Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-02-23

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGHM213.00214.30197.80201.60-4.14%140,251.472021-02-23
PKOBP30.4030.7929.1529.61-2.47%85,001.372021-02-23
PKNORLEN59.9061.4458.7859.72+0.34%83,920.522021-02-23
PZU30.1230.3929.2529.77-1.16%83,754.242021-02-23
JSW38.6139.3036.0336.96-4.25%52,138.582021-02-23
PEKAO66.6067.3864.0665.48-1.00%46,108.452021-02-23
LOTOS41.6942.2540.3341.49+0.70%36,783.602021-02-23
CCC97.0098.9893.1095.82-1.26%33,306.322021-02-23
PGNIG5.785.835.615.71-1.07%28,549.212021-02-23
BZWBK207.20212.60200.20204.80-2.57%23,453.912021-02-23
PGE6.516.556.286.36-2.12%21,906.352021-02-23
CYFRPLSAT28.2428.2427.2227.48-0.94%21,141.632021-02-23
LPP8,060.008,065.007,775.007,925.00-1.06%15,134.502021-02-23
TAURONPE2.632.642.502.52-4.18%14,610.442021-02-23
MBANK214.40220.00212.00216.60-0.82%12,779.322021-02-23
ORANGEPL6.006.015.835.86-1.84%12,564.312021-02-23
ALIOR19.5519.7018.8019.38-0.64%11,710.692021-02-23
ASSECOPOL66.2066.5064.8065.40-1.06%9,043.702021-02-23
EUROCASH13.4513.5613.1513.24-1.34%3,651.462021-02-23
ENERGA7.787.787.707.72-0.64%422.312021-02-23
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2012,27 -7,02 -0,35%
WIG 60158,72 -121,21 -0,20%
sWIG80 19361,28 +78,18 +0,41%
mWIG40 4481,04 +2,64 +0,06%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2012,27 -7,02 -0,35%