Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-10-14

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.38+0.29+9.39%326.382021-10-14
08OCTAVA1.030.000.00%0.402021-10-14
11BIT425.00+5.40+1.29%1,375.892021-10-14
4FUNMEDIA7.00+0.20+2.94%9.902021-10-14
ABPL57.80+0.80+1.40%142.962021-10-14
ACAUTOGAZ35.20-0.10-0.28%26.202021-10-14
ACTION16.05-0.30-1.83%984.432021-10-14
ADIUVO3.60+0.29+8.76%252.182021-10-14
AGORA8.52+0.04+0.47%71.492021-10-14
AGROTON8.200.000.00%78.842021-10-14
AGROWILL2.420.000.00%0.002021-10-14
AILLERON13.85-0.10-0.72%159.692021-10-14
AIRWAY1.13-0.02-1.57%100.042021-10-14
ALIOR51.62+0.52+1.02%15,679.492021-10-14
ALTA2.53-0.27-9.64%203.612021-10-14
ALTUSTFI1.72-0.01-0.58%33.082021-10-14
ALUMETAL53.60-1.40-2.55%1,974.162021-10-14
AMBRA26.000.000.00%127.142021-10-14
AMICA135.00-3.60-2.60%2,273.682021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMPLI0.790.000.00%0.002021-10-14
APATOR22.000.000.00%128.312021-10-14
APLISENS13.600.000.00%0.892021-10-14
APSENERGY3.80-0.06-1.55%2.172021-10-14
ARCHICOM22.00+0.10+0.46%3,946.242021-10-14
ARCTIC7.15+0.24+3.47%494.812021-10-14
ARTERIA6.80-0.05-0.73%0.072021-10-14
ARTIFEX12.300.000.00%26.342021-10-14
ASBIS26.15+1.45+5.87%6,415.442021-10-14
ASMGROUP0.450.000.00%0.002021-10-14
ASSECOBS36.80+0.20+0.55%128.252021-10-14
ASSECOPOL97.35-0.05-0.05%15,982.302021-10-14
ASSECOSEE46.90+0.70+1.52%940.172021-10-14
ASTARTA51.60-2.10-3.91%1,184.522021-10-14
ATAL47.400.000.00%601.662021-10-14
ATENDE5.00-0.04-0.79%205.342021-10-14
ATLANTAPL8.70+0.14+1.64%13.602021-10-14
ATLASEST2.100.000.00%0.002021-10-14
ATMGRUPA4.38+0.07+1.62%7.932021-10-14
ATREM2.26-0.03-1.31%0.422021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AUTOPARTN14.00-0.15-1.06%211.532021-10-14
BBIDEV5.96-0.02-0.33%18.492021-10-14
BEDZIN7.00-0.05-0.71%41.122021-10-14
BENEFIT770.00-8.00-1.03%3,109.432021-10-14
BERLING5.300.000.00%0.002021-10-14
BEST26.000.000.00%0.002021-10-14
BETACOM8.15+0.20+2.52%0.202021-10-14
BGZBNPP91.80+1.00+1.10%26.522021-10-14
BIOMEDLUB9.70-0.06-0.59%2,225.392021-10-14
BIOTON4.76+0.01+0.21%60.392021-10-14
BMPAG0.830.000.00%0.002021-10-14
BOGDANKA44.40-2.00-4.31%28,031.812021-10-14
BORYSZEW3.09-0.06-1.75%1,193.742021-10-14
BOS11.30-0.15-1.31%683.242021-10-14
BOWIM9.72+0.30+3.18%455.692021-10-14
BPHFIZBI2145.100.000.00%0.002021-10-14
BPHFIZBI4122.100.000.00%0.002021-10-14
BPHFIZBI5119.600.000.00%0.002021-10-14
BPHFIZDS112.000.000.00%0.002021-10-14
BPHFIZMLI95.620.000.00%0.002021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BRASTER1.06-0.02-1.85%44.912021-10-14
BRIJU0.36+0.02+5.29%2.142021-10-14
BUDIMEX278.00-1.00-0.36%501.452021-10-14
BUMECH26.50-2.50-8.62%39,212.272021-10-14
BZWBK354.00+6.10+1.75%17,206.892021-10-14
CAPITAL1.910.000.00%0.002021-10-14
CCC123.85+3.85+3.21%33,184.632021-10-14
CCENERGY1.39-0.04-2.80%24.142021-10-14
CDPROJEKT200.00-8.85-4.24%118,679.922021-10-14
CDRL23.10+0.50+2.21%44.432021-10-14
CELTIC7.25-0.10-1.36%175.572021-10-14
CEZ139.40-1.50-1.06%1,171.712021-10-14
CFI0.27-0.00-0.37%6.352021-10-14
CIECH41.00-1.55-3.64%4,845.842021-10-14
CIGAMES1.61-0.01-0.43%1,201.882021-10-14
CITYSERV13.600.000.00%0.002021-10-14
CLNPHARMA37.20-0.20-0.53%1,883.722021-10-14
CNT20.40+1.10+5.70%118.842021-10-14
COALENERG5.14-0.42-7.55%1,465.922021-10-14
COGNOR4.45+0.10+2.18%1,435.652021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COMARCH246.00+1.00+0.41%127.942021-10-14
COMP57.60+0.20+0.35%159.572021-10-14
COMPERIA6.45-0.15-2.27%4.872021-10-14
CORMAY1.37+0.03+2.24%85.432021-10-14
CPGROUP9.68+0.04+0.41%3.622021-10-14
CYFRPLSAT37.34+0.78+2.13%10,922.902021-10-14
CZTOREBKA0.64-0.01-2.31%10.572021-10-14
DEBICA78.60-0.20-0.25%456.842021-10-14
DECORA39.200.000.00%202.722021-10-14
DEKPOL34.80+0.10+0.29%30.302021-10-14
DELKO16.14-0.12-0.74%21.772021-10-14
DGA8.650.000.00%2.472021-10-14
DINOPL349.70-20.60-5.56%144,416.142021-10-14
DOMDEV138.20+2.20+1.62%382.742021-10-14
DREWEX0.550.000.00%0.002021-10-14
DROZAPOL6.35-0.05-0.78%13.212021-10-14
ECHO4.61-0.04-0.75%87.802021-10-14
EDINVEST3.74-0.02-0.53%7.332021-10-14
EFEKT6.36-0.34-5.07%13.332021-10-14
EKOEXPORT2.93+0.05+1.74%84.942021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEKTROTI6.56-0.04-0.61%18.662021-10-14
ELKOP0.500.000.00%33.642021-10-14
ELZAB4.69-0.01-0.21%7.142021-10-14
EMCINSMED11.80-0.80-6.35%0.952021-10-14
ENAP1.85+0.01+0.54%2.062021-10-14
ENEA10.28+0.22+2.19%1,779.322021-10-14
ENELMED17.30+0.30+1.76%0.172021-10-14
ENERGA8.24+0.04+0.49%185.122021-10-14
ENERGOINS1.69-0.01-0.88%6.162021-10-14
ENTER33.70-2.20-6.13%410.882021-10-14
ERBUD80.80-1.00-1.22%1,149.252021-10-14
ERG44.000.000.00%14.282021-10-14
ESOTIQ50.40+1.00+2.02%59.332021-10-14
EUCO4.290.000.00%2.422021-10-14
EUROCASH11.67+0.04+0.34%1,382.282021-10-14
EUROHOLD12.80+1.80+16.36%4.972021-10-14
EUROTEL39.00-0.60-1.52%9.672021-10-14
EVEREST3.80+0.10+2.70%6.272021-10-14
FAMUR3.39-0.04-1.02%8,115.892021-10-14
FASING14.00-0.10-0.71%20.312021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FASTFIN1.340.000.00%0.002021-10-14
FEERUM9.20-0.28-2.95%2.712021-10-14
FERRO39.80+0.70+1.79%338.332021-10-14
FERRUM4.090.000.00%0.122021-10-14
FMG23.400.000.00%0.002021-10-14
FORTE51.30-1.90-3.57%146.992021-10-14
GETIN1.44-0.00-0.14%418.222021-10-14
GETINOBLE0.50+0.05+10.38%7,659.122021-10-14
GLCOSMED4.380.000.00%44.252021-10-14
GOBARTO5.10+0.05+0.99%29.142021-10-14
GPW43.00+0.38+0.89%968.002021-10-14
GRAVITON2.000.000.00%0.002021-10-14
GROCLIN4.78-0.32-6.27%1,901.802021-10-14
GRODNO16.50-0.02-0.12%583.942021-10-14
GRUPAAZOTY32.20-0.20-0.62%2,608.022021-10-14
GTC7.45-0.03-0.40%30.482021-10-14
HANDLOWY52.00+1.10+2.16%1,875.432021-10-14
HARPER7.58+0.08+1.07%48.032021-10-14
HELIO16.000.000.00%0.032021-10-14
HERKULES1.74+0.07+4.52%191.242021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.780.000.00%4.712021-10-14
HYDROTOR39.400.000.00%7.892021-10-14
I2DEV11.400.000.00%0.112021-10-14
IALBGR1.02-0.02-1.91%169.122021-10-14
IDMSA1.45+0.08+5.84%3.072021-10-14
IMCOMPANY33.60+0.60+1.82%728.822021-10-14
IMMOBILE2.84+0.10+3.65%48.792021-10-14
IMPERA3.150.000.00%42.312021-10-14
IMS3.17-0.01-0.31%16.752021-10-14
INC5.56-0.04-0.71%485.842021-10-14
INDYGO0.250.000.00%0.002021-10-14
INGBSK257.00-1.00-0.39%2,113.132021-10-14
INPRO8.35+0.35+4.38%58.652021-10-14
INSTALKRK31.40-0.40-1.26%1,968.542021-10-14
INTERAOLT19.720.000.00%104.902021-10-14
INTERBUD1.10-0.10-8.33%14.362021-10-14
INTERCARS461.00+1.00+0.22%534.222021-10-14
INTERFERI4.48+0.08+1.82%0.902021-10-14
INTERSPPL1.20-0.04-2.83%4.592021-10-14
INTROL5.08-0.02-0.39%12.592021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INVCEEFIZ473.150.000.00%0.002021-10-14
INVFIZ966.000.000.00%0.002021-10-14
INVGLDFIZ1,613.110.000.00%0.002021-10-14
INVISTA0.67-0.01-0.74%5.452021-10-14
INVPEFIZ1,070.000.000.00%0.002021-10-14
IPOPEMA3.600.000.00%8.252021-10-14
IQP0.62+0.03+5.76%13.782021-10-14
IZOBLOK40.40-0.40-0.98%31.652021-10-14
IZOLACJA2.98+0.08+2.76%0.042021-10-14
IZOSTAL3.52+0.01+0.28%14.232021-10-14
JSW54.86-5.02-8.38%129,150.862021-10-14
JWWINVEST2.06-0.06-2.83%2.062021-10-14
K2INTERNT21.00-0.30-1.41%5.132021-10-14
KBDOM0.55-0.04-6.78%0.712021-10-14
KCI1.36+0.03+1.87%25.782021-10-14
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-10-14
KERNEL63.00-0.50-0.79%2,290.452021-10-14
KETY646.00+9.00+1.41%6,559.102021-10-14
KGHM167.40+4.85+2.98%238,589.812021-10-14
KGL14.55-0.70-4.59%105.052021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KINOPOL14.20-0.20-1.39%125.872021-10-14
KOGENERA34.10+0.60+1.79%145.352021-10-14
KOMPAP19.500.000.00%0.002021-10-14
KOMPUTRON3.40-0.23-6.34%174.332021-10-14
KOPEX1.500.000.00%0.152021-10-14
KPPD58.00+2.50+4.50%15.162021-10-14
KRAKCHEM0.680.000.00%0.002021-10-14
KREC20.60+0.20+0.98%7.662021-10-14
KREDYTIN16.80+0.70+4.35%11.372021-10-14
KRKA512.000.000.00%1,514.832021-10-14
KRUK329.00-4.00-1.20%2,847.582021-10-14
KRVITAMIN18.92-0.18-0.94%88.542021-10-14
KSGAGRO3.98-0.05-1.24%44.682021-10-14
LABOPRINT15.00+0.30+2.04%0.202021-10-14
LARK0.150.000.00%0.002021-10-14
LARQ1.86-0.08-4.12%1.272021-10-14
LCCORP3.91+0.03+0.77%111.292021-10-14
LENA4.73+0.01+0.21%24.832021-10-14
LENTEX10.30+0.58+5.97%154.422021-10-14
LIBET2.72-0.13-4.56%98.222021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LIVECHAT126.20+2.20+1.77%3,114.642021-10-14
LMASFIZ1,510.200.000.00%0.002021-10-14
LMBSFIZ1,618.800.000.00%0.002021-10-14
LMCSFIZ1,520.000.000.00%0.002021-10-14
LMDSFIZ1,549.90+14.86+0.97%4.652021-10-14
LMESFIZ1,548.000.000.00%0.002021-10-14
LOKUM25.20+0.20+0.80%4.082021-10-14
LOTOS63.90+1.14+1.82%19,510.572021-10-14
LPP14,010.00+60.00+0.43%20,648.202021-10-14
LSISOFT17.00-0.05-0.29%81.672021-10-14
LUBAWA1.21+0.01+0.67%118.392021-10-14
MABION79.50+1.50+1.92%22,185.222021-10-14
MAKARONPL7.00-0.08-1.13%0.992021-10-14
MANGATA73.80-0.60-0.81%10.262021-10-14
MARVIPOL0.71+0.00+0.43%71.212021-10-14
MASTERPHA4.20-0.10-2.33%0.982021-10-14
MBANK498.00+14.00+2.89%29,887.232021-10-14
MBWS6.00+0.20+3.45%0.012021-10-14
MCI24.90+0.10+0.40%148.122021-10-14
MDIENERGIA3.19+0.01+0.31%9.462021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDIACAP3.25-0.01-0.31%483.752021-10-14
MEDICALG18.74+0.26+1.41%73.682021-10-14
MEDYCZNYFIZ165.100.000.00%0.002021-10-14
MEGARON15.00-0.20-1.32%0.452021-10-14
MENNICA21.10-0.40-1.86%18.162021-10-14
MERCATOR160.20+4.85+3.12%16,321.022021-10-14
MERCOR16.95-0.15-0.88%0.512021-10-14
MEXPOLSKA2.26+0.01+0.44%3.842021-10-14
MFO50.60-0.40-0.78%114.412021-10-14
MILKILAND1.02-0.03-2.38%24.082021-10-14
MILLENNIUM8.29+0.20+2.41%8,653.312021-10-14
MIRACULUM1.81+0.02+1.12%5.602021-10-14
MIRBUD3.93+0.01+0.13%448.842021-10-14
MLPGROUP74.600.000.00%1.842021-10-14
MOBRUK368.00+3.00+0.82%1,186.142021-10-14
MOJ2.10-0.08-3.67%42.262021-10-14
MONNARI2.85+0.03+1.06%125.002021-10-14
MOSTALPLC22.80-0.50-2.15%40.562021-10-14
MOSTALWAR7.18-0.10-1.37%29.682021-10-14
MOSTALZAB2.03+0.03+1.50%150.112021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MUZA5.70+0.05+0.89%8.182021-10-14
MWTRADE4.770.000.00%0.002021-10-14
NETIA6.940.000.00%0.002021-10-14
NEWAG23.000.000.00%203.432021-10-14
NOVITA173.00-4.00-2.26%1.562021-10-14
NTTSYSTEM5.80+0.06+1.05%74.902021-10-14
ODLEWNIE5.72-0.04-0.69%20.832021-10-14
OEX22.60-0.40-1.74%14.972021-10-14
OPENFIN1.15+0.07+6.48%79.842021-10-14
OPERA3GR250.100.000.00%0.002021-10-14
OPONEO.PL67.60+2.60+4.00%1,595.482021-10-14
OPTEAM15.20-0.15-0.98%86.842021-10-14
ORANGEPL7.89-0.05-0.63%19,738.892021-10-14
ORCOGROUP2.66-0.24-8.26%2.572021-10-14
ORZBIALY24.30+0.40+1.67%612.882021-10-14
OTLOG10.40+0.05+0.48%84.022021-10-14
OTMUCHOW3.88+0.02+0.52%1.222021-10-14
OVOSTAR72.00-2.50-3.36%0.142021-10-14
PAMAPOL2.88+0.18+6.67%61.942021-10-14
PANOVA15.00+0.35+2.39%31.552021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS1.28+0.04+2.81%285.502021-10-14
PBG0.050.000.00%0.002021-10-14
PBKM81.40+0.40+0.49%16.282021-10-14
PBSFINANSE0.360.000.00%5.162021-10-14
PCCEXOL2.93+0.03+1.03%155.142021-10-14
PCCROKITA87.00+0.60+0.69%393.272021-10-14
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-10-14
PEKABEX21.50+0.10+0.47%74.252021-10-14
PEKAO123.30+3.20+2.66%86,163.422021-10-14
PEP80.60+0.40+0.50%151.702021-10-14
PEPEES1.24-0.01-1.20%11.902021-10-14
PGE10.05+0.06+0.60%23,221.542021-10-14
PGNIG6.60+0.06+0.86%33,390.982021-10-14
PGSSOFT17.900.000.00%37.992021-10-14
PHN14.85-0.25-1.66%73.752021-10-14
PKNORLEN89.30+2.30+2.64%126,338.222021-10-14
PKOASZEWZ94.340.000.00%0.002021-10-14
PKOBP47.10-0.09-0.19%207,763.512021-10-14
PKOGD109.030.000.00%0.002021-10-14
PKOGS90.030.000.00%0.002021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOSO111.00-0.94-0.84%27.752021-10-14
PKPCARGO19.90+0.06+0.30%4,203.812021-10-14
PLASTBOX2.39+0.01+0.42%116.862021-10-14
PLATYNINW2.300.000.00%0.002021-10-14
PLAYWAY460.00-8.00-1.71%1,518.482021-10-14
PLAZACNTR2.39+0.09+3.96%18.012021-10-14
PMPG4.40-0.10-2.22%10.272021-10-14
POLICE12.35+0.15+1.23%58.852021-10-14
POLIMEXMS4.57-0.07-1.51%1,030.572021-10-14
POLWAX3.01-0.01-0.33%93.292021-10-14
POZBUD4.890.000.00%151.912021-10-14
PRAGMAINK7.80-0.10-1.27%525.302021-10-14
PRAIRIE0.80-0.01-0.99%302.312021-10-14
PRIMAMODA1.41+0.20+16.53%0.302021-10-14
PROCAD1.97+0.02+1.03%17.142021-10-14
PROCHEM25.40+0.60+2.42%4.252021-10-14
PROJPRZEM15.30-0.10-0.65%0.152021-10-14
PROTEKTOR3.360.000.00%41.522021-10-14
PROVIDENT7.20+0.05+0.70%7.192021-10-14
PULAWY88.00-1.00-1.12%17.532021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PWRMEDIA15.85+0.10+0.63%72.542021-10-14
PZU40.40+0.35+0.87%194,642.262021-10-14
PZUAKORD118.90+0.13+0.11%195.722021-10-14
QMULTIFIZ1,600.000.000.00%0.002021-10-14
QUANTUM42.40+0.40+0.95%22.912021-10-14
QUERCUS4.39-0.07-1.57%64.272021-10-14
RADPOL2.810.000.00%52.112021-10-14
RAFAKO1.20+0.01+1.18%693.682021-10-14
RAFAMET17.00-0.10-0.58%17.152021-10-14
RAINBOW27.10-0.15-0.55%409.682021-10-14
RANKPROGR2.70-0.03-1.10%157.982021-10-14
RAWLPLUG17.60-0.20-1.12%55.032021-10-14
REDAN0.41-0.00-0.96%6.282021-10-14
REGNON0.800.000.00%0.002021-10-14
REINHOLD0.20+0.00+1.00%0.272021-10-14
RELPOL8.040.000.00%14.432021-10-14
REMAK19.20-0.20-1.03%27.742021-10-14
RONSON2.47-0.01-0.40%24.712021-10-14
ROPCZYCE30.60-0.10-0.33%7.322021-10-14
RUBICON1.34+0.02+1.52%0.292021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-10-14
SANOK19.400.000.00%486.752021-10-14
SANTANDER15.050.000.00%66.032021-10-14
SANWIL2.23-0.06-2.41%44.162021-10-14
SARE7.900.000.00%0.002021-10-14
SECOGROUP14.500.000.00%0.002021-10-14
SEKO8.95+0.05+0.56%1.002021-10-14
SELENAFM24.90+0.20+0.81%58.082021-10-14
SELVITA57.90+1.30+2.30%129.282021-10-14
SETANTA6.10+0.25+4.27%255.802021-10-14
SFINKS0.45-0.01-3.23%2.182021-10-14
SILVANO8.300.000.00%2.482021-10-14
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-10-14
SKARBIEC35.400.000.00%102.972021-10-14
SKOTAN2.06+0.02+0.98%91.162021-10-14
SKYLINE0.97-0.03-3.00%1.892021-10-14
SNIEZKA81.000.000.00%2.832021-10-14
SOHODEV0.42-0.01-2.33%4.352021-10-14
SOLAR5.60+0.16+2.94%18.112021-10-14
SONEL11.25+0.15+1.35%12.512021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SOPHARMA8.30-0.25-2.92%1.852021-10-14
STALEXP3.81+0.04+1.06%378.582021-10-14
STALPROD313.00-2.50-0.79%1,515.212021-10-14
STALPROFI10.40+0.05+0.48%170.292021-10-14
STAPORKOW2.96-0.04-1.33%9.022021-10-14
STARHEDGE0.600.000.00%0.002021-10-14
SUNEX4.72+0.31+7.03%115.822021-10-14
SUWARY24.400.000.00%0.052021-10-14
SWISSMED10.750.000.00%10.512021-10-14
SYGNITY10.00-0.10-0.99%245.682021-10-14
SYNEKTIK28.80+0.10+0.35%103.812021-10-14
TALEX14.80-0.30-1.99%4.892021-10-14
TARCZYNSKI47.80+0.40+0.84%0.482021-10-14
TATRY200.00-2.00-0.99%0.602021-10-14
TAURONPE3.81+0.05+1.36%12,596.322021-10-14
TERMOREX1.04+0.02+1.96%1.982021-10-14
TESGAS4.36+0.03+0.58%53.462021-10-14
TIM43.80+1.20+2.82%2,659.412021-10-14
TORPOL12.74-0.16-1.24%213.282021-10-14
TOYA8.55+0.06+0.71%489.212021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRAKCJA2.20-0.04-2.00%317.672021-10-14
TRANSPOL3.700.000.00%51.852021-10-14
TRIGONPP53.30+2.10+4.10%43.682021-10-14
TRITON3.030.000.00%0.002021-10-14
TXM0.100.000.00%0.002021-10-14
ULMA59.000.000.00%61.102021-10-14
UNIBEP12.25-0.05-0.41%19.192021-10-14
UNICREDIT53.62-0.12-0.22%7.522021-10-14
UNIMA3.15+0.15+5.00%2.132021-10-14
UNIMOT50.90+0.90+1.80%428.732021-10-14
URSUS0.380.000.00%0.002021-10-14
VIGOSYS738.00-6.00-0.81%1,182.222021-10-14
VINDEXUS7.800.000.00%2.722021-10-14
VISTAL3.56-0.08-2.20%46.932021-10-14
VISTULA3.72-0.04-1.20%149.022021-10-14
VIVID1.36-0.01-1.02%26.182021-10-14
VOTUM14.30+0.18+1.27%99.602021-10-14
VOXEL51.000.000.00%75.732021-10-14
WARIMPEX5.200.000.00%0.002021-10-14
WASKO1.69-0.01-0.29%0.252021-10-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WAWEL586.000.000.00%53.912021-10-14
WIELTON13.44+0.36+2.75%610.312021-10-14
WIKANA4.60-0.24-4.96%27.022021-10-14
WINVEST0.37-0.01-2.12%0.192021-10-14
WIRTUALNA141.60-1.60-1.12%282.602021-10-14
WITTCHEN13.45+0.30+2.28%34.242021-10-14
WOJAS4.45-0.13-2.84%4.982021-10-14
WORKSERV1.32+0.01+0.76%79.342021-10-14
XTB14.75+0.05+0.34%2,542.662021-10-14
YOLO0.820.000.00%0.002021-10-14
ZAMET0.920.000.00%53.602021-10-14
ZASTAL2.11-0.03-1.40%50.012021-10-14
ZEPAK18.95+0.15+0.80%1,097.342021-10-14
ZPUE205.00-2.00-0.97%14.162021-10-14
ZREMB1.09-0.01-0.45%11.202021-10-14
ZUE3.89-0.04-1.02%29.192021-10-14
ZYWIEC483.000.000.00%12.532021-10-14
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2392,67 -12,15 -0,51%
WIG 73217,44 -160,46 -0,22%
sWIG80 21366,94 +39,16 +0,18%
mWIG40 5663,03 +32,64 +0,58%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2392,67 -12,15 -0,51%