Notowania

Notowania akcji GPW - AILLERON

Notowania z dnia 2021-05-14

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON13.0013.0512.2512.60-3.08%297,888.652021-05-14
Kurs odniesienia 13.00
Liczba transakcji 101
Min 52 tyg. 6,20
Max 52 tyg. 17,00
06MAGNA2.682.792.682.69-3.06%35.542021-05-14
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%2.732021-05-14
11BIT470.60489.00453.00487.00+2.10%12,855.662021-05-14
4FUNMEDIA6.286.285.825.92-4.52%46.582021-05-14
ABPL61.8064.4060.4062.00+1.64%1,048.302021-05-14
ACAUTOGAZ38.7039.0038.1039.00+1.56%60.602021-05-14
ACTION12.6512.9512.5012.60-0.40%405.422021-05-14
ADIUVO5.905.905.625.62-1.40%0.262021-05-14
AGORA8.368.368.228.36+0.72%143.212021-05-14
AGROTON6.306.306.066.20-2.52%27.382021-05-14
AGROWILL2.202.202.202.20+0.92%1.102021-05-14
AILLERON13.0013.0512.2512.60-3.08%297.892021-05-14
AIRWAY1.721.721.671.71-0.35%59.262021-05-14
ALIOR28.0728.6127.6228.49+2.00%6,942.042021-05-14
ALTA2.432.442.302.30-5.35%45.072021-05-14
ALTUSTFI1.701.701.531.54-3.75%89.392021-05-14
ALUMETAL58.0058.0057.0057.60+1.77%214.392021-05-14
AMBRA22.6023.2022.6023.20+2.65%83.842021-05-14
AMICA154.60155.80152.00152.80-1.55%2,495.652021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMPLI0.820.820.820.820.00%0.002021-05-14
APATOR24.1024.2023.4023.90-0.42%460.922021-05-14
APLISENS11.5011.5011.4011.50+0.88%13.782021-05-14
APSENERGY4.074.074.034.070.00%3.082021-05-14
ARCHICOM23.3023.7023.3023.70+2.16%142.042021-05-14
ARCTIC6.406.406.156.20-1.74%352.072021-05-14
ARTERIA7.858.457.608.00+1.91%22.242021-05-14
ARTIFEX17.1017.1016.5517.10+0.59%84.052021-05-14
ASBIS23.5024.9023.0524.10+5.01%9,091.382021-05-14
ASMGROUP0.740.740.720.73-5.19%14.472021-05-14
ASSECOBS36.7036.7036.0036.40-0.82%97.382021-05-14
ASSECOPOL69.8070.5569.0570.55+1.44%6,529.512021-05-14
ASSECOSEE39.3039.7039.1039.40+0.51%239.032021-05-14
ASTARTA43.5044.2543.0543.85+0.80%362.772021-05-14
ATAL48.1048.5048.0048.40+0.62%98.262021-05-14
ATENDE6.906.946.766.86-1.44%766.442021-05-14
ATLANTAPL8.508.688.508.680.00%0.142021-05-14
ATLASEST2.402.402.402.400.00%0.002021-05-14
ATMGRUPA4.064.094.004.09+2.25%16.762021-05-14
ATREM2.572.572.502.50-1.96%15.122021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AUTOPARTN10.9011.2010.9010.95+0.92%354.922021-05-14
BBIDEV4.114.304.114.30+4.62%15.732021-05-14
BEDZIN9.509.509.509.500.00%0.002021-05-14
BENEFIT880.00899.00875.00899.00+0.67%94.232021-05-14
BERLING5.905.905.905.900.00%0.372021-05-14
BEST22.4022.4022.4022.400.00%0.002021-05-14
BETACOM10.2010.2010.2010.200.00%0.362021-05-14
BGZBNPP70.6070.6068.2069.00-2.82%755.282021-05-14
BIK22.4022.4022.4022.400.00%0.002021-05-14
BIOMEDLUB9.9910.589.7110.20+3.87%7,870.782021-05-14
BIOTON5.335.425.295.30-0.56%604.522021-05-14
BMPAG0.600.640.590.64-1.55%8.282021-05-14
BOGDANKA23.3023.4522.9023.00-2.13%488.522021-05-14
BORYSZEW3.253.283.213.25+0.78%170.102021-05-14
BOS8.008.127.908.08+1.25%36.482021-05-14
BOWIM8.108.187.868.06-0.74%711.052021-05-14
BPHFIZBI2141.00141.00141.00141.000.00%0.002021-05-14
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%0.002021-05-14
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.100.00%0.002021-05-14
BPHFIZDS112.00112.00112.00112.000.00%0.002021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZMLI96.5096.5096.5096.500.00%0.002021-05-14
BRASTER1.131.131.131.130.00%0.002021-05-14
BRIJU0.420.430.420.430.00%0.922021-05-14
BUDIMEX295.50301.00293.50301.00+2.03%1,379.802021-05-14
BUMECH3.073.072.943.06+0.33%1.022021-05-14
BZWBK226.10230.50224.50229.10+1.55%9,286.392021-05-14
CAPITAL1.501.501.501.500.00%30.282021-05-14
CCC123.40125.00121.50124.05+1.27%27,885.782021-05-14
CCENERGY0.070.070.070.070.00%0.002021-05-14
CDPROJEKT159.48166.76155.10164.88+4.41%99,796.952021-05-14
CDRL20.8020.8020.8020.800.00%0.212021-05-14
CELTIC7.757.757.757.750.00%0.002021-05-14
CEZ108.80108.80108.00108.700.00%4.662021-05-14
CFI0.270.270.250.26-1.87%11.032021-05-14
CIECH41.0041.1040.6041.10+0.24%1,452.602021-05-14
CIGAMES1.311.351.311.34+1.36%451.442021-05-14
CITYSERV12.9413.0012.9412.94-5.17%8.022021-05-14
CLNPHARMA49.8549.9548.5049.55-0.60%828.442021-05-14
CNT17.5517.7016.7016.70-6.70%75.632021-05-14
COALENERG0.700.740.700.700.00%6.072021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.043.082.913.07+0.82%540.962021-05-14
COMARCH222.00224.00222.00224.00+0.90%73.252021-05-14
COMP54.6054.6053.0054.20-0.37%490.192021-05-14
COMPERIA6.706.906.706.90+2.99%13.402021-05-14
CORMAY1.251.251.201.22-1.37%287.922021-05-14
CPGROUP7.907.907.727.72-0.26%1.492021-05-14
CYFRPLSAT28.7029.3628.6629.00+1.54%11,985.432021-05-14
CZTOREBKA0.630.630.630.630.00%0.012021-05-14
DEBICA81.8082.0081.8082.00+0.24%32.542021-05-14
DECORA43.8043.8041.9041.90-3.68%721.192021-05-14
DEKPOL40.0040.0039.5039.50-0.75%12.512021-05-14
DELKO16.4416.7216.4416.60-1.78%19.702021-05-14
DGA7.007.006.706.70-4.29%1.272021-05-14
DINOPL271.70273.30266.10271.40+0.22%31,220.372021-05-14
DOMDEV148.80148.80142.00143.00-1.52%2,014.902021-05-14
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-05-14
DROZAPOL8.508.507.958.20-2.38%329.482021-05-14
ECHO4.384.434.384.38+0.23%58.372021-05-14
EDINVEST4.584.684.584.600.00%52.142021-05-14
EFEKT7.767.767.607.60-2.56%4.572021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EKOEXPORT3.503.503.463.50-0.57%8.692021-05-14
ELEKTROTI8.788.908.308.50-1.39%227.362021-05-14
ELKOP0.560.570.540.560.00%22.422021-05-14
ELZAB4.904.924.724.900.00%5.012021-05-14
EMCINSMED13.8014.1013.8014.10+2.17%1.382021-05-14
ENAP1.481.481.481.480.00%1.002021-05-14
ENEA8.108.278.108.18+1.11%3,788.622021-05-14
ENELMED19.3020.2019.3020.00+4.17%48.062021-05-14
ENERGA8.008.027.987.99+0.25%257.622021-05-14
ENERGOINS1.501.531.471.53+2.00%18.242021-05-14
ENTER42.3042.3041.5542.00-0.24%144.672021-05-14
ERBUD63.6066.4063.6064.80-1.22%498.382021-05-14
ERG48.6048.6048.6048.60+2.53%0.052021-05-14
ESOTIQ21.0021.2021.0021.20-1.40%31.632021-05-14
EUCO5.025.024.904.90-1.61%14.612021-05-14
EUROCASH14.4014.5013.9514.00-2.57%6,485.572021-05-14
EUROHOLD7.307.307.307.300.00%0.002021-05-14
EUROTEL48.9049.7048.9049.40+1.23%156.482021-05-14
EVEREST8.949.008.288.80-1.57%38.942021-05-14
FAMUR2.332.382.312.34+1.30%676.352021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FASING12.5512.5512.5512.550.00%0.002021-05-14
FASTFIN1.331.331.331.330.00%0.002021-05-14
FEERUM11.5011.6011.5011.60+0.87%2.892021-05-14
FERRO31.2031.2030.4030.40-1.94%77.112021-05-14
FERRUM4.134.133.934.05-0.98%11.622021-05-14
FMG40.0040.0040.0040.000.00%0.002021-05-14
FORTE55.2056.5055.0056.50+2.17%419.892021-05-14
GETIN0.810.870.790.87+7.41%935.532021-05-14
GETINOBLE0.180.180.170.18-0.79%411.112021-05-14
GLCOSMED4.604.684.514.64+0.98%48.262021-05-14
GOBARTO6.056.206.006.20-1.59%21.242021-05-14
GPW47.5048.1647.5048.00+0.63%1,891.192021-05-14
GRAVITON1.771.771.501.50-15.25%2.052021-05-14
GROCLIN3.543.573.393.39-3.69%335.772021-05-14
GRODNO14.7814.8014.1214.80+1.37%780.802021-05-14
GRUPAAZOTY35.2435.6034.4434.70-0.29%2,046.802021-05-14
GTC6.816.906.756.85+1.48%92.812021-05-14
HANDLOWY41.6041.9541.2041.50+0.73%1,597.322021-05-14
HARPER10.3210.8010.3210.42+1.56%87.512021-05-14
HELIO14.4014.4013.6014.20-0.70%22.802021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HERKULES1.671.681.641.68+0.90%4.952021-05-14
HUBSTYLE0.800.800.770.80-0.25%5.442021-05-14
HYDROTOR31.5031.8031.5031.60+0.32%28.922021-05-14
I2DEV12.0012.0011.3011.30-9.60%7.612021-05-14
IALBGR2.903.192.903.15+9.00%1,347.892021-05-14
IDMSA1.521.521.521.520.00%0.002021-05-14
IMCOMPANY25.8028.1025.0027.50+1.85%453.162021-05-14
IMMOBILE3.003.002.842.84-0.70%6.152021-05-14
IMPEL13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-14
IMPERA4.064.063.784.00+2.56%36.492021-05-14
IMS3.233.253.163.25+0.62%113.922021-05-14
INC7.197.197.017.14-0.14%50.872021-05-14
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-05-14
INGBSK175.20177.60172.80177.60+2.66%749.082021-05-14
INPRO8.208.208.108.100.00%2.042021-05-14
INSTALKRK29.5029.9029.3029.80+0.68%10.502021-05-14
INTERAOLT18.8019.2018.7019.12+0.63%186.462021-05-14
INTERBUD1.401.401.401.400.00%0.002021-05-14
INTERCARS316.00323.00315.00318.00+1.27%3,858.002021-05-14
INTERFERI4.304.544.304.30-6.11%2.152021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERSPPL1.411.411.321.39+2.96%13.772021-05-14
INTROL5.585.685.505.62+1.08%66.962021-05-14
INVCEEFIZ459.10459.10459.10459.100.00%0.002021-05-14
INVFIZ956.00956.00956.00956.00-0.22%3.822021-05-14
INVGLDFIZ1,759.991,759.991,759.991,759.99+1.74%1.762021-05-14
INVISTA1.001.040.981.04+10.64%2.292021-05-14
INVPEFIZ1,045.001,045.001,045.001,045.000.00%0.002021-05-14
IPOPEMA5.585.745.405.54-3.82%161.992021-05-14
IQP0.630.640.600.60-0.66%10.892021-05-14
IZOBLOK45.0045.2045.0045.100.00%72.532021-05-14
IZOLACJA3.403.403.063.14-7.65%44.782021-05-14
IZOSTAL3.884.023.843.93+1.29%865.202021-05-14
JSW31.2831.4030.1830.90-0.16%13,501.622021-05-14
JWCONSTR3.843.873.733.85+0.26%9.162021-05-14
JWWINVEST2.052.122.052.12+3.41%0.142021-05-14
K2INTERNT24.5024.5024.0024.10-0.82%15.952021-05-14
KBDOM0.400.400.400.400.00%0.002021-05-14
KCI1.471.471.331.36-7.46%623.212021-05-14
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-05-14
KERNEL54.0054.4053.1053.80-0.37%10,534.402021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KETY646.00652.00646.00650.00+0.93%2,462.092021-05-14
KGHM223.50223.80210.30212.00-5.27%172,808.022021-05-14
KGL17.2517.6516.5517.65+6.33%69.502021-05-14
KINOPOL13.1014.4013.1013.95+5.28%908.892021-05-14
KOGENERA35.5035.7035.0035.30-0.56%132.492021-05-14
KOMPAP16.3017.6016.3017.50+6.06%124.912021-05-14
KOMPUTRON4.965.264.874.96-0.80%86.592021-05-14
KOPEX1.371.371.371.37+7.03%0.142021-05-14
KPPD57.5057.5057.5057.50+0.88%5.752021-05-14
KRAKCHEM0.670.670.670.67+3.08%19.952021-05-14
KREC19.6019.6018.9019.600.00%93.532021-05-14
KREDYTIN12.0012.0012.0012.000.00%0.022021-05-14
KRKA475.00495.00475.00495.00+3.99%5.252021-05-14
KRUK186.00188.70183.00183.50-0.65%2,758.652021-05-14
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.000.00%0.002021-05-14
KRVITAMIN19.3019.3619.0019.300.00%66.652021-05-14
KSGAGRO3.493.493.333.35-2.62%34.932021-05-14
LABOPRINT17.9017.9017.9017.90+1.13%0.092021-05-14
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-05-14
LARQ1.951.951.951.95+4.57%0.002021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LCCORP2.792.852.792.83+0.89%93.722021-05-14
LENA5.225.265.205.20-0.38%60.532021-05-14
LENTEX10.7010.8010.6510.80+0.93%7.322021-05-14
LIBET2.112.252.112.130.00%12.582021-05-14
LIVECHAT123.20124.80120.80120.80-1.95%5,569.032021-05-14
LMASFIZ1,531.601,531.601,438.201,438.200.00%10.352021-05-14
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.100.00%0.002021-05-14
LMCSFIZ1,456.001,456.001,456.001,456.000.00%0.002021-05-14
LMDSFIZ1,440.001,440.001,440.001,440.000.00%0.002021-05-14
LMESFIZ1,440.011,440.011,440.011,440.010.00%0.002021-05-14
LOKUM21.0021.0020.0020.60-0.96%22.062021-05-14
LOTOS50.6451.1850.0050.90+1.60%30,303.022021-05-14
LPP10,900.0010,900.0010,330.0010,470.00-3.94%24,826.372021-05-14
LSISOFT14.2514.3014.0014.15-1.74%47.382021-05-14
LUBAWA1.381.381.361.38+0.29%160.702021-05-14
MABION47.6050.0045.6549.20+2.93%11,352.662021-05-14
MAKARONPL7.227.407.227.30-1.35%59.752021-05-14
MANGATA88.0088.0086.6086.60-1.59%1.572021-05-14
MARVIPOL0.580.590.570.58-0.17%64.542021-05-14
MASTERPHA3.893.893.543.54-0.84%15.092021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MBANK273.60277.60268.80276.00+1.10%9,994.892021-05-14
MBWS6.486.486.386.38-1.54%7.822021-05-14
MCI19.2019.2018.9019.200.00%46.212021-05-14
MDIENERGIA4.114.124.104.11-1.67%31.632021-05-14
MEDIACAP2.322.322.322.320.00%0.002021-05-14
MEDICALG28.4029.2027.9529.00+2.11%167.272021-05-14
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.000.00%0.002021-05-14
MEGARON11.8011.8011.8011.800.00%0.002021-05-14
MENNICA20.0020.2019.8520.000.00%19.642021-05-14
MERCATOR245.00250.00242.20246.80+1.31%13,455.392021-05-14
MERCOR18.3018.9018.3018.60+0.81%243.252021-05-14
MEXPOLSKA2.452.452.312.40-2.04%0.162021-05-14
MFO41.8041.9041.0041.90+0.24%55.802021-05-14
MILKILAND0.870.880.830.87-0.46%10.402021-05-14
MILLENNIUM4.524.594.464.50+0.90%9,789.002021-05-14
MIRACULUM1.211.231.191.23-0.40%16.912021-05-14
MIRBUD5.095.094.954.95-2.56%761.982021-05-14
MLPGROUP76.8076.8074.8074.80-0.27%46.742021-05-14
MOBRUK394.00395.00382.00390.00+2.36%2,725.172021-05-14
MOJ1.651.651.651.65-1.20%0.992021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI3.183.253.043.18+0.32%521.782021-05-14
MOSTALPLC12.0012.1512.0012.15+1.25%25.632021-05-14
MOSTALWAR7.047.106.947.08+0.85%6.702021-05-14
MOSTALZAB1.601.671.551.57+0.32%1,389.532021-05-14
MUZA3.823.883.823.88+1.57%7.522021-05-14
MWTRADE3.503.503.423.50-0.85%0.192021-05-14
NETIA5.605.865.605.82-0.34%540.452021-05-14
NEWAG26.1026.1025.5025.50-1.54%41.652021-05-14
NOVITA230.00231.00225.00230.000.00%74.532021-05-14
NTTSYSTEM5.945.945.545.80-1.36%51.922021-05-14
ODLEWNIE5.305.425.305.40+1.12%31.382021-05-14
OEX19.2019.2019.0519.20+1.05%21.632021-05-14
OPENFIN0.770.770.730.74-1.33%6.112021-05-14
OPERA3GR255.16255.16255.00255.00-0.05%7.142021-05-14
OPONEO.PL52.0052.8052.0052.40+0.77%16.882021-05-14
OPTEAM16.0016.6515.8016.20+1.25%69.832021-05-14
ORANGEPL6.656.726.556.71+1.74%4,976.512021-05-14
ORCOGROUP1.922.101.902.10+5.53%15.432021-05-14
ORZBIALY18.6018.6017.7518.10-2.95%84.842021-05-14
OTLOG7.347.787.327.78+6.28%2.792021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OTMUCHOW3.163.343.103.34+6.37%153.852021-05-14
OVOSTAR81.0081.0076.0076.00-6.17%109.982021-05-14
PAMAPOL2.522.522.442.44-3.17%17.102021-05-14
PANOVA14.8015.1014.7015.10+0.67%3.662021-05-14
PATENTUS0.910.930.910.92+0.87%14.362021-05-14
PBG0.050.050.050.050.00%0.002021-05-14
PBKM89.8089.8089.0089.00-2.20%10.252021-05-14
PBSFINANSE0.430.430.390.39-9.30%0.012021-05-14
PCCEXOL3.033.122.983.05+1.60%254.272021-05-14
PCCROKITA67.9068.0067.5068.00+0.15%182.392021-05-14
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-05-14
PEKABEX26.8027.6026.8027.40+3.40%1,040.462021-05-14
PEKAO85.1086.0083.6085.22+0.71%35,979.642021-05-14
PEMANAGER18.9018.9018.9018.900.00%0.192021-05-14
PEP79.5081.9076.0081.00+1.63%109.762021-05-14
PEPEES1.591.591.551.55+2.30%4.072021-05-14
PGE9.609.749.409.61-0.35%14,747.102021-05-14
PGNIG6.396.426.206.27-1.39%46,670.032021-05-14
PGSSOFT14.2014.3014.1514.15-0.35%44.002021-05-14
PHN14.0014.1514.0014.15+2.17%79.222021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PKNORLEN74.7476.8674.5076.46+3.32%114,500.142021-05-14
PKOASZEWZ96.3896.3896.3896.380.00%0.002021-05-14
PKOBP34.3834.6833.8034.44+0.97%84,291.202021-05-14
PKOGD106.30106.30106.30106.300.00%0.002021-05-14
PKOGS90.2090.2090.2090.200.00%0.002021-05-14
PKOSO110.30110.30110.30110.30+0.03%33.092021-05-14
PKPCARGO19.5019.7019.2019.46-0.10%1,446.322021-05-14
PLASTBOX2.222.242.072.14-2.73%100.092021-05-14
PLATYNINW4.364.364.364.360.00%0.002021-05-14
PLAYWAY412.40442.80396.20441.20+6.57%11,038.512021-05-14
PLAZACNTR1.301.301.261.27-2.31%10.532021-05-14
PMPG4.604.604.464.46-7.08%15.062021-05-14
POLICE12.6512.9012.6012.90+0.78%42.692021-05-14
POLIMEXMS5.405.465.315.340.00%758.502021-05-14
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-05-14
POLWAX3.313.423.223.28-0.61%129.892021-05-14
POZBUD2.903.032.902.97+1.02%200.842021-05-14
PRAGMAFA23.0023.0023.0023.000.00%2.482021-05-14
PRAGMAINK6.106.106.106.100.00%0.002021-05-14
PRAIRIE0.730.780.730.75+3.72%477.212021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRIMAMODA1.501.501.501.50+4.17%1.302021-05-14
PROCAD1.691.691.691.69-3.43%0.052021-05-14
PROCHEM24.8025.2024.8025.20+1.61%61.372021-05-14
PROJPRZEM19.0019.0018.2018.500.00%3.712021-05-14
PROTEKTOR3.703.733.673.73+0.68%17.752021-05-14
PROVIDENT7.207.207.057.05+0.71%13.062021-05-14
PULAWY93.6094.8093.2094.80+1.07%59.362021-05-14
PWRMEDIA9.689.989.689.98+3.10%35.262021-05-14
PZU34.3834.5333.9634.40+0.44%40,860.592021-05-14
PZUAKORD121.50121.50120.51120.51+0.05%23.402021-05-14
QMULTIFIZ1,492.901,492.901,492.901,492.900.00%0.002021-05-14
QUANTUM39.8039.8039.0039.00+4.84%1.992021-05-14
QUERCUS5.145.425.105.20+1.56%303.422021-05-14
RADPOL2.642.642.612.64+0.38%42.142021-05-14
RAFAKO1.301.301.261.30+1.56%273.542021-05-14
RAFAMET18.1018.1018.1018.100.00%0.002021-05-14
RAINBOW32.0032.3531.8032.00+0.31%88.752021-05-14
RANKPROGR2.252.252.142.24-0.44%132.372021-05-14
RAWLPLUG14.3014.5014.2014.50+1.40%187.592021-05-14
REDAN0.510.550.510.53+8.16%39.232021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-05-14
REINHOLD0.210.210.210.210.00%0.002021-05-14
RELPOL6.326.386.266.38-0.31%104.962021-05-14
REMAK25.4025.4024.8024.80-2.36%20.242021-05-14
RONSON1.801.801.761.800.00%22.872021-05-14
ROPCZYCE26.5026.6026.3026.600.00%155.652021-05-14
RUBICON1.651.651.651.650.00%0.002021-05-14
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-05-14
SANOK26.0026.1025.5025.70+0.39%368.842021-05-14
SANTANDER14.8515.0814.8415.08+2.72%117.692021-05-14
SANWIL2.852.932.802.91+2.28%136.892021-05-14
SARE6.506.906.506.60+1.54%26.262021-05-14
SECOGROUP13.5015.4013.3015.00+11.11%756.142021-05-14
SEKO11.0011.0011.0011.00+0.92%3.272021-05-14
SELENAFM23.0023.0022.2022.50-2.17%51.962021-05-14
SELVITA51.8054.0051.0053.90+4.05%2,770.012021-05-14
SETANTA9.049.309.009.06+0.67%60.982021-05-14
SFINKS0.650.650.650.650.00%0.002021-05-14
SILVANO8.108.107.307.30-9.88%27.062021-05-14
SIMPLE12.9012.9012.9012.900.00%0.002021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKARBIEC39.9040.0038.6039.90+2.05%75.722021-05-14
SKOTAN2.602.622.342.40-6.98%306.932021-05-14
SKYLINE0.900.900.900.90+1.12%0.092021-05-14
SNIEZKA88.0088.0086.8088.00+1.85%193.792021-05-14
SOHODEV0.740.740.660.660.00%4.532021-05-14
SOLAR4.764.934.504.82+1.47%25.272021-05-14
SONEL12.4012.6012.4012.60+1.61%23.792021-05-14
SOPHARMA7.607.607.607.60-3.18%1.832021-05-14
STALEXP3.573.603.543.60+0.56%363.072021-05-14
STALPROD404.00417.00394.00417.00+3.09%1,708.932021-05-14
STALPROFI14.0014.0013.7513.90-0.71%261.242021-05-14
STAPORKOW3.863.863.683.860.00%29.062021-05-14
STARHEDGE0.620.620.560.60-3.23%20.612021-05-14
SUNEX6.546.626.386.54+0.31%61.402021-05-14
SUWARY23.0023.0023.0023.000.00%0.482021-05-14
SWISSMED9.309.809.209.80+3.59%245.092021-05-14
SYGNITY9.7210.009.689.88+1.65%167.512021-05-14
SYNEKTIK29.4529.7029.0029.15-1.02%107.582021-05-14
TALANX183.00183.00183.00183.000.00%0.002021-05-14
TALEX17.8017.8017.5017.800.00%8.232021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TARCZYNSKI47.6049.0047.6049.00+2.94%2.992021-05-14
TATRY163.00163.00163.00163.000.00%4.892021-05-14
TAURONPE3.253.273.173.26+0.90%6,889.822021-05-14
TERMOREX0.890.890.890.89+1.14%1.472021-05-14
TESGAS4.904.904.424.74-5.68%355.242021-05-14
TIM30.2531.2030.2530.85+1.98%431.972021-05-14
TORPOL14.5014.6614.4014.64+0.55%979.872021-05-14
TOYA7.807.867.707.84+0.77%568.352021-05-14
TRAKCJA2.502.562.502.55+3.03%720.522021-05-14
TRANSPOL3.083.113.083.10+0.65%34.552021-05-14
TRIGONPP49.2349.2349.0249.02-0.41%29.442021-05-14
TRITON3.363.363.363.36-5.35%0.252021-05-14
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-05-14
ULMA62.0062.0060.0061.50-0.81%74.362021-05-14
UNIBEP11.1511.8511.1511.80+3.96%70.852021-05-14
UNICREDIT45.5445.9945.5445.99+1.32%9.482021-05-14
UNIMA3.313.313.313.310.00%0.172021-05-14
UNIMOT52.8053.0051.5052.70-0.19%145.202021-05-14
URSUS0.800.800.780.80+2.17%31.552021-05-14
VIGOSYS772.00780.00772.00780.000.00%18.682021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.985.985.925.92-1.33%10.512021-05-14
VISTAL3.613.733.533.72+2.48%732.522021-05-14
VISTULA3.543.683.543.610.00%566.842021-05-14
VIVID1.621.621.581.58+0.76%12.242021-05-14
VOTUM16.5817.3616.4017.08+4.02%359.322021-05-14
VOXEL43.5043.8043.4043.80-0.23%151.002021-05-14
WARIMPEX5.085.085.085.080.00%0.002021-05-14
WASKO1.681.741.671.72+2.99%133.392021-05-14
WAWEL602.00606.00602.00604.00+0.33%53.752021-05-14
WIELTON11.4011.4811.2011.48+1.06%209.162021-05-14
WIKANA3.864.003.864.000.00%0.342021-05-14
WINVEST0.430.430.430.430.00%0.002021-05-14
WIRTUALNA115.00115.80114.00114.400.00%229.552021-05-14
WITTCHEN12.7012.7012.1012.50-0.79%58.492021-05-14
WOJAS5.085.085.005.000.00%5.032021-05-14
WORKSERV1.421.431.381.38-2.54%124.162021-05-14
XTB17.0117.0916.8316.98-0.18%1,540.972021-05-14
YOLO1.001.001.001.000.00%0.002021-05-14
ZAMET0.860.860.820.82-4.65%96.742021-05-14
ZASTAL3.293.403.203.39+5.28%58.602021-05-14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZEPAK9.969.969.649.88-0.60%75.042021-05-14
ZPUE209.00209.00208.00208.00-0.95%5.432021-05-14
ZREMB1.251.261.191.22-3.17%44.572021-05-14
ZUE4.464.584.404.58+2.46%55.482021-05-14
ZYWIEC481.00481.00480.00480.000.00%32.172021-05-14
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2333,01 -24,27 -1,03%
WIG 71107,64 -567,02 -0,79%
sWIG80 21420,57 -134,98 -0,63%
mWIG40 5349,37 -17,19 -0,32%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2333,01 -24,27 -1,03%