Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-07-01

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.47+0.09+22.51%106.622020-07-01
11BIT525.00+40.00+8.25%18,648.612020-07-01
4FUNMEDIA4.60-0.15-3.16%9.172020-07-01
ABPL27.30-0.30-1.09%1,182.962020-07-01
ACAUTOGAZ40.00+1.00+2.56%45.002020-07-01
ADIUVO5.20-0.16-2.99%45.842020-07-01
AGORA8.18+0.10+1.24%24.062020-07-01
AGROTON4.30+0.50+13.16%673.252020-07-01
AGROWILL2.300.000.00%0.002020-07-01
AILLERON6.60-0.08-1.20%7.972020-07-01
AIRWAY0.85-0.00-0.47%737.532020-07-01
ALIOR16.34+0.19+1.18%7,927.652020-07-01
ALTA1.06+0.03+2.91%26.512020-07-01
ALTUSTFI1.26+0.02+1.61%31.042020-07-01
ALUMETAL39.000.000.00%9.502020-07-01
AMBRA16.900.000.00%21.252020-07-01
AMICA124.80+2.20+1.79%379.442020-07-01
APATOR20.60-0.20-0.96%25.492020-07-01
APLISENS10.200.000.00%2.662020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY3.47+0.36+11.58%282.762020-07-01
ARCHICOM17.500.000.00%4.372020-07-01
ARCTIC4.16+0.06+1.46%47.842020-07-01
ARTERIA5.050.000.00%1.522020-07-01
ARTIFEX6.76-0.14-2.03%41.412020-07-01
ASBIS3.42+0.03+0.89%186.142020-07-01
ASMGROUP3.040.000.00%1.522020-07-01
ASSECOBS31.80-0.40-1.24%1,988.672020-07-01
ASSECOPOL68.30+2.30+3.48%5,674.312020-07-01
ASSECOSEE39.00+0.60+1.56%153.892020-07-01
ASTARTA16.50+0.35+2.17%596.172020-07-01
ATAL32.50+1.30+4.17%155.012020-07-01
ATENDE3.46-0.08-2.26%20.232020-07-01
ATLANTAPL5.02-0.02-0.40%0.082020-07-01
ATM12.10-0.40-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.69-0.25-5.06%15.842020-07-01
ATREM2.10-0.09-4.11%2.122020-07-01
AUTOPARTN5.20-0.08-1.52%103.892020-07-01
AWBUD1.060.000.00%0.002020-07-01
BALTONA6.300.000.00%0.002020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BBIDEV3.83-0.27-6.59%1.262020-07-01
BEDZIN10.90-1.10-9.17%22.322020-07-01
BENEFIT830.00-1.00-0.12%296.132020-07-01
BETACOM9.240.000.00%0.052020-07-01
BIK14.200.000.00%0.352020-07-01
BIOMEDLUB6.700.000.00%21,004.312020-07-01
BIOTON4.49-0.08-1.75%142.132020-07-01
BMPAG0.57+0.03+5.56%0.072020-07-01
BOGDANKA21.50-0.55-2.49%593.282020-07-01
BORYSZEW3.53+0.01+0.28%93.482020-07-01
BOS6.52+0.16+2.52%145.372020-07-01
BOWIM1.770.000.00%0.652020-07-01
BRASTER0.60+0.03+4.52%409.592020-07-01
BRIJU0.25-0.04-12.80%24.412020-07-01
BSCDRUK40.200.000.00%0.002020-07-01
BUDIMEX225.00+11.00+5.14%2,554.962020-07-01
BUMECH2.86-0.11-3.70%28.582020-07-01
BZWBK174.50-0.90-0.51%14,633.352020-07-01
CAPITAL1.360.000.00%1.692020-07-01
CCC59.00-0.68-1.14%27,739.432020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CDPROJEKT403.20+8.30+2.10%89,447.062020-07-01
CDRL13.40+0.05+0.37%4.912020-07-01
CELTIC6.850.000.00%0.002020-07-01
CEZ84.000.000.00%473.292020-07-01
CFI0.37+0.01+1.91%34.682020-07-01
CIECH32.30+0.35+1.10%2,467.842020-07-01
CIGAMES1.03+0.01+1.18%2,092.672020-07-01
CITYSERV9.20-0.35-3.66%0.282020-07-01
CLNPHARMA39.50+1.40+3.67%484.242020-07-01
CNT13.90+0.10+0.72%22.312020-07-01
COALENERG0.29-0.00-1.36%29.042020-07-01
COGNOR1.00+0.02+1.63%25.062020-07-01
COMARCH217.00+7.00+3.33%4,500.712020-07-01
COMP64.00+0.20+0.31%664.272020-07-01
CORMAY1.24+0.02+1.64%809.302020-07-01
CPGROUP7.28+0.04+0.55%86.222020-07-01
CYFRPLSAT25.82-0.48-1.83%16,735.142020-07-01
DEBICA73.40+0.20+0.27%69.212020-07-01
DECORA20.50+0.50+2.50%11.982020-07-01
DEKPOL21.40+0.40+1.90%0.112020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DELKO15.90+0.10+0.63%67.762020-07-01
DINOPL199.10-1.50-0.75%26,017.482020-07-01
DOMDEV96.00+2.60+2.78%328.532020-07-01
DROZAPOL1.50+0.12+8.70%0.062020-07-01
ECHO3.78+0.03+0.80%117.642020-07-01
EDINVEST2.340.000.00%0.412020-07-01
EFEKT4.40+0.02+0.46%61.042020-07-01
EKOEXPORT3.62-0.18-4.74%356.212020-07-01
ELBUDOWA2.20-0.25-10.20%168.912020-07-01
ELEKTROTI6.00-0.52-7.98%231.472020-07-01
ELEMENTAL1.70-0.01-0.58%251.522020-07-01
ELKOP0.45-0.01-1.97%6.642020-07-01
ELZAB4.880.000.00%22.572020-07-01
ENAP1.490.000.00%0.002020-07-01
ENEA7.47+0.31+4.33%2,772.862020-07-01
ENELMED14.500.000.00%0.002020-07-01
ENERGA8.08-0.06-0.74%507.732020-07-01
ENERGOINS0.91-0.01-1.09%10.192020-07-01
ENTER33.30+2.10+6.73%443.512020-07-01
ERBUD18.95-0.15-0.79%16.872020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ERG29.80-1.20-3.87%2.232020-07-01
ERGIS3.860.000.00%0.002020-07-01
ESOTIQ8.52-0.28-3.18%30.182020-07-01
EUCO4.290.000.00%31.352020-07-01
EUROCASH17.34+0.02+0.12%5,914.962020-07-01
EUROHOLD4.00-0.50-11.11%0.402020-07-01
EUROTEL20.60+0.60+3.00%36.242020-07-01
FAMUR2.27+0.07+3.18%318.672020-07-01
FASING13.30-0.10-0.75%29.902020-07-01
FASTFIN0.09-0.00-1.11%0.882020-07-01
FEERUM13.55+0.30+2.26%14.542020-07-01
FENGHUA17.500.000.00%0.002020-07-01
FERRO17.15-0.85-4.72%58.572020-07-01
FERRUM4.000.000.00%0.032020-07-01
FORTE20.45+0.45+2.25%158.542020-07-01
GETIN1.18-0.04-3.59%1,753.782020-07-01
GETINOBLE0.27-0.01-3.45%375.292020-07-01
GLCOSMED3.44-0.08-2.27%904.292020-07-01
GOBARTO6.45-0.05-0.77%0.652020-07-01
GPW42.05+0.25+0.60%1,278.082020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.34-0.04-2.90%49.852020-07-01
GRODNO6.10+0.12+2.01%453.762020-07-01
GRUPAAZOTY30.45-0.20-0.65%1,689.872020-07-01
GTC6.68+0.14+2.14%145.302020-07-01
HANDLOWY39.20+0.90+2.35%333.892020-07-01
HARPER9.98-0.27-2.63%1,791.012020-07-01
HELIO9.85-0.55-5.29%21.102020-07-01
HERKULES1.21-0.04-3.59%28.702020-07-01
HUBSTYLE0.45-0.06-11.29%12.592020-07-01
HYDROTOR30.00+0.60+2.04%28.682020-07-01
I2DEV10.80+0.30+2.86%2.312020-07-01
IALBGR0.38+0.01+3.26%1.462020-07-01
IDEABANK2.33-0.07-2.92%838.902020-07-01
IMCOMPANY12.10+0.35+2.98%0.062020-07-01
IMMOBILE2.50+0.02+0.81%0.092020-07-01
IMPEL7.40-0.20-2.63%25.062020-07-01
IMPERA1.07+0.02+1.90%5.532020-07-01
IMS2.490.000.00%14.212020-07-01
INC3.96+0.14+3.66%243.732020-07-01
INGBSK146.80+4.60+3.23%1,200.142020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INPRO4.94+0.24+5.11%64.822020-07-01
INSTALKRK19.150.000.00%22.422020-07-01
INTERAOLT15.85+0.20+1.28%43.692020-07-01
INTERCARS219.00+9.00+4.29%1,358.952020-07-01
INTERFERI3.18+0.06+1.92%1.652020-07-01
INTERSPPL1.35-0.01-0.37%8.212020-07-01
INTROL2.580.000.00%78.922020-07-01
INVISTA0.33-0.01-3.53%0.272020-07-01
IPOPEMA2.14-0.10-4.46%39.592020-07-01
IZOBLOK30.00-0.20-0.66%6.002020-07-01
IZOSTAL2.75+0.08+3.00%200.342020-07-01
JSW18.64-0.06-0.32%5,090.152020-07-01
JWCONSTR2.79+0.04+1.45%1.812020-07-01
K2INTERNT10.00+0.05+0.50%11.252020-07-01
KANIA0.110.000.00%0.002020-07-01
KBDOM0.550.000.00%0.002020-07-01
KCI0.73-0.06-8.10%261.532020-07-01
KERNEL41.50-0.20-0.48%1,082.262020-07-01
KETY445.00+7.00+1.60%1,144.842020-07-01
KGHM92.96+2.06+2.27%68,639.382020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14.00+0.05+0.36%0.142020-07-01
KINOPOL7.70+0.30+4.05%43.372020-07-01
KOGENERA38.90+0.10+0.26%11.152020-07-01
KOMPAP7.25+0.10+1.40%93.212020-07-01
KOMPUTRON2.510.000.00%8.142020-07-01
KOPEX0.90+0.07+8.43%0.012020-07-01
KPPD30.800.000.00%0.002020-07-01
KRAKCHEM0.600.000.00%0.002020-07-01
KREC6.000.000.00%0.362020-07-01
KREZUS0.560.000.00%0.002020-07-01
KRKA384.00+4.00+1.05%31.752020-07-01
KRUK105.00-2.90-2.69%3,093.302020-07-01
KRUSZWICA59.600.000.00%66.222020-07-01
KRVITAMIN4.69+0.12+2.63%68.692020-07-01
KSGAGRO1.59+0.31+24.22%384.002020-07-01
LARK0.150.000.00%0.002020-07-01
LARQ2.56-0.08-3.03%28.042020-07-01
LCCORP2.01+0.07+3.61%289.252020-07-01
LENA3.42+0.05+1.48%12.842020-07-01
LENTEX10.30+0.05+0.49%174.812020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LIBET1.95-0.05-2.50%418.752020-07-01
LIVECHAT69.40+5.80+9.12%7,252.262020-07-01
LOKUM11.500.000.00%55.952020-07-01
LOTOS60.14+0.14+0.23%20,214.462020-07-01
LPP6,110.00+100.00+1.66%33,679.722020-07-01
LSISOFT14.20-0.30-2.07%16.602020-07-01
LUBAWA1.23-0.03-2.38%375.092020-07-01
MABION41.70+3.50+9.16%4,886.702020-07-01
MAKARONPL5.40-0.10-1.82%122.732020-07-01
MANGATA51.000.000.00%6.582020-07-01
MARVIPOL1.00-0.02-1.96%96.672020-07-01
MASTERPHA3.95-0.06-1.50%18.382020-07-01
MBANK234.40+4.40+1.91%5,611.312020-07-01
MBWS5.76-0.02-0.35%6.452020-07-01
MCI12.30+0.20+1.65%19.902020-07-01
MDIENERGIA2.94+0.14+5.00%12.142020-07-01
MEDIACAP2.330.000.00%0.002020-07-01
MEDICALG27.10+1.10+4.23%471.572020-07-01
MENNICA18.80-0.30-1.57%32.052020-07-01
MERCATOR80.60+0.40+0.50%2,685.822020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MERCOR8.66+0.06+0.70%18.432020-07-01
MEXPOLSKA2.000.000.00%13.272020-07-01
MFO21.00-0.20-0.94%10.272020-07-01
MILKILAND0.500.000.00%0.002020-07-01
MILLENNIUM3.05+0.03+0.93%3,427.282020-07-01
MIRACULUM1.21-0.02-1.63%6.062020-07-01
MIRBUD1.58+0.02+1.28%491.002020-07-01
MLPGROUP83.50+3.50+4.38%1.092020-07-01
MOJ1.32-0.08-5.71%61.542020-07-01
MONNARI2.11-0.02-0.94%145.042020-07-01
MOSTALPLC9.90+0.80+8.79%100.742020-07-01
MOSTALWAR4.50+0.02+0.45%26.792020-07-01
MOSTALZAB0.83+0.00+0.24%34.432020-07-01
MUZA2.460.000.00%0.002020-07-01
MWTRADE2.08-0.02-0.95%6.972020-07-01
NETIA3.80+0.01+0.26%28.262020-07-01
NEWAG25.80+0.30+1.18%47.392020-07-01
NOVITA83.20+5.20+6.67%202.752020-07-01
NOWAGALA0.630.000.00%0.002020-07-01
NTTSYSTEM2.65-0.05-1.85%6.272020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ODLEWNIE4.600.000.00%29.562020-07-01
OEX15.50-0.20-1.27%3.802020-07-01
OPENFIN1.00-0.07-6.54%26.672020-07-01
OPONEO.PL27.70+1.70+6.54%69.572020-07-01
OPTEAM24.200.000.00%0.002020-07-01
ORANGEPL6.32+0.10+1.53%4,180.092020-07-01
ORZBIALY9.94-0.06-0.60%1.442020-07-01
OTLOG3.72+0.02+0.54%7.512020-07-01
OTMUCHOW1.50-0.09-5.66%4.762020-07-01
OVOSTAR73.000.000.00%0.362020-07-01
PAMAPOL1.27-0.02-1.55%31.632020-07-01
PANOVA12.65+0.35+2.85%2.842020-07-01
PATENTUS1.10-0.07-5.56%28.292020-07-01
PBG0.07-0.04-37.27%577.212020-07-01
PBKM82.000.000.00%135.052020-07-01
PCCEXOL3.08-0.05-1.60%244.172020-07-01
PCCROKITA43.10+0.50+1.17%64.332020-07-01
PEKABEX11.50-0.05-0.43%39.112020-07-01
PEKAO53.76-0.08-0.15%51,227.962020-07-01
PEMANAGER13.50+0.60+4.65%18.562020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEP35.80+2.90+8.81%580.372020-07-01
PEPEES1.69+0.01+0.60%24.202020-07-01
PGE6.88+0.00+0.03%14,473.082020-07-01
PGNIG4.63+0.08+1.83%47,904.522020-07-01
PGODLEW1.200.000.00%2.462020-07-01
PGSSOFT12.350.000.00%93.352020-07-01
PHN12.45+0.25+2.05%30.232020-07-01
PKNORLEN63.28+0.66+1.05%54,184.732020-07-01
PKOBP23.04+0.12+0.52%75,683.032020-07-01
PKPCARGO14.04+0.34+2.48%1,487.332020-07-01
PLASTBOX1.72-0.01-0.58%0.092020-07-01
PLATYNINW0.490.000.00%0.002020-07-01
PLAYWAY498.00+26.00+5.51%2,886.262020-07-01
PLAZACNTR2.12+0.10+4.95%1.052020-07-01
PMPG2.16+0.04+1.89%24.252020-07-01
POLICE12.10-0.60-4.72%23.862020-07-01
POLIMEXMS2.55+0.04+1.80%227.102020-07-01
POLNORD4.40-0.04-0.90%46.002020-07-01
POLWAX3.87-0.03-0.77%18.392020-07-01
POZBUD1.68+0.02+1.20%41.122020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA9.00-0.05-0.55%1.572020-07-01
PRAGMAINK6.940.000.00%0.032020-07-01
PRAIRIE0.65-0.04-5.80%639.872020-07-01
PROCAD0.950.000.00%0.002020-07-01
PROCHEM15.10+0.10+0.67%1.142020-07-01
PROJPRZEM15.60+0.10+0.65%3.772020-07-01
PROTEKTOR4.06+0.14+3.57%5.232020-07-01
PROVIDENT2.67-0.03-1.11%845.822020-07-01
PWRMEDIA3.74+0.01+0.27%9.252020-07-01
PZU28.92-0.01-0.03%69,332.752020-07-01
QUERCUS3.29+0.04+1.23%77.262020-07-01
RADPOL1.93-0.01-0.77%435.682020-07-01
RAFAKO1.18-0.17-12.59%4,487.752020-07-01
RAFAMET16.80-0.70-4.00%4.752020-07-01
RAINBOW19.95+1.45+7.84%412.502020-07-01
RANKPROGR1.29-0.01-1.15%122.002020-07-01
RAWLPLUG7.50+0.02+0.27%4.672020-07-01
REDAN0.35-0.03-7.41%0.962020-07-01
RELPOL6.26+0.26+4.33%67.402020-07-01
REMAK10.000.000.00%0.162020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RONSON0.900.000.00%58.192020-07-01
ROPCZYCE21.00+0.20+0.96%35.402020-07-01
SANOK14.35-0.10-0.69%110.712020-07-01
SANTANDER9.58-0.02-0.21%41.552020-07-01
SARE5.65-0.10-1.74%16.042020-07-01
SECOGROUP14.00-0.40-2.78%13.102020-07-01
SEKO9.050.000.00%48.642020-07-01
SELENAFM11.650.000.00%39.592020-07-01
SELVITA67.00+1.40+2.13%271.312020-07-01
SETANTA18.45-0.55-2.89%167.962020-07-01
SFINKS0.49-0.01-2.00%7.342020-07-01
SILVANO7.800.000.00%0.002020-07-01
SIMPLE9.30-0.10-1.06%3.682020-07-01
SKARBIEC21.40+0.40+1.90%26.722020-07-01
SKOTAN2.03+0.04+1.75%39.092020-07-01
SNIEZKA87.40-0.20-0.23%8.582020-07-01
SOHODEV0.520.000.00%0.002020-07-01
SOLAR3.72-0.07-1.85%7.912020-07-01
SONEL10.000.000.00%63.972020-07-01
SOPHARMA14.20+0.20+1.43%0.282020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STALEXP2.76-0.03-1.08%102.702020-07-01
STALPROD160.80+0.80+0.50%173.532020-07-01
STALPROFI5.92-0.12-1.99%27.042020-07-01
STAPORKOW3.50-0.08-2.23%26.232020-07-01
STELMET8.55-0.30-3.39%3.322020-07-01
SUWARY15.000.000.00%10.032020-07-01
SYGNITY6.30-0.34-5.12%183.112020-07-01
SYNEKTIK24.10+1.80+8.07%774.302020-07-01
TALANX159.000.000.00%0.002020-07-01
TALEX11.60-0.40-3.33%28.492020-07-01
TARCZYNSKI14.400.000.00%0.002020-07-01
TATRY159.00+9.00+6.00%10.012020-07-01
TAURONPE2.35-0.01-0.59%13,348.802020-07-01
TERMOREX0.80+0.03+3.90%1.602020-07-01
TESGAS4.90+0.02+0.41%77.292020-07-01
TIM10.95+0.20+1.86%30.822020-07-01
TORPOL13.65+0.50+3.80%244.262020-07-01
TOYA4.88-0.01-0.20%73.612020-07-01
TRAKCJA2.41-0.01-0.21%543.032020-07-01
TRANSPOL2.96-0.03-1.00%1.662020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRITON2.12+0.02+0.95%15.102020-07-01
TXM0.100.000.00%0.002020-07-01
ULMA47.800.000.00%0.052020-07-01
UNIBEP9.98+0.68+7.31%66.782020-07-01
UNICREDIT36.600.000.00%0.002020-07-01
UNIMOT42.70-0.65-1.50%317.842020-07-01
URSUS0.67-0.00-0.30%119.232020-07-01
VIGOSYS550.00+25.00+4.76%173.062020-07-01
VINDEXUS5.30-0.24-4.33%22.802020-07-01
VISTAL1.39+0.04+2.96%14.572020-07-01
VISTULA2.33+0.06+2.42%1,131.482020-07-01
VIVID2.73-0.09-3.19%501.062020-07-01
VOTUM11.00+0.25+2.33%25.672020-07-01
VOXEL30.50+2.10+7.39%687.802020-07-01
WARIMPEX5.600.000.00%0.002020-07-01
WASKO1.51-0.03-1.63%26.052020-07-01
WAWEL588.00+16.00+2.80%30.972020-07-01
WIELTON4.76+0.12+2.47%244.432020-07-01
WIKANA1.92-0.03-1.54%1.842020-07-01
WINVEST0.11+0.01+10.00%9.812020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WIRTUALNA68.40+0.20+0.29%210.852020-07-01
WITTCHEN8.16-0.24-2.86%29.612020-07-01
WOJAS4.38-0.12-2.67%0.902020-07-01
WORKSERV0.46-0.00-0.96%44.202020-07-01
XTB12.90-0.20-1.53%5,403.292020-07-01
ZAMET0.94-0.01-0.53%2.142020-07-01
ZEPAK8.66+0.28+3.34%143.762020-07-01
ZPUE200.000.000.00%71.542020-07-01
ZUE4.300.000.00%2.972020-07-01
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1818,55 +17,59 +0,98%
WIG 51480,18 +520,74 +1,02%
sWIG80 14008,26 +148,14 +1,07%
mWIG40 3649,50 +39,51 +1,09%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1818,55 +17,59 +0,98%