Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-11

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.862.892.752.83-1.05%51.712021-05-11
11BIT500.00515.00500.00510.50+2.10%1,910.782021-05-11
4FUNMEDIA6.446.445.966.18-4.33%11.672021-05-11
ABPL59.0059.6057.6059.00+0.68%1,829.112021-05-11
ACAUTOGAZ38.0038.2037.8038.20-0.26%66.832021-05-11
ADIUVO5.925.925.485.90+4.61%19.502021-05-11
AGORA8.208.308.108.12-1.69%142.322021-05-11
AGROTON6.406.566.226.30-2.17%95.372021-05-11
AGROWILL2.302.422.302.42+5.22%5.242021-05-11
AILLERON13.3013.5013.2013.35-1.11%25.882021-05-11
AIRWAY1.751.771.701.76+1.97%71.152021-05-11
ALIOR28.7928.9028.1128.46-1.86%11,695.972021-05-11
ALTA2.402.402.392.400.00%7.532021-05-11
ALTUSTFI1.821.821.611.70-7.86%754.972021-05-11
ALUMETAL58.0058.0056.4057.40-1.37%372.972021-05-11
AMBRA22.6022.8022.4022.600.00%124.822021-05-11
AMICA158.60158.60156.80157.00-0.76%2,693.852021-05-11
APATOR24.5024.5024.1024.10-1.63%272.282021-05-11
APLISENS11.2011.4011.1011.30+0.89%24.552021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY4.134.134.034.130.00%51.172021-05-11
ARCHICOM22.2022.6022.0022.20-1.77%44.452021-05-11
ARCTIC6.226.285.906.14-2.54%2,442.322021-05-11
ARTERIA6.506.906.506.90+1.47%13.762021-05-11
ARTIFEX17.8017.8016.8017.35-0.57%101.482021-05-11
ASBIS25.7026.3024.1024.40-5.06%15,210.422021-05-11
ASMGROUP0.770.770.730.770.00%4.462021-05-11
ASSECOBS37.1037.1036.0036.40-1.62%77.402021-05-11
ASSECOPOL70.8570.9570.3070.50-0.49%10,075.162021-05-11
ASSECOSEE39.5040.0039.3039.80-0.25%116.832021-05-11
ASTARTA46.0046.0042.6044.80-2.82%1,481.242021-05-11
ATAL48.8048.8047.4048.20-0.21%61.412021-05-11
ATENDE6.607.066.386.76+3.05%1,864.722021-05-11
ATLANTAPL8.628.708.208.38-2.78%23.522021-05-11
ATMGRUPA4.274.314.204.22-1.40%5.202021-05-11
ATREM2.602.602.552.55-1.92%3.272021-05-11
AUTOPARTN11.2011.2010.8011.00+0.92%214.352021-05-11
BBIDEV4.104.294.094.29+4.13%12.442021-05-11
BEDZIN9.509.509.509.500.00%0.002021-05-11
BENEFIT878.00900.00876.00900.00+1.12%626.282021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BETACOM9.7010.609.7010.00-3.85%26.342021-05-11
BIK22.4022.4022.4022.400.00%0.002021-05-11
BIOMEDLUB10.0010.009.509.50-4.21%3,751.112021-05-11
BIOTON5.455.455.305.43-1.81%893.042021-05-11
BMPAG0.660.660.590.65-2.27%15.102021-05-11
BOGDANKA23.9023.9022.9023.45-1.88%410.212021-05-11
BORYSZEW3.243.253.223.24-0.31%165.992021-05-11
BOS8.488.508.268.48-1.17%167.432021-05-11
BOWIM8.608.607.948.00-6.98%1,747.202021-05-11
BRASTER1.131.131.131.130.00%0.002021-05-11
BRIJU0.410.440.410.44-2.22%2.102021-05-11
BUDIMEX301.50301.50298.50299.00-0.99%2,604.772021-05-11
BUMECH3.103.102.842.93-5.18%22.112021-05-11
BZWBK233.00234.90222.50232.40-1.15%33,114.012021-05-11
CAPITAL1.521.521.451.45-3.33%37.872021-05-11
CCC123.50125.20120.60122.60-1.01%29,964.982021-05-11
CDPROJEKT156.96157.08151.08154.26-1.53%118,599.412021-05-11
CDRL21.0021.0020.2020.50-2.38%23.612021-05-11
CELTIC7.757.757.757.750.00%0.002021-05-11
CEZ108.50108.50106.60108.20+0.19%22.592021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CFI0.280.280.260.27-2.50%30.212021-05-11
CIECH42.0042.0040.4540.50-3.57%3,997.682021-05-11
CIGAMES1.351.351.301.30-3.42%629.972021-05-11
CITYSERV13.0013.0113.0013.010.00%11.062021-05-11
CLNPHARMA47.0047.7546.6047.700.00%447.172021-05-11
CNT17.6017.9517.4517.60-3.03%53.272021-05-11
COALENERG0.710.730.710.71-2.74%2.262021-05-11
COGNOR3.203.203.063.07-3.46%1,472.132021-05-11
COMARCH228.00230.00224.00230.00+0.44%223.542021-05-11
COMP54.8055.0054.2055.00+0.36%147.762021-05-11
CORMAY1.241.251.191.22-3.17%308.282021-05-11
CPGROUP7.967.967.727.72-3.02%4.512021-05-11
CYFRPLSAT28.8829.4628.6229.32+0.96%14,085.532021-05-11
DEBICA82.4082.4081.0081.00-1.46%154.612021-05-11
DECORA44.0044.0043.7043.80-0.23%181.692021-05-11
DEKPOL39.0039.8039.0039.30+1.55%63.452021-05-11
DELKO16.9016.9016.5216.86+0.36%39.872021-05-11
DINOPL256.80277.80256.30273.40+6.59%90,017.482021-05-11
DOMDEV148.80148.80147.20148.000.00%487.322021-05-11
DROZAPOL6.957.906.507.25+3.57%1,584.572021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ECHO4.424.454.374.45+0.68%114.402021-05-11
EDINVEST4.484.564.424.460.00%21.462021-05-11
EFEKT8.148.148.108.10+6.30%5.672021-05-11
EKOEXPORT3.473.543.423.54+1.58%30.442021-05-11
ELEKTROTI8.968.968.568.84-1.12%146.272021-05-11
ELKOP0.570.570.530.56-2.46%139.652021-05-11
ELZAB4.784.784.694.70-1.88%45.752021-05-11
ENAP1.491.491.481.48-0.67%142.162021-05-11
ENEA8.338.448.138.37-0.59%6,706.632021-05-11
ENELMED18.6018.6018.5018.60+4.49%15.032021-05-11
ENERGA8.048.058.018.010.00%184.292021-05-11
ENERGOINS1.591.591.481.51-1.62%49.752021-05-11
ENTER42.0042.3040.6042.30+0.48%1,051.342021-05-11
ERBUD66.0067.0066.0066.80+1.21%508.922021-05-11
ERG49.0049.0046.4048.60-0.82%5.302021-05-11
ESOTIQ21.5021.5020.5021.00-2.33%17.272021-05-11
EUCO4.904.974.904.97-0.60%49.032021-05-11
EUROCASH14.9914.9914.5014.81-1.53%4,723.332021-05-11
EUROHOLD7.307.307.307.300.00%0.002021-05-11
EUROTEL49.4049.5049.0049.00-0.81%87.872021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FAMUR2.362.412.332.41+1.05%1,469.362021-05-11
FASING13.2513.2512.9013.15-1.13%11.582021-05-11
FASTFIN1.331.331.331.330.00%0.002021-05-11
FEERUM11.5511.5510.6011.55+1.76%2.002021-05-11
FERRO29.7030.2029.0030.20+1.34%87.592021-05-11
FERRUM4.004.003.863.90-3.94%20.012021-05-11
FORTE52.8054.2052.0054.20+2.85%314.052021-05-11
GETIN0.810.830.790.81+0.62%286.912021-05-11
GETINOBLE0.180.180.180.18-0.22%191.172021-05-11
GLCOSMED4.494.494.314.36-2.68%43.092021-05-11
GOBARTO5.805.905.705.80-4.13%10.122021-05-11
GPW48.4848.8847.9648.82+1.16%3,598.032021-05-11
GROCLIN3.573.923.453.73+4.78%1,209.652021-05-11
GRODNO15.6815.7015.0015.16-2.19%1,087.412021-05-11
GRUPAAZOTY34.1834.1833.2034.00-1.22%7,181.992021-05-11
GTC6.856.956.806.900.00%172.822021-05-11
HANDLOWY42.5042.6041.6541.80-1.42%1,693.132021-05-11
HARPER11.0011.0010.5810.92-0.73%57.712021-05-11
HELIO14.0014.6013.8014.000.00%39.012021-05-11
HERKULES1.701.701.651.70+0.29%79.152021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.890.890.770.83-5.68%21.392021-05-11
HYDROTOR31.9031.9030.1031.10-1.27%25.772021-05-11
I2DEV12.0012.0011.4011.400.00%0.292021-05-11
IALBGR2.943.202.663.19+8.50%443.072021-05-11
IMCOMPANY27.1027.1025.9026.40-4.00%750.682021-05-11
IMMOBILE3.123.122.942.940.00%25.362021-05-11
IMPEL13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-05-11
IMPERA3.583.723.583.63-2.42%9.812021-05-11
IMS3.183.223.183.22-0.62%8.822021-05-11
INC7.207.216.937.00-1.41%105.832021-05-11
INGBSK176.00176.20174.00174.00-1.14%629.212021-05-11
INPRO8.208.207.908.200.00%36.062021-05-11
INSTALKRK29.1029.2028.5029.20-2.34%24.992021-05-11
INTERAOLT21.1021.1020.8021.00-0.47%833.922021-05-11
INTERCARS319.00324.00314.00317.000.00%8,866.762021-05-11
INTERFERI4.604.604.604.600.00%0.002021-05-11
INTERSPPL1.421.421.391.39+0.72%5.462021-05-11
INTROL5.605.665.545.60+0.72%102.112021-05-11
INVISTA0.951.040.951.03+8.42%12.462021-05-11
IPOPEMA5.785.785.525.70-1.38%77.462021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOBLOK46.5047.0046.0046.00-2.95%59.872021-05-11
IZOSTAL3.903.913.803.86-1.03%190.282021-05-11
JSW31.0031.5530.5631.33+2.59%22,966.672021-05-11
JWCONSTR3.733.843.733.83-0.52%0.292021-05-11
K2INTERNT25.5025.5024.3024.30-4.71%60.142021-05-11
KBDOM0.400.400.400.400.00%0.002021-05-11
KCI1.581.671.521.62+1.89%287.992021-05-11
KERNEL53.6054.7053.3054.000.00%19,252.742021-05-11
KETY648.00649.00640.00645.00-0.46%16,977.712021-05-11
KGHM219.00223.80215.50221.30+1.28%112,040.662021-05-11
KGL16.3516.4016.1016.40+4.46%47.002021-05-11
KINOPOL14.4514.6513.0513.90-3.81%267.612021-05-11
KOGENERA35.7035.9035.5035.90-0.55%65.892021-05-11
KOMPAP15.5016.1015.5016.10-4.73%3.352021-05-11
KOMPUTRON4.215.164.135.16+20.00%1,070.452021-05-11
KOPEX1.301.301.301.30-4.41%0.132021-05-11
KPPD60.5060.5057.0057.00-5.00%1.262021-05-11
KRAKCHEM0.620.620.620.62+6.90%9.272021-05-11
KREC20.0020.0019.5019.90+0.51%69.762021-05-11
KRKA487.00490.00475.00480.00-1.03%37.452021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRUK191.00192.50185.40185.80-3.13%1,101.342021-05-11
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.000.00%0.002021-05-11
KRVITAMIN19.9619.9619.3019.60-0.10%64.802021-05-11
KSGAGRO3.503.573.403.500.00%25.762021-05-11
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-05-11
LARQ1.981.981.951.95+2.63%0.632021-05-11
LCCORP2.852.882.812.87+0.35%232.112021-05-11
LENA5.165.265.165.24+1.16%103.292021-05-11
LENTEX10.7010.9010.7010.70-0.93%776.952021-05-11
LIBET2.372.372.152.30-2.95%68.892021-05-11
LIVECHAT124.00124.60121.80122.60-3.16%6,813.622021-05-11
LOKUM21.0021.4020.8021.40-0.93%14.292021-05-11
LOTOS52.6053.0651.7652.38-2.06%34,648.422021-05-11
LPP11,190.0011,720.0011,110.0011,300.00+0.89%32,718.292021-05-11
LSISOFT14.3514.4014.0514.05-2.09%69.902021-05-11
LUBAWA1.371.381.341.37-0.15%234.902021-05-11
MABION47.0047.9042.9045.30-7.08%13,057.872021-05-11
MAKARONPL7.147.307.107.30+0.27%29.082021-05-11
MANGATA86.4086.6085.4086.60+1.17%13.032021-05-11
MARVIPOL0.580.600.570.590.00%117.952021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MASTERPHA3.783.783.573.57-2.46%25.862021-05-11
MBANK264.60274.60260.60269.60+1.05%19,049.892021-05-11
MBWS6.406.406.406.40-3.90%7.822021-05-11
MCI18.7519.0018.7018.70-2.09%44.912021-05-11
MDIENERGIA4.224.254.154.17-0.95%91.892021-05-11
MEDIACAP2.402.402.382.400.00%9.372021-05-11
MEDICALG28.3528.5027.9028.50+0.35%115.262021-05-11
MENNICA20.2020.2019.8019.80-1.00%11.482021-05-11
MERCATOR258.00258.00237.60242.20-2.73%24,320.242021-05-11
MERCOR18.5018.5018.2018.50-1.60%11.712021-05-11
MEXPOLSKA2.502.502.372.50+0.81%19.892021-05-11
MFO44.4045.0043.2043.80-1.57%245.522021-05-11
MILKILAND0.880.880.840.85-2.75%3.902021-05-11
MILLENNIUM4.504.504.334.44-1.33%9,360.962021-05-11
MIRACULUM1.241.271.141.24-2.75%133.382021-05-11
MIRBUD5.055.094.995.06-0.98%533.362021-05-11
MLPGROUP74.8077.0074.2077.00+2.94%11.252021-05-11
MOJ1.531.671.531.67+7.74%10.712021-05-11
MONNARI2.903.182.813.10+5.80%1,255.832021-05-11
MOSTALPLC12.3512.4512.3012.45+0.81%2.972021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOSTALWAR7.067.126.987.10+0.57%37.382021-05-11
MOSTALZAB1.471.501.461.48+0.68%191.612021-05-11
MUZA3.803.803.603.78-3.57%48.382021-05-11
MWTRADE3.253.263.063.07-4.36%37.842021-05-11
NETIA5.825.845.805.84+0.34%111.162021-05-11
NEWAG26.0026.2025.5025.80-0.77%69.322021-05-11
NOVITA229.00232.00227.00232.00+2.20%153.732021-05-11
NTTSYSTEM6.106.145.725.88-3.61%107.192021-05-11
ODLEWNIE5.465.465.345.40+1.12%4.232021-05-11
OEX18.5018.5017.9018.10-1.63%27.972021-05-11
OPENFIN0.790.790.740.77+0.26%11.012021-05-11
OPONEO.PL52.0053.2050.8053.20+1.53%111.732021-05-11
OPTEAM16.6016.6515.9515.95-3.04%108.362021-05-11
ORANGEPL6.696.896.676.86+1.40%7,563.182021-05-11
ORZBIALY17.8017.9517.3517.50-2.78%93.832021-05-11
OTLOG7.307.347.207.34-1.34%10.552021-05-11
OTMUCHOW4.004.003.643.90-3.94%117.532021-05-11
OVOSTAR81.0081.0081.0081.000.00%0.002021-05-11
PAMAPOL2.552.552.342.50-2.34%70.602021-05-11
PANOVA14.7515.2014.7515.200.00%13.992021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS0.940.940.910.91-2.77%4.582021-05-11
PBG0.050.050.050.050.00%0.002021-05-11
PBKM88.0088.0083.8088.00+2.33%8.702021-05-11
PCCEXOL3.093.113.053.10+0.13%108.072021-05-11
PCCROKITA68.8069.6068.8068.800.00%78.522021-05-11
PEKABEX25.3025.7024.3024.90-1.58%366.042021-05-11
PEKAO85.0086.3682.7084.54-1.15%118,482.522021-05-11
PEMANAGER18.9518.9518.9018.90-0.26%1.252021-05-11
PEP79.6081.8079.6080.00+0.63%82.492021-05-11
PEPEES1.531.551.501.550.00%15.062021-05-11
PGE9.509.769.419.73+1.12%34,130.862021-05-11
PGNIG6.686.856.676.80+1.80%36,401.512021-05-11
PGSSOFT14.7014.7014.1014.15-2.41%83.782021-05-11
PHN14.0014.2013.8514.00-1.41%40.622021-05-11
PKNORLEN71.7272.3070.7472.20+0.59%87,900.232021-05-11
PKOBP36.6136.8633.7634.50-7.18%432,731.022021-05-11
PKPCARGO19.5819.9619.1019.800.00%3,213.952021-05-11
PLASTBOX2.242.242.182.220.00%48.432021-05-11
PLATYNINW4.304.383.884.20-4.55%12.032021-05-11
PLAYWAY440.00443.00426.00434.60-2.03%7,892.972021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLAZACNTR1.311.351.281.30-2.99%21.802021-05-11
PMPG4.904.904.704.90-3.92%41.632021-05-11
POLICE12.6012.7512.5012.70+0.79%65.572021-05-11
POLIMEXMS5.365.415.285.34-1.11%1,305.892021-05-11
POLNORD3.533.533.533.530.00%0.002021-05-11
POLWAX3.203.203.003.20-2.14%528.942021-05-11
POZBUD2.873.002.872.90+0.35%251.532021-05-11
PRAGMAFA23.2023.5023.2023.50+1.29%13.152021-05-11
PRAGMAINK5.405.405.405.40-1.82%1.082021-05-11
PRAIRIE0.720.740.710.73+1.10%162.202021-05-11
PROCAD1.621.751.621.75+6.71%1.142021-05-11
PROCHEM23.4025.0023.4025.00+2.46%38.732021-05-11
PROJPRZEM19.0019.0019.0019.00+2.15%0.192021-05-11
PROTEKTOR3.793.793.623.66-3.30%66.652021-05-11
PROVIDENT6.906.956.656.85-0.72%88.492021-05-11
PWRMEDIA9.349.349.129.30+0.22%19.772021-05-11
PZU33.6635.3032.9135.19+4.24%201,714.642021-05-11
QUERCUS5.105.125.085.12-1.54%138.012021-05-11
RADPOL2.882.892.802.80-3.11%28.322021-05-11
RAFAKO1.331.341.251.34+0.60%921.552021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.7017.7017.7017.700.00%0.002021-05-11
RAINBOW33.3033.4030.3031.70-3.65%707.252021-05-11
RANKPROGR2.242.242.132.18-2.68%145.772021-05-11
RAWLPLUG14.7014.9014.3014.90+0.68%183.972021-05-11
REDAN0.580.580.530.53-7.02%72.252021-05-11
RELPOL6.426.506.406.42-0.62%74.352021-05-11
REMAK23.8024.8023.2024.60+1.65%119.672021-05-11
RONSON1.901.901.871.88+0.53%13.992021-05-11
ROPCZYCE26.5026.7026.5026.70+0.75%217.412021-05-11
SANOK25.8025.8024.9025.70-0.77%303.192021-05-11
SANTANDER15.0015.0014.6614.78-2.44%113.092021-05-11
SARE6.806.806.806.800.00%0.002021-05-11
SECOGROUP13.0013.5013.0013.10+0.77%7.872021-05-11
SEKO10.9011.2010.9010.90-1.80%10.702021-05-11
SELENAFM22.7022.7022.0022.60-0.44%253.722021-05-11
SELVITA48.2048.5047.0548.50+2.00%772.392021-05-11
SETANTA9.209.399.079.36+1.30%71.032021-05-11
SFINKS0.650.650.650.650.00%0.002021-05-11
SILVANO8.108.108.108.100.00%1.882021-05-11
SIMPLE12.9012.9012.9012.900.00%0.002021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKARBIEC40.0040.0038.5039.00-1.52%214.142021-05-11
SKOTAN2.452.612.452.50+1.21%138.582021-05-11
SNIEZKA89.6089.8089.0089.80+0.45%138.562021-05-11
SOHODEV0.660.660.660.66-0.75%0.392021-05-11
SOLAR5.085.084.804.82-5.12%20.972021-05-11
SONEL12.8013.2512.7512.750.00%103.232021-05-11
SOPHARMA7.307.307.307.300.00%7.372021-05-11
STALEXP3.573.583.523.58-0.28%640.862021-05-11
STALPROD403.00404.00391.00400.00-0.74%2,404.882021-05-11
STALPROFI14.1014.4013.8014.15+1.07%1,385.482021-05-11
STAPORKOW3.803.843.703.84-0.52%26.192021-05-11
SUWARY23.0023.0021.8021.80-4.39%5.072021-05-11
SYGNITY10.0010.309.909.90-1.49%130.192021-05-11
SYNEKTIK29.1029.3028.2028.95-1.19%292.022021-05-11
TALANX183.00183.00183.00183.000.00%0.002021-05-11
TALEX16.1017.5016.0016.70-2.34%18.992021-05-11
TARCZYNSKI46.0046.6046.0046.60+1.30%6.462021-05-11
TATRY163.00163.00163.00163.000.00%4.082021-05-11
TAURONPE3.263.393.133.37+2.49%35,062.922021-05-11
TERMOREX0.910.910.910.91-1.09%7.782021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TESGAS5.085.084.955.00-1.57%25.082021-05-11
TIM32.5032.5031.3031.70-2.61%982.912021-05-11
TORPOL14.1814.1813.7214.18-0.42%839.872021-05-11
TOYA7.987.997.857.93+0.38%566.462021-05-11
TRAKCJA2.632.752.632.65-1.30%657.072021-05-11
TRANSPOL3.113.113.063.09-0.64%149.582021-05-11
TRITON3.473.553.473.55-0.28%1.282021-05-11
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-05-11
ULMA71.5071.5070.0070.50-1.40%231.332021-05-11
UNIBEP11.8011.8511.5511.70+1.30%57.632021-05-11
UNICREDIT44.7745.4344.7745.43+2.17%9.842021-05-11
UNIMOT54.3054.4051.8053.00-1.85%559.362021-05-11
URSUS0.810.810.780.80+0.25%99.272021-05-11
VIGOSYS778.00782.00770.00776.00-0.26%112.492021-05-11
VINDEXUS6.006.126.006.08+1.33%57.892021-05-11
VISTAL3.994.093.863.93-2.96%137.742021-05-11
VISTULA3.623.693.563.69+2.07%349.142021-05-11
VIVID1.611.611.561.56-3.34%17.182021-05-11
VOTUM17.5618.5017.5017.88-0.89%523.022021-05-11
VOXEL44.0044.0043.5044.000.00%81.782021-05-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WARIMPEX4.805.084.805.08-2.68%0.342021-05-11
WASKO1.701.701.641.70-0.29%15.822021-05-11
WAWEL600.00604.00598.00604.00+0.67%195.302021-05-11
WIELTON11.5011.5011.3411.50-0.69%1,077.122021-05-11
WIKANA3.884.003.864.000.00%0.872021-05-11
WINVEST0.430.430.430.430.00%0.002021-05-11
WIRTUALNA109.00111.60108.00111.60+2.39%804.182021-05-11
WITTCHEN12.8512.8512.7012.800.00%38.292021-05-11
WOJAS5.105.104.824.93-3.33%96.092021-05-11
WORKSERV1.421.431.421.42-0.14%52.992021-05-11
XTB16.7917.0816.7816.89+0.66%4,309.432021-05-11
ZAMET0.850.880.850.87+2.35%34.622021-05-11
ZEPAK10.2510.2510.0510.05-2.43%98.102021-05-11
ZPUE216.00216.00210.00214.00-0.93%10.592021-05-11
ZUE4.624.624.504.50-4.26%23.722021-05-11
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2427,19 +10,10 +0,42%
WIG 73876,44 +274,38 +0,37%
sWIG80 21505,55 +97,73 +0,46%
mWIG40 5620,88 +2,16 +0,04%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2427,19 +10,10 +0,42%