Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-07-21

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP13,530.0013,670.0013,510.0013,510.00-1.03%16,046.042021-07-21
BENEFIT800.00800.00788.00794.00+0.51%26.252021-07-21
VIGOSYS750.00750.00750.00750.000.00%5.252021-07-21
KETY662.00682.00662.00678.00+2.57%2,857.482021-07-21
WAWEL590.00596.00586.00586.00-0.34%55.882021-07-21
11BIT509.00515.00505.50513.00+1.68%4,546.442021-07-21
KRKA490.00495.00490.00493.00+1.65%25.682021-07-21
ZYWIEC484.00484.00477.00479.00-1.24%123.572021-07-21
PLAYWAY439.40450.00434.00450.00+3.16%1,801.302021-07-21
INTERCARS420.00428.00412.00428.00+2.64%1,500.162021-07-21
STALPROD355.00375.00355.00368.50+3.80%1,020.412021-07-21
MOBRUK324.00324.00316.00318.00-1.85%1,414.132021-07-21
DINOPL310.70311.60305.00306.30-1.35%57,934.702021-07-21
KRUK310.00327.80301.60302.40-2.14%10,779.032021-07-21
MBANK297.20317.80295.00314.20+5.72%14,002.982021-07-21
BUDIMEX269.00272.00267.00272.00+1.49%2,315.142021-07-21
BZWBK239.00249.90238.70247.60+4.69%10,674.772021-07-21
MERCATOR238.40241.50237.90239.00+1.44%5,859.722021-07-21
COMARCH237.00242.00237.00237.000.00%294.762021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NOVITA224.00224.00217.00220.00-2.22%22.552021-07-21
ZPUE201.00204.00201.00204.000.00%1.022021-07-21
CDPROJEKT188.00194.24180.40184.48-1.66%78,625.502021-07-21
KGHM181.60186.85180.35184.75+1.99%73,033.192021-07-21
INGBSK180.00186.00180.00186.00+3.10%512.412021-07-21
TATRY162.00167.00162.00163.000.00%20.682021-07-21
AMICA152.20152.20150.20151.00+0.80%228.842021-07-21
DOMDEV138.80139.80138.00139.00+0.58%319.102021-07-21
LIVECHAT130.40135.00130.40131.000.00%835.982021-07-21
CCC120.60125.80120.60125.05+3.73%12,672.332021-07-21
WIRTUALNA119.00121.40118.00121.00+2.54%105.432021-07-21
CEZ109.00109.00106.00106.80+1.62%12.532021-07-21
PEKAO90.2093.9490.2093.18+3.40%48,635.342021-07-21
PULAWY89.8092.0088.0089.60+0.67%44.532021-07-21
ERBUD87.6091.2087.4090.00+3.69%452.112021-07-21
SNIEZKA85.0085.0084.8084.80+0.24%8.502021-07-21
DEBICA81.0081.2080.8081.20+0.74%48.692021-07-21
OVOSTAR79.5079.5079.5079.500.00%0.082021-07-21
PBKM79.2085.6079.2085.60+7.00%46.582021-07-21
ASSECOPOL78.6080.4078.3579.25+0.83%4,329.442021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MLPGROUP77.2077.4075.2075.20-2.84%189.532021-07-21
MANGATA74.2078.0067.6070.80-3.01%26.362021-07-21
PCCROKITA73.2075.1073.2074.90+0.54%259.602021-07-21
PEP71.0071.9071.0071.90+1.27%27.932021-07-21
PKNORLEN69.6870.8069.2070.44+2.09%57,904.392021-07-21
BGZBNPP65.4066.8065.4066.60+3.42%474.912021-07-21
MABION63.5064.4060.2061.10-7.98%16,730.292021-07-21
KPPD62.0065.0060.0062.500.00%29.162021-07-21
ALUMETAL61.0062.0059.0060.20+4.15%1,111.232021-07-21
COMP60.8061.2060.6060.80+0.33%59.822021-07-21
ABPL58.6059.4058.6059.00+1.03%200.622021-07-21
ULMA58.5059.0057.5059.00+1.72%25.422021-07-21
SELVITA57.4058.1056.0058.00+0.52%297.422021-07-21
KERNEL51.2052.4051.1052.00+1.17%5,729.372021-07-21
LOTOS50.1051.0050.0450.72+1.85%12,332.462021-07-21
QUANTUM49.8050.0048.8048.80-0.41%7.282021-07-21
VOXEL49.7050.2049.6050.20+0.60%79.422021-07-21
OPONEO.PL49.2051.8049.2051.00+4.29%120.002021-07-21
TARCZYNSKI48.8048.8048.8048.800.00%0.002021-07-21
FORTE48.5052.0048.1052.00+10.40%593.142021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GPW48.2648.3447.5647.78-0.46%4,346.102021-07-21
ATAL47.2048.6047.2048.20+1.05%109.482021-07-21
ERG47.2047.2044.2047.00-0.42%1.802021-07-21
CIECH46.3048.9046.3048.00+4.35%3,073.812021-07-21
ASTARTA45.9046.1044.8545.55+0.89%466.992021-07-21
MFO45.0046.7045.0046.60+3.33%158.032021-07-21
HANDLOWY44.6545.6544.6545.65+1.56%1,692.892021-07-21
IZOBLOK42.6042.9042.6042.90-0.23%4.282021-07-21
UNICREDIT41.4741.4741.4741.470.00%0.002021-07-21
EUROTEL41.3041.6040.0040.20-2.19%161.442021-07-21
UNIMOT40.5541.3040.5541.10+0.24%294.052021-07-21
DECORA39.1040.0039.0039.70+1.79%53.482021-07-21
ASSECOSEE38.7038.7037.5037.70-2.33%654.212021-07-21
CLNPHARMA37.7539.7537.7538.95+3.18%1,022.182021-07-21
ACAUTOGAZ37.1037.9037.1037.30-0.27%41.222021-07-21
PKOBP36.9438.2536.8837.99+3.15%52,894.772021-07-21
ASSECOBS36.7036.7035.4036.500.00%21.062021-07-21
PZU36.6037.5936.5337.53+2.93%93,390.052021-07-21
HYDROTOR36.1036.6035.8035.80-0.56%20.892021-07-21
TIM35.6536.3535.6536.35+2.39%249.952021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DEKPOL35.0035.0033.6034.50-1.99%23.172021-07-21
FERRO34.5035.6034.4035.60+1.42%34.042021-07-21
ESOTIQ34.3035.0033.5034.40+0.29%124.582021-07-21
SKARBIEC33.6034.6033.6034.50+1.77%14.792021-07-21
JSW33.2033.9832.6433.17-0.09%23,284.552021-07-21
ALIOR32.8034.8632.8034.86+6.41%10,532.482021-07-21
KOGENERA32.5032.7032.2032.700.00%178.322021-07-21
ENTER32.3034.7032.3034.70+7.43%128.872021-07-21
CYFRPLSAT32.2232.7232.2232.52+0.31%9,751.352021-07-21
SYNEKTIK31.3032.7030.1532.35+3.35%394.732021-07-21
INSTALKRK30.6030.9030.2030.90+0.98%80.002021-07-21
GRUPAAZOTY30.5032.1430.5032.10+5.25%1,728.442021-07-21
ROPCZYCE28.3028.9028.3028.50+1.79%44.892021-07-21
BEST27.8027.8027.8027.80-4.14%1.032021-07-21
MEDICALG27.6528.3526.3027.90-0.36%460.702021-07-21
IMCOMPANY26.6026.7025.4025.40-0.39%2,406.402021-07-21
PROCHEM25.8025.8025.8025.800.00%0.262021-07-21
SUWARY25.8026.0025.2025.20-2.33%9.462021-07-21
FMG25.6025.6025.6025.600.00%0.002021-07-21
NEWAG24.8025.2024.8025.10+0.80%58.862021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEKABEX24.8025.8024.8025.80+2.79%88.882021-07-21
BOGDANKA24.3525.2023.9024.70+1.86%612.852021-07-21
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%0.002021-07-21
ASBIS24.1024.2022.6523.50-0.63%5,364.142021-07-21
APATOR24.0024.0023.8024.00+0.42%167.522021-07-21
RAINBOW23.9524.0023.5024.00+1.69%73.522021-07-21
LOKUM23.4023.4023.2023.40+3.54%11.232021-07-21
SANOK22.8024.4022.8023.70+3.95%247.612021-07-21
K2INTERNT22.5022.5021.6022.50+3.21%5.042021-07-21
BIK22.4022.4022.4022.400.00%0.002021-07-21
ARCHICOM22.4022.4022.3022.300.00%52.822021-07-21
REMAK22.0022.4021.0021.80-0.91%93.072021-07-21
AMBRA22.0022.0021.2021.80+2.83%139.962021-07-21
ORZBIALY21.8022.0021.1021.80-0.91%21.452021-07-21
KREC21.6021.8020.4021.60+1.89%67.492021-07-21
OEX21.3021.4021.3021.40+0.47%62.032021-07-21
SELENAFM21.3021.8021.2021.800.00%15.702021-07-21
MCI21.2021.5021.0021.10-0.47%74.532021-07-21
CDRL21.0021.0021.0021.00+1.94%0.192021-07-21
MENNICA20.1020.1019.9020.100.00%7.492021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERAOLT19.6619.9019.6019.80+1.02%312.322021-07-21
KRVITAMIN19.1819.2019.1019.180.00%88.082021-07-21
KOMPAP18.8019.5018.8019.500.00%5.432021-07-21
PKPCARGO18.5018.8018.3018.54+1.42%1,887.362021-07-21
RAFAMET18.4018.4018.4018.400.00%0.002021-07-21
MERCOR17.8018.5017.6018.50+3.64%10.442021-07-21
ENELMED17.2017.2017.2017.200.00%0.002021-07-21
MEGARON17.0017.0017.0017.00+9.68%0.142021-07-21
LABOPRINT17.0017.0016.6016.80+3.70%0.222021-07-21
KGL16.8017.1016.8016.90+0.60%16.862021-07-21
PROJPRZEM16.8016.8016.8016.80+2.44%0.032021-07-21
XTB16.5016.6416.2016.51-1.37%3,458.012021-07-21
TALEX16.4016.4015.9015.900.00%68.092021-07-21
LSISOFT16.3516.4016.1016.400.00%17.552021-07-21
RAWLPLUG16.3016.6016.2016.50+1.23%24.222021-07-21
CNT16.2516.4016.1016.40+0.92%6.502021-07-21
DELKO15.5815.7815.5815.760.00%23.572021-07-21
PHN15.2515.2515.2515.25+1.33%2.842021-07-21
VOTUM15.2015.3814.3214.54-3.07%455.102021-07-21
PGSSOFT15.1015.5015.1015.50+2.65%25.212021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC14.8014.8014.6014.80+1.37%6.202021-07-21
PANOVA14.4014.6514.2514.65+1.38%8.602021-07-21
ARTIFEX14.1014.8013.7514.80+6.09%478.152021-07-21
OPTEAM14.1014.4014.1014.100.00%32.002021-07-21
SECOGROUP14.0014.0013.8013.80+2.22%12.402021-07-21
KREDYTIN13.9013.9013.8013.80-0.72%13.902021-07-21
TORPOL13.7213.7413.5013.50-1.17%249.752021-07-21
HELIO13.5013.5013.5013.500.00%0.392021-07-21
SANTANDER13.5013.9213.5013.90+2.96%44.312021-07-21
EMCINSMED13.5013.5013.5013.500.00%0.072021-07-21
STALPROFI13.2513.3512.4513.35+14.59%1,807.502021-07-21
CITYSERV13.1513.1513.1513.15-1.13%9.892021-07-21
EUROCASH12.9313.0012.5212.60-3.89%5,893.222021-07-21
APLISENS12.8012.8012.8012.80+0.79%0.492021-07-21
GRODNO12.7612.8012.5012.68-0.16%246.352021-07-21
AUTOPARTN12.4512.7012.3512.65+2.85%456.642021-07-21
AILLERON12.3512.8012.3512.400.00%38.232021-07-21
PWRMEDIA12.3012.3011.9011.90-3.25%19.362021-07-21
POLICE12.3012.5512.3012.55+2.03%8.892021-07-21
SIMPLE12.2013.1012.2013.10+0.77%2.092021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KINOPOL12.1512.3512.1512.30-0.81%28.182021-07-21
UNIBEP12.0012.0011.9512.00+1.27%4.342021-07-21
SONEL11.7011.8511.4511.85+3.95%16.432021-07-21
MOSTALPLC11.7011.7011.7011.700.00%0.092021-07-21
I2DEV11.6011.9011.4011.40-1.72%7.302021-07-21
FASING11.5011.5011.5011.500.00%2.132021-07-21
WITTCHEN11.4011.7511.3511.35+1.34%31.062021-07-21
FEERUM11.3511.6510.9511.650.00%0.302021-07-21
OTLOG10.8011.2010.5510.75-0.46%133.942021-07-21
SWISSMED10.7510.8010.7510.80+0.47%47.032021-07-21
HARPER10.5410.5410.3210.42-1.14%29.112021-07-21
LENTEX10.4510.5010.4010.50-1.41%154.032021-07-21
EUROHOLD10.4010.408.559.85-2.48%6.072021-07-21
WIELTON10.2010.289.9010.26+1.79%235.252021-07-21
SEKO10.0010.0010.0010.00-0.99%12.482021-07-21
BOWIM10.0010.759.6810.60+9.50%6,737.092021-07-21
SYGNITY9.969.969.709.90+1.23%5.282021-07-21
SETANTA9.9010.109.809.90+0.20%52.112021-07-21
ACTION9.6810.459.6610.30+7.29%526.372021-07-21
EVEREST9.509.989.509.800.00%3.512021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BIOMEDLUB9.409.539.359.370.00%898.252021-07-21
CPGROUP9.109.109.109.10+1.11%0.242021-07-21
ATLANTAPL8.908.928.408.40-5.62%14.792021-07-21
INPRO8.909.058.859.05+1.69%28.572021-07-21
BETACOM8.859.008.859.000.00%0.622021-07-21
ZEPAK8.808.988.648.90+3.97%23.422021-07-21
BEDZIN8.708.708.608.65-0.57%1.502021-07-21
AGORA8.709.028.408.88+3.98%281.882021-07-21
SOPHARMA8.358.358.358.350.00%0.002021-07-21
PGE8.338.698.338.58+2.34%10,485.642021-07-21
TOYA8.308.478.158.47+2.29%524.212021-07-21
ENEA7.858.107.848.05+2.94%5,892.142021-07-21
ENERGA7.807.827.757.80-0.38%351.092021-07-21
AGROTON7.727.907.627.90+2.33%12.482021-07-21
ARTERIA7.657.657.657.650.00%0.082021-07-21
SARE7.608.007.608.00+1.27%10.512021-07-21
EFEKT7.507.507.507.50-0.53%8.652021-07-21
BOS7.467.607.467.60+1.88%53.742021-07-21
COMPERIA7.407.407.407.40+2.78%2.222021-07-21
ORANGEPL7.307.487.307.47+2.68%12,648.432021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SILVANO7.287.287.287.280.00%0.002021-07-21
DROZAPOL7.007.506.907.25+7.41%284.962021-07-21
RELPOL7.007.006.946.940.00%15.182021-07-21
NETIA6.946.966.946.940.00%116.182021-07-21
MAKARONPL6.806.886.806.880.00%4.922021-07-21
PROVIDENT6.806.806.806.800.00%0.002021-07-21
INC6.806.896.736.85+1.18%66.272021-07-21
GTC6.726.726.706.70-0.30%2.142021-07-21
MOSTALWAR6.706.906.706.90-0.86%6.022021-07-21
DGA6.456.456.456.45+3.20%0.062021-07-21
MBWS6.406.406.406.40+6.67%0.012021-07-21
MUZA6.406.406.356.35-2.31%0.932021-07-21
INTROL6.186.346.106.34+1.60%27.992021-07-21
ARCTIC6.176.186.036.05-0.49%105.392021-07-21
PGNIG6.116.196.106.12+0.36%24,598.852021-07-21
ELEKTROTI6.046.145.986.14-0.65%44.502021-07-21
VINDEXUS5.906.005.906.000.00%13.782021-07-21
ODLEWNIE5.805.945.805.800.00%42.842021-07-21
BBIDEV5.765.965.765.96+1.02%18.012021-07-21
GOBARTO5.755.755.755.75+4.55%0.632021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
4FUNMEDIA5.665.665.105.26-7.07%54.842021-07-21
WARIMPEX5.665.665.665.66-5.35%0.012021-07-21
SUNEX5.395.405.305.380.00%12.782021-07-21
SOLAR5.285.285.045.26-0.38%4.952021-07-21
NTTSYSTEM5.245.245.065.12-0.78%14.732021-07-21
PRAGMAINK5.205.205.205.200.00%0.002021-07-21
BERLING5.205.205.205.20-0.95%1.792021-07-21
PMPG5.155.155.005.00-5.66%15.262021-07-21
ATENDE5.045.045.005.04+0.80%64.712021-07-21
BIOTON4.975.054.975.05+1.00%104.822021-07-21
ECHO4.794.794.704.700.00%109.682021-07-21
ELZAB4.784.784.784.780.00%0.012021-07-21
TESGAS4.784.804.774.80+0.42%11.192021-07-21
IPOPEMA4.694.694.504.60-2.13%23.942021-07-21
WOJAS4.654.704.654.68+8.33%4.582021-07-21
ADIUVO4.654.944.654.94+5.33%5.842021-07-21
LENA4.504.804.504.70+3.30%80.792021-07-21
EUCO4.504.584.354.58+1.78%32.892021-07-21
QUERCUS4.474.484.324.44-0.22%449.412021-07-21
WIKANA4.324.464.324.46+0.45%1.682021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERFERI4.324.324.324.320.00%0.002021-07-21
MIRBUD4.314.524.304.44+3.50%1,620.852021-07-21
MILLENNIUM4.284.684.244.65+8.54%13,693.142021-07-21
POLIMEXMS4.254.294.174.23+0.24%733.162021-07-21
FERRUM4.204.204.134.20+1.69%10.742021-07-21
JWCONSTR4.164.164.164.160.00%0.002021-07-21
KOMPUTRON4.164.174.044.17+0.24%6.642021-07-21
ZUE4.104.104.024.02-0.74%7.452021-07-21
COALENERG4.074.323.954.03-1.71%581.142021-07-21
ATMGRUPA4.054.053.994.00-0.99%5.212021-07-21
EDINVEST3.964.003.964.00-1.48%3.432021-07-21
IMPERA3.903.903.743.76-0.53%4.402021-07-21
POZBUD3.894.133.894.02+3.34%337.352021-07-21
PLAZACNTR3.884.933.614.93+42.49%1,405.762021-07-21
VISTAL3.803.853.623.74-1.32%153.922021-07-21
MWTRADE3.783.783.783.78+0.80%13.292021-07-21
KSGAGRO3.773.843.753.83-0.26%37.572021-07-21
06MAGNA3.753.813.583.58-7.01%598.062021-07-21
GLCOSMED3.743.743.603.73+3.18%55.882021-07-21
OTMUCHOW3.683.683.503.62+0.56%5.452021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VISTULA3.633.733.633.69-0.40%1,039.092021-07-21
TRANSPOL3.623.653.533.65+0.83%31.242021-07-21
APSENERGY3.593.593.363.48-0.57%17.182021-07-21
MASTERPHA3.573.573.573.570.00%0.002021-07-21
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-07-21
STALEXP3.533.553.503.55+1.14%270.532021-07-21
IMS3.523.563.503.56-1.11%70.892021-07-21
PROTEKTOR3.493.603.403.40-2.44%24.552021-07-21
MDIENERGIA3.473.473.243.35-3.46%44.312021-07-21
TRITON3.403.403.403.40-6.85%8.162021-07-21
STAPORKOW3.383.383.383.38+0.60%0.342021-07-21
COGNOR3.373.713.333.69+11.31%9,547.292021-07-21
LCCORP3.373.463.353.43+1.93%232.552021-07-21
UNIMA3.353.353.353.35-0.89%0.202021-07-21
IZOSTAL3.333.513.333.45+5.83%91.682021-07-21
BORYSZEW3.293.313.223.29-0.90%404.462021-07-21
BUMECH3.243.333.243.33+2.78%4.042021-07-21
POLWAX3.193.203.153.15+0.64%15.742021-07-21
EKOEXPORT3.143.233.143.21+2.39%24.942021-07-21
TAURONPE3.103.193.103.16+1.94%5,284.722021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RADPOL3.043.233.003.23+5.56%111.542021-07-21
GROCLIN3.033.083.033.07+0.66%39.022021-07-21
MEDIACAP2.962.962.952.95-3.28%5.242021-07-21
IZOLACJA2.922.922.922.920.00%0.042021-07-21
MONNARI2.883.112.813.09+8.42%381.362021-07-21
PLATYNINW2.862.882.702.860.00%5.022021-07-21
PCCEXOL2.832.832.812.81-0.21%64.082021-07-21
ALTA2.802.892.802.89+1.40%39.032021-07-21
PAMAPOL2.702.702.702.70+0.37%2.002021-07-21
IMMOBILE2.662.682.622.68+2.29%4.572021-07-21
SANWIL2.612.622.512.58-1.53%120.932021-07-21
ZASTAL2.602.642.482.62+0.77%26.052021-07-21
RANKPROGR2.502.542.432.44+0.83%239.522021-07-21
LIBET2.482.492.462.47+2.07%7.472021-07-21
ATREM2.292.292.202.25+0.45%34.872021-07-21
FAMUR2.232.262.202.26+2.26%425.662021-07-21
AGROWILL2.222.222.222.220.00%0.002021-07-21
JWWINVEST2.172.172.172.170.00%0.002021-07-21
ATLASEST2.162.162.162.160.00%0.002021-07-21
PLASTBOX2.162.202.162.18+1.40%22.052021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRAKCJA2.122.152.092.10-0.24%234.962021-07-21
ORCOGROUP2.082.082.022.02-3.81%1.042021-07-21
RONSON2.042.052.002.05+1.99%49.472021-07-21
IALBGR1.991.991.961.99+1.79%58.812021-07-21
MEXPOLSKA1.891.891.881.88+1.35%0.592021-07-21
CAPITAL1.851.851.851.850.00%0.002021-07-21
SKOTAN1.821.921.821.89+1.34%69.242021-07-21
LARQ1.821.821.701.70-6.59%31.122021-07-21
GRAVITON1.751.901.701.90+8.57%27.242021-07-21
WASKO1.721.731.651.730.00%34.652021-07-21
PROCAD1.691.691.691.690.00%0.002021-07-21
ALTUSTFI1.691.761.641.69+2.42%28.782021-07-21
PRIMAMODA1.621.621.621.620.00%0.002021-07-21
ENAP1.611.611.611.61+1.26%0.002021-07-21
RUBICON1.601.741.531.67+4.38%126.942021-07-21
ENERGOINS1.591.651.591.65+1.54%4.562021-07-21
VIVID1.481.481.461.46-0.68%3.252021-07-21
BMPAG1.471.471.381.470.00%2.102021-07-21
MOSTALZAB1.471.501.461.48-0.34%230.092021-07-21
MOJ1.451.451.451.450.00%0.002021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERSPPL1.421.421.321.40-2.11%9.632021-07-21
KCI1.401.441.401.41+0.36%17.122021-07-21
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-07-21
CIGAMES1.391.421.391.40+1.16%904.582021-07-21
MIRACULUM1.381.461.381.41+2.17%16.432021-07-21
LUBAWA1.381.381.321.370.00%177.542021-07-21
PEPEES1.361.381.301.30-4.76%23.422021-07-21
HERKULES1.361.401.361.37-1.79%17.482021-07-21
CCENERGY1.351.371.311.35+3.05%18.562021-07-21
AIRWAY1.351.351.281.32-1.05%144.412021-07-21
FASTFIN1.331.331.331.330.00%0.002021-07-21
RAFAKO1.311.361.311.35+0.45%412.592021-07-21
IDMSA1.281.371.281.37+7.87%0.212021-07-21
INTERBUD1.251.251.251.25-0.79%0.992021-07-21
WORKSERV1.251.271.201.26+0.80%34.962021-07-21
SKYLINE1.221.221.161.20-1.64%8.192021-07-21
KOPEX1.211.211.211.210.00%1.642021-07-21
CORMAY1.201.231.191.23+2.50%162.642021-07-21
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-07-21
GETIN1.141.171.141.16+1.22%103.442021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BRASTER1.131.131.131.130.00%0.002021-07-21
YOLO1.051.051.051.050.00%0.002021-07-21
08OCTAVA1.031.031.031.03-3.74%0.022021-07-21
ZREMB1.021.031.021.030.00%0.112021-07-21
MILKILAND0.940.970.930.970.00%6.082021-07-21
TERMOREX0.850.850.850.85+1.19%1.002021-07-21
PATENTUS0.850.850.830.83-2.12%16.762021-07-21
HUBSTYLE0.850.850.850.85+0.24%0.452021-07-21
ZAMET0.850.860.850.86+1.66%23.572021-07-21
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-07-21
KRAKCHEM0.750.750.750.75+6.38%0.482021-07-21
OPENFIN0.740.740.740.740.00%4.712021-07-21
PRAIRIE0.730.730.690.70-3.71%506.462021-07-21
ASMGROUP0.710.730.710.73+2.82%3.032021-07-21
MARVIPOL0.710.720.700.71-0.97%56.872021-07-21
SOHODEV0.690.690.690.69-4.17%0.242021-07-21
INVISTA0.680.680.680.680.00%2.722021-07-21
IQP0.600.620.600.62+0.65%42.212021-07-21
CZTOREBKA0.600.600.580.600.00%0.512021-07-21
AMPLI0.570.570.570.57-8.73%0.292021-07-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STARHEDGE0.560.630.560.63+11.74%33.772021-07-21
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-07-21
ELKOP0.520.540.520.54-0.74%10.262021-07-21
KBDOM0.500.510.500.51+8.84%0.452021-07-21
SFINKS0.460.460.440.44-4.35%3.172021-07-21
PBSFINANSE0.440.440.440.440.00%0.002021-07-21
BRIJU0.430.440.430.44+2.09%12.572021-07-21
REDAN0.410.440.410.41+0.24%9.052021-07-21
WINVEST0.390.390.390.390.00%0.122021-07-21
URSUS0.320.320.290.30-9.62%538.502021-07-21
CFI0.260.270.260.27+1.51%3.422021-07-21
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-07-21
REINHOLD0.240.240.240.240.00%0.002021-07-21
GETINOBLE0.180.180.180.18+2.74%87.382021-07-21
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-07-21
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-07-21
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-07-21
PBG0.060.060.060.060.00%13.702021-07-21
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2426,36 -16,75 -0,69%
WIG 73855,06 -367,33 -0,49%
sWIG80 21473,75 -72,14 -0,33%
mWIG40 5631,48 -0,24 0,00%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2426,36 -16,75 -0,69%