Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-12-03

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.25-0.07-1.96%60.972021-12-03
08OCTAVA1.030.000.00%0.052021-12-03
11BIT509.50+24.50+5.05%2,755.272021-12-03
4FUNMEDIA7.44+0.14+1.92%76.542021-12-03
ABPL48.60+1.60+3.40%4,915.102021-12-03
ACAUTOGAZ32.50+1.00+3.17%156.082021-12-03
ACTION13.30-0.20-1.48%339.292021-12-03
ADIUVO3.00+0.12+4.17%11.192021-12-03
AGORA7.46+0.02+0.27%130.552021-12-03
AGROTON7.200.000.00%94.402021-12-03
AGROWILL2.420.000.00%0.002021-12-03
AILLERON12.75+0.05+0.39%177.762021-12-03
AIRWAY1.03+0.00+0.39%542.422021-12-03
ALIOR58.06-0.14-0.24%19,393.562021-12-03
ALTA2.23-0.02-0.89%8.642021-12-03
ALTUSTFI1.50+0.01+0.33%6.042021-12-03
ALUMETAL54.200.000.00%389.072021-12-03
AMBRA24.20+0.50+2.11%111.322021-12-03
AMICA114.00-1.40-1.21%869.322021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMPLI0.720.000.00%0.002021-12-03
APATOR19.60-0.15-0.76%393.692021-12-03
APLISENS14.50+0.40+2.84%27.392021-12-03
APSENERGY3.25-0.02-0.61%34.332021-12-03
ARCHICOM19.00-0.10-0.52%35.202021-12-03
ARCTIC7.38-0.04-0.54%165.232021-12-03
ARTERIA6.00-0.05-0.83%12.972021-12-03
ARTIFEX9.34-0.04-0.43%92.812021-12-03
ASBIS22.55-0.30-1.31%2,199.822021-12-03
ASMGROUP0.450.000.00%0.002021-12-03
ASSECOBS39.50+0.20+0.51%24.062021-12-03
ASSECOPOL86.45-0.35-0.40%3,933.162021-12-03
ASSECOSEE49.00-0.90-1.80%92.182021-12-03
ASTARTA45.10+0.60+1.35%796.602021-12-03
ATAL46.80+0.60+1.30%29.502021-12-03
ATENDE4.89+0.27+5.84%214.912021-12-03
ATLANTAPL9.200.000.00%0.002021-12-03
ATLASEST2.080.000.00%0.002021-12-03
ATMGRUPA4.28+0.01+0.23%0.562021-12-03
ATREM1.99-0.01-0.50%71.222021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AUTOPARTN13.45-0.45-3.24%2,025.502021-12-03
BBIDEV5.26-0.06-1.13%6.152021-12-03
BEDZIN6.85-0.05-0.72%1.102021-12-03
BENEFIT655.00+10.00+1.55%7,111.702021-12-03
BERLING4.720.000.00%0.002021-12-03
BEST26.400.000.00%0.002021-12-03
BETACOM6.40+0.05+0.79%1.612021-12-03
BGZBNPP91.00+2.00+2.25%508.362021-12-03
BIOMEDLUB4.99+0.04+0.79%7,182.202021-12-03
BIOTON4.41-0.04-0.79%320.562021-12-03
BMPAG0.690.000.00%7.512021-12-03
BOGDANKA36.00+0.40+1.12%4,541.012021-12-03
BORYSZEW3.33-0.01-0.30%178.432021-12-03
BOS10.10-0.15-1.46%358.622021-12-03
BOWIM8.04-0.04-0.49%547.842021-12-03
BPHFIZBI2145.100.000.00%0.002021-12-03
BPHFIZBI4118.700.000.00%0.002021-12-03
BPHFIZBI5119.600.000.00%0.002021-12-03
BPHFIZMLI100.000.000.00%0.002021-12-03
BRASTER0.99-0.04-3.70%25.812021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BRIJU0.36-0.01-2.67%5.452021-12-03
BUDIMEX246.00+11.00+4.68%3,315.062021-12-03
BUMECH24.50+1.40+6.06%6,407.112021-12-03
BZWBK351.80-2.10-0.59%14,893.352021-12-03
CAPITAL1.93+0.01+0.52%1.982021-12-03
CCC105.00-1.90-1.78%9,803.672021-12-03
CCENERGY1.05-0.04-3.67%1.242021-12-03
CDPROJEKT181.46+1.46+0.81%113,079.902021-12-03
CDRL26.500.000.00%17.392021-12-03
CELTIC7.00+0.20+2.94%6.592021-12-03
CEZ136.60+1.60+1.19%23.562021-12-03
CFI0.28-0.01-5.00%5.142021-12-03
CIECH42.75-0.05-0.12%2,204.312021-12-03
CIGAMES1.67+0.04+2.21%599.012021-12-03
CITYSERV14.500.000.00%0.002021-12-03
CLNPHARMA31.80+1.65+5.47%2,597.152021-12-03
CNT22.50-1.00-4.26%23.872021-12-03
COALENERG2.50-0.03-1.19%556.382021-12-03
COGNOR3.67-0.09-2.40%606.592021-12-03
COMARCH210.00+1.00+0.48%2,857.472021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COMP52.80+0.20+0.38%88.832021-12-03
COMPERIA6.70+0.20+3.08%6.492021-12-03
CORMAY1.18-0.01-0.51%81.162021-12-03
CPGROUP9.50-0.06-0.63%50.272021-12-03
CYFRPLSAT33.88-1.02-2.92%12,661.142021-12-03
CZTOREBKA0.53+0.04+8.16%1.102021-12-03
DEBICA77.00+1.00+1.32%22.462021-12-03
DECORA36.00-0.70-1.91%63.572021-12-03
DEKPOL31.10+0.10+0.32%15.762021-12-03
DELKO15.680.000.00%74.222021-12-03
DGA7.80+0.20+2.63%7.802021-12-03
DINOPL335.70-2.30-0.68%28,957.732021-12-03
DOMDEV123.80+2.00+1.64%469.572021-12-03
DREWEX0.550.000.00%0.002021-12-03
DROZAPOL5.900.000.00%12.422021-12-03
ECHO4.39+0.10+2.21%82.232021-12-03
EDINVEST3.84+0.04+1.05%2.712021-12-03
EFEKT6.86+0.06+0.88%1.172021-12-03
EKOEXPORT3.06+0.16+5.52%167.092021-12-03
ELEKTROTI5.64+0.04+0.71%169.702021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELKOP0.42-0.02-5.19%15.462021-12-03
ELZAB4.200.000.00%1.262021-12-03
EMCINSMED11.20+0.30+2.75%1.612021-12-03
ENAP1.800.000.00%0.002021-12-03
ENEA9.04-0.06-0.60%2,413.062021-12-03
ENELMED17.20-0.10-0.58%8.452021-12-03
ENERGA7.90-0.08-1.00%874.862021-12-03
ENERGOINS1.28-0.02-1.54%12.562021-12-03
ENTER30.60-0.40-1.29%30.272021-12-03
ERBUD63.40+2.20+3.59%304.802021-12-03
ERG50.000.000.00%0.002021-12-03
ESOTIQ70.80+0.20+0.28%227.592021-12-03
EUCO4.00+0.10+2.56%16.912021-12-03
EUROCASH10.70-0.20-1.83%2,209.222021-12-03
EUROHOLD14.500.000.00%0.002021-12-03
EUROTEL37.60+0.20+0.53%20.382021-12-03
EVEREST2.50-0.09-3.47%0.242021-12-03
FAMUR2.65-0.05-1.85%811.702021-12-03
FASING12.40-0.40-3.12%26.002021-12-03
FASTFIN0.900.000.00%0.002021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FEERUM8.90-0.84-8.62%12.982021-12-03
FERRO33.00+0.50+1.54%900.442021-12-03
FERRUM4.00+0.04+1.01%17.332021-12-03
FMG19.20-0.80-4.00%0.102021-12-03
FORTE44.65-0.75-1.65%24.232021-12-03
GETIN1.42-0.02-1.12%307.742021-12-03
GETINOBLE0.44+0.00+0.23%759.032021-12-03
GLCOSMED5.22-0.03-0.57%72.262021-12-03
GOBARTO4.60-0.06-1.29%6.502021-12-03
GPW41.52-0.38-0.91%1,445.922021-12-03
GRAVITON1.720.000.00%0.002021-12-03
GROCLIN2.88+0.26+9.92%807.622021-12-03
GRODNO16.10-0.36-2.19%347.572021-12-03
GRUPAAZOTY35.84+0.10+0.28%2,391.522021-12-03
GTC6.82-0.03-0.44%6.762021-12-03
HANDLOWY58.60+0.10+0.17%1,010.242021-12-03
HARPER9.14-0.26-2.77%86.182021-12-03
HELIO17.90+0.60+3.47%1.022021-12-03
HERKULES1.51+0.01+0.66%14.682021-12-03
HUBSTYLE0.80+0.00+0.50%11.502021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HYDROTOR36.500.000.00%5.122021-12-03
I2DEV12.00+0.10+0.84%49.302021-12-03
IALBGR0.81-0.00-0.49%50.382021-12-03
IDMSA1.200.000.00%1.202021-12-03
IMCOMPANY31.70-0.20-0.63%50.452021-12-03
IMMOBILE2.88-0.06-2.04%3.962021-12-03
IMPERA2.31+0.01+0.43%9.052021-12-03
IMS2.950.000.00%7.962021-12-03
INC4.80-0.12-2.44%39.702021-12-03
INDYGO0.250.000.00%0.002021-12-03
INGBSK252.50-3.50-1.37%6,747.892021-12-03
INPRO8.00+0.05+0.63%8.782021-12-03
INSTALKRK31.50-1.00-3.08%6.372021-12-03
INTERAOLT17.60-0.32-1.79%127.242021-12-03
INTERBUD1.230.000.00%0.002021-12-03
INTERCARS430.00+5.00+1.18%1,103.052021-12-03
INTERFERI6.30-0.20-3.08%7.042021-12-03
INTERSPPL1.210.000.00%0.012021-12-03
INTROL4.75+0.02+0.42%52.012021-12-03
INVCEEFIZ473.410.000.00%0.002021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INVFIZ969.900.000.00%0.002021-12-03
INVGLDFIZ1,590.00-11.12-0.69%1.592021-12-03
INVISTA3.28-0.22-6.29%49.812021-12-03
INVPEFIZ1,081.300.000.00%0.002021-12-03
IPOPEMA3.55+0.01+0.28%146.812021-12-03
IQP0.560.000.00%7.592021-12-03
IZOBLOK54.80-0.20-0.36%17.832021-12-03
IZOLACJA2.30-0.20-8.00%78.412021-12-03
IZOSTAL3.21+0.02+0.63%4.942021-12-03
JSW40.90-0.52-1.26%19,217.392021-12-03
JWWINVEST2.000.000.00%0.052021-12-03
K2INTERNT24.60+0.10+0.41%36.042021-12-03
KBDOM0.270.000.00%0.002021-12-03
KCI1.28-0.01-0.39%14.302021-12-03
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-12-03
KERNEL60.00+0.30+0.50%4,630.822021-12-03
KETY583.00+5.00+0.87%2,194.112021-12-03
KGHM139.20-6.10-4.20%94,817.102021-12-03
KGL12.30-0.55-4.28%135.172021-12-03
KINOPOL15.000.000.00%31.132021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOGENERA32.30-0.60-1.82%98.962021-12-03
KOMPAP20.60+0.60+3.00%32.832021-12-03
KOMPUTRON3.45+0.06+1.77%3.102021-12-03
KOPEX1.31+0.08+6.50%0.142021-12-03
KPPD59.00-2.00-3.28%17.142021-12-03
KRAKCHEM0.59-0.01-1.65%19.892021-12-03
KREC19.70-0.10-0.51%164.532021-12-03
KREDYTIN19.50+1.00+5.41%0.022021-12-03
KRKA536.00-2.00-0.37%87.672021-12-03
KRUK355.20-8.60-2.36%8,227.512021-12-03
KRVITAMIN16.600.000.00%52.582021-12-03
KSGAGRO4.34-0.11-2.47%64.802021-12-03
LABOPRINT15.700.000.00%0.532021-12-03
LARK0.150.000.00%0.002021-12-03
LARQ1.68-0.01-0.89%20.202021-12-03
LCCORP2.79-0.01-0.36%312.852021-12-03
LENA4.500.000.00%20.682021-12-03
LENTEX9.28+0.08+0.87%5.212021-12-03
LIBET1.98-0.04-1.98%1.062021-12-03
LIVECHAT120.000.000.00%2,443.972021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LMASFIZ1,510.100.000.00%0.002021-12-03
LMBSFIZ1,618.800.000.00%0.002021-12-03
LMCSFIZ1,510.000.000.00%0.002021-12-03
LMDSFIZ1,515.110.000.00%0.002021-12-03
LMESFIZ1,514.100.000.00%0.002021-12-03
LOKUM21.80-0.60-2.68%0.362021-12-03
LOTOS57.92+1.02+1.79%19,122.952021-12-03
LPP13,040.00-330.00-2.47%27,263.822021-12-03
LSISOFT14.10+0.25+1.81%22.222021-12-03
LUBAWA1.13-0.00-0.35%194.642021-12-03
MABION71.40-1.80-2.46%7,245.722021-12-03
MAKARONPL6.88+0.18+2.69%14.562021-12-03
MANGATA77.80+0.80+1.04%3.992021-12-03
MARVIPOL0.71-0.00-0.28%40.782021-12-03
MASTERPHA4.020.000.00%0.982021-12-03
MBANK479.60-8.40-1.72%29,993.422021-12-03
MBWS6.320.000.00%0.012021-12-03
MCI22.400.000.00%115.732021-12-03
MDIENERGIA2.75+0.05+1.85%37.332021-12-03
MEDIACAP3.38-0.01-0.29%12.712021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDICALG20.00-0.20-0.99%141.792021-12-03
MEDYCZNYFIZ183.500.000.00%0.002021-12-03
MEGARON13.700.000.00%0.002021-12-03
MENNICA20.80-0.10-0.48%20.372021-12-03
MERCATOR120.35-9.25-7.14%17,063.842021-12-03
MERCOR16.25-0.45-2.69%34.092021-12-03
MEXPOLSKA2.300.000.00%9.092021-12-03
MFO54.00-3.40-5.92%1,346.452021-12-03
MILKILAND2.20-0.40-15.38%482.922021-12-03
MILLENNIUM8.50-0.26-2.91%13,234.552021-12-03
MIRACULUM1.40-0.01-0.71%19.132021-12-03
MIRBUD4.18+0.01+0.36%574.652021-12-03
MLPGROUP78.80+0.20+0.25%5.332021-12-03
MOBRUK374.00+7.00+1.91%812.382021-12-03
MOJ1.67-0.05-2.91%7.072021-12-03
MONNARI2.61-0.03-1.14%14.702021-12-03
MOSTALPLC21.10-0.10-0.47%42.402021-12-03
MOSTALWAR6.880.000.00%0.932021-12-03
MOSTALZAB1.90+0.07+3.83%125.472021-12-03
MUZA5.35+0.15+2.88%1.072021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MWTRADE4.500.000.00%0.042021-12-03
NETIA6.940.000.00%0.002021-12-03
NEWAG20.50+0.30+1.49%87.642021-12-03
NOVITA185.00+2.50+1.37%5.172021-12-03
NTTSYSTEM5.16-0.12-2.27%15.592021-12-03
ODLEWNIE6.18+0.08+1.31%0.492021-12-03
OEX22.90+0.10+0.44%4.652021-12-03
OPENFIN0.95+0.07+7.73%82.222021-12-03
OPERA3GR225.280.000.00%0.002021-12-03
OPONEO.PL64.40-0.40-0.62%303.642021-12-03
OPTEAM14.45-0.15-1.03%26.382021-12-03
ORANGEPL8.11-0.41-4.81%23,939.962021-12-03
ORCOGROUP2.950.000.00%14.482021-12-03
ORZBIALY23.50+0.50+2.17%13.612021-12-03
OTLOG9.50+0.28+3.04%20.162021-12-03
OTMUCHOW3.48-0.18-4.92%23.952021-12-03
OVOSTAR69.000.000.00%0.072021-12-03
PAMAPOL2.62-0.07-2.60%9.172021-12-03
PANOVA15.250.000.00%0.002021-12-03
PATENTUS1.040.000.00%0.182021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBG0.040.000.00%0.002021-12-03
PBKM94.000.000.00%0.002021-12-03
PBSFINANSE0.37+0.04+11.52%2.582021-12-03
PCCEXOL2.85+0.01+0.21%190.842021-12-03
PCCROKITA92.00-0.40-0.43%208.772021-12-03
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-12-03
PEKABEX21.900.000.00%52.002021-12-03
PEKAO114.75-1.45-1.25%76,141.252021-12-03
PEP76.00-1.90-2.44%240.262021-12-03
PEPEES1.16+0.01+0.87%11.712021-12-03
PGE8.14-0.34-3.96%32,573.612021-12-03
PGNIG5.73+0.02+0.42%37,361.472021-12-03
PGSSOFT17.900.000.00%0.002021-12-03
PHN13.60+0.05+0.37%12.972021-12-03
PKNORLEN73.76+0.16+0.22%109,944.792021-12-03
PKOASZEWZ96.290.000.00%0.002021-12-03
PKOBP44.39+0.07+0.16%108,030.182021-12-03
PKOGD107.170.000.00%0.002021-12-03
PKOGS90.190.000.00%0.002021-12-03
PKOSO110.490.000.00%0.002021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKPCARGO14.96-0.28-1.84%1,773.912021-12-03
PLASTBOX2.41-0.01-0.41%92.102021-12-03
PLATYNINW1.96-0.12-5.77%5.672021-12-03
PLAYWAY431.000.000.00%3,793.902021-12-03
PLAZACNTR3.05-0.02-0.72%45.312021-12-03
PMPG4.020.000.00%1.742021-12-03
POLICE11.70-0.20-1.68%13.102021-12-03
POLIMEXMS4.20-0.04-0.83%597.902021-12-03
POLWAX2.83-0.04-1.39%11.852021-12-03
POZBUD4.05+0.18+4.65%247.092021-12-03
PRAGMAINK4.42-0.04-0.90%6.752021-12-03
PRAIRIE0.67-0.00-0.44%141.962021-12-03
PRIMAMODA1.070.000.00%0.002021-12-03
PROCAD2.04-0.04-1.92%1.152021-12-03
PROCHEM24.20-0.20-0.82%4.892021-12-03
PROJPRZEM12.50-0.40-3.10%6.452021-12-03
PROTEKTOR3.19+0.01+0.16%26.422021-12-03
PROVIDENT6.550.000.00%2.812021-12-03
PULAWY81.80+1.80+2.25%2.212021-12-03
PWRMEDIA25.50+1.80+7.59%428.612021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PZU36.68-0.33-0.89%87,226.322021-12-03
PZUAKORD118.100.000.00%0.002021-12-03
QMULTIFIZ1,560.000.000.00%0.002021-12-03
QUANTUM35.00-2.20-5.91%5.482021-12-03
QUERCUS4.16+0.12+2.97%51.992021-12-03
RADPOL3.00-0.01-0.33%37.462021-12-03
RAFAKO1.38-0.02-1.43%2,413.652021-12-03
RAFAMET17.00-0.10-0.58%12.612021-12-03
RAINBOW23.00-0.50-2.13%72.652021-12-03
RANKPROGR2.22+0.01+0.45%22.742021-12-03
RAWLPLUG18.500.000.00%20.982021-12-03
REDAN0.400.000.00%0.012021-12-03
REGNON0.800.000.00%0.002021-12-03
REINHOLD0.20+0.01+2.63%0.102021-12-03
RELPOL7.74+0.08+1.04%81.782021-12-03
REMAK18.00+0.30+1.69%0.042021-12-03
RONSON2.50-0.02-0.79%12.042021-12-03
ROPCZYCE31.60+0.10+0.32%51.682021-12-03
RUBICON1.11-0.06-5.13%7.612021-12-03
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANOK17.15+0.35+2.08%227.072021-12-03
SANTANDER12.65-0.28-2.17%319.962021-12-03
SANWIL2.15+0.01+0.47%52.082021-12-03
SARE7.70+0.05+0.65%11.952021-12-03
SECOGROUP15.300.000.00%0.002021-12-03
SEKO8.600.000.00%0.002021-12-03
SELENAFM23.000.000.00%411.322021-12-03
SELVITA63.00-0.20-0.32%146.782021-12-03
SETANTA3.580.000.00%18.662021-12-03
SFINKS0.46-0.01-1.09%28.212021-12-03
SILVANO9.18-0.10-1.08%1.332021-12-03
SIMPLE12.90-0.30-2.27%4.132021-12-03
SKARBIEC28.30-0.50-1.74%304.422021-12-03
SKOTAN1.74+0.04+2.35%15.582021-12-03
SKYLINE0.870.000.00%0.002021-12-03
SNIEZKA79.00-2.00-2.47%27.172021-12-03
SOHODEV0.39-0.05-12.16%48.042021-12-03
SOLAR4.75-0.21-4.23%0.132021-12-03
SONEL10.65+0.15+1.43%6.662021-12-03
SOPHARMA9.95+0.10+1.02%32.072021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STALEXP3.640.000.00%365.922021-12-03
STALPROD283.50+6.50+2.35%486.072021-12-03
STALPROFI10.75+0.25+2.38%137.532021-12-03
STAPORKOW2.960.000.00%0.002021-12-03
STARHEDGE0.570.000.00%0.002021-12-03
SUNEX3.65-0.03-0.68%83.792021-12-03
SUWARY24.00+0.80+3.45%0.052021-12-03
SWISSMED10.300.000.00%0.052021-12-03
SYGNITY9.28+0.02+0.22%14.962021-12-03
SYNEKTIK29.900.000.00%121.562021-12-03
TALEX13.60-0.40-2.86%25.222021-12-03
TARCZYNSKI41.000.000.00%14.352021-12-03
TATRY164.000.000.00%0.002021-12-03
TAURONPE2.80-0.05-1.89%8,086.132021-12-03
TERMOREX0.920.000.00%0.002021-12-03
TESGAS3.58+0.10+2.88%10.352021-12-03
TIM38.40-1.30-3.27%1,144.052021-12-03
TORPOL13.06+0.04+0.31%201.042021-12-03
TOYA8.08-0.01-0.12%165.452021-12-03
TRAKCJA1.96-0.01-0.51%105.442021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRANSPOL3.70+0.01+0.27%19.012021-12-03
TRIGONPP52.000.000.00%0.002021-12-03
TRITON3.440.000.00%0.002021-12-03
TXM0.100.000.00%0.002021-12-03
ULMA64.50-0.50-0.77%6.512021-12-03
UNIBEP10.60+0.20+1.92%11.552021-12-03
UNICREDIT50.82-0.10-0.20%0.972021-12-03
UNIMA4.90+1.19+32.08%929.442021-12-03
UNIMOT41.00-0.60-1.44%280.762021-12-03
URSUS0.31-0.00-0.48%53.722021-12-03
VIGOSYS692.00+8.00+1.17%7.552021-12-03
VINDEXUS7.62-0.18-2.31%44.382021-12-03
VISTAL2.500.000.00%262.392021-12-03
VISTULA3.90+0.01+0.13%24.022021-12-03
VIVID1.25-0.02-1.73%26.202021-12-03
VOTUM16.72+1.66+11.02%1,595.262021-12-03
VOXEL48.700.000.00%140.202021-12-03
WARIMPEX5.860.000.00%0.002021-12-03
WASKO1.64+0.04+2.19%8.922021-12-03
WAWEL500.00-8.00-1.57%621.222021-12-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WIELTON9.60+0.10+1.05%436.172021-12-03
WIKANA4.440.000.00%0.432021-12-03
WINVEST0.38+0.06+19.75%0.812021-12-03
WIRTUALNA138.60+3.20+2.36%556.722021-12-03
WITTCHEN14.90+0.20+1.36%7.982021-12-03
WOJAS4.460.000.00%0.012021-12-03
WORKSERV1.17-0.00-0.17%39.612021-12-03
XTB16.97+0.09+0.53%2,162.722021-12-03
YOLO0.94+0.07+8.05%30.202021-12-03
ZAMET0.89+0.01+1.36%22.372021-12-03
ZASTAL1.70+0.09+5.26%7.082021-12-03
ZEPAK16.90+0.40+2.42%630.152021-12-03
ZPUE205.00-2.00-0.97%12.512021-12-03
ZREMB1.32+0.03+2.33%58.352021-12-03
ZUE3.46-0.07-1.98%73.982021-12-03
ZYWIEC518.00-2.00-0.38%67.462021-12-03
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1739,08 +25,90 +1,51%
WIG 54492,82 +643,50 +1,20%
sWIG80 17076,39 +64,30 +0,38%
mWIG40 4107,75 +21,76 +0,53%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1739,08 +25,90 +1,51%