Notowania

Notowania jednolite - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-11-25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBKM90.0090.0090.0090.00-4.86%79.202021-11-25
TARCZYNSKI41.0041.0041.0041.00+3.02%1.312021-11-25
FMG20.0020.0020.0020.000.00%0.002021-11-25
MEGARON13.7013.7013.7013.700.00%0.002021-11-25
SIMPLE13.2013.2013.2013.200.00%0.002021-11-25
NETIA6.946.946.946.940.00%0.002021-11-25
EFEKT6.526.526.526.52+2.84%2.472021-11-25
GOBARTO5.205.204.904.90-4.85%8.782021-11-25
BERLING4.804.804.804.800.00%3.372021-11-25
MASTERPHA4.284.284.284.280.00%0.002021-11-25
TRITON3.443.443.443.440.00%13.932021-11-25
CAPITAL2.002.002.002.00+3.63%0.052021-11-25
PROCAD1.781.781.781.780.00%27.212021-11-25
PRIMAMODA1.431.431.431.430.00%0.002021-11-25
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-11-25
KOPEX1.281.281.261.26-1.56%3.232021-11-25
INTERBUD1.121.201.121.20-3.23%5.602021-11-25
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-11-25
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%0.012021-11-25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FASTFIN1.001.001.001.000.00%0.002021-11-25
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-11-25
KRAKCHEM0.620.620.620.620.00%0.092021-11-25
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-11-25
AMPLI0.540.540.540.54-14.29%0.502021-11-25
STARHEDGE0.530.530.530.53-0.37%0.482021-11-25
PBSFINANSE0.400.400.400.400.00%0.002021-11-25
SOHODEV0.470.470.390.39-2.50%58.202021-11-25
WINVEST0.320.320.320.32-14.89%1.762021-11-25
KBDOM0.300.300.300.300.00%0.132021-11-25
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-11-25
REINHOLD0.200.200.200.200.00%0.242021-11-25
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-11-25
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-11-25
PBG0.040.040.040.040.00%0.002021-11-25
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2234,33 +1,15 +0,05%
WIG 68131,21 +96,02 +0,14%
sWIG80 19567,24 -31,75 -0,16%
mWIG40 5175,74 +25,78 +0,50%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2234,33 +1,15 +0,05%