Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-09-27

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.233.313.233.30+0.76%22.282021-09-27
11BIT418.20418.20401.00410.80-1.77%3,357.882021-09-27
4FUNMEDIA6.266.266.006.24+0.65%8.572021-09-27
ABPL55.6056.8055.0056.80+2.53%361.552021-09-27
ACAUTOGAZ34.9035.5034.9035.50+1.72%35.672021-09-27
ADIUVO4.554.554.554.55+3.64%0.112021-09-27
AGORA8.728.728.368.40-3.45%139.222021-09-27
AILLERON13.7013.9013.5513.55-0.37%137.242021-09-27
AIRWAY1.201.221.191.21+1.17%36.372021-09-27
ALIOR44.1545.7044.1544.70+1.80%16,853.972021-09-27
ALTA3.173.253.173.25+2.52%123.352021-09-27
ALTUSTFI1.601.631.551.60-2.44%22.862021-09-27
ALUMETAL60.4061.4060.4061.20+0.66%132.502021-09-27
AMBRA25.5025.7025.1025.70+2.80%215.672021-09-27
AMICA150.40153.00150.40151.00+0.40%137.932021-09-27
APATOR22.1022.3021.9022.00-0.45%185.792021-09-27
APLISENS14.0014.3014.0014.10+2.17%83.622021-09-27
APSENERGY3.643.743.613.64-3.45%18.552021-09-27
ARCHICOM21.9021.9021.8021.80-1.36%17.802021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCTIC7.347.447.307.40+0.82%660.242021-09-27
ARTERIA7.607.957.607.95+1.92%1.332021-09-27
ARTIFEX14.2514.2513.6013.90-0.71%18.002021-09-27
ASMGROUP0.430.430.430.430.00%0.002021-09-27
ASSECOBS35.0035.2034.8035.000.00%24.882021-09-27
ASSECOPOL86.7586.7584.4085.50-1.50%3,465.412021-09-27
ASSECOSEE40.0041.5039.4041.50+4.80%225.792021-09-27
ATAL49.0049.2048.2049.20+0.41%325.222021-09-27
ATENDE5.125.165.085.14-0.77%43.642021-09-27
ATLANTAPL9.009.009.009.000.00%0.002021-09-27
ATMGRUPA4.584.584.414.54+6.32%83.502021-09-27
ATREM2.402.482.402.400.00%14.572021-09-27
AUTOPARTN13.2513.5013.1013.30+1.53%3,380.272021-09-27
BBIDEV6.206.206.206.200.00%0.002021-09-27
BEDZIN9.109.108.108.30-3.49%63.482021-09-27
BENEFIT700.00718.00695.00700.000.00%249.722021-09-27
BETACOM8.108.108.108.100.00%0.002021-09-27
BIOMEDLUB9.699.699.429.48-0.73%843.022021-09-27
BIOTON4.794.804.754.76-1.24%115.882021-09-27
BOGDANKA38.2539.2037.1038.30+1.32%3,594.692021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BORYSZEW3.383.443.293.32-1.92%315.382021-09-27
BOS10.3510.5010.0510.30+0.98%200.662021-09-27
BOWIM9.789.809.269.50-2.66%818.402021-09-27
BRASTER1.151.151.121.12-2.78%23.942021-09-27
BRIJU0.350.350.340.34-8.94%0.962021-09-27
BUDIMEX309.00311.00306.00307.50-1.13%1,202.512021-09-27
BUMECH8.008.387.608.38+20.06%3,962.612021-09-27
BZWBK298.60298.60292.00293.80-0.61%12,033.062021-09-27
CAPITAL1.831.831.831.830.00%0.002021-09-27
CCC121.55121.55117.10117.90-3.56%10,297.082021-09-27
CDPROJEKT185.40186.14177.20181.18-1.54%53,402.122021-09-27
CDRL24.8024.8023.5024.50+0.41%0.242021-09-27
CELTIC7.007.006.707.00+0.72%4.992021-09-27
CFI0.240.250.240.25+1.64%5.752021-09-27
CIECH43.3543.4041.6042.00-3.00%8,586.582021-09-27
CIGAMES1.461.471.461.47-0.14%189.652021-09-27
CLNPHARMA39.1039.4535.9036.10-7.44%2,978.092021-09-27
CNT18.1018.1017.7518.10-1.09%21.082021-09-27
COGNOR4.064.093.973.97-0.87%402.382021-09-27
COMARCH237.00243.00231.00235.000.00%251.512021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COMP60.0061.0060.0060.60-0.66%103.992021-09-27
CORMAY1.291.291.271.27-0.16%12.272021-09-27
CPGROUP9.109.108.968.96-1.54%4.482021-09-27
CYFRPLSAT33.0033.0032.2032.68-0.97%10,828.532021-09-27
DEBICA79.2080.0077.0078.80-0.25%197.012021-09-27
DECORA38.7039.0038.1038.10-3.05%282.842021-09-27
DEKPOL34.8035.4033.9035.40+4.42%103.472021-09-27
DELKO16.3016.3016.0216.18-0.61%39.502021-09-27
DINOPL336.50336.80327.00329.10-1.35%27,994.812021-09-27
DOMDEV128.80129.80127.60128.60-0.92%850.182021-09-27
DROZAPOL7.157.257.007.25+1.40%86.092021-09-27
ECHO4.434.444.374.38-0.34%59.742021-09-27
EDINVEST3.963.983.903.98+1.02%12.572021-09-27
EFEKT6.906.906.906.900.00%2.432021-09-27
EKOEXPORT3.273.323.263.31+1.07%14.652021-09-27
ELEKTROTI6.706.806.706.72-2.04%29.692021-09-27
ELKOP0.500.540.490.51+1.19%156.082021-09-27
ELZAB4.834.854.734.82+0.42%22.322021-09-27
ENAP1.701.701.701.70+3.03%0.002021-09-27
ENEA9.209.228.888.90-3.05%2,636.872021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ENELMED17.2017.2017.1017.100.00%1.032021-09-27
ENERGA8.108.118.068.110.00%101.062021-09-27
ENERGOINS1.661.721.661.72+0.88%9.022021-09-27
ENTER32.0033.3529.7531.80+0.95%1,112.392021-09-27
ERBUD81.6082.0081.0082.00+0.49%265.802021-09-27
ERG46.4046.4046.4046.40+0.87%0.052021-09-27
ESOTIQ44.6046.2044.6045.90+2.00%31.272021-09-27
EUCO4.304.304.114.27-0.23%40.352021-09-27
EUROCASH11.5811.5811.3211.32-2.16%886.702021-09-27
EUROTEL39.0039.0038.4039.000.00%13.182021-09-27
FAMUR2.752.802.702.70-0.74%2,124.512021-09-27
FASING13.1013.1012.9012.90-3.73%14.092021-09-27
FASTFIN1.191.191.191.19-15.60%2.962021-09-27
FEERUM10.3510.3510.3510.350.00%0.052021-09-27
FERRO34.3035.4032.1034.80+1.16%1,185.132021-09-27
FERRUM4.164.244.164.21+1.45%1.922021-09-27
FORTE55.5056.3055.0055.40-1.07%319.312021-09-27
GETIN1.361.391.361.37-1.30%46.862021-09-27
GETINOBLE0.450.470.440.45-1.10%1,285.932021-09-27
GLCOSMED4.014.213.954.12+3.26%138.922021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GOBARTO5.305.305.205.20-2.80%1.442021-09-27
GPW41.7441.8041.1241.42+0.10%2,932.942021-09-27
GROCLIN3.143.503.133.37+8.36%502.502021-09-27
GRODNO16.3016.3616.2816.30+0.49%247.512021-09-27
GRUPAAZOTY28.8828.9028.1828.20-2.08%1,786.442021-09-27
GTC7.167.167.167.16+0.14%0.012021-09-27
HANDLOWY45.0545.4045.0545.30+0.78%729.852021-09-27
HARPER7.917.917.607.76-1.90%55.602021-09-27
HELIO14.4014.4014.4014.400.00%0.032021-09-27
HERKULES1.641.641.591.62-0.31%18.302021-09-27
HUBSTYLE0.860.860.860.86+0.23%0.902021-09-27
HYDROTOR40.6040.6040.3040.30-0.74%23.502021-09-27
I2DEV9.909.909.909.900.00%0.022021-09-27
IALBGR1.361.421.331.40+3.70%251.162021-09-27
IMMOBILE2.702.802.702.72-1.45%4.062021-09-27
IMPERA3.293.353.243.24-3.28%94.302021-09-27
IMS3.223.233.203.21-0.62%8.322021-09-27
INC6.106.105.825.96-2.30%82.122021-09-27
INGBSK231.50234.00231.00233.00+1.08%830.232021-09-27
INPRO8.008.007.957.95+2.58%1.612021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INSTALKRK32.0032.3031.0031.40-1.88%31.842021-09-27
INTERCARS442.00450.00435.00449.00+1.81%5,931.582021-09-27
INTERFERI4.164.164.164.160.00%0.002021-09-27
INTERSPPL1.241.241.241.24+0.81%0.702021-09-27
INTROL5.205.245.145.24+0.77%11.512021-09-27
INVISTA0.690.690.690.69+6.15%1.392021-09-27
IPOPEMA3.803.853.633.70-2.12%57.332021-09-27
IZOBLOK44.5045.2044.4044.50-4.09%120.922021-09-27
IZOSTAL3.343.403.343.35+0.30%63.682021-09-27
JSW52.3252.8850.4052.16+0.81%35,057.202021-09-27
JWCONSTR4.164.164.164.160.00%0.002021-09-27
K2INTERNT23.8023.8023.1023.10-2.94%7.272021-09-27
KBDOM0.530.590.530.590.00%0.852021-09-27
KCI1.421.481.421.43+2.88%58.782021-09-27
KETY630.00643.00621.00625.00-0.64%7,878.462021-09-27
KGHM162.00163.05157.00158.45-1.25%91,046.982021-09-27
KGL15.9515.9515.4015.40-2.84%4.082021-09-27
KINOPOL13.8513.8512.8513.40-4.29%390.472021-09-27
KOGENERA33.7033.9033.3033.30-1.19%42.662021-09-27
KOMPAP19.8019.8019.0019.00-5.94%37.832021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KOMPUTRON4.174.173.973.97-5.02%51.362021-09-27
KOPEX1.301.301.261.260.00%0.092021-09-27
KPPD56.5056.5056.5056.50+2.73%0.562021-09-27
KRAKCHEM0.750.750.750.750.00%0.002021-09-27
KREC21.0021.0021.0021.000.00%19.642021-09-27
KRUK345.00346.00335.00335.00-2.67%2,907.572021-09-27
KRVITAMIN20.8521.4519.8020.30-2.64%200.472021-09-27
LARK0.150.150.150.150.00%0.002021-09-27
LARQ2.022.021.952.00+2.04%12.692021-09-27
LCCORP3.903.953.853.94+2.47%653.192021-09-27
LENA4.904.904.774.78-0.83%28.142021-09-27
LENTEX9.729.789.649.78-0.20%131.142021-09-27
LIBET2.902.952.892.95+4.61%3.672021-09-27
LIVECHAT111.40113.20108.80108.80-3.89%690.942021-09-27
LOKUM25.8025.8025.8025.80+0.78%4.052021-09-27
LOTOS59.5059.8658.4058.62-1.38%8,403.682021-09-27
LPP15,050.0015,130.0014,450.0014,460.00-2.69%26,391.852021-09-27
LSISOFT15.4015.6515.3015.60-0.32%22.822021-09-27
LUBAWA1.121.121.081.10-0.90%117.982021-09-27
MABION76.1077.9074.6075.50-1.95%5,897.752021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MAKARONPL7.167.167.167.160.00%0.722021-09-27
MANGATA77.8079.6077.8079.60+3.38%0.312021-09-27
MARVIPOL0.700.710.690.71-0.28%41.602021-09-27
MASTERPHA4.054.054.034.030.00%3.442021-09-27
MBANK400.00417.80397.20410.00+2.50%18,115.932021-09-27
MCI23.1023.2022.2022.70-1.73%143.372021-09-27
MDIENERGIA3.303.393.303.390.00%3.802021-09-27
MEDIACAP2.762.762.762.760.00%0.002021-09-27
MEDICALG19.9019.9017.9218.08-12.45%1,434.592021-09-27
MENNICA20.7021.0020.7020.80+0.97%24.582021-09-27
MERCATOR150.90154.00149.00149.80-0.79%5,838.392021-09-27
MERCOR16.4016.8516.4016.85+2.12%5.902021-09-27
MEXPOLSKA2.282.302.172.30+0.44%2.042021-09-27
MFO48.0048.5047.0048.50+2.32%55.782021-09-27
MILLENNIUM6.676.776.496.75+0.75%4,352.012021-09-27
MIRACULUM1.731.871.731.85+7.25%133.672021-09-27
MIRBUD3.983.983.813.83-3.16%787.902021-09-27
MLPGROUP72.0074.0072.0074.000.00%12,338.592021-09-27
MOJ1.621.621.601.60-1.84%1.552021-09-27
MONNARI2.913.002.832.92+3.55%376.402021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MOSTALPLC24.2024.5023.5023.90-1.24%74.642021-09-27
MOSTALWAR7.527.807.527.66+0.79%86.302021-09-27
MOSTALZAB1.931.951.891.950.00%457.022021-09-27
MUZA5.906.055.555.60-7.44%60.422021-09-27
MWTRADE4.985.004.924.92-0.40%20.482021-09-27
NETIA6.946.946.946.940.00%0.002021-09-27
NEWAG23.0023.0022.6022.70-1.30%46.882021-09-27
NOVITA178.00180.00176.00176.00-1.12%10.472021-09-27
NTTSYSTEM5.805.925.765.84+0.69%26.262021-09-27
ODLEWNIE5.885.905.845.84-1.02%16.242021-09-27
OEX21.5021.5021.1021.30-0.47%235.422021-09-27
OPENFIN1.241.251.211.21-2.82%24.002021-09-27
OPONEO.PL61.0061.8059.4059.60-3.56%343.582021-09-27
OPTEAM16.0016.0015.6016.000.00%27.022021-09-27
ORANGEPL7.847.877.627.84+0.64%10,649.072021-09-27
ORZBIALY25.0025.8024.6025.60-2.29%105.622021-09-27
OTLOG10.7010.7510.5510.70+3.38%130.352021-09-27
OTMUCHOW3.723.843.723.82+2.14%76.232021-09-27
PAMAPOL2.672.672.672.670.00%0.002021-09-27
PANOVA14.9015.2014.8015.20+2.01%10.042021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PATENTUS0.930.930.930.930.00%0.002021-09-27
PBG0.050.050.050.050.00%0.002021-09-27
PBKM90.6090.6088.8088.80-0.22%161.132021-09-27
PCCEXOL2.902.902.852.85-1.66%53.262021-09-27
PCCROKITA81.5084.5081.5084.40+3.69%321.352021-09-27
PEKABEX22.6023.4021.8023.20+3.11%405.502021-09-27
PEKAO104.25107.75103.25104.90+1.11%73,092.702021-09-27
PEP71.0072.8070.4072.50+2.11%152.962021-09-27
PEPEES1.281.281.251.25+0.81%5.002021-09-27
PGE9.049.098.738.87-1.05%18,410.862021-09-27
PGNIG6.166.166.086.09-0.56%14,475.622021-09-27
PGSSOFT17.8017.9017.8017.85+0.28%728.902021-09-27
PHN14.6514.8514.6514.85+0.34%17.502021-09-27
PKNORLEN79.1080.3879.0479.82+1.17%126,964.682021-09-27
PKOBP43.0044.0842.5543.15+1.10%112,907.542021-09-27
PKPCARGO18.2818.5018.2418.48+1.20%993.802021-09-27
PLASTBOX2.072.112.072.11+1.93%1.742021-09-27
PLATYNINW2.382.522.382.520.00%0.042021-09-27
PLAYWAY451.00457.20442.40448.00-0.44%896.222021-09-27
PMPG4.564.764.544.760.00%9.322021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
POLICE12.3012.3012.2012.200.00%6.762021-09-27
POLIMEXMS4.714.754.554.66-0.75%1,325.172021-09-27
POLWAX3.013.012.933.010.00%2.612021-09-27
POZBUD5.125.205.085.14+0.39%168.982021-09-27
PRAGMAINK8.008.057.958.00-1.23%68.802021-09-27
PROCAD1.651.651.651.65-2.37%0.012021-09-27
PROCHEM26.8026.8026.2026.60+2.31%5.512021-09-27
PROJPRZEM15.0015.0014.7014.70-1.34%2.932021-09-27
PROTEKTOR3.633.643.403.40-6.46%20.852021-09-27
PWRMEDIA16.6516.6515.8015.85-4.52%37.832021-09-27
PZU36.8037.0436.5436.65+0.05%52,025.582021-09-27
QUERCUS4.404.414.314.33-1.59%58.132021-09-27
RADPOL3.003.003.003.000.00%0.382021-09-27
RAFAKO1.101.121.071.08-1.27%204.122021-09-27
RAFAMET15.3015.3015.0015.00-3.23%1.512021-09-27
RAINBOW23.3523.3522.5022.50-1.53%158.862021-09-27
RANKPROGR2.692.692.502.54-3.42%209.652021-09-27
RAWLPLUG17.6017.7017.2017.60-1.68%81.122021-09-27
REDAN0.420.460.410.41+4.01%57.902021-09-27
RELPOL8.188.248.128.20+0.24%36.102021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
REMAK20.8020.8020.6020.60-0.96%8.282021-09-27
ROPCZYCE31.1031.1031.1031.100.00%0.092021-09-27
SANOK24.9025.4024.9024.900.00%72.142021-09-27
SARE8.458.458.458.450.00%0.002021-09-27
SECOGROUP15.0015.0015.0015.00+0.67%30.002021-09-27
SEKO8.958.958.958.950.00%5.172021-09-27
SELENAFM24.9024.9024.5024.50-1.61%52.112021-09-27
SELVITA59.4060.3056.5058.80-1.51%1,235.702021-09-27
SETANTA6.996.996.906.990.00%27.712021-09-27
SFINKS0.440.440.440.44+4.29%8.282021-09-27
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%0.002021-09-27
SKARBIEC35.1035.5035.1035.50+1.14%58.792021-09-27
SKOTAN1.941.991.901.97+3.68%56.592021-09-27
SNIEZKA80.8080.8080.0080.200.00%12.682021-09-27
SOHODEV0.490.490.490.490.00%0.002021-09-27
SOLAR5.685.685.485.680.00%14.192021-09-27
SONEL12.0012.0512.0012.05+2.55%1.562021-09-27
STALEXP3.703.743.673.74+0.27%544.262021-09-27
STALPROD270.50271.00263.00264.00-1.86%1,262.642021-09-27
STALPROFI10.4010.4010.2510.30-0.48%157.412021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
STAPORKOW2.922.922.822.880.00%12.132021-09-27
SUWARY24.6024.6024.6024.60-0.81%0.252021-09-27
SYGNITY10.2510.3510.1510.25-1.44%71.802021-09-27
SYNEKTIK29.2029.4028.7029.30+3.90%60.342021-09-27
TALEX14.6014.6014.6014.600.00%2.952021-09-27
TARCZYNSKI50.5053.0050.5052.50+3.96%14.122021-09-27
TAURONPE3.493.493.353.43-1.61%10,029.972021-09-27
TERMOREX1.081.241.071.16+9.43%58.832021-09-27
TESGAS4.394.394.284.34-0.91%7.272021-09-27
TIM41.3541.6039.3540.00-3.38%1,143.632021-09-27
TORPOL12.8012.9612.8012.90-0.46%135.522021-09-27
TOYA9.029.158.908.98-0.44%504.412021-09-27
TRAKCJA2.302.302.212.21-3.06%357.582021-09-27
TRANSPOL3.663.753.663.75+1.35%15.902021-09-27
TRITON3.263.263.263.260.00%0.002021-09-27
TXM0.100.100.100.100.00%0.002021-09-27
ULMA59.0059.0058.0058.500.00%19.352021-09-27
UNIBEP11.9511.9511.9011.90-0.83%4.202021-09-27
UNIMOT50.2050.5048.2050.000.00%311.752021-09-27
URSUS0.420.420.400.41-2.64%46.202021-09-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VIGOSYS768.00770.00762.00768.000.00%245.112021-09-27
VINDEXUS7.867.927.707.80+4.56%403.222021-09-27
VISTAL3.503.503.433.500.00%31.692021-09-27
VISTULA3.693.733.633.71+0.41%1,601.952021-09-27
VIVID1.361.441.361.380.00%16.562021-09-27
VOTUM14.0014.2613.9413.940.00%317.062021-09-27
VOXEL52.0052.6049.0050.00-4.58%2,155.452021-09-27
WASKO1.671.691.601.68-1.47%58.632021-09-27
WAWEL584.00584.00580.00584.00+1.04%26.182021-09-27
WIELTON12.3012.4812.1012.40+0.81%875.302021-09-27
WIKANA4.704.844.704.84+0.83%0.152021-09-27
WINVEST0.380.380.310.31-23.41%4.912021-09-27
WIRTUALNA133.00135.00129.60131.00-1.50%426.562021-09-27
WITTCHEN13.2013.4013.0513.300.00%188.432021-09-27
WOJAS4.644.644.494.57+3.86%4.262021-09-27
WORKSERV1.261.291.251.27-0.62%42.422021-09-27
XTB13.7313.9413.7213.90+1.31%939.392021-09-27
ZAMET0.860.860.820.850.00%39.022021-09-27
ZEPAK19.9020.6018.9020.00+9.59%6,509.662021-09-27
ZPUE203.00207.00203.00207.00+1.47%18.792021-09-27
ZUE3.984.003.703.94-0.51%102.062021-09-27
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2148,62 +5,49 +0,26%
WIG 66648,65 +207,83 +0,31%
sWIG80 19804,44 -3,42 -0,02%
mWIG40 5284,65 +32,62 +0,62%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2148,62 +5,49 +0,26%