Notowania

Notowania jednolite - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-04-30

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
08OCTAVA1.031.051.031.030.00%25.162021-04-30
AMPLI0.820.820.820.82-3.53%1.232021-04-30
BERLING4.904.944.904.94+1.65%8.742021-04-30
CAPITAL1.201.271.201.27+9.48%2.762021-04-30
CCENERGY0.070.070.070.070.00%0.002021-04-30
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-04-30
FASTFIN1.421.421.421.42+9.23%2.762021-04-30
FMG42.8042.8042.8042.800.00%0.002021-04-30
GOBARTO5.605.605.605.600.00%0.002021-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-04-30
INTERBUD1.251.251.251.25+8.70%0.502021-04-30
JJAUTO9.709.709.709.700.00%0.002021-04-30
KBDOM0.450.450.450.450.00%0.002021-04-30
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-04-30
KRAKCHEM0.540.540.540.540.00%0.002021-04-30
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-04-30
MEGARON11.9011.9011.9011.900.00%0.002021-04-30
PBG0.040.040.040.040.00%0.002021-04-30
PBSFINANSE0.430.430.430.43+0.47%0.092021-04-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-04-30
PEIXIN1.021.021.021.020.00%0.002021-04-30
PLATYNINW4.244.604.204.50-0.88%15.792021-04-30
PRIMAMODA1.441.441.441.440.00%1.302021-04-30
PROCAD1.891.891.891.890.00%0.942021-04-30
QUANTUM49.4049.4049.0049.00-1.21%2.912021-04-30
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-04-30
REINHOLD0.220.220.220.220.00%0.002021-04-30
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-04-30
SOHODEV0.660.660.660.660.00%0.352021-04-30
TARCZYNSKI35.0036.0035.0035.80+1.13%14.552021-04-30
WINVEST0.430.430.430.430.00%0.002021-04-30
YOLO1.241.251.241.25+0.81%9.302021-04-30
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%
WIG 68513,01 +698,12 +1,03%
sWIG80 20353,86 +170,19 +0,84%
mWIG40 5388,41 +59,48 +1,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%