925.082021-07-26
PKPCARGO18.70-0.04-0.21%909.162021-07-26
GPW45.260.000.00%813.752021-07-26
INGBSK187.40+2.40+1.30%803.132021-07-26
BENEFIT797.00+9.00+1.14%784.692021-07-26
BIOMEDLUB9.22-0.08-0.86%743.122021-07-26
PLAYWAY454.60-5.40-1.17%712.242021-07-26
COGNOR3.69-0.06-1.60%663.922021-07-26
COALENERG4.05+0.14+3.58%648.272021-07-26
GROCLIN3.22+0.17+5.57%636.772021-07-26
ASTARTA45.30+0.50+1.12%578.862021-07-26
MOSTALWAR8.38+0.48+6.08%555.952021-07-26
DEKPOL35.000.000.00%520.012021-07-26
MIRBUD4.50+0.04+0.90%470.252021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLIMEXMS4.43-0.03-0.56%457.192021-07-26
RAFAKO1.29-0.04-3.15%437.562021-07-26
LARQ2.37+0.42+21.54%390.732021-07-26
DEBICA81.00+0.20+0.25%388.962021-07-26
06MAGNA3.45-0.14-4.03%376.502021-07-26
TRAKCJA2.04-0.04-1.69%356.192021-07-26
AMICA154.80-2.20-1.40%335.612021-07-26
TOYA8.15+0.07+0.87%297.982021-07-26
BORYSZEW3.40+0.07+2.10%297.772021-07-26
CLNPHARMA37.95-0.50-1.30%295.192021-07-26
AUTOPARTN12.70+0.20+1.60%292.402021-07-26
BOGDANKA24.900.000.00%290.072021-07-26
AGORA9.48+0.22+2.38%279.392021-07-26
INTERCARS421.00+1.00+0.24%277.412021-07-26
GRODNO13.54+0.44+3.36%275.542021-07-26
ALUMETAL59.60+0.60+1.02%271.122021-07-26
MONNARI2.88-0.15-4.95%262.572021-07-26
RELPOL7.00+0.14+2.04%257.142021-07-26
SANOK24.70+0.50+2.07%254.792021-07-26
STALEXP3.58+0.01+0.28%249.092021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.32-0.17-6.83%245.502021-07-26
ASSECOSEE38.60+0.90+2.39%238.932021-07-26
NEWAG24.90+0.10+0.40%236.272021-07-26
TIM37.35-0.10-0.27%235.912021-07-26
SANTANDER14.70+0.26+1.80%232.112021-07-26
VOTUM15.60+0.26+1.69%230.232021-07-26
PRAIRIE0.70-0.01-1.54%220.142021-07-26
TORPOL14.22+0.30+2.16%215.212021-07-26
MOSTALZAB1.62+0.01+0.93%215.162021-07-26
FAMUR2.28-0.02-0.87%210.492021-07-26
SELENAFM21.30+0.50+2.40%201.102021-07-26
ELEKTROTI6.10-0.10-1.61%184.412021-07-26
INC6.67-0.11-1.62%182.792021-07-26
DROZAPOL7.00-0.05-0.71%179.672021-07-26
SETANTA9.62-0.38-3.80%176.122021-07-26
INTERAOLT19.50-0.20-1.02%167.742021-07-26
BRASTER1.06+0.14+15.22%166.952021-07-26
VOXEL51.80+1.80+3.60%159.252021-07-26
CIGAMES1.42-0.03-1.93%158.882021-07-26
SKYLINE1.34+0.09+7.20%156.902021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VISTAL3.53-0.15-4.08%152.272021-07-26
RONSON2.12+0.08+3.92%147.672021-07-26
POZBUD4.03-0.07-1.71%146.282021-07-26
URSUS0.34-0.00-0.58%145.762021-07-26
UNIMOT44.80-0.10-0.22%139.312021-07-26
EUROTEL40.00-0.50-1.23%137.002021-07-26
FERRO36.90+0.50+1.37%134.352021-07-26
BIOTON5.00-0.06-1.19%128.782021-07-26
PCCROKITA80.00+1.50+1.91%124.962021-07-26
RAWLPLUG17.70-0.20-1.12%123.802021-07-26
DOMDEV138.00-0.80-0.58%122.122021-07-26
TRANSPOL3.60-0.07-1.91%117.692021-07-26
SYNEKTIK31.60-0.40-1.25%116.572021-07-26
SELVITA55.10-0.50-0.90%113.012021-07-26
STALPROD359.00-3.50-0.97%111.952021-07-26
INSTALKRK32.90+0.60+1.86%109.852021-07-26
ENELMED17.20+0.20+1.18%107.312021-07-26
AIRWAY1.31-0.00-0.15%107.302021-07-26
ATMGRUPA4.05+0.04+1.00%104.692021-07-26
ENERGA7.80+0.01+0.13%103.922021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VISTULA3.67+0.06+1.66%102.412021-07-26
VIGOSYS742.00-8.00-1.07%101.252021-07-26
PGSSOFT15.95+0.35+2.24%95.362021-07-26
ACTION10.45+0.10+0.97%93.602021-07-26
TESGAS5.24+0.06+1.16%92.132021-07-26
QUERCUS4.65-0.05-1.06%91.902021-07-26
REMAK24.20+1.00+4.31%90.322021-07-26
APATOR24.000.000.00%89.372021-07-26
PEKABEX26.90-0.10-0.37%88.432021-07-26
FORTE58.80+0.50+0.86%86.862021-07-26
HARPER10.14-0.16-1.55%84.362021-07-26
ZEPAK9.44+0.20+2.16%83.902021-07-26
MENNICA21.00+0.40+1.94%83.852021-07-26
LENTEX10.200.000.00%83.622021-07-26
ORCOGROUP2.20+0.01+0.46%82.882021-07-26
BBIDEV6.14+0.06+0.99%82.612021-07-26
PRAGMAINK6.05+0.35+6.14%77.342021-07-26
KSGAGRO4.11+0.15+3.79%73.622021-07-26
ECHO4.59+0.02+0.44%71.552021-07-26
SYGNITY9.64-0.06-0.62%70.432021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CORMAY1.22-0.00-0.33%68.132021-07-26
PCCEXOL2.86+0.00+0.14%67.542021-07-26
WIELTON10.24-0.04-0.39%65.462021-07-26
ORZBIALY25.00+0.20+0.81%65.312021-07-26
AMBRA21.800.000.00%64.442021-07-26
KCI1.44-0.01-0.35%64.192021-07-26
RANKPROGR2.45+0.01+0.41%64.012021-07-26
MEDICALG27.40-0.10-0.36%63.662021-07-26
IZOSTAL3.63+0.03+0.83%61.692021-07-26
AGROTON8.02-0.06-0.74%61.642021-07-26
ABPL59.400.000.00%59.162021-07-26
IMCOMPANY26.90+0.30+1.13%57.772021-07-26
ERBUD88.80-0.20-0.22%57.742021-07-26
KINOPOL13.10+0.60+4.80%55.892021-07-26
MFO45.60-0.90-1.94%53.742021-07-26
LENA4.89+0.14+2.95%52.022021-07-26
LMASFIZ1,645.00+96.05+6.20%51.902021-07-26
TRITON3.03-0.08-2.57%49.842021-07-26
IALBGR1.98-0.01-0.75%49.202021-07-26
PBKM89.80+2.80+3.22%48.462021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC14.20-0.70-4.70%47.832021-07-26
SKOTAN1.88-0.01-0.27%47.782021-07-26
INVFIZ950.00-15.00-1.55%47.552021-07-26
STALPROFI12.90-0.10-0.77%46.952021-07-26
ZASTAL2.53-0.17-6.30%46.532021-07-26
ALTUSTFI1.64+0.01+0.61%45.522021-07-26
PKOGS89.87-0.43-0.48%44.972021-07-26
NOVITA215.00-5.00-2.27%43.632021-07-26
ARTIFEX14.00-0.25-1.75%43.622021-07-26
OPTEAM14.60+0.30+2.10%42.002021-07-26
IPOPEMA4.64+0.12+2.65%41.612021-07-26
UNIBEP13.50+0.10+0.75%41.542021-07-26
MILKILAND1.00+0.02+2.25%41.472021-07-26
OEX21.400.000.00%41.392021-07-26
ERG46.80+1.60+3.54%41.122021-07-26
LCCORP3.40-0.04-1.02%40.442021-07-26
LMCSFIZ1,550.00+106.00+7.34%40.302021-07-26
ESOTIQ34.40+0.40+1.18%39.392021-07-26
ENTER35.50+0.75+2.16%39.102021-07-26
IZOLACJA3.18+0.22+7.43%38.742021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GTC6.67+0.06+0.91%37.992021-07-26
KRKA492.00+2.00+0.41%37.362021-07-26
SKARBIEC34.00+0.10+0.29%36.502021-07-26
MIRACULUM1.38-0.01-1.08%36.232021-07-26
BMPAG1.49+0.02+1.36%36.112021-07-26
LUBAWA1.37-0.01-0.72%34.142021-07-26
KOMPUTRON4.01-0.11-2.67%33.712021-07-26
ATENDE5.04-0.02-0.40%31.702021-07-26
KGL17.000.000.00%31.222021-07-26
DECORA40.50+0.50+1.25%30.862021-07-26
EKOEXPORT3.15-0.01-0.16%30.632021-07-26
TALEX16.00-0.70-4.19%30.192021-07-26
RAINBOW24.800.000.00%29.692021-07-26
SARE9.05+0.35+4.02%29.622021-07-26
GETINOBLE0.18+0.00+1.23%29.382021-07-26
MARVIPOL0.73-0.00-0.14%28.472021-07-26
KOGENERA33.10-0.10-0.30%28.412021-07-26
COMP60.00-0.20-0.33%27.752021-07-26
AILLERON12.75+0.20+1.59%27.742021-07-26
PHN15.20+0.10+0.66%27.262021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.15-0.05-2.27%26.612021-07-26
DGA5.90-0.30-4.84%24.682021-07-26
KREC21.80-0.20-0.91%23.772021-07-26
PWRMEDIA12.55+0.40+3.29%23.082021-07-26
ALTA2.90+0.06+2.11%22.852021-07-26
INTERSPPL1.38+0.02+1.47%22.782021-07-26
KPPD59.50+0.50+0.85%22.632021-07-26
ADIUVO4.80-0.15-3.03%22.352021-07-26
ACAUTOGAZ37.20-0.10-0.27%21.922021-07-26
VINDEXUS6.120.000.00%21.482021-07-26
SUNEX5.33-0.01-0.19%21.212021-07-26
PEP71.00-0.10-0.14%21.202021-07-26
ZYWIEC479.00-4.00-0.83%21.162021-07-26
OTLOG10.70-0.25-2.28%20.972021-07-26
ELKOP0.54-0.00-0.74%20.022021-07-26
CEZ105.90-0.50-0.47%18.962021-07-26
LMBSFIZ1,526.60+8.10+0.53%18.912021-07-26
IQP0.61-0.02-2.86%18.902021-07-26
KRVITAMIN19.06+0.08+0.42%18.722021-07-26
LMESFIZ1,548.40+108.39+7.53%18.582021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RADPOL3.01-0.04-1.31%18.122021-07-26
EVEREST9.96+0.50+5.29%17.932021-07-26
MEXPOLSKA2.000.000.00%17.912021-07-26
ZREMB0.99-0.01-1.00%17.782021-07-26
WITTCHEN11.90+0.20+1.71%17.122021-07-26
SOLAR5.18-0.04-0.77%16.442021-07-26
CCENERGY1.31-0.05-3.68%15.602021-07-26
OPENFIN0.79+0.02+2.34%14.952021-07-26
SOHODEV0.69-0.01-0.72%14.922021-07-26
DELKO16.00+0.06+0.38%14.862021-07-26
EUCO4.64-0.06-1.28%14.802021-07-26
ZPUE212.000.000.00%14.632021-07-26
PROTEKTOR3.48-0.03-0.71%14.302021-07-26
BOS7.46-0.14-1.84%14.002021-07-26
LMDSFIZ1,549.50+34.50+2.28%13.942021-07-26
IMPERA3.86-0.08-2.03%13.922021-07-26
QUANTUM53.00-1.00-1.85%13.892021-07-26
BGZBNPP66.40+0.80+1.22%13.882021-07-26
ODLEWNIE6.000.000.00%13.762021-07-26
HYDROTOR36.60+0.40+1.10%13.702021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INVISTA0.74+0.08+12.12%13.422021-07-26
MEDIACAP2.91-0.09-3.00%13.372021-07-26
INTROL6.14-0.24-3.76%12.712021-07-26
GLCOSMED3.77-0.04-0.92%12.292021-07-26
VIVID1.47-0.01-0.81%12.282021-07-26
PZUAKORD120.50-0.05-0.04%12.052021-07-26
WASKO1.76-0.01-0.28%11.812021-07-26
PBSFINANSE0.44+0.04+11.11%11.642021-07-26
BETACOM9.100.000.00%11.592021-07-26
MANGATA72.00-1.00-1.37%11.112021-07-26
SONEL11.75+0.10+0.86%11.092021-07-26
MCI21.300.000.00%10.882021-07-26
PAMAPOL2.82+0.05+1.81%10.372021-07-26
ZAMET0.85+0.01+0.71%10.002021-07-26
NTTSYSTEM5.28+0.14+2.72%8.912021-07-26
ASMGROUP0.68-0.01-1.45%8.842021-07-26
ZUE4.18-0.02-0.48%8.822021-07-26
ARCHICOM22.500.000.00%8.802021-07-26
ASSECOBS36.40+0.50+1.39%8.412021-07-26
CNT16.60+0.35+2.15%8.322021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PULAWY87.40-0.60-0.68%8.032021-07-26
BUMECH3.32-0.01-0.30%7.762021-07-26
MASTERPHA3.72-0.02-0.53%7.502021-07-26
IMS3.49-0.09-2.51%6.952021-07-26
CDRL21.10+0.10+0.48%6.882021-07-26
CFI0.27-0.00-0.37%6.782021-07-26
INPRO8.40-0.30-3.45%6.462021-07-26
WIKANA4.480.000.00%6.392021-07-26
OPONEO.PL50.40+0.20+0.40%6.162021-07-26
GRAVITON1.88-0.07-3.59%5.962021-07-26
ROPCZYCE28.00-0.60-2.10%5.802021-07-26
IMMOBILE2.68-0.18-6.29%5.472021-07-26
WAWEL592.00+6.00+1.02%5.332021-07-26
PEPEES1.30-0.01-0.38%5.202021-07-26
BEDZIN8.50-0.20-2.30%5.032021-07-26
FERRUM4.38-0.02-0.45%5.002021-07-26
KREDYTIN13.900.000.00%4.962021-07-26
HUBSTYLE0.84-0.01-0.94%4.662021-07-26
MUZA6.55+0.05+0.77%4.362021-07-26
RUBICON1.40-0.08-5.41%4.022021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
4FUNMEDIA5.56-0.02-0.36%3.912021-07-26
STARHEDGE0.640.000.00%3.892021-07-26
UNICREDIT44.05+0.14+0.33%3.612021-07-26
LOKUM23.400.000.00%3.522021-07-26
ENAP1.61+0.05+3.21%3.512021-07-26
LIBET2.43+0.01+0.41%3.492021-07-26
OPERA3GR247.65-0.45-0.18%3.472021-07-26
NETIA6.94-0.02-0.29%3.302021-07-26
IZOBLOK42.90+1.80+4.38%3.212021-07-26
QMULTIFIZ1,580.000.000.00%3.162021-07-26
SUWARY25.40+0.80+3.25%2.962021-07-26
WORKSERV1.30-0.02-1.67%2.942021-07-26
APLISENS13.10+0.30+2.34%2.882021-07-26
MERCOR18.25-0.45-2.41%2.772021-07-26
PANOVA15.10-0.30-1.95%2.742021-07-26
BRIJU0.45+0.00+0.23%2.672021-07-26
TARCZYNSKI49.80+2.80+5.96%2.592021-07-26
SIMPLE13.000.000.00%2.572021-07-26
WARIMPEX5.140.000.00%2.572021-07-26
HERKULES1.34-0.03-2.18%2.562021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OVOSTAR73.00-4.50-5.81%2.522021-07-26
BEST28.800.000.00%2.512021-07-26
MDIENERGIA3.25-0.11-3.27%2.492021-07-26
ATREM2.28+0.01+0.44%2.372021-07-26
ELZAB4.73-0.02-0.42%2.372021-07-26
ATLASEST2.14-0.04-1.83%2.362021-07-26
SECOGROUP13.000.000.00%2.292021-07-26
SNIEZKA84.80+0.20+0.24%2.212021-07-26
ARTERIA7.500.000.00%2.162021-07-26
REDAN0.44+0.01+1.14%2.142021-07-26
APSENERGY3.40-0.08-2.30%1.772021-07-26
TERMOREX0.80+0.03+3.90%1.762021-07-26
I2DEV11.40-0.10-0.87%1.712021-07-26
K2INTERNT22.40+0.60+2.75%1.652021-07-26
08OCTAVA1.030.000.00%1.652021-07-26
IDMSA1.360.000.00%1.622021-07-26
ULMA57.50-0.50-0.86%1.502021-07-26
LABOPRINT16.50+0.10+0.61%1.392021-07-26
PATENTUS0.850.000.00%1.332021-07-26
JWWINVEST2.20+0.03+1.38%1.242021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OTMUCHOW3.560.000.00%1.192021-07-26
MLPGROUP74.20-3.20-4.13%1.142021-07-26
MWTRADE3.650.000.00%1.082021-07-26
ATLANTAPL8.440.000.00%1.072021-07-26
EDINVEST4.04-0.02-0.49%0.972021-07-26
PROCHEM25.60-0.20-0.78%0.902021-07-26
TATRY166.00+1.00+0.61%0.832021-07-26
KRAKCHEM0.71-0.04-5.33%0.712021-07-26
INTERBUD1.230.000.00%0.682021-07-26
SFINKS0.460.000.00%0.632021-07-26
CZTOREBKA0.600.000.00%0.602021-07-26
MAKARONPL7.000.000.00%0.572021-07-26
SEKO10.200.000.00%0.512021-07-26
EUROHOLD8.20+0.05+0.61%0.472021-07-26
MOJ1.450.000.00%0.462021-07-26
CAPITAL1.82-0.03-1.62%0.422021-07-26
ENERGOINS1.63+0.03+1.56%0.402021-07-26
FASTFIN1.22-0.11-8.27%0.372021-07-26
PLATYNINW2.860.000.00%0.352021-07-26
POLWAX3.200.000.00%0.332021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CPGROUP9.120.000.00%0.232021-07-26
STAPORKOW3.380.000.00%0.172021-07-26
PROCAD1.690.000.00%0.172021-07-26
PROJPRZEM16.80+0.40+2.44%0.172021-07-26
UNIMA3.300.000.00%0.172021-07-26
WOJAS4.690.000.00%0.122021-07-26
POLICE12.60+0.30+2.44%0.112021-07-26
EMCINSMED13.500.000.00%0.072021-07-26
FEERUM11.900.000.00%0.062021-07-26
RAFAMET18.400.000.00%0.062021-07-26
WINVEST0.390.000.00%0.042021-07-26
HELIO13.60+0.30+2.26%0.032021-07-26
AMPLI0.64+0.05+8.55%0.032021-07-26
MBWS6.400.000.00%0.012021-07-26
KOPEX1.29+0.09+7.50%0.002021-07-26
DREWEX0.550.000.00%0.002021-07-26
TXM0.100.000.00%0.002021-07-26
INVCEEFIZ460.100.000.00%0.002021-07-26
KBDOM0.490.000.00%0.002021-07-26
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRIMAMODA1.620.000.00%0.002021-07-26
INVGLDFIZ1,680.000.000.00%0.002021-07-26
YOLO1.050.000.00%0.002021-07-26
INDYGO0.250.000.00%0.002021-07-26
POLNORD3.530.000.00%0.002021-07-26
INTERFERI4.320.000.00%0.002021-07-26
MEGARON18.700.000.00%0.002021-07-26
SOPHARMA8.000.000.00%0.002021-07-26
PBG0.060.000.00%0.002021-07-26
JWCONSTR4.160.000.00%0.002021-07-26
SILVANO7.280.000.00%0.002021-07-26
GOBARTO5.300.000.00%0.002021-07-26
BPHFIZBI2141.000.000.00%0.002021-07-26
BPHFIZBI5117.100.000.00%0.002021-07-26
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-07-26
AGROWILL2.220.000.00%0.002021-07-26
BPHFIZDS112.000.000.00%0.002021-07-26
BPHFIZMLI97.500.000.00%0.002021-07-26
LARK0.150.000.00%0.002021-07-26
PRAGMAFA24.300.000.00%0.002021-07-26
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FASING11.850.000.00%0.002021-07-26
EFEKT7.500.000.00%0.002021-07-26
BERLING5.200.000.00%0.002021-07-26
PMPG5.000.000.00%0.002021-07-26
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-07-26
COMPERIA7.400.000.00%0.002021-07-26
LSISOFT16.550.000.00%0.002021-07-26
BPHFIZBI4122.100.000.00%0.002021-07-26
INVPEFIZ1,067.530.000.00%0.002021-07-26
FMG25.600.000.00%0.002021-07-26
PROVIDENT6.800.000.00%0.002021-07-26
KOMPAP19.500.000.00%0.002021-07-26
REINHOLD0.240.000.00%0.002021-07-26
PKOSO109.320.000.00%0.002021-07-26
TRIGONPP53.790.000.00%0.002021-07-26
PKOGD110.320.000.00%0.002021-07-26
CITYSERV13.950.000.00%0.002021-07-26
MEDYCZNYFIZ182.000.000.00%0.002021-07-26
PKOASZEWZ95.710.000.00%0.002021-07-26
BIK22.400.000.00%0.002021-07-26
REGNON0.800.000.00%0.002021-07-26
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2202,41 -14,77 -0,67%
WIG 68233,02 -279,99 -0,41%
sWIG80 20297,53 -56,33 -0,28%
mWIG40 5390,31 +1,90 +0,04%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2202,41 -14,77 -0,67%