Notowania

Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-12-02

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP13,200.0013,470.0013,140.0013,370.00-0.15%22,268.052021-12-02
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.800.00%0.002021-12-02
INVGLDFIZ1,601.121,601.121,601.121,601.120.00%0.002021-12-02
QMULTIFIZ1,560.001,560.001,560.001,560.000.00%0.002021-12-02
LMDSFIZ1,515.111,515.111,515.111,515.110.00%0.002021-12-02
LMESFIZ1,514.101,514.101,514.101,514.100.00%0.002021-12-02
LMASFIZ1,510.101,510.101,510.101,510.100.00%0.002021-12-02
LMCSFIZ1,510.001,510.001,510.001,510.000.00%0.002021-12-02
INVPEFIZ1,081.301,081.301,081.301,081.300.00%0.002021-12-02
INVFIZ969.90969.90969.90969.900.00%0.002021-12-02
VIGOSYS694.00694.00680.00684.00-1.44%188.882021-12-02
BENEFIT648.00650.00615.00645.00-0.46%855.022021-12-02
KETY599.00599.00572.00578.00-2.86%9,775.812021-12-02
KRKA540.00542.00530.00538.00-1.10%232.452021-12-02
ZYWIEC514.00520.00510.00520.00+1.56%170.552021-12-02
WAWEL510.00514.00506.00508.00-1.55%280.832021-12-02
11BIT509.00509.00483.40485.00-4.72%1,763.982021-12-02
INVCEEFIZ473.41473.41473.41473.410.00%0.002021-12-02
MBANK463.60491.80462.40488.00+5.17%43,737.962021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLAYWAY441.00441.00430.40431.00-2.49%709.062021-12-02
INTERCARS426.00426.00417.00425.000.00%696.702021-12-02
MOBRUK371.00373.00366.00367.00-1.61%1,465.882021-12-02
KRUK355.00367.20348.40363.80+1.73%7,951.422021-12-02
BZWBK354.00360.00349.30353.900.00%18,569.402021-12-02
DINOPL337.50340.50334.60338.000.00%28,350.682021-12-02
STALPROD279.00279.00271.00277.00-0.72%778.072021-12-02
INGBSK258.00262.50252.50256.00-0.78%641.732021-12-02
BUDIMEX233.50235.50229.00235.00+0.64%1,428.672021-12-02
OPERA3GR225.28225.28225.28225.280.00%0.002021-12-02
COMARCH216.00216.00209.00209.00-1.42%258.452021-12-02
ZPUE205.00208.00205.00207.00+0.98%67.932021-12-02
MEDYCZNYFIZ183.50183.50183.50183.500.00%0.002021-12-02
NOVITA183.00183.50182.50182.50-0.27%39.792021-12-02
CDPROJEKT182.50183.70177.50180.00-2.70%64,921.752021-12-02
TATRY164.00164.00164.00164.000.00%3.942021-12-02
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.100.00%0.002021-12-02
KGHM144.05145.30140.30145.30-0.14%85,620.772021-12-02
WIRTUALNA139.40140.60135.40135.40-2.31%137.872021-12-02
CEZ135.60135.60133.50135.00-0.44%12.002021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MERCATOR127.00131.95126.20129.60+2.33%16,533.982021-12-02
DOMDEV125.80125.80120.80121.80-2.56%539.712021-12-02
LIVECHAT125.80125.80119.40120.00-5.36%1,416.382021-12-02
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.600.00%0.002021-12-02
BPHFIZBI4118.70118.70118.70118.700.00%0.002021-12-02
PZUAKORD118.11118.11118.10118.10-0.08%69.682021-12-02
PEKAO117.90117.90115.60116.20-1.02%100,309.362021-12-02
AMICA116.40116.40113.20115.40-0.86%582.422021-12-02
PKOSO110.49110.49110.49110.49+1.37%1.102021-12-02
PKOGD107.17107.17107.17107.170.00%0.002021-12-02
CCC103.60107.20102.00106.90+3.09%14,716.192021-12-02
BPHFIZMLI100.00100.00100.00100.00+0.85%39.602021-12-02
PKOASZEWZ96.2996.2996.2996.290.00%0.002021-12-02
PCCROKITA92.9093.4092.0092.40-0.54%324.002021-12-02
PBKM92.2094.0092.2094.000.00%51.722021-12-02
PKOGS90.1990.1990.1990.190.00%0.002021-12-02
BGZBNPP89.4089.4088.8089.000.00%32.072021-12-02
ASSECOPOL88.0088.0586.1586.80-1.36%5,151.572021-12-02
PULAWY81.8081.8079.8080.00-2.20%38.152021-12-02
SNIEZKA80.8081.0079.4081.00+0.25%24.802021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEP79.9079.9077.6077.90-3.23%191.242021-12-02
MLPGROUP78.6078.6078.4078.60+0.77%3.542021-12-02
DEBICA76.0077.0076.0076.000.00%110.072021-12-02
MANGATA75.0077.0075.0077.00+2.67%8.902021-12-02
MABION75.0076.5073.2073.20-2.66%6,639.652021-12-02
PKNORLEN74.2074.5072.8473.60-1.60%64,371.682021-12-02
ESOTIQ71.0071.0068.2070.60-0.56%114.922021-12-02
OVOSTAR69.0069.0069.0069.00-2.82%0.072021-12-02
OPONEO.PL65.0065.0064.6064.80-0.31%135.002021-12-02
ULMA64.0065.0063.5065.00+1.56%58.412021-12-02
SELVITA62.9063.8062.4063.20+0.80%1,054.142021-12-02
ERBUD62.8062.8060.4061.20-1.29%39.112021-12-02
KPPD61.0061.0061.0061.000.00%0.302021-12-02
KERNEL60.3060.4058.6059.70-0.50%24,692.252021-12-02
HANDLOWY58.6059.3057.6058.50-0.68%1,336.712021-12-02
MFO57.0057.4055.0057.40+1.06%175.972021-12-02
LOTOS56.2057.2055.0256.90+0.53%16,111.052021-12-02
ALIOR56.0058.8456.0058.20+2.11%22,858.522021-12-02
ALUMETAL55.4055.4054.0054.20+0.37%244.592021-12-02
IZOBLOK55.0055.0055.0055.000.00%4.342021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COMP52.8052.8052.4052.60-0.75%120.302021-12-02
TRIGONPP51.0252.0051.0252.00+3.17%65.482021-12-02
ERG50.0050.0050.0050.000.00%0.002021-12-02
ASSECOSEE49.5050.0047.5049.90+0.81%896.002021-12-02
VOXEL49.2049.3048.7048.70-1.22%61.362021-12-02
ATAL48.9048.9045.7046.20-5.33%113.912021-12-02
UNICREDIT47.0050.9247.0050.92+0.14%10.232021-12-02
ABPL46.2047.3045.3047.00+0.64%365.312021-12-02
ASTARTA46.0046.0043.7044.50-3.26%1,061.642021-12-02
PKOBP43.9044.7243.5444.32+0.14%88,937.642021-12-02
CIECH43.9043.9042.5042.80-1.83%1,988.072021-12-02
FORTE43.8045.4042.5045.40+3.42%37.542021-12-02
UNIMOT42.4042.4041.0041.60-1.89%155.152021-12-02
GPW42.1042.3441.7041.90-0.76%3,373.382021-12-02
JSW41.9042.2940.7341.42-1.80%18,469.732021-12-02
ASSECOBS40.5040.5039.3039.30-1.01%40.172021-12-02
TIM39.7040.2039.1039.700.00%1,864.032021-12-02
EUROTEL38.0038.1037.4037.40-1.58%13.082021-12-02
DECORA37.4037.4036.3036.70-0.54%118.592021-12-02
HYDROTOR36.4036.5036.4036.50+1.11%2.732021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PZU36.3837.0135.7537.01+1.73%88,149.242021-12-02
GRUPAAZOTY35.9636.6835.3435.74-0.67%7,766.432021-12-02
BOGDANKA35.8035.9534.5035.60+0.28%2,683.332021-12-02
QUANTUM35.4037.2035.2037.20+6.29%10.032021-12-02
CYFRPLSAT34.9235.0834.4034.90-0.68%14,354.262021-12-02
KOGENERA32.6033.4032.6032.900.00%52.992021-12-02
FERRO32.4033.0032.4032.50+2.20%309.582021-12-02
ROPCZYCE32.2032.2031.5031.50-1.87%3.642021-12-02
INSTALKRK32.0032.5032.0032.50+1.56%22.372021-12-02
ACAUTOGAZ31.6031.6031.5031.50-0.32%44.682021-12-02
IMCOMPANY30.9032.0030.9031.90+2.24%57.342021-12-02
ENTER30.8531.0030.0031.00+3.33%154.502021-12-02
DEKPOL30.8031.4030.8031.00+0.98%20.912021-12-02
CLNPHARMA30.4530.7529.9030.15+0.17%824.862021-12-02
SKARBIEC28.9028.9027.7028.80-3.36%608.792021-12-02
SYNEKTIK28.8030.8028.7529.90+4.00%386.432021-12-02
CDRL28.0028.0025.7026.50-3.64%33.092021-12-02
BEST26.4026.4026.4026.40+1.54%0.032021-12-02
PWRMEDIA24.4024.4022.1023.700.00%82.452021-12-02
PROCHEM24.4024.4024.4024.400.00%0.052021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMBRA24.0024.1023.3023.700.00%121.632021-12-02
RAINBOW23.8023.8023.0023.50+1.29%70.622021-12-02
K2INTERNT23.7024.5023.3024.50+2.94%46.922021-12-02
SELENAFM23.2023.2023.0023.000.00%15.882021-12-02
BUMECH23.2023.9022.8023.10-1.28%1,986.412021-12-02
OEX22.9023.9022.5022.80-0.44%41.572021-12-02
ORZBIALY22.9023.3022.9023.00+0.44%6.322021-12-02
SUWARY22.8023.2022.8023.20+2.65%8.122021-12-02
ASBIS22.8023.1522.4522.85-0.22%1,582.372021-12-02
PEKABEX22.5022.5021.5021.90-2.67%10.692021-12-02
LOKUM22.4022.4022.4022.400.00%0.002021-12-02
MCI22.0022.7021.8022.400.00%164.402021-12-02
CNT22.0023.5022.0023.50+4.44%18.562021-12-02
MOSTALPLC21.0021.9021.0021.200.00%16.272021-12-02
NEWAG20.8020.8020.2020.20+1.00%44.302021-12-02
MENNICA20.7020.9020.7020.90+0.48%10.252021-12-02
MEDICALG20.7020.7020.0020.20-1.94%131.132021-12-02
KREC19.7019.8019.7019.800.00%119.282021-12-02
APATOR19.5019.7519.4519.75+1.28%204.672021-12-02
RAWLPLUG18.8018.8018.5018.500.00%37.912021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KREDYTIN18.5018.5018.5018.500.00%0.042021-12-02
ARCHICOM18.4019.1018.0019.10+4.66%75.152021-12-02
KOMPAP18.2020.0017.9020.00+11.11%68.182021-12-02
REMAK18.0018.0017.4017.700.00%16.862021-12-02
INTERAOLT17.9818.4417.5217.92-0.33%178.202021-12-02
HELIO17.9017.9017.3017.30-3.35%0.732021-12-02
PGSSOFT17.9017.9017.9017.900.00%0.002021-12-02
ENELMED17.2017.3017.1017.30+0.58%11.572021-12-02
RAFAMET17.1017.1017.1017.100.00%0.002021-12-02
SANOK17.0017.0516.8016.80-0.30%76.992021-12-02
KRVITAMIN16.7816.7816.2216.60+1.47%78.092021-12-02
ZEPAK16.6516.6516.2016.50+0.61%117.222021-12-02
MERCOR16.3016.7016.3016.70+1.21%17.792021-12-02
XTB16.2016.9616.0716.88+4.52%6,257.782021-12-02
LABOPRINT16.0016.0015.7015.70+1.29%0.422021-12-02
GRODNO15.9016.7015.9016.46+4.97%1,006.732021-12-02
DELKO15.7815.7815.6815.68-0.76%7.932021-12-02
SECOGROUP15.3015.3015.3015.300.00%0.002021-12-02
VOTUM15.2415.2415.0015.06-1.18%253.582021-12-02
OPTEAM15.1015.1014.5514.60-0.68%30.932021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PANOVA15.0015.3015.0015.25+1.67%18.972021-12-02
KINOPOL15.0015.1014.8515.000.00%99.082021-12-02
WITTCHEN14.9014.9014.7014.70-1.34%8.862021-12-02
PKPCARGO14.8015.2614.4615.24+2.28%2,671.212021-12-02
CITYSERV14.5014.5014.5014.50+2.50%1.162021-12-02
APLISENS14.1014.1014.1014.10+0.71%5.402021-12-02
AUTOPARTN14.0514.0513.6513.90-1.42%4,734.122021-12-02
LSISOFT13.8513.8513.8513.850.00%0.282021-12-02
PHN13.7013.8013.5013.55-1.09%27.732021-12-02
ACTION13.5013.7013.3513.500.00%293.082021-12-02
EUROHOLD13.4014.5013.4014.50+7.41%7.682021-12-02
TORPOL13.2413.2413.0013.02-1.21%146.652021-12-02
TALEX13.1014.0013.1014.000.00%16.522021-12-02
SANTANDER13.0813.0812.7412.93+0.23%247.632021-12-02
AILLERON12.7512.8512.6012.70-0.78%477.222021-12-02
PROJPRZEM12.6012.9012.6012.90+2.38%40.632021-12-02
KGL12.6012.9512.6012.85+0.39%10.222021-12-02
FASING12.6012.8012.6012.800.00%6.112021-12-02
I2DEV11.9012.0011.5011.900.00%28.572021-12-02
POLICE11.8511.9011.7511.90+0.42%14.032021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROCASH10.8211.0210.7510.90-0.18%1,475.132021-12-02
EMCINSMED10.8010.9010.2010.90+1.87%8.372021-12-02
UNIBEP10.6010.6010.4010.40-1.89%3.102021-12-02
STALPROFI10.4510.5510.4510.50-0.47%28.732021-12-02
SONEL10.4010.7510.4010.50+0.96%56.342021-12-02
BOS10.1510.3010.0010.25+0.99%297.282021-12-02
SWISSMED10.0010.3010.0010.30+3.00%31.392021-12-02
FEERUM9.909.909.749.74-1.62%0.992021-12-02
SOPHARMA9.809.859.809.850.00%5.162021-12-02
WIELTON9.659.789.359.50-1.55%309.382021-12-02
OTLOG9.629.709.109.22-5.92%77.532021-12-02
HARPER9.609.708.899.40-2.08%264.652021-12-02
ARTIFEX9.589.589.129.38-1.26%23.372021-12-02
CPGROUP9.569.569.569.56+0.63%0.022021-12-02
ENEA9.389.388.959.10-4.21%7,856.162021-12-02
LENTEX9.289.289.069.200.00%24.182021-12-02
SILVANO9.289.289.289.280.00%0.002021-12-02
SYGNITY9.269.269.049.26+0.22%17.082021-12-02
ATLANTAPL9.209.209.209.200.00%0.462021-12-02
PGE8.678.678.228.48-2.46%29,210.282021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SEKO8.608.608.608.600.00%0.002021-12-02
ORANGEPL8.458.548.318.52-0.41%9,368.412021-12-02
MILLENNIUM8.278.918.218.76+5.61%14,764.482021-12-02
BOWIM8.148.227.928.08-0.49%633.922021-12-02
TOYA8.108.207.928.09-1.82%311.002021-12-02
INPRO8.008.007.957.95+0.63%3.992021-12-02
ENERGA7.947.987.917.98+0.89%158.172021-12-02
SARE7.907.907.657.65-3.16%6.992021-12-02
VINDEXUS7.807.807.627.80+1.30%8.252021-12-02
RELPOL7.607.667.207.66-0.26%167.042021-12-02
DGA7.607.907.607.60-1.30%18.442021-12-02
ARCTIC7.607.607.407.42-2.11%194.772021-12-02
AGROTON7.327.567.207.20-6.74%69.492021-12-02
4FUNMEDIA7.267.307.227.30+0.55%12.722021-12-02
AGORA7.207.447.207.44+3.33%40.532021-12-02
CELTIC7.007.006.756.80-2.86%5.582021-12-02
GTC6.966.966.706.85-1.86%3.412021-12-02
MOSTALWAR6.906.906.606.88-0.58%1.212021-12-02
BEDZIN6.806.906.806.90+0.73%1.022021-12-02
MBWS6.686.686.286.32-2.77%10.022021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MAKARONPL6.606.706.606.70+0.30%16.122021-12-02
PROVIDENT6.556.556.556.550.00%1.792021-12-02
COMPERIA6.506.506.506.50-2.99%19.552021-12-02
INTERFERI6.506.506.506.50+1.56%2.272021-12-02
BETACOM6.456.456.356.35-1.55%1.142021-12-02
ARTERIA6.256.255.806.05-3.20%18.862021-12-02
ODLEWNIE5.946.105.946.10-1.29%3.872021-12-02
WARIMPEX5.865.865.865.860.00%0.002021-12-02
DROZAPOL5.805.905.505.90-0.84%79.252021-12-02
ELEKTROTI5.645.685.605.60-0.36%55.892021-12-02
PGNIG5.625.755.555.70+0.21%29,446.612021-12-02
GLCOSMED5.315.315.165.25-1.13%66.272021-12-02
NTTSYSTEM5.285.285.145.28+0.38%27.892021-12-02
BBIDEV5.245.545.245.32-3.27%34.682021-12-02
MUZA5.205.205.205.20-0.95%0.052021-12-02
SOLAR4.964.964.544.960.00%7.962021-12-02
INC4.904.994.754.92-1.20%26.562021-12-02
ATENDE4.684.684.574.62+1.54%67.802021-12-02
GOBARTO4.664.664.664.660.00%10.392021-12-02
INTROL4.654.734.614.73-0.21%10.432021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LENA4.534.614.454.50-0.66%20.152021-12-02
WOJAS4.464.464.464.460.00%0.022021-12-02
BIOTON4.454.494.424.45-1.00%139.022021-12-02
BIOMEDLUB4.455.114.454.95+11.24%8,241.732021-12-02
PRAGMAINK4.444.484.404.46+0.45%22.712021-12-02
MWTRADE4.424.504.384.500.00%3.572021-12-02
WIKANA4.364.444.364.44+1.83%7.352021-12-02
KSGAGRO4.314.454.264.45-0.22%145.462021-12-02
ECHO4.304.394.294.30-0.46%437.952021-12-02
POLIMEXMS4.264.424.154.24-1.28%1,199.062021-12-02
ATMGRUPA4.264.274.264.27+0.47%0.032021-12-02
ELZAB4.204.204.124.200.00%2.952021-12-02
MIRBUD4.204.204.054.17+0.24%761.992021-12-02
QUERCUS4.154.174.044.04-3.12%14.662021-12-02
FERRUM4.054.053.963.96-1.98%2.892021-12-02
EUCO4.004.003.903.90-2.50%10.852021-12-02
PMPG3.984.023.984.02+1.52%0.402021-12-02
VISTULA3.963.963.833.90-1.39%9.182021-12-02
POZBUD3.933.933.703.87-0.77%108.502021-12-02
COGNOR3.903.903.703.75-2.21%800.152021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EDINVEST3.803.803.803.80-1.04%1.142021-12-02
TRANSPOL3.743.743.693.690.00%49.502021-12-02
OTMUCHOW3.663.663.483.66-1.08%37.872021-12-02
SUNEX3.653.683.563.67+0.14%64.842021-12-02
STALEXP3.643.653.633.64-0.27%219.372021-12-02
TESGAS3.603.603.473.48-3.34%35.372021-12-02
IPOPEMA3.543.653.533.54-3.28%26.982021-12-02
ZUE3.453.563.383.53+4.13%68.702021-12-02
BORYSZEW3.423.433.313.34-1.18%55.782021-12-02
UNIMA3.413.713.403.71+9.12%78.342021-12-02
SETANTA3.393.603.383.58+4.82%146.032021-12-02
APSENERGY3.393.393.163.27-2.39%17.992021-12-02
MEDIACAP3.393.393.393.39+0.59%2.712021-12-02
INVISTA3.343.503.283.50-0.57%6.362021-12-02
KOMPUTRON3.323.393.323.39+1.50%45.942021-12-02
06MAGNA3.313.313.253.31-0.30%8.602021-12-02
IZOSTAL3.223.223.193.19-0.93%0.642021-12-02
PROTEKTOR3.203.203.123.19-0.78%0.422021-12-02
PLAZACNTR3.093.172.923.07-0.32%46.042021-12-02
ADIUVO3.053.052.882.88-6.80%26.102021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RADPOL3.013.013.013.010.00%6.632021-12-02
IMS2.972.972.952.95-1.67%4.932021-12-02
IMMOBILE2.942.942.942.94+1.38%0.022021-12-02
TAURONPE2.942.942.832.85-3.87%13,022.642021-12-02
POLWAX2.902.912.862.87-1.03%11.112021-12-02
STAPORKOW2.882.962.882.96+3.50%29.372021-12-02
EKOEXPORT2.832.972.832.90+3.20%46.842021-12-02
PCCEXOL2.832.862.832.85-0.07%68.622021-12-02
MDIENERGIA2.792.792.682.70-3.23%54.682021-12-02
ORCOGROUP2.782.952.782.95+6.12%9.192021-12-02
LCCORP2.772.802.772.79-0.18%292.062021-12-02
PAMAPOL2.702.712.572.69+4.26%31.252021-12-02
FAMUR2.692.762.652.70+0.37%1,125.742021-12-02
MONNARI2.642.642.602.64+0.38%25.472021-12-02
MILKILAND2.622.622.482.60-0.38%43.362021-12-02
GROCLIN2.602.702.502.62+0.38%334.182021-12-02
VISTAL2.572.572.452.50-2.72%83.972021-12-02
COALENERG2.562.672.462.53+0.80%720.412021-12-02
EVEREST2.522.592.522.59+3.19%0.112021-12-02
RONSON2.522.522.522.52+0.40%0.022021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOLACJA2.502.502.302.50+0.81%83.382021-12-02
AGROWILL2.422.422.422.420.00%0.002021-12-02
PLASTBOX2.412.432.402.420.00%92.262021-12-02
ALTA2.392.412.252.25-5.86%29.672021-12-02
MEXPOLSKA2.382.382.302.30-3.36%44.562021-12-02
IMPERA2.252.342.222.30-1.71%6.692021-12-02
SANWIL2.182.192.152.15-2.94%23.532021-12-02
RANKPROGR2.102.212.102.21+3.76%198.812021-12-02
ATLASEST2.082.082.082.080.00%0.002021-12-02
LIBET2.022.022.022.020.00%15.292021-12-02
JWWINVEST2.002.002.002.000.00%0.012021-12-02
ATREM2.002.001.932.000.00%3.282021-12-02
TRAKCJA1.962.001.941.97-1.00%82.512021-12-02
PLATYNINW1.962.101.962.08+6.67%2.512021-12-02
ENAP1.801.801.791.80+2.86%5.722021-12-02
MOSTALZAB1.791.831.741.83+2.23%88.312021-12-02
SKOTAN1.791.791.691.70-5.03%56.902021-12-02
ZASTAL1.761.761.611.61-6.10%6.832021-12-02
LARQ1.731.731.621.70-2.02%31.662021-12-02
MOJ1.721.721.721.720.00%0.002021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GRAVITON1.721.721.721.720.00%0.002021-12-02
CIGAMES1.641.671.621.63-0.43%406.902021-12-02
WASKO1.591.601.571.60+0.31%20.502021-12-02
HERKULES1.501.581.501.500.00%14.852021-12-02
ALTUSTFI1.491.541.491.50+1.01%22.312021-12-02
GETIN1.431.461.421.43+0.28%281.092021-12-02
RAFAKO1.391.431.351.40+0.87%1,452.302021-12-02
MIRACULUM1.381.411.371.41+0.71%9.242021-12-02
VIVID1.341.341.271.27-5.22%7.472021-12-02
ZREMB1.341.341.251.29-1.53%26.502021-12-02
ENERGOINS1.341.341.231.30-4.06%9.722021-12-02
KCI1.291.291.251.28+0.39%27.362021-12-02
RUBICON1.221.221.151.17-3.70%0.272021-12-02
INTERSPPL1.211.211.211.21-0.41%0.952021-12-02
CORMAY1.201.221.171.19-2.39%103.672021-12-02
IDMSA1.201.201.201.200.00%0.022021-12-02
PEPEES1.191.191.151.15-1.29%5.192021-12-02
WORKSERV1.171.191.151.18-0.17%21.402021-12-02
LUBAWA1.141.141.121.13-0.53%67.322021-12-02
CCENERGY1.091.091.011.090.00%27.642021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS1.051.051.011.04-0.95%4.742021-12-02
BRASTER1.041.070.981.03-0.77%67.122021-12-02
AIRWAY1.031.050.941.02-2.29%189.432021-12-02
TERMOREX0.930.950.920.920.00%9.982021-12-02
OPENFIN0.910.910.870.880.00%14.032021-12-02
ZAMET0.890.890.880.88-1.35%45.042021-12-02
YOLO0.890.890.870.87+1.16%2.552021-12-02
SKYLINE0.870.870.870.870.00%0.222021-12-02
IALBGR0.840.850.790.82-3.31%72.082021-12-02
HUBSTYLE0.780.800.720.80+2.58%6.642021-12-02
MARVIPOL0.700.710.700.71+1.14%82.842021-12-02
BMPAG0.690.690.690.690.00%0.002021-12-02
PRAIRIE0.680.680.670.68+0.15%92.502021-12-02
IQP0.550.560.550.56+1.09%4.342021-12-02
CZTOREBKA0.490.490.490.490.00%1.442021-12-02
SFINKS0.470.490.440.46-1.29%34.282021-12-02
ASMGROUP0.450.450.450.450.00%0.002021-12-02
GETINOBLE0.440.450.430.44+1.26%653.442021-12-02
ELKOP0.420.440.420.44+3.02%71.042021-12-02
SOHODEV0.400.440.400.44+11.00%4.742021-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REDAN0.400.400.400.40-0.25%2.392021-12-02
BRIJU0.360.380.360.38+2.74%4.932021-12-02
URSUS0.320.320.300.31-1.57%92.692021-12-02
CFI0.300.300.300.300.00%0.902021-12-02
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-12-02
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1827,01 +30,43 +1,69%
WIG 56929,76 +761,82 +1,36%
sWIG80 18045,92 +139,39 +0,78%
mWIG40 4324,49 +24,51 +0,57%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1827,01 +30,43 +1,69%