Notowania

Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-04-30

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.69+0.01+0.37%46.732021-04-30
11BIT551.00+13.00+2.42%3,079.662021-04-30
4FUNMEDIA7.50+0.18+2.46%9.452021-04-30
ABPL57.20+1.60+2.88%342.532021-04-30
ACAUTOGAZ37.50-0.20-0.53%15.522021-04-30
ACTION12.05+0.35+2.99%1,675.902021-04-30
ADIUVO5.54+0.14+2.59%7.612021-04-30
AGORA7.840.000.00%369.832021-04-30
AGROTON6.18+0.02+0.32%12.922021-04-30
AGROWILL2.140.000.00%0.112021-04-30
AILLERON13.90+0.10+0.72%252.252021-04-30
AIRWAY1.72+0.03+1.66%136.642021-04-30
ALIOR28.10-0.60-2.09%9,847.562021-04-30
ALTA2.04-0.06-2.86%146.382021-04-30
ALTUSTFI1.81+0.02+1.12%9.362021-04-30
ALUMETAL60.00-0.60-0.99%948.842021-04-30
AMBRA22.40+0.30+1.36%182.082021-04-30
AMICA151.20-1.60-1.05%279.582021-04-30
APATOR24.00-0.40-1.64%239.052021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APLISENS11.00-0.20-1.79%2.862021-04-30
APSENERGY3.93-0.09-2.24%75.592021-04-30
ARCHICOM23.50+0.70+3.07%187.082021-04-30
ARCTIC6.57-0.16-2.38%194.522021-04-30
ARTERIA6.950.000.00%1.372021-04-30
ARTIFEX16.35-0.90-5.22%398.802021-04-30
ASBIS19.36+0.10+0.52%5,995.862021-04-30
ASMGROUP0.71+0.01+1.43%8.872021-04-30
ASSECOBS35.50-0.10-0.28%324.012021-04-30
ASSECOPOL70.45+0.35+0.50%8,100.452021-04-30
ASSECOSEE40.40-0.50-1.22%549.892021-04-30
ASTARTA43.80-0.20-0.45%746.902021-04-30
ATAL46.50-0.40-0.85%37.532021-04-30
ATENDE6.440.000.00%625.562021-04-30
ATLANTAPL8.72-0.16-1.80%10.572021-04-30
ATLASEST2.220.000.00%0.002021-04-30
ATMGRUPA4.10-0.06-1.44%5.352021-04-30
ATREM2.58-0.04-1.53%4.752021-04-30
AUTOPARTN10.50+0.20+1.94%515.592021-04-30
BBIDEV4.20+0.18+4.48%21.282021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.85-0.15-1.50%26.222021-04-30
BENEFIT888.00+24.00+2.78%734.982021-04-30
BEST21.400.000.00%0.002021-04-30
BETACOM10.600.000.00%0.272021-04-30
BGZBNPP71.00+1.00+1.43%107.242021-04-30
BIK22.60+0.20+0.89%0.562021-04-30
BIOMEDLUB10.00+0.20+2.04%4,825.252021-04-30
BIOTON5.980.000.00%870.612021-04-30
BMPAG0.65-0.01-2.26%0.032021-04-30
BOGDANKA22.90-0.50-2.14%184.902021-04-30
BORYSZEW3.17-0.02-0.63%192.802021-04-30
BOS8.48+0.22+2.66%1,123.182021-04-30
BOWIM4.66+0.06+1.30%74.942021-04-30
BPHFIZBI2141.000.000.00%0.002021-04-30
BPHFIZBI4122.100.000.00%0.002021-04-30
BPHFIZBI5117.100.000.00%0.002021-04-30
BPHFIZDS112.000.000.00%0.002021-04-30
BPHFIZMLI94.000.000.00%0.002021-04-30
BRASTER1.15+0.02+1.95%196.522021-04-30
BRIJU0.40-0.00-0.25%8.262021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BUDIMEX297.00+6.00+2.06%3,385.932021-04-30
BUMECH2.92-0.11-3.63%67.702021-04-30
BZWBK224.40-1.80-0.80%13,025.642021-04-30
CCC102.65-0.05-0.05%7,540.532021-04-30
CDPROJEKT174.12-1.12-0.64%84,667.342021-04-30
CDRL20.50-0.10-0.49%40.442021-04-30
CELTIC7.25-0.20-2.68%6.962021-04-30
CEZ106.40+0.50+0.47%294.702021-04-30
CFI0.28+0.00+1.09%27.762021-04-30
CIECH39.00-0.90-2.26%2,921.302021-04-30
CIGAMES1.40+0.01+0.36%277.042021-04-30
CITYSERV10.000.000.00%21.292021-04-30
CLNPHARMA47.50+1.50+3.26%1,459.842021-04-30
CNT18.70+0.30+1.63%70.842021-04-30
COALENERG0.71-0.01-1.39%118.852021-04-30
COGNOR3.15-0.08-2.47%340.082021-04-30
COMARCH232.00+1.00+0.43%204.672021-04-30
COMP54.60-0.20-0.36%75.092021-04-30
COMPERIA6.400.000.00%1.592021-04-30
CORMAY1.30+0.02+1.32%102.032021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CPGROUP8.00-0.02-0.25%0.642021-04-30
CYFRPLSAT29.52-0.22-0.74%13,053.192021-04-30
CZTOREBKA0.63-0.04-5.97%21.342021-04-30
DEBICA81.400.000.00%12.612021-04-30
DECORA44.00+2.40+5.77%347.082021-04-30
DEKPOL36.80-0.70-1.87%156.322021-04-30
DELKO17.40-0.68-3.76%367.652021-04-30
DGA6.90-0.05-0.72%4.482021-04-30
DINOPL246.20+2.80+1.15%38,152.302021-04-30
DOMDEV150.80+1.40+0.94%799.422021-04-30
DROZAPOL3.96-0.10-2.46%36.532021-04-30
ECHO4.23-0.02-0.47%1,511.642021-04-30
EDINVEST4.52+0.14+3.20%12.282021-04-30
EFEKT8.00-0.14-1.72%19.852021-04-30
EKOEXPORT3.69+0.06+1.65%34.612021-04-30
ELEKTROTI8.14+0.10+1.24%227.232021-04-30
ELKOP0.620.000.00%17.162021-04-30
ELZAB4.60-0.09-1.92%52.932021-04-30
EMCINSMED13.900.000.00%24.192021-04-30
ENAP1.53+0.03+2.00%8.042021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENEA8.43+0.06+0.66%5,202.012021-04-30
ENELMED18.20+0.20+1.11%25.902021-04-30
ENERGA8.03+0.09+1.13%538.522021-04-30
ENERGOINS1.77-0.26-12.81%580.522021-04-30
ENTER42.45+0.45+1.07%205.362021-04-30
ERBUD60.000.000.00%851.252021-04-30
ERG50.500.000.00%6.252021-04-30
ESOTIQ20.40+0.65+3.29%53.622021-04-30
EUCO5.04+0.10+2.02%12.892021-04-30
EUROCASH14.65-0.17-1.15%4,684.432021-04-30
EUROHOLD7.200.000.00%0.002021-04-30
EUROTEL47.00+1.60+3.52%141.382021-04-30
EVEREST10.05-0.15-1.47%30.312021-04-30
FAMUR2.45+0.01+0.41%1,404.922021-04-30
FASING11.40+0.05+0.44%4.092021-04-30
FEERUM12.50-0.15-1.19%3.092021-04-30
FENGHUA17.500.000.00%0.002021-04-30
FERRO32.30+1.60+5.21%260.472021-04-30
FERRUM3.99+0.07+1.79%4.782021-04-30
FORTE50.10+0.50+1.01%157.012021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GETIN0.78+0.01+1.96%309.332021-04-30
GETINOBLE0.17-0.00-1.16%85.182021-04-30
GLCOSMED4.600.000.00%127.032021-04-30
GPW46.62-0.44-0.94%2,609.632021-04-30
GRAVITON1.520.000.00%0.002021-04-30
GROCLIN3.98+0.63+18.81%4,956.852021-04-30
GRODNO15.14+0.38+2.57%611.882021-04-30
GRUPAAZOTY37.22+0.34+0.92%2,531.082021-04-30
GTC6.980.000.00%46.062021-04-30
HANDLOWY40.60-0.80-1.93%2,328.322021-04-30
HARPER10.38-0.02-0.19%50.922021-04-30
HELIO14.40+0.20+1.41%6.742021-04-30
HERKULES1.65+0.02+1.23%183.552021-04-30
HUBSTYLE0.90+0.02+2.27%8.962021-04-30
HYDROTOR30.000.000.00%12.782021-04-30
I2DEV11.10-0.30-2.63%2.812021-04-30
IALBGR3.21+0.16+5.25%452.612021-04-30
IDMSA1.59+0.09+6.00%0.022021-04-30
IMCOMPANY23.30-0.20-0.85%1,170.632021-04-30
IMMOBILE2.72-0.06-2.16%2.092021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IMPEL13.000.000.00%0.002021-04-30
IMPERA4.05-0.03-0.74%42.662021-04-30
IMS3.03+0.03+1.00%8.222021-04-30
INC7.52-0.15-1.96%206.422021-04-30
INGBSK173.40-1.40-0.80%2,094.642021-04-30
INPRO7.15+0.05+0.70%2.032021-04-30
INSTALKRK29.40+0.50+1.73%53.542021-04-30
INTERAOLT21.45+0.85+4.13%701.022021-04-30
INTERCARS312.00-2.00-0.64%2,044.012021-04-30
INTERFERI4.48-0.02-0.44%0.052021-04-30
INTERSPPL1.25+0.01+1.21%0.292021-04-30
INTROL5.32-0.04-0.75%126.272021-04-30
INVCEEFIZ455.99+3.89+0.86%6.822021-04-30
INVFIZ954.100.000.00%0.002021-04-30
INVGLDFIZ1,762.70-6.20-0.35%13.672021-04-30
INVISTA1.14+0.04+3.64%2.702021-04-30
INVPEFIZ1,045.000.000.00%7.322021-04-30
IPOPEMA5.480.000.00%70.082021-04-30
IQP0.65+0.01+1.56%38.502021-04-30
IZOBLOK49.70+1.10+2.26%477.542021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOLACJA2.86+0.04+1.42%9.652021-04-30
IZOSTAL3.46-0.02-0.57%33.242021-04-30
JSW30.30-0.80-2.57%25,984.002021-04-30
JWCONSTR3.95-0.04-1.00%53.732021-04-30
JWWINVEST2.54+0.05+2.01%3.012021-04-30
K2INTERNT27.10-0.20-0.73%4.092021-04-30
KCI1.59+0.53+50.00%2,686.002021-04-30
KERNEL51.00-1.20-2.30%8,732.332021-04-30
KETY615.00-6.00-0.97%3,094.822021-04-30
KGHM194.60-5.50-2.75%142,493.222021-04-30
KGL15.90-0.60-3.64%329.082021-04-30
KINOPOL14.90-0.25-1.65%103.142021-04-30
KOGENERA35.60-0.70-1.93%127.822021-04-30
KOMPAP15.400.000.00%0.002021-04-30
KOMPUTRON3.55+0.18+5.34%212.282021-04-30
KOPEX1.300.000.00%0.012021-04-30
KPPD58.500.000.00%16.932021-04-30
KREC18.40+1.30+7.60%77.022021-04-30
KREDYTIN11.900.000.00%11.922021-04-30
KRKA478.00+7.00+1.49%13.212021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRUK182.00-2.30-1.25%2,308.262021-04-30
KRUSZWICA66.000.000.00%0.002021-04-30
KRVITAMIN20.05+1.11+5.86%492.212021-04-30
KSGAGRO3.56-0.09-2.47%127.832021-04-30
LABOPRINT17.600.000.00%0.182021-04-30
LARQ1.98+0.08+4.22%0.312021-04-30
LCCORP3.05+0.07+2.52%647.612021-04-30
LENA5.02+0.08+1.62%51.752021-04-30
LENTEX10.60-0.20-1.85%360.102021-04-30
LIBET2.400.000.00%1.402021-04-30
LIVECHAT125.00+1.80+1.46%4,761.842021-04-30
LMASFIZ1,529.800.000.00%0.002021-04-30
LMBSFIZ1,301.100.000.00%0.002021-04-30
LMCSFIZ1,446.990.000.00%0.002021-04-30
LMDSFIZ1,442.000.000.00%0.002021-04-30
LMESFIZ1,446.100.000.00%0.002021-04-30
LOKUM21.40+1.00+4.90%55.222021-04-30
LOTOS47.82-0.63-1.30%17,901.842021-04-30
LPP9,800.00+130.00+1.34%35,706.032021-04-30
LSISOFT14.75+0.25+1.72%78.782021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LUBAWA1.37-0.05-3.38%266.282021-04-30
MABION63.30+5.50+9.52%15,966.332021-04-30
MAKARONPL7.00-0.08-1.13%129.702021-04-30
MANGATA81.000.000.00%24.462021-04-30
MARVIPOL0.56-0.07-10.72%558.192021-04-30
MASTERPHA3.60-0.05-1.37%6.052021-04-30
MBANK235.00+3.00+1.29%10,402.062021-04-30
MBWS6.76+0.26+4.00%0.012021-04-30
MCI18.45-0.25-1.34%73.332021-04-30
MDIENERGIA4.14+0.14+3.50%176.412021-04-30
MEDIACAP2.68+0.11+4.28%7.022021-04-30
MEDICALG27.25-0.25-0.91%90.432021-04-30
MEDYCZNYFIZ182.000.000.00%0.002021-04-30
MENNICA20.10+0.10+0.50%93.042021-04-30
MERCATOR243.10+0.30+0.12%18,383.922021-04-30
MERCOR18.75-0.05-0.27%3.772021-04-30
MEXPOLSKA2.48-0.01-0.40%3.692021-04-30
MFO41.00+0.50+1.23%31.482021-04-30
MILKILAND0.830.000.00%2.862021-04-30
MILLENNIUM4.14-0.00-0.05%7,015.512021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MIRACULUM1.29-0.01-0.77%11.542021-04-30
MIRBUD5.10+0.04+0.79%755.582021-04-30
MLPGROUP76.00+2.00+2.70%10.072021-04-30
MOBRUK409.00+1.00+0.25%5,185.602021-04-30
MOJ1.680.000.00%0.002021-04-30
MONNARI2.51-0.01-0.40%128.032021-04-30
MOSTALPLC12.80+0.10+0.79%90.682021-04-30
MOSTALWAR7.000.000.00%14.502021-04-30
MOSTALZAB1.48-0.01-1.00%139.432021-04-30
MUZA3.900.000.00%1.172021-04-30
MWTRADE3.56-0.10-2.73%74.992021-04-30
NETIA5.800.000.00%226.102021-04-30
NEWAG25.90-0.70-2.63%223.172021-04-30
NOVITA205.00+8.50+4.33%29.442021-04-30
NTTSYSTEM7.48+0.04+0.54%73.362021-04-30
ODLEWNIE5.70+0.14+2.52%47.482021-04-30
OEX18.90+0.60+3.28%46.282021-04-30
OPENFIN0.80-0.00-0.50%12.532021-04-30
OPERA3GR255.100.000.00%0.002021-04-30
OPONEO.PL53.00+0.60+1.15%331.302021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OPTEAM16.75+0.40+2.45%242.162021-04-30
ORANGEPL6.82-0.05-0.73%13,470.432021-04-30
ORCOGROUP2.00-0.16-7.38%132.252021-04-30
ORZBIALY18.000.000.00%57.282021-04-30
OTLOG8.20-0.06-0.73%2.002021-04-30
OTMUCHOW2.70+0.22+8.87%76.402021-04-30
OVOSTAR76.00-0.50-0.65%2.812021-04-30
PAMAPOL2.15+0.06+2.87%72.452021-04-30
PANOVA14.85-0.05-0.34%6.832021-04-30
PATENTUS0.990.000.00%25.252021-04-30
PBKM80.00-0.80-0.99%55.592021-04-30
PCCEXOL3.26+0.02+0.62%203.412021-04-30
PCCROKITA74.60+0.10+0.13%300.772021-04-30
PEKABEX21.70-0.60-2.69%86.472021-04-30
PEKAO80.04-1.10-1.36%49,567.292021-04-30
PEMANAGER18.500.000.00%27.752021-04-30
PEP83.80+0.50+0.60%58.472021-04-30
PEPEES1.50-0.06-3.85%2.872021-04-30
PGE10.10-0.02-0.20%43,331.862021-04-30
PGNIG6.58-0.02-0.27%39,620.072021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PGSSOFT13.60-0.10-0.73%134.482021-04-30
PHN12.80-0.20-1.54%27.272021-04-30
PKNORLEN66.72-0.78-1.16%60,084.832021-04-30
PKOASZEWZ97.99+1.62+1.68%0.102021-04-30
PKOBP35.27-0.27-0.76%68,478.132021-04-30
PKOGD112.500.000.00%0.002021-04-30
PKOGS90.33-0.02-0.02%22.582021-04-30
PKOSO110.280.000.00%0.002021-04-30
PKPCARGO19.44+0.34+1.78%1,512.422021-04-30
PLASTBOX2.30+0.04+1.77%123.842021-04-30
PLAYWAY472.00+21.00+4.66%2,304.022021-04-30
PLAZACNTR1.38-0.01-0.43%20.252021-04-30
PMPG5.400.000.00%0.002021-04-30
POLICE12.60+0.15+1.20%65.752021-04-30
POLIMEXMS5.54-0.16-2.81%2,818.042021-04-30
POLNORD3.530.000.00%0.002021-04-30
POLWAX3.52+0.07+2.03%40.922021-04-30
POZBUD3.100.000.00%252.782021-04-30
PRAGMAFA23.10-0.40-1.70%6.762021-04-30
PRAGMAINK5.30+0.05+0.95%13.322021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAIRIE0.69+0.01+1.31%337.212021-04-30
PROCHEM23.40+1.80+8.33%78.232021-04-30
PROJPRZEM19.20+0.60+3.23%1.942021-04-30
PROTEKTOR3.85+0.03+0.65%132.152021-04-30
PROVIDENT6.50-0.15-2.26%538.192021-04-30
PULAWY102.50+1.50+1.49%41.172021-04-30
PWRMEDIA8.52+0.22+2.65%62.722021-04-30
PZU32.67-0.15-0.46%29,746.522021-04-30
PZUAKORD120.150.000.00%0.002021-04-30
QMULTIFIZ1,474.900.000.00%0.002021-04-30
QUERCUS5.18+0.08+1.57%714.332021-04-30
RADPOL2.95+0.03+1.03%74.192021-04-30
RAFAKO1.21-0.03-2.42%661.772021-04-30
RAFAMET18.200.000.00%0.042021-04-30
RAINBOW32.00-0.50-1.54%245.382021-04-30
RANKPROGR2.18+0.04+1.87%391.022021-04-30
RAWLPLUG13.40+0.50+3.88%671.522021-04-30
REDAN0.33+0.01+2.48%8.462021-04-30
RELPOL6.44+0.10+1.58%80.622021-04-30
REMAK25.20+0.80+3.28%140.562021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RONSON1.82+0.01+0.55%30.562021-04-30
ROPCZYCE28.40+0.10+0.35%325.252021-04-30
RUBICON1.650.000.00%0.712021-04-30
SANOK22.300.000.00%122.122021-04-30
SANTANDER14.50-0.08-0.56%195.992021-04-30
SANWIL3.48+0.04+1.16%87.882021-04-30
SARE6.75+0.20+3.05%16.372021-04-30
SECOGROUP13.40-0.10-0.74%8.552021-04-30
SEKO10.50-0.30-2.78%10.752021-04-30
SELENAFM22.40+0.20+0.90%248.692021-04-30
SELVITA50.50+0.20+0.40%54.342021-04-30
SETANTA9.18+0.01+0.11%113.922021-04-30
SFINKS0.68+0.02+3.36%287.062021-04-30
SILVANO7.800.000.00%0.002021-04-30
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-04-30
SKARBIEC40.00+0.50+1.27%98.562021-04-30
SKOTAN3.39-0.03-0.88%20.812021-04-30
SKYLINE0.89+0.01+1.14%0.012021-04-30
SNIEZKA89.80+0.80+0.90%73.172021-04-30
SOLAR4.80+0.50+11.63%399.672021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.00-0.05-0.45%341.302021-04-30
SOPHARMA7.95-0.15-1.85%0.922021-04-30
STALEXP3.570.000.00%641.662021-04-30
STALPROD349.50+9.00+2.64%983.972021-04-30
STALPROFI11.40-0.05-0.44%115.672021-04-30
STAPORKOW4.30-0.02-0.46%27.032021-04-30
STARHEDGE0.68-0.00-0.29%2.212021-04-30
SUNEX6.98+0.01+0.14%54.062021-04-30
SUWARY22.00-1.00-4.35%53.312021-04-30
SWISSMED9.10+0.60+7.06%82.602021-04-30
SYGNITY10.30-0.10-0.96%56.662021-04-30
SYNEKTIK29.05-0.05-0.17%85.162021-04-30
TALANX159.600.000.00%0.002021-04-30
TALEX16.90-0.80-4.52%5.732021-04-30
TATRY150.00+2.00+1.35%7.502021-04-30
TAURONPE3.38-0.06-1.69%17,482.482021-04-30
TERMOREX0.93-0.04-4.64%12.852021-04-30
TESGAS4.92+0.01+0.31%6.732021-04-30
TIM28.30-0.05-0.18%325.682021-04-30
TORPOL12.68+0.38+3.09%724.762021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TOYA7.94+0.14+1.79%654.482021-04-30
TRAKCJA2.74-0.06-2.14%311.562021-04-30
TRANSPOL3.04+0.04+1.33%105.922021-04-30
TRIGONPP49.740.000.00%0.002021-04-30
TRITON3.660.000.00%0.002021-04-30
TXM0.100.000.00%0.002021-04-30
ULMA69.500.000.00%15.012021-04-30
UNIBEP10.70-0.40-3.60%115.442021-04-30
UNICREDIT38.80-0.40-1.02%2.332021-04-30
UNIMA3.35+0.09+2.76%0.432021-04-30
UNIMOT49.30-0.50-1.00%380.852021-04-30
URSUS0.97-0.00-0.10%40.392021-04-30
VIGOSYS784.00+22.00+2.89%657.232021-04-30
VINDEXUS5.48-0.04-0.72%4.562021-04-30
VISTAL4.28+0.03+0.71%78.232021-04-30
VISTULA3.45-0.02-0.58%63.612021-04-30
VIVID1.59+0.04+2.58%44.372021-04-30
VOTUM18.14-0.06-0.33%376.672021-04-30
VOXEL44.00+0.50+1.15%88.652021-04-30
WARIMPEX5.160.000.00%0.002021-04-30
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WASKO1.76+0.04+2.33%56.902021-04-30
WAWEL606.00+6.00+1.00%41.022021-04-30
WIELTON10.82+0.02+0.19%1,714.082021-04-30
WIKANA4.04-0.12-2.88%2.042021-04-30
WIRTUALNA100.20-1.40-1.38%602.612021-04-30
WITTCHEN11.80-0.05-0.42%217.022021-04-30
WOJAS5.10+0.10+2.00%0.272021-04-30
WORKSERV1.44-0.00-0.28%349.432021-04-30
XTB18.11+0.32+1.80%10,596.332021-04-30
ZAMET0.81-0.01-1.22%42.402021-04-30
ZASTAL3.66-0.12-3.17%103.802021-04-30
ZEPAK10.55-0.05-0.47%132.222021-04-30
ZPUE228.000.000.00%26.372021-04-30
ZREMB1.28-0.03-2.29%27.372021-04-30
ZUE4.95+0.36+7.84%111.282021-04-30
ZYWIEC480.00-4.00-0.83%200.192021-04-30
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2429,19 -13,92 -0,57%
WIG 73886,10 -336,29 -0,45%
sWIG80 21470,45 -75,44 -0,35%
mWIG40 5632,27 +0,55 +0,01%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2429,19 -13,92 -0,57%