Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-06

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.85+0.11+4.01%99.712021-05-06
11BIT501.00-19.00-3.65%5,613.362021-05-06
4FUNMEDIA6.44+0.02+0.31%69.232021-05-06
ABPL59.00+0.80+1.37%1,064.162021-05-06
ACAUTOGAZ37.70+0.20+0.53%40.172021-05-06
ADIUVO5.48-0.08-1.44%3.362021-05-06
AGORA7.90+0.10+1.28%186.022021-05-06
AGROTON6.30+0.02+0.32%73.342021-05-06
AGROWILL2.140.000.00%0.002021-05-06
AILLERON12.40-0.90-6.77%551.972021-05-06
AIRWAY1.71-0.04-2.39%127.752021-05-06
ALIOR28.80+0.14+0.49%16,073.232021-05-06
ALTA2.35+0.30+14.63%203.192021-05-06
ALTUSTFI1.75+0.01+0.57%23.962021-05-06
ALUMETAL56.60-2.80-4.71%1,957.122021-05-06
AMBRA22.60+0.40+1.80%373.352021-05-06
AMICA152.80-0.20-0.13%2,355.972021-05-06
APATOR24.300.000.00%159.402021-05-06
APLISENS11.200.000.00%7.362021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
APSENERGY4.04+0.01+0.25%13.012021-05-06
ARCHICOM22.60-0.10-0.44%43.852021-05-06
ARCTIC6.11-0.21-3.32%1,169.322021-05-06
ARTERIA6.80-0.05-0.73%20.512021-05-06
ARTIFEX16.80-0.30-1.75%100.692021-05-06
ASBIS24.00+3.60+17.65%31,458.792021-05-06
ASMGROUP0.72+0.02+2.86%17.882021-05-06
ASSECOBS36.00+0.10+0.28%120.692021-05-06
ASSECOPOL69.80+0.20+0.29%10,398.232021-05-06
ASSECOSEE39.20-0.60-1.51%908.182021-05-06
ASTARTA43.80-1.20-2.67%905.452021-05-06
ATAL47.70+0.40+0.85%229.872021-05-06
ATENDE6.38-0.04-0.62%597.272021-05-06
ATLANTAPL8.780.000.00%0.192021-05-06
ATMGRUPA4.15+0.01+0.24%0.062021-05-06
ATREM2.560.000.00%3.202021-05-06
AUTOPARTN10.45+0.05+0.48%674.622021-05-06
BBIDEV4.30+0.05+1.18%40.472021-05-06
BEDZIN9.500.000.00%0.002021-05-06
BENEFIT887.00-12.00-1.33%582.212021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BETACOM10.700.000.00%5.582021-05-06
BIK22.40+0.20+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.18-0.69-7.03%12,642.602021-05-06
BIOTON5.24-0.05-0.95%553.382021-05-06
BMPAG0.670.000.00%0.002021-05-06
BOGDANKA23.70+0.65+2.82%610.202021-05-06
BORYSZEW3.27+0.04+1.40%869.712021-05-06
BOS8.40+0.20+2.44%199.992021-05-06
BOWIM8.40+1.60+23.53%8,249.332021-05-06
BRASTER1.130.000.00%0.002021-05-06
BRIJU0.44+0.04+9.45%3.042021-05-06
BUDIMEX297.50+6.50+2.23%7,764.472021-05-06
BUMECH2.99+0.12+4.18%52.472021-05-06
BZWBK222.00-0.10-0.04%12,661.282021-05-06
CAPITAL1.320.000.00%0.302021-05-06
CCC111.80-3.00-2.61%48,154.702021-05-06
CDPROJEKT156.52-4.98-3.08%121,579.432021-05-06
CDRL21.60-0.40-1.82%76.752021-05-06
CELTIC7.750.000.00%0.002021-05-06
CEZ106.00-0.30-0.28%57.962021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CFI0.27-0.01-2.53%6.512021-05-06
CIECH41.30+0.75+1.85%3,344.042021-05-06
CIGAMES1.36-0.03-2.02%1,366.402021-05-06
CITYSERV11.80+1.30+12.38%10.512021-05-06
CLNPHARMA46.30-0.90-1.91%1,535.262021-05-06
CNT18.25+0.35+1.96%2.132021-05-06
COALENERG0.70-0.03-4.11%9.252021-05-06
COGNOR3.17+0.07+2.42%1,852.932021-05-06
COMARCH230.000.000.00%164.922021-05-06
COMP54.40+0.40+0.74%90.492021-05-06
CORMAY1.27-0.01-0.78%99.902021-05-06
CPGROUP7.90+0.04+0.51%6.022021-05-06
CYFRPLSAT28.98+0.16+0.56%10,741.142021-05-06
DEBICA82.400.000.00%965.242021-05-06
DECORA44.40-0.60-1.33%250.852021-05-06
DEKPOL37.30+0.90+2.47%26.832021-05-06
DELKO16.60-0.28-1.66%165.002021-05-06
DINOPL247.30-9.20-3.59%38,957.072021-05-06
DOMDEV145.40-1.20-0.82%881.772021-05-06
DROZAPOL5.50+0.10+1.85%2,774.162021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ECHO4.28+0.01+0.23%138.762021-05-06
EDINVEST4.50+0.02+0.45%7.782021-05-06
EFEKT7.62-0.18-2.31%15.522021-05-06
EKOEXPORT3.44+0.09+2.53%96.262021-05-06
ELEKTROTI8.20-0.08-0.97%230.542021-05-06
ELKOP0.610.000.00%72.962021-05-06
ELZAB4.52-0.12-2.59%3.302021-05-06
ENAP1.50-0.03-1.96%22.492021-05-06
ENEA8.57+0.04+0.53%4,993.442021-05-06
ENELMED18.20-0.20-1.09%9.512021-05-06
ENERGA8.04+0.06+0.75%278.592021-05-06
ENERGOINS1.53-0.04-2.55%207.792021-05-06
ENTER40.80-0.85-2.04%216.812021-05-06
ERBUD66.00-1.00-1.49%1,586.422021-05-06
ERG49.00-0.60-1.21%68.292021-05-06
ESOTIQ21.50+1.65+8.31%125.032021-05-06
EUCO4.82-0.03-0.62%36.172021-05-06
EUROCASH14.32-0.10-0.69%4,146.932021-05-06
EUROHOLD7.300.000.00%0.002021-05-06
EUROTEL48.60-0.60-1.22%111.172021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FAMUR2.36-0.06-2.48%2,772.932021-05-06
FASING13.20+0.95+7.76%259.112021-05-06
FASTFIN1.330.000.00%0.002021-05-06
FEERUM11.15-0.35-3.04%0.062021-05-06
FERRO30.900.000.00%955.442021-05-06
FERRUM4.10+0.02+0.49%8.432021-05-06
FORTE52.00-0.70-1.33%1,793.142021-05-06
GETIN0.77-0.00-0.39%249.552021-05-06
GETINOBLE0.17-0.00-2.35%183.102021-05-06
GLCOSMED4.20-0.20-4.55%220.692021-05-06
GOBARTO5.85+0.15+2.63%8.792021-05-06
GPW47.60-0.06-0.13%4,684.842021-05-06
GROCLIN2.94-0.40-11.98%2,000.962021-05-06
GRODNO14.88-0.22-1.46%1,091.532021-05-06
GRUPAAZOTY37.68+0.56+1.51%4,582.742021-05-06
GTC6.73-0.23-3.30%240.792021-05-06
HANDLOWY42.00+1.00+2.44%4,379.572021-05-06
HARPER9.79-0.21-2.10%113.362021-05-06
HELIO14.30+0.20+1.42%48.372021-05-06
HERKULES1.64-0.03-1.80%37.102021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
HUBSTYLE0.88-0.00-0.23%0.442021-05-06
HYDROTOR31.00+0.70+2.31%27.212021-05-06
I2DEV11.400.000.00%0.002021-05-06
IALBGR2.80-1.41-33.49%3,293.202021-05-06
IMCOMPANY25.40+0.20+0.79%460.022021-05-06
IMMOBILE2.94-0.16-5.16%40.892021-05-06
IMPEL13.000.000.00%0.002021-05-06
IMPERA4.00-0.04-0.99%23.572021-05-06
IMS3.20+0.01+0.31%53.122021-05-06
INC6.90-0.50-6.76%375.212021-05-06
INGBSK176.40+2.80+1.61%2,606.592021-05-06
INPRO7.30+0.10+1.39%25.762021-05-06
INSTALKRK29.800.000.00%20.632021-05-06
INTERAOLT21.00-0.20-0.94%486.072021-05-06
INTERCARS313.00-2.00-0.63%1,174.622021-05-06
INTERFERI4.600.000.00%0.872021-05-06
INTERSPPL1.27-0.03-1.93%11.822021-05-06
INTROL5.18+0.02+0.39%92.712021-05-06
INVISTA0.950.000.00%0.002021-05-06
IPOPEMA5.78+0.22+3.96%227.742021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOBLOK47.10+0.20+0.43%50.402021-05-06
IZOSTAL3.74+0.15+4.18%1,581.052021-05-06
JSW30.87+1.41+4.79%40,852.352021-05-06
JWCONSTR3.79-0.04-1.04%53.442021-05-06
K2INTERNT26.50-0.50-1.85%38.782021-05-06
KBDOM0.450.000.00%0.002021-05-06
KCI1.56-0.15-9.04%605.572021-05-06
KERNEL52.80-0.20-0.38%7,295.582021-05-06
KETY598.00-8.00-1.32%4,660.652021-05-06
KGHM211.50+2.10+1.00%119,019.412021-05-06
KGL15.60-0.35-2.19%95.172021-05-06
KINOPOL14.30+0.70+5.15%327.772021-05-06
KOGENERA35.00-0.70-1.96%331.012021-05-06
KOMPAP15.50+0.10+0.65%1.962021-05-06
KOMPUTRON3.91+0.42+12.03%252.302021-05-06
KOPEX1.31-0.06-4.38%0.062021-05-06
KPPD55.50-4.50-7.50%29.582021-05-06
KRAKCHEM0.58-0.04-5.69%1.162021-05-06
KREC20.40+0.40+2.00%406.042021-05-06
KRKA475.00+3.00+0.64%80.232021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRUK190.00+4.00+2.15%10,239.262021-05-06
KRUSZWICA66.000.000.00%0.002021-05-06
KRVITAMIN19.96+0.58+2.99%216.512021-05-06
KSGAGRO3.460.000.00%108.642021-05-06
LARK0.150.000.00%0.002021-05-06
LARQ1.99+0.12+6.72%0.002021-05-06
LCCORP2.81-0.20-6.50%948.782021-05-06
LENA5.24+0.02+0.38%70.262021-05-06
LENTEX10.700.000.00%318.332021-05-06
LIBET2.350.000.00%2.482021-05-06
LIVECHAT123.00-3.00-2.38%9,784.612021-05-06
LOKUM21.00+0.40+1.94%43.892021-05-06
LOTOS52.10+1.60+3.17%78,528.182021-05-06
LPP10,640.00+140.00+1.33%21,051.042021-05-06
LSISOFT14.10-0.40-2.76%133.272021-05-06
LUBAWA1.37+0.01+0.59%315.972021-05-06
MABION45.90-7.90-14.68%33,388.032021-05-06
MAKARONPL7.10+0.04+0.57%12.512021-05-06
MANGATA84.60-0.40-0.47%41.672021-05-06
MARVIPOL0.58-0.00-0.68%306.552021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MASTERPHA3.73-0.06-1.58%1.122021-05-06
MBANK246.00+5.00+2.07%24,088.612021-05-06
MBWS6.68-0.02-0.30%0.012021-05-06
MCI18.500.000.00%50.162021-05-06
MDIENERGIA4.30+0.06+1.42%199.552021-05-06
MEDIACAP2.33+0.02+0.87%32.042021-05-06
MEDICALG28.60-0.70-2.39%188.022021-05-06
MENNICA19.90-0.10-0.50%26.212021-05-06
MERCATOR220.00-6.00-2.65%27,104.982021-05-06
MERCOR18.60-0.40-2.11%106.062021-05-06
MEXPOLSKA2.45-0.02-0.81%2.232021-05-06
MFO42.50-0.70-1.62%655.422021-05-06
MILKILAND0.820.000.00%5.472021-05-06
MILLENNIUM4.06+0.02+0.49%5,791.642021-05-06
MIRACULUM1.29-0.02-1.53%13.942021-05-06
MIRBUD4.96-0.03-0.60%731.062021-05-06
MLPGROUP75.00+0.60+0.81%26.162021-05-06
MOJ1.62-0.05-2.99%8.162021-05-06
MONNARI2.700.000.00%578.392021-05-06
MOSTALPLC11.80-1.20-9.23%161.402021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOSTALWAR6.92-0.08-1.14%24.812021-05-06
MOSTALZAB1.52+0.04+3.04%594.542021-05-06
MUZA3.90+0.16+4.28%48.142021-05-06
MWTRADE3.24-0.21-6.09%17.692021-05-06
NETIA5.86+0.04+0.69%1,645.582021-05-06
NEWAG25.70-0.50-1.91%346.302021-05-06
NOVITA220.00+1.00+0.46%222.972021-05-06
NTTSYSTEM6.06-0.24-3.81%176.672021-05-06
ODLEWNIE5.260.000.00%32.872021-05-06
OEX18.10-0.30-1.63%44.882021-05-06
OPENFIN0.77+0.00+0.52%7.722021-05-06
OPONEO.PL50.00-1.20-2.34%622.162021-05-06
OPTEAM17.300.000.00%455.282021-05-06
ORANGEPL6.73+0.16+2.44%7,643.922021-05-06
ORZBIALY18.000.000.00%96.632021-05-06
OTLOG7.34-0.54-6.85%21.242021-05-06
OTMUCHOW3.28+0.34+11.56%716.932021-05-06
OVOSTAR76.000.000.00%0.312021-05-06
PAMAPOL2.400.000.00%87.882021-05-06
PANOVA14.90-0.05-0.33%9.382021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS0.97-0.01-1.43%35.682021-05-06
PBG0.050.000.00%0.002021-05-06
PBKM79.600.000.00%19.942021-05-06
PCCEXOL3.03-0.03-0.98%140.022021-05-06
PCCROKITA68.90-1.60-2.27%500.792021-05-06
PEKABEX23.600.000.00%1,057.442021-05-06
PEKAO81.90+1.00+1.24%67,346.832021-05-06
PEMANAGER18.10+0.05+0.28%4.002021-05-06
PEP79.10-2.90-3.54%280.572021-05-06
PEPEES1.56-0.06-3.70%43.412021-05-06
PGE10.10-0.04-0.35%25,262.052021-05-06
PGNIG6.65+0.13+2.06%26,276.592021-05-06
PGSSOFT13.60+0.05+0.37%75.112021-05-06
PHN13.250.000.00%52.092021-05-06
PKNORLEN68.90-0.16-0.23%145,385.752021-05-06
PKOBP34.64-0.02-0.06%62,527.452021-05-06
PKPCARGO20.00+0.60+3.09%6,145.202021-05-06
PLASTBOX2.27-0.02-0.87%48.882021-05-06
PLATYNINW3.96-0.14-3.41%17.202021-05-06
PLAYWAY430.20-27.00-5.91%7,081.422021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLAZACNTR1.41-0.07-4.78%28.962021-05-06
PMPG5.400.000.00%0.002021-05-06
POLICE12.55+0.15+1.21%110.622021-05-06
POLIMEXMS5.26-0.21-3.84%2,384.192021-05-06
POLNORD3.530.000.00%0.002021-05-06
POLWAX3.35-0.05-1.47%59.912021-05-06
POZBUD3.12-0.06-1.89%545.102021-05-06
PRAGMAFA23.30-0.20-0.85%2.582021-05-06
PRAGMAINK5.40+0.25+4.85%5.632021-05-06
PRAIRIE0.70-0.01-2.10%171.522021-05-06
PROCAD1.760.000.00%0.002021-05-06
PROCHEM23.60-1.40-5.60%52.052021-05-06
PROJPRZEM19.20+0.20+1.05%2.922021-05-06
PROTEKTOR3.79+0.06+1.47%30.602021-05-06
PROVIDENT6.900.000.00%136.262021-05-06
PWRMEDIA9.58+0.38+4.13%16.232021-05-06
PZU33.15+0.47+1.44%79,721.652021-05-06
QUERCUS5.20-0.02-0.38%762.032021-05-06
RADPOL2.92+0.04+1.39%0.012021-05-06
RAFAKO1.23+0.03+2.84%875.162021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET18.100.000.00%0.002021-05-06
RAINBOW31.30-1.20-3.69%299.822021-05-06
RANKPROGR2.43+0.02+0.83%1,193.382021-05-06
RAWLPLUG13.900.000.00%79.102021-05-06
REDAN0.46+0.11+31.43%264.172021-05-06
RELPOL6.40-0.02-0.31%540.822021-05-06
REMAK25.80-1.40-5.15%255.182021-05-06
RONSON1.83+0.01+0.27%11.792021-05-06
ROPCZYCE27.20-0.10-0.37%157.622021-05-06
SANOK22.100.000.00%227.532021-05-06
SANTANDER14.69+0.09+0.63%93.892021-05-06
SARE6.60+0.10+1.54%3.302021-05-06
SECOGROUP13.500.000.00%0.842021-05-06
SEKO11.30+0.50+4.63%16.432021-05-06
SELENAFM21.60-0.60-2.70%141.912021-05-06
SELVITA49.25-0.75-1.50%297.912021-05-06
SETANTA9.00-0.20-2.17%140.152021-05-06
SFINKS0.650.000.00%0.002021-05-06
SILVANO7.96+0.08+1.02%26.022021-05-06
SIMPLE13.000.000.00%0.002021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SKARBIEC39.70-1.00-2.46%210.132021-05-06
SKOTAN2.93-0.07-2.33%401.152021-05-06
SNIEZKA89.000.000.00%310.432021-05-06
SOHODEV0.660.000.00%0.542021-05-06
SOLAR5.00-0.10-1.96%88.322021-05-06
SONEL11.75+0.65+5.86%176.702021-05-06
SOPHARMA7.30-0.50-6.41%35.882021-05-06
STALEXP3.52-0.03-0.85%1,078.872021-05-06
STALPROD365.50-1.50-0.41%3,740.832021-05-06
STALPROFI12.95+1.05+8.82%2,471.282021-05-06
STAPORKOW3.94-0.20-4.83%157.552021-05-06
SUWARY22.80+0.20+0.89%22.262021-05-06
SYGNITY10.600.000.00%76.292021-05-06
SYNEKTIK29.80-0.10-0.33%137.992021-05-06
TALANX159.600.000.00%0.002021-05-06
TALEX17.60+0.20+1.15%30.792021-05-06
TARCZYNSKI52.00+3.00+6.12%179.702021-05-06
TATRY159.000.000.00%3.942021-05-06
TAURONPE3.24-0.08-2.47%13,655.562021-05-06
TERMOREX0.92-0.02-2.13%10.902021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TESGAS5.10+0.08+1.59%134.252021-05-06
TIM31.30-0.30-0.95%2,887.852021-05-06
TORPOL13.66-0.02-0.15%1,721.832021-05-06
TOYA7.88-0.06-0.76%1,597.442021-05-06
TRAKCJA2.75-0.04-1.61%840.332021-05-06
TRANSPOL3.10-0.03-0.96%128.102021-05-06
TRITON3.560.000.00%0.002021-05-06
TXM0.100.000.00%0.002021-05-06
ULMA70.50+0.50+0.71%383.552021-05-06
UNIBEP11.000.000.00%27.672021-05-06
UNICREDIT42.50+2.43+6.06%85.252021-05-06
UNIMOT51.50+0.60+1.18%903.662021-05-06
URSUS0.75-0.07-8.54%625.902021-05-06
VIGOSYS756.00-14.00-1.82%569.192021-05-06
VINDEXUS5.82+0.24+4.30%88.552021-05-06
VISTAL4.05-0.07-1.70%121.822021-05-06
VISTULA3.43+0.02+0.59%504.482021-05-06
VIVID1.60+0.02+1.14%24.562021-05-06
VOTUM16.10-0.70-4.17%719.522021-05-06
VOXEL44.80+0.10+0.22%128.552021-05-06
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WARIMPEX5.22+0.18+3.57%1.562021-05-06
WASKO1.69-0.07-3.70%20.842021-05-06
WAWEL600.000.000.00%43.382021-05-06
WIELTON11.00+0.10+0.92%952.992021-05-06
WIKANA3.900.000.00%0.002021-05-06
WINVEST0.430.000.00%0.002021-05-06
WIRTUALNA100.80+1.60+1.61%1,449.622021-05-06
WITTCHEN12.65-0.15-1.17%70.782021-05-06
WOJAS5.00-0.06-1.19%5.222021-05-06
WORKSERV1.44-0.00-0.28%471.812021-05-06
XTB17.01-0.47-2.69%6,520.572021-05-06
ZAMET0.85-0.00-0.47%23.882021-05-06
ZEPAK10.40+0.25+2.46%76.052021-05-06
ZPUE202.00-6.00-2.88%228.612021-05-06
ZUE4.73-0.09-1.87%69.772021-05-06
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2242,41 +12,55 +0,56%
WIG 67190,72 +308,31 +0,46%
sWIG80 20447,08 +73,27 +0,36%
mWIG40 4886,43 +13,99 +0,29%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2242,41 +12,55 +0,56%