Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2020-02-14

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
11BIT460.00+5.50+1.21%4,681.922020-02-14
4FUNMEDIA5.18+0.04+0.78%47.332020-02-14
ABPL25.00+1.00+4.17%17.342020-02-14
ACAUTOGAZ47.600.000.00%6.372020-02-14
ACTION2.860.000.00%4.162020-02-14
ADIUVO6.22+0.08+1.30%1.092020-02-14
AGORA13.15-0.10-0.75%45.392020-02-14
AGROTON3.71-0.14-3.57%11.012020-02-14
AGROWILL1.950.000.00%0.002020-02-14
AILLERON8.74-0.18-2.02%15.182020-02-14
AIRWAY0.53-0.02-3.64%22.442020-02-14
ALIOR27.64+0.04+0.14%5,127.672020-02-14
ALTA1.80-0.02-1.10%17.032020-02-14
ALTUSTFI2.15-0.01-0.69%20.852020-02-14
ALUMETAL44.20+0.40+0.91%67.722020-02-14
AMBRA18.75-0.15-0.79%56.152020-02-14
AMICA141.40-1.20-0.84%942.362020-02-14
APATOR21.20-0.20-0.93%14.202020-02-14
APLISENS10.700.000.00%0.022020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY2.290.000.00%0.082020-02-14
ARCHICOM19.50+0.30+1.56%354.372020-02-14
ARCTIC4.63+0.03+0.65%436.452020-02-14
ARCUS1.650.000.00%0.002020-02-14
ARTERIA5.450.000.00%0.022020-02-14
ARTIFEX3.100.000.00%41.142020-02-14
ASBIS3.83-0.04-0.91%332.242020-02-14
ASMGROUP3.420.000.00%0.002020-02-14
ASSECOBS33.00+1.00+3.12%1,040.002020-02-14
ASSECOPOL65.55-1.45-2.16%1,613.962020-02-14
ASSECOSEE28.00+0.60+2.19%54.132020-02-14
ASTARTA17.95-0.10-0.55%187.002020-02-14
ATAL40.00-0.30-0.74%30.912020-02-14
ATENDE3.480.000.00%0.012020-02-14
ATLANTAPL5.56+0.06+1.09%16.412020-02-14
ATLASEST1.340.000.00%0.002020-02-14
ATM10.00-0.20-1.96%53.172020-02-14
ATMGRUPA4.82+0.12+2.55%13.002020-02-14
ATREM1.89-0.12-5.97%10.302020-02-14
AUTOPARTN5.48+0.18+3.40%477.682020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BALTONA6.600.000.00%0.012020-02-14
BBIDEV4.40+0.10+2.33%14.342020-02-14
BEDZIN12.15-0.25-2.02%9.742020-02-14
BENEFIT1,015.00+17.00+1.70%873.212020-02-14
BEST23.800.000.00%0.002020-02-14
BETACOM8.43-0.42-4.75%1.362020-02-14
BGZBNPP72.600.000.00%2.322020-02-14
BIK14.30+0.58+4.23%2.972020-02-14
BIOMEDLUB1.10-0.01-0.45%29.682020-02-14
BIOTON3.50-0.01-0.28%140.382020-02-14
BMPAG0.280.000.00%0.142020-02-14
BOGDANKA25.500.000.00%386.752020-02-14
BORYSZEW4.37-0.01-0.34%410.382020-02-14
BOS7.000.000.00%34.842020-02-14
BOWIM1.68+0.17+11.26%51.002020-02-14
BPHFIZBI2144.60-1.50-1.03%21.262020-02-14
BPHFIZBI4119.800.000.00%0.002020-02-14
BPHFIZBI5117.100.000.00%0.002020-02-14
BPHFIZDS111.100.000.00%0.002020-02-14
BPHFIZMLI81.500.000.00%0.002020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BRASTER0.38+0.00+0.79%420.582020-02-14
BSCDRUK44.90-0.10-0.22%16.212020-02-14
BUDIMEX177.00-2.60-1.45%327.272020-02-14
BUMECH2.42+0.07+2.98%32.782020-02-14
BZWBK305.40-0.80-0.26%8,593.002020-02-14
CAPITAL1.35+0.03+1.88%2.092020-02-14
CCC99.70-2.60-2.54%14,286.642020-02-14
CDPROJEKT326.00+7.30+2.29%128,444.682020-02-14
CDRL19.40-0.10-0.51%49.962020-02-14
CELTIC6.200.000.00%0.002020-02-14
CEZ85.000.000.00%0.002020-02-14
CIECH38.95+0.40+1.04%9,504.492020-02-14
CIGAMES0.81-0.00-0.49%315.392020-02-14
CITYSERV9.06-0.43-4.53%33.262020-02-14
CLNPHARMA43.90-0.30-0.68%232.512020-02-14
CNT14.500.000.00%1.462020-02-14
COGNOR1.24+0.02+1.64%35.232020-02-14
COMARCH203.00-4.00-1.93%641.022020-02-14
COMP69.40+2.60+3.89%87.552020-02-14
COMPERIA2.800.000.00%0.002020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CORMAY0.96+0.01+0.73%30.742020-02-14
CPGROUP8.200.000.00%0.212020-02-14
CYFRPLSAT27.50-0.24-0.87%9,246.862020-02-14
DEBICA82.80-0.20-0.24%19.482020-02-14
DECORA19.70+0.10+0.51%4.182020-02-14
DEKPOL24.800.000.00%0.002020-02-14
DELKO11.000.000.00%0.072020-02-14
DGA5.960.000.00%0.062020-02-14
DINOPL162.10-4.90-2.93%29,350.102020-02-14
DOMDEV99.00+1.00+1.02%267.232020-02-14
DROZAPOL1.45+0.01+0.35%0.382020-02-14
ECHO5.20-0.06-1.14%61.932020-02-14
EDINVEST2.06-0.04-1.90%0.032020-02-14
EFEKT4.70+0.16+3.52%35.162020-02-14
EKOEXPORT6.24+0.24+4.00%350.132020-02-14
ELBUDOWA8.06-0.10-1.23%159.892020-02-14
ELEKTROTI6.60-0.06-0.90%166.322020-02-14
ELEMENTAL2.28-0.04-1.72%128.962020-02-14
ELKOP1.070.000.00%5.032020-02-14
ELZAB6.25+0.65+11.61%57.202020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EMCINSMED6.000.000.00%7.502020-02-14
ENAP1.520.000.00%4.652020-02-14
ENEA7.28+0.06+0.76%6,244.322020-02-14
ENELMED13.40+0.20+1.52%4.222020-02-14
ENERGA7.55+0.15+2.03%5,164.632020-02-14
ENERGOINS0.78+0.02+2.08%0.102020-02-14
ENTER51.00-0.20-0.39%59.642020-02-14
ERBUD22.20-0.30-1.33%76.172020-02-14
ERG28.600.000.00%0.032020-02-14
ERGIS3.860.000.00%0.002020-02-14
ESOTIQ13.35+0.35+2.69%38.262020-02-14
ESSYSTEM3.480.000.00%0.002020-02-14
EUCO6.36+0.14+2.25%36.392020-02-14
EUROCASH20.00+0.18+0.91%2,584.182020-02-14
EUROHOLD5.700.000.00%0.002020-02-14
EUROTEL28.90+0.60+2.12%131.452020-02-14
FAMUR3.19+0.01+0.47%85.172020-02-14
FASING14.500.000.00%13.812020-02-14
FEERUM13.45-0.15-1.10%1.472020-02-14
FENGHUA17.500.000.00%0.002020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRO16.85-0.55-3.16%61.382020-02-14
FERRUM4.18+0.08+1.95%107.672020-02-14
FORTE37.50+0.10+0.27%19.272020-02-14
GETIN1.56-0.00-0.26%225.902020-02-14
GLCOSMED0.850.000.00%5.672020-02-14
GPW40.60-0.80-1.93%3,883.082020-02-14
GRAVITON1.500.000.00%0.002020-02-14
GROCLIN1.340.000.00%21.582020-02-14
GRODNO6.50-0.04-0.61%450.792020-02-14
GRUPAAZOTY28.600.000.00%1,298.332020-02-14
GTC9.68-0.01-0.10%129.842020-02-14
HANDLOWY57.80+0.60+1.05%2,854.522020-02-14
HARPER0.100.000.00%0.002020-02-14
HELIO9.50-0.30-3.06%11.102020-02-14
HERKULES0.83-0.04-4.40%15.032020-02-14
HYDROTOR35.40+0.40+1.14%2.972020-02-14
I2DEV9.000.000.00%0.002020-02-14
IDEABANK2.29-0.01-0.22%21.492020-02-14
IDMSA0.840.000.00%0.032020-02-14
IMCOMPANY12.95+0.25+1.97%8.312020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IMMOBILE2.70+0.02+0.75%0.082020-02-14
IMPEL8.500.000.00%0.002020-02-14
IMPERA0.950.000.00%0.022020-02-14
IMS3.95+0.01+0.25%8.392020-02-14
INC1.74-0.09-4.92%13.752020-02-14
INDYKPOL63.500.000.00%0.002020-02-14
INGBSK197.00-0.60-0.30%740.182020-02-14
INPRO4.50-0.22-4.66%4.882020-02-14
INSTALKRK19.550.000.00%1.362020-02-14
INTERAOLT22.20-0.30-1.33%142.172020-02-14
INTERCARS237.00+4.00+1.72%182.412020-02-14
INTERFERI4.000.000.00%0.002020-02-14
INTERSPPL1.78-0.14-7.03%14.982020-02-14
INTROL2.30-0.06-2.54%9.782020-02-14
INVCEEFIZ479.100.000.00%0.002020-02-14
INVFIZ965.000.000.00%0.002020-02-14
INVGLDFIZ1,615.010.000.00%0.002020-02-14
INVPEFIZ751.03-8.96-1.18%6.792020-02-14
IPOPEMA2.520.000.00%27.452020-02-14
IZOBLOK32.30+0.50+1.57%52.612020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOLACJA1.790.000.00%0.012020-02-14
IZOSTAL2.60+0.01+0.39%2.072020-02-14
JHMDEV1.760.000.00%0.002020-02-14
JJAUTO9.700.000.00%0.002020-02-14
JSW17.88-0.14-0.78%13,803.072020-02-14
JWCONSTR3.130.000.00%1.212020-02-14
JWWINVEST3.51-0.40-10.23%29.642020-02-14
K2INTERNT8.650.000.00%35.252020-02-14
KERNEL49.00+1.30+2.73%167.342020-02-14
KETY400.000.000.00%1,520.582020-02-14
KGHM93.90-0.78-0.82%23,280.082020-02-14
KGL16.000.000.00%3.822020-02-14
KINOPOL9.700.000.00%0.022020-02-14
KOGENERA32.700.000.00%0.162020-02-14
KOMPAP6.400.000.00%0.002020-02-14
KOMPUTRON3.06+0.06+2.00%3.082020-02-14
KONSSTALI25.300.000.00%0.002020-02-14
KPPD24.000.000.00%0.002020-02-14
KREC7.440.000.00%1.652020-02-14
KREDYTIN10.20-0.40-3.77%0.092020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRKA333.000.000.00%1.672020-02-14
KRUK156.90+1.80+1.16%13,441.042020-02-14
KRUSZWICA59.60+0.40+0.68%193.642020-02-14
KRVITAMIN5.14-0.02-0.39%36.312020-02-14
LABOPRINT10.80-0.10-0.92%0.102020-02-14
LARQ3.16-0.04-1.25%106.722020-02-14
LCCORP2.77+0.03+0.91%327.592020-02-14
LENA4.15+0.11+2.72%43.142020-02-14
LENTEX7.40-0.08-1.07%118.162020-02-14
LIBET0.53+0.00+0.76%40.042020-02-14
LIVECHAT47.000.000.00%354.102020-02-14
LMASFIZ1,223.900.000.00%0.002020-02-14
LMBSFIZ1,224.900.000.00%0.002020-02-14
LMCSFIZ1,089.900.000.00%0.002020-02-14
LMDSFIZ1,240.110.000.00%0.002020-02-14
LMESFIZ1,225.200.000.00%0.002020-02-14
LOKUM14.30-0.20-1.38%3.082020-02-14
LOTOS76.60-0.48-0.62%11,460.582020-02-14
LPP8,335.00-80.00-0.95%6,020.272020-02-14
LSISOFT22.200.000.00%36.382020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LUBAWA0.81-0.01-0.98%98.822020-02-14
MABION43.90-2.20-4.77%811.042020-02-14
MAKARONPL5.000.000.00%2.272020-02-14
MANGATA75.000.000.00%0.072020-02-14
MARVIPOL0.850.000.00%286.532020-02-14
MASTERPHA4.91+0.11+2.29%2.262020-02-14
MBANK372.80-4.60-1.22%3,353.122020-02-14
MBWS10.28+0.28+2.80%2.672020-02-14
MCI10.90+0.40+3.81%301.872020-02-14
MDIENERGIA3.05+0.24+8.54%738.092020-02-14
MEDIACAP2.10-0.04-1.87%0.082020-02-14
MEDICALG27.25+1.65+6.45%213.202020-02-14
MEDYCZNYFIZ130.00+2.50+1.96%15.962020-02-14
MENNICA21.400.000.00%0.002020-02-14
MERCATOR14.20+0.22+1.57%499.392020-02-14
MERCOR9.56+0.18+1.92%0.622020-02-14
MEXPOLSKA2.940.000.00%7.432020-02-14
MFO27.30+0.40+1.49%2.362020-02-14
MILLENNIUM5.80-0.07-1.19%2,264.122020-02-14
MIRACULUM1.75+0.02+1.16%60.342020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MIRBUD1.05+0.01+1.44%129.902020-02-14
MLPGROUP52.50+0.50+0.96%1.632020-02-14
MOBRUK160.00-4.00-2.44%10.282020-02-14
MOJ0.860.000.00%6.022020-02-14
MONNARI2.64-0.15-5.38%141.232020-02-14
MOSTALPLC6.40-0.06-0.93%1.292020-02-14
MOSTALWAR3.68+0.01+0.27%0.742020-02-14
MOSTALZAB0.79+0.01+0.77%29.152020-02-14
MUZA2.520.000.00%0.002020-02-14
MWTRADE3.340.000.00%20.192020-02-14
NETIA4.34-0.05-1.14%106.592020-02-14
NEWAG23.90+1.30+5.75%1,781.612020-02-14
NORTCOAST15.80-0.20-1.25%1.602020-02-14
NOVITA48.000.000.00%103.912020-02-14
NOWAGALA0.750.000.00%3.752020-02-14
NTTSYSTEM2.42-0.02-0.82%1.022020-02-14
ODLEWNIE4.96+0.04+0.81%6.352020-02-14
OEX17.80+0.10+0.56%0.112020-02-14
OPENFIN1.03+0.09+9.87%24.772020-02-14
OPERA3GR295.260.000.00%0.002020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OPONEO.PL25.40+0.60+2.42%246.152020-02-14
OPTEAM19.00-0.50-2.56%427.872020-02-14
ORANGEPL7.24+0.13+1.83%38,870.352020-02-14
ORBIS114.500.000.00%4.712020-02-14
ORCOGROUP1.45+0.10+7.41%0.272020-02-14
ORION7.700.000.00%0.002020-02-14
ORZBIALY10.65-0.20-1.84%1.462020-02-14
OTLOG6.45+0.05+0.78%19.342020-02-14
OTMUCHOW1.490.000.00%0.032020-02-14
OVOSTAR86.00-1.50-1.71%80.952020-02-14
PAMAPOL1.06+0.02+1.92%4.352020-02-14
PANOVA16.000.000.00%52.222020-02-14
PATENTUS1.37-0.03-2.14%18.892020-02-14
PBKM67.20+0.60+0.90%59.512020-02-14
PCCEXOL2.100.000.00%25.202020-02-14
PCCROKITA46.20-0.40-0.86%144.732020-02-14
PEKABEX11.50-0.20-1.71%45.102020-02-14
PEKAO101.05-1.90-1.85%16,577.472020-02-14
PEMANAGER10.40+0.40+4.00%155.442020-02-14
PEP30.20+1.20+4.14%399.082020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEPEES1.650.000.00%0.662020-02-14
PGE6.11-0.12-1.99%16,213.872020-02-14
PGNIG3.58-0.06-1.59%9,036.072020-02-14
PGODLEW1.18-0.02-1.67%2.562020-02-14
PGSSOFT12.76-0.02-0.16%59.292020-02-14
PHN13.850.000.00%4.252020-02-14
PKNORLEN76.00+1.42+1.90%105,542.962020-02-14
PKOASZEWZ98.460.000.00%0.002020-02-14
PKOBP35.79-0.07-0.20%58,650.612020-02-14
PKOGD107.950.000.00%53.982020-02-14
PKOGS94.300.000.00%23.142020-02-14
PKOSO109.000.000.00%0.002020-02-14
PKPCARGO16.28-0.46-2.75%935.242020-02-14
PLASTBOX2.110.000.00%17.022020-02-14
PLAYWAY372.00+2.50+0.68%2,141.752020-02-14
PLAZACNTR2.34-0.04-1.68%0.012020-02-14
PMPG1.29-0.14-9.79%23.832020-02-14
POLICE10.50+0.30+2.94%9.782020-02-14
POLIMEXMS2.28+0.01+0.22%532.172020-02-14
POLNORD3.27-0.03-0.91%250.982020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLWAX2.99-0.03-0.99%35.552020-02-14
POZBUD1.59+0.04+2.90%13.972020-02-14
PRAGMAFA12.40-0.20-1.59%3.882020-02-14
PRAGMAINK7.28+0.38+5.51%0.312020-02-14
PRAIRIE0.56-0.02-3.45%97.312020-02-14
PROCHEM16.50-0.05-0.30%3.392020-02-14
PROJPRZEM14.15+0.05+0.35%0.652020-02-14
PROTEKTOR3.13-0.01-0.32%0.462020-02-14
PROVIDENT7.76+0.01+0.13%0.052020-02-14
PULAWY88.000.000.00%7.062020-02-14
PWRMEDIA3.590.000.00%5.962020-02-14
PZU39.50-0.20-0.50%26,872.322020-02-14
PZUAKORD122.11-0.47-0.38%12.212020-02-14
QMULTIFIZ1,010.000.000.00%0.002020-02-14
QUERCUS3.30-0.06-1.79%85.262020-02-14
RADPOL1.46+0.04+3.19%4.572020-02-14
RAFAKO0.720.000.00%435.632020-02-14
RAFAMET11.400.000.00%0.142020-02-14
RAINBOW35.50+0.50+1.43%169.902020-02-14
RANKPROGR1.18-0.06-4.84%46.762020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAWLPLUG7.840.000.00%4.482020-02-14
RELPOL6.20-0.15-2.36%4.702020-02-14
REMAK9.200.000.00%0.092020-02-14
RONSON0.83+0.01+0.60%9.122020-02-14
ROPCZYCE23.30+0.10+0.43%20.862020-02-14
RUBICON0.600.000.00%0.062020-02-14
SANOK19.00+0.10+0.53%7.812020-02-14
SANTANDER16.50+0.56+3.51%3.192020-02-14
SANWIL0.55-0.03-4.35%12.532020-02-14
SARE4.90-0.10-2.00%16.632020-02-14
SECOGROUP17.000.000.00%0.172020-02-14
SEKO9.50-0.10-1.04%13.202020-02-14
SELENAFM15.200.000.00%11.682020-02-14
SELVITA49.40-0.10-0.20%76.352020-02-14
SETANTA12.20+2.50+25.77%2,125.162020-02-14
SFINKS0.63+0.00+0.32%14.202020-02-14
SILVANO9.880.000.00%9.592020-02-14
SIMPLE8.000.000.00%0.082020-02-14
SKARBIEC21.800.000.00%9.552020-02-14
SKOTAN1.010.000.00%22.672020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKYLINE0.69-0.01-1.43%4.362020-02-14
SNIEZKA82.000.000.00%11.902020-02-14
SOLAR5.950.000.00%7.752020-02-14
SONEL10.000.000.00%3.522020-02-14
SOPHARMA8.300.000.00%0.002020-02-14
STALEXP3.19+0.13+4.25%380.252020-02-14
STALPROD207.50+3.50+1.72%172.092020-02-14
STALPROFI8.00+0.10+1.27%26.862020-02-14
STAPORKOW1.74+0.09+5.45%23.802020-02-14
STARHEDGE0.560.000.00%1.702020-02-14
SUNEX13.70-0.30-2.14%47.482020-02-14
SUWARY11.50+0.30+2.68%7.652020-02-14
SWISSMED5.26+0.16+3.14%4.562020-02-14
SYGNITY3.79+0.23+6.46%108.632020-02-14
SYNEKTIK16.28+0.08+0.49%59.812020-02-14
TALANX192.000.000.00%0.002020-02-14
TALEX12.30-0.45-3.53%0.952020-02-14
TATRY153.000.000.00%8.412020-02-14
TAURONPE1.45-0.01-0.75%4,794.002020-02-14
TERMOREX0.95-0.05-5.00%2.022020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TESGAS5.30-0.10-1.85%118.312020-02-14
TIM11.85+0.10+0.85%149.212020-02-14
TORPOL8.40-0.10-1.18%382.822020-02-14
TOYA5.400.000.00%75.832020-02-14
TRAKCJA1.67-0.03-1.88%90.172020-02-14
TRANSPOL3.040.000.00%42.812020-02-14
TRIGONPP46.99+1.44+3.16%4.232020-02-14
TRIGONPP145.500.000.00%0.002020-02-14
TRIGONPP251.000.000.00%0.002020-02-14
TRIGONPP351.510.000.00%0.002020-02-14
TRIGONPP451.000.000.00%0.002020-02-14
TRIGONPP545.940.000.00%0.002020-02-14
TRIGONPP653.000.000.00%0.002020-02-14
TRIGONPP747.00+1.00+2.17%0.702020-02-14
TRIGONPP846.000.000.00%0.002020-02-14
TRITON2.020.000.00%0.002020-02-14
ULMA54.50-0.50-0.91%54.952020-02-14
UNIBEP9.00+0.18+2.04%61.532020-02-14
UNICREDIT59.000.000.00%0.002020-02-14
UNIMA2.32-0.06-2.52%1.952020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
UNIMOT29.40-0.10-0.34%310.302020-02-14
URSUS0.79-0.02-2.23%197.992020-02-14
VIGOSYS458.00-4.00-0.87%53.622020-02-14
VINDEXUS7.78-0.12-1.52%59.452020-02-14
VISTAL1.88-0.10-4.81%39.192020-02-14
VISTULA3.84-0.01-0.26%58.492020-02-14
VIVID1.74+0.02+1.17%61.622020-02-14
VOTUM14.00-0.10-0.71%94.952020-02-14
VOXEL33.900.000.00%27.562020-02-14
WADEX6.52+0.02+0.31%0.152020-02-14
WARIMPEX6.900.000.00%0.002020-02-14
WASKO1.53+0.04+2.68%27.422020-02-14
WAWEL656.00+6.00+0.92%187.092020-02-14
WIELTON7.93+0.32+4.21%239.882020-02-14
WIKANA1.76-0.04-2.22%10.782020-02-14
WIRTUALNA85.00+1.00+1.19%467.222020-02-14
WITTCHEN12.60-0.10-0.79%8.792020-02-14
WOJAS5.04+0.02+0.40%0.562020-02-14
WORKSERV0.54-0.04-6.88%1,193.932020-02-14
XTB3.90-0.07-1.76%256.902020-02-14
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
YOLO1.370.000.00%2.072020-02-14
ZAMET1.09-0.01-0.91%0.022020-02-14
ZEPAK7.38-0.02-0.27%7.582020-02-14
ZPUE170.00+5.00+3.03%105.352020-02-14
ZREMB0.680.000.00%6.302020-02-14
ZUE4.16-0.08-1.89%13.262020-02-14
ZYWIEC500.00-5.00-0.99%9.062020-02-14
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1603,50 +22,45 +1,42%
WIG 44110,86 +596,45 +1,37%
sWIG80 10473,57 -5,96 -0,06%
mWIG40 3056,18 +56,72 +1,89%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1603,50 +22,45 +1,42%