Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-07

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.722.852.722.82-1.05%40.172021-05-07
11BIT500.00519.50488.20518.50+3.49%3,003.362021-05-07
4FUNMEDIA6.486.485.846.10-5.28%113.522021-05-07
ABPL59.0059.0056.4056.40-4.41%742.922021-05-07
ACAUTOGAZ37.4037.4036.5037.40-0.80%143.962021-05-07
ADIUVO5.545.545.325.40-1.46%1.472021-05-07
AGORA8.168.328.108.20+3.80%1,205.432021-05-07
AGROTON6.386.386.146.36+0.95%85.842021-05-07
AGROWILL2.142.142.142.140.00%0.092021-05-07
AILLERON12.6012.9012.4012.90+4.03%272.472021-05-07
AIRWAY1.731.751.681.74+1.63%104.472021-05-07
ALIOR29.0029.0028.5028.81+0.03%10,410.042021-05-07
ALTA2.352.352.122.34-0.43%44.682021-05-07
ALTUSTFI1.781.871.701.86+6.29%73.212021-05-07
ALUMETAL56.6057.4055.0056.00-1.06%5,990.942021-05-07
AMBRA22.5022.5022.1022.50-0.44%140.902021-05-07
AMICA153.00156.40153.00155.00+1.44%1,677.092021-05-07
APATOR24.5024.5024.1024.50+0.82%255.862021-05-07
APLISENS11.3011.4011.1011.10-0.89%6.452021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY3.964.043.964.040.00%10.222021-05-07
ARCHICOM22.6023.3022.4023.00+1.77%60.502021-05-07
ARCTIC6.086.185.946.01-1.64%1,832.682021-05-07
ARTERIA6.506.806.406.800.00%11.582021-05-07
ARTIFEX16.8017.3015.6517.00+1.19%748.282021-05-07
ASBIS24.0024.3523.0024.20+0.83%12,811.152021-05-07
ASMGROUP0.740.740.720.74+2.78%15.032021-05-07
ASSECOBS36.6036.6036.0036.30+0.83%57.472021-05-07
ASSECOPOL70.3070.8069.8070.70+1.29%7,093.842021-05-07
ASSECOSEE39.2040.0039.2039.40+0.51%260.252021-05-07
ASTARTA44.5044.7044.0044.70+2.05%854.442021-05-07
ATAL48.0048.0047.1047.50-0.42%68.042021-05-07
ATENDE6.386.406.366.40+0.31%334.322021-05-07
ATLANTAPL8.989.008.648.64-1.59%9.342021-05-07
ATMGRUPA4.294.364.124.36+5.06%39.202021-05-07
ATREM2.642.642.562.60+1.56%2.082021-05-07
AUTOPARTN10.5510.8010.5510.65+1.91%459.002021-05-07
BBIDEV4.354.354.134.28-0.47%22.632021-05-07
BEDZIN9.509.509.509.500.00%0.002021-05-07
BENEFIT887.00887.00872.00876.00-1.24%313.762021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BETACOM10.8010.8010.4010.60-0.93%1.872021-05-07
BIK22.4022.4022.4022.400.00%0.002021-05-07
BIOMEDLUB9.229.649.059.50+3.49%4,775.122021-05-07
BIOTON5.295.445.285.40+3.05%1,191.242021-05-07
BMPAG0.670.670.670.670.00%0.092021-05-07
BOGDANKA23.8024.1523.4023.85+0.63%370.452021-05-07
BORYSZEW3.283.373.253.26-0.31%542.232021-05-07
BOS8.408.668.248.44+0.48%247.562021-05-07
BOWIM8.708.747.868.10-3.57%3,125.012021-05-07
BRASTER1.131.131.131.130.00%0.002021-05-07
BRIJU0.440.460.440.46+3.86%1.202021-05-07
BUDIMEX298.00301.50297.50300.00+0.84%2,607.862021-05-07
BUMECH2.993.112.993.11+4.01%13.642021-05-07
BZWBK225.90230.30223.00226.90+2.21%20,050.882021-05-07
CAPITAL1.251.321.251.320.00%8.382021-05-07
CCC113.95115.80112.10115.00+2.86%20,349.432021-05-07
CDPROJEKT157.00161.46156.14161.46+3.16%71,728.672021-05-07
CDRL21.7021.7021.3021.70+0.46%25.162021-05-07
CELTIC7.757.757.757.750.00%0.092021-05-07
CEZ107.00107.00106.30107.00+0.94%93.782021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CFI0.280.280.270.27+1.11%5.602021-05-07
CIECH41.4042.3041.4042.00+1.69%6,798.072021-05-07
CIGAMES1.361.381.351.360.00%615.582021-05-07
CITYSERV12.1512.3912.1512.39+5.00%21.972021-05-07
CLNPHARMA46.5547.0046.3046.45+0.32%1,703.192021-05-07
CNT18.2518.2517.9018.250.00%24.222021-05-07
COALENERG0.700.760.700.75+6.57%32.702021-05-07
COGNOR3.253.263.123.16-0.47%4,037.862021-05-07
COMARCH232.00232.00225.00228.00-0.87%983.142021-05-07
COMP54.4054.4053.2054.00-0.74%88.462021-05-07
CORMAY1.261.301.251.29+1.82%298.972021-05-07
CPGROUP8.108.107.727.74-2.03%6.982021-05-07
CYFRPLSAT29.4229.4228.7429.14+0.55%8,735.162021-05-07
DEBICA82.2082.4081.6082.400.00%138.832021-05-07
DECORA44.5044.5043.2043.70-1.58%200.242021-05-07
DEKPOL37.4038.9037.0038.50+3.22%282.012021-05-07
DELKO16.6016.6016.1016.50-0.60%224.122021-05-07
DINOPL253.60256.00251.00254.10+2.75%24,597.272021-05-07
DOMDEV147.80148.00146.60147.20+1.24%637.622021-05-07
DROZAPOL5.755.755.055.40-1.82%588.372021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ECHO4.344.404.294.38+2.34%157.762021-05-07
EDINVEST4.544.544.464.46-0.89%21.602021-05-07
EFEKT7.808.007.807.80+2.36%19.792021-05-07
EKOEXPORT3.453.563.443.55+3.05%86.732021-05-07
ELEKTROTI8.208.788.208.64+5.37%574.102021-05-07
ELKOP0.600.620.570.60-1.64%44.352021-05-07
ELZAB4.654.854.654.80+6.19%181.062021-05-07
ENAP1.501.501.501.500.00%15.002021-05-07
ENEA8.508.698.418.48-1.11%5,935.502021-05-07
ENELMED18.2018.5018.2018.50+1.65%3.762021-05-07
ENERGA8.048.047.998.00-0.50%202.282021-05-07
ENERGOINS1.501.551.481.55+1.31%45.842021-05-07
ENTER40.5040.9039.2540.35-1.10%745.252021-05-07
ERBUD66.6066.8064.0065.00-1.52%147.882021-05-07
ERG49.0049.0044.2048.00-2.04%49.492021-05-07
ESOTIQ21.0021.0020.1021.00-2.33%19.532021-05-07
EUCO4.835.044.805.00+3.73%22.002021-05-07
EUROCASH14.3214.8814.3214.84+3.63%3,293.902021-05-07
EUROHOLD7.307.307.307.300.00%0.002021-05-07
EUROTEL49.5049.6048.6049.20+1.23%121.692021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FAMUR2.402.432.362.38+0.85%622.592021-05-07
FASING12.9013.2012.4012.80-3.03%53.622021-05-07
FASTFIN1.331.331.331.330.00%0.002021-05-07
FEERUM11.2011.6011.2011.40+2.24%7.242021-05-07
FERRO31.0031.0030.0030.30-1.94%74.052021-05-07
FERRUM4.094.104.094.100.00%12.062021-05-07
FORTE51.7052.5051.5052.50+0.96%83.092021-05-07
GETIN0.770.800.760.78+0.91%319.562021-05-07
GETINOBLE0.170.180.170.18+8.43%638.292021-05-07
GLCOSMED4.244.354.244.32+2.86%66.312021-05-07
GOBARTO5.855.855.655.850.00%2.362021-05-07
GPW47.8847.9047.5047.76+0.34%1,814.982021-05-07
GROCLIN2.943.582.943.36+14.29%2,567.462021-05-07
GRODNO15.0215.4014.9015.00+0.81%633.752021-05-07
GRUPAAZOTY36.0036.0034.7635.00-7.11%17,663.542021-05-07
GTC6.716.936.716.83+1.49%186.032021-05-07
HANDLOWY42.1542.2541.7542.000.00%962.882021-05-07
HARPER9.799.809.529.80+0.10%138.092021-05-07
HELIO14.7014.7014.1014.300.00%46.782021-05-07
HERKULES1.651.651.591.60-2.14%37.862021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.860.860.780.80-8.88%3.702021-05-07
HYDROTOR31.0032.0031.0031.30+0.97%53.882021-05-07
I2DEV11.4011.4011.4011.400.00%0.092021-05-07
IALBGR2.583.232.583.12+11.43%10,699.602021-05-07
IMCOMPANY25.9026.7025.4026.30+3.54%366.482021-05-07
IMMOBILE3.123.122.902.90-1.36%10.562021-05-07
IMPEL13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-07
IMPERA4.004.003.803.80-5.00%77.612021-05-07
IMS3.203.253.103.200.00%5.152021-05-07
INC6.837.326.676.99+1.30%486.122021-05-07
INGBSK179.00179.00172.60173.20-1.81%1,224.522021-05-07
INPRO7.357.507.357.50+2.74%14.002021-05-07
INSTALKRK30.0030.0029.6029.90+0.34%47.522021-05-07
INTERAOLT21.0021.1020.7520.95-0.24%792.282021-05-07
INTERCARS316.00316.00311.00314.00+0.32%801.762021-05-07
INTERFERI4.604.604.604.600.00%2.392021-05-07
INTERSPPL1.291.381.291.34+5.51%53.602021-05-07
INTROL5.225.505.205.46+5.41%245.622021-05-07
INVISTA0.950.950.950.950.00%0.002021-05-07
IPOPEMA5.786.085.606.02+4.15%149.172021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOBLOK47.1047.6046.7047.00-0.21%59.092021-05-07
IZOSTAL3.803.923.703.81+1.87%331.292021-05-07
JSW31.5032.3731.2132.22+4.37%32,378.082021-05-07
JWCONSTR3.803.803.693.77-0.53%36.712021-05-07
K2INTERNT27.3027.3026.2026.70+0.75%11.802021-05-07
KBDOM0.450.450.450.450.00%0.002021-05-07
KCI1.561.641.531.53-1.92%403.472021-05-07
KERNEL53.0053.7052.5053.00+0.38%14,581.412021-05-07
KETY607.00630.00598.00627.00+4.85%16,081.582021-05-07
KGHM215.00224.50214.10220.20+4.11%199,762.962021-05-07
KGL15.6016.4015.6016.05+2.88%398.712021-05-07
KINOPOL14.0014.9014.0014.80+3.50%90.572021-05-07
KOGENERA35.3035.6035.0035.50+1.43%115.532021-05-07
KOMPAP15.5016.9015.5016.90+9.03%7.922021-05-07
KOMPUTRON3.924.063.704.06+3.84%145.042021-05-07
KOPEX1.321.361.321.36+3.82%1.392021-05-07
KPPD55.5058.0055.5058.00+4.50%7.092021-05-07
KRAKCHEM0.580.580.580.580.00%0.092021-05-07
KREC20.4020.4019.2020.20-0.98%72.962021-05-07
KRKA476.00487.00473.00485.00+2.11%305.492021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRUK190.10195.00189.40191.00+0.53%2,560.392021-05-07
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.000.00%0.002021-05-07
KRVITAMIN19.9020.4019.9019.960.00%206.342021-05-07
KSGAGRO3.563.643.213.34-3.47%67.602021-05-07
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-05-07
LARQ1.991.991.991.990.00%0.092021-05-07
LCCORP2.812.902.792.83+0.71%251.342021-05-07
LENA5.245.245.125.20-0.76%42.612021-05-07
LENTEX10.7510.9010.6510.700.00%348.002021-05-07
LIBET2.342.352.302.350.00%31.052021-05-07
LIVECHAT122.20122.80121.00121.00-1.63%5,197.112021-05-07
LOKUM21.6021.6021.2021.20+0.95%0.152021-05-07
LOTOS52.7053.1851.7051.90-0.38%28,756.912021-05-07
LPP10,650.0010,900.0010,520.0010,800.00+1.50%22,721.962021-05-07
LSISOFT14.0014.1013.8014.100.00%10.442021-05-07
LUBAWA1.371.391.361.38+0.88%169.752021-05-07
MABION47.0049.7544.3548.60+5.88%17,056.112021-05-07
MAKARONPL7.067.307.047.30+2.82%84.572021-05-07
MANGATA85.0086.0084.4084.40-0.24%110.412021-05-07
MARVIPOL0.580.590.560.57-2.07%196.232021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MASTERPHA3.723.723.523.57-4.29%17.692021-05-07
MBANK246.20256.00246.20253.00+2.85%25,812.702021-05-07
MBWS6.706.706.666.66-0.30%0.422021-05-07
MCI18.5018.5018.3018.40-0.54%204.032021-05-07
MDIENERGIA4.304.304.214.29-0.23%51.352021-05-07
MEDIACAP2.392.512.242.51+7.73%39.672021-05-07
MEDICALG28.0028.4527.4028.45-0.52%73.812021-05-07
MENNICA19.9520.1019.8520.10+1.00%57.082021-05-07
MERCATOR220.00254.00219.40250.40+13.82%41,314.022021-05-07
MERCOR19.0019.0018.6018.75+0.81%26.862021-05-07
MEXPOLSKA2.442.452.352.41-1.63%4.292021-05-07
MFO42.4044.8042.4043.10+1.41%519.382021-05-07
MILKILAND0.820.890.820.87+5.85%11.652021-05-07
MILLENNIUM4.074.304.074.25+4.63%12,075.642021-05-07
MIRACULUM1.291.291.231.28-0.78%60.562021-05-07
MIRBUD4.965.094.925.08+2.42%537.122021-05-07
MLPGROUP77.0077.0074.6076.00+1.33%17.992021-05-07
MOJ1.621.621.621.620.00%0.092021-05-07
MONNARI2.712.712.622.69-0.37%220.192021-05-07
MOSTALPLC12.0012.4011.3512.30+4.24%144.082021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOSTALWAR7.007.006.946.94+0.29%2.032021-05-07
MOSTALZAB1.541.541.471.53+0.33%234.842021-05-07
MUZA3.763.903.763.900.00%11.552021-05-07
MWTRADE3.303.303.223.30+1.85%14.752021-05-07
NETIA5.865.865.805.82-0.68%57.382021-05-07
NEWAG26.0026.1025.2025.40-1.17%163.062021-05-07
NOVITA225.00232.00210.00222.00+0.91%481.432021-05-07
NTTSYSTEM6.186.225.966.18+1.98%101.862021-05-07
ODLEWNIE5.445.465.445.46+3.80%5.462021-05-07
OEX18.3018.4018.1018.40+1.66%23.732021-05-07
OPENFIN0.770.770.770.770.00%0.092021-05-07
OPONEO.PL50.4051.8048.9051.80+3.60%689.652021-05-07
OPTEAM17.2517.4016.7517.10-1.16%161.722021-05-07
ORANGEPL6.816.816.676.74+0.07%7,472.962021-05-07
ORZBIALY18.3518.7017.8518.30+1.67%119.102021-05-07
OTLOG7.767.807.367.80+6.27%6.572021-05-07
OTMUCHOW3.344.203.344.08+24.39%1,296.502021-05-07
OVOSTAR81.0081.0076.0076.000.00%1.532021-05-07
PAMAPOL2.522.522.382.42+0.83%179.712021-05-07
PANOVA14.8515.0014.8515.00+0.67%39.972021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS0.970.970.940.94-2.69%7.292021-05-07
PBG0.050.050.050.050.00%0.002021-05-07
PBKM80.0081.0079.0081.00+1.76%63.142021-05-07
PCCEXOL3.053.093.043.06+0.92%107.122021-05-07
PCCROKITA68.8068.8065.5067.00-2.76%892.412021-05-07
PEKABEX23.6024.3023.4023.80+0.85%500.662021-05-07
PEKAO83.4883.9881.6483.70+2.20%49,002.252021-05-07
PEMANAGER19.0019.0018.1518.15+0.28%0.612021-05-07
PEP79.2082.7078.6079.00-0.13%124.732021-05-07
PEPEES1.571.611.531.53-1.92%54.722021-05-07
PGE10.1210.209.759.96-1.39%23,629.112021-05-07
PGNIG6.746.806.606.66+0.21%45,135.462021-05-07
PGSSOFT14.1016.7014.1015.50+13.97%1,069.422021-05-07
PHN13.2513.9513.2013.95+5.28%208.812021-05-07
PKNORLEN70.0070.4069.2670.02+1.63%77,276.822021-05-07
PKOBP34.6135.9634.6135.82+3.41%55,585.132021-05-07
PKPCARGO20.3020.7019.9220.60+3.00%4,221.822021-05-07
PLASTBOX2.272.272.192.24-1.32%23.732021-05-07
PLATYNINW4.204.204.004.00+1.01%4.062021-05-07
PLAYWAY431.80445.80430.00444.20+3.25%2,533.302021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLAZACNTR1.381.381.331.36-3.55%27.942021-05-07
PMPG5.355.355.355.35-0.93%1.162021-05-07
POLICE12.5012.5512.4012.50-0.40%92.752021-05-07
POLIMEXMS5.325.485.255.40+2.66%2,667.712021-05-07
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-05-07
POLWAX3.403.403.203.31-1.19%78.122021-05-07
POZBUD3.123.122.822.85-8.65%1,574.632021-05-07
PRAGMAFA23.3023.3022.9022.90-1.72%6.042021-05-07
PRAGMAINK5.405.455.405.45+0.93%0.172021-05-07
PRAIRIE0.710.720.690.72+2.29%145.222021-05-07
PROCAD1.761.761.761.760.00%0.002021-05-07
PROCHEM24.0024.4023.6024.40+3.39%54.492021-05-07
PROJPRZEM19.0019.0019.0019.00-1.04%3.082021-05-07
PROTEKTOR3.803.803.703.73-1.58%242.302021-05-07
PROVIDENT6.906.906.806.85-0.72%50.102021-05-07
PWRMEDIA9.429.549.309.30-2.92%35.732021-05-07
PZU33.4333.6633.2133.50+1.06%49,004.982021-05-07
QUERCUS5.205.245.165.200.00%118.152021-05-07
RADPOL2.922.932.782.90-0.68%88.862021-05-07
RAFAKO1.221.261.221.25+1.30%409.172021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET18.1018.1018.1018.100.00%0.092021-05-07
RAINBOW31.5031.9530.6531.70+1.28%216.732021-05-07
RANKPROGR2.432.522.302.38-2.06%409.842021-05-07
RAWLPLUG13.9014.4013.9014.30+2.88%899.322021-05-07
REDAN0.520.570.480.55+19.13%593.242021-05-07
RELPOL6.406.486.286.400.00%164.182021-05-07
REMAK25.6026.4024.2024.60-4.65%298.372021-05-07
RONSON1.841.841.801.830.00%37.692021-05-07
ROPCZYCE27.2027.5026.7027.50+1.10%154.772021-05-07
SANOK22.1024.9022.1024.40+10.41%2,575.182021-05-07
SANTANDER14.9014.9014.5814.60-0.59%221.762021-05-07
SARE6.806.806.806.80+3.03%7.922021-05-07
SECOGROUP13.5013.5013.2013.500.00%13.682021-05-07
SEKO11.2011.2011.2011.20-0.89%8.962021-05-07
SELENAFM21.7022.1021.6021.600.00%143.582021-05-07
SELVITA49.2549.8548.6049.00-0.51%280.472021-05-07
SETANTA9.119.249.009.24+2.67%149.232021-05-07
SFINKS0.650.650.650.650.00%0.002021-05-07
SILVANO7.968.187.408.18+2.76%2.982021-05-07
SIMPLE12.9012.9012.9012.90-0.77%0.652021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKARBIEC39.0039.5038.6039.00-1.76%167.422021-05-07
SKOTAN2.782.892.662.72-7.17%231.772021-05-07
SNIEZKA89.6090.0088.6089.000.00%94.892021-05-07
SOHODEV0.660.660.660.660.00%0.012021-05-07
SOLAR5.005.164.805.06+1.20%55.522021-05-07
SONEL11.6012.4011.5512.30+4.68%140.942021-05-07
SOPHARMA7.307.307.207.300.00%15.762021-05-07
STALEXP3.503.543.473.54+0.57%913.502021-05-07
STALPROD372.00377.50368.00377.00+3.15%1,312.322021-05-07
STALPROFI13.3013.3012.5513.00+0.39%616.532021-05-07
STAPORKOW3.964.183.803.940.00%35.782021-05-07
SUWARY22.8022.8022.6022.800.00%0.592021-05-07
SYGNITY10.7510.8010.2510.25-3.30%242.652021-05-07
SYNEKTIK29.8029.8029.0029.70-0.34%105.982021-05-07
TALANX184.00184.00184.00184.00+15.29%0.182021-05-07
TALEX18.4018.4018.0018.20+3.41%72.132021-05-07
TARCZYNSKI53.5056.0050.0050.00-3.85%47.682021-05-07
TATRY165.00165.00163.00163.00+2.52%12.852021-05-07
TAURONPE3.263.303.233.30+1.88%18,418.052021-05-07
TERMOREX0.920.920.920.920.00%0.002021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TESGAS5.195.194.925.09-0.20%44.132021-05-07
TIM31.3032.0029.8530.70-1.92%1,436.622021-05-07
TORPOL13.6813.9613.6813.90+1.76%838.742021-05-07
TOYA7.968.027.828.00+1.52%1,667.832021-05-07
TRAKCJA2.832.832.622.70-2.00%977.152021-05-07
TRANSPOL3.103.133.013.01-2.90%78.192021-05-07
TRITON3.563.563.563.560.00%0.002021-05-07
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-05-07
ULMA70.5071.0070.0071.00+0.71%69.452021-05-07
UNIBEP10.9511.7010.9511.35+3.18%201.482021-05-07
UNICREDIT42.5042.5542.5042.55+0.12%17.322021-05-07
UNIMOT51.8051.9049.2050.70-1.55%511.972021-05-07
URSUS0.740.780.740.77+2.67%192.932021-05-07
VIGOSYS756.00776.00756.00776.00+2.65%64.372021-05-07
VINDEXUS5.825.865.725.72-1.72%21.522021-05-07
VISTAL4.124.343.964.12+1.73%172.402021-05-07
VISTULA3.433.433.403.40-0.87%685.072021-05-07
VIVID1.631.641.601.62+1.25%15.212021-05-07
VOTUM16.3018.8016.2217.30+7.45%1,388.342021-05-07
VOXEL44.7044.8043.5044.20-1.34%207.712021-05-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WARIMPEX5.225.225.225.220.00%0.002021-05-07
WASKO1.681.701.641.70+0.59%44.482021-05-07
WAWEL606.00606.00600.00604.00+0.67%210.332021-05-07
WIELTON11.2811.4010.9411.12+1.09%1,104.992021-05-07
WIKANA4.044.044.044.04+3.59%0.022021-05-07
WINVEST0.430.430.430.430.00%0.002021-05-07
WIRTUALNA101.20109.00100.20109.00+8.13%1,688.602021-05-07
WITTCHEN12.7012.7512.0512.60-0.40%75.832021-05-07
WOJAS5.185.185.005.06+1.20%9.982021-05-07
WORKSERV1.441.441.361.44-0.14%613.982021-05-07
XTB17.0017.2816.8016.98-0.18%6,241.742021-05-07
ZAMET0.850.860.840.86+1.18%71.142021-05-07
ZEPAK10.2010.3510.1510.35-0.48%61.242021-05-07
ZPUE205.00208.00205.00208.00+2.97%35.382021-05-07
ZUE4.724.964.634.74+0.21%12.652021-05-07
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2242,41 +12,55 +0,56%
WIG 67190,72 +308,31 +0,46%
sWIG80 20447,08 +73,27 +0,36%
mWIG40 4886,43 +13,99 +0,29%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2242,41 +12,55 +0,56%