Notowania

Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-06-10

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PZU38.59+1.04+2.77%126,262.752021-06-10
KGHM197.40+2.05+1.05%115,489.392021-06-10
PEKAO99.08+3.28+3.42%93,852.132021-06-10
PKOBP40.13+0.99+2.53%90,977.332021-06-10
PKNORLEN82.78+2.50+3.11%90,555.802021-06-10
CDPROJEKT174.00-2.50-1.42%49,620.972021-06-10
PGNIG6.43+0.09+1.42%31,496.552021-06-10
DINOPL271.70-8.10-2.89%29,713.012021-06-10
LOTOS53.94+0.34+0.63%28,927.142021-06-10
JSW34.81-0.19-0.54%24,270.372021-06-10
11BIT487.00-47.50-8.89%18,690.292021-06-10
MERCATOR234.00-5.70-2.38%15,793.842021-06-10
ASBIS22.20-0.45-1.99%15,709.952021-06-10
LPP11,060.00-340.00-2.98%15,549.712021-06-10
PGE10.39+0.16+1.56%15,377.862021-06-10
CCC114.85-3.45-2.92%15,293.322021-06-10
MABION82.00+4.60+5.94%14,142.722021-06-10
MBANK296.60-3.40-1.13%12,705.382021-06-10
BZWBK261.00-2.40-0.91%11,419.602021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALIOR34.08+0.37+1.10%10,584.532021-06-10
TAURONPE3.58+0.07+2.05%9,560.092021-06-10
KRUK277.00+10.00+3.75%8,360.362021-06-10
ORANGEPL6.76+0.04+0.52%7,274.672021-06-10
CYFRPLSAT30.56+0.58+1.93%7,020.622021-06-10
KERNEL57.30+0.30+0.53%6,461.852021-06-10
ENEA9.69-0.01-0.10%5,742.412021-06-10
INTERCARS379.00-1.00-0.26%5,389.932021-06-10
XTB18.28+0.47+2.64%4,585.712021-06-10
ASSECOPOL70.95+1.35+1.94%4,216.152021-06-10
LIVECHAT123.00+2.20+1.82%3,765.132021-06-10
GRUPAAZOTY35.78+1.08+3.11%3,745.102021-06-10
MILLENNIUM4.96-0.06-1.27%3,523.162021-06-10
EUROCASH15.06+0.10+0.67%3,400.272021-06-10
MOBRUK336.00-3.00-0.89%3,357.142021-06-10
PKPCARGO22.90+0.55+2.46%3,268.022021-06-10
PRAIRIE0.85-0.02-2.52%3,183.092021-06-10
CIGAMES1.76+0.04+2.50%2,769.202021-06-10
WIRTUALNA108.40-2.40-2.17%2,698.432021-06-10
COALENERG3.33+0.14+4.39%2,502.702021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLAYWAY491.00+11.80+2.46%2,441.772021-06-10
COGNOR3.47+0.01+0.29%2,309.412021-06-10
TOYA8.99+0.21+2.39%2,094.852021-06-10
BIOMEDLUB9.88-0.01-0.10%1,948.582021-06-10
GETIN1.29-0.07-5.15%1,915.832021-06-10
MIRBUD4.97+0.12+2.37%1,827.282021-06-10
BOGDANKA26.00-0.20-0.76%1,795.182021-06-10
BOWIM8.74-0.20-2.24%1,793.832021-06-10
KETY598.00+2.00+0.34%1,631.282021-06-10
HANDLOWY47.50+0.45+0.96%1,421.162021-06-10
INGBSK190.00+0.80+0.42%1,406.722021-06-10
AUTOPARTN11.70-0.50-4.10%1,330.282021-06-10
AGORA11.00+1.00+10.00%1,274.942021-06-10
ORZBIALY24.90+5.20+26.40%1,168.982021-06-10
CIECH48.95+0.10+0.20%1,131.962021-06-10
DOMDEV155.00+1.40+0.91%1,068.392021-06-10
GPW49.00+0.30+0.62%1,033.812021-06-10
CLNPHARMA44.95-0.05-0.11%950.002021-06-10
ASTARTA49.85-0.65-1.29%939.892021-06-10
KINOPOL14.55+0.10+0.69%892.582021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATMGRUPA4.26+0.01+0.24%866.702021-06-10
ARCTIC6.050.000.00%866.432021-06-10
KSGAGRO4.19+0.31+7.99%817.502021-06-10
POLIMEXMS4.69-0.05-1.05%755.492021-06-10
AMICA169.40-2.60-1.51%746.902021-06-10
KOGENERA36.10+1.50+4.34%742.612021-06-10
RADPOL3.13-0.12-3.69%720.372021-06-10
TRANSPOL3.47+0.08+2.36%705.642021-06-10
GRODNO14.60-0.20-1.35%682.802021-06-10
GETINOBLE0.20-0.01-3.10%656.102021-06-10
OPONEO.PL52.80+0.40+0.76%592.732021-06-10
STALPROD395.00-1.00-0.25%568.712021-06-10
BUDIMEX287.00-5.50-1.88%547.632021-06-10
SONEL13.30+0.20+1.53%532.552021-06-10
MILKILAND1.16-0.01-0.85%513.732021-06-10
COMARCH250.00-3.00-1.19%506.012021-06-10
MEDICALG31.95+0.45+1.43%505.322021-06-10
FAMUR2.35+0.01+0.43%463.622021-06-10
ERBUD65.40-2.80-4.11%453.262021-06-10
UNIMOT50.50-1.00-1.94%414.652021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CORMAY1.23+0.05+4.24%404.092021-06-10
DECORA40.50+0.30+0.75%393.382021-06-10
VOTUM16.48+0.36+2.23%388.042021-06-10
TORPOL15.74+0.14+0.90%358.682021-06-10
RANKPROGR2.70-0.07-2.53%346.912021-06-10
WIELTON10.90-0.04-0.37%330.012021-06-10
TIM33.25-0.05-0.15%328.432021-06-10
DROZAPOL7.65+0.25+3.38%325.772021-06-10
SELVITA58.20+0.10+0.17%303.542021-06-10
ACTION11.65-0.10-0.85%285.452021-06-10
RAFAKO1.28-0.02-1.38%279.932021-06-10
APATOR23.800.000.00%272.732021-06-10
MARVIPOL0.76-0.00-0.39%267.692021-06-10
FORTE59.00-0.70-1.17%254.962021-06-10
AMBRA23.70+0.30+1.28%249.122021-06-10
BIOTON5.24-0.02-0.38%248.542021-06-10
TRAKCJA2.28+0.01+0.44%248.312021-06-10
ASSECOBS37.20+0.20+0.54%242.692021-06-10
BENEFIT907.00-11.00-1.20%236.862021-06-10
ENERGA8.19-0.06-0.73%235.662021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LCCORP3.50-0.03-0.71%223.342021-06-10
STALEXP3.55+0.01+0.28%219.992021-06-10
STALPROFI13.150.000.00%213.772021-06-10
ARTIFEX13.75-0.90-6.14%213.112021-06-10
ATENDE5.88+0.04+0.68%208.292021-06-10
GROCLIN3.35+0.05+1.52%202.512021-06-10
ECHO4.73+0.05+1.07%200.962021-06-10
ABPL58.60-0.20-0.34%200.102021-06-10
MFO42.00-1.60-3.67%195.942021-06-10
CEZ116.00+3.60+3.20%195.532021-06-10
KRVITAMIN19.50+0.46+2.42%171.752021-06-10
SELENAFM24.10+0.10+0.42%171.262021-06-10
SKARBIEC37.70-0.60-1.57%166.802021-06-10
BUMECH3.16+0.14+4.64%166.292021-06-10
QUERCUS5.18-0.02-0.38%163.662021-06-10
POZBUD3.58-0.02-0.56%156.592021-06-10
INTERAOLT20.15+0.05+0.25%156.282021-06-10
VISTULA3.75-0.05-1.32%150.372021-06-10
BGZBNPP67.800.000.00%143.212021-06-10
SANOK27.100.000.00%141.922021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALUMETAL63.80+0.20+0.31%140.012021-06-10
LSISOFT15.95+0.10+0.63%137.252021-06-10
SYNEKTIK35.00-0.60-1.69%133.902021-06-10
BOS8.16+0.14+1.75%133.262021-06-10
UNIBEP13.00+0.30+2.36%132.982021-06-10
WITTCHEN11.75+0.25+2.17%132.892021-06-10
IMCOMPANY26.50+0.50+1.92%132.862021-06-10
LUBAWA1.39-0.01-0.43%130.642021-06-10
LOKUM25.40+0.60+2.42%129.882021-06-10
PEKABEX25.70-0.10-0.39%129.762021-06-10
KOMPUTRON4.34-0.31-6.67%128.292021-06-10
AILLERON14.60+0.10+0.69%120.972021-06-10
BORYSZEW3.30+0.03+0.76%119.292021-06-10
FERRO37.70-0.70-1.82%117.882021-06-10
VOXEL45.70-0.40-0.87%116.892021-06-10
EUROTEL45.00+0.20+0.45%116.372021-06-10
LENA5.52+0.02+0.36%115.392021-06-10
COMP62.600.000.00%113.552021-06-10
PCCEXOL3.15-0.02-0.57%112.182021-06-10
ZPUE199.50-0.50-0.25%111.962021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ASSECOSEE39.300.000.00%108.982021-06-10
KRKA474.00+3.00+0.64%107.552021-06-10
MONNARI2.95-0.10-3.28%102.942021-06-10
MERCOR21.10+0.60+2.93%98.432021-06-10
BBIDEV5.96-0.02-0.33%98.232021-06-10
NTTSYSTEM5.960.000.00%97.712021-06-10
PULAWY93.00+0.20+0.22%96.192021-06-10
KCI1.66-0.01-0.30%94.002021-06-10
WAWEL600.00+4.00+0.67%90.542021-06-10
SYGNITY9.90-0.20-1.98%89.102021-06-10
PRAGMAFA24.40+0.10+0.41%88.572021-06-10
IALBGR2.38-0.07-2.86%88.282021-06-10
EKOEXPORT3.36-0.01-0.44%87.682021-06-10
RAINBOW31.350.000.00%86.692021-06-10
SETANTA9.18-0.10-1.08%85.692021-06-10
GLCOSMED4.10-0.02-0.49%84.732021-06-10
NEWAG25.800.000.00%83.332021-06-10
STAPORKOW3.26-0.04-1.21%80.072021-06-10
AIRWAY1.67-0.02-1.41%79.912021-06-10
INC7.20-0.18-2.44%78.002021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZYWIEC479.00-2.00-0.42%77.132021-06-10
URSUS0.81-0.02-2.17%76.572021-06-10
AGROTON7.84+0.10+1.29%73.322021-06-10
MOSTALZAB1.50-0.01-0.99%72.922021-06-10
ZASTAL2.99-0.02-0.66%72.892021-06-10
DEKPOL40.00+0.10+0.25%71.062021-06-10
WORKSERV1.31-0.03-2.53%68.952021-06-10
MDIENERGIA3.91+0.07+1.82%67.942021-06-10
MENNICA21.80+0.30+1.40%67.672021-06-10
POLWAX3.20-0.07-2.14%65.012021-06-10
PWRMEDIA11.20-0.55-4.68%63.692021-06-10
ALTUSTFI1.90+0.01+0.80%63.172021-06-10
MIRACULUM1.35+0.01+0.37%62.592021-06-10
TESGAS4.59-0.06-1.18%57.782021-06-10
ENTER43.20+0.20+0.47%57.182021-06-10
SOLAR5.60+0.22+4.09%55.892021-06-10
WIKANA5.55-0.30-5.13%54.622021-06-10
PEP71.60+0.40+0.56%54.262021-06-10
HERKULES1.43-0.06-3.70%53.932021-06-10
ACAUTOGAZ36.80+0.30+0.82%53.592021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PGSSOFT18.000.000.00%53.342021-06-10
PHN15.90-0.05-0.31%53.142021-06-10
SUNEX6.39+0.17+2.73%53.112021-06-10
HYDROTOR36.00+0.20+0.56%52.602021-06-10
ARCHICOM23.800.000.00%50.812021-06-10
DEBICA83.200.000.00%48.392021-06-10
K2INTERNT24.90-1.80-6.74%47.972021-06-10
LARQ1.49-0.07-4.79%47.882021-06-10
PLASTBOX2.24+0.01+0.45%47.752021-06-10
KPPD54.00-2.00-3.57%47.272021-06-10
ESOTIQ26.10+0.40+1.56%44.512021-06-10
OTMUCHOW3.30-0.06-1.79%43.022021-06-10
SANWIL2.93-0.01-0.51%42.152021-06-10
RELPOL7.12+0.02+0.28%39.132021-06-10
ORCOGROUP2.20+0.01+0.46%38.902021-06-10
TALEX16.90-0.10-0.59%38.862021-06-10
PLAZACNTR1.14-0.03-2.90%37.282021-06-10
PCCROKITA76.50-0.50-0.65%36.862021-06-10
OPTEAM15.600.000.00%36.792021-06-10
ALTA2.76-0.10-3.50%36.722021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENERGOINS1.84-0.02-1.08%36.722021-06-10
DELKO16.84+0.06+0.36%36.182021-06-10
GTC6.620.000.00%35.882021-06-10
MOSTALWAR7.00-0.16-2.23%35.442021-06-10
IZOBLOK39.00+0.90+2.36%35.382021-06-10
SANTANDER15.29+0.29+1.96%34.842021-06-10
VISTAL3.81+0.01+0.26%34.312021-06-10
ATAL50.000.000.00%33.162021-06-10
INSTALKRK31.60+0.10+0.32%32.472021-06-10
REMAK25.80-0.20-0.77%32.462021-06-10
KGL17.20-0.05-0.29%32.102021-06-10
RONSON1.92-0.01-0.52%31.802021-06-10
INTROL7.00+0.20+2.94%31.452021-06-10
HARPER9.80-0.13-1.31%31.142021-06-10
SNIEZKA87.00+0.20+0.23%30.632021-06-10
POLICE12.750.000.00%30.432021-06-10
QMULTIFIZ1,579.00-10.99-0.69%30.002021-06-10
IZOSTAL3.84+0.03+0.79%28.042021-06-10
PAMAPOL2.64-0.05-1.86%27.852021-06-10
ZAMET0.85+0.03+3.41%27.092021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VIGOSYS778.000.000.00%25.152021-06-10
ZREMB1.17+0.08+7.34%25.042021-06-10
IPOPEMA5.72+0.04+0.70%24.262021-06-10
KREC19.200.000.00%22.892021-06-10
IMPERA3.90-0.03-0.76%22.832021-06-10
NOVITA230.00-6.00-2.54%22.642021-06-10
WASKO1.66-0.01-0.90%21.502021-06-10
ROPCZYCE29.10+0.30+1.04%21.202021-06-10
ENELMED17.50-0.80-4.37%21.082021-06-10
VIVID1.61+0.02+1.13%19.132021-06-10
CPGROUP8.500.000.00%19.082021-06-10
RAWLPLUG15.60-0.40-2.50%19.002021-06-10
TRITON3.72-0.03-0.80%18.162021-06-10
SKOTAN2.500.000.00%17.322021-06-10
LENTEX10.850.000.00%15.822021-06-10
PEPEES1.46-0.01-0.34%15.812021-06-10
ARTERIA7.20-0.15-2.04%15.612021-06-10
MEXPOLSKA2.28+0.03+1.33%15.492021-06-10
PROTEKTOR3.73+0.04+1.08%15.412021-06-10
MUZA5.800.000.00%15.392021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZUE4.04+0.02+0.50%15.202021-06-10
RUBICON1.53+0.03+2.00%14.712021-06-10
OTLOG10.25+0.10+0.99%14.372021-06-10
MANGATA87.600.000.00%14.162021-06-10
TATRY160.00+5.00+3.23%14.162021-06-10
EUROHOLD9.90+0.20+2.06%13.912021-06-10
SARE7.200.000.00%13.682021-06-10
LABOPRINT17.000.000.00%13.122021-06-10
SEKO10.30-0.40-3.74%12.642021-06-10
PBKM94.00-0.80-0.84%12.412021-06-10
ODLEWNIE6.28-0.02-0.32%12.252021-06-10
CFI0.27+0.01+1.87%12.192021-06-10
MOSTALPLC12.80-0.30-2.29%12.192021-06-10
SUWARY24.20+0.80+3.42%12.162021-06-10
WOJAS4.78+0.04+0.84%12.142021-06-10
VINDEXUS6.50-0.06-0.91%11.712021-06-10
BMPAG0.720.000.00%11.312021-06-10
06MAGNA2.56-0.07-2.66%11.042021-06-10
PATENTUS0.89-0.00-0.22%10.662021-06-10
PMPG5.00-0.25-4.76%10.512021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CNT17.40+0.20+1.16%10.152021-06-10
REDAN0.43-0.01-1.14%9.872021-06-10
INVFIZ956.30-0.80-0.08%9.562021-06-10
ZEPAK9.96-0.02-0.20%9.462021-06-10
MCI18.800.000.00%9.192021-06-10
BRIJU0.39-0.03-5.98%9.072021-06-10
INTERSPPL1.30+0.03+2.36%8.762021-06-10
CITYSERV12.25-0.75-5.77%8.702021-06-10
OPENFIN0.83-0.03-3.02%7.572021-06-10
AGROWILL2.20-0.10-4.35%7.412021-06-10
PROCHEM25.20-0.20-0.79%7.232021-06-10
ATREM2.32+0.01+0.43%6.812021-06-10
ELKOP0.54-0.00-0.74%6.632021-06-10
ULMA59.50+0.50+0.85%6.602021-06-10
EFEKT8.22-0.34-3.97%6.562021-06-10
INPRO7.900.000.00%6.432021-06-10
NETIA5.92+0.12+2.07%5.942021-06-10
EVEREST10.200.000.00%5.672021-06-10
EUCO4.94-0.10-1.98%5.452021-06-10
INVGLDFIZ1,740.10+3.00+0.17%5.222021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LIBET2.31-0.08-3.35%5.142021-06-10
FASING13.00+0.10+0.78%5.142021-06-10
IMMOBILE2.68+0.02+0.75%5.072021-06-10
HELIO14.700.000.00%4.952021-06-10
IMS3.53-0.01-0.28%4.592021-06-10
ELEKTROTI7.10+0.12+1.72%4.572021-06-10
ERG46.000.000.00%4.232021-06-10
IQP0.59-0.02-2.97%3.992021-06-10
MOJ1.48+0.01+0.68%3.982021-06-10
MLPGROUP76.40+0.40+0.53%3.822021-06-10
4FUNMEDIA5.90+0.20+3.51%3.822021-06-10
COMPERIA7.100.000.00%3.762021-06-10
MAKARONPL7.20-0.10-1.37%3.422021-06-10
BETACOM11.00+0.10+0.92%3.132021-06-10
KOPEX1.270.000.00%2.832021-06-10
ASMGROUP0.69+0.01+2.24%2.752021-06-10
CZTOREBKA0.590.000.00%2.672021-06-10
HUBSTYLE0.77-0.00-0.52%2.552021-06-10
PANOVA14.80+0.10+0.68%2.532021-06-10
KOMPAP20.400.000.00%2.412021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CDRL22.00+0.10+0.46%2.222021-06-10
ELZAB4.80-0.02-0.41%2.162021-06-10
INVPEFIZ1,045.00+5.99+0.58%2.092021-06-10
PROJPRZEM16.90-0.10-0.59%2.012021-06-10
IZOLACJA3.16+0.02+0.64%1.902021-06-10
TERMOREX0.88-0.01-1.12%1.762021-06-10
MASTERPHA3.77+0.09+2.45%1.732021-06-10
STARHEDGE0.58-0.01-1.69%1.572021-06-10
OPERA3GR259.100.000.00%1.302021-06-10
APSENERGY4.07+0.02+0.49%1.232021-06-10
PRAGMAINK5.60+0.10+1.82%1.122021-06-10
UNICREDIT48.33-0.47-0.96%1.062021-06-10
BEST29.400.000.00%0.882021-06-10
EDINVEST4.240.000.00%0.852021-06-10
APLISENS13.000.000.00%0.822021-06-10
INVISTA0.960.000.00%0.482021-06-10
RAFAMET17.500.000.00%0.432021-06-10
MEDIACAP2.48+0.01+0.40%0.412021-06-10
PEMANAGER18.75-0.05-0.27%0.382021-06-10
BEDZIN8.60+0.05+0.58%0.312021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKYLINE0.85+0.01+1.19%0.292021-06-10
WARIMPEX5.10+0.10+2.00%0.152021-06-10
I2DEV12.000.000.00%0.122021-06-10
SECOGROUP14.60+0.40+2.82%0.102021-06-10
SWISSMED9.100.000.00%0.092021-06-10
OVOSTAR79.00-1.00-1.25%0.082021-06-10
EMCINSMED13.800.000.00%0.072021-06-10
MWTRADE3.95-0.04-1.00%0.062021-06-10
FEERUM11.80-0.10-0.84%0.062021-06-10
JWWINVEST2.31+0.01+0.43%0.062021-06-10
KREDYTIN11.900.000.00%0.022021-06-10
FERRUM4.42+0.02+0.45%0.022021-06-10
MBWS7.00+0.04+0.57%0.012021-06-10
DGA6.900.000.00%0.012021-06-10
UNIMA3.33+0.03+0.91%0.012021-06-10
GRAVITON1.750.000.00%0.002021-06-10
ENAP1.560.000.00%0.002021-06-10
INVCEEFIZ460.100.000.00%0.002021-06-10
TXM0.100.000.00%0.002021-06-10
LMASFIZ1,479.990.000.00%0.002021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-06-10
POLNORD3.530.000.00%0.002021-06-10
LMCSFIZ1,444.000.000.00%0.002021-06-10
INTERFERI4.520.000.00%0.002021-06-10
SOPHARMA8.150.000.00%0.002021-06-10
KRUSZWICA66.000.000.00%0.002021-06-10
JWCONSTR4.160.000.00%0.002021-06-10
SILVANO7.720.000.00%0.002021-06-10
BPHFIZBI2141.000.000.00%0.002021-06-10
CELTIC8.200.000.00%0.002021-06-10
ATLASEST2.360.000.00%0.002021-06-10
BPHFIZBI5117.100.000.00%0.002021-06-10
BPHFIZDS112.000.000.00%0.002021-06-10
IDMSA1.520.000.00%0.002021-06-10
BPHFIZMLI96.490.000.00%0.002021-06-10
BRASTER1.130.000.00%0.002021-06-10
OEX20.600.000.00%0.002021-06-10
BPHFIZBI4122.100.000.00%0.002021-06-10
ATLANTAPL8.940.000.00%0.002021-06-10
SFINKS0.650.000.00%0.002021-06-10
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROVIDENT6.800.000.00%0.002021-06-10
PKOGS91.360.000.00%0.002021-06-10
LMDSFIZ1,461.000.000.00%0.002021-06-10
TALANX170.000.000.00%0.002021-06-10
LMESFIZ1,440.010.000.00%0.002021-06-10
PKOSO110.900.000.00%0.002021-06-10
TRIGONPP59.000.000.00%0.002021-06-10
ADIUVO5.620.000.00%0.002021-06-10
PZUAKORD120.080.000.00%0.002021-06-10
PKOGD113.490.000.00%0.002021-06-10
MEDYCZNYFIZ182.000.000.00%0.002021-06-10
PKOASZEWZ97.960.000.00%0.002021-06-10
BIK22.400.000.00%0.002021-06-10
LMBSFIZ1,301.100.000.00%0.002021-06-10
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%
WIG 68513,01 +698,12 +1,03%
sWIG80 20353,86 +170,19 +0,84%
mWIG40 5388,41 +59,48 +1,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%