Notowania

Notowania jednolite - akcje GPW

Notowania z dnia 2021-11-25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
08OCTAVA1.030.000.00%0.012021-11-25
AMPLI0.54-0.09-14.29%0.502021-11-25
BERLING4.800.000.00%3.372021-11-25
CAPITAL2.00+0.07+3.63%0.052021-11-25
DREWEX0.550.000.00%0.002021-11-25
EFEKT6.52+0.18+2.84%2.472021-11-25
FASTFIN1.000.000.00%0.002021-11-25
FMG20.000.000.00%0.002021-11-25
GOBARTO4.90-0.25-4.85%8.782021-11-25
INDYGO0.250.000.00%0.002021-11-25
INTERBUD1.20-0.04-3.23%5.602021-11-25
KBDOM0.300.000.00%0.132021-11-25
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-11-25
KOPEX1.26-0.02-1.56%3.232021-11-25
KRAKCHEM0.620.000.00%0.092021-11-25
LARK0.150.000.00%0.002021-11-25
MASTERPHA4.280.000.00%0.002021-11-25
MEGARON13.700.000.00%0.002021-11-25
NETIA6.940.000.00%0.002021-11-25
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PBG0.040.000.00%0.002021-11-25
PBKM90.00-4.60-4.86%79.202021-11-25
PBSFINANSE0.400.000.00%0.002021-11-25
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-11-25
PRIMAMODA1.430.000.00%0.002021-11-25
PROCAD1.780.000.00%27.212021-11-25
REGNON0.800.000.00%0.002021-11-25
REINHOLD0.200.000.00%0.242021-11-25
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-11-25
SIMPLE13.200.000.00%0.002021-11-25
SOHODEV0.39-0.01-2.50%58.202021-11-25
STARHEDGE0.53-0.00-0.37%0.482021-11-25
TARCZYNSKI41.00+1.20+3.02%1.312021-11-25
TRITON3.440.000.00%13.932021-11-25
WINVEST0.32-0.06-14.89%1.762021-11-25
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2234,33 +1,15 +0,05%
WIG 68131,21 +96,02 +0,14%
sWIG80 19567,24 -31,75 -0,16%
mWIG40 5175,74 +25,78 +0,50%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2234,33 +1,15 +0,05%