Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-04

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CDPROJEKT168.92-5.20-2.99%100,754.522021-05-04
INGBSK172.00-1.40-0.81%969.242021-05-04
MANGATA81.20+0.20+0.25%17.892021-05-04
PULAWY103.00+0.50+0.49%182.022021-05-04
MILLENNIUM4.02-0.12-2.90%5,660.712021-05-04
ASMGROUP0.70-0.01-1.41%3.672021-05-04
SYNEKTIK29.30+0.25+0.86%151.312021-05-04
IMS3.08+0.05+1.65%23.432021-05-04
SUNEX6.40-0.58-8.31%487.292021-05-04
PGSSOFT13.40-0.20-1.47%15.562021-05-04
TERMOREX0.96+0.04+3.78%7.662021-05-04
11BIT527.00-24.00-4.36%5,654.022021-05-04
MEDIACAP2.36-0.32-11.94%35.012021-05-04
BIOMEDLUB11.06+1.06+10.60%30,227.992021-05-04
IZOBLOK46.50-3.20-6.44%313.422021-05-04
BRIJU0.45+0.05+11.81%10.292021-05-04
GRODNO14.82-0.32-2.11%604.202021-05-04
NOVITA217.00+12.00+5.85%77.532021-05-04
VISTULA3.35-0.10-2.90%310.192021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TAURONPE3.35-0.03-0.86%14,908.152021-05-04
STALPROFI11.45+0.05+0.44%171.432021-05-04
PWRMEDIA8.98+0.46+5.40%52.292021-05-04
PAMAPOL2.26+0.11+5.12%50.622021-05-04
LENTEX10.600.000.00%270.362021-05-04
ARCTIC6.40-0.17-2.59%1,145.862021-05-04
WIELTON10.70-0.12-1.11%879.092021-05-04
ORZBIALY18.70+0.70+3.89%37.112021-05-04
INSTALKRK29.80+0.40+1.36%89.392021-05-04
DREWEX0.550.000.00%0.002021-05-04
MAKARONPL6.86-0.14-2.00%53.772021-05-04
INPRO7.10-0.05-0.70%2.632021-05-04
STALPROD338.00-11.50-3.29%1,553.762021-05-04
REGNON0.800.000.00%0.002021-05-04
INVCEEFIZ454.10-1.89-0.41%15.042021-05-04
ZREMB1.37+0.09+7.03%119.482021-05-04
KBDOM0.450.000.00%0.162021-05-04
ZASTAL3.67+0.01+0.27%382.882021-05-04
GRUPAAZOTY36.82-0.40-1.07%4,910.312021-05-04
RAINBOW32.50+0.50+1.56%303.322021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
QUERCUS5.180.000.00%299.092021-05-04
KOMPUTRON3.47-0.08-2.25%38.842021-05-04
SECOGROUP13.50+0.10+0.75%1.552021-05-04
RANKPROGR2.43+0.25+11.47%1,743.052021-05-04
MWTRADE3.41-0.15-4.21%16.532021-05-04
VOXEL44.30+0.30+0.68%552.002021-05-04
OPERA3GR255.100.000.00%0.002021-05-04
VIVID1.60+0.01+0.76%33.102021-05-04
SETANTA9.10-0.08-0.87%71.432021-05-04
ECHO4.29+0.06+1.42%118.032021-05-04
AMPLI0.83+0.01+1.83%0.382021-05-04
KSGAGRO3.35-0.21-5.90%236.822021-05-04
ZEPAK10.45-0.10-0.95%27.842021-05-04
MENNICA20.30+0.20+0.99%34.602021-05-04
HARPER10.00-0.38-3.66%92.912021-05-04
STARHEDGE0.68+0.00+0.30%9.402021-05-04
FAMUR2.40-0.06-2.24%2,481.202021-05-04
EUROTEL48.10+1.10+2.34%364.732021-05-04
PROCHEM25.20+1.80+7.69%122.152021-05-04
ODLEWNIE5.34-0.36-6.32%126.782021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOBRUK375.00-34.00-8.31%14,903.162021-05-04
LUBAWA1.36-0.01-0.58%312.812021-05-04
LMBSFIZ1,301.100.000.00%0.002021-05-04
ERG50.500.000.00%0.052021-05-04
CNT18.20-0.50-2.67%17.732021-05-04
ELKOP0.60-0.02-3.85%121.512021-05-04
UNIBEP10.45-0.25-2.34%43.342021-05-04
MIRBUD5.100.000.00%828.552021-05-04
INC7.520.000.00%275.052021-05-04
COALENERG0.72+0.01+1.41%9.842021-05-04
SADOVAYA0.120.000.00%0.002021-05-04
ATREM2.55-0.03-1.16%11.742021-05-04
ABPL57.00-0.20-0.35%468.682021-05-04
SKOTAN3.23-0.16-4.72%51.642021-05-04
OPENFIN0.76-0.04-4.52%13.202021-05-04
IMMOBILE2.86+0.14+5.15%47.362021-05-04
LMASFIZ1,529.800.000.00%0.002021-05-04
INTERCARS304.00-8.00-2.56%1,370.462021-05-04
IALBGR4.00+0.79+24.61%5,546.072021-05-04
PRIMAMODA1.440.000.00%0.002021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KCI1.60+0.01+0.63%6,110.362021-05-04
KREC18.50+0.10+0.54%256.792021-05-04
INVGLDFIZ1,762.700.000.00%0.002021-05-04
CYFRPLSAT28.58-0.94-3.18%14,520.182021-05-04
WAWEL600.00-6.00-0.99%174.152021-05-04
RELPOL6.38-0.06-0.93%310.082021-05-04
KREDYTIN12.00+0.10+0.84%0.022021-05-04
FERRUM4.17+0.18+4.51%20.332021-05-04
BUDIMEX285.50-11.50-3.87%3,710.252021-05-04
POLICE12.35-0.25-1.98%114.342021-05-04
ASSECOPOL69.30-1.15-1.63%10,202.742021-05-04
RAFAMET17.70-0.50-2.75%1.102021-05-04
FERRO31.90-0.40-1.24%88.672021-05-04
ATENDE6.40-0.04-0.62%807.412021-05-04
ARTERIA6.85-0.10-1.44%15.102021-05-04
TALEX16.900.000.00%12.612021-05-04
YOLO1.06-0.19-15.20%1.192021-05-04
PEPEES1.51+0.01+0.67%69.092021-05-04
INDYGO0.250.000.00%0.002021-05-04
BENEFIT885.00-3.00-0.34%425.142021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SOLAR4.67-0.13-2.71%134.822021-05-04
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-05-04
POLNORD3.530.000.00%0.002021-05-04
LMCSFIZ1,446.990.000.00%0.002021-05-04
IPOPEMA5.480.000.00%222.152021-05-04
BIOTON5.35-0.63-10.54%3,308.402021-05-04
TRITON3.660.000.00%0.002021-05-04
SANWIL3.08-0.41-11.62%734.672021-05-04
POZBUD3.15+0.05+1.61%335.942021-05-04
PEP82.50-1.30-1.55%155.032021-05-04
OPTEAM17.30+0.55+3.28%214.532021-05-04
GROCLIN3.39-0.59-14.82%4,095.442021-05-04
INTERFERI4.60+0.12+2.68%1.502021-05-04
HYDROTOR30.20+0.20+0.67%7.172021-05-04
VINDEXUS5.72+0.24+4.38%70.462021-05-04
CAPITAL1.30+0.03+2.36%9.222021-05-04
PRAGMAINK5.50+0.20+3.77%78.422021-05-04
MERCOR18.80+0.05+0.27%26.062021-05-04
MEGARON11.900.000.00%0.042021-05-04
IZOLACJA3.02+0.16+5.59%34.912021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GTC6.81-0.17-2.44%248.612021-05-04
UNIMA3.34-0.01-0.30%0.132021-05-04
PROJPRZEM18.70-0.50-2.60%7.742021-05-04
MIRACULUM1.30+0.01+0.78%20.362021-05-04
CCC101.35-1.30-1.27%15,277.392021-05-04
POLIMEXMS5.42-0.12-2.17%1,735.872021-05-04
INVFIZ958.00+3.90+0.41%8.622021-05-04
MONNARI2.45-0.06-2.39%341.452021-05-04
CZTOREBKA0.60-0.03-4.76%39.152021-05-04
SUWARY22.000.000.00%2.902021-05-04
SANOK21.80-0.50-2.24%128.982021-05-04
PLASTBOX2.27-0.03-1.30%72.062021-05-04
MARVIPOL0.60+0.04+7.53%543.082021-05-04
IQP0.64-0.01-1.54%40.702021-05-04
BZWBK219.10-5.30-2.36%13,153.142021-05-04
OTMUCHOW2.96+0.26+9.63%177.132021-05-04
MOSTALZAB1.46-0.02-1.35%151.792021-05-04
MOSTALPLC12.800.000.00%127.622021-05-04
INTERSPPL1.29+0.04+2.79%2.412021-05-04
BORYSZEW3.21+0.04+1.10%272.012021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.460.000.00%36.552021-05-04
ZYWIEC482.00+2.00+0.42%122.252021-05-04
QUANTUM49.60+0.60+1.22%1.092021-05-04
PROTEKTOR3.82-0.03-0.78%62.462021-05-04
ALTA2.05+0.01+0.49%32.602021-05-04
MBANK233.60-1.40-0.60%8,206.382021-05-04
SOPHARMA7.85-0.10-1.26%7.652021-05-04
WORKSERV1.440.000.00%239.092021-05-04
PATENTUS0.990.000.00%0.002021-05-04
ASSECOBS35.80+0.30+0.85%125.532021-05-04
MDIENERGIA4.12-0.02-0.48%15.892021-05-04
KRUSZWICA66.000.000.00%0.002021-05-04
PBG0.040.000.00%0.002021-05-04
06MAGNA2.76+0.07+2.60%130.482021-05-04
ATMGRUPA4.20+0.10+2.44%19.002021-05-04
LIBET2.35-0.05-2.08%14.312021-05-04
SOHODEV0.67+0.01+0.76%0.082021-05-04
COMP54.600.000.00%99.062021-05-04
BBIDEV4.35+0.15+3.57%37.272021-05-04
PHN13.35+0.55+4.30%210.622021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
08OCTAVA1.030.000.00%0.042021-05-04
MOJ1.67-0.01-0.30%0.702021-05-04
LPP9,485.00-315.00-3.21%37,347.442021-05-04
JWCONSTR3.94-0.01-0.25%54.602021-05-04
BOS8.04-0.44-5.19%398.932021-05-04
TIM28.35+0.05+0.18%423.932021-05-04
EUROHOLD7.30+0.10+1.39%0.882021-05-04
PKNORLEN67.12+0.40+0.60%104,671.862021-05-04
HERKULES1.67+0.01+0.91%54.282021-05-04
WASKO1.75-0.01-0.28%6.872021-05-04
SILVANO7.800.000.00%0.002021-05-04
ENAP1.530.000.00%40.272021-05-04
GOBARTO5.70+0.10+1.79%7.652021-05-04
GPW47.64+1.02+2.19%3,588.962021-05-04
DEBICA82.20+0.80+0.98%83.682021-05-04
ZUE4.82-0.13-2.63%245.642021-05-04
JSW29.00-1.30-4.29%33,953.602021-05-04
4FUNMEDIA6.94-0.56-7.47%64.402021-05-04
KRKA437.00-41.00-8.58%368.572021-05-04
PGE10.22+0.12+1.19%28,492.942021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGHM197.60+3.00+1.54%79,976.792021-05-04
EKOEXPORT3.60-0.10-2.71%96.052021-05-04
BEST21.20-0.20-0.93%3.782021-05-04
PZU32.10-0.57-1.74%58,942.822021-05-04
CEZ106.00-0.40-0.38%3,212.702021-05-04
AGROTON6.14-0.04-0.65%149.542021-05-04
BUMECH2.90-0.02-0.68%15.372021-05-04
RONSON1.84+0.02+1.10%37.442021-05-04
KPPD61.50+3.00+5.13%7.902021-05-04
WIKANA3.96-0.08-1.98%2.712021-05-04
LARQ1.980.000.00%0.002021-05-04
AMBRA22.30-0.10-0.45%203.632021-05-04
PLATYNINW4.30-0.20-4.44%14.892021-05-04
BPHFIZBI2141.000.000.00%0.002021-05-04
TATRY151.00+1.00+0.67%1.802021-05-04
BEDZIN9.50-0.35-3.55%15.172021-05-04
CELTIC7.60+0.35+4.83%10.102021-05-04
INTERAOLT21.05-0.40-1.86%791.232021-05-04
ATLASEST2.20-0.02-0.90%4.242021-05-04
K2INTERNT26.80-0.30-1.11%48.172021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAKO1.20-0.01-0.66%424.502021-05-04
ULMA70.00+0.50+0.72%90.362021-05-04
RAWLPLUG13.50+0.10+0.75%24.802021-05-04
KETY612.00-3.00-0.49%3,115.792021-05-04
BOWIM4.88+0.22+4.72%303.532021-05-04
PBSFINANSE0.43-0.00-0.46%3.982021-05-04
MCI18.40-0.05-0.27%76.542021-05-04
GETINOBLE0.170.000.00%82.802021-05-04
BPHFIZBI5117.100.000.00%0.002021-05-04
GETIN0.77-0.01-1.15%384.702021-05-04
DECORA46.00+2.00+4.55%1,684.552021-05-04
KDMSHIPNG1.400.000.00%0.002021-05-04
MILKILAND0.82-0.01-1.20%58.972021-05-04
AGROWILL2.140.000.00%3.162021-05-04
EMCINSMED13.900.000.00%0.012021-05-04
REDAN0.34+0.01+3.03%13.252021-05-04
ASTARTA44.05+0.25+0.57%1,057.782021-05-04
ERBUD63.00+3.00+5.00%701.092021-05-04
COMARCH228.00-4.00-1.72%223.382021-05-04
BPHFIZDS112.000.000.00%0.002021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
NETIA5.78-0.02-0.34%3,608.382021-05-04
CCENERGY0.070.000.00%0.002021-05-04
INTERBUD1.27+0.02+1.60%11.822021-05-04
IDMSA1.52-0.07-4.40%1.352021-05-04
BPHFIZMLI96.50+2.50+2.66%28.912021-05-04
ASSECOSEE40.00-0.40-0.99%465.662021-05-04
REMAK29.00+3.80+15.08%514.232021-05-04
LARK0.150.000.00%0.002021-05-04
PEKAO79.86-0.18-0.22%88,784.162021-05-04
MUZA3.74-0.16-4.10%32.242021-05-04
BOGDANKA23.30+0.40+1.75%256.842021-05-04
SYGNITY10.55+0.25+2.43%100.552021-05-04
WINVEST0.43+0.00+0.47%1.612021-05-04
AGORA7.92+0.08+1.02%249.012021-05-04
PRAGMAFA23.50+0.40+1.73%0.022021-05-04
FASING11.50+0.10+0.88%16.802021-05-04
ENELMED18.00-0.20-1.10%8.832021-05-04
EFEKT7.72-0.28-3.50%20.562021-05-04
ACTION11.90-0.15-1.24%825.942021-05-04
IMPEL13.000.000.00%0.002021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROCASH14.27-0.38-2.59%5,119.882021-05-04
DELKO17.02-0.38-2.18%197.082021-05-04
PGNIG6.53-0.05-0.76%27,070.942021-05-04
PANOVA14.95+0.10+0.67%0.012021-05-04
DOMDEV147.20-3.60-2.39%873.772021-05-04
KOGENERA35.600.000.00%119.512021-05-04
ENERGOINS1.54-0.23-12.71%498.362021-05-04
EDINVEST4.40-0.12-2.65%39.132021-05-04
BERLING5.20+0.26+5.26%11.252021-05-04
LCCORP3.02-0.03-0.82%1,472.242021-05-04
ELEKTROTI8.16+0.02+0.25%156.572021-05-04
IMCOMPANY24.60+1.30+5.58%676.962021-05-04
PMPG5.55+0.15+2.78%24.152021-05-04
KRAKCHEM0.62+0.08+14.81%0.122021-05-04
PCGUARD1.170.000.00%0.002021-05-04
COMPERIA6.400.000.00%7.712021-05-04
INVISTA0.95-0.19-16.67%14.122021-05-04
AILLERON13.35-0.55-3.96%256.592021-05-04
MABION59.80-3.50-5.53%15,162.372021-05-04
ESOTIQ19.80-0.60-2.94%77.192021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SELVITA50.00-0.50-0.99%174.912021-05-04
BRASTER1.13-0.02-1.74%243.172021-05-04
FASTFIN1.33-0.09-6.34%0.992021-05-04
TOYA7.85-0.09-1.13%2,938.132021-05-04
SKYLINE0.90+0.01+1.12%24.322021-05-04
TESGAS4.91-0.01-0.20%57.682021-05-04
MEXPOLSKA2.44-0.04-1.61%16.202021-05-04
KOPEX1.300.000.00%0.092021-05-04
CORMAY1.28-0.02-1.85%112.292021-05-04
HANDLOWY41.05+0.45+1.11%1,280.022021-05-04
CIGAMES1.37-0.03-2.07%640.022021-05-04
STAPORKOW4.32+0.02+0.47%437.422021-05-04
ORANGEPL6.74-0.08-1.17%7,213.592021-05-04
DROZAPOL3.88-0.08-2.02%192.232021-05-04
ACAUTOGAZ37.30-0.20-0.53%29.452021-05-04
BETACOM10.80+0.20+1.89%0.272021-05-04
ENEA8.430.000.00%5,767.092021-05-04
LENA5.20+0.18+3.59%292.002021-05-04
ALIOR28.47+0.37+1.32%17,467.042021-05-04
WARIMPEX5.160.000.00%0.002021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOSTALWAR7.04+0.04+0.57%24.252021-05-04
OEX18.85-0.05-0.26%31.072021-05-04
COGNOR3.10-0.06-1.74%5,814.092021-05-04
BGZBNPP69.00-2.00-2.82%70.302021-05-04
LSISOFT14.55-0.20-1.36%76.962021-05-04
ASBIS19.80+0.44+2.27%10,283.302021-05-04
BPHFIZBI4122.100.000.00%0.002021-05-04
CFI0.28+0.00+1.08%50.272021-05-04
SONEL11.000.000.00%196.042021-05-04
LOTOS48.42+0.60+1.25%25,960.182021-05-04
PCCEXOL3.27+0.01+0.25%472.192021-05-04
DGA6.75-0.15-2.17%3.422021-05-04
FEERUM11.65-0.85-6.80%113.282021-05-04
SWISSMED9.04-0.06-0.66%12.532021-05-04
TRANSPOL3.09+0.05+1.64%124.512021-05-04
HELIO14.10-0.30-2.08%49.202021-05-04
GRAVITON1.51-0.01-0.66%7.742021-05-04
FORTE51.80+1.70+3.39%272.972021-05-04
ATLANTAPL8.98+0.26+2.98%0.212021-05-04
EUCO4.81-0.23-4.56%49.262021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.92+0.02+1.78%8.842021-05-04
ELZAB4.65+0.05+1.09%38.522021-05-04
KINOPOL14.75-0.15-1.01%93.612021-05-04
APLISENS11.10+0.10+0.91%60.522021-05-04
RUBICON1.650.000.00%1.662021-05-04
AMICA154.60+3.40+2.25%2,137.582021-05-04
APATOR24.30+0.30+1.25%205.972021-05-04
SELENAFM22.70+0.30+1.34%115.062021-05-04
SNIEZKA90.00+0.20+0.22%215.652021-05-04
KERNEL53.20+2.20+4.31%8,159.212021-05-04
ROPCZYCE28.20-0.20-0.70%83.582021-05-04
SFINKS0.65-0.03-3.85%118.182021-05-04
TRAKCJA2.65-0.09-3.28%1,009.652021-05-04
PKOBP34.02-1.25-3.54%78,155.012021-05-04
ZPUE204.00-24.00-10.53%388.702021-05-04
MBWS6.60-0.16-2.37%0.672021-05-04
MEDICALG28.95+1.70+6.24%452.842021-05-04
ZAMET0.85+0.04+4.94%111.182021-05-04
RADPOL2.950.000.00%22.562021-05-04
SEKO10.80+0.30+2.86%6.032021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IMPERA4.15+0.10+2.47%50.932021-05-04
WOJAS5.100.000.00%2.972021-05-04
SARE6.90+0.15+2.22%0.642021-05-04
INVPEFIZ1,045.000.000.00%36.582021-05-04
FMG40.00-2.80-6.54%3.442021-05-04
PROVIDENT6.75+0.25+3.85%158.812021-05-04
OPONEO.PL51.80-1.20-2.26%208.492021-05-04
KOMPAP15.400.000.00%0.002021-05-04
KRUK183.50+1.50+0.82%2,666.212021-05-04
CIECH40.35+1.35+3.46%4,613.152021-05-04
UNIMOT49.300.000.00%758.742021-05-04
VOTUM16.90-1.24-6.84%840.612021-05-04
OVOSTAR76.000.000.00%12.902021-05-04
NTTSYSTEM6.16-1.32-17.65%1,008.752021-05-04
REINHOLD0.220.000.00%0.002021-05-04
URSUS0.90-0.07-7.31%425.672021-05-04
PROCAD1.80-0.09-4.76%1.852021-05-04
INTROL5.08-0.24-4.51%274.402021-05-04
STALEXP3.54-0.03-0.84%988.212021-05-04
ORCOGROUP2.46+0.46+22.97%117.962021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TARCZYNSKI35.800.000.00%0.002021-05-04
APSENERGY4.02+0.09+2.29%11.412021-05-04
PKOGS90.34+0.01+0.01%22.592021-05-04
MLPGROUP74.40-1.60-2.11%1.512021-05-04
PKPCARGO19.20-0.24-1.23%2,141.782021-05-04
ENERGA8.00-0.03-0.37%294.092021-05-04
LMDSFIZ1,456.75+14.75+1.02%23.312021-05-04
PEIXIN1.020.000.00%0.002021-05-04
NEWAG26.30+0.40+1.54%64.902021-05-04
GLCOSMED4.44-0.16-3.48%195.992021-05-04
OTLOG8.00-0.20-2.44%63.082021-05-04
TALANX159.600.000.00%0.002021-05-04
LIVECHAT123.00-2.00-1.60%8,885.202021-05-04
LMESFIZ1,446.100.000.00%0.002021-05-04
MFO41.000.000.00%62.782021-05-04
VISTAL4.45+0.17+3.97%135.792021-05-04
MERCATOR234.60-8.50-3.50%13,408.462021-05-04
CPGROUP7.78-0.22-2.75%15.582021-05-04
LABOPRINT17.600.000.00%0.182021-05-04
PKOSO110.280.000.00%0.002021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
JJAUTO9.700.000.00%0.002021-05-04
TRIGONPP49.740.000.00%1.342021-05-04
PCCROKITA74.20-0.40-0.54%1,598.232021-05-04
JWWINVEST2.50-0.04-1.57%12.882021-05-04
POLWAX3.41-0.11-3.12%52.822021-05-04
ALUMETAL59.20-0.80-1.33%177.532021-05-04
TORPOL12.82+0.14+1.10%1,061.862021-05-04
ALTUSTFI1.810.000.00%34.282021-05-04
DEKPOL37.20+0.40+1.09%142.842021-05-04
FENGHUA17.500.000.00%0.002021-05-04
SANTANDER14.34-0.17-1.14%47.992021-05-04
VIGOSYS746.00-38.00-4.85%242.952021-05-04
CDRL21.70+1.20+5.85%150.212021-05-04
AIRWAY1.75+0.04+2.10%134.262021-05-04
SKARBIEC40.000.000.00%602.202021-05-04
EVEREST9.76-0.29-2.89%56.672021-05-04
WIRTUALNA98.40-1.80-1.80%447.302021-05-04
ADIUVO5.58+0.04+0.72%0.222021-05-04
PEMANAGER18.20-0.30-1.62%3.602021-05-04
ATAL48.00+1.50+3.23%171.552021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAIRIE0.68-0.01-1.73%458.822021-05-04
PZUAKORD120.60+0.45+0.37%93.942021-05-04
PEKABEX21.50-0.20-0.92%525.412021-05-04
PKOGD112.500.000.00%0.002021-05-04
ENTER41.90-0.55-1.30%171.792021-05-04
CITYSERV10.30+0.30+3.00%4.492021-05-04
MEDYCZNYFIZ182.000.000.00%0.002021-05-04
LOKUM21.60+0.20+0.93%2.752021-05-04
KRVITAMIN19.70-0.35-1.75%71.282021-05-04
QMULTIFIZ1,466.10-8.80-0.60%112.902021-05-04
WITTCHEN12.50+0.70+5.93%145.072021-05-04
MASTERPHA3.70+0.10+2.78%5.782021-05-04
PBKM80.000.000.00%30.002021-05-04
XTB17.50-0.61-3.37%8,208.662021-05-04
ARCHICOM22.00-1.50-6.38%396.582021-05-04
KGL15.50-0.40-2.52%118.092021-05-04
AUTOPARTN10.500.000.00%487.482021-05-04
PKOASZEWZ96.36-1.63-1.66%9.642021-05-04
I2DEV11.40+0.30+2.70%3.992021-05-04
PLAZACNTR1.35-0.03-1.95%18.552021-05-04
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARTIFEX16.85+0.50+3.06%396.712021-05-04
CLNPHARMA46.25-1.25-2.63%1,240.052021-05-04
BIK22.20-0.40-1.77%8.502021-05-04
PLAYWAY457.00-15.00-3.18%15,964.042021-05-04
UNICREDIT39.48+0.68+1.75%50.112021-05-04
TXM0.100.000.00%0.002021-05-04
DINOPL244.90-1.30-0.53%28,506.832021-05-04
BMPAG0.67+0.01+2.31%0.092021-05-04
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2417,09 -10,26 -0,42%
WIG 73602,06 -216,47 -0,29%
sWIG80 21407,82 -83,30 -0,39%
mWIG40 5618,72 +7,05 +0,13%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2417,09 -10,26 -0,42%