Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-09-17

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.11-0.01-0.89%60.302020-09-17
11BIT485.00+2.00+0.41%1,290.052020-09-17
4FUNMEDIA4.64+0.14+3.11%23.562020-09-17
ABPL29.400.000.00%16.512020-09-17
ACAUTOGAZ40.40+0.40+1.00%5.052020-09-17
ADIUVO5.96+0.44+7.97%50.972020-09-17
AGORA6.520.000.00%18.882020-09-17
AGROTON3.91-0.15-3.69%28.142020-09-17
AGROWILL3.000.000.00%0.002020-09-17
AILLERON7.00-0.08-1.13%46.042020-09-17
AIRWAY1.66-0.01-0.90%562.282020-09-17
ALIOR13.88-0.21-1.53%2,924.312020-09-17
ALTA1.26-0.02-1.56%0.072020-09-17
ALTUSTFI0.93-0.02-1.69%55.792020-09-17
ALUMETAL35.70-0.40-1.11%9.872020-09-17
AMBRA17.55-0.20-1.13%49.752020-09-17
AMICA138.80-1.00-0.72%180.842020-09-17
APATOR21.20-0.20-0.93%677.522020-09-17
APLISENS11.000.000.00%14.292020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY1.910.000.00%9.202020-09-17
ARCHICOM18.50+1.50+8.82%527.682020-09-17
ARCTIC3.640.000.00%25.012020-09-17
ARTERIA4.76+0.06+1.28%8.102020-09-17
ARTIFEX9.18-0.28-2.96%44.612020-09-17
ASBIS5.39+0.21+4.05%383.112020-09-17
ASMGROUP2.400.000.00%0.002020-09-17
ASSECOBS35.00+0.60+1.74%13.492020-09-17
ASSECOPOL69.900.000.00%1,246.382020-09-17
ASSECOSEE43.10-2.20-4.86%928.402020-09-17
ASTARTA17.50+1.15+7.03%450.832020-09-17
ATAL33.500.000.00%1.142020-09-17
ATENDE3.30-0.10-2.94%13.742020-09-17
ATLANTAPL6.00+0.04+0.67%2.402020-09-17
ATM12.100.000.00%0.002020-09-17
ATMGRUPA3.79-0.09-2.32%6.382020-09-17
ATREM1.91-0.01-0.26%7.082020-09-17
AUTOPARTN7.26+0.18+2.54%326.562020-09-17
AWBUD0.950.000.00%0.002020-09-17
BBIDEV3.65+0.12+3.40%0.212020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN7.00+0.50+7.69%7.462020-09-17
BENEFIT796.00+6.00+0.76%370.952020-09-17
BETACOM10.00+0.30+3.09%26.192020-09-17
BIK14.00+0.25+1.82%1.052020-09-17
BIOMEDLUB11.80-0.25-2.07%10,756.902020-09-17
BIOTON4.30-0.20-4.44%290.562020-09-17
BMPAG0.500.000.00%0.002020-09-17
BOGDANKA19.26-0.54-2.73%361.622020-09-17
BORYSZEW3.38-0.01-0.29%39.492020-09-17
BOS5.800.000.00%6.482020-09-17
BOWIM1.800.000.00%9.872020-09-17
BRASTER0.68-0.01-1.60%94.372020-09-17
BRIJU0.13-0.02-13.33%1.302020-09-17
BUDIMEX221.00+10.00+4.74%1,469.662020-09-17
BUMECH2.27+0.03+1.34%8.942020-09-17
BZWBK152.10+2.10+1.40%7,282.712020-09-17
CAPITAL1.15+0.05+4.55%0.012020-09-17
CCC49.75-0.75-1.49%8,843.872020-09-17
CDPROJEKT404.00-1.30-0.32%132,284.152020-09-17
CDRL12.00+0.20+1.69%5.832020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CELTIC7.250.000.00%0.002020-09-17
CEZ74.60-0.40-0.53%16.522020-09-17
CFI0.25+0.00+1.60%24.662020-09-17
CIECH29.95+0.25+0.84%485.342020-09-17
CIGAMES1.40+0.02+1.16%481.642020-09-17
CITYSERV8.45-0.40-4.52%0.172020-09-17
CLNPHARMA40.85-0.75-1.80%350.412020-09-17
CNT12.90-0.10-0.77%12.622020-09-17
COALENERG0.66+0.01+2.33%36.112020-09-17
COGNOR1.18+0.04+3.51%45.612020-09-17
COMARCH214.00-1.00-0.47%69.272020-09-17
COMP62.00+0.40+0.65%83.652020-09-17
CORMAY1.52-0.03-1.94%559.892020-09-17
CPGROUP6.58+0.18+2.81%0.282020-09-17
CYFRPLSAT26.60-0.20-0.75%9,070.472020-09-17
DEBICA83.00-1.00-1.19%43.572020-09-17
DECORA26.50-0.20-0.75%13.812020-09-17
DEKPOL24.40+1.40+6.09%4.372020-09-17
DELKO25.20+5.60+28.57%2,036.102020-09-17
DINOPL229.80+5.40+2.41%46,588.972020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DOMDEV102.00-1.00-0.97%56.362020-09-17
DROZAPOL1.65+0.14+9.63%0.012020-09-17
ECHO4.11+0.03+0.74%60.312020-09-17
EDINVEST3.22+0.04+1.26%0.052020-09-17
EFEKT4.68+0.02+0.43%0.472020-09-17
EKOEXPORT4.15+0.03+0.73%143.252020-09-17
ELBUDOWA1.40+0.01+0.57%5.592020-09-17
ELEKTROTI5.88+0.22+3.89%23.152020-09-17
ELEMENTAL2.430.000.00%247.202020-09-17
ELKOP0.27-0.01-3.27%231.892020-09-17
ELZAB4.08+0.08+2.00%10.462020-09-17
ENAP1.500.000.00%0.002020-09-17
ENEA5.54+0.11+2.03%2,804.392020-09-17
ENELMED13.60+0.10+0.74%16.462020-09-17
ENERGA7.61-0.07-0.98%328.372020-09-17
ENERGOINS0.80-0.00-0.50%1.512020-09-17
ENTER27.00+2.60+10.66%370.892020-09-17
ERBUD19.30-0.70-3.50%30.022020-09-17
ERG53.50+1.50+2.88%20.892020-09-17
ESOTIQ9.10-0.30-3.19%8.712020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.72+0.02+0.43%2.832020-09-17
EUROCASH15.20+0.30+2.01%4,172.772020-09-17
EUROHOLD4.280.000.00%0.002020-09-17
EUROTEL22.70-0.20-0.87%98.742020-09-17
FAMUR1.75-0.04-2.02%735.792020-09-17
FASING11.55-0.10-0.86%17.892020-09-17
FASTFIN2.24-0.94-29.56%8.152020-09-17
FEERUM12.20-0.10-0.81%0.122020-09-17
FENGHUA17.500.000.00%0.002020-09-17
FERRO18.90+0.45+2.44%24.032020-09-17
FERRUM3.80+0.02+0.53%8.832020-09-17
FORTE33.75+0.55+1.66%89.212020-09-17
GETIN0.87+0.02+1.82%183.802020-09-17
GETINOBLE0.21+0.00+1.46%123.282020-09-17
GLCOSMED6.00-0.40-6.25%863.882020-09-17
GOBARTO5.100.000.00%1.372020-09-17
GPW42.50+1.65+4.04%3,436.242020-09-17
GROCLIN1.10-0.01-0.45%14.832020-09-17
GRODNO13.45-0.70-4.95%1,358.322020-09-17
GRUPAAZOTY24.10+0.45+1.90%1,197.212020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GTC6.40+0.02+0.31%166.702020-09-17
HANDLOWY36.900.000.00%946.072020-09-17
HARPER17.00+0.15+0.89%897.102020-09-17
HELIO10.40-0.30-2.80%5.772020-09-17
HERKULES1.20-0.03-2.44%14.052020-09-17
HUBSTYLE1.00+0.12+13.64%125.672020-09-17
HYDROTOR29.60+1.00+3.50%0.622020-09-17
I2DEV8.700.000.00%3.182020-09-17
IALBGR0.36+0.03+10.43%8.852020-09-17
IDEABANK1.61+0.01+0.62%156.502020-09-17
IMCOMPANY11.05+0.05+0.45%4.272020-09-17
IMMOBILE2.64-0.10-3.65%2.202020-09-17
IMPEL12.150.000.00%0.002020-09-17
IMPERA0.950.000.00%7.602020-09-17
IMS2.89-0.01-0.34%0.172020-09-17
INC8.70+0.22+2.59%923.982020-09-17
INGBSK134.00-2.40-1.76%513.372020-09-17
INPRO4.680.000.00%0.012020-09-17
INSTALKRK20.20+0.40+2.02%411.052020-09-17
INTERAOLT15.45-0.20-1.28%97.892020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTERCARS244.00-9.00-3.56%694.592020-09-17
INTERFERI3.300.000.00%5.462020-09-17
INTERSPPL1.200.000.00%0.012020-09-17
INTROL4.10+0.02+0.49%107.732020-09-17
INVISTA0.420.000.00%0.012020-09-17
IPOPEMA3.54-0.14-3.80%139.702020-09-17
IZOBLOK37.60+0.10+0.27%8.402020-09-17
IZOSTAL2.20-0.02-0.90%30.782020-09-17
JSW27.83-0.49-1.73%120,406.972020-09-17
JWCONSTR2.79-0.05-1.76%1.992020-09-17
K2INTERNT16.00+0.80+5.26%84.902020-09-17
KANIA0.110.000.00%0.002020-09-17
KBDOM0.61+0.04+7.02%0.382020-09-17
KCI0.800.000.00%6.452020-09-17
KERNEL39.40-0.40-1.00%1,094.182020-09-17
KETY465.50-2.50-0.53%1,912.662020-09-17
KGHM132.00-3.20-2.37%108,355.892020-09-17
KGL15.50-0.25-1.59%17.812020-09-17
KINOPOL7.10-0.25-3.40%180.752020-09-17
KOGENERA33.70-0.30-0.88%6.112020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOMPAP7.550.000.00%0.002020-09-17
KOMPUTRON2.100.000.00%1.052020-09-17
KOPEX1.440.000.00%0.002020-09-17
KPPD27.600.000.00%0.002020-09-17
KRAKCHEM0.50-0.02-3.85%2.302020-09-17
KREC7.72-0.28-3.50%43.392020-09-17
KREZUS0.560.000.00%0.002020-09-17
KRKA381.00-9.00-2.31%562.592020-09-17
KRUK141.20-0.20-0.14%1,658.652020-09-17
KRUSZWICA56.200.000.00%34.762020-09-17
KRVITAMIN9.640.000.00%0.002020-09-17
KSGAGRO1.21-0.02-1.63%0.242020-09-17
LARK0.150.000.00%0.002020-09-17
LARQ1.90-0.01-0.26%0.022020-09-17
LCCORP1.66+0.02+0.97%927.022020-09-17
LENA3.49+0.01+0.29%8.232020-09-17
LENTEX9.10+0.12+1.34%14.972020-09-17
LIBET2.25+0.04+1.81%4.692020-09-17
LIVECHAT88.50+1.80+2.08%1,033.652020-09-17
LOKUM11.85-0.10-0.84%3.542020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LOTOS38.94+2.64+7.27%25,581.452020-09-17
LPP7,000.00+150.00+2.19%22,603.012020-09-17
LSISOFT15.60+1.30+9.09%9.562020-09-17
LUBAWA1.51+0.03+2.03%2,121.122020-09-17
MABION33.40+1.50+4.70%5,421.472020-09-17
MAKARONPL5.85+0.15+2.63%56.052020-09-17
MANGATA44.40-2.00-4.31%44.482020-09-17
MARVIPOL0.59-0.01-0.84%60.072020-09-17
MASTERPHA4.560.000.00%2.282020-09-17
MBANK181.20+0.10+0.06%6,742.772020-09-17
MBWS5.20-0.02-0.38%5.212020-09-17
MCI13.000.000.00%22.462020-09-17
MDIENERGIA4.73-0.05-1.05%124.472020-09-17
MEDIACAP2.46+0.10+4.24%10.972020-09-17
MEDICALG22.00-0.60-2.65%151.162020-09-17
MENNICA20.20-0.20-0.98%15.492020-09-17
MERCATOR354.00+1.00+0.28%13,899.252020-09-17
MERCOR10.60+0.50+4.95%16.332020-09-17
MEXPOLSKA1.540.000.00%11.262020-09-17
MFO19.20-0.70-3.52%11.452020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILKILAND0.580.000.00%3.302020-09-17
MILLENNIUM2.930.000.00%1,692.942020-09-17
MIRACULUM1.16+0.01+0.87%24.152020-09-17
MIRBUD2.23-0.05-2.19%1,596.172020-09-17
MLPGROUP72.000.000.00%4.392020-09-17
MOJ1.29-0.08-5.84%163.492020-09-17
MONNARI1.78-0.04-1.92%16.332020-09-17
MOSTALPLC8.28-0.32-3.72%6.582020-09-17
MOSTALWAR4.490.000.00%5.762020-09-17
MOSTALZAB0.81+0.00+0.49%70.492020-09-17
MUZA2.52+0.06+2.44%9.102020-09-17
MWTRADE1.87+0.01+0.54%3.962020-09-17
NETIA4.46-0.01-0.22%122.972020-09-17
NEWAG27.400.000.00%0.052020-09-17
NOVITA129.00+9.00+7.50%188.032020-09-17
NOWAGALA1.16-0.02-1.69%0.582020-09-17
NTTSYSTEM2.80+0.06+2.19%0.702020-09-17
ODLEWNIE4.700.000.00%9.212020-09-17
OEX15.00+0.10+0.67%22.142020-09-17
OPENFIN0.86+0.01+0.94%3.842020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OPONEO.PL32.40+1.40+4.52%39.942020-09-17
OPTEAM23.00-0.20-0.86%1.812020-09-17
ORANGEPL6.76-0.04-0.51%11,718.362020-09-17
ORZBIALY11.000.000.00%0.002020-09-17
OTLOG4.70-0.08-1.67%1.192020-09-17
OTMUCHOW1.25-0.07-5.30%2.122020-09-17
OVOSTAR65.500.000.00%1.292020-09-17
PAMAPOL1.33-0.02-1.48%8.612020-09-17
PANOVA11.700.000.00%0.002020-09-17
PATENTUS1.00-0.01-1.48%11.782020-09-17
PBG0.050.000.00%0.002020-09-17
PBKM77.00-2.80-3.51%4.082020-09-17
PCCEXOL3.24-0.16-4.71%1,589.352020-09-17
PCCROKITA47.30-0.60-1.25%56.572020-09-17
PEKABEX13.50-0.40-2.88%32.272020-09-17
PEKAO51.30+0.30+0.59%28,048.642020-09-17
PEMANAGER10.65-0.40-3.62%6.142020-09-17
PEP45.30-0.80-1.74%44.132020-09-17
PEPEES1.51+0.02+1.34%12.782020-09-17
PGE5.60+0.20+3.63%12,890.602020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PGNIG4.92-0.25-4.78%41,191.662020-09-17
PGODLEW1.190.000.00%0.002020-09-17
PGSSOFT13.45-0.55-3.93%69.102020-09-17
PHN11.85-0.15-1.25%71.012020-09-17
PKNORLEN49.88+2.18+4.57%63,726.452020-09-17
PKOBP21.97+0.25+1.15%37,219.342020-09-17
PKPCARGO11.60+0.24+2.11%2,118.752020-09-17
PLASTBOX1.68+0.02+1.20%2.702020-09-17
PLATYNINW0.440.000.00%0.092020-09-17
PLAYWAY457.00-11.00-2.35%2,045.882020-09-17
PLAZACNTR1.700.000.00%3.202020-09-17
PMPG1.630.000.00%0.002020-09-17
POLICE12.10+0.20+1.68%8.002020-09-17
POLIMEXMS2.00-0.08-3.85%411.202020-09-17
POLNORD3.12-0.09-2.80%3.832020-09-17
POLWAX2.83+0.17+6.39%53.752020-09-17
POZBUD1.44+0.01+0.35%13.422020-09-17
PRAGMAFA25.40+0.80+3.25%269.982020-09-17
PRAGMAINK9.12+0.32+3.64%120.372020-09-17
PRAIRIE0.74+0.04+5.71%573.742020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PROCAD1.500.000.00%0.002020-09-17
PROCHEM19.800.000.00%0.042020-09-17
PROJPRZEM18.25-0.25-1.35%15.712020-09-17
PROTEKTOR4.70-0.16-3.29%114.542020-09-17
PROVIDENT3.00+0.04+1.53%108.542020-09-17
PWRMEDIA4.20+0.22+5.53%38.452020-09-17
PZU27.51+0.04+0.15%60,481.452020-09-17
QUERCUS3.70+0.04+1.09%37.272020-09-17
RADPOL2.41+0.12+5.24%37.822020-09-17
RAFAKO1.00-0.06-5.30%279.712020-09-17
RAFAMET15.000.000.00%0.152020-09-17
RAINBOW12.75+0.55+4.51%213.562020-09-17
RANKPROGR1.82+0.02+1.11%55.702020-09-17
RAWLPLUG7.92-0.16-1.98%6.352020-09-17
REDAN0.19+0.00+0.53%5.002020-09-17
RELPOL5.36-0.04-0.74%281.372020-09-17
REMAK10.00+0.02+0.20%0.602020-09-17
RONSON1.22+0.01+1.24%13.842020-09-17
ROPCZYCE24.70+0.10+0.41%68.492020-09-17
SANOK13.85+0.05+0.36%5.202020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANTANDER7.96+0.08+0.98%193.062020-09-17
SARE7.300.000.00%0.192020-09-17
SECOGROUP14.100.000.00%0.702020-09-17
SEKO8.700.000.00%0.002020-09-17
SELENAFM14.55+1.05+7.78%279.502020-09-17
SELVITA61.00-0.60-0.97%456.792020-09-17
SETANTA23.50-1.10-4.47%322.312020-09-17
SFINKS0.370.000.00%2.522020-09-17
SILVANO7.060.000.00%0.002020-09-17
SIMPLE10.20-0.20-1.92%0.022020-09-17
SKARBIEC25.80-0.40-1.53%26.402020-09-17
SKOTAN2.00-0.02-0.99%58.022020-09-17
SNIEZKA95.00+3.20+3.49%270.912020-09-17
SOHODEV0.49+0.01+2.94%0.362020-09-17
SOLAR3.80-0.19-4.76%9.592020-09-17
SONEL9.10-0.10-1.09%18.232020-09-17
SOPHARMA16.000.000.00%0.002020-09-17
STALEXP3.02+0.02+0.67%99.252020-09-17
STALPROD218.50-4.00-1.80%131.212020-09-17
STALPROFI5.74-0.06-1.03%33.512020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STAPORKOW2.82-0.06-2.08%24.512020-09-17
STELMET9.050.000.00%0.002020-09-17
SUWARY16.10-1.40-8.00%0.862020-09-17
SYGNITY7.62-0.08-1.04%215.002020-09-17
SYNEKTIK23.20-0.20-0.85%98.592020-09-17
TALANX150.000.000.00%0.002020-09-17
TALEX10.95+0.25+2.34%5.962020-09-17
TARCZYNSKI14.00-0.60-4.11%1.682020-09-17
TATRY159.00+1.00+0.63%25.272020-09-17
TAURONPE1.94+0.06+3.20%10,101.032020-09-17
TERMOREX0.72+0.02+2.86%25.612020-09-17
TESGAS5.000.000.00%18.782020-09-17
TIM12.90-0.10-0.77%301.662020-09-17
TORPOL11.10+0.20+1.83%127.352020-09-17
TOYA7.80+0.12+1.56%133.832020-09-17
TRAKCJA1.69+0.12+7.38%441.992020-09-17
TRANSPOL2.850.000.00%12.572020-09-17
TRITON2.360.000.00%0.032020-09-17
TXM0.100.000.00%0.002020-09-17
ULMA47.60+0.20+0.42%0.242020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
UNIBEP7.74-0.04-0.51%4.932020-09-17
UNICREDIT35.370.000.00%0.002020-09-17
UNIMOT38.00-0.40-1.04%295.462020-09-17
URSUS0.58+0.01+0.87%18.642020-09-17
VIGOSYS560.00-15.00-2.61%15.122020-09-17
VINDEXUS5.100.000.00%0.002020-09-17
VISTAL3.19-0.17-5.07%183.772020-09-17
VISTULA2.44+0.02+0.83%138.592020-09-17
VIVID2.20-0.10-4.35%66.512020-09-17
VOTUM13.05-0.20-1.51%59.912020-09-17
VOXEL39.00-0.30-0.76%200.802020-09-17
WARIMPEX5.280.000.00%0.002020-09-17
WASKO1.30-0.07-4.76%52.322020-09-17
WAWEL522.00+2.00+0.38%2,617.792020-09-17
WIELTON4.32-0.20-4.53%483.402020-09-17
WIKANA2.020.000.00%2.552020-09-17
WINVEST0.23-0.01-5.74%11.852020-09-17
WIRTUALNA69.60-0.80-1.14%108.532020-09-17
WITTCHEN6.80+0.10+1.49%50.422020-09-17
WOJAS4.38+0.18+4.29%4.612020-09-17
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WORKSERV1.08-0.02-1.82%297.832020-09-17
XTB16.10-0.20-1.23%3,219.702020-09-17
ZAMET0.94-0.01-0.53%31.782020-09-17
ZEPAK9.50-0.10-1.04%123.872020-09-17
ZPUE172.00-1.50-0.86%2.582020-09-17
ZUE3.94-0.02-0.51%30.312020-09-17
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1693,09 +10,83 +0,64%
WIG 48741,38 +293,66 +0,61%
sWIG80 14205,34 +144,47 +1,03%
mWIG40 3463,31 +19,08 +0,55%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1693,09 +10,83 +0,64%