Notowania

Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-02-18

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.702.842.302.48-5.34%1,272.752021-02-18
11BIT565.00576.00553.00561.00-0.71%3,599.952021-02-18
4FUNMEDIA7.007.286.967.26+4.31%20.192021-02-18
ABPL36.5036.5035.0035.80-1.65%98.872021-02-18
ACAUTOGAZ36.9036.9036.5036.900.00%12.952021-02-18
ACTION6.506.666.486.66+2.78%249.462021-02-18
ADIUVO5.705.705.465.680.00%12.662021-02-18
AGORA6.446.506.426.50+0.93%106.372021-02-18
AGROTON6.947.146.826.96-0.57%62.692021-02-18
AGROWILL2.202.202.062.08-8.77%41.392021-02-18
AILLERON12.6012.6012.0512.35-1.98%113.742021-02-18
AIRWAY1.681.681.591.61-3.87%830.302021-02-18
ALIOR19.0219.7019.0219.09-0.96%20,638.162021-02-18
ALTA1.311.331.251.30-0.76%41.852021-02-18
ALTUSTFI1.551.631.501.58+1.94%238.482021-02-18
ALUMETAL54.4054.4052.8053.40-1.11%111.442021-02-18
AMBRA19.5019.8019.3519.80+1.54%304.642021-02-18
AMICA152.80153.80149.80151.60-0.79%287.232021-02-18
APATOR25.0025.5024.7025.00+0.40%100.542021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APLISENS11.2011.2010.9010.90-0.91%10.762021-02-18
APSENERGY4.244.294.194.29+4.63%38.752021-02-18
ARCHICOM24.6024.6023.4023.70-3.27%673.992021-02-18
ARCTIC6.826.926.806.88-0.58%234.582021-02-18
ARTERIA4.504.704.504.70+4.44%2.312021-02-18
ARTIFEX12.9012.9512.8012.800.00%148.002021-02-18
ASBIS9.459.679.359.45+0.21%1,293.072021-02-18
ASMGROUP1.401.401.401.40+7.69%1.702021-02-18
ASSECOBS38.2039.2037.8038.00+0.53%87.482021-02-18
ASSECOPOL68.0068.5067.1067.20-1.18%6,721.602021-02-18
ASSECOSEE39.9040.4039.0039.400.00%2,370.622021-02-18
ASTARTA43.2044.0042.0044.00+1.38%1,141.752021-02-18
ATAL41.4041.4040.3040.90-0.24%66.162021-02-18
ATENDE4.644.644.604.60-0.43%104.462021-02-18
ATLANTAPL9.709.809.609.60-1.03%18.102021-02-18
ATLASEST2.302.382.302.38+3.48%6.832021-02-18
ATMGRUPA4.184.184.124.12-1.44%4.622021-02-18
ATREM2.902.992.752.82-2.76%101.582021-02-18
AUTOPARTN8.808.828.748.74-0.46%815.312021-02-18
BBIDEV4.444.674.234.50-1.32%78.362021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.909.909.609.60-3.03%5.142021-02-18
BENEFIT856.00856.00846.00854.00-0.12%162.582021-02-18
BEST18.4018.4018.4018.400.00%0.002021-02-18
BETACOM10.6010.6010.0010.00-2.44%21.152021-02-18
BGZBNPP72.2074.0072.2074.00-0.27%83.042021-02-18
BIK15.7515.7515.5515.750.00%45.322021-02-18
BIOMEDLUB9.269.308.608.64-4.21%7,797.102021-02-18
BIOTON4.524.574.474.47-1.11%109.942021-02-18
BMPAG0.450.450.450.450.00%0.002021-02-18
BOGDANKA24.1525.8024.0524.60+2.29%3,000.942021-02-18
BORYSZEW3.023.063.003.04+0.33%731.452021-02-18
BOS7.027.546.947.36+5.44%590.192021-02-18
BOWIM3.883.943.843.84-2.54%21.362021-02-18
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.100.00%0.002021-02-18
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%0.002021-02-18
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.100.00%0.002021-02-18
BPHFIZDS112.00112.00112.00112.000.00%0.002021-02-18
BPHFIZMLI98.0098.0098.0098.000.00%0.002021-02-18
BRASTER1.622.201.542.20+41.94%14,517.472021-02-18
BRIJU0.330.330.300.31-6.85%15.432021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BUDIMEX326.50326.50308.50310.00-4.62%4,933.672021-02-18
BUMECH3.543.543.443.46-0.29%37.422021-02-18
BZWBK218.00226.00215.40221.20+1.00%31,246.042021-02-18
CCC104.00106.90100.55101.00-3.12%25,523.602021-02-18
CDPROJEKT271.30283.50269.20275.00+1.36%137,898.662021-02-18
CDRL18.6518.7018.2018.70+0.27%24.032021-02-18
CELTIC6.606.606.206.60-2.94%20.462021-02-18
CEZ92.7092.7091.6092.500.00%27.122021-02-18
CFI0.330.340.320.33-3.26%40.432021-02-18
CIECH35.0535.6033.8033.85-3.29%2,694.882021-02-18
CIGAMES1.391.391.361.37-0.44%655.642021-02-18
CITYSERV8.408.408.408.40+2.44%0.422021-02-18
CLNPHARMA45.3047.0045.3045.70-0.65%610.492021-02-18
CNT16.6016.9016.5016.80-0.59%11.062021-02-18
COALENERG0.960.970.920.92-4.17%23.812021-02-18
COGNOR2.472.472.342.38-4.03%759.122021-02-18
COMARCH196.50196.50194.00195.000.00%234.672021-02-18
COMP64.0064.0062.6063.20-0.94%247.232021-02-18
COMPERIA3.723.843.703.84+3.23%15.342021-02-18
CORMAY1.241.351.221.25+1.62%2,029.392021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CPGROUP6.907.066.847.06+2.32%37.852021-02-18
CYFRPLSAT28.1028.7628.0428.40+0.78%41,786.372021-02-18
CZTOREBKA0.620.630.610.63+0.80%9.452021-02-18
DEBICA83.8084.0083.8084.00+0.24%19.112021-02-18
DECORA32.5032.5031.8032.30-1.22%155.032021-02-18
DEKPOL34.6034.8034.4034.600.00%47.002021-02-18
DELKO18.9019.4018.6019.20+2.67%219.322021-02-18
DGA6.566.566.126.56-0.30%6.282021-02-18
DINOPL242.40249.80242.40247.20+2.15%95,809.002021-02-18
DOMDEV121.00121.50119.00120.00-0.83%445.002021-02-18
DROZAPOL2.192.192.192.19+3.30%1.132021-02-18
ECHO4.624.854.534.53+0.67%1,185.822021-02-18
EDINVEST4.404.404.324.38+2.82%25.062021-02-18
EFEKT9.209.509.059.50+3.26%28.902021-02-18
EKOEXPORT3.403.483.383.42+0.44%109.652021-02-18
ELBUDOWA2.022.502.022.50+42.86%1,838.702021-02-18
ELEKTROTI7.407.807.327.58+1.61%360.682021-02-18
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%0.002021-02-18
ELKOP0.430.430.410.41-2.82%81.682021-02-18
ELZAB5.505.755.305.35-1.83%48.752021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EMCINSMED14.4014.4014.3014.30-0.69%5.932021-02-18
ENAP1.591.621.591.59-1.85%0.512021-02-18
ENEA7.227.287.147.15-0.97%1,467.152021-02-18
ENELMED16.7016.7016.0016.00-4.76%22.052021-02-18
ENERGA7.787.807.767.79+0.58%61.232021-02-18
ENERGOINS1.651.651.501.51-6.79%109.352021-02-18
ENTER37.5038.7036.7037.50-1.06%180.112021-02-18
ERBUD35.0036.8035.0036.80+5.75%530.212021-02-18
ERG45.0045.0045.0045.000.00%0.092021-02-18
ESOTIQ19.8021.0019.4019.40-0.26%215.402021-02-18
EUCO4.564.564.394.52+1.80%20.712021-02-18
EUROCASH14.1014.2313.5313.54-2.59%6,206.752021-02-18
EUROHOLD4.564.564.564.560.00%0.002021-02-18
EUROTEL37.5037.8036.6036.70-0.81%78.792021-02-18
EVEREST18.4018.4017.1018.10+1.12%82.172021-02-18
FAMUR2.812.842.672.71-3.56%3,219.682021-02-18
FASING11.5011.5511.4011.40-2.56%61.492021-02-18
FEERUM12.4012.4012.4012.400.00%2.532021-02-18
FENGHUA17.5017.5017.5017.500.00%0.002021-02-18
FERRO26.0026.0025.5025.50-1.92%169.322021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRUM4.004.004.004.00+2.04%0.022021-02-18
FORTE48.8048.8048.5048.50-0.61%88.212021-02-18
GETIN0.740.740.730.73-1.35%258.912021-02-18
GETINOBLE0.190.190.180.18-1.07%243.432021-02-18
GLCOSMED4.944.964.844.940.00%99.152021-02-18
GPW44.8045.7544.4544.45-0.34%4,262.102021-02-18
GRAVITON2.062.061.931.93-6.31%8.912021-02-18
GROCLIN1.501.661.451.66+13.31%736.712021-02-18
GRODNO13.8013.8513.5013.50-1.82%520.422021-02-18
GRUPAAZOTY30.5030.8029.0029.25-3.78%3,932.632021-02-18
GTC6.706.766.606.66-0.60%96.152021-02-18
HANDLOWY39.3539.6038.3038.65-1.40%2,694.272021-02-18
HARPER14.1514.6013.9014.150.00%499.002021-02-18
HELIO13.4013.4013.2013.20+0.76%1.352021-02-18
HERKULES1.822.001.781.89+0.80%584.332021-02-18
HUBSTYLE1.011.011.001.01-0.98%15.212021-02-18
HYDROTOR31.4031.4030.4031.40+1.29%8.022021-02-18
I2DEV10.6010.6010.6010.60+0.95%1.122021-02-18
IALBGR0.450.450.370.40-6.98%24.792021-02-18
IDMSA1.391.421.391.390.00%6.062021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IMCOMPANY22.4022.4021.4021.50-3.15%259.392021-02-18
IMMOBILE2.832.902.832.84+0.71%8.152021-02-18
IMPEL12.9013.0012.9012.95+0.39%21.702021-02-18
IMPERA4.204.304.164.26+1.43%71.692021-02-18
IMS2.892.902.832.850.00%72.232021-02-18
INC7.227.267.107.24-0.82%134.352021-02-18
INGBSK188.00190.00184.20187.60+0.54%3,142.712021-02-18
INPRO4.884.944.764.78-1.65%24.502021-02-18
INSTALKRK25.5026.4025.4025.90+0.78%46.672021-02-18
INTERAOLT21.2021.7020.6021.30+1.43%247.192021-02-18
INTERCARS303.00303.00292.00293.00-4.25%1,085.852021-02-18
INTERFERI4.644.864.644.860.00%0.252021-02-18
INTERSPPL1.331.401.331.36+1.49%4.572021-02-18
INTROL5.155.155.005.00-0.99%41.382021-02-18
INVCEEFIZ464.00464.00464.00464.000.00%0.002021-02-18
INVFIZ955.61955.61955.61955.610.00%0.002021-02-18
INVGLDFIZ1,730.001,730.001,730.001,730.00-1.14%1.732021-02-18
INVISTA0.630.640.590.600.00%3.812021-02-18
INVPEFIZ1,011.101,011.111,011.011,011.11+0.11%6.072021-02-18
IPOPEMA5.805.855.505.65-1.74%157.402021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IQP0.690.700.660.67-2.19%82.022021-02-18
IZOBLOK40.0041.5040.0041.500.00%1.222021-02-18
IZOLACJA3.003.042.802.99-0.33%27.142021-02-18
IZOSTAL3.263.283.153.19-2.15%88.042021-02-18
JSW40.3141.3039.6539.71-1.12%35,774.352021-02-18
JWCONSTR3.253.273.153.27+0.62%25.492021-02-18
JWWINVEST2.642.702.612.670.00%42.562021-02-18
K2INTERNT25.6027.8025.6026.400.00%193.382021-02-18
KCI1.061.061.001.00-3.37%78.172021-02-18
KERNEL58.1058.3055.5055.50-4.47%7,213.942021-02-18
KETY527.00528.00513.00516.00-1.71%1,389.102021-02-18
KGHM195.90204.30195.80196.00+1.40%175,649.492021-02-18
KGL18.1018.1017.7017.70-2.21%10.482021-02-18
KINOPOL12.2012.2011.6011.60-5.69%267.462021-02-18
KOGENERA41.9043.2041.0041.30-1.20%528.922021-02-18
KOMPAP17.5017.5017.0017.00-2.86%43.742021-02-18
KOMPUTRON2.892.892.802.81+0.72%5.192021-02-18
KOPEX1.141.141.141.140.00%0.502021-02-18
KPPD33.0033.0033.0033.000.00%0.662021-02-18
KREC12.9013.0012.7012.90+3.20%97.012021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KREDYTIN9.609.609.609.600.00%0.002021-02-18
KRKA433.00433.00430.00432.00-0.23%25.072021-02-18
KRUK184.90187.10181.50183.00-1.51%3,099.972021-02-18
KRUSZWICA65.8066.2065.8066.00+0.30%68.232021-02-18
KRVITAMIN24.5024.8024.2024.30-2.41%150.832021-02-18
KSGAGRO4.444.484.284.28-4.46%182.982021-02-18
LABOPRINT14.8014.8014.8014.800.00%0.122021-02-18
LARQ2.342.342.142.140.00%10.622021-02-18
LCCORP2.422.472.352.35-4.08%881.482021-02-18
LENA4.944.944.814.81-0.62%39.622021-02-18
LENTEX11.0011.3011.0011.200.00%75.252021-02-18
LIBET2.422.442.422.440.00%24.662021-02-18
LIVECHAT128.40129.80128.00128.40+0.31%8,259.082021-02-18
LMASFIZ1,349.901,382.501,296.201,302.20+2.59%16.022021-02-18
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.100.00%0.002021-02-18
LMCSFIZ1,309.901,309.901,309.901,309.900.00%0.002021-02-18
LMDSFIZ1,263.101,263.101,263.101,263.100.00%0.002021-02-18
LMESFIZ1,299.881,299.881,299.881,299.880.00%0.002021-02-18
LOKUM16.5017.3516.5017.35+5.15%33.702021-02-18
LOTOS42.5043.1041.1241.32-2.09%38,281.382021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP8,110.008,350.008,110.008,320.00+0.79%18,068.702021-02-18
LSISOFT17.4517.5016.4017.00-2.30%56.982021-02-18
LUBAWA1.461.471.431.45-0.68%343.712021-02-18
MABION22.9025.1522.7024.00+5.26%6,490.812021-02-18
MAKARONPL5.905.955.905.95+0.85%12.432021-02-18
MANGATA70.0071.5067.0069.00+1.47%78.792021-02-18
MARVIPOL0.760.790.750.77+1.99%420.272021-02-18
MASTERPHA4.194.194.064.06-3.10%5.472021-02-18
MBANK225.40231.40220.40223.00-0.98%13,501.202021-02-18
MBWS6.746.746.746.74+0.30%0.012021-02-18
MCI17.0017.0016.6516.65-1.77%41.672021-02-18
MDIENERGIA3.813.813.703.80+1.06%24.332021-02-18
MEDIACAP2.272.302.252.25-2.17%7.122021-02-18
MEDICALG26.3027.4025.0027.00+2.47%608.862021-02-18
MEDYCZNYFIZ200.00200.00200.00200.000.00%0.002021-02-18
MENNICA20.0020.2019.6019.80-1.00%77.922021-02-18
MERCATOR342.00346.00334.00338.00-1.46%13,610.732021-02-18
MERCOR17.2017.4017.0017.35+2.66%76.962021-02-18
MEXPOLSKA2.062.061.981.98-3.88%1.912021-02-18
MFO30.4031.0030.4031.00+1.97%18.482021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILKILAND0.950.980.950.95-2.93%24.982021-02-18
MILLENNIUM4.424.524.364.46-0.40%20,446.742021-02-18
MIRACULUM1.391.401.361.40+0.36%44.812021-02-18
MIRBUD4.344.384.274.28-1.38%619.802021-02-18
MLPGROUP82.0082.0079.5079.50-3.05%7.062021-02-18
MOBRUK392.00394.00386.00394.00+1.03%5,006.452021-02-18
MOJ1.201.201.201.20-4.00%1.202021-02-18
MONNARI2.072.081.992.00-2.44%286.282021-02-18
MOSTALPLC11.9512.5011.9011.90-3.64%47.212021-02-18
MOSTALWAR7.347.587.347.50+0.27%98.022021-02-18
MOSTALZAB1.501.521.431.47-2.00%373.162021-02-18
MUZA3.463.463.463.460.00%5.192021-02-18
MWTRADE2.202.262.202.26+3.67%8.032021-02-18
NETIA5.585.605.445.54-1.07%29.612021-02-18
NEWAG27.4027.4026.8026.80-1.11%35.522021-02-18
NOVITA153.00155.00153.00154.50+1.64%6.452021-02-18
NOWAGALA0.990.990.990.990.00%0.002021-02-18
NTTSYSTEM5.205.285.105.26+1.15%99.582021-02-18
ODLEWNIE5.365.365.245.24-1.87%22.322021-02-18
OEX19.6019.7019.6019.60-0.51%18.442021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OPENFIN0.790.810.790.81+2.53%0.712021-02-18
OPERA3GR252.10252.10252.10252.100.00%0.002021-02-18
OPONEO.PL41.0042.5041.0041.50+0.24%947.642021-02-18
OPTEAM15.9015.9015.7015.80+0.64%13.062021-02-18
ORANGEPL6.286.336.156.16-2.30%21,263.122021-02-18
ORCOGROUP1.451.571.451.57+8.28%2.022021-02-18
ORZBIALY15.7017.3515.7016.50+5.77%286.692021-02-18
OTLOG5.605.805.505.70+2.70%40.052021-02-18
OTMUCHOW2.222.222.122.18+1.87%0.822021-02-18
OVOSTAR87.0087.0085.0085.00-3.41%0.942021-02-18
PAMAPOL2.342.342.262.32-0.85%19.602021-02-18
PANOVA15.0015.4014.7015.00+2.74%43.592021-02-18
PATENTUS1.041.061.011.06+1.43%30.502021-02-18
PBKM78.0080.0078.0079.60+0.76%124.582021-02-18
PCCEXOL3.373.503.303.33-0.60%1,016.712021-02-18
PCCROKITA67.4068.4067.2068.20-1.16%107.282021-02-18
PEKABEX22.0023.0021.8022.00+2.80%765.602021-02-18
PEKAO66.7068.5866.2267.50+1.20%91,423.632021-02-18
PEMANAGER17.5017.5017.0017.00-2.58%27.642021-02-18
PEP63.4063.4062.8063.40+0.96%124.212021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEPEES1.521.521.491.51+1.34%4.262021-02-18
PGE6.826.946.706.73-1.41%18,359.452021-02-18
PGNIG6.056.205.915.93+0.88%49,596.852021-02-18
PGODLEW1.441.451.441.45+0.70%87.742021-02-18
PGSSOFT13.2513.4513.0013.000.00%111.742021-02-18
PHN13.0513.7013.0513.40+0.75%130.102021-02-18
PKNORLEN61.0861.5659.0259.02-3.47%77,139.192021-02-18
PKOASZEWZ96.6796.6796.6796.670.00%0.002021-02-18
PKOBP31.1531.7130.5230.60-1.92%94,498.182021-02-18
PKOGD110.11110.11110.11110.110.00%0.002021-02-18
PKOGS90.1691.7090.1691.700.00%9.112021-02-18
PKOSO109.14109.14109.14109.140.00%0.002021-02-18
PKPCARGO16.4816.5815.5815.86-2.58%4,692.982021-02-18
PLASTBOX2.132.142.052.10-1.41%54.382021-02-18
PLAYWAY639.00646.00635.00636.00-0.62%1,229.142021-02-18
PLAZACNTR1.681.761.671.69+0.60%36.992021-02-18
PMPG5.906.205.856.15+6.03%99.042021-02-18
POLICE12.8012.9012.7012.800.00%38.862021-02-18
POLIMEXMS5.355.875.335.55+4.13%18,944.962021-02-18
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLWAX4.004.003.923.98+0.51%12.432021-02-18
POZBUD2.882.882.752.78-1.77%186.652021-02-18
PRAGMAFA24.4024.6024.4024.400.00%99.542021-02-18
PRAGMAINK5.605.605.565.56-0.71%2.512021-02-18
PRAIRIE0.790.790.760.76-1.68%749.912021-02-18
PROCHEM18.7018.7018.7018.700.00%1.942021-02-18
PROJPRZEM18.0018.0018.0018.00-0.28%4.212021-02-18
PROTEKTOR3.783.823.743.78-1.56%19.012021-02-18
PROVIDENT4.184.244.164.16-0.48%24.762021-02-18
PULAWY93.8093.8092.4093.000.00%48.112021-02-18
PWRMEDIA6.586.586.286.48-1.52%17.992021-02-18
PZU31.0931.4130.7230.84-1.03%74,539.282021-02-18
PZUAKORD121.80121.83121.80121.810.00%117.302021-02-18
QMULTIFIZ1,375.001,375.001,375.001,375.000.00%0.002021-02-18
QUERCUS4.884.884.634.70-3.09%589.502021-02-18
RADPOL2.582.582.492.55+0.39%32.032021-02-18
RAFAKO1.051.121.021.02-4.67%3,081.842021-02-18
RAFAMET16.8016.8016.8016.800.00%0.522021-02-18
RAINBOW25.2025.4024.5025.00-0.79%214.792021-02-18
RANKPROGR1.861.861.811.860.00%12.792021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAWLPLUG10.8510.8510.3510.35-4.61%10.042021-02-18
REDAN0.380.390.360.39-3.50%10.202021-02-18
RELPOL6.806.886.766.800.00%114.662021-02-18
REMAK16.3516.9016.2016.20-0.92%103.562021-02-18
RONSON2.062.142.062.13+0.47%69.572021-02-18
ROPCZYCE32.3032.5031.1031.90-1.54%47.032021-02-18
RUBICON1.912.041.781.87+7.47%257.162021-02-18
SANOK27.1027.4026.1026.20-5.42%396.962021-02-18
SANTANDER12.8013.1012.8012.80-0.74%54.562021-02-18
SANWIL3.463.963.463.48+0.58%1,205.852021-02-18
SARE7.007.507.007.50+1.35%7.132021-02-18
SECOGROUP13.1013.1013.1013.10-2.96%7.862021-02-18
SEKO10.0010.0010.0010.000.00%0.002021-02-18
SELENAFM17.9017.9517.5517.80-0.56%34.302021-02-18
SELVITA50.8051.0049.9050.00-1.96%371.952021-02-18
SETANTA11.9011.9011.6011.80+0.85%73.682021-02-18
SFINKS0.610.620.560.56-6.67%174.972021-02-18
SILVANO7.987.987.987.98+9.32%4.792021-02-18
SIMPLE12.9013.0012.9013.000.00%148.262021-02-18
SKARBIEC38.5039.4036.3036.90-4.90%473.022021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKOTAN3.023.092.852.97-1.66%373.632021-02-18
SKYLINE0.750.770.750.77+2.67%6.672021-02-18
SNIEZKA90.4090.4089.0090.00+0.45%15.612021-02-18
SOLAR4.404.494.304.45+0.23%37.552021-02-18
SONEL9.709.759.609.75+1.04%36.502021-02-18
SOPHARMA10.0010.009.709.800.00%27.842021-02-18
STALEXP3.713.713.673.67-0.27%110.882021-02-18
STALPROD349.50360.00342.50352.00+0.72%1,025.752021-02-18
STALPROFI9.709.749.549.54-1.65%25.922021-02-18
STAPORKOW5.155.655.155.45+4.81%90.712021-02-18
STARHEDGE0.600.600.550.56-7.00%7.072021-02-18
SUNEX6.746.966.666.70+1.21%228.162021-02-18
SUWARY24.4024.4023.6024.400.00%1.792021-02-18
SWISSMED8.709.148.609.04+1.80%127.162021-02-18
SYGNITY11.3011.4011.0011.15-1.33%406.602021-02-18
SYNEKTIK30.2031.3028.7030.000.00%448.162021-02-18
TALANX145.00145.00145.00145.000.00%0.002021-02-18
TALEX12.3012.5012.2512.45+1.22%69.872021-02-18
TATRY152.00152.00150.00150.00+2.74%1.362021-02-18
TAURONPE2.762.782.712.72-1.73%12,985.702021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TERMOREX1.141.141.101.10-3.51%0.592021-02-18
TESGAS4.945.004.864.96+0.40%103.062021-02-18
TIM19.0019.1018.8018.90-0.53%192.522021-02-18
TORPOL12.8513.0512.4012.50-2.72%716.392021-02-18
TOYA6.566.666.446.46-2.12%750.442021-02-18
TRAKCJA2.922.952.722.80-2.27%4,396.622021-02-18
TRANSPOL3.303.363.203.33+1.22%55.012021-02-18
TRIGONPP54.6054.6054.6054.600.00%0.002021-02-18
TRIGONPP141.4041.4041.4041.400.00%0.002021-02-18
TRIGONPP251.3951.3951.3951.390.00%0.002021-02-18
TRIGONPP351.4951.4951.4951.490.00%0.002021-02-18
TRIGONPP450.5550.5550.5550.550.00%0.002021-02-18
TRIGONPP550.8450.8450.8450.840.00%0.002021-02-18
TRIGONPP650.9950.9950.9950.990.00%0.002021-02-18
TRIGONPP769.9869.9869.9869.980.00%0.002021-02-18
TRIGONPP851.4051.4051.4051.400.00%0.002021-02-18
TRITON3.803.993.803.99+3.64%6.212021-02-18
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-02-18
ULMA54.0054.0051.5051.50-3.74%17.212021-02-18
UNIBEP11.7511.7511.0011.05-4.74%70.532021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
UNICREDIT37.0037.0037.0037.00-0.24%1.852021-02-18
UNIMA3.383.403.383.38+3.05%3.232021-02-18
UNIMOT38.3038.7537.9037.90-1.30%540.252021-02-18
URSUS1.331.851.331.43+24.83%21,827.282021-02-18
VIGOSYS675.00680.00665.00680.00+0.74%36.142021-02-18
VINDEXUS5.605.685.445.52-2.82%101.072021-02-18
VISTAL2.902.902.782.86+0.88%51.382021-02-18
VISTULA2.602.622.582.62+0.77%304.342021-02-18
VIVID1.701.811.701.79+3.47%290.072021-02-18
VOTUM14.1514.5014.1014.30-0.69%119.112021-02-18
VOXEL47.2047.2045.9046.30-1.07%84.672021-02-18
WARIMPEX5.025.025.025.02-2.71%0.202021-02-18
WASKO1.321.331.301.320.00%6.042021-02-18
WAWEL596.00596.00588.00588.00-1.34%65.602021-02-18
WIELTON8.909.228.728.83-1.67%1,097.332021-02-18
WIKANA3.203.403.203.20+3.90%45.102021-02-18
WIRTUALNA95.8096.0093.8094.20-1.26%1,609.122021-02-18
WITTCHEN9.029.269.029.08+0.67%13.552021-02-18
WOJAS4.764.884.584.86+3.85%31.342021-02-18
WORKSERV1.141.161.131.13-1.57%73.682021-02-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
XTB16.5516.6016.3016.30-1.21%6,244.782021-02-18
ZAMET0.860.860.840.85+0.59%29.952021-02-18
ZASTAL89.5090.0085.0090.000.00%346.422021-02-18
ZEPAK9.629.629.469.60-0.41%31.572021-02-18
ZPUE201.00208.00200.00205.00+1.99%117.302021-02-18
ZREMB0.880.950.880.92+2.81%20.072021-02-18
ZUE4.684.704.544.680.00%67.892021-02-18
ZYWIEC486.00486.00480.00482.00-0.82%55.492021-02-18
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2224,67 -12,22 -0,55%
WIG 66210,63 -296,56 -0,45%
sWIG80 20913,19 -69,54 -0,33%
mWIG40 4887,79 -10,55 -0,22%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2224,67 -12,22 -0,55%