Notowania

Notowania ciągłe - akcje GPW

Notowania z dnia 2022-05-25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.45+0.03+0.88%8.342022-05-25
11BIT482.00-13.50-2.72%1,001.742022-05-25
4FUNMEDIA10.90+0.45+4.31%0.052022-05-25
ABPL47.00-1.20-2.49%46.342022-05-25
ACAUTOGAZ28.60-0.10-0.35%5.432022-05-25
ACTION11.12+0.02+0.18%106.172022-05-25
ADIUVO1.37-0.07-4.53%5.812022-05-25
AGORA5.64+0.14+2.55%17.642022-05-25
AGROTON4.89-0.10-2.00%8.942022-05-25
AILLERON11.35+0.05+0.44%4.122022-05-25
AIRWAY0.58+0.01+1.93%55.992022-05-25
ALIOR33.38+0.33+1.00%3,829.832022-05-25
ALTA1.980.000.00%0.002022-05-25
ALTUSTFI1.19-0.04-2.87%4.432022-05-25
ALUMETAL68.40+0.20+0.29%148.842022-05-25
AMBRA20.20+0.34+1.71%15.502022-05-25
AMICA87.70-1.10-1.24%107.612022-05-25
APATOR14.34-0.10-0.69%495.652022-05-25
APLISENS14.30+0.20+1.42%3.962022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY3.200.000.00%0.682022-05-25
ARCHICOM18.200.000.00%13.912022-05-25
ARCTIC11.78+0.24+2.08%856.092022-05-25
ARTERIA7.640.000.00%0.082022-05-25
ARTIFEX6.78-0.18-2.59%68.242022-05-25
ASBIS12.22+0.04+0.33%464.692022-05-25
ASMGROUP0.450.000.00%0.002022-05-25
ASSECOBS40.20+0.30+0.75%15.482022-05-25
ASSECOPOL79.00+1.10+1.41%6,366.522022-05-25
ASSECOSEE47.40-1.60-3.27%66.882022-05-25
ASTARTA27.00+0.50+1.89%345.942022-05-25
ATAL40.20-0.50-1.23%200.442022-05-25
ATENDE3.64-0.01-0.27%6.902022-05-25
ATLANTAPL8.20-0.02-0.24%2.582022-05-25
ATLASEST2.26+0.02+0.89%38.852022-05-25
ATMGRUPA3.88-0.05-1.27%21.732022-05-25
ATREM3.78-0.05-1.31%1.582022-05-25
AUTOPARTN13.96+0.08+0.58%1,792.932022-05-25
BBIDEV4.00+0.01+0.25%1.142022-05-25
BEDZIN5.85-0.45-7.14%2.962022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BENEFIT560.00-2.00-0.36%92.982022-05-25
BEST22.800.000.00%0.002022-05-25
BETACOM7.500.000.00%0.192022-05-25
BGZBNPP63.60-0.40-0.62%3.182022-05-25
BIOMEDLUB3.39+0.04+1.19%249.282022-05-25
BIOTON3.94-0.03-0.76%53.592022-05-25
BMPAG0.450.000.00%0.002022-05-25
BOGDANKA52.45-1.35-2.51%10,918.202022-05-25
BORYSZEW5.97-0.03-0.50%427.812022-05-25
BOS8.39+0.09+1.08%87.122022-05-25
BOWIM14.40+0.50+3.60%1,288.202022-05-25
BPHFIZBI2142.600.000.00%0.002022-05-25
BPHFIZBI4118.700.000.00%0.002022-05-25
BPHFIZBI5119.600.000.00%0.002022-05-25
BPHFIZMLI91.020.000.00%0.002022-05-25
BRASTER0.690.000.00%0.002022-05-25
BRIJU0.17-0.00-1.18%0.032022-05-25
BUDIMEX225.50+0.50+0.22%1,667.692022-05-25
BUMECH34.48-0.72-2.05%6,713.662022-05-25
BZWBK245.00-5.40-2.16%23,852.842022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CCC46.80+1.12+2.45%4,940.382022-05-25
CCENERGY0.700.000.00%1.202022-05-25
CDPROJEKT108.00-3.00-2.70%51,910.222022-05-25
CDRL20.50+0.50+2.50%0.182022-05-25
CELTIC9.14-0.04-0.44%19.592022-05-25
CEZ206.80-1.00-0.48%47.992022-05-25
CFI0.25-0.02-6.37%1.562022-05-25
CIECH40.26-0.54-1.32%1,495.532022-05-25
CIGAMES1.77+0.14+8.86%2,487.142022-05-25
CITYSERV11.210.000.00%0.002022-05-25
CLNPHARMA17.24-0.70-3.90%688.712022-05-25
CNT20.700.000.00%1.602022-05-25
COALENERG1.54-0.01-0.77%127.332022-05-25
COGNOR5.27+0.17+3.33%801.682022-05-25
COMARCH175.00+1.60+0.92%92.202022-05-25
COMP43.00-0.50-1.15%82.782022-05-25
COMPERIA4.260.000.00%0.042022-05-25
CORMAY0.91+0.00+0.22%4.732022-05-25
CPGROUP8.50-1.40-14.14%152.312022-05-25
CYFRPLSAT22.04+0.02+0.09%8,235.962022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CZTOREBKA0.600.000.00%0.002022-05-25
DEBICA67.00-0.20-0.30%14.952022-05-25
DECORA33.600.000.00%22.852022-05-25
DEKPOL25.600.000.00%47.512022-05-25
DELKO14.85+0.05+0.34%0.012022-05-25
DGA8.20-0.10-1.20%0.122022-05-25
DINOPL282.10-11.50-3.92%65,526.112022-05-25
DOMDEV100.60+0.40+0.40%127.782022-05-25
DROZAPOL8.48+0.02+0.24%84.362022-05-25
ECHO3.15-0.04-1.25%403.222022-05-25
EDINVEST3.840.000.00%21.532022-05-25
EKOEXPORT1.66-0.03-1.49%28.242022-05-25
ELEKTROTI6.64+0.04+0.61%117.842022-05-25
ELKOP0.40-0.00-0.13%1.452022-05-25
ELZAB2.250.000.00%7.762022-05-25
EMCINSMED12.100.000.00%0.062022-05-25
ENAP1.880.000.00%0.042022-05-25
ENEA9.24+0.04+0.49%2,931.882022-05-25
ENELMED15.600.000.00%0.002022-05-25
ENERGA6.74-0.06-0.88%164.922022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENERGOINS0.860.000.00%0.002022-05-25
ENTER27.00-0.10-0.37%30.882022-05-25
ERBUD35.00+0.70+2.04%45.282022-05-25
ERG53.000.000.00%7.762022-05-25
ESOTIQ37.50+0.20+0.54%37.462022-05-25
EUCO1.99+0.01+0.25%2.972022-05-25
EUROCASH11.26-0.19-1.66%1,297.202022-05-25
EUROHOLD5.58+0.36+6.84%14.162022-05-25
EUROTEL40.90-1.20-2.85%248.702022-05-25
EVEREST2.62-0.01-0.38%3.842022-05-25
FAMUR2.750.000.00%209.432022-05-25
FASING12.850.000.00%1.732022-05-25
FEERUM6.40+0.40+6.67%0.032022-05-25
FERRO27.20-1.00-3.55%47.422022-05-25
FERRUM3.760.000.00%0.162022-05-25
FORTE35.70-0.10-0.28%42.282022-05-25
GETIN1.00+0.01+1.01%386.522022-05-25
GETINOBLE0.20-0.00-1.16%119.432022-05-25
GLCOSMED3.10+0.01+0.32%21.682022-05-25
GOBARTO6.25-0.15-2.34%12.962022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GPW37.74-0.66-1.72%1,368.112022-05-25
GRAVITON1.46+0.01+0.69%0.012022-05-25
GROCLIN1.90+0.01+0.64%40.992022-05-25
GRODNO16.80-0.02-0.12%150.992022-05-25
GRUPAAZOTY51.70-0.10-0.19%3,134.012022-05-25
GTC5.90-0.08-1.34%8.872022-05-25
HANDLOWY58.80-1.00-1.67%1,007.352022-05-25
HARPER5.68-0.16-2.74%10.352022-05-25
HELIO15.500.000.00%2.672022-05-25
HERKULES1.340.000.00%1.712022-05-25
HUBSTYLE0.40-0.00-0.25%0.082022-05-25
HYDROTOR38.00+0.80+2.15%0.082022-05-25
I2DEV11.500.000.00%0.002022-05-25
IALBGR0.63+0.01+1.61%9.152022-05-25
IDMSA0.810.000.00%0.002022-05-25
IMCOMPANY17.95+0.25+1.41%135.712022-05-25
IMMOBILE1.53-0.04-2.24%117.282022-05-25
IMPERA1.760.000.00%15.082022-05-25
IMS2.66-0.02-0.75%144.432022-05-25
INC2.38-0.03-1.24%38.592022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INGBSK193.80-8.20-4.06%333.642022-05-25
INPRO6.750.000.00%0.842022-05-25
INSTALKRK33.900.000.00%12.622022-05-25
INTERAOLT9.810.000.00%0.002022-05-25
INTERCARS408.50+8.00+2.00%602.072022-05-25
INTERFERI8.500.000.00%0.002022-05-25
INTERSPPL0.85+0.04+4.94%1.482022-05-25
INTROL4.87+0.03+0.62%0.482022-05-25
INVCEEFIZ389.00-1.15-0.29%1.952022-05-25
INVFIZ936.150.000.00%0.002022-05-25
INVGLDFIZ1,616.11+5.01+0.31%3.232022-05-25
INVISTA4.75-0.13-2.66%10.012022-05-25
INVPEFIZ820.000.000.00%3.282022-05-25
IPOPEMA2.85+0.09+3.26%0.992022-05-25
IQP0.270.000.00%0.532022-05-25
IZOBLOK38.000.000.00%0.002022-05-25
IZOLACJA2.670.000.00%0.292022-05-25
IZOSTAL2.63-0.01-0.38%1.972022-05-25
JSW69.56-1.94-2.71%31,834.242022-05-25
JWWINVEST1.900.000.00%0.672022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
K2INTERNT25.20-0.10-0.40%30.222022-05-25
KCI0.90+0.02+2.04%5.032022-05-25
KERNEL27.00-1.38-4.86%524.882022-05-25
KETY600.00+3.00+0.50%796.812022-05-25
KGHM137.00+1.85+1.37%57,195.402022-05-25
KGL8.54+0.38+4.66%140.592022-05-25
KINOPOL14.80-0.05-0.34%37.242022-05-25
KOGENERA25.300.000.00%9.332022-05-25
KOMPAP18.000.000.00%0.002022-05-25
KOMPUTRON3.36-0.02-0.59%8.112022-05-25
KPPD94.400.000.00%0.382022-05-25
KREC21.70-0.80-3.56%12.722022-05-25
KREDYTIN15.300.000.00%0.092022-05-25
KRKA411.00-1.00-0.24%3.712022-05-25
KRUK265.40+9.60+3.75%11,161.002022-05-25
KRVITAMIN12.40+0.02+0.16%0.042022-05-25
KSGAGRO2.60+0.01+0.19%56.782022-05-25
LABOPRINT13.300.000.00%0.032022-05-25
LARQ1.38+0.01+0.73%0.012022-05-25
LCCORP2.96-0.01-0.17%60.282022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LENA3.88-0.01-0.26%8.472022-05-25
LENTEX7.44+0.12+1.64%7.092022-05-25
LIBET1.260.000.00%0.032022-05-25
LIVECHAT84.20-5.20-5.82%665.702022-05-25
LMASFIZ1,357.200.000.00%0.002022-05-25
LMBSFIZ1,618.800.000.00%0.002022-05-25
LMCSFIZ1,359.050.000.00%0.002022-05-25
LMDSFIZ1,280.000.000.00%0.002022-05-25
LMESFIZ1,514.100.000.00%0.002022-05-25
LOKUM14.50-0.05-0.34%46.272022-05-25
LOTOS67.38+1.78+2.71%8,178.882022-05-25
LPP9,955.00-275.00-2.69%13,412.992022-05-25
LSISOFT13.60-0.60-4.23%18.972022-05-25
LUBAWA2.70+0.25+10.20%7,419.182022-05-25
MABION26.66-0.64-2.34%1,210.982022-05-25
MAKARONPL7.560.000.00%0.492022-05-25
MANGATA76.000.000.00%9.182022-05-25
MARVIPOL0.59+0.01+1.38%234.062022-05-25
MBANK267.20+3.80+1.44%10,398.262022-05-25
MBWS6.40+0.40+6.67%0.012022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MCI16.80+0.20+1.20%17.842022-05-25
MDIENERGIA2.45-0.02-0.81%0.712022-05-25
MEDICALG6.59-1.40-17.52%478.422022-05-25
MEDYCZNYFIZ183.500.000.00%0.002022-05-25
MENNICA20.30+0.10+0.49%16.682022-05-25
MERCATOR63.38-1.14-1.77%1,358.182022-05-25
MERCOR10.55+0.15+1.44%1.052022-05-25
MEXPOLSKA2.670.000.00%11.202022-05-25
MFO44.70+1.30+3.00%10.592022-05-25
MILKILAND1.03+0.00+0.19%24.692022-05-25
MILLENNIUM4.62+0.07+1.54%5,239.212022-05-25
MIRACULUM1.14-0.01-0.44%30.592022-05-25
MIRBUD3.33-0.07-1.91%276.422022-05-25
MLPGROUP73.40-0.40-0.54%0.372022-05-25
MOBRUK310.50-1.00-0.32%696.422022-05-25
MOJ1.61-0.09-5.29%6.862022-05-25
MONNARI3.79-0.04-1.17%40.812022-05-25
MOSTALPLC35.60+0.80+2.30%50.832022-05-25
MOSTALWAR5.98+0.04+0.67%5.852022-05-25
MOSTALZAB1.56+0.00+0.13%44.932022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MUZA5.80+0.05+0.87%7.732022-05-25
MWTRADE6.140.000.00%0.002022-05-25
NEWAG19.50-0.45-2.26%1.012022-05-25
NOVITA111.50-5.50-4.70%0.672022-05-25
NTTSYSTEM4.400.000.00%45.602022-05-25
ODLEWNIE7.16-0.04-0.56%21.212022-05-25
OEX39.90+0.80+2.05%333.232022-05-25
OPENFIN0.18-0.00-1.07%0.022022-05-25
OPERA3GR208.160.000.00%0.002022-05-25
OPONEO.PL45.50-0.80-1.73%156.622022-05-25
OPTEAM12.16+0.26+2.18%2.532022-05-25
ORANGEPL6.20-0.16-2.55%23,928.152022-05-25
ORCOGROUP3.030.000.00%0.302022-05-25
ORZBIALY22.00-0.30-1.35%8.202022-05-25
OTLOG11.00-0.05-0.45%32.432022-05-25
OTMUCHOW3.10+0.04+1.31%0.032022-05-25
OVOSTAR47.40+2.60+5.80%0.322022-05-25
PAMAPOL3.75+0.01+0.27%113.062022-05-25
PANOVA12.80+0.40+3.23%0.012022-05-25
PATENTUS1.31-0.03-2.24%9.622022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PCCEXOL2.48-0.04-1.39%109.122022-05-25
PCCROKITA86.80-1.80-2.03%213.912022-05-25
PEKABEX13.00+0.10+0.78%20.322022-05-25
PEKAO92.20-1.82-1.94%47,981.632022-05-25
PEP74.40+0.60+0.81%255.502022-05-25
PEPEES1.40-0.01-0.71%1.232022-05-25
PGE9.84-0.42-4.13%27,609.162022-05-25
PGNIG6.22+0.12+1.90%31,043.062022-05-25
PHN12.90+0.05+0.39%5.732022-05-25
PKNORLEN71.34-0.38-0.53%60,361.672022-05-25
PKOASZEWZ92.870.000.00%0.002022-05-25
PKOBP31.82-0.06-0.19%81,536.482022-05-25
PKOGD98.620.000.00%0.002022-05-25
PKOGS87.15-0.35-0.40%26.842022-05-25
PKOSO107.170.000.00%0.002022-05-25
PKPCARGO11.65-0.15-1.27%1,605.202022-05-25
PLATYNINW1.69-0.14-7.65%4.662022-05-25
PLAYWAY277.00-8.00-2.81%1,219.642022-05-25
PLAZACNTR2.24-0.16-6.67%42.992022-05-25
PMPG2.78+0.22+8.59%10.102022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLICE11.90-0.30-2.46%42.372022-05-25
POLIMEXMS3.29-0.01-0.30%219.572022-05-25
POLWAX2.93-0.12-3.93%21.252022-05-25
POZBUD2.44+0.01+0.41%27.412022-05-25
PRAGMAINK3.66-0.10-2.66%0.072022-05-25
PROCHEM34.800.000.00%5.292022-05-25
PROJPRZEM6.65+0.25+3.91%9.172022-05-25
PROTEKTOR2.74-0.06-2.14%178.422022-05-25
PULAWY82.20-2.40-2.84%323.782022-05-25
PWRMEDIA21.90-0.60-2.67%23.922022-05-25
PZU32.16-0.23-0.71%37,233.192022-05-25
PZUAKORD114.28+0.08+0.07%57.142022-05-25
QMULTIFIZ1,493.900.000.00%0.002022-05-25
QUANTUM33.200.000.00%0.002022-05-25
QUERCUS3.56+0.03+0.85%2.962022-05-25
RAFAKO1.78+0.03+1.48%581.642022-05-25
RAFAMET16.600.000.00%0.172022-05-25
RAINBOW22.600.000.00%1,467.632022-05-25
RANKPROGR1.59+0.06+3.58%2.162022-05-25
RAWLPLUG14.95+0.15+1.01%13.492022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REDAN0.25+0.00+1.21%2.202022-05-25
RELPOL5.50-0.10-1.79%193.542022-05-25
REMAK13.40+0.55+4.28%2.402022-05-25
ROPCZYCE30.90-0.30-0.96%3.432022-05-25
RUBICON0.96+0.06+6.67%0.012022-05-25
SANOK11.50-0.10-0.86%116.242022-05-25
SANTANDER13.60+0.39+2.95%22.092022-05-25
SANWIL1.49-0.01-1.00%11.382022-05-25
SARE7.00-0.35-4.76%17.502022-05-25
SECOGROUP15.40-0.60-3.75%10.592022-05-25
SEKO7.050.000.00%0.002022-05-25
SELENAFM20.90-0.20-0.95%14.072022-05-25
SELVITA30.95+0.65+2.15%106.792022-05-25
SETANTA2.03+0.05+2.53%9.002022-05-25
SFINKS0.42+0.03+6.62%15.902022-05-25
SILVANO3.750.000.00%0.002022-05-25
SKARBIEC22.80+0.20+0.89%5.932022-05-25
SKOTAN1.23+0.01+0.99%8.872022-05-25
SKYLINE0.720.000.00%0.002022-05-25
SNIEZKA76.40-0.20-0.26%16.832022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SOHODEV0.98-0.12-10.91%23.982022-05-25
SOLAR5.24+0.54+11.49%0.032022-05-25
SONEL10.150.000.00%1.122022-05-25
SOPHARMA9.000.000.00%0.002022-05-25
STALEXP3.00+0.02+0.67%128.742022-05-25
STALPROD304.000.000.00%18.172022-05-25
STALPROFI11.70+0.44+3.91%178.682022-05-25
STAPORKOW2.700.000.00%0.002022-05-25
SUNEX5.50+0.12+2.23%87.312022-05-25
SUWARY25.200.000.00%0.052022-05-25
SWISSMED10.900.000.00%5.122022-05-25
SYGNITY11.50+0.10+0.88%124.252022-05-25
SYNEKTIK26.95+0.30+1.13%12.172022-05-25
TALEX16.900.000.00%0.172022-05-25
TATRY180.00-2.00-1.10%20.512022-05-25
TAURONPE3.51-0.03-0.85%3,353.902022-05-25
TERMOREX0.740.000.00%0.122022-05-25
TESGAS3.30+0.03+0.92%13.652022-05-25
TIM33.40-0.40-1.18%542.432022-05-25
TORPOL16.00-0.16-0.99%676.152022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TOYA6.01+0.06+1.01%25.182022-05-25
TRAKCJA1.57+0.02+1.42%33.922022-05-25
TRANSPOL3.45+0.09+2.68%1.162022-05-25
TRIGONPP35.20-2.33-6.21%6.162022-05-25
TXM0.100.000.00%0.002022-05-25
ULMA61.000.000.00%0.242022-05-25
UNIBEP8.20+0.24+3.02%3.712022-05-25
UNICREDIT48.93+0.43+0.89%38.062022-05-25
UNIMA6.30-0.06-0.94%2.842022-05-25
UNIMOT51.00+0.20+0.39%3,022.412022-05-25
URSUS0.29+0.01+3.96%51.462022-05-25
VIGOSYS584.00-4.00-0.68%192.462022-05-25
VINDEXUS6.98-0.12-1.69%2.332022-05-25
VISTAL1.82+0.03+1.45%102.062022-05-25
VISTULA4.02-0.02-0.49%105.502022-05-25
VIVID1.26-0.01-0.40%18.132022-05-25
VOTUM24.45-0.20-0.81%110.432022-05-25
VOXEL38.40+0.10+0.26%46.032022-05-25
WARIMPEX3.900.000.00%0.002022-05-25
WASKO1.92-0.04-1.79%5.502022-05-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WAWEL489.000.000.00%66.172022-05-25
WIELTON6.84-0.15-2.15%155.142022-05-25
WIKANA4.30-0.10-2.27%3.792022-05-25
WIRTUALNA96.10+0.10+0.10%122.072022-05-25
WITTCHEN20.50+0.50+2.50%104.372022-05-25
WOJAS5.38-0.10-1.82%24.682022-05-25
WORKSERV1.47-0.03-1.72%0.682022-05-25
XTB19.86-0.28-1.39%1,310.452022-05-25
YOLO0.400.000.00%0.002022-05-25
ZAMET0.85-0.01-0.94%3.382022-05-25
ZASTAL0.74-0.17-18.68%262.002022-05-25
ZEPAK17.02-0.12-0.70%183.092022-05-25
ZPUE250.00-2.00-0.79%4.002022-05-25
ZREMB2.10+0.19+9.95%403.292022-05-25
ZUE3.47+0.01+0.29%10.282022-05-25
ZYWIEC483.00-6.00-1.23%109.352022-05-25
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1458,81 +25,73 +1,80%
WIG 47859,82 +674,69 +1,43%
sWIG80 16124,11 +80,13 +0,50%
mWIG40 3627,95 +30,17 +0,84%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1458,81 +25,73 +1,80%