Notowania

Notowania jednolite - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-07-23

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
08OCTAVA1.030.000.00%0.002021-07-23
AMPLI0.58-0.05-7.87%0.292021-07-23
BERLING5.200.000.00%0.002021-07-23
CAPITAL1.850.000.00%0.002021-07-23
CCENERGY1.36+0.01+0.74%16.922021-07-23
DREWEX0.550.000.00%0.002021-07-23
FASTFIN1.330.000.00%0.002021-07-23
FMG25.600.000.00%0.002021-07-23
GOBARTO5.300.000.00%0.002021-07-23
INDYGO0.250.000.00%0.002021-07-23
INTERBUD1.230.000.00%0.002021-07-23
KBDOM0.490.000.00%1.052021-07-23
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-07-23
KRAKCHEM0.750.000.00%0.982021-07-23
LARK0.150.000.00%0.002021-07-23
MEGARON18.700.000.00%16.552021-07-23
PBG0.060.000.00%0.002021-07-23
PBSFINANSE0.40-0.04-10.00%2.552021-07-23
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-07-23
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLATYNINW2.860.000.00%0.002021-07-23
PRIMAMODA1.620.000.00%0.002021-07-23
PROCAD1.690.000.00%0.002021-07-23
QUANTUM54.00+3.00+5.88%12.952021-07-23
REGNON0.800.000.00%0.002021-07-23
REINHOLD0.240.000.00%0.002021-07-23
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-07-23
SOHODEV0.690.000.00%16.682021-07-23
TARCZYNSKI47.000.000.00%9.402021-07-23
WINVEST0.390.000.00%0.002021-07-23
YOLO1.050.000.00%0.002021-07-23
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%
WIG 68513,01 +698,12 +1,03%
sWIG80 20353,86 +170,19 +0,84%
mWIG40 5388,41 +59,48 +1,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%