Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-04

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP9,880.009,880.009,250.009,485.00-3.21%37,347.442021-05-04
INVGLDFIZ1,762.701,762.701,762.701,762.700.00%0.002021-05-04
LMASFIZ1,529.801,529.801,529.801,529.800.00%0.002021-05-04
QMULTIFIZ1,474.991,484.901,456.001,466.10-0.60%112.902021-05-04
LMDSFIZ1,456.621,456.761,456.621,456.75+1.02%23.312021-05-04
LMCSFIZ1,446.991,446.991,446.991,446.990.00%0.002021-05-04
LMESFIZ1,446.101,446.101,446.101,446.100.00%0.002021-05-04
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.100.00%0.002021-05-04
INVPEFIZ1,045.001,045.001,045.001,045.000.00%36.582021-05-04
INVFIZ960.00960.00957.10958.00+0.41%8.622021-05-04
BENEFIT888.00890.00848.00885.00-0.34%425.142021-05-04
VIGOSYS776.00776.00722.00746.00-4.85%242.952021-05-04
KETY617.00617.00606.00612.00-0.49%3,115.792021-05-04
WAWEL606.00606.00600.00600.00-0.99%174.152021-05-04
11BIT551.50551.50511.00527.00-4.36%5,654.022021-05-04
ZYWIEC481.00482.00480.00482.00+0.42%122.252021-05-04
KRKA478.00478.00437.00437.00-8.58%368.572021-05-04
PLAYWAY477.00477.00429.40457.00-3.18%15,964.042021-05-04
INVCEEFIZ456.10456.10454.10454.10-0.41%15.042021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOBRUK407.00407.00367.00375.00-8.31%14,903.162021-05-04
STALPROD350.00350.00332.00338.00-3.29%1,553.762021-05-04
INTERCARS308.00320.00292.00304.00-2.56%1,370.462021-05-04
BUDIMEX300.00301.00285.50285.50-3.87%3,710.252021-05-04
OPERA3GR255.10255.10255.10255.100.00%0.002021-05-04
DINOPL248.00248.60244.00244.90-0.53%28,506.832021-05-04
MERCATOR239.10243.70231.30234.60-3.50%13,408.462021-05-04
MBANK235.00243.20230.00233.60-0.60%8,206.382021-05-04
COMARCH235.00235.00228.00228.00-1.72%223.382021-05-04
BZWBK224.10225.40216.00219.10-2.36%13,153.142021-05-04
ZPUE224.00224.00200.00204.00-10.53%388.702021-05-04
NOVITA207.00217.00207.00217.00+5.85%77.532021-05-04
KGHM197.00200.40195.75197.60+1.54%79,976.792021-05-04
KRUK184.40184.40180.00183.50+0.82%2,666.212021-05-04
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.000.00%0.002021-05-04
CDPROJEKT175.22175.80167.70168.92-2.99%100,754.522021-05-04
INGBSK173.40175.60172.00172.00-0.81%969.242021-05-04
TALANX159.60159.60159.60159.600.00%0.002021-05-04
AMICA153.00155.00153.00154.60+2.25%2,137.582021-05-04
DOMDEV151.20152.00147.20147.20-2.39%873.772021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY150.00151.00150.00151.00+0.67%1.802021-05-04
BPHFIZBI2141.00141.00141.00141.000.00%0.002021-05-04
LIVECHAT124.80124.80121.20123.00-1.60%8,885.202021-05-04
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%0.002021-05-04
PZUAKORD120.50120.60120.50120.60+0.37%93.942021-05-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.100.00%0.002021-05-04
PKOGD112.50112.50112.50112.500.00%0.002021-05-04
BPHFIZDS112.00112.00112.00112.000.00%0.002021-05-04
PKOSO110.28110.28110.28110.280.00%0.002021-05-04
CEZ106.50109.00106.00106.00-0.38%3,212.702021-05-04
CCC102.50103.40100.00101.35-1.27%15,277.392021-05-04
PULAWY102.50104.50102.00103.00+0.49%182.022021-05-04
WIRTUALNA101.40101.4098.4098.40-1.80%447.302021-05-04
PKOASZEWZ96.3796.3796.3696.36-1.66%9.642021-05-04
BPHFIZMLI96.1096.5096.1096.50+2.66%28.912021-05-04
PKOGS90.3490.3490.3490.34+0.01%22.592021-05-04
SNIEZKA90.0090.0089.4090.00+0.22%215.652021-05-04
MANGATA82.0082.0081.2081.20+0.25%17.892021-05-04
PEP82.0085.0082.0082.50-1.55%155.032021-05-04
DEBICA81.2082.4081.0082.20+0.98%83.682021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEKAO80.4482.1479.6679.86-0.22%88,784.162021-05-04
PBKM80.0080.0080.0080.000.00%30.002021-05-04
MLPGROUP77.2077.2074.4074.40-2.11%1.512021-05-04
OVOSTAR76.0081.0076.0076.000.00%12.902021-05-04
PCCROKITA75.0075.0073.0074.20-0.54%1,598.232021-05-04
BGZBNPP71.0071.6069.0069.00-2.82%70.302021-05-04
ASSECOPOL70.4570.5069.0069.30-1.63%10,202.742021-05-04
ULMA70.0070.0069.5070.00+0.72%90.362021-05-04
PKNORLEN67.1868.2266.6067.12+0.60%104,671.862021-05-04
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.000.00%0.002021-05-04
ALUMETAL60.8060.8059.2059.20-1.33%177.532021-05-04
ERBUD60.2063.2060.2063.00+5.00%701.092021-05-04
MABION58.6061.5057.3059.80-5.53%15,162.372021-05-04
ABPL57.8060.0057.0057.00-0.35%468.682021-05-04
KPPD56.0061.5056.0061.50+5.13%7.902021-05-04
COMP54.4054.8053.8054.600.00%99.062021-05-04
OPONEO.PL52.8052.8051.8051.80-2.26%208.492021-05-04
KERNEL51.5053.3051.5053.20+4.31%8,159.212021-05-04
SELVITA51.0051.2050.0050.00-0.99%174.912021-05-04
ERG50.5050.5050.5050.500.00%0.052021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE50.2054.0050.2051.80+3.39%272.972021-05-04
TRIGONPP49.7449.7449.7449.740.00%1.342021-05-04
IZOBLOK49.7049.9046.5046.50-6.44%313.422021-05-04
UNIMOT49.6050.9049.0049.300.00%758.742021-05-04
QUANTUM49.6049.6049.6049.60+1.22%1.092021-05-04
LOTOS48.0249.1947.8248.42+1.25%25,960.182021-05-04
EUROTEL47.5048.2047.5048.10+2.34%364.732021-05-04
GPW47.4847.7246.8847.64+2.19%3,588.962021-05-04
CLNPHARMA47.1047.7546.2046.25-2.63%1,240.052021-05-04
ATAL47.0048.0046.5048.00+3.23%171.552021-05-04
DECORA45.0048.0044.0046.00+4.55%1,684.552021-05-04
VOXEL44.0044.5044.0044.30+0.68%552.002021-05-04
ASTARTA43.8545.6543.3044.05+0.57%1,057.782021-05-04
ENTER42.4542.9041.8041.90-1.30%171.792021-05-04
MFO41.0041.8041.0041.000.00%62.782021-05-04
HANDLOWY40.6541.8040.6541.05+1.11%1,280.022021-05-04
ASSECOSEE40.5041.0040.0040.00-0.99%465.662021-05-04
FMG40.0040.0040.0040.00-6.54%3.442021-05-04
UNICREDIT39.6939.9039.3139.48+1.75%50.112021-05-04
SKARBIEC39.6040.4039.4040.000.00%602.202021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CIECH39.0040.4039.0040.35+3.46%4,613.152021-05-04
ACAUTOGAZ37.5037.6037.2037.30-0.53%29.452021-05-04
GRUPAAZOTY37.2237.7036.5436.82-1.07%4,910.312021-05-04
DEKPOL37.1038.0037.1037.20+1.09%142.842021-05-04
ASSECOBS36.0036.6035.5035.80+0.85%125.532021-05-04
TARCZYNSKI35.8035.8035.8035.800.00%0.002021-05-04
KOGENERA35.5036.1035.5035.600.00%119.512021-05-04
PKOBP35.4835.4834.0234.02-3.54%78,155.012021-05-04
PZU32.7032.8032.0532.10-1.74%58,942.822021-05-04
FERRO32.7032.7031.0031.90-1.24%88.672021-05-04
RAINBOW31.8032.8031.4532.50+1.56%303.322021-05-04
JSW30.4130.5828.9229.00-4.29%33,953.602021-05-04
HYDROTOR30.3030.3030.2030.20+0.67%7.172021-05-04
INSTALKRK29.4030.9029.3029.80+1.36%89.392021-05-04
CYFRPLSAT29.2829.5628.5628.58-3.18%14,520.182021-05-04
SYNEKTIK29.0529.6529.0029.30+0.86%151.312021-05-04
ROPCZYCE28.4028.5028.2028.20-0.70%83.582021-05-04
ALIOR28.3029.6728.1528.47+1.32%17,467.042021-05-04
TIM28.3029.2028.1028.35+0.18%423.932021-05-04
K2INTERNT27.1027.1026.3026.80-1.11%48.172021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MEDICALG26.9028.9526.9028.95+6.24%452.842021-05-04
NEWAG26.0026.5025.9026.30+1.54%64.902021-05-04
REMAK25.2029.0024.4029.00+15.08%514.232021-05-04
APATOR24.3024.4024.0024.30+1.25%205.972021-05-04
ARCHICOM23.5023.5021.5022.00-6.38%396.582021-05-04
PRAGMAFA23.5023.5023.5023.50+1.73%0.022021-05-04
PROCHEM23.4025.8023.4025.20+7.69%122.152021-05-04
IMCOMPANY23.3024.8023.3024.60+5.58%676.962021-05-04
BOGDANKA23.0023.3022.8023.30+1.75%256.842021-05-04
BIK22.6022.6022.2022.20-1.77%8.502021-05-04
AMBRA22.5022.9021.9022.30-0.45%203.632021-05-04
SELENAFM22.5023.0022.3022.70+1.34%115.062021-05-04
SANOK22.1022.4021.7021.80-2.24%128.982021-05-04
SUWARY22.0022.0022.0022.000.00%2.902021-05-04
PEKABEX21.7022.1021.5021.50-0.92%525.412021-05-04
INTERAOLT21.5021.6021.0521.05-1.86%791.232021-05-04
LOKUM21.0021.6020.4021.60+0.93%2.752021-05-04
CDRL20.8022.1020.8021.70+5.85%150.212021-05-04
BEST20.6021.2020.6021.20-0.93%3.782021-05-04
KRVITAMIN20.6020.6019.7019.70-1.75%71.282021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.3020.3019.9020.30+0.99%34.602021-05-04
ASBIS19.7420.8019.5619.80+2.27%10,283.302021-05-04
PKPCARGO19.6419.7218.8219.20-1.23%2,141.782021-05-04
ESOTIQ19.3020.3018.1519.80-2.94%77.192021-05-04
OEX18.8518.9518.7018.85-0.26%31.072021-05-04
PEMANAGER18.7518.7518.2018.20-1.62%3.602021-05-04
MERCOR18.7518.9518.7518.80+0.27%26.062021-05-04
PROJPRZEM18.7018.7018.7018.70-2.60%7.742021-05-04
CNT18.6518.7018.2018.20-2.67%17.732021-05-04
ENELMED18.5018.5018.0018.00-1.10%8.832021-05-04
KREC18.5019.6018.5018.50+0.54%256.792021-05-04
MCI18.5018.6018.4018.40-0.27%76.542021-05-04
RAFAMET18.2018.2017.7017.70-2.75%1.102021-05-04
XTB18.1318.2117.3517.50-3.37%8,208.662021-05-04
ORZBIALY18.0518.7018.0518.70+3.89%37.112021-05-04
VOTUM17.9017.9016.7616.90-6.84%840.612021-05-04
LABOPRINT17.6017.6017.6017.600.00%0.182021-05-04
FENGHUA17.5017.5017.5017.500.00%0.002021-05-04
DELKO17.4017.5216.8617.02-2.18%197.082021-05-04
TALEX17.1017.6016.9016.900.00%12.612021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OPTEAM16.7017.5016.7017.30+3.28%214.532021-05-04
ARTIFEX16.5017.3016.3516.85+3.06%396.712021-05-04
KGL15.7016.0015.2515.50-2.52%118.092021-05-04
KOMPAP15.4015.4015.4015.400.00%0.002021-05-04
GRODNO15.1415.3014.7614.82-2.11%604.202021-05-04
PANOVA14.9514.9514.9514.95+0.67%0.012021-05-04
HELIO14.8014.8014.1014.10-2.08%49.202021-05-04
EUROCASH14.7014.7114.1714.27-2.59%5,119.882021-05-04
KINOPOL14.7015.0514.5014.75-1.01%93.612021-05-04
SANTANDER14.5014.8214.3314.34-1.14%47.992021-05-04
LSISOFT14.4014.6014.3014.55-1.36%76.962021-05-04
EMCINSMED13.9013.9013.9013.900.00%0.012021-05-04
AILLERON13.9014.0013.3513.35-3.96%256.592021-05-04
PGSSOFT13.6013.7013.4013.40-1.47%15.562021-05-04
SECOGROUP13.5013.5013.5013.50+0.75%1.552021-05-04
RAWLPLUG13.4013.5013.3013.50+0.75%24.802021-05-04
PHN13.2013.6513.0013.35+4.30%210.622021-05-04
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-04
IMPEL13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-04
MOSTALPLC12.8012.9512.4512.800.00%127.622021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TORPOL12.8013.2012.6812.82+1.10%1,061.862021-05-04
POLICE12.7012.7512.3512.35-1.98%114.342021-05-04
ACTION12.0512.3011.5011.90-1.24%825.942021-05-04
KREDYTIN12.0012.0012.0012.00+0.84%0.022021-05-04
MEGARON11.9011.9011.9011.900.00%0.042021-05-04
FEERUM11.9011.9510.5011.65-6.80%113.282021-05-04
WITTCHEN11.8012.5011.8012.50+5.93%145.072021-05-04
STALPROFI11.4511.6511.4011.45+0.44%171.432021-05-04
FASING11.3011.5011.3011.50+0.88%16.802021-05-04
I2DEV11.1011.4011.1011.40+2.70%3.992021-05-04
SONEL11.0511.2010.9511.000.00%196.042021-05-04
APLISENS11.0011.3011.0011.10+0.91%60.522021-05-04
WIELTON10.9011.1010.7010.70-1.11%879.092021-05-04
BETACOM10.9010.9010.8010.80+1.89%0.272021-05-04
UNIBEP10.7010.7010.4010.45-2.34%43.342021-05-04
AUTOPARTN10.5510.7010.4510.500.00%487.482021-05-04
LENTEX10.5510.6010.5010.600.00%270.362021-05-04
SEKO10.5010.8010.3010.80+2.86%6.032021-05-04
HARPER10.3810.409.8810.00-3.66%92.912021-05-04
ZEPAK10.3510.5510.3010.45-0.95%27.842021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SYGNITY10.3010.7010.3010.55+2.43%100.552021-05-04
BIOMEDLUB10.1511.709.9011.06+10.60%30,227.992021-05-04
PGE10.1210.3910.0210.22+1.19%28,492.942021-05-04
EVEREST10.1010.509.709.76-2.89%56.672021-05-04
CITYSERV10.0510.5010.0510.30+3.00%4.492021-05-04
BEDZIN9.859.859.509.50-3.55%15.172021-05-04
JJAUTO9.709.709.709.700.00%0.002021-05-04
SETANTA9.199.249.009.10-0.87%71.432021-05-04
SWISSMED9.029.088.669.04-0.66%12.532021-05-04
ATLANTAPL8.988.988.988.98+2.98%0.212021-05-04
PWRMEDIA8.909.008.648.98+5.40%52.292021-05-04
BOS8.488.768.028.04-5.19%398.932021-05-04
ENEA8.488.578.378.430.00%5,767.092021-05-04
ELEKTROTI8.208.388.108.16+0.25%156.572021-05-04
TOYA8.028.207.707.85-1.13%2,938.132021-05-04
CPGROUP8.008.007.787.78-2.75%15.582021-05-04
ENERGA8.008.057.978.00-0.37%294.092021-05-04
EFEKT8.008.007.727.72-3.50%20.562021-05-04
SOPHARMA7.857.957.857.85-1.26%7.652021-05-04
AGORA7.847.927.707.92+1.02%249.012021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SILVANO7.807.807.807.800.00%0.002021-05-04
CELTIC7.607.707.607.60+4.83%10.102021-05-04
INC7.557.757.227.520.00%275.052021-05-04
OTLOG7.488.007.208.00-2.44%63.082021-05-04
4FUNMEDIA7.467.466.906.94-7.47%64.402021-05-04
EUROHOLD7.307.307.307.30+1.39%0.882021-05-04
INPRO7.157.157.107.10-0.70%2.632021-05-04
DGA7.107.106.756.75-2.17%3.422021-05-04
SARE7.057.056.906.90+2.22%0.642021-05-04
MOSTALWAR7.007.086.927.04+0.57%24.252021-05-04
MAKARONPL7.007.006.726.86-2.00%53.772021-05-04
GTC6.987.296.816.81-2.44%248.612021-05-04
SUNEX6.946.946.336.40-8.31%487.292021-05-04
PROVIDENT6.906.906.556.75+3.85%158.812021-05-04
ORANGEPL6.776.776.686.74-1.17%7,213.592021-05-04
MBWS6.766.766.606.60-2.37%0.672021-05-04
ARTERIA6.656.856.656.85-1.44%15.102021-05-04
PGNIG6.586.656.516.53-0.76%27,070.942021-05-04
NTTSYSTEM6.566.706.066.16-17.65%1,008.752021-05-04
ARCTIC6.546.726.186.40-2.59%1,145.862021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RELPOL6.466.486.246.38-0.93%310.082021-05-04
ATENDE6.446.446.326.40-0.62%807.412021-05-04
AGROTON6.406.586.066.14-0.65%149.542021-05-04
COMPERIA6.206.406.206.400.00%7.712021-05-04
PRAGMAINK6.006.005.155.50+3.77%78.422021-05-04
NETIA5.765.845.765.78-0.34%3,608.382021-05-04
BIOTON5.695.695.345.35-10.54%3,308.402021-05-04
GOBARTO5.655.755.655.70+1.79%7.652021-05-04
POLIMEXMS5.555.585.415.42-2.17%1,735.872021-05-04
ADIUVO5.545.585.545.58+0.72%0.222021-05-04
VINDEXUS5.505.725.505.72+4.38%70.462021-05-04
ODLEWNIE5.505.525.285.34-6.32%126.782021-05-04
IPOPEMA5.485.545.425.480.00%222.152021-05-04
PMPG5.405.655.405.55+2.78%24.152021-05-04
QUERCUS5.185.265.025.180.00%299.092021-05-04
WARIMPEX5.165.165.165.160.00%0.002021-05-04
INTROL5.165.165.045.08-4.51%274.402021-05-04
BERLING5.155.205.155.20+5.26%11.252021-05-04
WOJAS5.125.125.005.100.00%2.972021-05-04
MIRBUD5.105.115.015.100.00%828.552021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LENA5.045.245.025.20+3.59%292.002021-05-04
EUCO5.045.044.804.81-4.56%49.262021-05-04
TESGAS4.934.994.914.91-0.20%57.682021-05-04
ZUE4.935.004.754.82-2.63%245.642021-05-04
SOLAR4.794.794.464.67-2.71%134.822021-05-04
BOWIM4.724.944.724.88+4.72%303.532021-05-04
ELZAB4.674.684.654.65+1.09%38.522021-05-04
GLCOSMED4.604.604.364.44-3.48%195.992021-05-04
EDINVEST4.524.524.384.40-2.65%39.132021-05-04
PLATYNINW4.484.484.124.30-4.44%14.892021-05-04
BBIDEV4.384.404.304.35+3.57%37.272021-05-04
INTERFERI4.244.604.244.60+2.68%1.502021-05-04
ECHO4.234.334.234.29+1.42%118.032021-05-04
VISTAL4.204.503.964.45+3.97%135.792021-05-04
MDIENERGIA4.194.194.114.12-0.48%15.892021-05-04
MILLENNIUM4.144.144.024.02-2.90%5,660.712021-05-04
ATMGRUPA4.124.204.014.20+2.44%19.002021-05-04
APSENERGY4.024.023.894.02+2.29%11.412021-05-04
FERRUM3.994.203.994.17+4.51%20.332021-05-04
WIKANA3.983.983.963.96-1.98%2.712021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DROZAPOL3.963.963.603.88-2.02%192.232021-05-04
IMPERA3.904.153.884.15+2.47%50.932021-05-04
PROTEKTOR3.873.873.743.82-0.78%62.462021-05-04
GROCLIN3.813.943.343.39-14.82%4,095.442021-05-04
STAPORKOW3.804.523.544.32+0.47%437.422021-05-04
JWCONSTR3.803.943.623.94-0.25%54.602021-05-04
MASTERPHA3.753.753.583.70+2.78%5.782021-05-04
MUZA3.743.763.583.74-4.10%32.242021-05-04
EKOEXPORT3.693.693.553.60-2.71%96.052021-05-04
TRITON3.663.663.663.660.00%0.002021-05-04
KSGAGRO3.653.683.303.35-5.90%236.822021-05-04
KOMPUTRON3.603.703.473.47-2.25%38.842021-05-04
POLWAX3.603.633.413.41-3.12%52.822021-05-04
ZASTAL3.593.893.543.67+0.27%382.882021-05-04
STALEXP3.583.583.503.54-0.84%988.212021-05-04
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-05-04
MWTRADE3.533.533.413.41-4.21%16.532021-05-04
SANWIL3.503.503.003.08-11.62%734.672021-05-04
VISTULA3.483.483.353.35-2.90%310.192021-05-04
IZOSTAL3.463.483.433.460.00%36.552021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TAURONPE3.433.453.343.35-0.86%14,908.152021-05-04
SKOTAN3.383.383.123.23-4.72%51.642021-05-04
UNIMA3.353.353.343.34-0.30%0.132021-05-04
IALBGR3.284.003.284.00+24.61%5,546.072021-05-04
COGNOR3.263.413.063.10-1.74%5,814.092021-05-04
PCCEXOL3.263.303.233.27+0.25%472.192021-05-04
BORYSZEW3.243.263.193.21+1.10%272.012021-05-04
POZBUD3.153.203.083.15+1.61%335.942021-05-04
LCCORP3.103.112.963.02-0.82%1,472.242021-05-04
TRANSPOL3.043.093.043.09+1.64%124.512021-05-04
IMS3.033.083.033.08+1.65%23.432021-05-04
RADPOL2.952.952.872.950.00%22.562021-05-04
BUMECH2.923.002.862.90-0.68%15.372021-05-04
IZOLACJA2.903.082.903.02+5.59%34.912021-05-04
IMMOBILE2.843.082.722.86+5.15%47.362021-05-04
OTMUCHOW2.763.142.762.96+9.63%177.132021-05-04
06MAGNA2.752.892.682.76+2.60%130.482021-05-04
ATREM2.672.672.552.55-1.16%11.742021-05-04
TRAKCJA2.652.772.632.65-3.28%1,009.652021-05-04
MEDIACAP2.572.602.362.36-11.94%35.012021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
JWWINVEST2.532.532.502.50-1.57%12.882021-05-04
FAMUR2.502.502.372.40-2.24%2,481.202021-05-04
MEXPOLSKA2.482.482.442.44-1.61%16.202021-05-04
MONNARI2.462.492.372.45-2.39%341.452021-05-04
LIBET2.402.402.332.35-2.08%14.312021-05-04
PLASTBOX2.302.312.272.27-1.30%72.062021-05-04
RANKPROGR2.242.462.142.43+11.47%1,743.052021-05-04
PAMAPOL2.182.272.182.26+5.12%50.622021-05-04
ORCOGROUP2.172.462.102.46+22.97%117.962021-05-04
AGROWILL2.142.142.022.140.00%3.162021-05-04
ATLASEST2.122.202.122.20-0.90%4.242021-05-04
ALTA2.042.152.042.05+0.49%32.602021-05-04
LARQ1.981.981.981.980.00%0.002021-05-04
RONSON1.841.861.841.84+1.10%37.442021-05-04
PROCAD1.821.821.801.80-4.76%1.852021-05-04
WASKO1.751.761.731.75-0.28%6.872021-05-04
RUBICON1.721.721.651.650.00%1.662021-05-04
AIRWAY1.721.811.691.75+2.10%134.262021-05-04
ENERGOINS1.721.721.541.54-12.71%498.362021-05-04
KCI1.702.001.571.60+0.63%6,110.362021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOJ1.671.671.671.67-0.30%0.702021-05-04
ALTUSTFI1.661.871.661.810.00%34.282021-05-04
HERKULES1.651.671.651.67+0.91%54.282021-05-04
VIVID1.591.611.541.60+0.76%33.102021-05-04
IDMSA1.521.521.521.52-4.40%1.352021-05-04
GRAVITON1.511.521.511.51-0.66%7.742021-05-04
MOSTALZAB1.481.481.441.46-1.35%151.792021-05-04
PEPEES1.451.551.451.51+0.67%69.092021-05-04
ENAP1.451.531.431.530.00%40.272021-05-04
WORKSERV1.441.451.441.440.00%239.092021-05-04
PRIMAMODA1.441.441.441.440.00%0.002021-05-04
KDMSHIPNG1.401.401.401.400.00%0.002021-05-04
CIGAMES1.401.401.361.37-2.07%640.022021-05-04
PLAZACNTR1.381.381.331.35-1.95%18.552021-05-04
LUBAWA1.361.371.331.36-0.58%312.812021-05-04
FASTFIN1.331.331.331.33-6.34%0.992021-05-04
KOPEX1.301.301.301.300.00%0.092021-05-04
MIRACULUM1.301.321.281.30+0.78%20.362021-05-04
CORMAY1.301.311.281.28-1.85%112.292021-05-04
CAPITAL1.301.301.301.30+2.36%9.222021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZREMB1.301.401.251.37+7.03%119.482021-05-04
INTERSPPL1.261.291.261.29+2.79%2.412021-05-04
INTERBUD1.251.271.251.27+1.60%11.822021-05-04
RAFAKO1.211.231.181.20-0.66%424.502021-05-04
BRASTER1.201.211.131.13-1.74%243.172021-05-04
PCGUARD1.171.171.171.170.00%0.002021-05-04
YOLO1.111.111.061.06-15.20%1.192021-05-04
INVISTA1.081.080.930.95-16.67%14.122021-05-04
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%0.042021-05-04
PEIXIN1.021.021.021.020.00%0.002021-05-04
PATENTUS0.990.990.990.990.00%0.002021-05-04
URSUS0.970.970.890.90-7.31%425.672021-05-04
TERMOREX0.920.960.920.96+3.78%7.662021-05-04
HUBSTYLE0.910.930.840.92+1.78%8.842021-05-04
SKYLINE0.880.900.840.90+1.12%24.322021-05-04
ZAMET0.830.870.830.85+4.94%111.182021-05-04
MILKILAND0.830.830.750.82-1.20%58.972021-05-04
AMPLI0.820.830.820.83+1.83%0.382021-05-04
REGNON0.800.800.800.800.00%0.002021-05-04
OPENFIN0.790.790.750.76-4.52%13.202021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GETIN0.780.790.770.77-1.15%384.702021-05-04
COALENERG0.720.720.700.72+1.41%9.842021-05-04
PRAIRIE0.700.710.660.68-1.73%458.822021-05-04
ASMGROUP0.700.700.700.70-1.41%3.672021-05-04
STARHEDGE0.680.680.680.68+0.30%9.402021-05-04
SFINKS0.680.680.630.65-3.85%118.182021-05-04
BMPAG0.670.670.670.67+2.31%0.092021-05-04
SOHODEV0.660.670.660.67+0.76%0.082021-05-04
IQP0.650.670.600.64-1.54%40.702021-05-04
CZTOREBKA0.650.670.580.60-4.76%39.152021-05-04
KRAKCHEM0.620.620.620.62+14.81%0.122021-05-04
ELKOP0.610.630.600.60-3.85%121.512021-05-04
MARVIPOL0.570.630.560.60+7.53%543.082021-05-04
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.002021-05-04
KBDOM0.450.450.450.450.00%0.162021-05-04
PBSFINANSE0.430.430.430.43-0.46%3.982021-05-04
WINVEST0.430.430.430.43+0.47%1.612021-05-04
BRIJU0.400.450.400.45+11.81%10.292021-05-04
REDAN0.340.350.340.34+3.03%13.252021-05-04
CFI0.280.280.270.28+1.08%50.272021-05-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.002021-05-04
REINHOLD0.220.220.220.220.00%0.002021-05-04
GETINOBLE0.170.170.170.170.00%82.802021-05-04
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-05-04
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.002021-05-04
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-05-04
CCENERGY0.070.070.070.070.00%0.002021-05-04
PBG0.040.040.040.040.00%0.002021-05-04
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2253,28 -0,17 -0,01%
WIG 67838,54 +200,59 +0,30%
sWIG80 20789,61 +129,59 +0,63%
mWIG40 4993,71 +50,62 +1,02%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2253,28 -0,17 -0,01%