Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-09-24

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKNORLEN78.90+2.46+3.22%123,386.962021-09-24
PKOBP42.68+0.03+0.07%91,364.032021-09-24
DINOPL333.60-15.20-4.36%75,571.102021-09-24
KGHM160.45-2.20-1.35%69,933.752021-09-24
CDPROJEKT184.02-8.98-4.65%67,842.232021-09-24
PZU36.63-0.38-1.03%67,280.642021-09-24
JSW51.74-0.06-0.12%41,245.482021-09-24
LPP14,860.00-270.00-1.78%30,413.612021-09-24
KERNEL60.200.000.00%27,533.862021-09-24
PEKAO103.75+0.45+0.44%25,428.142021-09-24
PGNIG6.12-0.05-0.75%25,359.282021-09-24
PGE8.96-0.17-1.88%17,140.042021-09-24
ALIOR43.91-0.98-2.18%14,505.402021-09-24
ORANGEPL7.79-0.10-1.33%14,017.512021-09-24
CCC122.25+1.10+0.91%12,580.512021-09-24
CIECH43.30-4.00-8.46%12,255.842021-09-24
BZWBK295.60+2.10+0.72%11,154.162021-09-24
LOTOS59.44+0.78+1.33%9,184.072021-09-24
MABION77.00+0.40+0.52%9,006.442021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CYFRPLSAT33.00-0.46-1.37%8,984.212021-09-24
MLPGROUP74.00-0.20-0.27%8,954.292021-09-24
BOGDANKA37.80-0.95-2.45%7,462.442021-09-24
ZEPAK18.25-2.65-12.68%7,400.012021-09-24
MBANK400.00+1.60+0.40%7,232.992021-09-24
MERCATOR151.00-4.00-2.58%6,858.082021-09-24
TAURONPE3.48-0.01-0.23%6,789.252021-09-24
KRUK344.20+4.20+1.24%4,662.892021-09-24
LIVECHAT113.20-1.80-1.57%4,340.992021-09-24
INTERCARS441.00+2.00+0.46%4,331.902021-09-24
ASSECOPOL86.80+2.50+2.97%3,787.162021-09-24
MILLENNIUM6.70+0.09+1.28%3,440.142021-09-24
PGSSOFT17.80+1.40+8.54%3,223.262021-09-24
GPW41.38-0.30-0.72%2,763.612021-09-24
GRUPAAZOTY28.800.000.00%2,310.362021-09-24
UNIMOT50.00+1.90+3.95%2,039.752021-09-24
EUROCASH11.57+0.02+0.17%1,871.292021-09-24
ASBIS25.50-0.15-0.58%1,808.552021-09-24
GETINOBLE0.45+0.01+1.91%1,770.012021-09-24
ENEA9.18-0.07-0.81%1,759.432021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HANDLOWY44.95-0.35-0.77%1,492.552021-09-24
11BIT418.20+9.20+2.25%1,366.262021-09-24
BIOMEDLUB9.55-0.01-0.06%1,346.832021-09-24
ACTION16.20+0.05+0.31%1,326.542021-09-24
KETY629.00-1.00-0.16%1,186.032021-09-24
OPONEO.PL61.80-2.40-3.74%1,130.472021-09-24
POLIMEXMS4.69-0.06-1.26%1,073.832021-09-24
PKPCARGO18.26-0.04-0.22%1,073.682021-09-24
XTB13.72+0.14+1.03%998.192021-09-24
ASTARTA47.30-2.00-4.06%930.092021-09-24
VOTUM13.94-0.86-5.81%922.462021-09-24
FAMUR2.720.000.00%897.242021-09-24
STALPROD269.00-1.00-0.37%840.032021-09-24
VISTULA3.69-0.01-0.27%792.812021-09-24
DOMDEV129.80-1.80-1.37%759.732021-09-24
FERRO34.40-1.30-3.64%708.102021-09-24
PLAYWAY450.00-2.40-0.53%587.612021-09-24
PROVIDENT7.70+0.05+0.65%514.902021-09-24
MIRBUD3.96-0.07-1.74%503.812021-09-24
INGBSK230.50-3.50-1.50%473.002021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEP71.00+0.70+1.00%447.652021-09-24
WIELTON12.30-0.22-1.76%443.862021-09-24
COGNOR4.00-0.01-0.37%421.072021-09-24
MOBRUK349.00+3.00+0.87%415.822021-09-24
LUBAWA1.110.000.00%400.442021-09-24
ARCTIC7.34+0.05+0.69%391.312021-09-24
BUDIMEX311.00+4.00+1.30%388.362021-09-24
TOYA9.02-0.12-1.31%379.012021-09-24
IZOBLOK46.40+1.10+2.43%358.262021-09-24
AMBRA25.00-0.30-1.19%353.772021-09-24
BOWIM9.76+0.06+0.62%343.112021-09-24
BUMECH6.98-0.12-1.69%310.582021-09-24
AUTOPARTN13.10-0.30-2.24%308.002021-09-24
IALBGR1.35-0.05-3.57%290.602021-09-24
ATAL49.00-0.70-1.41%290.522021-09-24
TIM41.40-0.70-1.66%279.752021-09-24
BIOTON4.82+0.06+1.26%277.612021-09-24
ABPL55.40-1.20-2.12%273.372021-09-24
VOXEL52.400.000.00%267.462021-09-24
CLNPHARMA39.00-0.20-0.51%260.762021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PCCROKITA81.40-2.10-2.52%230.572021-09-24
TRAKCJA2.29+0.01+0.44%229.532021-09-24
BRASTER1.15+0.06+5.12%227.552021-09-24
RAFAKO1.10-0.01-0.54%221.422021-09-24
PWRMEDIA16.600.000.00%217.892021-09-24
WIRTUALNA133.00-2.60-1.92%204.022021-09-24
BORYSZEW3.38-0.10-2.73%203.802021-09-24
OTMUCHOW3.74+0.10+2.75%195.962021-09-24
CORMAY1.27-0.02-1.85%189.672021-09-24
HYDROTOR40.600.000.00%187.432021-09-24
KGL15.85+0.20+1.28%183.142021-09-24
ECHO4.39-0.01-0.23%173.662021-09-24
LCCORP3.85-0.11-2.78%170.882021-09-24
GRODNO16.22-0.22-1.34%169.322021-09-24
POZBUD5.12-0.10-1.92%164.602021-09-24
CIGAMES1.47-0.00-0.20%162.752021-09-24
BOS10.20-0.10-0.97%159.392021-09-24
ENERGA8.11+0.02+0.25%157.342021-09-24
RANKPROGR2.63-0.17-6.07%157.302021-09-24
ALUMETAL60.80-0.40-0.65%154.792021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WITTCHEN13.30+0.75+5.98%153.542021-09-24
AMICA150.40-1.60-1.05%146.132021-09-24
AILLERON13.600.000.00%145.512021-09-24
SELVITA59.70-1.00-1.65%141.502021-09-24
TORPOL12.96-0.02-0.15%141.192021-09-24
MOSTALZAB1.950.000.00%139.662021-09-24
DECORA39.30+0.10+0.26%133.732021-09-24
VISTAL3.500.000.00%132.412021-09-24
STALEXP3.73+0.01+0.27%130.162021-09-24
BENEFIT700.00-5.00-0.71%127.792021-09-24
INTERAOLT19.44+0.24+1.25%127.072021-09-24
IMCOMPANY30.70-0.10-0.32%124.852021-09-24
STAPORKOW2.88-0.32-10.00%117.712021-09-24
VIGOSYS768.00+2.00+0.26%116.032021-09-24
AIRWAY1.20-0.02-1.97%114.552021-09-24
PEKABEX22.50-0.40-1.75%111.102021-09-24
PRAIRIE0.77-0.01-1.53%108.452021-09-24
GETIN1.39+0.01+0.43%102.732021-09-24
APATOR22.10-0.20-0.90%102.152021-09-24
ENTER31.50+1.35+4.48%101.692021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOSTALWAR7.60-0.02-0.26%100.072021-09-24
SYGNITY10.40+0.15+1.46%96.632021-09-24
STALPROFI10.35-0.05-0.48%96.112021-09-24
SANTANDER14.30+0.20+1.42%91.142021-09-24
DEKPOL33.90-0.70-2.02%90.792021-09-24
ZYWIEC480.00-3.00-0.62%88.982021-09-24
RAINBOW22.85-0.15-0.65%88.102021-09-24
SKOTAN1.90-0.04-1.81%86.792021-09-24
ESOTIQ45.00-1.00-2.17%86.062021-09-24
INSTALKRK32.00+1.00+3.23%84.772021-09-24
KRKA528.00+10.00+1.93%82.802021-09-24
BBIDEV6.20+0.20+3.33%82.302021-09-24
ERBUD81.60-0.20-0.24%81.752021-09-24
SYNEKTIK28.20-1.15-3.92%78.612021-09-24
OTLOG10.35-0.40-3.72%77.182021-09-24
PANOVA14.90+0.20+1.36%76.802021-09-24
MFO47.40-0.90-1.86%75.662021-09-24
KRVITAMIN20.85+0.70+3.47%74.892021-09-24
URSUS0.42+0.01+3.35%71.012021-09-24
PRAGMAINK8.10-0.10-1.22%70.052021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COALENERG3.22-0.03-0.92%68.162021-09-24
MOSTALPLC24.20-0.40-1.63%66.422021-09-24
APLISENS13.80-0.10-0.72%66.392021-09-24
WORKSERV1.28-0.01-0.77%65.322021-09-24
KINOPOL14.00-0.35-2.44%64.072021-09-24
CNT18.30+0.10+0.55%63.002021-09-24
MONNARI2.82-0.01-0.35%62.272021-09-24
OPTEAM16.00-0.40-2.44%61.392021-09-24
POLWAX3.01+0.02+0.67%60.452021-09-24
GTC7.15-0.05-0.69%55.312021-09-24
ACAUTOGAZ34.90-0.30-0.85%53.972021-09-24
KOGENERA33.70-0.30-0.88%53.722021-09-24
TARCZYNSKI50.50-2.00-3.81%53.352021-09-24
EKOEXPORT3.27-0.03-0.91%52.892021-09-24
COMPERIA7.15-0.05-0.69%52.362021-09-24
TESGAS4.38-0.01-0.34%52.312021-09-24
ARTIFEX14.00+0.20+1.45%52.012021-09-24
INC6.10-0.05-0.81%51.402021-09-24
VINDEXUS7.46+0.16+2.19%51.282021-09-24
06MAGNA3.27+0.01+0.46%48.852021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HERKULES1.62-0.01-0.61%48.682021-09-24
SANOK24.90-0.30-1.19%48.052021-09-24
DEBICA79.00+0.20+0.25%47.782021-09-24
LENTEX9.800.000.00%47.412021-09-24
KSGAGRO4.00-0.12-2.91%47.142021-09-24
ASSECOBS35.000.000.00%46.902021-09-24
SUNEX5.26+0.03+0.57%46.722021-09-24
PCCEXOL2.90-0.01-0.34%46.352021-09-24
PZUAKORD120.18-0.01-0.01%45.312021-09-24
MWTRADE4.94+0.17+3.56%44.002021-09-24
BGZBNPP81.000.000.00%43.452021-09-24
AGROTON7.88+0.08+1.03%43.412021-09-24
ARCHICOM22.10+0.20+0.91%41.222021-09-24
MUZA6.05-0.10-1.63%40.912021-09-24
LARQ1.96-0.16-7.55%40.822021-09-24
NEWAG23.000.000.00%40.662021-09-24
SELENAFM24.90+0.20+0.81%39.972021-09-24
WOJAS4.40-0.15-3.30%39.882021-09-24
GROCLIN3.11-0.01-0.32%39.852021-09-24
RELPOL8.18-0.06-0.73%39.392021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CITYSERV13.60+0.27+2.06%39.192021-09-24
ATENDE5.18+0.02+0.39%38.612021-09-24
NTTSYSTEM5.94+0.04+0.68%37.382021-09-24
TRANSPOL3.70-0.08-2.12%37.182021-09-24
OEX21.40+0.20+0.94%37.142021-09-24
QUERCUS4.40-0.03-0.68%36.542021-09-24
COMARCH235.00-2.00-0.84%36.372021-09-24
ZASTAL2.50-0.08-3.10%36.082021-09-24
ZREMB1.20-0.01-1.24%35.812021-09-24
SKARBIEC35.10+0.10+0.29%35.192021-09-24
PLAZACNTR2.95-0.03-1.01%34.802021-09-24
COMP61.00+0.40+0.66%33.802021-09-24
PBKM89.000.000.00%33.642021-09-24
OPENFIN1.240.000.00%33.072021-09-24
MEDICALG20.65-0.10-0.48%32.062021-09-24
REDAN0.40+0.02+6.40%31.792021-09-24
MCI23.100.000.00%30.282021-09-24
ASSECOSEE39.60-0.40-1.00%30.102021-09-24
AGORA8.70+0.04+0.46%29.942021-09-24
ROPCZYCE31.10+1.00+3.32%27.482021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDIACAP2.76-0.12-4.17%27.342021-09-24
PROJPRZEM15.20-0.60-3.80%27.132021-09-24
KREC21.000.000.00%26.832021-09-24
KOMPAP20.20+0.20+1.00%25.822021-09-24
CZTOREBKA0.640.000.00%25.722021-09-24
SECOGROUP14.90-0.70-4.49%25.122021-09-24
EUCO4.28-0.11-2.51%24.582021-09-24
IMS3.230.000.00%23.902021-09-24
TRITON3.260.000.00%23.172021-09-24
LMDSFIZ1,521.00-6.99-0.46%22.822021-09-24
MASTERPHA4.03-0.31-7.14%22.682021-09-24
ERG46.00-0.40-0.86%22.142021-09-24
ODLEWNIE5.90+0.08+1.37%20.892021-09-24
MIRACULUM1.73+0.01+0.29%20.592021-09-24
IZOSTAL3.340.000.00%20.582021-09-24
RAWLPLUG17.900.000.00%20.212021-09-24
UNICREDIT50.99+1.00+2.01%19.112021-09-24
MARVIPOL0.71-0.00-0.28%19.112021-09-24
EUROTEL39.000.000.00%19.042021-09-24
RONSON2.55+0.03+1.19%18.622021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DELKO16.28-0.06-0.37%18.402021-09-24
WARIMPEX5.30-0.20-3.64%18.232021-09-24
SNIEZKA80.20-0.80-0.99%18.082021-09-24
HARPER7.91-0.05-0.63%18.052021-09-24
FORTE56.00-0.10-0.18%17.562021-09-24
CDRL24.40+0.40+1.67%17.422021-09-24
WAWEL578.00-2.00-0.34%16.872021-09-24
ADIUVO4.39+0.06+1.39%16.722021-09-24
SANWIL2.29-0.04-1.51%16.682021-09-24
IMPERA3.350.000.00%16.512021-09-24
CELTIC6.95-0.10-1.42%16.482021-09-24
INTROL5.20-0.02-0.38%16.462021-09-24
SETANTA6.990.000.00%16.212021-09-24
UNIBEP12.00-0.30-2.44%15.432021-09-24
ELKOP0.50+0.01+1.61%14.912021-09-24
ALTUSTFI1.64-0.02-1.20%14.602021-09-24
CCENERGY1.14+0.03+2.70%14.112021-09-24
SOLAR5.680.000.00%13.872021-09-24
ARTERIA7.80-0.20-2.50%13.702021-09-24
ORZBIALY26.20+0.20+0.77%13.072021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZAMET0.85-0.01-0.70%13.002021-09-24
PKOGD109.63+0.03+0.03%12.832021-09-24
ELEKTROTI6.86+0.16+2.39%12.682021-09-24
ALTA3.170.000.00%12.542021-09-24
MAKARONPL7.16+0.08+1.13%12.522021-09-24
GLCOSMED3.990.000.00%12.492021-09-24
DROZAPOL7.15+0.20+2.88%12.222021-09-24
EDINVEST3.94+0.02+0.51%12.072021-09-24
CFI0.24-0.01-3.56%11.922021-09-24
PULAWY85.40+0.40+0.47%11.402021-09-24
BEDZIN8.600.000.00%11.352021-09-24
LENA4.82-0.02-0.41%11.342021-09-24
ATMGRUPA4.27-0.13-2.95%11.242021-09-24
ZUE3.96-0.02-0.50%11.112021-09-24
MEXPOLSKA2.29+0.09+4.09%10.882021-09-24
ELZAB4.80+0.06+1.27%10.612021-09-24
PHN14.800.000.00%10.602021-09-24
LIBET2.82-0.05-1.74%10.472021-09-24
EVEREST3.90+0.06+1.56%9.912021-09-24
IMMOBILE2.76+0.06+2.22%9.482021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
4FUNMEDIA6.20+0.04+0.65%9.152021-09-24
LSISOFT15.650.000.00%9.012021-09-24
CEZ126.00-1.90-1.49%8.892021-09-24
MILKILAND1.01+0.01+0.49%8.762021-09-24
ATREM2.40+0.06+2.56%8.472021-09-24
PLASTBOX2.07-0.04-1.90%8.322021-09-24
ZPUE204.000.000.00%8.232021-09-24
POLICE12.200.000.00%8.102021-09-24
K2INTERNT23.800.000.00%7.922021-09-24
TERMOREX1.06+0.02+1.92%7.402021-09-24
MERCOR16.50+0.30+1.85%7.312021-09-24
IPOPEMA3.78-0.02-0.53%7.042021-09-24
IZOLACJA3.00+0.02+0.67%6.912021-09-24
WIKANA4.80+0.02+0.42%6.722021-09-24
MOJ1.63+0.03+1.88%6.572021-09-24
WASKO1.71+0.04+2.10%6.252021-09-24
NOVITA178.00-2.00-1.11%5.912021-09-24
FASING13.40-0.05-0.37%5.882021-09-24
INVFIZ968.31+0.31+0.03%5.812021-09-24
MENNICA20.60+0.20+0.98%5.802021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SFINKS0.42-0.01-2.33%5.512021-09-24
BMPAG0.880.000.00%5.202021-09-24
VIVID1.38-0.04-2.68%5.162021-09-24
PAMAPOL2.67-0.11-3.96%5.142021-09-24
MANGATA77.00-0.60-0.77%4.932021-09-24
MDIENERGIA3.39+0.07+2.11%4.652021-09-24
KCI1.39-0.02-1.42%4.402021-09-24
SONEL11.75-0.25-2.08%4.132021-09-24
LOKUM26.000.000.00%3.802021-09-24
RUBICON1.38-0.02-1.43%3.782021-09-24
KOPEX1.26-0.01-0.79%3.672021-09-24
PMPG4.760.000.00%3.452021-09-24
INPRO7.75-0.25-3.12%3.202021-09-24
ENERGOINS1.70-0.03-1.73%3.072021-09-24
SEKO8.95+0.25+2.87%2.862021-09-24
HUBSTYLE0.860.000.00%2.572021-09-24
QUANTUM51.00-1.00-1.92%2.552021-09-24
ATLANTAPL9.000.000.00%2.362021-09-24
PROCHEM26.00-0.60-2.26%2.292021-09-24
SILVANO8.40-0.68-7.49%2.232021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ORCOGROUP2.83-0.00-0.02%2.122021-09-24
ULMA58.500.000.00%2.112021-09-24
INVISTA0.65-0.04-6.47%1.982021-09-24
ENELMED17.100.000.00%1.822021-09-24
SOPHARMA8.40-0.15-1.75%1.682021-09-24
FERRUM4.15-0.08-1.89%1.602021-09-24
PROTEKTOR3.63+0.01+0.41%1.512021-09-24
IQP0.640.000.00%1.402021-09-24
ASMGROUP0.43-0.02-3.56%1.352021-09-24
CAPITAL1.83-0.01-0.54%1.252021-09-24
REMAK20.80+0.40+1.96%1.082021-09-24
KOMPUTRON4.180.000.00%1.032021-09-24
FMG28.60-2.00-6.54%1.002021-09-24
ENAP1.65-0.05-2.94%0.942021-09-24
INTERSPPL1.230.000.00%0.612021-09-24
SOHODEV0.490.000.00%0.572021-09-24
PEPEES1.24-0.04-3.12%0.562021-09-24
ATLASEST2.06-0.02-0.96%0.492021-09-24
PATENTUS0.93+0.01+0.65%0.412021-09-24
GOBARTO5.35+0.10+1.90%0.402021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OVOSTAR75.500.000.00%0.382021-09-24
SUWARY24.800.000.00%0.252021-09-24
BERLING5.55-0.05-0.89%0.222021-09-24
BETACOM8.100.000.00%0.202021-09-24
CPGROUP9.100.000.00%0.182021-09-24
08OCTAVA1.03-0.02-1.90%0.182021-09-24
KBDOM0.59-0.01-0.83%0.172021-09-24
RAFAMET15.50-0.20-1.27%0.152021-09-24
FASTFIN1.41-0.01-0.70%0.142021-09-24
WINVEST0.410.000.00%0.102021-09-24
BPHFIZMLI98.60-3.30-3.24%0.102021-09-24
KRAKCHEM0.750.000.00%0.072021-09-24
EMCINSMED12.900.000.00%0.062021-09-24
JWWINVEST2.110.000.00%0.052021-09-24
FEERUM10.35+0.35+3.50%0.052021-09-24
I2DEV9.90-0.05-0.50%0.052021-09-24
STARHEDGE0.61+0.02+2.69%0.052021-09-24
TALEX14.60+0.10+0.69%0.042021-09-24
LABOPRINT16.100.000.00%0.032021-09-24
HELIO14.400.000.00%0.032021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
UNIMA3.410.000.00%0.022021-09-24
KREDYTIN19.00+0.10+0.53%0.022021-09-24
RADPOL3.00+0.01+0.33%0.012021-09-24
MBWS5.74+0.18+3.24%0.012021-09-24
APSENERGY3.77+0.14+3.86%0.012021-09-24
GRAVITON2.00+0.10+5.26%0.002021-09-24
INTERBUD1.29+0.04+3.20%0.002021-09-24
PBSFINANSE0.380.000.00%0.002021-09-24
BRIJU0.370.000.00%0.002021-09-24
TXM0.100.000.00%0.002021-09-24
REGNON0.800.000.00%0.002021-09-24
INVCEEFIZ474.100.000.00%0.002021-09-24
OPERA3GR252.300.000.00%0.002021-09-24
AMPLI0.770.000.00%0.002021-09-24
LMBSFIZ1,520.000.000.00%0.002021-09-24
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-09-24
LMASFIZ1,510.200.000.00%0.002021-09-24
PRIMAMODA1.210.000.00%0.002021-09-24
INVGLDFIZ1,663.020.000.00%0.002021-09-24
YOLO1.090.000.00%0.002021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INDYGO0.250.000.00%0.002021-09-24
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-09-24
LMCSFIZ1,550.000.000.00%0.002021-09-24
INTERFERI4.160.000.00%0.002021-09-24
MEGARON15.200.000.00%0.002021-09-24
PBG0.050.000.00%0.002021-09-24
JWCONSTR4.160.000.00%0.002021-09-24
EUROHOLD13.700.000.00%0.002021-09-24
BEST27.000.000.00%0.002021-09-24
KPPD55.000.000.00%0.002021-09-24
PLATYNINW2.520.000.00%0.002021-09-24
BPHFIZBI2145.100.000.00%0.002021-09-24
TATRY174.000.000.00%0.002021-09-24
BPHFIZBI5119.600.000.00%0.002021-09-24
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-09-24
AGROWILL2.420.000.00%0.002021-09-24
BPHFIZDS112.000.000.00%0.002021-09-24
NETIA6.940.000.00%0.002021-09-24
IDMSA1.120.000.00%0.002021-09-24
LARK0.150.000.00%0.002021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EFEKT6.900.000.00%0.002021-09-24
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-09-24
SKYLINE1.030.000.00%0.002021-09-24
BPHFIZBI4122.100.000.00%0.002021-09-24
DGA7.600.000.00%0.002021-09-24
SWISSMED10.200.000.00%0.002021-09-24
SARE8.450.000.00%0.002021-09-24
INVPEFIZ1,113.000.000.00%0.002021-09-24
REINHOLD0.220.000.00%0.002021-09-24
PROCAD1.690.000.00%0.002021-09-24
PKOGS90.010.000.00%0.002021-09-24
LMESFIZ1,548.000.000.00%0.002021-09-24
PKOSO110.130.000.00%0.002021-09-24
TRIGONPP53.890.000.00%0.002021-09-24
MEDYCZNYFIZ170.700.000.00%0.002021-09-24
QMULTIFIZ1,625.100.000.00%0.002021-09-24
PKOASZEWZ95.700.000.00%0.002021-09-24
DREWEX0.550.000.00%0.002021-09-24
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2197,59 -19,59 -0,88%
WIG 68130,69 -382,32 -0,56%
sWIG80 20289,16 -64,70 -0,32%
mWIG40 5390,04 +1,63 +0,03%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2197,59 -19,59 -0,88%