Notowania

Notowania jednolite - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-09-15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
QUANTUM56.0056.0056.0056.000.00%0.002021-09-15
TARCZYNSKI51.0052.0051.0052.00+0.97%6.812021-09-15
FMG29.6029.6029.6029.600.00%0.002021-09-15
MEGARON15.2015.2015.2015.200.00%0.002021-09-15
GOBARTO5.355.355.355.35+1.90%9.032021-09-15
BERLING4.904.904.904.900.00%0.002021-09-15
PLATYNINW2.522.682.522.64-1.49%2.662021-09-15
CAPITAL1.801.801.801.80-10.89%0.382021-09-15
PROCAD1.691.691.691.690.00%0.002021-09-15
FASTFIN1.431.431.431.43+11.72%0.062021-09-15
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-09-15
PRIMAMODA1.331.331.331.330.00%0.002021-09-15
INTERBUD1.211.211.211.21+3.42%13.322021-09-15
CCENERGY1.201.201.181.19-0.83%19.992021-09-15
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-09-15
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%0.002021-09-15
AMPLI1.001.001.001.000.00%0.002021-09-15
YOLO1.001.001.001.000.00%0.972021-09-15
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-09-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRAKCHEM0.710.710.710.71-5.33%0.252021-09-15
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-09-15
SOHODEV0.480.490.480.49-16.21%0.012021-09-15
KBDOM0.470.470.470.470.00%0.002021-09-15
WINVEST0.410.410.410.410.00%0.432021-09-15
PBSFINANSE0.370.370.370.370.00%0.562021-09-15
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-09-15
REINHOLD0.220.220.220.220.00%0.002021-09-15
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-09-15
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-09-15
PBG0.050.050.050.05-10.71%96.462021-09-15
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2427,19 +10,10 +0,42%
WIG 73876,44 +274,38 +0,37%
sWIG80 21505,55 +97,73 +0,46%
mWIG40 5620,88 +2,16 +0,04%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2427,19 +10,10 +0,42%