Notowania

Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-06-10

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP11 060,00-340,00-2,98%15 549,712021-06-10
11BIT487,00-47,50-8,89%18 690,292021-06-10
BENEFIT907,00-11,00-1,20%236,862021-06-10
QMULTIFIZ1 579,00-10,99-0,69%30,002021-06-10
DINOPL271,70-8,10-2,89%29 713,012021-06-10
NOVITA230,00-6,00-2,54%22,642021-06-10
MERCATOR234,00-5,70-2,38%15 793,842021-06-10
BUDIMEX287,00-5,50-1,88%547,632021-06-10
CCC114,85-3,45-2,92%15 293,322021-06-10
MBANK296,60-3,40-1,13%12 705,382021-06-10
MOBRUK336,00-3,00-0,89%3 357,142021-06-10
COMARCH250,00-3,00-1,19%506,012021-06-10
ERBUD65,40-2,80-4,11%453,262021-06-10
AMICA169,40-2,60-1,51%746,902021-06-10
CDPROJEKT174,00-2,50-1,42%49 620,972021-06-10
WIRTUALNA108,40-2,40-2,17%2 698,432021-06-10
BZWBK261,00-2,40-0,91%11 419,602021-06-10
ZYWIEC479,00-2,00-0,42%77,132021-06-10
KPPD54,00-2,00-3,57%47,272021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT24,90-1,80-6,74%47,972021-06-10
MFO42,00-1,60-3,67%195,942021-06-10
INTERCARS379,00-1,00-0,26%5 389,932021-06-10
OVOSTAR79,00-1,00-1,25%0,082021-06-10
STALPROD395,00-1,00-0,25%568,712021-06-10
UNIMOT50,50-1,00-1,94%414,652021-06-10
ARTIFEX13,75-0,90-6,14%213,112021-06-10
PBKM94,00-0,80-0,84%12,412021-06-10
INVFIZ956,30-0,80-0,08%9,562021-06-10
ENELMED17,50-0,80-4,37%21,082021-06-10
CITYSERV12,25-0,75-5,77%8,702021-06-10
FORTE59,00-0,70-1,17%254,962021-06-10
FERRO37,70-0,70-1,82%117,882021-06-10
ASTARTA49,85-0,65-1,29%939,892021-06-10
SYNEKTIK35,00-0,60-1,69%133,902021-06-10
SKARBIEC37,70-0,60-1,57%166,802021-06-10
PWRMEDIA11,20-0,55-4,68%63,692021-06-10
ZPUE199,50-0,50-0,25%111,962021-06-10
AUTOPARTN11,70-0,50-4,10%1 330,282021-06-10
PCCROKITA76,50-0,50-0,65%36,862021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
UNICREDIT48,33-0,47-0,96%1,062021-06-10
ASBIS22,20-0,45-1,99%15 709,952021-06-10
SEKO10,30-0,40-3,74%12,642021-06-10
RAWLPLUG15,60-0,40-2,50%19,002021-06-10
VOXEL45,70-0,40-0,87%116,892021-06-10
EFEKT8,22-0,34-3,97%6,562021-06-10
KOMPUTRON4,34-0,31-6,67%128,292021-06-10
WIKANA5,55-0,30-5,13%54,622021-06-10
MOSTALPLC12,80-0,30-2,29%12,192021-06-10
PMPG5,00-0,25-4,76%10,512021-06-10
BOWIM8,74-0,20-2,24%1 793,832021-06-10
REMAK25,80-0,20-0,77%32,462021-06-10
PROCHEM25,20-0,20-0,79%7,232021-06-10
GRODNO14,60-0,20-1,35%682,802021-06-10
ABPL58,60-0,20-0,34%200,102021-06-10
BOGDANKA26,00-0,20-0,76%1 795,182021-06-10
SYGNITY9,90-0,20-1,98%89,102021-06-10
JSW34,81-0,19-0,54%24 270,372021-06-10
INC7,20-0,18-2,44%78,002021-06-10
MOSTALWAR7,00-0,16-2,23%35,442021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARTERIA7,20-0,15-2,04%15,612021-06-10
HARPER9,80-0,13-1,31%31,142021-06-10
RADPOL3,13-0,12-3,69%720,372021-06-10
ACTION11,65-0,10-0,85%285,452021-06-10
FEERUM11,80-0,10-0,84%0,062021-06-10
EUCO4,94-0,10-1,98%5,452021-06-10
PEKABEX25,70-0,10-0,39%129,762021-06-10
MAKARONPL7,20-0,10-1,37%3,422021-06-10
SETANTA9,18-0,10-1,08%85,692021-06-10
TALEX16,90-0,10-0,59%38,862021-06-10
PROJPRZEM16,90-0,10-0,59%2,012021-06-10
MONNARI2,95-0,10-3,28%102,942021-06-10
ALTA2,76-0,10-3,50%36,722021-06-10
AGROWILL2,20-0,10-4,35%7,412021-06-10
LIBET2,31-0,08-3,35%5,142021-06-10
LARQ1,49-0,07-4,79%47,882021-06-10
RANKPROGR2,70-0,07-2,53%346,912021-06-10
GETIN1,29-0,07-5,15%1 915,832021-06-10
06MAGNA2,56-0,07-2,66%11,042021-06-10
IALBGR2,38-0,07-2,86%88,282021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLWAX3,20-0,07-2,14%65,012021-06-10
MILLENNIUM4,96-0,06-1,27%3 523,162021-06-10
VINDEXUS6,50-0,06-0,91%11,712021-06-10
OTMUCHOW3,30-0,06-1,79%43,022021-06-10
ENERGA8,19-0,06-0,73%235,662021-06-10
TESGAS4,59-0,06-1,18%57,782021-06-10
HERKULES1,43-0,06-3,70%53,932021-06-10
POLIMEXMS4,69-0,05-1,05%755,492021-06-10
PEMANAGER18,75-0,05-0,27%0,382021-06-10
PAMAPOL2,64-0,05-1,86%27,852021-06-10
VISTULA3,75-0,05-1,32%150,372021-06-10
PHN15,90-0,05-0,31%53,142021-06-10
TIM33,25-0,05-0,15%328,432021-06-10
CLNPHARMA44,95-0,05-0,11%950,002021-06-10
KGL17,20-0,05-0,29%32,102021-06-10
MWTRADE3,95-0,04-1,00%0,062021-06-10
STAPORKOW3,26-0,04-1,21%80,072021-06-10
WIELTON10,90-0,04-0,37%330,012021-06-10
PLAZACNTR1,14-0,03-2,90%37,282021-06-10
WORKSERV1,31-0,03-2,53%68,952021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRITON3,72-0,03-0,80%18,162021-06-10
IMPERA3,90-0,03-0,76%22,832021-06-10
OPENFIN0,83-0,03-3,02%7,572021-06-10
BRIJU0,39-0,03-5,98%9,072021-06-10
LCCORP3,50-0,03-0,71%223,342021-06-10
AIRWAY1,67-0,02-1,41%79,912021-06-10
PRAIRIE0,85-0,02-2,52%3 183,092021-06-10
POZBUD3,58-0,02-0,56%156,592021-06-10
BIOTON5,24-0,02-0,38%248,542021-06-10
ENERGOINS1,84-0,02-1,08%36,722021-06-10
ZEPAK9,96-0,02-0,20%9,462021-06-10
QUERCUS5,18-0,02-0,38%163,662021-06-10
ZASTAL2,99-0,02-0,66%72,892021-06-10
GLCOSMED4,10-0,02-0,49%84,732021-06-10
ODLEWNIE6,28-0,02-0,32%12,252021-06-10
ELZAB4,80-0,02-0,41%2,162021-06-10
BBIDEV5,96-0,02-0,33%98,232021-06-10
IQP0,59-0,02-2,97%3,992021-06-10
RAFAKO1,28-0,02-1,38%279,932021-06-10
PCCEXOL3,15-0,02-0,57%112,182021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
URSUS0,81-0,02-2,17%76,572021-06-10
EKOEXPORT3,36-0,01-0,44%87,682021-06-10
WASKO1,66-0,01-0,90%21,502021-06-10
MOSTALZAB1,50-0,01-0,99%72,922021-06-10
SANWIL2,93-0,01-0,51%42,152021-06-10
STARHEDGE0,58-0,01-1,69%1,572021-06-10
RONSON1,92-0,01-0,52%31,802021-06-10
IMS3,53-0,01-0,28%4,592021-06-10
TERMOREX0,88-0,01-1,12%1,762021-06-10
ENEA9,69-0,01-0,10%5 742,412021-06-10
BIOMEDLUB9,88-0,01-0,10%1 948,582021-06-10
MILKILAND1,16-0,01-0,85%513,732021-06-10
GETINOBLE0,20-0,01-3,10%656,102021-06-10
LUBAWA1,39-0,01-0,43%130,642021-06-10
KCI1,66-0,01-0,30%94,002021-06-10
PEPEES1,46-0,01-0,34%15,812021-06-10
REDAN0,43-0,01-1,14%9,872021-06-10
ELKOP0,54-0,00-0,74%6,632021-06-10
HUBSTYLE0,77-0,00-0,52%2,552021-06-10
MARVIPOL0,76-0,00-0,39%267,692021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS0,89-0,00-0,22%10,662021-06-10
MANGATA87,600,000,00%14,162021-06-10
PGSSOFT18,000,000,00%53,342021-06-10
STALPROFI13,150,000,00%213,772021-06-10
LENTEX10,850,000,00%15,822021-06-10
ARCTIC6,050,000,00%866,432021-06-10
INPRO7,900,000,00%6,432021-06-10
INVCEEFIZ460,100,000,00%0,002021-06-10
RAINBOW31,350,000,00%86,692021-06-10
OPERA3GR259,100,000,00%1,302021-06-10
LMBSFIZ1 301,100,000,00%0,002021-06-10
ERG46,000,000,00%4,232021-06-10
SKOTAN2,500,000,00%17,322021-06-10
LMASFIZ1 479,990,000,00%0,002021-06-10
KREC19,200,000,00%22,892021-06-10
KREDYTIN11,900,000,00%0,022021-06-10
POLICE12,750,000,00%30,432021-06-10
RAFAMET17,500,000,00%0,432021-06-10
SIMPLE13,000,000,00%0,002021-06-10
POLNORD3,530,000,00%0,002021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LMCSFIZ1 444,000,000,00%0,002021-06-10
OPTEAM15,600,000,00%36,792021-06-10
INTERFERI4,520,000,00%0,002021-06-10
GTC6,620,000,00%35,882021-06-10
CZTOREBKA0,590,000,00%2,672021-06-10
SANOK27,100,000,00%141,922021-06-10
SOPHARMA8,150,000,00%0,002021-06-10
KRUSZWICA66,000,000,00%0,002021-06-10
COMP62,600,000,00%113,552021-06-10
JWCONSTR4,160,000,00%0,002021-06-10
SILVANO7,720,000,00%0,002021-06-10
ENAP1,560,000,00%0,002021-06-10
DEBICA83,200,000,00%48,392021-06-10
BEST29,400,000,00%0,882021-06-10
BPHFIZBI2141,000,000,00%0,002021-06-10
CELTIC8,200,000,00%0,002021-06-10
ATLASEST2,360,000,00%0,002021-06-10
MCI18,800,000,00%9,192021-06-10
BPHFIZBI5117,100,000,00%0,002021-06-10
EMCINSMED13,800,000,00%0,072021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZDS112,000,000,00%0,002021-06-10
IDMSA1,520,000,00%0,002021-06-10
BPHFIZMLI96,490,000,00%0,002021-06-10
ASSECOSEE39,300,000,00%108,982021-06-10
MUZA5,800,000,00%15,392021-06-10
EDINVEST4,240,000,00%0,852021-06-10
COMPERIA7,100,000,00%3,762021-06-10
INVISTA0,960,000,00%0,482021-06-10
BRASTER1,130,000,00%0,002021-06-10
KOPEX1,270,000,00%2,832021-06-10
OEX20,600,000,00%0,002021-06-10
BGZBNPP67,800,000,00%143,212021-06-10
BPHFIZBI4122,100,000,00%0,002021-06-10
DGA6,900,000,00%0,012021-06-10
SWISSMED9,100,000,00%0,092021-06-10
HELIO14,700,000,00%4,952021-06-10
GRAVITON1,750,000,00%0,002021-06-10
ATLANTAPL8,940,000,00%0,002021-06-10
APLISENS13,000,000,00%0,822021-06-10
APATOR23,800,000,00%272,732021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SFINKS0,650,000,00%0,002021-06-10
SARE7,200,000,00%13,682021-06-10
PROVIDENT6,800,000,00%0,002021-06-10
KOMPAP20,400,000,00%2,412021-06-10
NTTSYSTEM5,960,000,00%97,712021-06-10
PKOGS91,360,000,00%0,002021-06-10
LMDSFIZ1 461,000,000,00%0,002021-06-10
NEWAG25,800,000,00%83,332021-06-10
TALANX170,000,000,00%0,002021-06-10
LMESFIZ1 440,010,000,00%0,002021-06-10
CPGROUP8,500,000,00%19,082021-06-10
LABOPRINT17,000,000,00%13,122021-06-10
PKOSO110,900,000,00%0,002021-06-10
TRIGONPP59,000,000,00%0,002021-06-10
VIGOSYS778,000,000,00%25,152021-06-10
EVEREST10,200,000,00%5,672021-06-10
ADIUVO5,620,000,00%0,002021-06-10
ATAL50,000,000,00%33,162021-06-10
PZUAKORD120,080,000,00%0,002021-06-10
PKOGD113,490,000,00%0,002021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDYCZNYFIZ182,000,000,00%0,002021-06-10
ARCHICOM23,800,000,00%50,812021-06-10
PKOASZEWZ97,960,000,00%0,002021-06-10
I2DEV12,000,000,00%0,122021-06-10
BIK22,400,000,00%0,002021-06-10
TXM0,100,000,00%0,002021-06-10
BMPAG0,720,000,00%11,312021-06-10
CFI0,27+0,01+1,87%12,192021-06-10
MIRACULUM1,35+0,01+0,37%62,592021-06-10
PLASTBOX2,24+0,01+0,45%47,752021-06-10
ORCOGROUP2,20+0,01+0,46%38,902021-06-10
STALEXP3,55+0,01+0,28%219,992021-06-10
JWWINVEST2,31+0,01+0,43%0,062021-06-10
VISTAL3,81+0,01+0,26%34,312021-06-10
FAMUR2,35+0,01+0,43%463,622021-06-10
COGNOR3,47+0,01+0,29%2 309,412021-06-10
ATMGRUPA4,26+0,01+0,24%866,702021-06-10
SKYLINE0,85+0,01+1,19%0,292021-06-10
TRAKCJA2,28+0,01+0,44%248,312021-06-10
ATREM2,32+0,01+0,43%6,812021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDIACAP2,48+0,01+0,40%0,412021-06-10
MOJ1,48+0,01+0,68%3,982021-06-10
ALTUSTFI1,90+0,01+0,80%63,172021-06-10
ASMGROUP0,69+0,01+2,24%2,752021-06-10
VIVID1,61+0,02+1,13%19,132021-06-10
APSENERGY4,07+0,02+0,49%1,232021-06-10
FERRUM4,42+0,02+0,45%0,022021-06-10
IZOLACJA3,16+0,02+0,64%1,902021-06-10
LENA5,52+0,02+0,36%115,392021-06-10
ZUE4,04+0,02+0,50%15,202021-06-10
IMMOBILE2,68+0,02+0,75%5,072021-06-10
RELPOL7,12+0,02+0,28%39,132021-06-10
BORYSZEW3,30+0,03+0,76%119,292021-06-10
ZAMET0,85+0,03+3,41%27,092021-06-10
RUBICON1,53+0,03+2,00%14,712021-06-10
MEXPOLSKA2,28+0,03+1,33%15,492021-06-10
IZOSTAL3,84+0,03+0,79%28,042021-06-10
INTERSPPL1,30+0,03+2,36%8,762021-06-10
UNIMA3,33+0,03+0,91%0,012021-06-10
ORANGEPL6,76+0,04+0,52%7 274,672021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROTEKTOR3,73+0,04+1,08%15,412021-06-10
ATENDE5,88+0,04+0,68%208,292021-06-10
MBWS7,00+0,04+0,57%0,012021-06-10
WOJAS4,78+0,04+0,84%12,142021-06-10
IPOPEMA5,72+0,04+0,70%24,262021-06-10
CIGAMES1,76+0,04+2,50%2 769,202021-06-10
ECHO4,73+0,05+1,07%200,962021-06-10
BEDZIN8,60+0,05+0,58%0,312021-06-10
GROCLIN3,35+0,05+1,52%202,512021-06-10
INTERAOLT20,15+0,05+0,25%156,282021-06-10
CORMAY1,23+0,05+4,24%404,092021-06-10
DELKO16,84+0,06+0,36%36,182021-06-10
MDIENERGIA3,91+0,07+1,82%67,942021-06-10
TAURONPE3,58+0,07+2,05%9 560,092021-06-10
ZREMB1,17+0,08+7,34%25,042021-06-10
TRANSPOL3,47+0,08+2,36%705,642021-06-10
MASTERPHA3,77+0,09+2,45%1,732021-06-10
PGNIG6,43+0,09+1,42%31 496,552021-06-10
PANOVA14,80+0,10+0,68%2,532021-06-10
EUROCASH15,06+0,10+0,67%3 400,272021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SELVITA58,20+0,10+0,17%303,542021-06-10
BETACOM11,00+0,10+0,92%3,132021-06-10
WARIMPEX5,10+0,10+2,00%0,152021-06-10
LSISOFT15,95+0,10+0,63%137,252021-06-10
KINOPOL14,55+0,10+0,69%892,582021-06-10
SELENAFM24,10+0,10+0,42%171,262021-06-10
CIECH48,95+0,10+0,20%1 131,962021-06-10
OTLOG10,25+0,10+0,99%14,372021-06-10
DEKPOL40,00+0,10+0,25%71,062021-06-10
CDRL22,00+0,10+0,46%2,222021-06-10
INSTALKRK31,60+0,10+0,32%32,472021-06-10
PRAGMAINK5,60+0,10+1,82%1,122021-06-10
AGROTON7,84+0,10+1,29%73,322021-06-10
PRAGMAFA24,40+0,10+0,41%88,572021-06-10
FASING13,00+0,10+0,78%5,142021-06-10
AILLERON14,60+0,10+0,69%120,972021-06-10
MIRBUD4,97+0,12+2,37%1 827,282021-06-10
NETIA5,92+0,12+2,07%5,942021-06-10
ELEKTROTI7,10+0,12+1,72%4,572021-06-10
TORPOL15,74+0,14+0,90%358,682021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BUMECH3,16+0,14+4,64%166,292021-06-10
BOS8,16+0,14+1,75%133,262021-06-10
COALENERG3,33+0,14+4,39%2 502,702021-06-10
PGE10,39+0,16+1,56%15 377,862021-06-10
SUNEX6,39+0,17+2,73%53,112021-06-10
SONEL13,30+0,20+1,53%532,552021-06-10
SNIEZKA87,00+0,20+0,23%30,632021-06-10
INTROL7,00+0,20+2,94%31,452021-06-10
ALUMETAL63,80+0,20+0,31%140,012021-06-10
ENTER43,20+0,20+0,47%57,182021-06-10
4FUNMEDIA5,90+0,20+3,51%3,822021-06-10
EUROTEL45,00+0,20+0,45%116,372021-06-10
CNT17,40+0,20+1,16%10,152021-06-10
HYDROTOR36,00+0,20+0,56%52,602021-06-10
ASSECOBS37,20+0,20+0,54%242,692021-06-10
EUROHOLD9,90+0,20+2,06%13,912021-06-10
PULAWY93,00+0,20+0,22%96,192021-06-10
TOYA8,99+0,21+2,39%2 094,852021-06-10
SOLAR5,60+0,22+4,09%55,892021-06-10
WITTCHEN11,75+0,25+2,17%132,892021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DROZAPOL7,65+0,25+3,38%325,772021-06-10
SANTANDER15,29+0,29+1,96%34,842021-06-10
ACAUTOGAZ36,80+0,30+0,82%53,592021-06-10
KERNEL57,30+0,30+0,53%6 461,852021-06-10
ROPCZYCE29,10+0,30+1,04%21,202021-06-10
DECORA40,50+0,30+0,75%393,382021-06-10
UNIBEP13,00+0,30+2,36%132,982021-06-10
GPW49,00+0,30+0,62%1 033,812021-06-10
AMBRA23,70+0,30+1,28%249,122021-06-10
MENNICA21,80+0,30+1,40%67,672021-06-10
KSGAGRO4,19+0,31+7,99%817,502021-06-10
LOTOS53,94+0,34+0,63%28 927,142021-06-10
VOTUM16,48+0,36+2,23%388,042021-06-10
ALIOR34,08+0,37+1,10%10 584,532021-06-10
ESOTIQ26,10+0,40+1,56%44,512021-06-10
OPONEO.PL52,80+0,40+0,76%592,732021-06-10
PEP71,60+0,40+0,56%54,262021-06-10
SECOGROUP14,60+0,40+2,82%0,102021-06-10
MLPGROUP76,40+0,40+0,53%3,822021-06-10
MEDICALG31,95+0,45+1,43%505,322021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HANDLOWY47,50+0,45+0,96%1 421,162021-06-10
KRVITAMIN19,50+0,46+2,42%171,752021-06-10
XTB18,28+0,47+2,64%4 585,712021-06-10
ULMA59,50+0,50+0,85%6,602021-06-10
IMCOMPANY26,50+0,50+1,92%132,862021-06-10
PKPCARGO22,90+0,55+2,46%3 268,022021-06-10
CYFRPLSAT30,56+0,58+1,93%7 020,622021-06-10
MERCOR21,10+0,60+2,93%98,432021-06-10
LOKUM25,40+0,60+2,42%129,882021-06-10
SUWARY24,20+0,80+3,42%12,162021-06-10
INGBSK190,00+0,80+0,42%1 406,722021-06-10
IZOBLOK39,00+0,90+2,36%35,382021-06-10
PKOBP40,13+0,99+2,53%90 977,332021-06-10
AGORA11,00+1,00+10,00%1 274,942021-06-10
PZU38,59+1,04+2,77%126 262,752021-06-10
GRUPAAZOTY35,78+1,08+3,11%3 745,102021-06-10
ASSECOPOL70,95+1,35+1,94%4 216,152021-06-10
DOMDEV155,00+1,40+0,91%1 068,392021-06-10
KOGENERA36,10+1,50+4,34%742,612021-06-10
KETY598,00+2,00+0,34%1 631,282021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGHM197,40+2,05+1,05%115 489,392021-06-10
LIVECHAT123,00+2,20+1,82%3 765,132021-06-10
PKNORLEN82,78+2,50+3,11%90 555,802021-06-10
INVGLDFIZ1 740,10+3,00+0,17%5,222021-06-10
KRKA474,00+3,00+0,64%107,552021-06-10
PEKAO99,08+3,28+3,42%93 852,132021-06-10
CEZ116,00+3,60+3,20%195,532021-06-10
WAWEL600,00+4,00+0,67%90,542021-06-10
MABION82,00+4,60+5,94%14 142,722021-06-10
TATRY160,00+5,00+3,23%14,162021-06-10
ORZBIALY24,90+5,20+26,40%1 168,982021-06-10
INVPEFIZ1 045,00+5,99+0,58%2,092021-06-10
KRUK277,00+10,00+3,75%8 360,362021-06-10
PLAYWAY491,00+11,80+2,46%2 441,772021-06-10
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2179,71 -22,15 -1,01%
WIG 67730,01 -473,85 -0,69%
sWIG80 20338,94 +40,46 +0,20%
mWIG40 5370,01 -12,01 -0,22%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2179,71 -22,15 -1,01%