Notowania

Notowania akcji GPW - AILLERON

Notowania z dnia 2021-05-03

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON13.9514.3513.9013.90+0.72%252,249.352021-05-03
Kurs odniesienia 13.80
Liczba transakcji 91
Min 52 tyg. 6.4
Max 52 tyg. 17.0
ZYWIEC481.00482.00479.00480.00-0.83%200.192021-05-03
ZUE4.734.954.614.95+7.84%111.282021-05-03
ZREMB1.311.331.271.28-2.29%27.372021-05-03
ZPUE234.00234.00228.00228.000.00%26.372021-05-03
ZEPAK10.5010.8010.2510.55-0.47%132.222021-05-03
ZASTAL3.653.683.523.66-3.17%103.802021-05-03
ZAMET0.820.830.810.81-1.22%42.402021-05-03
YOLO1.241.251.241.25+0.81%9.302021-05-03
XTB17.8918.3617.8518.11+1.80%10,596.332021-05-03
WORKSERV1.451.451.441.44-0.28%349.432021-05-03
WOJAS5.165.165.085.10+2.00%0.272021-05-03
WITTCHEN12.0012.0011.2511.80-0.42%217.022021-05-03
WIRTUALNA101.80101.80100.00100.20-1.38%602.612021-05-03
WINVEST0.430.430.430.430.00%0.002021-05-03
WIKANA4.044.044.044.04-2.88%2.042021-05-03
WIELTON10.9411.0010.6610.82+0.19%1,714.082021-05-03
WAWEL604.00606.00600.00606.00+1.00%41.022021-05-03
WASKO1.721.761.701.76+2.33%56.902021-05-03
WARIMPEX5.165.165.165.160.00%0.002021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VOXEL43.5044.0043.2044.00+1.15%88.652021-05-03
VOTUM18.5018.5017.3018.14-0.33%376.672021-05-03
VIVID1.551.611.531.59+2.58%44.372021-05-03
VISTULA3.473.473.423.45-0.58%63.612021-05-03
VISTAL4.264.434.154.28+0.71%78.232021-05-03
VINDEXUS5.505.505.485.48-0.72%4.562021-05-03
VIGOSYS766.00784.00764.00784.00+2.89%657.232021-05-03
URSUS0.980.990.970.97-0.10%40.392021-05-03
UNIMOT49.8049.8548.2049.30-1.00%380.852021-05-03
UNIMA3.283.353.283.35+2.76%0.432021-05-03
UNICREDIT38.8038.8038.8038.80-1.02%2.332021-05-03
UNIBEP11.0011.009.9010.70-3.60%115.442021-05-03
ULMA69.5069.5069.5069.500.00%15.012021-05-03
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-05-03
TRITON3.663.663.663.660.00%0.002021-05-03
TRIGONPP49.7449.7449.7449.740.00%0.002021-05-03
TRANSPOL2.993.042.983.04+1.33%105.922021-05-03
TRAKCJA2.792.792.722.74-2.14%311.562021-05-03
TOYA7.867.947.807.94+1.79%654.482021-05-03
TORPOL12.4812.7012.3212.68+3.09%724.762021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TIM28.5028.5028.3028.30-0.18%325.682021-05-03
TESGAS5.005.004.914.92+0.31%6.732021-05-03
TERMOREX0.950.950.900.93-4.64%12.852021-05-03
TAURONPE3.423.453.373.38-1.69%17,482.482021-05-03
TATRY150.00150.00150.00150.00+1.35%7.502021-05-03
TARCZYNSKI35.0036.0035.0035.80+1.13%14.552021-05-03
TALEX17.7017.7016.9016.90-4.52%5.732021-05-03
TALANX159.60159.60159.60159.600.00%0.002021-05-03
SYNEKTIK29.4029.5029.0029.05-0.17%85.162021-05-03
SYGNITY10.3010.4510.3010.30-0.96%56.662021-05-03
SWISSMED8.709.108.309.10+7.06%82.602021-05-03
SUWARY21.8023.0021.8022.00-4.35%53.312021-05-03
SUNEX6.806.986.806.98+0.14%54.062021-05-03
STARHEDGE0.660.680.660.68-0.29%2.212021-05-03
STAPORKOW4.204.304.144.30-0.46%27.032021-05-03
STALPROFI11.5511.5511.3011.40-0.44%115.672021-05-03
STALPROD340.00349.50339.50349.50+2.64%983.972021-05-03
STALEXP3.543.573.523.570.00%641.662021-05-03
SOPHARMA7.957.957.957.95-1.85%0.922021-05-03
SONEL11.0011.0510.9511.00-0.45%341.302021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SOLAR4.324.974.324.80+11.63%399.672021-05-03
SOHODEV0.660.660.660.660.00%0.352021-05-03
SNIEZKA89.6089.8089.2089.80+0.90%73.172021-05-03
SKYLINE0.890.890.890.89+1.14%0.012021-05-03
SKOTAN3.293.423.273.39-0.88%20.812021-05-03
SKARBIEC39.8040.3039.1040.00+1.27%98.562021-05-03
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-03
SILVANO7.807.807.807.800.00%0.002021-05-03
SFINKS0.660.700.640.68+3.36%287.062021-05-03
SETANTA9.189.189.049.18+0.11%113.922021-05-03
SELVITA51.2051.2050.0050.50+0.40%54.342021-05-03
SELENAFM22.2023.2021.7022.40+0.90%248.692021-05-03
SEKO10.5010.5010.5010.50-2.78%10.752021-05-03
SECOGROUP13.5013.5013.4013.40-0.74%8.552021-05-03
SARE6.706.806.706.75+3.05%16.372021-05-03
SANWIL3.513.513.323.48+1.16%87.882021-05-03
SANTANDER14.6014.8014.4014.50-0.56%195.992021-05-03
SANOK22.3022.4021.9022.300.00%122.122021-05-03
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-05-03
RUBICON1.721.721.651.650.00%0.712021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ROPCZYCE28.0028.4027.5028.40+0.35%325.252021-05-03
RONSON1.811.841.811.82+0.55%30.562021-05-03
REMAK25.0025.8024.8025.20+3.28%140.562021-05-03
RELPOL6.346.446.346.44+1.58%80.622021-05-03
REINHOLD0.220.220.220.220.00%0.002021-05-03
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-05-03
REDAN0.320.340.320.33+2.48%8.462021-05-03
RAWLPLUG12.9013.5012.9013.40+3.88%671.522021-05-03
RANKPROGR2.162.252.082.18+1.87%391.022021-05-03
RAINBOW32.9032.9031.6532.00-1.54%245.382021-05-03
RAFAMET18.2018.2018.2018.200.00%0.042021-05-03
RAFAKO1.181.241.121.21-2.42%661.772021-05-03
RADPOL2.922.952.782.95+1.03%74.192021-05-03
QUERCUS5.185.185.085.18+1.57%714.332021-05-03
QUANTUM49.4049.4049.0049.00-1.21%2.912021-05-03
QMULTIFIZ1,474.901,474.901,474.901,474.900.00%0.002021-05-03
PZUAKORD120.15120.15120.15120.150.00%0.002021-05-03
PZU33.0733.2032.6732.67-0.46%29,746.522021-05-03
PWRMEDIA8.328.748.308.52+2.65%62.722021-05-03
PULAWY102.00103.00101.00102.50+1.49%41.172021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROVIDENT6.756.856.506.50-2.26%538.192021-05-03
PROTEKTOR3.903.903.793.85+0.65%132.152021-05-03
PROJPRZEM19.3019.3019.2019.20+3.23%1.942021-05-03
PROCHEM22.0023.4022.0023.40+8.33%78.232021-05-03
PROCAD1.891.891.891.890.00%0.942021-05-03
PRIMAMODA1.441.441.441.440.00%1.302021-05-03
PRAIRIE0.710.720.680.69+1.31%337.212021-05-03
PRAGMAINK5.305.405.005.30+0.95%13.322021-05-03
PRAGMAFA23.5023.6023.1023.10-1.70%6.762021-05-03
POZBUD3.113.173.043.100.00%252.782021-05-03
POLWAX3.413.523.413.52+2.03%40.922021-05-03
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-05-03
POLIMEXMS5.755.775.505.54-2.81%2,818.042021-05-03
POLICE12.6012.6012.4012.60+1.20%65.752021-05-03
PMPG5.405.405.405.400.00%0.002021-05-03
PLAZACNTR1.391.391.371.38-0.43%20.252021-05-03
PLAYWAY454.00474.60454.00472.00+4.66%2,304.022021-05-03
PLATYNINW4.244.604.204.50-0.88%15.792021-05-03
PLASTBOX2.252.302.252.30+1.77%123.842021-05-03
PKPCARGO19.4019.5019.0419.44+1.78%1,512.422021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKOSO110.28110.28110.28110.280.00%0.002021-05-03
PKOGS90.3590.3590.3390.33-0.02%22.582021-05-03
PKOGD112.50112.50112.50112.500.00%0.002021-05-03
PKOBP35.6335.7235.1135.27-0.76%68,478.132021-05-03
PKOASZEWZ97.9997.9997.9997.99+1.68%0.102021-05-03
PKNORLEN68.2468.2466.7066.72-1.16%60,084.832021-05-03
PHN13.0513.0512.7512.80-1.54%27.272021-05-03
PGSSOFT13.5013.6013.3513.60-0.73%134.482021-05-03
PGNIG6.716.826.546.58-0.27%39,620.072021-05-03
PGE10.2010.249.9710.10-0.20%43,331.862021-05-03
PEPEES1.561.561.501.50-3.85%2.872021-05-03
PEP84.6087.0083.8083.80+0.60%58.472021-05-03
PEMANAGER18.5018.7018.4018.500.00%27.752021-05-03
PEKAO81.7481.7479.9480.04-1.36%49,567.292021-05-03
PEKABEX22.3022.3021.7021.70-2.69%86.472021-05-03
PEIXIN1.021.021.021.020.00%0.002021-05-03
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-05-03
PCCROKITA75.0075.0073.8074.60+0.13%300.772021-05-03
PCCEXOL3.243.283.223.26+0.62%203.412021-05-03
PBSFINANSE0.430.430.430.43+0.47%0.092021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM80.8081.0080.0080.00-0.99%55.592021-05-03
PBG0.040.040.040.040.00%0.002021-05-03
PATENTUS0.971.000.950.990.00%25.252021-05-03
PANOVA14.9014.9014.2514.85-0.34%6.832021-05-03
PAMAPOL2.112.202.112.15+2.87%72.452021-05-03
OVOSTAR72.0076.0072.0076.00-0.65%2.812021-05-03
OTMUCHOW2.622.722.542.70+8.87%76.402021-05-03
OTLOG8.208.367.928.20-0.73%2.002021-05-03
ORZBIALY17.8018.2017.8018.000.00%57.282021-05-03
ORCOGROUP2.182.332.002.00-7.38%132.252021-05-03
ORANGEPL6.896.936.716.82-0.73%13,470.432021-05-03
OPTEAM16.4016.9016.4016.75+2.45%242.162021-05-03
OPONEO.PL52.6053.0051.4053.00+1.15%331.302021-05-03
OPERA3GR255.10255.10255.10255.100.00%0.002021-05-03
OPENFIN0.800.800.760.80-0.50%12.532021-05-03
OEX18.7519.0018.7518.90+3.28%46.282021-05-03
ODLEWNIE5.505.705.505.70+2.52%47.482021-05-03
NTTSYSTEM7.407.507.247.48+0.54%73.362021-05-03
NOVITA196.00205.00195.00205.00+4.33%29.442021-05-03
NEWAG26.6026.6025.7025.90-2.63%223.172021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NETIA5.805.825.745.800.00%226.102021-05-03
MWTRADE3.623.723.523.56-2.73%74.992021-05-03
MUZA3.903.903.903.900.00%1.172021-05-03
MOSTALZAB1.501.501.471.48-1.00%139.432021-05-03
MOSTALWAR7.007.046.947.000.00%14.502021-05-03
MOSTALPLC12.7012.8012.2012.80+0.79%90.682021-05-03
MONNARI2.502.572.472.51-0.40%128.032021-05-03
MOJ1.681.681.681.680.00%0.002021-05-03
MOBRUK410.00412.00401.00409.00+0.25%5,185.602021-05-03
MLPGROUP76.0077.2076.0076.00+2.70%10.072021-05-03
MIRBUD5.045.105.005.10+0.79%755.582021-05-03
MIRACULUM1.331.331.281.29-0.77%11.542021-05-03
MILLENNIUM4.154.154.134.14-0.05%7,015.512021-05-03
MILKILAND0.830.830.800.830.00%2.862021-05-03
MFO40.5041.4040.4041.00+1.23%31.482021-05-03
MEXPOLSKA2.492.502.452.48-0.40%3.692021-05-03
MERCOR18.5518.7518.5518.75-0.27%3.772021-05-03
MERCATOR243.20253.00240.50243.10+0.12%18,383.922021-05-03
MENNICA20.0020.1019.9020.10+0.50%93.042021-05-03
MEGARON11.9011.9011.9011.900.00%0.002021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.000.00%0.002021-05-03
MEDICALG27.4527.4526.8027.25-0.91%90.432021-05-03
MEDIACAP2.652.682.652.68+4.28%7.022021-05-03
MDIENERGIA4.004.224.004.14+3.50%176.412021-05-03
MCI18.4519.0018.4518.45-1.34%73.332021-05-03
MBWS6.766.766.766.76+4.00%0.012021-05-03
MBANK234.00237.20228.60235.00+1.29%10,402.062021-05-03
MASTERPHA3.783.783.603.60-1.37%6.052021-05-03
MARVIPOL0.580.600.560.56-10.72%558.192021-05-03
MANGATA81.0081.0081.0081.000.00%24.462021-05-03
MAKARONPL7.067.066.767.00-1.13%129.702021-05-03
MABION60.0063.3058.9063.30+9.52%15,966.332021-05-03
LUBAWA1.431.441.371.37-3.38%266.282021-05-03
LSISOFT14.4014.7514.2014.75+1.72%78.782021-05-03
LPP9,770.0010,000.009,600.009,800.00+1.34%35,706.032021-05-03
LOTOS48.4648.7047.7447.82-1.30%17,901.842021-05-03
LOKUM20.0021.4020.0021.40+4.90%55.222021-05-03
LMESFIZ1,446.101,446.101,446.101,446.100.00%0.002021-05-03
LMDSFIZ1,442.001,442.001,442.001,442.000.00%0.002021-05-03
LMCSFIZ1,446.991,446.991,446.991,446.990.00%0.002021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.100.00%0.002021-05-03
LMASFIZ1,529.801,529.801,529.801,529.800.00%0.002021-05-03
LIVECHAT124.40125.20122.60125.00+1.46%4,761.842021-05-03
LIBET2.402.402.332.400.00%1.402021-05-03
LENTEX10.6010.8010.5010.60-1.85%360.102021-05-03
LENA4.925.044.925.02+1.62%51.752021-05-03
LCCORP2.983.072.973.05+2.52%647.612021-05-03
LARQ1.901.981.901.98+4.22%0.312021-05-03
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-05-03
LABOPRINT17.6017.6017.6017.600.00%0.182021-05-03
KSGAGRO3.643.703.463.56-2.47%127.832021-05-03
KRVITAMIN18.9420.6018.9420.05+5.86%492.212021-05-03
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.000.00%0.002021-05-03
KRUK185.00185.00180.00182.00-1.25%2,308.262021-05-03
KRKA475.00478.00469.00478.00+1.49%13.212021-05-03
KREDYTIN11.9012.0011.9011.900.00%11.922021-05-03
KREC17.5018.5017.5018.40+7.60%77.022021-05-03
KRAKCHEM0.540.540.540.540.00%0.002021-05-03
KPPD58.5058.5056.0058.500.00%16.932021-05-03
KOPEX1.301.301.301.300.00%0.012021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOMPUTRON3.373.603.373.55+5.34%212.282021-05-03
KOMPAP15.4015.4015.4015.400.00%0.002021-05-03
KOGENERA36.3036.3035.5035.60-1.93%127.822021-05-03
KINOPOL15.4015.4514.9014.90-1.65%103.142021-05-03
KGL15.7516.2015.2015.90-3.64%329.082021-05-03
KGHM201.20203.30194.60194.60-2.75%142,493.222021-05-03
KETY615.00619.00607.00615.00-0.97%3,094.822021-05-03
KERNEL52.1052.5051.0051.00-2.30%8,732.332021-05-03
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-05-03
KCI1.201.591.151.59+50.00%2,686.002021-05-03
KBDOM0.450.450.450.450.00%0.002021-05-03
K2INTERNT27.3027.3026.8027.10-0.73%4.092021-05-03
JWWINVEST2.502.542.502.54+2.01%3.012021-05-03
JWCONSTR3.983.983.833.95-1.00%53.732021-05-03
JSW31.0031.2430.2130.30-2.57%25,984.002021-05-03
JJAUTO9.709.709.709.700.00%0.002021-05-03
IZOSTAL3.453.483.443.46-0.57%33.242021-05-03
IZOLACJA2.802.882.802.86+1.42%9.652021-05-03
IZOBLOK50.0050.2046.0049.70+2.26%477.542021-05-03
IQP0.660.670.620.65+1.56%38.502021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IPOPEMA5.545.705.445.480.00%70.082021-05-03
INVPEFIZ1,045.001,045.001,045.001,045.000.00%7.322021-05-03
INVISTA1.101.141.051.14+3.64%2.702021-05-03
INVGLDFIZ1,654.001,762.701,654.001,762.70-0.35%13.672021-05-03
INVFIZ954.10954.10954.10954.100.00%0.002021-05-03
INVCEEFIZ453.10455.99453.10455.99+0.86%6.822021-05-03
INTROL5.345.445.205.32-0.75%126.272021-05-03
INTERSPPL1.251.251.251.25+1.21%0.292021-05-03
INTERFERI4.484.484.204.48-0.44%0.052021-05-03
INTERCARS311.00315.00311.00312.00-0.64%2,044.012021-05-03
INTERBUD1.251.251.251.25+8.70%0.502021-05-03
INTERAOLT20.7021.5020.7021.45+4.13%701.022021-05-03
INSTALKRK28.9029.5028.9029.40+1.73%53.542021-05-03
INPRO7.107.157.107.15+0.70%2.032021-05-03
INGBSK174.20175.00173.00173.40-0.80%2,094.642021-05-03
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-05-03
INC7.677.957.527.52-1.96%206.422021-05-03
IMS3.003.043.003.03+1.00%8.222021-05-03
IMPERA4.084.083.704.05-0.74%42.662021-05-03
IMPEL13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IMMOBILE2.822.842.722.72-2.16%2.092021-05-03
IMCOMPANY22.6023.5021.5023.30-0.85%1,170.632021-05-03
IDMSA1.591.591.591.59+6.00%0.022021-05-03
IALBGR3.183.353.053.21+5.25%452.612021-05-03
I2DEV11.3011.3010.9011.10-2.63%2.812021-05-03
HYDROTOR30.2030.2030.0030.000.00%12.782021-05-03
HUBSTYLE0.880.910.860.90+2.27%8.962021-05-03
HERKULES1.771.771.641.65+1.23%183.552021-05-03
HELIO14.8014.8014.4014.40+1.41%6.742021-05-03
HARPER10.3810.5010.2010.38-0.19%50.922021-05-03
HANDLOWY41.8042.4040.6040.60-1.93%2,328.322021-05-03
GTC6.987.046.846.980.00%46.062021-05-03
GRUPAAZOTY37.3837.8637.0037.22+0.92%2,531.082021-05-03
GRODNO14.8015.2014.7215.14+2.57%611.882021-05-03
GROCLIN3.353.983.143.98+18.81%4,956.852021-05-03
GRAVITON1.521.521.521.520.00%0.002021-05-03
GPW47.3047.5446.6246.62-0.94%2,609.632021-05-03
GOBARTO5.605.605.605.600.00%0.002021-05-03
GLCOSMED4.654.654.384.600.00%127.032021-05-03
GETINOBLE0.170.170.170.17-1.16%85.182021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GETIN0.770.790.760.78+1.96%309.332021-05-03
FORTE49.6050.2048.5050.10+1.01%157.012021-05-03
FMG42.8042.8042.8042.800.00%0.002021-05-03
FERRUM3.993.993.943.99+1.79%4.782021-05-03
FERRO30.1032.4030.1032.30+5.21%260.472021-05-03
FENGHUA17.5017.5017.5017.500.00%0.002021-05-03
FEERUM12.6512.6512.0012.50-1.19%3.092021-05-03
FASTFIN1.421.421.421.42+9.23%2.762021-05-03
FASING11.2011.4011.2011.40+0.44%4.092021-05-03
FAMUR2.462.502.432.45+0.41%1,404.922021-05-03
EVEREST10.3510.359.9010.05-1.47%30.312021-05-03
EUROTEL45.4047.6045.4047.00+3.52%141.382021-05-03
EUROHOLD7.207.207.207.200.00%0.002021-05-03
EUROCASH14.8114.8414.5214.65-1.15%4,684.432021-05-03
EUCO5.165.164.895.04+2.02%12.892021-05-03
ESOTIQ19.7520.4019.0020.40+3.29%53.622021-05-03
ERG50.5050.5048.4050.500.00%6.252021-05-03
ERBUD61.0063.0058.0060.000.00%851.252021-05-03
ENTER42.8042.9041.8042.45+1.07%205.362021-05-03
ENERGOINS1.861.861.701.77-12.81%580.522021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENERGA7.988.037.948.03+1.13%538.522021-05-03
ENELMED18.2018.2018.0018.20+1.11%25.902021-05-03
ENEA8.408.488.288.43+0.66%5,202.012021-05-03
ENAP1.591.591.471.53+2.00%8.042021-05-03
EMCINSMED13.8013.9013.5013.900.00%24.192021-05-03
ELZAB4.674.674.404.60-1.92%52.932021-05-03
ELKOP0.610.620.610.620.00%17.162021-05-03
ELEKTROTI8.148.247.988.14+1.24%227.232021-05-03
EKOEXPORT3.673.713.633.69+1.65%34.612021-05-03
EFEKT7.908.007.908.00-1.72%19.852021-05-03
EDINVEST4.504.524.504.52+3.20%12.282021-05-03
ECHO4.254.294.174.23-0.47%1,511.642021-05-03
DROZAPOL4.044.043.843.96-2.46%36.532021-05-03
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-05-03
DOMDEV149.80150.80147.20150.80+0.94%799.422021-05-03
DINOPL246.10248.00243.50246.20+1.15%38,152.302021-05-03
DGA7.007.106.906.90-0.72%4.482021-05-03
DELKO18.0818.0817.3417.40-3.76%367.652021-05-03
DEKPOL36.8038.4036.0036.80-1.87%156.322021-05-03
DECORA41.7044.4041.6044.00+5.77%347.082021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DEBICA81.4081.4081.2081.400.00%12.612021-05-03
CZTOREBKA0.630.650.570.63-5.97%21.342021-05-03
CYFRPLSAT29.9029.9829.4029.52-0.74%13,053.192021-05-03
CPGROUP8.008.007.928.00-0.25%0.642021-05-03
CORMAY1.281.301.281.30+1.32%102.032021-05-03
COMPERIA6.406.406.206.400.00%1.592021-05-03
COMP54.2054.6054.0054.60-0.36%75.092021-05-03
COMARCH235.00236.00232.00232.00+0.43%204.672021-05-03
COGNOR3.223.243.153.15-2.47%340.082021-05-03
COALENERG0.690.720.680.71-1.39%118.852021-05-03
CNT18.4518.7018.3018.70+1.63%70.842021-05-03
CLNPHARMA46.0047.9545.7047.50+3.26%1,459.842021-05-03
CITYSERV9.2010.009.2010.000.00%21.292021-05-03
CIGAMES1.401.401.381.40+0.36%277.042021-05-03
CIECH39.9039.9538.6539.00-2.26%2,921.302021-05-03
CFI0.270.280.270.28+1.09%27.762021-05-03
CEZ106.00106.90105.00106.40+0.47%294.702021-05-03
CELTIC7.457.507.257.25-2.68%6.962021-05-03
CDRL20.5020.5020.0020.50-0.49%40.442021-05-03
CDPROJEKT175.76179.74174.00174.12-0.64%84,667.342021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CCENERGY0.070.070.070.070.00%0.002021-05-03
CCC103.25103.45101.40102.65-0.05%7,540.532021-05-03
CAPITAL1.201.271.201.27+9.48%2.762021-05-03
BZWBK227.00227.00223.00224.40-0.80%13,025.642021-05-03
BUMECH3.063.092.922.92-3.63%67.702021-05-03
BUDIMEX295.00305.00295.00297.00+2.06%3,385.932021-05-03
BRIJU0.380.400.370.40-0.25%8.262021-05-03
BRASTER1.131.201.121.15+1.95%196.522021-05-03
BPHFIZMLI94.0094.0094.0094.000.00%0.002021-05-03
BPHFIZDS112.00112.00112.00112.000.00%0.002021-05-03
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.100.00%0.002021-05-03
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%0.002021-05-03
BPHFIZBI2141.00141.00141.00141.000.00%0.002021-05-03
BOWIM4.644.804.644.66+1.30%74.942021-05-03
BOS8.148.768.148.48+2.66%1,123.182021-05-03
BORYSZEW3.173.213.123.17-0.63%192.802021-05-03
BOGDANKA23.4023.4022.8022.90-2.14%184.902021-05-03
BMPAG0.650.650.650.65-2.26%0.032021-05-03
BIOTON6.006.035.925.980.00%870.612021-05-03
BIOMEDLUB9.9010.179.9010.00+2.04%4,825.252021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BIK22.6022.6022.6022.60+0.89%0.562021-05-03
BGZBNPP70.8071.0070.8071.00+1.43%107.242021-05-03
BETACOM10.6010.6010.6010.600.00%0.272021-05-03
BEST21.4021.4021.4021.400.00%0.002021-05-03
BERLING4.904.944.904.94+1.65%8.742021-05-03
BENEFIT864.00888.00823.00888.00+2.78%734.982021-05-03
BEDZIN9.859.909.759.85-1.50%26.222021-05-03
BBIDEV4.204.204.054.20+4.48%21.282021-05-03
AUTOPARTN10.3010.6010.1010.50+1.94%515.592021-05-03
ATREM2.622.722.582.58-1.53%4.752021-05-03
ATMGRUPA4.164.164.004.10-1.44%5.352021-05-03
ATLASEST2.222.222.222.220.00%0.002021-05-03
ATLANTAPL8.888.928.728.72-1.80%10.572021-05-03
ATENDE6.446.446.386.440.00%625.562021-05-03
ATAL47.0047.0046.4046.50-0.85%37.532021-05-03
ASTARTA43.6043.8042.3043.80-0.45%746.902021-05-03
ASSECOSEE41.2041.7040.4040.40-1.22%549.892021-05-03
ASSECOPOL70.6071.2070.3070.45+0.50%8,100.452021-05-03
ASSECOBS35.6036.0035.3035.50-0.28%324.012021-05-03
ASMGROUP0.700.710.700.71+1.43%8.872021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ASBIS19.1619.7418.7619.36+0.52%5,995.862021-05-03
ARTIFEX17.5017.7016.3516.35-5.22%398.802021-05-03
ARTERIA6.956.956.956.950.00%1.372021-05-03
ARCTIC6.736.736.506.57-2.38%194.522021-05-03
ARCHICOM22.9023.5022.8023.50+3.07%187.082021-05-03
APSENERGY4.024.023.933.93-2.24%75.592021-05-03
APLISENS11.2011.2011.0011.00-1.79%2.862021-05-03
APATOR24.4024.4023.9024.00-1.64%239.052021-05-03
AMPLI0.820.820.820.82-3.53%1.232021-05-03
AMICA152.80152.80150.40151.20-1.05%279.582021-05-03
AMBRA22.1022.5021.8022.40+1.36%182.082021-05-03
ALUMETAL60.4060.6059.8060.00-0.99%948.842021-05-03
ALTUSTFI1.791.811.761.81+1.12%9.362021-05-03
ALTA2.142.252.042.04-2.86%146.382021-05-03
ALIOR28.7128.9028.0028.10-2.09%9,847.562021-05-03
AIRWAY1.651.721.651.72+1.66%136.642021-05-03
AILLERON13.9514.3513.9013.90+0.72%252.252021-05-03
AGROWILL2.142.142.142.140.00%0.112021-05-03
AGROTON6.246.246.106.18+0.32%12.922021-05-03
AGORA7.807.927.667.840.00%369.832021-05-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ADIUVO5.545.545.445.54+2.59%7.612021-05-03
ACTION11.8512.3011.7012.05+2.99%1,675.902021-05-03
ACAUTOGAZ37.1037.6037.0037.50-0.53%15.522021-05-03
ABPL56.8057.2055.4057.20+2.88%342.532021-05-03
4FUNMEDIA7.527.526.967.50+2.46%9.452021-05-03
11BIT538.50551.00538.50551.00+2.42%3,079.662021-05-03
08OCTAVA1.031.051.031.030.00%25.162021-05-03
06MAGNA2.682.762.522.69+0.37%46.732021-05-03
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2453,98 -5,52 -0,22%
WIG 74444,83 -79,95 -0,11%
sWIG80 21602,15 +5,59 +0,03%
mWIG40 5612,72 +15,69 +0,28%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2453,98 -5,52 -0,22%