Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-03

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.69+0.01+0.37%46.732021-05-03
08OCTAVA1.030.000.00%25.162021-05-03
11BIT551.00+13.00+2.42%3,079.662021-05-03
4FUNMEDIA7.50+0.18+2.46%9.452021-05-03
ABPL57.20+1.60+2.88%342.532021-05-03
ACAUTOGAZ37.50-0.20-0.53%15.522021-05-03
ACTION12.05+0.35+2.99%1,675.902021-05-03
ADIUVO5.54+0.14+2.59%7.612021-05-03
AGORA7.840.000.00%369.832021-05-03
AGROTON6.18+0.02+0.32%12.922021-05-03
AGROWILL2.140.000.00%0.112021-05-03
AILLERON13.90+0.10+0.72%252.252021-05-03
AIRWAY1.72+0.03+1.66%136.642021-05-03
ALIOR28.10-0.60-2.09%9,847.562021-05-03
ALTA2.04-0.06-2.86%146.382021-05-03
ALTUSTFI1.81+0.02+1.12%9.362021-05-03
ALUMETAL60.00-0.60-0.99%948.842021-05-03
AMBRA22.40+0.30+1.36%182.082021-05-03
AMICA151.20-1.60-1.05%279.582021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AMPLI0.82-0.03-3.53%1.232021-05-03
APATOR24.00-0.40-1.64%239.052021-05-03
APLISENS11.00-0.20-1.79%2.862021-05-03
APSENERGY3.93-0.09-2.24%75.592021-05-03
ARCHICOM23.50+0.70+3.07%187.082021-05-03
ARCTIC6.57-0.16-2.38%194.522021-05-03
ARTERIA6.950.000.00%1.372021-05-03
ARTIFEX16.35-0.90-5.22%398.802021-05-03
ASBIS19.36+0.10+0.52%5,995.862021-05-03
ASMGROUP0.71+0.01+1.43%8.872021-05-03
ASSECOBS35.50-0.10-0.28%324.012021-05-03
ASSECOPOL70.45+0.35+0.50%8,100.452021-05-03
ASSECOSEE40.40-0.50-1.22%549.892021-05-03
ASTARTA43.80-0.20-0.45%746.902021-05-03
ATAL46.50-0.40-0.85%37.532021-05-03
ATENDE6.440.000.00%625.562021-05-03
ATLANTAPL8.72-0.16-1.80%10.572021-05-03
ATLASEST2.220.000.00%0.002021-05-03
ATMGRUPA4.10-0.06-1.44%5.352021-05-03
ATREM2.58-0.04-1.53%4.752021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AUTOPARTN10.50+0.20+1.94%515.592021-05-03
BBIDEV4.20+0.18+4.48%21.282021-05-03
BEDZIN9.85-0.15-1.50%26.222021-05-03
BENEFIT888.00+24.00+2.78%734.982021-05-03
BERLING4.94+0.08+1.65%8.742021-05-03
BEST21.400.000.00%0.002021-05-03
BETACOM10.600.000.00%0.272021-05-03
BGZBNPP71.00+1.00+1.43%107.242021-05-03
BIK22.60+0.20+0.89%0.562021-05-03
BIOMEDLUB10.00+0.20+2.04%4,825.252021-05-03
BIOTON5.980.000.00%870.612021-05-03
BMPAG0.65-0.01-2.26%0.032021-05-03
BOGDANKA22.90-0.50-2.14%184.902021-05-03
BORYSZEW3.17-0.02-0.63%192.802021-05-03
BOS8.48+0.22+2.66%1,123.182021-05-03
BOWIM4.66+0.06+1.30%74.942021-05-03
BRASTER1.15+0.02+1.95%196.522021-05-03
BRIJU0.40-0.00-0.25%8.262021-05-03
BUDIMEX297.00+6.00+2.06%3,385.932021-05-03
BUMECH2.92-0.11-3.63%67.702021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BZWBK224.40-1.80-0.80%13,025.642021-05-03
CAPITAL1.27+0.11+9.48%2.762021-05-03
CCC102.65-0.05-0.05%7,540.532021-05-03
CCENERGY0.070.000.00%0.002021-05-03
CDPROJEKT174.12-1.12-0.64%84,667.342021-05-03
CDRL20.50-0.10-0.49%40.442021-05-03
CELTIC7.25-0.20-2.68%6.962021-05-03
CEZ106.40+0.50+0.47%294.702021-05-03
CFI0.28+0.00+1.09%27.762021-05-03
CIECH39.00-0.90-2.26%2,921.302021-05-03
CIGAMES1.40+0.01+0.36%277.042021-05-03
CITYSERV10.000.000.00%21.292021-05-03
CLNPHARMA47.50+1.50+3.26%1,459.842021-05-03
CNT18.70+0.30+1.63%70.842021-05-03
COALENERG0.71-0.01-1.39%118.852021-05-03
COGNOR3.15-0.08-2.47%340.082021-05-03
COMARCH232.00+1.00+0.43%204.672021-05-03
COMP54.60-0.20-0.36%75.092021-05-03
COMPERIA6.400.000.00%1.592021-05-03
CORMAY1.30+0.02+1.32%102.032021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CPGROUP8.00-0.02-0.25%0.642021-05-03
CYFRPLSAT29.52-0.22-0.74%13,053.192021-05-03
CZTOREBKA0.63-0.04-5.97%21.342021-05-03
DEBICA81.400.000.00%12.612021-05-03
DECORA44.00+2.40+5.77%347.082021-05-03
DEKPOL36.80-0.70-1.87%156.322021-05-03
DELKO17.40-0.68-3.76%367.652021-05-03
DGA6.90-0.05-0.72%4.482021-05-03
DINOPL246.20+2.80+1.15%38,152.302021-05-03
DOMDEV150.80+1.40+0.94%799.422021-05-03
DREWEX0.550.000.00%0.002021-05-03
DROZAPOL3.96-0.10-2.46%36.532021-05-03
ECHO4.23-0.02-0.47%1,511.642021-05-03
EDINVEST4.52+0.14+3.20%12.282021-05-03
EFEKT8.00-0.14-1.72%19.852021-05-03
EKOEXPORT3.69+0.06+1.65%34.612021-05-03
ELEKTROTI8.14+0.10+1.24%227.232021-05-03
ELKOP0.620.000.00%17.162021-05-03
ELZAB4.60-0.09-1.92%52.932021-05-03
EMCINSMED13.900.000.00%24.192021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENAP1.53+0.03+2.00%8.042021-05-03
ENEA8.43+0.06+0.66%5,202.012021-05-03
ENELMED18.20+0.20+1.11%25.902021-05-03
ENERGA8.03+0.09+1.13%538.522021-05-03
ENERGOINS1.77-0.26-12.81%580.522021-05-03
ENTER42.45+0.45+1.07%205.362021-05-03
ERBUD60.000.000.00%851.252021-05-03
ERG50.500.000.00%6.252021-05-03
ESOTIQ20.40+0.65+3.29%53.622021-05-03
EUCO5.04+0.10+2.02%12.892021-05-03
EUROCASH14.65-0.17-1.15%4,684.432021-05-03
EUROHOLD7.200.000.00%0.002021-05-03
EUROTEL47.00+1.60+3.52%141.382021-05-03
EVEREST10.05-0.15-1.47%30.312021-05-03
FAMUR2.45+0.01+0.41%1,404.922021-05-03
FASING11.40+0.05+0.44%4.092021-05-03
FASTFIN1.42+0.12+9.23%2.762021-05-03
FEERUM12.50-0.15-1.19%3.092021-05-03
FENGHUA17.500.000.00%0.002021-05-03
FERRO32.30+1.60+5.21%260.472021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FERRUM3.99+0.07+1.79%4.782021-05-03
FMG42.800.000.00%0.002021-05-03
FORTE50.10+0.50+1.01%157.012021-05-03
GETIN0.78+0.01+1.96%309.332021-05-03
GETINOBLE0.17-0.00-1.16%85.182021-05-03
GLCOSMED4.600.000.00%127.032021-05-03
GOBARTO5.600.000.00%0.002021-05-03
GPW46.62-0.44-0.94%2,609.632021-05-03
GRAVITON1.520.000.00%0.002021-05-03
GROCLIN3.98+0.63+18.81%4,956.852021-05-03
GRODNO15.14+0.38+2.57%611.882021-05-03
GRUPAAZOTY37.22+0.34+0.92%2,531.082021-05-03
GTC6.980.000.00%46.062021-05-03
HANDLOWY40.60-0.80-1.93%2,328.322021-05-03
HARPER10.38-0.02-0.19%50.922021-05-03
HELIO14.40+0.20+1.41%6.742021-05-03
HERKULES1.65+0.02+1.23%183.552021-05-03
HUBSTYLE0.90+0.02+2.27%8.962021-05-03
HYDROTOR30.000.000.00%12.782021-05-03
I2DEV11.10-0.30-2.63%2.812021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IALBGR3.21+0.16+5.25%452.612021-05-03
IDMSA1.59+0.09+6.00%0.022021-05-03
IMCOMPANY23.30-0.20-0.85%1,170.632021-05-03
IMMOBILE2.72-0.06-2.16%2.092021-05-03
IMPEL13.000.000.00%0.002021-05-03
IMPERA4.05-0.03-0.74%42.662021-05-03
IMS3.03+0.03+1.00%8.222021-05-03
INC7.52-0.15-1.96%206.422021-05-03
INDYGO0.250.000.00%0.002021-05-03
INGBSK173.40-1.40-0.80%2,094.642021-05-03
INPRO7.15+0.05+0.70%2.032021-05-03
INSTALKRK29.40+0.50+1.73%53.542021-05-03
INTERAOLT21.45+0.85+4.13%701.022021-05-03
INTERBUD1.25+0.10+8.70%0.502021-05-03
INTERCARS312.00-2.00-0.64%2,044.012021-05-03
INTERFERI4.48-0.02-0.44%0.052021-05-03
INTERSPPL1.25+0.01+1.21%0.292021-05-03
INTROL5.32-0.04-0.75%126.272021-05-03
INVISTA1.14+0.04+3.64%2.702021-05-03
IPOPEMA5.480.000.00%70.082021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IQP0.65+0.01+1.56%38.502021-05-03
IZOBLOK49.70+1.10+2.26%477.542021-05-03
IZOLACJA2.86+0.04+1.42%9.652021-05-03
IZOSTAL3.46-0.02-0.57%33.242021-05-03
JJAUTO9.700.000.00%0.002021-05-03
JSW30.30-0.80-2.57%25,984.002021-05-03
JWCONSTR3.95-0.04-1.00%53.732021-05-03
JWWINVEST2.54+0.05+2.01%3.012021-05-03
K2INTERNT27.10-0.20-0.73%4.092021-05-03
KBDOM0.450.000.00%0.002021-05-03
KCI1.59+0.53+50.00%2,686.002021-05-03
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-05-03
KERNEL51.00-1.20-2.30%8,732.332021-05-03
KETY615.00-6.00-0.97%3,094.822021-05-03
KGHM194.60-5.50-2.75%142,493.222021-05-03
KGL15.90-0.60-3.64%329.082021-05-03
KINOPOL14.90-0.25-1.65%103.142021-05-03
KOGENERA35.60-0.70-1.93%127.822021-05-03
KOMPAP15.400.000.00%0.002021-05-03
KOMPUTRON3.55+0.18+5.34%212.282021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOPEX1.300.000.00%0.012021-05-03
KPPD58.500.000.00%16.932021-05-03
KRAKCHEM0.540.000.00%0.002021-05-03
KREC18.40+1.30+7.60%77.022021-05-03
KREDYTIN11.900.000.00%11.922021-05-03
KRKA478.00+7.00+1.49%13.212021-05-03
KRUK182.00-2.30-1.25%2,308.262021-05-03
KRUSZWICA66.000.000.00%0.002021-05-03
KRVITAMIN20.05+1.11+5.86%492.212021-05-03
KSGAGRO3.56-0.09-2.47%127.832021-05-03
LABOPRINT17.600.000.00%0.182021-05-03
LARK0.150.000.00%0.002021-05-03
LARQ1.98+0.08+4.22%0.312021-05-03
LCCORP3.05+0.07+2.52%647.612021-05-03
LENA5.02+0.08+1.62%51.752021-05-03
LENTEX10.60-0.20-1.85%360.102021-05-03
LIBET2.400.000.00%1.402021-05-03
LIVECHAT125.00+1.80+1.46%4,761.842021-05-03
LOKUM21.40+1.00+4.90%55.222021-05-03
LOTOS47.82-0.63-1.30%17,901.842021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP9,800.00+130.00+1.34%35,706.032021-05-03
LSISOFT14.75+0.25+1.72%78.782021-05-03
LUBAWA1.37-0.05-3.38%266.282021-05-03
MABION63.30+5.50+9.52%15,966.332021-05-03
MAKARONPL7.00-0.08-1.13%129.702021-05-03
MANGATA81.000.000.00%24.462021-05-03
MARVIPOL0.56-0.07-10.72%558.192021-05-03
MASTERPHA3.60-0.05-1.37%6.052021-05-03
MBANK235.00+3.00+1.29%10,402.062021-05-03
MBWS6.76+0.26+4.00%0.012021-05-03
MCI18.45-0.25-1.34%73.332021-05-03
MDIENERGIA4.14+0.14+3.50%176.412021-05-03
MEDIACAP2.68+0.11+4.28%7.022021-05-03
MEDICALG27.25-0.25-0.91%90.432021-05-03
MEGARON11.900.000.00%0.002021-05-03
MENNICA20.10+0.10+0.50%93.042021-05-03
MERCATOR243.10+0.30+0.12%18,383.922021-05-03
MERCOR18.75-0.05-0.27%3.772021-05-03
MEXPOLSKA2.48-0.01-0.40%3.692021-05-03
MFO41.00+0.50+1.23%31.482021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILKILAND0.830.000.00%2.862021-05-03
MILLENNIUM4.14-0.00-0.05%7,015.512021-05-03
MIRACULUM1.29-0.01-0.77%11.542021-05-03
MIRBUD5.10+0.04+0.79%755.582021-05-03
MLPGROUP76.00+2.00+2.70%10.072021-05-03
MOBRUK409.00+1.00+0.25%5,185.602021-05-03
MOJ1.680.000.00%0.002021-05-03
MONNARI2.51-0.01-0.40%128.032021-05-03
MOSTALPLC12.80+0.10+0.79%90.682021-05-03
MOSTALWAR7.000.000.00%14.502021-05-03
MOSTALZAB1.48-0.01-1.00%139.432021-05-03
MUZA3.900.000.00%1.172021-05-03
MWTRADE3.56-0.10-2.73%74.992021-05-03
NETIA5.800.000.00%226.102021-05-03
NEWAG25.90-0.70-2.63%223.172021-05-03
NOVITA205.00+8.50+4.33%29.442021-05-03
NTTSYSTEM7.48+0.04+0.54%73.362021-05-03
ODLEWNIE5.70+0.14+2.52%47.482021-05-03
OEX18.90+0.60+3.28%46.282021-05-03
OPENFIN0.80-0.00-0.50%12.532021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OPONEO.PL53.00+0.60+1.15%331.302021-05-03
OPTEAM16.75+0.40+2.45%242.162021-05-03
ORANGEPL6.82-0.05-0.73%13,470.432021-05-03
ORCOGROUP2.00-0.16-7.38%132.252021-05-03
ORZBIALY18.000.000.00%57.282021-05-03
OTLOG8.20-0.06-0.73%2.002021-05-03
OTMUCHOW2.70+0.22+8.87%76.402021-05-03
OVOSTAR76.00-0.50-0.65%2.812021-05-03
PAMAPOL2.15+0.06+2.87%72.452021-05-03
PANOVA14.85-0.05-0.34%6.832021-05-03
PATENTUS0.990.000.00%25.252021-05-03
PBG0.040.000.00%0.002021-05-03
PBKM80.00-0.80-0.99%55.592021-05-03
PBSFINANSE0.43+0.00+0.47%0.092021-05-03
PCCEXOL3.26+0.02+0.62%203.412021-05-03
PCCROKITA74.60+0.10+0.13%300.772021-05-03
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-05-03
PEIXIN1.020.000.00%0.002021-05-03
PEKABEX21.70-0.60-2.69%86.472021-05-03
PEKAO80.04-1.10-1.36%49,567.292021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.500.000.00%27.752021-05-03
PEP83.80+0.50+0.60%58.472021-05-03
PEPEES1.50-0.06-3.85%2.872021-05-03
PGE10.10-0.02-0.20%43,331.862021-05-03
PGNIG6.58-0.02-0.27%39,620.072021-05-03
PGSSOFT13.60-0.10-0.73%134.482021-05-03
PHN12.80-0.20-1.54%27.272021-05-03
PKNORLEN66.72-0.78-1.16%60,084.832021-05-03
PKOBP35.27-0.27-0.76%68,478.132021-05-03
PKPCARGO19.44+0.34+1.78%1,512.422021-05-03
PLASTBOX2.30+0.04+1.77%123.842021-05-03
PLATYNINW4.50-0.04-0.88%15.792021-05-03
PLAYWAY472.00+21.00+4.66%2,304.022021-05-03
PLAZACNTR1.38-0.01-0.43%20.252021-05-03
PMPG5.400.000.00%0.002021-05-03
POLICE12.60+0.15+1.20%65.752021-05-03
POLIMEXMS5.54-0.16-2.81%2,818.042021-05-03
POLNORD3.530.000.00%0.002021-05-03
POLWAX3.52+0.07+2.03%40.922021-05-03
POZBUD3.100.000.00%252.782021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA23.10-0.40-1.70%6.762021-05-03
PRAGMAINK5.30+0.05+0.95%13.322021-05-03
PRAIRIE0.69+0.01+1.31%337.212021-05-03
PRIMAMODA1.440.000.00%1.302021-05-03
PROCAD1.890.000.00%0.942021-05-03
PROCHEM23.40+1.80+8.33%78.232021-05-03
PROJPRZEM19.20+0.60+3.23%1.942021-05-03
PROTEKTOR3.85+0.03+0.65%132.152021-05-03
PROVIDENT6.50-0.15-2.26%538.192021-05-03
PULAWY102.50+1.50+1.49%41.172021-05-03
PWRMEDIA8.52+0.22+2.65%62.722021-05-03
PZU32.67-0.15-0.46%29,746.522021-05-03
QUANTUM49.00-0.60-1.21%2.912021-05-03
QUERCUS5.18+0.08+1.57%714.332021-05-03
RADPOL2.95+0.03+1.03%74.192021-05-03
RAFAKO1.21-0.03-2.42%661.772021-05-03
RAFAMET18.200.000.00%0.042021-05-03
RAINBOW32.00-0.50-1.54%245.382021-05-03
RANKPROGR2.18+0.04+1.87%391.022021-05-03
RAWLPLUG13.40+0.50+3.88%671.522021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REDAN0.33+0.01+2.48%8.462021-05-03
REGNON0.800.000.00%0.002021-05-03
REINHOLD0.220.000.00%0.002021-05-03
RELPOL6.44+0.10+1.58%80.622021-05-03
REMAK25.20+0.80+3.28%140.562021-05-03
RONSON1.82+0.01+0.55%30.562021-05-03
ROPCZYCE28.40+0.10+0.35%325.252021-05-03
RUBICON1.650.000.00%0.712021-05-03
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-05-03
SANOK22.300.000.00%122.122021-05-03
SANTANDER14.50-0.08-0.56%195.992021-05-03
SANWIL3.48+0.04+1.16%87.882021-05-03
SARE6.75+0.20+3.05%16.372021-05-03
SECOGROUP13.40-0.10-0.74%8.552021-05-03
SEKO10.50-0.30-2.78%10.752021-05-03
SELENAFM22.40+0.20+0.90%248.692021-05-03
SELVITA50.50+0.20+0.40%54.342021-05-03
SETANTA9.18+0.01+0.11%113.922021-05-03
SFINKS0.68+0.02+3.36%287.062021-05-03
SILVANO7.800.000.00%0.002021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-05-03
SKARBIEC40.00+0.50+1.27%98.562021-05-03
SKOTAN3.39-0.03-0.88%20.812021-05-03
SKYLINE0.89+0.01+1.14%0.012021-05-03
SNIEZKA89.80+0.80+0.90%73.172021-05-03
SOHODEV0.660.000.00%0.352021-05-03
SOLAR4.80+0.50+11.63%399.672021-05-03
SONEL11.00-0.05-0.45%341.302021-05-03
SOPHARMA7.95-0.15-1.85%0.922021-05-03
STALEXP3.570.000.00%641.662021-05-03
STALPROD349.50+9.00+2.64%983.972021-05-03
STALPROFI11.40-0.05-0.44%115.672021-05-03
STAPORKOW4.30-0.02-0.46%27.032021-05-03
STARHEDGE0.68-0.00-0.29%2.212021-05-03
SUNEX6.98+0.01+0.14%54.062021-05-03
SUWARY22.00-1.00-4.35%53.312021-05-03
SWISSMED9.10+0.60+7.06%82.602021-05-03
SYGNITY10.30-0.10-0.96%56.662021-05-03
SYNEKTIK29.05-0.05-0.17%85.162021-05-03
TALANX159.600.000.00%0.002021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TALEX16.90-0.80-4.52%5.732021-05-03
TARCZYNSKI35.80+0.40+1.13%14.552021-05-03
TATRY150.00+2.00+1.35%7.502021-05-03
TAURONPE3.38-0.06-1.69%17,482.482021-05-03
TERMOREX0.93-0.04-4.64%12.852021-05-03
TESGAS4.92+0.01+0.31%6.732021-05-03
TIM28.30-0.05-0.18%325.682021-05-03
TORPOL12.68+0.38+3.09%724.762021-05-03
TOYA7.94+0.14+1.79%654.482021-05-03
TRAKCJA2.74-0.06-2.14%311.562021-05-03
TRANSPOL3.04+0.04+1.33%105.922021-05-03
TRITON3.660.000.00%0.002021-05-03
TXM0.100.000.00%0.002021-05-03
ULMA69.500.000.00%15.012021-05-03
UNIBEP10.70-0.40-3.60%115.442021-05-03
UNICREDIT38.80-0.40-1.02%2.332021-05-03
UNIMA3.35+0.09+2.76%0.432021-05-03
UNIMOT49.30-0.50-1.00%380.852021-05-03
URSUS0.97-0.00-0.10%40.392021-05-03
VIGOSYS784.00+22.00+2.89%657.232021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.48-0.04-0.72%4.562021-05-03
VISTAL4.28+0.03+0.71%78.232021-05-03
VISTULA3.45-0.02-0.58%63.612021-05-03
VIVID1.59+0.04+2.58%44.372021-05-03
VOTUM18.14-0.06-0.33%376.672021-05-03
VOXEL44.00+0.50+1.15%88.652021-05-03
WARIMPEX5.160.000.00%0.002021-05-03
WASKO1.76+0.04+2.33%56.902021-05-03
WAWEL606.00+6.00+1.00%41.022021-05-03
WIELTON10.82+0.02+0.19%1,714.082021-05-03
WIKANA4.04-0.12-2.88%2.042021-05-03
WINVEST0.430.000.00%0.002021-05-03
WIRTUALNA100.20-1.40-1.38%602.612021-05-03
WITTCHEN11.80-0.05-0.42%217.022021-05-03
WOJAS5.10+0.10+2.00%0.272021-05-03
WORKSERV1.44-0.00-0.28%349.432021-05-03
XTB18.11+0.32+1.80%10,596.332021-05-03
YOLO1.25+0.01+0.81%9.302021-05-03
ZAMET0.81-0.01-1.22%42.402021-05-03
ZASTAL3.66-0.12-3.17%103.802021-05-03
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZEPAK10.55-0.05-0.47%132.222021-05-03
ZPUE228.000.000.00%26.372021-05-03
ZREMB1.28-0.03-2.29%27.372021-05-03
ZUE4.95+0.36+7.84%111.282021-05-03
ZYWIEC480.00-4.00-0.83%200.192021-05-03
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2270,67 -1,42 -0,06%
WIG 68256,77 +86,01 +0,13%
sWIG80 20877,28 +57,73 +0,28%
mWIG40 5002,34 +30,65 +0,62%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2270,67 -1,42 -0,06%