Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-02-23

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CDPROJEKT259.00261.10250.10257.70-0.15%142,556.452021-02-23
KGHM213.00214.30197.80201.60-4.14%140,251.472021-02-23
PKOBP30.4030.7929.1529.61-2.47%85,001.372021-02-23
PKNORLEN59.9061.4458.7859.72+0.34%83,920.522021-02-23
PZU30.1230.3929.2529.77-1.16%83,754.242021-02-23
DINOPL249.40249.40237.40241.00-3.68%70,009.852021-02-23
JSW38.6139.3036.0336.96-4.25%52,138.582021-02-23
PEKAO66.6067.3864.0665.48-1.00%46,108.452021-02-23
LOTOS41.6942.2540.3341.49+0.70%36,783.602021-02-23
CCC97.0098.9893.1095.82-1.26%33,306.322021-02-23
MERCATOR337.00353.00336.00339.00+0.59%31,031.952021-02-23
PGNIG5.785.835.615.71-1.07%28,549.212021-02-23
BZWBK207.20212.60200.20204.80-2.57%23,453.912021-02-23
PGE6.516.556.286.36-2.12%21,906.352021-02-23
CYFRPLSAT28.2428.2427.2227.48-0.94%21,141.632021-02-23
LPP8,060.008,065.007,775.007,925.00-1.06%15,134.502021-02-23
TAURONPE2.632.642.502.52-4.18%14,610.442021-02-23
MBANK214.40220.00212.00216.60-0.82%12,779.322021-02-23
ORANGEPL6.006.015.835.86-1.84%12,564.312021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALIOR19.5519.7018.8019.38-0.64%11,710.692021-02-23
KERNEL55.2056.0053.2053.90-2.18%9,111.022021-02-23
ASSECOPOL66.2066.5064.8065.40-1.06%9,043.702021-02-23
MILLENNIUM4.244.284.044.08-4.58%8,693.992021-02-23
POLIMEXMS5.825.825.345.58-2.11%8,243.532021-02-23
LIVECHAT126.80126.80118.00119.20-5.99%7,801.432021-02-23
TRAKCJA3.223.362.983.15-2.33%7,742.192021-02-23
11BIT577.00593.00556.00568.00-1.22%6,754.882021-02-23
PKPCARGO16.6017.2015.9616.50+0.24%5,994.732021-02-23
BUDIMEX316.00316.00309.00315.00+0.32%5,663.882021-02-23
KRUK183.00183.30173.00175.40-3.94%5,265.022021-02-23
XTB15.9016.2515.8016.25+2.20%4,765.262021-02-23
MABION25.0026.2024.0025.20-8.03%4,568.022021-02-23
GPW46.1546.1544.0544.15-3.71%4,433.952021-02-23
BRASTER2.212.301.941.98-12.39%4,362.572021-02-23
EUROCASH13.4513.5613.1513.24-1.34%3,651.462021-02-23
KETY499.50504.00491.00500.00-0.40%3,534.132021-02-23
CIECH35.3535.5032.9033.40-4.71%3,496.042021-02-23
ENEA6.957.006.576.66-4.24%3,448.852021-02-23
GRUPAAZOTY30.1030.2529.1529.90-0.33%3,409.742021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BIOMEDLUB8.748.888.508.60-1.60%3,401.522021-02-23
FAMUR2.772.792.582.60-6.47%3,265.702021-02-23
INGBSK181.80184.80169.20173.00-4.74%2,928.362021-02-23
PLAYWAY590.00607.00574.00578.00-2.03%2,836.112021-02-23
LCCORP2.552.552.462.46-2.57%2,423.132021-02-23
CLNPHARMA48.9049.5046.6048.90+0.62%1,992.362021-02-23
BIOTON4.574.934.474.85+4.64%1,961.852021-02-23
HARPER15.4016.4014.3015.30+0.33%1,956.672021-02-23
ASTARTA41.4045.4041.4044.00+5.26%1,955.142021-02-23
BOGDANKA24.5024.5023.0023.30-5.28%1,821.242021-02-23
ASBIS9.789.789.219.42-2.48%1,639.432021-02-23
URSUS1.211.231.091.11-8.87%1,388.772021-02-23
DOMDEV120.50123.50118.50119.00-1.24%1,259.452021-02-23
TOYA6.566.586.446.52-0.61%1,208.232021-02-23
MIRBUD4.284.314.014.11-4.20%1,198.642021-02-23
WIELTON9.099.098.709.01-0.88%1,157.652021-02-23
VIGOSYS705.00725.00655.00690.00-1.43%1,117.902021-02-23
INTERAOLT20.7020.7019.3019.55-5.56%1,100.792021-02-23
PEKABEX22.0022.5021.0021.00-6.67%941.202021-02-23
AUTOPARTN8.808.808.568.58-1.38%927.492021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CIGAMES1.341.351.281.30-3.70%925.052021-02-23
FORTE46.9046.9043.3045.90-2.13%924.672021-02-23
CORMAY1.421.441.311.36-2.50%896.982021-02-23
BOS8.068.207.527.76-3.72%885.892021-02-23
RAINBOW23.9026.0023.9024.80+3.77%862.172021-02-23
HANDLOWY39.7039.7038.0538.60-2.77%831.632021-02-23
INTERCARS288.00299.00273.00275.00-4.51%821.602021-02-23
TORPOL12.2012.3511.4512.00-1.23%783.672021-02-23
EKOEXPORT4.004.043.633.65-8.75%770.182021-02-23
STALPROD312.00320.50308.00319.00+2.57%759.212021-02-23
RAFAKO1.041.061.021.05+1.35%750.082021-02-23
GRODNO13.4013.4012.7513.00-2.99%719.772021-02-23
STALEXP3.543.603.383.48-3.33%694.812021-02-23
BORYSZEW3.013.083.003.030.00%587.922021-02-23
PRAIRIE0.780.780.740.74-3.64%560.622021-02-23
UNIMOT38.1538.4037.1037.900.00%546.182021-02-23
ELKOP0.600.630.510.54-10.37%534.492021-02-23
SYNEKTIK29.5029.5027.5028.00-4.76%529.132021-02-23
VISTAL2.782.892.582.720.00%526.942021-02-23
ATAL40.2040.4039.6039.80-0.50%525.022021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOGENERA42.7042.7040.2041.20-1.44%512.962021-02-23
MEDICALG25.6025.6023.7024.50-5.22%512.312021-02-23
SKOTAN3.133.403.133.25+3.83%503.112021-02-23
GROCLIN1.982.101.861.96-2.00%468.372021-02-23
KRVITAMIN24.3024.4021.9023.80-0.83%466.252021-02-23
WIRTUALNA93.2094.0089.2091.00-1.09%451.662021-02-23
AMICA146.20146.40144.00145.60-0.82%438.272021-02-23
ENERGA7.787.787.707.72-0.64%422.312021-02-23
PEP63.8063.8062.6063.000.00%413.542021-02-23
TIM19.1019.1018.0018.50-3.39%413.182021-02-23
DELKO18.7018.7017.5018.10-2.69%410.342021-02-23
COGNOR2.432.502.362.400.00%409.232021-02-23
ENTER37.7038.0034.0036.50-3.18%401.632021-02-23
POZBUD2.692.752.482.650.00%390.422021-02-23
ARCTIC6.806.806.446.58-3.52%389.642021-02-23
GLCOSMED5.355.355.055.10-4.67%385.252021-02-23
LUBAWA1.411.441.371.40-2.10%384.632021-02-23
SELVITA51.0051.0047.6049.80-0.80%375.442021-02-23
PCCEXOL3.333.333.253.29-0.60%372.562021-02-23
QUERCUS4.664.664.324.44-3.69%365.402021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IMCOMPANY20.9021.3019.3021.000.00%358.902021-02-23
COMP62.0062.0059.6060.60-2.26%349.142021-02-23
SKARBIEC38.8038.8036.0037.20-2.36%344.232021-02-23
AIRWAY1.621.621.561.62+0.62%339.582021-02-23
ELBUDOWA1.811.871.631.70-10.15%336.482021-02-23
SANOK25.9026.0024.5025.10-3.46%334.282021-02-23
PCCROKITA66.6067.0063.8064.60-3.58%333.352021-02-23
WORKSERV1.171.191.131.16-1.19%331.812021-02-23
ZPUE204.00206.00196.00202.00+1.00%320.952021-02-23
PBKM81.8084.6081.2081.800.00%315.722021-02-23
TESGAS4.824.824.584.76-2.46%312.172021-02-23
ENERGOINS1.791.801.641.70-6.59%311.412021-02-23
LSISOFT16.9017.0016.5516.80-0.59%301.132021-02-23
APATOR25.0025.8024.5025.000.00%297.402021-02-23
NETIA5.245.425.245.42-0.37%290.292021-02-23
ASSECOSEE39.4039.4038.4039.00-0.76%280.982021-02-23
ELEKTROTI7.427.487.007.30-2.67%280.362021-02-23
MOSTALZAB1.451.451.381.41-2.08%279.882021-02-23
SANTANDER12.9513.3012.9513.25+1.56%268.992021-02-23
COMARCH191.50193.50191.00191.500.00%258.202021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ZEPAK9.209.549.189.36+0.86%241.292021-02-23
ARTIFEX12.6512.6511.4512.000.00%236.702021-02-23
EUCO4.925.084.624.78-2.45%232.072021-02-23
SYGNITY11.2511.3011.0011.15-0.89%225.262021-02-23
APSENERGY4.484.494.244.44+0.91%217.012021-02-23
HERKULES1.991.991.801.87-6.03%215.952021-02-23
PROVIDENT4.284.304.104.28+0.94%213.742021-02-23
VOXEL44.9045.2044.9045.200.00%209.492021-02-23
06MAGNA2.462.482.262.38-3.25%204.142021-02-23
KINOPOL12.4012.4011.4011.40-5.00%203.162021-02-23
GETINOBLE0.180.180.170.18+0.56%202.432021-02-23
VOTUM14.5014.5014.0014.20-1.39%198.832021-02-23
DECORA31.9031.9031.6031.60-1.86%198.162021-02-23
INC7.207.327.047.10-1.39%191.362021-02-23
FERRO26.0026.0025.3025.900.00%189.782021-02-23
ERBUD36.5036.5033.0035.20-3.83%186.112021-02-23
MONNARI1.931.941.901.94-0.26%182.402021-02-23
ROPCZYCE31.4033.8031.4032.30+3.19%179.042021-02-23
MOSTALPLC11.6511.9010.5011.00-6.38%178.392021-02-23
POLWAX4.004.003.854.00+0.25%177.282021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LENTEX11.2511.3010.9511.25-0.44%172.992021-02-23
MARVIPOL0.770.780.740.76-1.67%169.372021-02-23
RONSON2.152.172.062.13-0.47%168.592021-02-23
VISTULA2.612.652.592.59-0.77%164.242021-02-23
SFINKS0.530.570.520.550.00%162.922021-02-23
REMAK16.2516.3515.2015.75-3.08%160.842021-02-23
ALTUSTFI1.501.621.501.55-2.21%157.142021-02-23
PROTEKTOR4.084.123.903.96-2.94%157.082021-02-23
ECHO4.354.454.344.38-0.45%149.612021-02-23
ARCHICOM22.9023.3022.5023.30+2.19%145.922021-02-23
SETANTA11.3011.7011.0511.10-2.20%140.452021-02-23
MFO30.2030.2030.2030.20+1.34%139.012021-02-23
OEX19.6019.8019.1019.10-3.05%132.562021-02-23
GTC6.666.666.586.660.00%130.752021-02-23
AGROTON7.147.206.867.20+0.56%129.342021-02-23
KRUSZWICA66.0066.2066.0066.200.00%128.772021-02-23
RELPOL6.806.806.406.64-2.06%124.712021-02-23
KREC12.5012.5012.2512.40+0.81%123.272021-02-23
PEMANAGER17.4017.9517.0017.65+3.82%121.312021-02-23
ALUMETAL51.6052.6050.2051.20-0.78%119.282021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL2.182.342.162.24-2.61%117.792021-02-23
MERCOR17.0017.4516.5017.000.00%114.962021-02-23
PLAZACNTR1.711.971.711.72+0.58%114.412021-02-23
KSGAGRO4.344.364.124.30-1.38%109.202021-02-23
UNIBEP11.1011.1010.2010.70-4.46%106.502021-02-23
INTROL5.055.104.904.90-2.00%106.372021-02-23
NEWAG27.2027.2026.3026.40-2.94%103.782021-02-23
STAPORKOW5.005.054.804.90-3.92%100.352021-02-23
IMPERA4.204.203.904.10-2.38%98.012021-02-23
MOJ1.261.381.261.37+7.87%96.332021-02-23
SELENAFM17.6517.7016.3517.00-2.30%90.742021-02-23
TRANSPOL3.223.233.093.18-1.55%90.052021-02-23
BENEFIT836.00840.00833.00839.00-1.29%86.262021-02-23
ATENDE4.564.604.424.52+0.44%84.712021-02-23
PLATYNINW5.856.305.806.10+0.83%83.592021-02-23
IPOPEMA5.705.705.405.50-2.65%83.012021-02-23
UNICREDIT35.5038.5035.5038.50+4.05%82.902021-02-23
PGSSOFT12.9012.9012.5512.800.00%82.242021-02-23
BUMECH3.473.533.363.47-1.70%81.752021-02-23
AILLERON12.3512.5512.2012.45-1.19%79.842021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RANKPROGR1.721.801.721.76-3.03%77.902021-02-23
KCI0.990.990.940.96-5.42%77.242021-02-23
IZOSTAL3.113.123.003.09-0.64%74.132021-02-23
GETIN0.720.720.710.72+0.28%74.112021-02-23
RADPOL2.662.662.502.50-6.01%72.272021-02-23
DEBICA83.2083.6082.4082.40-0.96%70.762021-02-23
AMBRA20.0020.0019.3519.60-2.00%69.132021-02-23
VINDEXUS5.445.605.225.50-1.79%68.412021-02-23
K2INTERNT26.8026.8025.2025.60-3.03%67.772021-02-23
AGORA6.606.646.306.46-2.12%65.162021-02-23
MOSTALWAR7.427.507.187.50-1.06%64.672021-02-23
MCI16.6516.7016.0516.40-1.50%63.222021-02-23
MENNICA19.6019.8019.3019.30-2.53%60.982021-02-23
ACAUTOGAZ37.0037.1036.8037.00-0.27%60.432021-02-23
HYDROTOR31.4031.6030.6031.00-0.64%60.032021-02-23
4FUNMEDIA7.367.366.727.14+0.56%58.322021-02-23
ZAMET0.850.850.830.84-2.33%58.052021-02-23
PLASTBOX2.042.041.982.03+1.50%57.382021-02-23
LIBET2.452.452.382.41-0.41%56.972021-02-23
ABPL33.8034.0033.3033.40-1.76%55.512021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PHN13.6013.6013.0013.15-1.13%54.662021-02-23
TARCZYNSKI26.2027.2026.2027.20+5.43%54.132021-02-23
PWRMEDIA6.907.106.806.800.00%53.582021-02-23
MANGATA70.5072.0065.5065.50-1.50%50.052021-02-23
WITTCHEN9.029.048.888.88-1.99%49.042021-02-23
ARTERIA5.355.855.305.60+5.66%48.972021-02-23
IMPEL12.9012.9512.9012.95+0.39%48.722021-02-23
OPONEO.PL41.8041.8040.7041.60-0.48%48.222021-02-23
IALBGR0.550.550.490.53-3.67%47.552021-02-23
MDIENERGIA3.853.853.723.72-3.38%46.702021-02-23
ESOTIQ19.4019.4018.6019.20-0.26%44.252021-02-23
MIRACULUM1.421.441.361.39-3.47%44.212021-02-23
DEKPOL34.4034.4032.4033.60-2.33%43.642021-02-23
OTLOG5.405.505.155.25-4.55%42.492021-02-23
ASSECOBS38.8039.0037.8038.600.00%41.922021-02-23
PMPG5.405.855.405.50+0.92%41.572021-02-23
VIVID1.741.791.711.78+2.90%41.202021-02-23
ATREM2.822.882.632.88+3.23%40.782021-02-23
IMS2.842.852.702.78-0.36%40.222021-02-23
WASKO1.301.311.291.31+0.38%39.802021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CFI0.310.310.300.30-1.96%37.622021-02-23
SOPHARMA9.659.909.509.50-1.55%36.282021-02-23
SONEL9.609.659.409.50-1.04%36.082021-02-23
LENA4.894.904.814.81-1.64%34.852021-02-23
NOVITA154.50154.50148.00148.00-3.90%33.442021-02-23
BETACOM10.2010.209.369.48-2.27%33.412021-02-23
APLISENS11.1011.1010.6011.10+3.74%32.972021-02-23
COALENERG0.920.940.850.88-6.88%32.942021-02-23
KGL17.9017.9017.5017.80+1.42%32.392021-02-23
ORZBIALY17.0017.0016.0516.05-6.69%32.052021-02-23
OPTEAM15.5015.6015.4015.40-0.65%31.652021-02-23
PGODLEW1.451.451.451.450.00%31.242021-02-23
BOWIM3.863.863.563.70-4.64%30.922021-02-23
ULMA53.5054.0051.5053.500.00%30.752021-02-23
NTTSYSTEM5.385.385.145.30-1.49%30.642021-02-23
BBIDEV4.404.554.354.54-1.09%30.312021-02-23
WAWEL596.00596.00588.00588.00-1.34%30.212021-02-23
STALPROFI8.908.908.708.78-1.57%30.072021-02-23
BMPAG0.490.580.480.57+18.75%29.462021-02-23
CPGROUP7.147.246.927.18+2.57%29.222021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUROTEL35.8035.8034.7035.10-2.23%27.172021-02-23
WIKANA3.563.563.383.42-2.84%25.632021-02-23
EFEKT8.908.908.408.55-7.07%25.452021-02-23
BRIJU0.330.390.320.330.00%25.012021-02-23
REDAN0.390.390.350.38-3.09%24.612021-02-23
FASING11.5011.6011.5011.500.00%24.572021-02-23
POLICE12.5012.8012.5012.50-2.34%24.432021-02-23
ADIUVO5.665.785.505.78+1.40%22.942021-02-23
RAWLPLUG10.6010.609.9810.20+0.49%22.602021-02-23
SNIEZKA90.2090.2089.4089.40+0.22%21.862021-02-23
GOBARTO5.405.405.355.350.00%20.202021-02-23
CEZ89.1092.0089.1091.70+2.23%20.012021-02-23
KOMPAP18.0018.0017.5018.00+0.56%19.912021-02-23
MEXPOLSKA1.801.951.801.90+8.57%19.342021-02-23
MILKILAND1.031.030.930.96-4.00%19.212021-02-23
INSTALKRK26.2026.2025.1025.50-1.16%19.172021-02-23
DROZAPOL2.222.222.212.21+0.91%19.092021-02-23
BIK17.0017.0016.5016.500.00%18.842021-02-23
IZOBLOK39.9040.6039.4040.60+2.01%18.722021-02-23
ZUE5.105.104.904.94-3.14%18.632021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OTMUCHOW2.642.662.442.580.00%18.272021-02-23
ATLANTAPL9.8010.009.809.800.00%18.242021-02-23
CNT16.5016.5016.0016.50+1.85%17.742021-02-23
SUWARY26.4026.4024.8024.80-6.06%17.692021-02-23
IMMOBILE2.802.802.702.70-1.46%17.622021-02-23
WOJAS4.804.804.624.800.00%17.472021-02-23
PROCHEM18.7018.7018.1018.60-0.53%16.602021-02-23
RAFAMET16.7016.7016.0016.70-0.60%15.922021-02-23
HUBSTYLE0.990.990.970.99-2.94%15.652021-02-23
JWCONSTR3.243.283.163.28+1.23%15.152021-02-23
PRAGMAFA24.4024.4024.4024.400.00%14.882021-02-23
INPRO4.924.924.784.92+2.07%14.842021-02-23
OPENFIN0.780.790.770.77-1.03%14.382021-02-23
PEPEES1.481.481.441.47-3.29%13.642021-02-23
INTERSPPL1.301.301.251.26-3.08%13.092021-02-23
TERMOREX1.051.151.001.10+4.76%12.812021-02-23
ASMGROUP1.301.311.301.30-7.14%11.722021-02-23
MUZA3.483.483.403.48-0.57%10.892021-02-23
PATENTUS1.061.081.051.060.00%10.422021-02-23
LARQ2.242.322.222.22-0.89%10.312021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRITON3.953.953.803.80-5.00%9.912021-02-23
PANOVA15.1015.1014.2014.40-1.37%9.452021-02-23
ELZAB5.655.655.405.50-2.65%9.322021-02-23
MEDIACAP2.202.202.202.20-2.22%8.822021-02-23
SOLAR4.354.354.254.25-0.93%8.802021-02-23
KPPD33.0033.0031.6031.60-4.24%8.282021-02-23
KRKA419.00419.00419.00419.00-0.48%7.962021-02-23
FASTFIN1.551.641.421.53-9.47%7.242021-02-23
TALEX12.5012.5012.2512.30-1.60%6.642021-02-23
ALTA1.321.321.261.31-0.76%6.552021-02-23
ODLEWNIE5.265.265.265.260.00%6.292021-02-23
MAKARONPL6.006.005.955.95-0.83%6.232021-02-23
HELIO13.3013.3012.8013.00-2.99%5.182021-02-23
PRAGMAINK5.505.605.505.60+1.45%5.102021-02-23
ATMGRUPA4.184.184.044.06-2.87%4.832021-02-23
CDRL17.2517.2516.8016.80-2.61%4.642021-02-23
KOMPUTRON2.862.862.742.74-3.86%4.372021-02-23
AGROWILL2.182.182.082.18+4.81%4.352021-02-23
OVOSTAR87.0087.0081.5084.50-0.59%4.332021-02-23
FEERUM12.4012.4012.4012.400.00%4.192021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MWTRADE2.302.302.282.300.00%3.872021-02-23
MLPGROUP82.0082.0081.5081.50+2.52%3.682021-02-23
MASTERPHA4.104.154.064.06+0.74%3.412021-02-23
ENELMED15.9015.9015.5015.60-1.27%3.202021-02-23
ERG46.0046.0044.0046.00+2.22%3.032021-02-23
INVISTA0.580.630.530.56-6.67%1.862021-02-23
BEDZIN9.609.609.609.600.00%1.442021-02-23
SOHODEV0.850.850.850.85-0.58%1.252021-02-23
TATRY151.00151.00151.00151.00+0.67%1.212021-02-23
I2DEV11.0011.0010.8010.80-1.82%1.082021-02-23
KOPEX1.241.241.241.24+2.92%1.002021-02-23
TALANX131.00131.00131.00131.00-9.66%0.792021-02-23
SECOGROUP13.1013.1013.1013.100.00%0.792021-02-23
KRAKCHEM0.480.480.480.48-3.61%0.682021-02-23
EDINVEST4.464.464.444.44-0.89%0.612021-02-23
WINVEST0.400.440.400.440.00%0.432021-02-23
FERRUM3.903.903.903.900.00%0.412021-02-23
KBDOM0.350.350.350.350.00%0.332021-02-23
PROJPRZEM18.7018.7018.7018.70-0.27%0.042021-02-23
PROCAD1.781.781.781.78-0.56%0.042021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LOKUM17.1517.1517.1517.15+0.88%0.032021-02-23
SIMPLE12.9012.9012.9012.90+1.57%0.032021-02-23
MBWS6.706.706.706.70-0.59%0.012021-02-23
CAPITAL1.331.331.331.33+3.10%0.012021-02-23
ENAP1.621.621.621.62+2.53%0.002021-02-23
WARIMPEX5.105.105.105.100.00%0.002021-02-23
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-02-23
FENGHUA17.5017.5017.5017.500.00%0.002021-02-23
SILVANO7.907.907.907.900.00%0.002021-02-23
CITYSERV8.318.318.318.310.00%0.002021-02-23
CELTIC6.606.606.606.600.00%0.002021-02-23
NOWAGALA0.990.990.990.990.00%0.002021-02-23
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%0.002021-02-23
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.002021-02-23
INTERFERI4.864.864.864.860.00%0.002021-02-23
KANIA0.110.110.110.110.00%0.002021-02-23
PBG0.060.060.060.060.00%0.002021-02-23
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-02-23
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-02-23
SARE7.357.357.357.350.00%0.002021-02-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SEKO9.959.959.959.950.00%0.002021-02-23
EUROHOLD4.564.564.564.560.00%0.002021-02-23
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1939,59 -5,27 -0,27%
WIG 57643,55 -226,16 -0,39%
sWIG80 17748,63 +26,14 +0,15%
mWIG40 4297,17 -52,38 -1,20%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1939,59 -5,27 -0,27%