Notowania

Notowania jednolite - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-09-24

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
08OCTAVA1.03-0.02-1.90%0.182021-09-24
AMPLI0.770.000.00%0.002021-09-24
BERLING5.55-0.05-0.89%0.222021-09-24
CAPITAL1.83-0.01-0.54%1.252021-09-24
CCENERGY1.14+0.03+2.70%14.112021-09-24
DREWEX0.550.000.00%0.002021-09-24
FASTFIN1.41-0.01-0.70%0.142021-09-24
FMG28.60-2.00-6.54%1.002021-09-24
GOBARTO5.35+0.10+1.90%0.402021-09-24
INDYGO0.250.000.00%0.002021-09-24
INTERBUD1.29+0.04+3.20%0.002021-09-24
KBDOM0.59-0.01-0.83%0.172021-09-24
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-09-24
KRAKCHEM0.750.000.00%0.072021-09-24
LARK0.150.000.00%0.002021-09-24
MEGARON15.200.000.00%0.002021-09-24
PBG0.050.000.00%0.002021-09-24
PBSFINANSE0.380.000.00%0.002021-09-24
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-09-24
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLATYNINW2.520.000.00%0.002021-09-24
PRIMAMODA1.210.000.00%0.002021-09-24
PROCAD1.690.000.00%0.002021-09-24
QUANTUM51.00-1.00-1.92%2.552021-09-24
REGNON0.800.000.00%0.002021-09-24
REINHOLD0.220.000.00%0.002021-09-24
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-09-24
SOHODEV0.490.000.00%0.572021-09-24
TARCZYNSKI50.50-2.00-3.81%53.352021-09-24
WINVEST0.410.000.00%0.102021-09-24
YOLO1.090.000.00%0.002021-09-24
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%
WIG 68513,01 +698,12 +1,03%
sWIG80 20353,86 +170,19 +0,84%
mWIG40 5388,41 +59,48 +1,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2217,18 +22,81 +1,04%