Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-06-21

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGHM183.40+4.45+2.49%105,128.032021-06-21
PEKAO98.50-0.86-0.87%88,578.192021-06-21
PKNORLEN79.08+0.56+0.71%66,738.702021-06-21
CDPROJEKT183.38-0.48-0.26%46,703.782021-06-21
PZU38.62+0.10+0.26%44,453.682021-06-21
PKOBP40.48-0.02-0.05%34,919.972021-06-21
JSW33.27+0.49+1.49%32,806.852021-06-21
CCC114.65+1.60+1.42%17,373.602021-06-21
PGNIG6.60-0.10-1.49%14,075.832021-06-21
DINOPL270.20-4.10-1.49%13,625.392021-06-21
LOTOS53.14+0.34+0.64%13,500.232021-06-21
MBANK315.00+5.00+1.61%12,719.292021-06-21
ASBIS21.40-1.60-6.96%12,711.652021-06-21
PGE10.06-0.19-1.85%11,385.542021-06-21
MABION77.30+1.30+1.71%10,392.012021-06-21
ORANGEPL6.63+0.08+1.22%8,726.512021-06-21
LPP11,470.00-510.00-4.26%7,948.972021-06-21
ALIOR33.90-0.31-0.91%7,208.812021-06-21
BZWBK261.50+6.40+2.51%7,160.802021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MERCATOR234.20+6.70+2.95%6,939.582021-06-21
LIVECHAT128.00-1.40-1.08%6,752.062021-06-21
CYFRPLSAT29.80+0.68+2.34%6,661.542021-06-21
TAURONPE3.42+0.02+0.47%6,446.942021-06-21
CIECH48.00-0.65-1.34%6,005.142021-06-21
KERNEL56.90+0.10+0.18%4,401.342021-06-21
PKPCARGO21.25-0.45-2.07%3,841.492021-06-21
KETY616.00+1.00+0.16%3,593.822021-06-21
MOBRUK300.00-8.00-2.60%3,299.412021-06-21
ASSECOPOL71.85-1.15-1.58%3,067.872021-06-21
EUROCASH15.37+0.28+1.86%2,969.212021-06-21
CIGAMES1.66+0.09+5.88%2,819.382021-06-21
MILLENNIUM4.97+0.12+2.47%2,804.202021-06-21
ENEA9.13+0.09+1.00%2,719.602021-06-21
COGNOR3.68+0.01+0.27%2,523.672021-06-21
XTB17.38+0.04+0.23%2,435.442021-06-21
GPW48.30+0.30+0.62%2,130.392021-06-21
BGZBNPP64.20+0.20+0.31%1,993.182021-06-21
GRUPAAZOTY33.50+0.24+0.72%1,912.492021-06-21
BOWIM10.70+0.40+3.88%1,839.202021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BIOMEDLUB9.74-0.16-1.62%1,785.322021-06-21
COALENERG4.06-0.39-8.76%1,692.622021-06-21
PRAIRIE0.80+0.04+4.61%1,691.852021-06-21
HANDLOWY46.45-0.50-1.06%1,654.002021-06-21
11BIT477.00-3.00-0.62%1,599.642021-06-21
POLIMEXMS4.49+0.12+2.75%1,565.212021-06-21
KRUK272.40-1.20-0.44%1,393.802021-06-21
BUDIMEX282.000.000.00%1,310.842021-06-21
UNIMOT45.70-1.30-2.77%1,282.972021-06-21
PLAYWAY460.00-4.40-0.95%1,280.132021-06-21
FAMUR2.29+0.04+1.55%1,211.022021-06-21
ECHO4.39-0.01-0.23%1,099.062021-06-21
TOYA8.65+0.01+0.12%1,015.172021-06-21
IALBGR2.45+0.43+21.29%993.392021-06-21
MIRBUD4.66-0.10-2.10%965.312021-06-21
BOGDANKA25.000.000.00%884.642021-06-21
WIELTON10.64-0.22-2.03%874.982021-06-21
TIM32.90-0.40-1.20%861.862021-06-21
MFO41.00+0.80+1.99%860.652021-06-21
DOMDEV142.20-2.80-1.93%706.482021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TORPOL16.50+0.02+0.12%691.902021-06-21
ALUMETAL64.00+2.80+4.58%687.212021-06-21
STALPROD387.50+6.50+1.71%683.552021-06-21
BORYSZEW3.50-0.11-3.05%627.322021-06-21
ASTARTA51.50-0.70-1.34%589.782021-06-21
INGBSK188.00+3.80+2.06%582.762021-06-21
PEKABEX26.000.000.00%539.922021-06-21
AMICA167.20+3.20+1.95%523.662021-06-21
STALPROFI13.00-0.15-1.14%515.042021-06-21
TRAKCJA2.23-0.04-1.98%493.062021-06-21
LCCORP3.22+0.05+1.58%463.552021-06-21
GRODNO13.90-0.02-0.14%449.332021-06-21
LSISOFT16.70-0.35-2.05%442.682021-06-21
ATMGRUPA4.12+0.01+0.24%426.792021-06-21
INTERCARS360.00-1.00-0.28%425.402021-06-21
ACTION11.20-0.15-1.32%386.302021-06-21
MONNARI3.04+0.04+1.33%379.062021-06-21
MEDICALG30.20-1.30-4.13%362.382021-06-21
MOSTALZAB1.60+0.02+1.27%360.132021-06-21
FORTE61.50+0.10+0.16%352.322021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DECORA40.20+1.40+3.61%340.492021-06-21
PCCROKITA76.00-1.70-2.19%334.372021-06-21
SANOK26.40+0.90+3.53%301.602021-06-21
AGORA11.00-0.30-2.65%300.652021-06-21
BETACOM9.30-1.40-13.08%291.512021-06-21
CLNPHARMA44.50-0.50-1.11%286.732021-06-21
ERBUD80.00-3.00-3.61%281.412021-06-21
RAFAKO1.25+0.01+0.64%265.472021-06-21
BIOTON5.40+0.03+0.56%264.042021-06-21
DROZAPOL7.25+0.05+0.69%257.122021-06-21
RADPOL3.05+0.01+0.33%249.672021-06-21
OPONEO.PL52.60+0.60+1.15%248.332021-06-21
IZOSTAL3.48-0.12-3.33%236.332021-06-21
POZBUD3.60-0.04-1.10%232.932021-06-21
COMARCH242.00+6.00+2.54%230.842021-06-21
GETIN1.22-0.01-0.49%230.442021-06-21
IMCOMPANY27.70-0.90-3.15%230.012021-06-21
SETANTA10.60-0.48-4.33%229.962021-06-21
GROCLIN3.23+0.16+5.21%229.052021-06-21
ARCTIC6.11-0.05-0.81%212.372021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PCCEXOL2.95-0.11-3.59%201.832021-06-21
VIGOSYS730.00-16.00-2.14%200.192021-06-21
GETINOBLE0.19-0.01-2.63%190.672021-06-21
VOTUM16.700.000.00%188.752021-06-21
FERRO37.40-1.20-3.11%179.842021-06-21
BENEFIT930.00-7.00-0.75%179.652021-06-21
MARVIPOL0.74-0.01-0.93%179.132021-06-21
WIRTUALNA106.20-0.20-0.19%177.142021-06-21
STALEXP3.530.000.00%173.302021-06-21
VISTAL4.02-0.10-2.43%170.482021-06-21
CORMAY1.20+0.00+0.34%169.632021-06-21
WAWEL598.00+4.00+0.67%167.502021-06-21
AUTOPARTN11.45+0.05+0.44%167.122021-06-21
SYNEKTIK38.80+0.35+0.91%165.242021-06-21
OEX21.20-0.10-0.47%164.642021-06-21
KRVITAMIN18.82-0.32-1.67%163.802021-06-21
ARTIFEX14.000.000.00%163.052021-06-21
KOGENERA34.800.000.00%155.802021-06-21
RAINBOW30.450.000.00%155.382021-06-21
MOSTALPLC12.35-0.10-0.80%143.872021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEP71.60-0.90-1.24%138.742021-06-21
MILKILAND1.08-0.10-8.47%133.452021-06-21
ATENDE4.90-0.16-3.16%133.312021-06-21
BOS8.10+0.10+1.25%132.842021-06-21
QUERCUS5.060.000.00%131.492021-06-21
INSTALKRK30.50-0.70-2.24%130.672021-06-21
RONSON2.050.000.00%127.892021-06-21
ZASTAL2.36-0.14-5.60%127.592021-06-21
ESOTIQ27.40+1.60+6.20%125.012021-06-21
ABPL55.40-0.40-0.72%121.152021-06-21
ENERGA7.95-0.05-0.62%120.652021-06-21
LOKUM23.40+0.40+1.74%120.472021-06-21
LUBAWA1.38-0.00-0.29%111.402021-06-21
APATOR23.300.000.00%107.842021-06-21
AIRWAY1.70-0.02-1.05%107.232021-06-21
INTERAOLT19.60-0.02-0.10%105.172021-06-21
SKARBIEC36.00-0.50-1.37%100.022021-06-21
CEZ112.40-1.60-1.40%98.172021-06-21
VOXEL46.40+0.40+0.87%97.782021-06-21
NEWAG25.200.000.00%96.712021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZEPAK9.84+0.04+0.41%96.262021-06-21
AILLERON13.55-0.45-3.21%96.132021-06-21
ASSECOSEE38.80-0.20-0.51%92.542021-06-21
ALTUSTFI1.63-0.11-6.32%92.432021-06-21
MIRACULUM1.40+0.01+0.36%89.152021-06-21
URSUS0.80-0.00-0.50%88.402021-06-21
DELKO16.48-0.20-1.20%86.652021-06-21
MEDIACAP2.64+0.14+5.60%84.422021-06-21
SANTANDER14.93+0.02+0.13%83.492021-06-21
TRANSPOL3.49+0.03+0.87%82.952021-06-21
DEBICA81.80+0.40+0.49%79.642021-06-21
WITTCHEN11.45+0.35+3.15%79.542021-06-21
CCENERGY1.28-0.03-2.29%78.452021-06-21
KSGAGRO4.15-0.22-5.03%78.142021-06-21
ASSECOBS34.50-0.40-1.15%78.102021-06-21
REMAK23.80-1.00-4.03%73.712021-06-21
EKOEXPORT3.43+0.01+0.29%72.692021-06-21
RELPOL6.92-0.10-1.42%71.732021-06-21
ATAL51.00-0.20-0.39%70.902021-06-21
IPOPEMA5.56+0.14+2.58%70.552021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.47-0.10-3.70%70.372021-06-21
SKYLINE1.05-0.15-12.50%69.152021-06-21
ENERGOINS1.73+0.01+0.29%67.322021-06-21
AMBRA23.200.000.00%65.162021-06-21
IMMOBILE2.700.000.00%64.212021-06-21
MANGATA85.40+1.40+1.67%62.312021-06-21
RANKPROGR2.71+0.09+3.44%62.242021-06-21
SELVITA56.90-0.10-0.18%61.982021-06-21
WASKO1.640.000.00%60.182021-06-21
SUNEX5.91-0.09-1.50%57.322021-06-21
ENTER40.50+0.35+0.87%56.662021-06-21
MCI18.80+0.10+0.53%55.232021-06-21
BUMECH3.50-0.03-0.85%54.952021-06-21
SYGNITY9.70-0.10-1.02%53.982021-06-21
KCI1.52-0.02-1.29%53.832021-06-21
INC6.90-0.10-1.43%53.012021-06-21
EUROTEL39.00-0.20-0.51%51.922021-06-21
VISTULA3.65+0.01+0.41%51.512021-06-21
PROCHEM24.60-0.60-2.38%50.442021-06-21
PGSSOFT17.05+0.15+0.89%49.552021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GTC6.40+0.11+1.75%46.772021-06-21
INTROL6.22-0.12-1.89%45.222021-06-21
ORZBIALY25.50+0.50+2.00%44.842021-06-21
COMP61.20-0.40-0.65%44.022021-06-21
ROPCZYCE29.90-0.20-0.66%43.652021-06-21
DEKPOL38.40-0.20-0.52%41.172021-06-21
ARCHICOM23.50+0.10+0.43%41.012021-06-21
CITYSERV13.68+0.78+6.05%40.762021-06-21
LENTEX10.90-0.05-0.46%39.862021-06-21
NOVITA232.00-3.00-1.28%38.982021-06-21
IMPERA4.19-0.05-1.18%38.802021-06-21
AGROTON8.36-0.14-1.65%38.792021-06-21
WIKANA4.90-0.08-1.61%38.742021-06-21
LENA5.04+0.06+1.20%38.312021-06-21
MDIENERGIA3.63-0.16-4.22%38.182021-06-21
POLWAX3.15-0.05-1.56%38.152021-06-21
SOLAR4.80-0.15-3.03%37.222021-06-21
ORCOGROUP2.280.000.00%36.702021-06-21
CDRL21.40-0.50-2.28%36.202021-06-21
TARCZYNSKI51.50+1.50+3.00%35.832021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.68-0.01-0.37%35.752021-06-21
KOMPUTRON4.17-0.05-1.18%34.972021-06-21
NTTSYSTEM5.48-0.16-2.84%34.792021-06-21
PHN15.00-0.40-2.60%34.022021-06-21
PLAZACNTR1.25-0.04-3.26%33.752021-06-21
PULAWY94.00+0.80+0.86%33.692021-06-21
CNT17.00+0.20+1.19%32.482021-06-21
ACAUTOGAZ36.30+0.30+0.83%30.282021-06-21
SKOTAN2.28-0.07-2.98%29.832021-06-21
GLCOSMED4.06-0.01-0.37%28.072021-06-21
SNIEZKA86.40-0.20-0.23%27.952021-06-21
CPGROUP9.08-0.12-1.30%27.932021-06-21
MOSTALWAR6.96-0.16-2.25%27.542021-06-21
KINOPOL14.15-0.05-0.35%27.132021-06-21
SELENAFM23.60-0.40-1.67%25.572021-06-21
TESGAS4.54-0.14-2.88%25.432021-06-21
IQP0.580.000.00%24.872021-06-21
ATREM2.300.000.00%24.702021-06-21
PROJPRZEM16.20-0.60-3.57%23.222021-06-21
ELEKTROTI6.90+0.10+1.47%22.482021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELKOP0.56-0.01-1.76%21.812021-06-21
CELTIC8.80+0.10+1.15%20.672021-06-21
CAPITAL1.82+0.03+1.68%20.482021-06-21
IZOBLOK37.30-0.20-0.53%20.472021-06-21
KRKA469.00-11.00-2.29%19.242021-06-21
HARPER9.80+0.25+2.62%19.152021-06-21
WORKSERV1.26-0.01-0.95%19.142021-06-21
ZREMB1.07-0.01-0.93%19.062021-06-21
TRITON3.400.000.00%18.892021-06-21
ZYWIEC481.00+3.00+0.63%18.722021-06-21
BMPAG0.85+0.10+14.00%18.612021-06-21
NETIA5.960.000.00%17.992021-06-21
ENAP1.78-0.01-0.56%17.542021-06-21
KOMPAP19.70+1.10+5.91%17.472021-06-21
ZAMET0.85-0.01-1.40%17.362021-06-21
ALTA2.56+0.01+0.39%17.332021-06-21
MEXPOLSKA2.18+0.02+0.93%16.912021-06-21
CFI0.27+0.00+0.76%16.282021-06-21
VIVID1.53+0.02+1.32%16.062021-06-21
INVISTA1.20+0.10+9.09%15.702021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HERKULES1.39+0.01+0.36%15.382021-06-21
EDINVEST4.00-0.06-1.48%15.302021-06-21
ZUE4.05-0.07-1.70%15.292021-06-21
EVEREST10.200.000.00%15.152021-06-21
SWISSMED9.52+0.12+1.28%14.762021-06-21
IMS3.42-0.13-3.66%14.742021-06-21
SONEL11.400.000.00%14.552021-06-21
KPPD52.50-1.00-1.87%14.542021-06-21
MENNICA20.30-0.40-1.93%14.012021-06-21
ULMA57.500.000.00%13.842021-06-21
MLPGROUP73.80-2.60-3.40%13.492021-06-21
MUZA6.650.000.00%13.362021-06-21
IDMSA1.36-0.10-6.85%12.972021-06-21
IZOLACJA3.260.000.00%12.932021-06-21
4FUNMEDIA5.30-0.30-5.36%12.892021-06-21
EFEKT7.76-0.04-0.51%12.602021-06-21
ZPUE200.00+2.50+1.27%12.512021-06-21
PBKM89.800.000.00%11.752021-06-21
KGL17.00+0.05+0.29%11.722021-06-21
OPENFIN0.79+0.01+0.77%11.572021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.85-0.15-3.00%11.322021-06-21
VINDEXUS6.40-0.02-0.31%11.262021-06-21
REDAN0.48-0.02-3.60%11.032021-06-21
INPRO8.10+0.20+2.53%10.852021-06-21
GOBARTO5.70-0.15-2.56%10.752021-06-21
MWTRADE3.87-0.13-3.25%10.572021-06-21
ODLEWNIE6.30+0.06+0.96%10.442021-06-21
TALEX16.500.000.00%10.162021-06-21
PANOVA15.00+0.30+2.04%10.162021-06-21
OPTEAM15.15-0.20-1.30%9.132021-06-21
PAMAPOL2.56-0.06-2.29%8.962021-06-21
SARE6.70-0.50-6.94%8.852021-06-21
COMPERIA7.15-0.15-2.05%8.832021-06-21
ARTERIA7.000.000.00%8.452021-06-21
BRIJU0.40-0.01-1.72%8.382021-06-21
K2INTERNT23.20-0.10-0.43%8.192021-06-21
BBIDEV6.16-0.04-0.65%7.942021-06-21
OTMUCHOW3.14-0.02-0.63%7.922021-06-21
PLASTBOX2.220.000.00%7.792021-06-21
POLICE12.70+0.15+1.20%7.622021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PWRMEDIA11.25-0.25-2.17%7.562021-06-21
OTLOG9.800.000.00%7.022021-06-21
HYDROTOR34.00-1.40-3.95%6.932021-06-21
STAPORKOW3.620.000.00%6.642021-06-21
ENELMED17.800.000.00%6.232021-06-21
ELZAB4.70-0.09-1.88%5.562021-06-21
I2DEV11.50-0.50-4.17%5.522021-06-21
RAWLPLUG15.60+0.10+0.65%5.502021-06-21
PROTEKTOR3.64+0.03+0.83%5.092021-06-21
SOPHARMA8.00-0.10-1.23%4.912021-06-21
KREC18.40-0.30-1.60%4.772021-06-21
INTERSPPL1.280.000.00%4.692021-06-21
OVOSTAR78.000.000.00%4.452021-06-21
RUBICON1.48+0.01+0.34%4.422021-06-21
APSENERGY3.900.000.00%4.102021-06-21
FASTFIN1.22-0.08-6.15%3.662021-06-21
STARHEDGE0.59+0.03+5.40%3.502021-06-21
HUBSTYLE0.79+0.02+2.60%3.292021-06-21
SEKO10.500.000.00%3.282021-06-21
PATENTUS0.89+0.01+1.60%3.152021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PMPG4.92+0.04+0.82%3.112021-06-21
MAKARONPL7.260.000.00%3.102021-06-21
PLATYNINW3.54+0.04+1.14%3.042021-06-21
PEPEES1.470.000.00%2.822021-06-21
PRIMAMODA1.500.000.00%2.012021-06-21
SUWARY25.800.000.00%1.922021-06-21
BERLING5.60+0.10+1.82%1.822021-06-21
KBDOM0.50-0.00-0.40%1.602021-06-21
PROCAD1.540.000.00%1.542021-06-21
BEDZIN8.50-0.45-5.03%1.512021-06-21
UNIMA3.32-0.03-0.90%1.262021-06-21
MEGARON11.10-0.40-3.48%1.112021-06-21
LABOPRINT17.000.000.00%1.092021-06-21
LIBET2.39+0.01+0.42%1.022021-06-21
FEERUM11.95+0.05+0.42%1.002021-06-21
UNIBEP12.95+0.15+1.17%0.952021-06-21
UNICREDIT45.75-0.85-1.82%0.922021-06-21
ATLANTAPL8.940.000.00%0.892021-06-21
PBSFINANSE0.40-0.03-6.98%0.802021-06-21
ERG46.000.000.00%0.542021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MERCOR20.500.000.00%0.492021-06-21
LARQ1.34-0.01-0.74%0.472021-06-21
RAFAMET17.50+0.70+4.17%0.422021-06-21
INTERBUD1.420.000.00%0.402021-06-21
WOJAS4.73-0.02-0.42%0.322021-06-21
TERMOREX0.850.000.00%0.262021-06-21
ATLASEST2.360.000.00%0.242021-06-21
08OCTAVA1.040.000.00%0.222021-06-21
REINHOLD0.23+0.01+2.68%0.192021-06-21
GRAVITON1.690.000.00%0.172021-06-21
JWWINVEST2.180.000.00%0.112021-06-21
WINVEST0.42-0.00-0.47%0.102021-06-21
ASMGROUP0.67+0.01+2.29%0.102021-06-21
MOJ1.43-0.04-2.39%0.082021-06-21
EMCINSMED13.80+0.10+0.73%0.072021-06-21
ADIUVO5.94+0.28+4.95%0.032021-06-21
BEST26.40+0.20+0.76%0.032021-06-21
APLISENS13.000.000.00%0.032021-06-21
KREDYTIN11.600.000.00%0.022021-06-21
FERRUM4.46-0.01-0.22%0.022021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DGA6.900.000.00%0.012021-06-21
HELIO13.700.000.00%0.012021-06-21
MBWS6.70+0.10+1.52%0.012021-06-21
SOHODEV0.730.000.00%0.002021-06-21
DREWEX0.550.000.00%0.002021-06-21
TXM0.100.000.00%0.002021-06-21
SECOGROUP14.200.000.00%0.002021-06-21
AMPLI0.760.000.00%0.002021-06-21
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-06-21
YOLO0.990.000.00%0.002021-06-21
INDYGO0.250.000.00%0.002021-06-21
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-06-21
POLNORD3.530.000.00%0.002021-06-21
INTERFERI4.480.000.00%0.002021-06-21
PRAGMAINK5.650.000.00%0.002021-06-21
CZTOREBKA0.590.000.00%0.002021-06-21
QUANTUM47.000.000.00%0.002021-06-21
KRUSZWICA66.000.000.00%0.002021-06-21
PBG0.050.000.00%0.002021-06-21
JWCONSTR4.160.000.00%0.002021-06-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROHOLD9.400.000.00%0.002021-06-21
SILVANO7.800.000.00%0.002021-06-21
TATRY156.000.000.00%0.002021-06-21
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-06-21
AGROWILL2.140.000.00%0.002021-06-21
LARK0.150.000.00%0.002021-06-21
PRAGMAFA24.300.000.00%0.002021-06-21
FASING12.700.000.00%0.002021-06-21
KRAKCHEM0.720.000.00%0.002021-06-21
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-06-21
BRASTER1.130.000.00%0.002021-06-21
KOPEX1.230.000.00%0.002021-06-21
WARIMPEX5.420.000.00%0.002021-06-21
SFINKS0.650.000.00%0.002021-06-21
FMG29.600.000.00%0.002021-06-21
PROVIDENT6.800.000.00%0.002021-06-21
PEMANAGER18.500.000.00%0.002021-06-21
MASTERPHA3.600.000.00%0.002021-06-21
BIK22.400.000.00%0.002021-06-21
REGNON0.800.000.00%0.002021-06-21
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2179,71 -22,15 -1,01%
WIG 67730,01 -473,85 -0,69%
sWIG80 20338,94 +40,46 +0,20%
mWIG40 5370,01 -12,01 -0,22%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2179,71 -22,15 -1,01%